Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SkiO DP in SOL 3 - srednja

Orientacijski klub Polaris, Jezersko, 16. 1. 2021

M21A (5.1km / 100m / 12KT)

1Blaž MiheljakOK SG 33:50
2Jan ŠalamunOK Polaris 35:50+02:00
3Gašper PetrovičOK Polaris 36:56+03:06
4Matej ŠkarabotOK Polaris 39:24+05:34
5Marko DudicOK SG 40:10+06:20
6Tomaž PustOK Komenda 41:23+07:33
7Gregor RajOK SG 42:45+08:55
8Igor MandićOK Polaris 43:00+09:10
9Valter FoškiOK Polaris 47:31+13:41
10Aleš BorštnikOK Tivoli 62:32+28:42
Jakob ValičPD Ajdovščina DNF+ --:--
Žan RavnikarOK Komenda MP+ --:--

M21B (2km / 20m / 9KT)

1Jan CokanOK Komenda 26:12
2Anže KölnerOK Komenda 26:48+00:36
3Oskar FoškiOK Polaris 30:23+04:11
4Tevž MiheljakOK SG 31:29+05:17
5Roman SladičŠOK 32:36+06:24
6Igor BončinaOK Slovenske Konjice 33:11+06:59

M21E (6.6km / 120m / 18KT)

1Blaž PetrovičOK Polaris 33:13
2Matej PistorMOK 35:55+02:42
3Gregor AndrejcOK SG 37:32+04:19
4Iztok RojcOK Polaris 38:13+05:00
5Dušan PetrovičOK Polaris 38:52+05:39
6Tomaž PritržnikOK SG 40:21+07:08
7Blaž KölnerOK Komenda 41:56+08:43
8Igor GavrilovOK Komenda 42:14+09:01
9Jaka PišljarOK Polaris 44:45+11:32
10Sergey ChurkinOK Komenda 45:37+12:24
11David AndrejcOK SG 48:45+15:32
12Sandi KmetčOK Polaris 49:47+16:34
13Vid BogovičOK Brežice 50:20+17:07
14Boris ErženŠOK 50:22+17:09
15Miro ŠalamunOK Polaris 50:32+17:19
16Miha ŠkarabotOK Polaris 53:32+20:19
17Silvo BabičOK Komenda 55:08+21:55
18Stanko ČuferPD Ajdovščina 58:17+25:04
Alesso CampanelloOK Azimut MP+ --:--
Matjaž ŠtanfelOK Azimut DNS+ --:--

Ž21A (3.4km / 60m / 8KT)

1Tajda FoškiOK Polaris 31:02
2Mojca FoškiOK Polaris 36:46+05:44
3Maja Visinski AndrejcOK SG 37:11+06:09
4Urška Kordiš MiheljakOK SG 37:16+06:14
5Brina FoškiOK Polaris 38:57+07:55
6Ana ŠalamunOK Polaris 39:06+08:04
7Monika RavnikarOK Komenda 39:34+08:32
8Irena Hacin KölnerOK Komenda 39:53+08:51
9Nastja RajOK SG 42:41+11:39
10Petra StojanOK Komenda 44:51+13:49
Karin PustOK Komenda DNF+ --:--
Ana PlavčakŠOK DNF+ --:--

Ž21B (2km / 20m / 9KT)

1Brina KölnerOK Komenda 25:03
2Miša AndrejcOK SG 33:31+08:28
3Tanja MezgaOK SG 35:20+10:17
4Neža SlugaOK Polaris 37:25+12:22
5Alenka ŠkarabotOK Polaris 38:05+13:02
Lili Ivana RajOK SG DNS+ --:--
Ema Pika RajOK SG DNS+ --:--

Ž21E (5.1km / 100m / 12KT)

1Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 30:25
2Lana MohoričOK Azimut 33:36+03:11
3Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 41:33+11:08
4Manja LebanOK Azimut 43:19+12:54
5Zala Serženta SeljakOK Azimut 45:55+15:30
6Nina ČrnigojPD Ajdovščina 46:37+16:12
7Nika PoljanšekOK Azimut 47:51+17:26
Špela StrasserMOK MP+ --:--