Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP srednje - srednja

Škofjeloški orientacijski klub, Okroglo, 8. 5. 2021

M16 (3.85km / 25m / 13KT)

1Nejc TurkOK Komenda 27:32
2Luka SeljakOK Komenda 30:43+03:11
3Anže KölnerOK Komenda 36:03+08:31
4Primož GantarOK Azimut 38:54+11:22
5Borut GantarOK Azimut 43:16+15:44
6David SedejOK Azimut 49:48+22:16
7Florijan KremžarOK Komenda 53:44+26:12
8Jaka SeljakOK Komenda 54:28+26:56
9Enej ŠucOK Komenda 55:55+28:23
10Matej BratožPD Ajdovščina 70:38+43:06
11Vid FaganelPD Ajdovščina 78:17+50:45
Gregor LeskovšekŠOK MP+ --:--
Rok CigojPD Ajdovščina DNF+ --:--
Jan CokanOK Komenda MP+ --:--
Gal NemečekPD Ajdovščina DNF+ --:--
Matija BovconPD Ajdovščina DNF+ --:--

M18 (4.68km / 75m / 17KT)

1Matevž KuncOK Tivoli 49:20
2Natan Maj PoženelOK Komenda 55:13+05:53
3Martin JevševarOK Brežice 59:44+10:24
4Timotej HribarOK Brežice 90:42+41:22

M21 (6.31km / 80m / 22KT)

1Mark BogatajOK Azimut 37:50
2Matic BlažOK Komenda 40:36+02:46
3Peter TušarOK Azimut 43:03+05:13
4Nejc ZormanOK Komenda 48:33+10:43
5Matej ŠkarabotOK Polaris 63:45+25:55
Žan RavnikarOK Azimut MP+ --:--
Vacant +-1:10
Boris ErženŠOK DNF+ --:--
Vacant +-1:10
Vacant +-1:10
Vacant +-1:10
Vacant +-1:10
Simon StanonikOK Azimut MP+ --:--
Blaž PetrovičOK Polaris DNS+ --:--
Vacant +-1:10
Vacant +-1:10
Vacant +-1:10
Vacant +-1:10
Vacant +-1:10

M35 (4.68km / 75m / 17KT)

1Igor GavrilovOK Komenda 38:35
2Boris BaumanMOK 42:00+03:25
3Bojan JevševarOK Brežice 44:38+06:03
4Sergey ChurkinOK Komenda 45:16+06:41
5Dušan PetrovičOK Polaris 45:47+07:12
6Blaž KölnerOK Komenda 46:08+07:33
7Gregor AnderluhOK Polaris 46:47+08:12
8Matej SedejOK Azimut 49:14+10:39
9Valentin ErženOK Azimut 51:46+13:11
10Marko ObidOK Azimut 55:24+16:49
11Klemen KendaOK Azimut 56:08+17:33
12Andraž DreščekOK Azimut 57:22+18:47
13Tomaž KremžarOK Komenda 61:06+22:31
14David AndrejcOK SG 61:22+22:47
15Gregor AndrejcOK SG 64:04+25:29
16Timotej ŠucOK Komenda 71:28+32:53
17Kristjan GantarOK Azimut 75:57+37:22
18Janko BačnarOK Azimut 122:33+83:58

M45 (3.85km / 25m / 13KT)

1Aleš PoljanšekOK Azimut 30:49
2Miha ŠkarabotOK Polaris 31:21+00:32
3Marko DudicOK SG 31:26+00:37
4Gregor RajOK SG 32:05+01:16
5Gregor ZupanOK Komenda 42:05+11:16
6Marijan LebanOK Azimut 54:42+23:53
7Andrej KorelcOK Komenda 91:34+60:45
Tomaž PustOK Komenda MP+ --:--
Jožko JazbarOK Azimut MP+ --:--

M55 (3.38km / 20m / 12KT)

1Aleš BorštnikOK Tivoli 34:15
2Stanko čuferPD Ajdovščina 37:52+03:37
3Miro ŠalamunOK Polaris 40:10+05:55
4Silvo BabičOK Komenda 41:29+07:14
5Ivan BoyadzhievMOK 42:15+08:00
6Janko LapajneOK Azimut 50:24+16:09
7Vlado SedejOK Azimut 52:45+18:30

