Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja

Orientacijski klub Polaris, Hum, 6. 6. 2020

A (4.14km / 200m / 21KT)

1Eneja OstermanOK Polaris 36:36+00:00
2Kristian BlokOK Komenda 36:46+00:10
3Blaž KölnerOK Komenda 37:13+00:37
4Blaž PetrovičOK Polaris 39:37+03:01
5Matej ŠkarabotOK Polaris 40:12+03:36
6Dušan PetrovičOK Polaris 40:42+04:06
7Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 41:07+04:31
8Gregor AnderluhOK Polaris 41:38+05:02
9Herwig AllwingerMOK 43:14+06:38
10Igor GavrilovOK Komenda 43:39+07:03
11Miha ŠkarabotOK Polaris 45:16+08:40
12Valter FoškiOK Polaris 48:15+11:39
13Andrej StudenOK Polaris 48:16+11:40
14Matej PistorMOK 49:15+12:39
15Gašper PetrovičOK Polaris 50:36+14:00
16Sandi KmetičOK Polaris 50:51+14:15
17Uroš CankarŠOK 52:40+16:04
18Barbara KmetecKamniški OK 64:58+28:22
19Aleš ZupanOK Polaris 66:08+29:32
20Dušan SmoleOK Polaris 70:45+34:09
21Brin SmoleOK Polaris 73:39+37:03
22Kaja PistorMOK 76:47+40:11
23Griša MočnikOK Polaris 85:33+48:57
24Herman NovakMOK 102:38+66:02
Karin PustOK Komenda MP+ --:--
Iztok RojcOK Polaris MP+ --:--
Dalibor RadovanOK Polaris MP+ --:--
Miro ŠalamunOK Polaris MP+ --:--
Tomaž PustOK Komenda MP+ --:--
Roman SladičŠOK MP+ --:--
Igor BončinaOK Slovenske Konjice MP+ --:--

B (2.24km / 120m / 11KT)

1Luka AnderluhOK Polaris 26:10+00:00
2Anja ŠkarabotOK Polaris 32:16+06:06
3Tünde AllwingerMOK 32:26+06:16
4Mojca FoškiOK Polaris 35:35+09:25
5Špela StrasserMOK 36:31+10:21
6Katarina Eva AnderluhOK Polaris 47:11+21:01
7Damjana JeršeOK Polaris 49:47+23:37
8Abigael Vanessa BoncinaOK Slovenske Konjice 50:58+24:48
9Oskar FoškiOK Polaris 51:32+25:22
10Anja StudenOK Polaris 52:34+26:24
11Irena Hacin KölnerOK Komenda 56:37+30:27
12Jurij Kragelj 56:57+30:47
13Darja VodlanOK Polaris 58:08+31:58
14Alenka ŠkarabotOK Polaris 59:46+33:36
15Enej SmoleOK Polaris 60:32+34:22
16Maruša DebeljakOK Polaris 63:42+37:32
17Petra StojanOK Komenda 69:47+43:37
Brina FoškiOK Polaris DNS+ --:--
Marija AnderluhOK Polaris DNS+ --:--

C (1.66km / 70m / 8KT)

1Anže KölnerOK Komenda 19:33+00:00
2Brina KölnerOK Komenda 24:27+04:54
3Ana Maja AnderluhOK Polaris 31:19+11:46
4Žana RojcOK Polaris 54:21+34:48
5Urša RojcOK Polaris 54:28+34:55
6Tinkara CankarŠOK 71:28+51:55
7Jakob GoričkiOK Polaris 91:58+72:25
8Matjaž in Sabina ŠkarabotOK Polaris 95:56+76:23
Tanja KmetecKamniški OK DNF+ --:--
Maja StudenOK Polaris MP+ --:--
Tine Nace DebenjakMOK DNF+ --:--