Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup - DAN3 - dolga

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 14. 8. 2022

BEGINNERS (1.78km / 85m / KT)

1Dóra ViziBSC 27:59
2Eszter NagyBKL 30:47+02:48
3Judit CsernaBKL 31:31+03:32
4Carmen MarkoOLCG 32:45+04:46
5Andrea KozsachActiveSport Team 38:37+10:38
6Andrea Dal BoscoEREBUS VICENZA 38:42+10:43
7Davide Dalla MottaEREBUS VICENZA 40:39+12:40
8Ariane SchüßlerGundelfinger TS 52:02+24:03
9Herwig HierzeggerWAKTV 52:14+24:15
10Ute HierzeggerWAKTV 55:35+27:36
11Tina PavličOK Azimut 56:56+28:57
12Vito Pavlič 57:50+29:51
13Maja CankarŠOK 109:00+81:01
14Valentina PinoPunto K 151:01+123:02

M10 (1.38km / 60m / KT)

1Lan KurtanjekOK Azimut 33:39
2Raphael TirboisERCO 63:29+29:50
Hendrik AvasteTammed DNS--:--
Aljoša Bačnar TušarOK Azimut DNS--:--

M10 shadowed (1.38km / 60m / KT)

1Kryštof KomínDFT 15:38
2Sebastian NeuhauserSCM 17:26+01:48
3Matic PeterneljOK Azimut 19:24+03:46
4Ivan CopA C Beauchamp 22:29+06:51
5Avar LeventeTTT 22:31+06:53
6Pau Dalmases MasipCOB 26:07+10:29
7Brais Ubeira VenturaCOB 61:10+45:32
8Simone ChervatinPunto K 71:52+56:14

M12 (1.78km / 85m / KT)

1Augustin FreyC.O. Mulhouse 19:39
2Célestin CocheyORIENTALP 21:45+02:06
3Mihej PrezeljOK Azimut 23:31+03:52
4Lukas LillelaidTammed 24:38+04:59
5Anze ObidOK Azimut 26:22+06:43
6Sascha KurtKOVZ 29:37+09:58
7Robi MlakarOK Azimut 32:32+12:53
8Aksel AvasteTammed 35:25+15:46
9Jack BaxterSYO 44:47+25:08
10Tom TirboisERCO 58:12+38:33
11Nathan PeelSYO 76:53+57:14

M14 (3.21km / 100m / KT)

1Oscar PeelSYO 33:32
2Rudolf KüronyaBSC 37:36+04:04
3Louis Antoine KrügerBerliner Turnerschaft 37:50+04:18
4Anže KölnerOK Komenda 40:19+06:47
5Matyáš KomínDFT 51:38+18:06
6Lovro KurtanjekOK Azimut 51:42+18:10
7Bernat Goma EspanolXXO-O 53:19+19:47
8Beno BizjakOK Azimut 53:45+20:13
9Alexis CopA C Beauchamp 113:23+79:51

M16 (6.1km / 300m / KT)

1Liam MalnatiSeleTI 53:50
2Diego LavezzoSeleTI 61:47+07:57
3Enea RossiSeleTI 64:30+10:40
4Samuele AclerGronlait OT 70:46+16:56
5Nagy BenceBKL 71:28+17:38
6Rok BogatajOK Azimut 75:53+22:03
7Božo BizjakOK Azimut 78:51+25:01
8Levente CsernaBKL 98:47+44:57
9James HaymanSCOM 108:37+54:47
10Tamino HölzerOTL 161:32+107:42
Borut GantarOK Azimut MP--:--
Jaka SeljakOK Komenda DNS--:--

M18 (7.09km / 350m / KT)

