Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL6 - srednja

Orientacijski klub Slovenske Konjice, Rogla, 19. 9. 2021

M10 (1.4km / 60m / 8KT)

1Val JarcOK Komenda 14:16
2Mihej PrezeljOK Azimut 18:06+03:50

M12 (2.27km / 100m / 13KT)

1Anže KölnerOK Komenda 24:11
2Drejc MalusOK Komenda 27:18+03:07
3Jakob KurinčičOK Komenda 30:57+06:46
4Rok SedejOK Azimut 38:03+13:52
5Nejc NovakOK Azimut 41:55+17:44
6Andraž MiheljakOK SG 58:46+34:35
7Vidjan LenartOK SG 61:15+37:04
8Enej ŠucOK Komenda 65:41+41:30
Lovro KurtanjekOK Azimut MP+ --:--

M14 (3.13km / 110m / 13KT)

1Aljaž KerševanPD Ajdovščina 40:35
2Ožbej MalusOK Komenda 46:11+05:36
3Matej BratožPD Ajdovščina 46:44+06:09
4Jan CokanOK Komenda 48:41+08:06
5Florijan KremžarOK Komenda 52:06+11:31
6Tine NovakPD Ajdovščina 64:36+24:01
7Matija BovconPD Ajdovščina 67:03+26:28
8Staš SvetecOK SG 75:09+34:34
9Jakob PečenkoPD Ajdovščina 79:29+38:54
Gal NemečekPD Ajdovščina DNS+ --:--
Rok CigojPD Ajdovščina DNS+ --:--

M16 (3.75km / 150m / 14KT)

1Luka SeljakOK Komenda 32:07
2Nejc TurkOK Komenda 34:39+02:32

M18 (4.46km / 160m / 15KT)

1Otto AllwingerMOK 37:27
2Martin JevševarOK Brežice 37:28+00:01
3Matevž KuncOK Tivoli 41:31+04:04

M21A (4.46km / 160m / 15KT)

1Herwig Jr. AllwingerMOK 38:01
2Uroš CankarŠOK 39:49+01:48
3Tomaž PustOK Komenda 42:13+04:12
4Herwig AllwingerMOK 44:17+06:16
5Luka RuterPD Ajdovščina 65:54+27:53

M21B (3.08km / 115m / 13KT)

1Timotej ŠucOK Komenda 29:54
2Klemen KendaOK Azimut 34:01+04:07
3Simon KurinčičOK Komenda 35:38+05:44
4Franc MalusOK Komenda 36:39+06:45
5Matej VidičOK Azimut 46:04+16:10
6Gregor LeskovšekOK Tivoli 78:22+48:28
Andrej JarcOK Komenda MP+ --:--

M21E (5.73km / 215m / 16KT)

1Simon StanonikOK Azimut 35:52
2Matic BlažOK Komenda 36:02+00:10
3Gregor HvalaOK Azimut 40:22+04:30
4Žan RavnikarOK Azimut 43:07+07:15
5Vid BogovičOK Brežice 45:11+09:19
6Ales FerencOK Tivoli 77:06+41:14

M35 (4.71km / 210m / 16KT)

1Blaž KölnerOK Komenda 33:49
2Igor GavrilovOK Komenda 35:30+01:41
3Sergey ChurkinOK Komenda 41:07+07:18
4Tomaž KremžarOK Komenda 41:30+07:41
5Bojan JevševarOK Brežice 42:10+08:21
6Gregor AnderluhOK Polaris 49:04+15:15
7Matej SedejOK Azimut 50:42+16:53

M45 (4.38km / 180m / 16KT)

1Aleš PoljanšekOK Azimut 33:21
2Edi OcvirkJAP 35:09+01:48
3Miha ŠkarabotOK Polaris 38:17+04:56
4Gregor RajOK SG 41:18+07:57
5Robert KuncOK Tivoli 46:56+13:35
6Marko DudicOK SG 48:44+15:23
7Boris ErženŠOK 49:20+15:59
8Davor PobegaOK Tivoli 50:04+16:43
9Gregor ZupanOK Komenda 50:14+16:53
Igor BončinaOK Slovenske Konjice DNS+ --:--

