Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL8 - dolga

Orientacijski klub Azimut, Ski center Cerkno, 9. 10. 2021

M10 (1.56km / 15m / 6KT)

1Val JarcOK Komenda 14:48
2Kevin KerčmarOK Azimut 17:27+02:39
3Mihej PrezeljOK Azimut 17:35+02:47
4Anze ObidOK Azimut 18:02+03:14
5Mark SerjunOK Azimut 19:46+04:58
6Aljoša Bačnar TušarOK Azimut 21:04+06:16
7Lan KurtanjekOK Azimut 26:31+11:43
8Giulio ApollonioOr30Ottobre 34:43+19:55

M12 (2.29km / 60m / 8KT)

1Anže KölnerOK Komenda 22:08
2Beno BizjakOK Azimut 24:28+02:20
3Rok SedejOK Azimut 26:12+04:04
4Lovro KurtanjekOK Azimut 40:18+18:10
5Nejc NovakOK Azimut 44:53+22:45
6Drejc MalusOK Komenda 48:35+26:27
7Jakob KurinčičOK Komenda 52:18+30:10
8Daniele ApollonioOr30Ottobre 65:22+43:14
Robi MlakarOK Azimut MP+ --:--

M14 (3.03km / 135m / 11KT)

1Rok BogatajOK Azimut 33:00
2David SedejOK Azimut 40:44+07:44
3Jaka SeljakOK Komenda 47:52+14:52
4Gal NemečekPD Ajdovščina 50:47+17:47
5Ožbej MalusOK Komenda 51:10+18:10
6Aljaž KerševanPD Ajdovščina 52:43+19:43
7Jan CokanOK Komenda 52:55+19:55
8Matej BratožPD Ajdovščina 54:18+21:18
9Rok CigojPD Ajdovščina 54:44+21:44
10Borut GantarOK Azimut 56:24+23:24
11Enej ČesnikOK Azimut 65:05+32:05
12Božo BizjakOK Azimut 72:16+39:16
13Florijan KremžarOK Komenda 72:55+39:55
14Matija BovconPD Ajdovščina 81:26+48:26
15Job BirsaPD Ajdovščina 86:35+53:35
16Patrik BeltramPD Ajdovščina 94:36+61:36
Vid FaganelPD Ajdovščina DNS+ --:--
Enej MislejPD Ajdovščina DNS+ --:--
Tine NovakPD Ajdovščina DNS+ --:--

M16 (3.97km / 190m / 17KT)

1Nejc TurkOK Komenda 50:26
2Primož GantarOK Azimut 67:35+17:09
3Tilen ZupanOK Komenda 79:36+29:10
Luka SeljakOK Komenda MP+ --:--

M18 (5.24km / 215m / 15KT)

1Natan Maj PoženelOK Komenda 65:53
Martin JevševarOK Brežice DNF+ --:--

M21A (5.24km / 215m / 15KT)

1Aljaž ČerneOK Tivoli 70:18
2Uroš CankarŠOK 73:13+02:55
3Tomaž PustOK Komenda 74:54+04:36
4David ČuferPD Ajdovščina 75:11+04:53
5Marko ObidOK Azimut 97:35+27:17
6Luka RuterPD Ajdovščina 108:43+38:25

M21B (3.97km / 190m / 17KT)

1Kristjan GantarOK Azimut 64:40
2Boštjan BizjakOK Azimut 87:23+22:43
3Andrej JarcOK Komenda 88:02+23:22
4Franc MalusOK Komenda 102:48+38:08
5Luka KurtanjekOK Azimut 146:06+81:26
Borut SeljakOK Komenda DNF+ --:--
Fulvio ApollonioOr30Ottobre MP+ --:--
Matic ErznožnikOK Azimut DNF+ --:--
Matej VidičOK Azimut MP+ --:--

M21E (7.28km / 360m / 23KT)

1Matic BlažOK Komenda 72:38
2Andraž HribarOK Brežice 79:10+06:32
3Žan RavnikarOK Azimut 83:22+10:44
4Vid BogovičOK Brežice 93:47+21:09
5Ales FerencOK Tivoli 164:19+91:41
Gregor HvalaOK Azimut DNS+ --:--

M35 (5.85km / 295m / 17KT)

1Tomaž KremžarOK Komenda 75:55
2Janko BačnarOK Azimut 82:38+06:43
3Blaž KölnerOK Komenda 97:26+21:31
4Matej SedejOK Azimut 101:46+25:51
5Sergey ChurkinOK Komenda 105:41+29:46
Bojan JevševarOK Brežice DNS+ --:--

M45 (4.69km / 215m / 12KT)

1Gregor ZupanOK Komenda 64:31
2Aleš PoljanšekOK Azimut 64:36+00:05
3Davor PobegaOK Tivoli 88:29+23:58
Gregor PavličGAJA Orienteering DNS+ --:--

M55 (3.74km / 175m / 13KT)

1Silvij MočnikOK Azimut 52:09
2Rainer EschlboeckNF Linz 52:11+00:02
3Ivo KetePD Ajdovščina 58:10+06:01
4Aleš BorštnikOK Tivoli 63:24+11:15
5Stanko ČuferPD Ajdovščina 65:05+12:56
6Marijan LebanOK Azimut 69:05+16:56
7Silvo BabičOK Komenda 75:49+23:40
Dušan SmoleOK Polaris DNS+ --:--