1Matteo BertozziSeleTI 63:08
2Gioele ChiodoniSeleTI 70:45+07:37
3Sebastiano RomagnaSeleTI 74:23+11:15
4Mattia LunghiniSeleTI 87:51+24:43
5Nathan BortonAuckland 88:05+24:57
6Luka SeljakOK Komenda 96:18+33:10
7Nejc TurkOK Komenda 98:50+35:42
8Jerzy WąsiewiczPL Team 360 111:37+48:29
9Primož GantarOK Azimut 115:39+52:31
10Andras Mate CsernaBKL 124:18+61:10
Matevž KuncOK Tivoli DNS--:--
Virgile Courson DNF--:--
Nazar TrochkoIv-Frank DNS--:--

M20 (8.78km / 440m / KT)

1Tommaso BesomiSeleTI 95:31
2Natan Maj PoženelOK Komenda 128:52+33:21
3Yoann BonoraALCO 176:01+80:30

M21A (8.78km / 440m / KT)

1Reto CorsiSeleTI 95:47
2Till FinkenstädtOLV Us 118:18+22:31
3Yachen TsaiMOK 124:29+28:42
4Alessandro CeconFriuli MTB 128:58+33:11
5Juha SuntilaTuMe 135:53+40:06
6Marko ObidOK Azimut 158:03+62:16
7Stefan WernigHSV Spittal 172:48+77:01
8Maurizio FicurOK Komenda 190:07+94:20
Nejc LazarOK Azimut MP--:--

M21B (6.1km / 300m / KT)

1Robin Courson 70:50
2Borut SeljakOK Komenda 92:00+21:10
3David KlingerBerger-C 92:52+22:02
4Luka KurtanjekOK Azimut 112:44+41:54
5Boštjan BogatajOK Azimut 116:01+45:11
6Jeus Mulero GonzalezCLB-O 119:58+49:08
7Denis MikužOK Azimut 121:32+50:42
8Bugár GergelyBÖF 129:34+58:44
9Félix Gil de la VegaCLB-O 140:40+69:50
10Matej VidičOK Azimut 152:20+81:30
11Wolfgang SchüllerBerger-C 196:21+125:31
12Rado PrezeljOK Azimut 214:30+143:40
Roland VoglSV Mietraching DNS--:--
Boštjan BizjakOK Azimut DNS--:--
Tomaž MlakarOK Azimut MP--:--
Klemen KendaOK Azimut MP--:--

M21E (11.48km / 600m / KT)

1Roberto DallavalleGronlait OT 98:41
2Uldis UpitisTuMe 101:24+02:43
3Martin NilssonIFK Umea 104:45+06:04
4Are WigaardNTNUI 104:46+06:05
5Matjaž ŠtanfelOK Azimut 111:53+13:12
6Christian MarkoOLCG 116:38+17:57
7Xander BergerBerger-C 122:44+24:03
8Pol Rafols PerramonCOB 126:57+28:16
9Tihomir DespetovicOC München 135:29+36:48
10Feliciano PawlowskiSeleTI 141:57+43:16
11Matiss SliksjanisTuMe 142:27+43:46
12Michele BittarelloEREBUS VICENZA 153:14+54:33
13Luca RosatoGalilei 156:05+57:24
14Fabio RonzaniEREBUS VICENZA 158:00+59:19
15Yau Chung ChiuPAOC 166:07+67:26
16Wing Chung TamPAOC 166:52+68:11
17David ČuferPD Ajdovščina 188:06+89:25
18Lok Hin MaHKIOF 192:09+93:28
19Uroš CankarŠOK 205:33+106:52
20Boris ErženŠOK 238:45+140:04
21Davor PobegaOK Tivoli 255:59+157:18
Nazar LevytskyiIv-Frank DNS--:--
Mark BogatajOK Azimut DNS--:--
Endijs D TitomersTuMe MP--:--
Simon StanonikOK Azimut DNS--:--
Rudi PaulSTAG DNF--:--
Volodymyr FedoseienkoIv-Frank DNS--:--

M35 (8.78km / 440m / KT)

