Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP štafete - štafeta

Orientacijski klub Slovenske Konjice, Sveti Jernej, 15. 5. 2022

M12

1 OK Komenda
22.1 Val Jarc [21:44]
22.2 Drejc Malus [19:44]
41:28
2 OK SG
24.1 Frida Mezga [26:22]
24.2 Andraž Miheljak [24:25]
50:47+09:19
3 OK Azimut
21.1 Rok Sedej [21:02]
21.2 Anze Obid [29:58]
51:00+09:32
4 OK Komenda
23.1 Jurij Florjanič [38:01]
23.2 Urh Pibernik [1:22:45]
2:00:46+79:18

M16

1 OK Azimut
48.1 Rok Bogataj [34:52]
48.2 Božo Bizjak [37:51]
1:12:43
2 OK Komenda
52.1 Luka Seljak [27:10]
52.2 Jaka Seljak [51:38]
1:18:48+06:05
3 OK Azimut
50.1 David Sedej [39:16]
50.2 Lovro Kurtanjek [42:45]
1:22:01+09:18
4 OK Azimut
49.1 Beno Bizjak [53:32]
49.2 Nejc Novak [49:57]
1:43:29+30:46
5 OK SG
54.1 Ištvan Valič [1:19:58]
54.2 Vidjan Lenart [1:32:56]
2:52:54+100:11
OK Komenda
51.1 Ožbej Malus [MP]
51.2 Anže Kölner [35:36]
MP--:--
OK SG
53.1 Ema Pika Raj [43:48]
53.2 Tevž Miheljak [MP]
MP--:--

M21

1 OK Azimut
1.1 Mark Bogataj [41:06]
1.2 Simon Stanonik [42:10]
1.3 Peter Tušar [49:07]
2:12:23
2 OK Azimut
2.1 Žan Ravnikar [49:54]
2.2 Aleš Poljanšek [59:59]
2.3 Gregor Hvala [44:00]
2:33:53+21:30
3 OK Brežice
3.1 Martin Jevševar [1:11:29]
3.2 Jaka Piltaver [56:28]
3.3 Andraž Hribar [46:27]
2:54:24+42:01
4 OK Polaris
5.1 Miha Škarabot [1:20:14]
5.2 Miro Šalamun [1:08:43]
5.3 Dušan Petrovič [1:02:58]
3:31:55+79:32
5 ŠOK
6.1 Maurizio Ficur [1:23:03]
6.2 Uroš Cankar [1:03:38]
6.3 Boris Eržen [1:27:14]
3:53:55+101:32
6 OK Polaris
4.1 Matej Škarabot [1:11:47]
4.2 Jan Šalamun [1:36:34]
4.3 Gašper Petrovič [1:09:36]
3:57:57+105:34

M35

1 OK Komenda
36.1 Gregor Zupan [48:52]
36.2 Blaž Kölner [39:17]
1:28:09
2 OK Komenda
37.1 Sergey Churkin [43:45]
37.2 Igor Gavrilov [44:46]
1:28:31+00:22
3 OK SG
38.1 Marko Dudić [49:05]
38.2 Gregor Raj [49:33]
1:38:38+10:29
4 OK Azimut
35.1 Matej Sedej [49:53]
35.2 Vlado Sedej [1:21:00]
2:10:53+42:44
5 OK Azimut
34.1 Valentin Eržen [54:50]
34.2 Boštjan Bizjak [1:16:33]
2:11:23+43:14
6 OK Tivoli
39.1 Aleš Borštnik [1:19:52]
39.2 Ana Pribaković Borštnik [1:00:00]
2:19:52+51:43
7 OK Tivoli
40.1 Robert Kunc [1:20:04]
40.2 Davor Pobega [1:23:37]
2:43:41+75:32
OK Azimut
33.1 Jožko Jazbar [57:28]
33.2 Marko Obid [MP]
MP--:--

Ž12

1 OK SG
13.1 Lili Ivana Raj [21:12]
13.2 Miša Andrejc [23:55]
45:07
2 OK Azimut
12.1 Julija Bizjak [28:08]
12.2 Nika Eržen [23:21]
51:29+06:22

Ž16

1 OK Komenda
58.1 Brina Kölner [30:32]
58.2 Ajda Jarc [52:57]
1:23:29
OK Brežice
60.1 Anica Hribar [DISQ]
60.2 Timotej Hribar [43:42]
DISQ--:--

Ž21

1 OK Komenda
28.1 Polona Jezeršek [49:15]
28.2 Zala Zavrl [50:49]
1:40:04
2 OK Azimut
27.1 Nika Poljanšek [59:51]
27.2 Lara Gantar [57:46]
1:57:37+17:33
OK Komenda
29.1 Nika Ravnikar [MP]
29.2 Monika Ravnikar [1:10:06]
MP--:--
OK Azimut
26.1 Nea Eržen [DISQ]
26.2 Neža Obid [47:29]
DISQ--:--

Ž35

1 OK Komenda
64.1 Tina Močnik [36:40]
64.2 Irena Hacin Kölner [45:25]
1:22:05
2 OK SG
63.1 Petja Balažič [39:06]
63.2 Nastja Raj [54:18]
1:33:24+11:19
3 OK Azimut
61.1 Marjanca Poljanšek [1:09:54]
61.2 Nataša Bogataj [2:01:22]
3:11:16+109:11
4 OK Azimut
62.1 Maja Obid [2:16:43]
62.2 Maja Istenič [1:35:01]
3:51:44+149:39