Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL2 - srednja

Škofjeloški orientacijski klub, Kranj, 26. 3. 2022

Beginners (2.16km / 50m / KT)

1Teo BratusGAJA Orienteering 25:34
2Ajda KovačičOK Azimut 38:31+12:57
3Romana ZupanOK Komenda 47:15+21:41
4Marja NagyOK Polaris 47:44+22:10
5Grega ZupanekRetečkoti 49:34+24:00
5Masa ZupanekRetečkoti 49:34+24:00
5Jakob ZupanekRetečkoti 49:34+24:00
5Anita Mikulič 49:34+24:00
9Herwig HierzeggerWr.Akad.TV 61:30+35:56
10Matic Jager 69:05+43:31
11Ute HierzeggerWr.Akad.TV 71:37+46:03
12Berina Bajrović 115:36+90:02
Ožbej JenkoŠOK MP--:--

Kids (1.46km / 20m / KT)

1Neža JarcOK Komenda 20:53
2Izabela ErženŠOK 21:36+00:43
3Žana JazbarOK SK 21:49+00:56
4Nizzy BončinaOK SK 22:04+01:11

M10 (1.46km / 20m / KT)

1Lan KurtanjekOK Azimut 10:34
2Luka RožičOK SG 18:19+07:45
3Tejo Gaber RajOK SG 18:45+08:11
4Žiga SedejOK Azimut 22:58+12:24

M12 (2.16km / 50m / KT)

1Drejc MalusOK Komenda 19:05
2Rok SedejOK Azimut 23:01+03:56
3Val JarcOK Komenda 25:27+06:22
4Mihej PrezeljOK Azimut 28:45+09:40
5Jurij FlorjaničOK Komenda 38:09+19:04
6Anze ObidOK Azimut 41:38+22:33
7Lenart AndrejcOK SG 41:47+22:42
8Lovro NagyOK Polaris 42:33+23:28
9Aljoša AndrejcOK SG 50:27+31:22
10Žiga Slabe 84:35+65:30

M14 (3.48km / 100m / KT)

1David SedejOK Azimut 48:12
2Ožbej MalusOK Komenda 51:15+03:03
3Martin FerencOK Tivoli 53:40+05:28
4Florijan KremžarOK Komenda 55:52+07:40
5Lovro KurtanjekOK Azimut 57:12+09:00
6Matej FerlugaOK Komenda 59:44+11:32
7Beno BizjakOK Azimut 72:51+24:39
8Nejc NovakOK Azimut 97:43+49:31
Anže KölnerOK Komenda MP--:--
Vidjan LenartOK SG DNS--:--
Enej ŠucOK Komenda DNS--:--

M16 (4.72km / 120m / KT)

1Rok BogatajOK Azimut 52:56
2Jaka SeljakOK Komenda 68:42+15:46
Borut GantarOK Azimut DNS--:--

M18 (5.33km / 140m / KT)

1Nejc TurkOK Komenda 40:21
2Luka SeljakOK Komenda 46:37+06:16
3Primož GantarOK Azimut 50:12+09:51
Martin JevševarOK Brežice MP--:--

M21A (5.33km / 140m / KT)

1Gregor ZupanOK Komenda 46:39
2Marko ObidOK Azimut 58:07+11:28
3Nejc LazarOK Azimut 60:17+13:38
4Valentin ErženOK Azimut 61:18+14:39
5Maurizio FicurOK Komenda 78:38+31:59
Nejc MočnikOK Azimut DNS--:--

M21B (4.17km / 110m / KT)

1Timotej ŠucOK Komenda 42:46
2Erik MikužOK Azimut 49:04+06:18
3Klemen KendaOK Azimut 51:06+08:20
4Andrej JarcOK Komenda 53:12+10:26
5David AndrejcOK SG 54:21+11:35
6Matej VidičOK Azimut 62:16+19:30
7Denis MikužOK Azimut 62:40+19:54
8Luka KurtanjekOK Azimut 64:04+21:18
9Franc MalusOK Komenda 66:14+23:28
10Tilen ZupanOK Komenda 66:52+24:06
11Rado PrezeljOK Azimut 79:33+36:47
12Blaž KovačičOK Azimut 93:54+51:08
Boštjan BogatajOK Azimut DNS--:--
Borut SeljakOK Komenda DNS--:--

M21E (6.09km / 150m / KT)

1Oskar MalmbergIFK Umea 42:24
2Matjaž ŠtanfelOK Azimut 45:07+02:43
3Matic BlažOK Komenda 46:39+04:15
4Žan RavnikarOK Azimut 51:29+09:05
5Vid BogovičOK Brežice 59:30+17:06
6Natan Maj PoženelOK Komenda 60:56+18:32
7Gregor AnderluhOK Polaris 67:59+25:35
8Uroš CankarŠOK 72:20+29:56
9Aleš FerencOK Tivoli 81:12+38:48
10Davor PobegaOK Tivoli 87:01+44:37

M35 (5.33km / 140m / KT)

1Igor GavrilovOK Komenda 40:07
2Blaž KölnerOK Komenda 43:59+03:52
3Sergey ChurkinOK Komenda 45:47+05:40
4Aleš PoljanšekOK Azimut 46:29+06:22
5Tomaž KremžarOK Komenda 48:44+08:37
6Matej SedejOK Azimut 57:34+17:27
7Andraž RavnikarOK Polaris 59:40+19:33
8Andrej StudenOK Polaris 61:25+21:18
9Miran KolmanKamniški OK 63:39+23:32
10Kristjan GantarOK Azimut 64:28+24:21
Gregor AndrejcOK SG DNS--:--
Oleksandr Ievstafiev DNS--:--

M45 (4.72km / 120m / KT)

