Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport

Rezultati - Državno prvenstvo 2020 na dolgih progah za mladinske in članske kategorije - dolga

Orientacijski klub Slovenske Konjice, Črni Križ, 27. 2. 2021

M16 (5.67km / 185m / 14KT)

1Luka SeljakOK Komenda 43:20+00:00
2Nejc TurkOK Komenda 45:57+02:37
3Jan CokanOK Komenda 81:45+38:25
4Anže KölnerOK Komenda 82:34+39:14
5Božo BizjakOK Azimut 82:43+39:23
Oskar FoškiOK Polaris DNS+ --:--
Vacant +-44:40
Rok HernecOK Tivoli DNS+ --:--

M18 (6.82km / 190m / 18KT)

1Matevž KuncOK Tivoli 66:17+00:00
2Martin JevševarOK Brežice 76:57+10:40
3Timotej HribarOK Brežice 128:58+62:41
Vacant +-67:43

M20 (6.82km / 190m / 18KT)

1Matic BlažOK Komenda 43:14+00:00
Gregor KuncOK Tivoli DNS+ --:--

M21A (7.67km / 240m / 20KT)

1Tomaž PustOK Komenda 63:41+00:00
2Uroš CankarŠOK 69:56+06:15
3Valentin ErženOK Azimut 72:43+09:02
4Valter FoškiOK Polaris 72:55+09:14

M21B (5.67km / 185m / 14KT)

1Robert KuncOK Tivoli 55:00+00:00
2Klemen KendaOK Azimut 61:14+06:14
3Aleš BorštnikOK Tivoli 62:12+07:12
4Tomaž KupnikOK 46 65:19+10:19
Vacant +-55:00

M21E (10.61km / 320m / 25KT)

1Simon StanonikOK Azimut 55:52+00:00
2Mark BogatajOK Azimut 56:51+00:59
3Peter TušarOK Azimut 59:48+03:56
4Andraz HribarOK Brežice 60:41+04:49
5Gregor HvalaOK Azimut 64:12+08:20
6Igor GavrilovOK Komenda 75:15+19:23
6Blaž KölnerOK Komenda 75:28+19:36
7Dušan PetrovičOK Polaris 83:11+27:19
8Gregor ZupanOK Komenda 88:13+32:21
9Miha ŠkarabotOK Polaris 90:41+34:49
10Bojan JevševarOK Brežice 93:46+37:54
11Boris ErženŠOK 112:02+56:10
Natan Maj PoženelOK Komenda DNS+ --:--
Vacant +-56:08

Ž16 (4.02km / 85m / 12KT)

1Nea ErženOK Azimut 35:40+00:00
2Brina KölnerOK Komenda 41:49+06:09
3Mojca KuncOK Tivoli 65:45+30:05
Lana MohoričOK Azimut DNS+ --:--
Vacant +-36:20

Ž18 (5.42km / 180m / 14KT)

1Teja TušarOK Azimut 48:17+00:00
2Ana Pia PogačarOK Komenda 49:05+00:48
3Nika RavnikarOK Komenda 65:28+17:11
4Karin PustOK Komenda 72:59+24:42
Vacant +-49:43

Ž20 (5.42km / 180m / 14KT)

1Ana ŠalamunOK Polaris 62:54+00:00
2Jedert JevševarOK Brežice 94:26+31:32

Ž21A (5.42km / 180m / 14KT)

1Mojca FoškiOK Polaris 67:48+00:00
2Irena Hacin KölnerOK Komenda 70:46+02:58
Vacant +-68:12

Ž21B (4.02km / 85m / 12KT)

1Ana PlavčakŠOK 40:58+00:00
2Alenka Vuga SeljakOK Komenda 44:37+03:39
3Romana ZupanOK Komenda 54:55+13:57
4Petra StojanOK Komenda 64:14+23:16
5Marjanca PoljanšekOK Azimut 64:32+23:34
6Tanja KmetecKamniški OK 70:04+29:06
7Alenka ŠkarabotOK Polaris 82:33+41:35
8Neža SlugaOK Polaris 137:05+96:07
Vacant +-41:02
Darja Gorjup PoženelOK Komenda DNS+ --:--

Ž21E (6.82km / 190m / 18KT)

1Eneja OstermanOK Polaris 50:59+00:00
2Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 51:20+00:21
3Deja RazpetOK Azimut 57:11+06:12
4Zala ZavrlOK Komenda 60:59+10:00
5Nika PoljanšekOK Azimut 62:21+11:22
6Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 62:45+11:46
7Anica HribarOK Brežice 66:24+15:25
8Polona JezeršekOK Komenda 70:08+19:09
9Barbara KmetecKamniški OK 77:40+26:41
10Monika RavnikarOK Komenda 84:17+33:18