T10 (1.59km / 10m / 7KT)

1Lenart AndrejcOK SG 17:48
2Aljoša AndrejcOK SG 23:10+05:22
3Zana JazbarOK Azimut 30:39+12:51
4Val JarcOK Komenda 31:41+13:53
5Katarina KremžarOK Komenda 32:24+14:36
6Mija JerajOK Komenda 34:02+16:14
7Leila Ema PoženelOK Komenda 72:04+54:16
Izabela Eržen PlavčakŠOK DNS+ --:--
Aljoša Bačnar TušarOK Azimut MP+ --:--
Tin ŠucOK Komenda DNS+ --:--
Teja ŠucOK Komenda DNS+ --:--
Vianez BončinaOK Slovenske Konjice MP+ --:--
Žiga SedejOK Azimut MP+ --:--

T12 (1.88km / 15m / 9KT)

1Rok SedejOK Azimut 21:58
2Lili Ivana RajOK SG 24:08+02:10
3Ajda JerajOK Komenda 28:30+06:32
4Ajda JarcOK Komenda 30:20+08:22
5Lovro KurtanjekOK Azimut 32:14+10:16
6Robi MlakarOK Azimut 36:23+14:25
7Nika ErženOK Azimut 37:22+15:24
8Brina GantarOK Azimut 40:44+18:46
9Frida MezgaOK SG 50:23+28:25

Ž16 (3.38km / 20m / 12KT)

1Nea ErženOK Azimut 27:56
2Brina KölnerOK Komenda 40:49+12:53
3Neža ObidOK Azimut 41:03+13:07
4Špela MajdičOK Azimut 49:39+21:43
5Jana MočnikOK Azimut 50:46+22:50
6Klara MahkovecPD Ajdovščina 80:33+52:37
7Ema Pika RajOK SG 84:01+56:05
Neža GnezdaOK Azimut DNS+ --:--

Ž18 (3.85km / 25m / 13KT)

1Teja TušarOK Azimut 37:58
2Nika RavnikarOK Komenda 38:43+00:45
3Karin PustOK Komenda 44:25+06:27
4Manja LebanOK Azimut 45:34+07:36
5Pia BogatajOK Azimut 77:14+39:16

Ž21 (4.68km / 75m / 17KT)

1Eneja OstermanOK Polaris 37:07
2Zala ZavrlOK Komenda 52:20+15:13
3Polona JezeršekOK Komenda 53:42+16:35
4Zala Serženta SeljakOK Azimut 55:58+18:51
5Monika RavnikarOK Komenda 56:16+19:09
6Deja RazpetOK Azimut 57:18+20:11
7Nuša JeramOK Azimut 57:58+20:51
8Ajda LampeOK Komenda 67:02+29:55
9Barbara KmetecKamniški OK 69:31+32:24
10Nika PoljanšekOK Azimut 80:23+43:16
Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK MP+ --:--

Ž35 (3.85km / 25m / 13KT)

1Ana Pribakoviæ BorštnikOK Tivoli 38:37
2Anica HribarOK Brežice 39:27+00:50
3Tina MočnikOK Komenda 39:47+01:10
4Petja BalažičOK SG 43:27+04:50
5Nastja RajOK SG 47:40+09:03
6Irena Hacin KölnerOK Komenda 53:28+14:51
7Ana PlavčakŠOK 56:13+17:36
8Spela BogatajOK Komenda 62:25+23:48
9Maja IsteničOK Azimut 74:09+35:32
10Alenka Vuga SeljakOK Komenda 78:25+39:48
11Darja Gorjup PoženelOK Komenda 80:06+41:29
12Damjana GantarOK Azimut 85:19+46:42
13Katarina SedejOK Azimut 91:33+52:56
14Tanja KmetecKamniški OK 91:42+53:05
Elena Gombač ŠucOK Komenda DNS+ --:--
Maja ObidOK Azimut DNS+ --:--

Ž45 (3.38km / 20m / 12KT)

1Petra StojanOK Komenda 47:27
2Tanja MezgaOK SG 62:47+15:20
3Marjanca PoljanšekOK Azimut 63:27+16:00
4Neža SlugaOK Polaris 64:05+16:38