M55 (3.5km / 135m / 14KT)

1Stanko čuferPD Ajdovščina 34:15
2Aleš BorštnikOK Tivoli 39:54+05:39
3Dušan SmoleOK Polaris 41:29+07:14
4Marijan LebanOK Azimut 50:46+16:31

M65 (3.08km / 115m / 13KT)

1Vlado SedejOK Azimut 54:20

Začetniška (1.4km / 60m / 8KT)

1Jošt PaternosterOK Tivoli 22:17
2Timeja PrezeljOK Azimut 26:25+04:08
3Matic Bevcar 60:02+37:45

Ž10 (1.4km / 60m / 8KT)

1Jerca KurinčičOK Komenda 20:21
2Teja ŠucOK Komenda 22:21+02:00
3Ida Antonija RajOK SG 26:12+05:51
4Inga MarkovičOK SG 28:54+08:33

Ž12 (2.15km / 100m / 12KT)

Ajda JarcOK Komenda DNS+ --:--
Miša AndrejcOK SG MP+ --:--
Lili Ivana RajOK SG MP+ --:--

Ž14 (2.77km / 85m / 12KT)

1Brina KölnerOK Komenda 26:07
2Nikolina UgrinOK Tivoli 50:11+24:04
3Ema Pika RajOK SG 65:46+39:39

Ž16 (3.5km / 135m / 14KT)

1Vita MalusOK Komenda 42:27

Ž18 (3.75km / 150m / 14KT)

1Nika RavnikarOK Komenda 46:35
2Manja LebanOK Azimut 54:45+08:10

Ž21B (3.13km / 110m / 13KT)

1Julija FerencOK Tivoli 32:26
2Jedert JevševarOK Brežice 37:04+04:38
3Lana ŠtrumbeljOK Polaris 45:07+12:41
4Elena Gombač ŠucOK Komenda 61:07+28:41
5Tanja KmetecKamniški OK 62:39+30:13
6Katarina SedejOK Azimut 80:11+47:45
7Marta MalusOK Komenda 102:49+70:23
Maja UgrinOK Tivoli DNS+ --:--

Ž21E (4.15km / 145m / 14KT)

1Eneja OstermanOK Polaris 30:17
2Ana Pia PogačarOK Komenda 35:59+05:42
3Deja RazpetOK Azimut 36:40+06:23
4Polona JezeršekOK Komenda 39:13+08:56
5Zala ZavrlOK Komenda 40:08+09:51
6Ana Pribakovič BorštnikOK Tivoli 41:37+11:20
7Nika PoljanšekOK Azimut 43:52+13:35
8Barbara KmetecKamniški OK 51:45+21:28
9Ana ŠalamunOK Polaris 54:56+24:39
10Neža SlugaOK Polaris 115:42+85:25
Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK DNS+ --:--

Ž35 (3.5km / 135m / 14KT)

1Anica HribarOK Brežice 40:35
2Petja BalažičOK SG 45:24+04:49
3Tina MočnikOK Komenda 46:43+06:08
4Nastja RajOK SG 50:38+10:03
5Irena Hacin KölnerOK Komenda 51:45+11:10
6Petra ParadižOK Komenda 53:31+12:56
Ana PlavčakŠOK DNS+ --:--
Abigael Vanessa BoncinaOK Slovenske Konjice DNS+ --:--

Ž45 (3.13km / 110m / 13KT)

1Marjanca PoljanšekOK Azimut 51:34
2Petra StojanOK Komenda 58:19+06:45
3Alenka ŠkarabotOK Polaris 75:24+23:50
4Darja VodlanOK Polaris 93:31+41:57