1Marko DudićOK SG 44:43
2Gregor RajOK SG 44:51+00:08
3Tomaž PustOK Komenda 49:45+05:02
4Jožko JazbarOK Azimut 50:55+06:12
5Peter FerlugaOK Komenda 51:27+06:44
6Josef PolsterHSV Spittal 55:18+10:35
7Bruno ScherrHSV Spittal 57:00+12:17
8Rok SušnikOK Azimut 84:17+39:34

M55 (4.17km / 110m / KT)

1Miro ŠalamunOK Polaris 42:58
2Christian GotthardtHSV Spittal 47:21+04:23
3Dušan SmoleOK Polaris 51:04+08:06
4Dalibor RadovanOK Polaris 56:48+13:50
5Aleš BorštnikOK Tivoli 60:11+17:13
6Aleš ZupanOK Polaris 63:35+20:37
7Silvo BabičOK Komenda 64:16+21:18
8Andrej KorelcOK Komenda 68:18+25:20
Silvij MočnikOK Azimut DNS--:--

M65 (3.48km / 100m / KT)

1Günther DobnikOLCU Viktring 53:18
2Janko LapajneOK Azimut 69:42+16:24
3Vlado SedejOK Azimut 86:23+33:05
Charles NelsonOK Azimut MP--:--

Open (3.48km / 100m / KT)

1Dragan KrivičićŠOK 130:44

W10 (1.46km / 20m / KT)

1Timeja PrezeljOK Azimut 12:40
2Katarina KremžarOK Komenda 13:23+00:43
3Ida Antonija RajOK SG 14:48+02:08
4Inga MarkovičOK SG 18:42+06:02

W12 (2.16km / 50m / KT)

1Lili Ivana RajOK SG 19:11
2Brina GantarOK Azimut 31:42+12:31
3Teja ŠucOK Komenda 37:31+18:20
4Miša AndrejcOK SG 39:49+20:38
5Leila Ema PoženelOK Komenda 41:16+22:05
6Neža KovačičOK Azimut 56:27+37:16
7Julija BizjakOK Azimut 57:15+38:04
Frida MezgaOK SG DNF--:--

W14 (3.32km / 90m / KT)

1Ajda JarcOK Komenda 40:41
2Ema Pika RajOK SG 46:04+05:23
3Nika ErženOK Azimut 52:10+11:29
Maja StudenOK Polaris DNS--:--

W16 (4.17km / 110m / KT)

1Brina KölnerOK Komenda 39:46
2Neža ObidOK Azimut 44:25+04:39
3Jana MočnikOK Azimut 56:06+16:20
4Špela MajdičOK Azimut 56:18+16:32
5Nikolina UgrinOK Tivoli 59:51+20:05

W18 (4.72km / 120m / KT)

1Nastja FerlugaOK Komenda 47:54
2Nea ErženOK Azimut 50:57+03:03
3Stella CigniniPunto K 52:48+04:54
4Manja LebanOK Azimut 62:27+14:33
Tajda RazpetOK Azimut DNS--:--
Anja StudenOK Polaris DNS--:--
Neža GnezdaOK Azimut MP--:--

W21B (3.32km / 90m / KT)

1Urša ŠtanfelOK Azimut 48:00
2Radmila TasićPOB 52:15+04:15
3Darja Gorjup PoženelOK Komenda 67:45+19:45
4Marta MalusOK Komenda 70:37+22:37
5Maja IsteničOK Azimut 70:51+22:51
6Abgal BončinaOK SK 76:25+28:25
7Maja UgrinOK Tivoli 77:25+29:25
8Maja ObidOK Azimut 79:53+31:53
9Katarina SedejOK Azimut 110:37+62:37
10Izabel PeternelOK Komenda 156:24+108:24
11Klavdija PrezeljOK Azimut 167:04+119:04
Ajda LampeOK Komenda MP--:--
Elena Gombač ŠucOK Komenda DNF--:--

W21E (5.33km / 140m / KT)

1Katja BabičOK Komenda 50:31
2Polona JezeršekOK Komenda 50:54+00:23
3Nuša JeramOK Azimut 57:28+06:57
4Ana Pia PogačarOK Komenda 57:40+07:09
5Zala ZavrlOK Komenda 57:52+07:21
6Nika RavnikarOK Komenda 58:55+08:24
7Pia BogatajOK Azimut 60:26+09:55
8Nika PoljanšekOK Azimut 69:35+19:04
9Monika RavnikarOK Komenda 70:21+19:50
10Zala Serženta SeljakOK Azimut 71:41+21:10
Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK DNS--:--
Teja TušarOK Azimut DNS--:--
Jedert JevševarOK Brežice DNS--:--

W35 (4.72km / 120m / KT)

1Sofia BörjeskogOK Tor 41:47
2Anica HribarOK Brežice 52:42+10:55
3Tina MočnikOK Komenda 53:12+11:25
4Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 55:16+13:29
5Nastja RajOK SG 59:07+17:20
6Chiara SepinOK Komenda 61:08+19:21
7Irena Hacin KölnerOK Komenda 73:17+31:30
8Maja Visinski AndrejcOK SG 100:10+58:23
9Damjana GantarOK Azimut 109:36+67:49
Ana PlavčakŠOK DNS--:--

W45 (4.17km / 110m / KT)

1Mojca FoškiOK Polaris 59:22
2Cristina RuiniPunto K 71:40+12:18
3Marjanca PoljanšekOK Azimut 73:02+13:40
4Saša ŽižekOK Azimut 74:55+15:33
5Petra StojanOK Komenda 84:26+25:04
6Tanja MezgaOK SG 93:04+33:42
7Darja VodlanOK Polaris 104:57+45:35
8Irena BalažičOK SG 133:48+74:26
Alenka Vuga SeljakOK Komenda DNS--:--