Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP sprint štafete - sprint

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Ravne na Koroškem, 23. 10. 2021

MŽ 12

1 OK Komenda
5.1 Anže Kölner [9:57]
5.2 Ajda Jarc [13:04]
5.3 Enej Šuc [13:54]
36:55
2 OK Azimut
4.1 Beno Bizjak [20:12]
4.2 Brina Gantar [19:49]
4.3 Nika Eržen [11:52]
51:53+14:58
3 OK Komenda
1.1 Val Jarc [15:38]
1.2 Katarina Kremžar [23:33]
1.3 Teja Šuc [17:26]
56:37+19:42
4 OK SG
2.1 Aljoša Andrejc [15:38]
2.2 Lana Košak [24:09]
2.3 Vilina Lenart [35:22]
75:09+38:14
OK SG
6.1 Lili Ivana Raj [12:46]
6.2 Miša Andrejc [MP]
6.3 Andraž Miheljak [12:30]
MP+ --:--
OK Azimut
3.1 Lovro Kurtanjek [12:06]
3.2 Julija Bizjak [MP]
3.3 Nejc Novak [13:35]
MP+ --:--

MŽ 17

1 OK Komenda
14.1 Nejc Turk [13:34]
14.2 Brina Kölner [17:45]
14.3 Luka Seljak [13:02]
44:21
2 OK Azimut
16.1 Rok Bogataj [14:20]
16.2 Nea Eržen [15:15]
16.3 Primož Gantar [14:48]
44:23+00:02
3 OK Azimut
13.1 Božo Bizjak [15:30]
13.2 Neža Obid [15:32]
13.3 Manja Leban [17:32]
48:34+04:13
4 OK SG
15.1 Tevž Miheljak [20:35]
15.2 Ema Pika Raj [17:55]
15.3 Staš Svetec [21:37]
60:07+15:46
5 OK Azimut
12.1 Borut Gantar [19:11]
12.2 Jana Mocnik [21:00]
12.3 Neža Gnezda [20:17]
60:28+16:07
6 OK Tivoli
11.1 Martin Ferenc [18:47]
11.2 Mojca Kunc [22:18]
11.3 Tinka Ferenc [20:48]
61:53+17:32
7 MIX
17.1 Špela Majdic [18:45]
17.2 Ivana Valic [52:56]
17.3 Ištvan Valic [25:31]
97:12+52:51
OK Komenda
10.1 Jaka Seljak [DNS]
10.2 Florijan Kremžar [22:33]
10.3 Tilen Zupan [DISQ]
DNF+ --:--

MŽ 21

1 OK Komenda
40.1 Blaž Kölner [14:09]
40.2 Katja Babic [16:18]
40.3 Matic Blaž [13:47]
44:14
2 OK Brežice
33.1 Martin Jevševar [15:16]
33.2 Jedert Jevševar [21:50]
33.3 Andraž Hribar [14:33]
51:39+07:25
3 OK Komenda
22.1 Tomaž Kremžar [16:55]
22.2 Ana Pia Pogacar [19:42]
22.3 Tomaž Pust [17:39]
54:16+10:02
4 OK SG
34.1 Petja Balažic [20:37]
34.2 Nastja Raj [20:33]
34.3 Tomaž Pirnat [17:23]
58:33+14:19
5 OK Brežice
31.1 Bojan Jevševar [18:13]
31.2 Anica Hribar [DNS]
31.3 Bojan Jevševar [16:45]
59:20+15:06
6 OK Komenda
32.1 Jure Kavcic [20:32]
32.2 Polona Jezeršek [18:35]
32.3 Timotej Šuc [22:24]
61:31+17:17
7 OK Komenda
41.1 Nika Ravnikar [20:14]
41.2 Tina Mocnik [20:36]
41.3 Andrej Jarc [21:16]
62:06+17:52
8 OK Tivoli
24.1 Matevž Kunc [18:59]
24.2 Julija Ferenc [21:23]
24.3 Gregor Kunc [22:35]
62:57+18:43
9 OK Komenda
29.1 Vít Koštejn [13:12]
29.2 Ajda Lampe [23:34]
29.3 Ibrahim Bostan [26:12]
62:58+18:44
10 OK Polaris
37.1 Dušan Petrovic [16:15]
37.2 Mojca Foški [28:46]
37.3 Miha Škarabot [18:03]
63:04+18:50
11 OK SG
35.1 Klemen Andrejc [18:05]
35.2 Maja Visinski Andrejc [28:19]
35.3 Gregor Andrejc [19:12]
65:36+21:22
12 OK Tivoli
28.1 Aleš Borštnik [21:55]
28.2 Ana Pribakovic Borštnik [22:00]
28.3 Robert Kunc [23:48]
67:43+23:29
13 MIX
25.1 Valter Foški [21:29]
25.2 Ana Plavcak [30:22]
25.3 Boris Eržen [18:57]
70:48+26:34
14 MIX
42.1 Uroš Cankar [16:10]
42.2 Abigael Vanessa Boncina [33:56]
42.3 Igor Boncina [23:10]
73:16+29:02
15 OK Komenda
27.1 Borut Seljak [22:10]
27.2 Petra Stojan [27:57]
27.3 Elena Gombac Šuc [29:49]
79:56+35:42
16 OK Azimut
38.1 Kristjan Gantar [21:02]
38.2 Maja Istenic [41:42]
38.3 Nika Poljanšek [18:49]
81:33+37:19
17 OK Tivoli
23.1 Ales Ferenc [21:30]
23.2 Maja Blejec [28:23]
23.3 Žiga Slabe [51:37]
101:30+57:16
OK Azimut
39.1 Žan Ravnikar [MP]
39.2 Nuša Jeram [17:44]
39.3 Gregor Hvala [14:12]
MP+ --:--
MIX
26.1 Oleksandr Ievstafiev [MP]
26.2 Urška Kordiš Miheljak [MP]
26.3 Tomaž Pritržnik [18:26]
MP+ --:--
OK Komenda
30.1 Monika Ravnikar [24:11]
30.2 Irena Hacin Kölner [23:53]
30.3 Alenka Vuga Seljak [MP]
MP+ --:--
OK Polaris
36.1 Aljoša Rebolj [DNS]
36.2 Brina Foški [DNS]
36.3 [ni tekmovalca]
DNS+ --:--

MŽ 45

1 OK Polaris
51.1 Dušan Smole [17:15]
51.2 Alenka Škarabot [26:40]
51.3 Darja Vodlan [29:36]
73:31