Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP štafete - srednja

DROT, Rakitna, 30. 5. 2021

M21

1 OK Azimut
1.1 Simon Stanonik [34:08]
1.2 Peter Tušar [32:37]
1.3 Mark Bogataj [33:04]
99:49
2 OK Komenda
4.1 Jure Kavèiè [64:57]
4.2 Matic Blaž [38:09]
4.3 Jure Zmrzlikar [38:56]
142:02+42:13
3 OK Azimut
2.1 Gregor Hvala [41:42]
2.2 Aleš Poljanšek [48:42]
2.3 Žan Ravnikar [53:12]
143:36+43:47
4 OK Polaris
5.1 Matej Škarabot [48:19]
5.2 Gašper Petroviè [55:52]
5.3 Blaž Petroviè [43:45]
147:56+48:07
5 OK Brežice
3.1 Martin Jevševar [50:39]
3.2 Bojan Jevševar [47:37]
3.3 Timotej Hribar [91:30]
189:46+89:57
6 ŠOK
6.1 Boris Eržen [69:44]
6.2 Uroš Cankar [67:07]
6.3 Marko Dudiæ [66:30]
203:21+103:32

Ž21

1 OK Polaris
26.1 Brina Foški [55:02]
26.2 Eneja Osterman [36:31]
91:33
2 OK Komenda
25.1 Zala Zavrl [64:46]
25.2 Katja Babic [38:10]
102:56+11:23
3 KOK
21.1 Mojca Flerin Drevenšek [44:32]
21.2 Barbara Kmetec [59:58]
104:30+12:57
4 OK Azimut
22.1 Zala Serženta Seljak [55:31]
22.2 Deja Razpet [62:09]
117:40+26:07
5 OK Brežice
23.1 Anica Hribar [66:23]
23.2 Jedert Jevševar [78:00]
144:23+52:50
6 OK Komenda
24.1 Monika Ravnikar [64:54]
24.2 Ajda Lampe [97:28]
162:22+70:49
OK Polaris
27.1 Mojca Foški [MP]
27.2 Neža Sluga [94:49]
MP+ --:--

M35

1 OK Komenda
35.1 Gregor Zupan [44:42]
35.2 Blaž Kölner [35:54]
80:36
2 OK Komenda
33.1 Sergey Churkin [42:17]
33.2 Igor Gavrilov [38:35]
80:52+00:16
3 OK Polaris
37.1 Miha Škarabot [42:51]
37.2 Dušan Petroviè [42:09]
85:00+04:24
4 OK Azimut
32.1 Jožko Jazbar [48:33]
32.2 Valentin Eržen [53:31]
102:04+21:28
5 OK Polaris
38.1 Valter Foški [57:24]
38.2 Andrej Cimerman [58:33]
115:57+35:21
6 OK Tivoli
34.1 Aleš Borštnik [85:46]
34.2 Ana Pribakovic Borštnik [53:21]
139:07+58:31
OK Azimut
31.1 Marko Obid [MP]
31.2 Klemen Kenda [47:49]
MP+ --:--
OK Komenda
36.1 Tomaž Pust [49:39]
36.2 Silvo Babic [MP]
MP+ --:--

M16

1 OK Komenda
42.1 Luka Seljak [31:49]
42.2 Jaka Seljak [51:17]
83:06
2 OK Azimut
41.1 Borut Gantar [41:25]
41.2 Primož Gantar [44:07]
85:32+02:26

Ž16

1 OK Komenda
53.1 Brina Kölner [46:34]
53.2 Naja Lonèar [99:46]
146:20
OK Azimut
51.1 Neža Obid [38:39]
51.2 Špela Majdic [MP]
MP+ --:--
OK Azimut
52.1 Jana Moènik [MP]
52.2 Nea Eržen [50:59]
MP+ --:--

Ž18

1 OK Komenda
62.1 Nika Ravnikar [57:00]
62.2 Karin Pust [67:40]
124:40
2 OK Azimut
61.1 Teja Tušar [49:02]
61.2 Manja Leban [82:56]
131:58+07:18

Ž35

1 OK Komenda
71.1 Romana Zupan [71:51]
71.2 Irena Hacin Kölner [84:36]
156:27
2 OK Polaris
73.1 Alenka Škarabot [90:49]
73.2 Darja Vodlan [107:27]
198:16+41:49
OK Komenda
72.1 Petra Stojan [71:55]
72.2 N.N. [MP]
MP+ --:--

M12

1 OK Komenda
82.1 Anže Kölner [12:40]
82.2 Tilen Golobin [20:30]
33:10
OK Azimut
81.1 Anže Obid [DNS]
81.2 N.N. [DNS]
DNS+ --:--

Ž12

1 OK Azimut
91.1 Brina Gantar [23:35]
91.2 Nika Eržen [15:05]
38:40