M65 (2.88km / 135m / 11KT)

1Vlado SedejOK Azimut 60:56
2Zdenko PavličGAJA Orienteering 101:35+40:39
3Janko LapajneOK Azimut 106:43+45:47

OPEN (3.97km / 190m / 17KT)

Margareta PavličGAJA Orienteering DNS+ --:--

OTROŠKA (1.56km / 15m / 6KT)

1Neža JarcOK Komenda 23:25
2Špela MlakarOK Azimut 24:40+01:15
3Tajda LahajnarOK Azimut 24:41+01:16
4Žiga SedejOK Azimut 26:42+03:17
5Izabela ErženŠOK 27:26+04:01

Ž10 (1.56km / 15m / 6KT)

1Mija JerajOK Komenda 16:51
2Julija BizjakOK Azimut 18:47+01:56
3Katarina KremžarOK Komenda 21:37+04:46
4Timeja PrezeljOK Azimut 25:45+08:54
5Leila Ema PoženelOK Komenda 26:59+10:08
6Jerca KurinčičOK Komenda 29:43+12:52
Ajda KerčmarOK Azimut DNS+ --:--

Ž12 (2.29km / 60m / 8KT)

1Nika ErženOK Azimut 32:12
2Brina GantarOK Azimut 34:57+02:45
3Ajda JerajOK Komenda 35:10+02:58
4Giulia CupinOr30Ottobre 64:20+32:08
Sara KerševanPD Ajdovščina MP+ --:--

Ž14 (3.03km / 135m / 11KT)

1Nea ErženOK Azimut 31:23
2Neža ObidOK Azimut 35:13+03:50
3Brina KölnerOK Komenda 36:51+05:28
4Jana MočnikOK Azimut 48:21+16:58
5Špela MajdičOK Azimut 57:09+25:46
6Nikolina UgrinOK Tivoli 75:20+43:57
7Klara MahkovecPD Ajdovščina 77:12+45:49
Lea PodgornikPD Ajdovščina DNS+ --:--
Ema KočevarPD Ajdovščina DNS+ --:--

Ž16 (3.03km / 135m / 11KT)

1Vita MalusOK Komenda 41:43
2Neža GnezdaOK Azimut 60:16+18:33

Ž18 (3.97km / 190m / 17KT)

1Nika RavnikarOK Komenda 72:16
2Lana MohoričOK Azimut 76:07+03:51
3Manja LebanOK Azimut 79:25+07:09
Pia BogatajOK Azimut DNF+ --:--
Teja TušarOK Azimut DNF+ --:--

Ž21B (3.03km / 135m / 11KT)

1Julija FerencOK Tivoli 43:37
2Jedert JevševarOK Brežice 46:17+02:40
3Damjana GantarOK Azimut 52:41+09:04
4Alenka Vuga SeljakOK Komenda 54:52+11:15
5Sara GaionORIENTEERING TRIESTE 59:10+15:33
6Anita Česnik MažgonOK Azimut 65:35+21:58
7Spela BogatajOK Komenda 69:21+25:44
8Marta MalusOK Komenda 72:39+29:02
9Darja Gorjup PoženelOK Komenda 78:11+34:34
10Maja UgrinOK Tivoli 88:27+44:50
11Maja ObidOK Azimut 95:26+51:49
12Tina TušarOK Azimut 106:28+62:51
Ajda LampeOK Komenda DNS+ --:--

Ž21E (5.85km / 295m / 17KT)

1Katja BabičOK Komenda 68:37
2Eneja OstermanOK Polaris 72:03+03:26
3Markéta FirešováOK Komenda 76:18+07:41
4Polona JezeršekOK Komenda 87:08+18:31
5Zala ZavrlOK Komenda 87:25+18:48
6Ana Pia PogačarOK Komenda 89:12+20:35
7Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 91:25+22:48
8Zala Serženta SeljakOK Azimut 93:05+24:28
9Nika PoljanšekOK Azimut 108:49+40:12
Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK DNS+ --:--
Deja RazpetOK Azimut DNS+ --:--

Ž35 (3.74km / 175m / 13KT)

1Anica HribarOK Brežice 62:29
2Ana PlavčakŠOK 72:56+10:27
3Irena Hacin KölnerOK Komenda 80:27+17:58
4Maja BlejecOK Tivoli 196:29+134:00

Ž45 (2.88km / 135m / 11KT)

1Gudrun EschlboeckNF Linz 58:13
2Petra StojanOK Komenda 69:12+10:59
3Saša ŽižekOK Azimut 75:52+17:39
Marjanca PoljanšekOK Azimut DNS+ --:--
Marija KovačPD Ajdovščina DNS+ --:--
Darja VodlanOK Polaris DNS+ --:--

ZAČETNIŠKA (2.29km / 60m / 8KT)

1Nejc ErznožnikOK Azimut 32:41
2Tomaž MlakarOK Azimut 57:27+24:46
Mia ŽigonPD Ajdovščina MP+ --:--
Grega Deotto BatPD Ajdovščina MP+ --:--
Gašper CurkPD Ajdovščina MP+ --:--
Ileana GobboOr30Ottobre MP+ --:--