1Gianni GuglielmettiSeleTI 89:24
2Blaž KölnerOK Komenda 112:07+22:43
3Rajko KračunKamniški OK 113:08+23:44
4Jaka PiltaverOK Brežice 113:48+24:24
5Bojan JevševarOK Brežice 118:15+28:51
6Aleš PoljanšekOK Azimut 121:31+32:07
7Igor GavrilovOK Komenda 124:33+35:09
8Andrea CiprianiPanda O Vals. 130:40+41:16
9Sergey ChurkinOK Komenda 131:43+42:19
10Guillaume GoinFamille GOIN 141:51+52:27
11Andrea MigliorePolbes 160:10+70:46
12Jens WittkeSV Hi 161:49+72:25
13Kristjan GantarOK Azimut 174:18+84:54
14Robert UrbanikSlavia Liberec Orienteering 176:50+87:26
Janko BačnarOK Azimut DNS--:--
Rok SušnikOK Azimut DNS--:--
Drago PeterneljOK Azimut DNS--:--

M40 (7.09km / 350m / KT)

1Tonu LillelaidTammed 85:00
2Ludovic RuizBOA 88:06+03:06
3Michele FrancoEREBUS VICENZA 97:29+12:29
4Valentin ErženOK Azimut 105:01+20:01
5Mario Bordonado RomanoFundi-o 112:02+27:02
6Miguel TirboisERCO 121:21+36:21
7Ronny KrügerBerliner Turnerschaft 127:42+42:42
8Alex DalmasesCOB 146:01+61:01
9Sergi Goma MartínezXXO-O 147:07+62:07
10Sylvain FenechBOA 147:52+62:52
Alessio Manfrinmisquilor DNF--:--
Roi UbeiraCOB DNS--:--

M45 (5.74km / 290m / KT)

1Benoît CocheyORIENTALP 63:11
2Mario RuggieroNirvana Verde 66:30+03:19
3András AvarTTT 72:43+09:32
4Eddy SandriGronlait OT 77:33+14:22
5Péter WernerPVSK 77:40+14:29
6Cédric ReynaudORIENTALP 82:51+19:40
7Tom BallikWAT 86:26+23:15
8Ingemar NeuhauserSCM 86:35+23:24
9Beniamino BarenghiVAO 93:13+30:02
10David KomínDFT 95:16+32:05
11Herfried TrummerOCFF 97:05+33:54
12Andrej CimermanOK Polaris 101:03+37:52
13Gregor PavličOK Azimut 107:10+43:59
14Viktor NagyBKL 115:57+52:46
15Goran CopA C Beauchamp 116:55+53:44
16Jožko JazbarOK Azimut 118:07+54:56
17Thomas HölzerOTL 120:58+57:47
18Roberto LarotellaOr30Ottobre 136:41+73:30
Alessandro DipaceSCOM MP--:--

M50 (5.74km / 290m / KT)

1David PeelSYO 62:39
2Joachim StamerSV Hi 66:40+04:01
3Mark HaymanSCOM 69:10+06:31
4Christophe Le GlandANNECY SO 70:36+07:57
5Hendryk WetzelRobotron 72:58+10:19
6Thomas SchüßlerGundelfinger TS 77:22+14:43
7Frederic EliasASM CO 82:06+19:27
8Oleksandr Ievstafiev 82:10+19:31
9Sergey CherniavskyOC München 83:18+20:39
10Vincent FreyC.O. Mulhouse 83:20+20:41
11András CsernaBKL 86:01+23:22
12Richard BaxterSYO 90:05+27:26
13Ralph KurtKOVZ 95:27+32:48
14Csaba VíziBSC 98:32+35:53
15Ofer Garnettlev hasharon 98:49+36:10
16Piotr WąsiewiczPL Team 360 122:03+59:24
Octávio Andrade.COM DNF--:--
Siegfried OpetnikHSV-Klagenfurt DNS--:--
Robert KuncOK Tivoli DNS--:--

M55 (5.05km / 250m / KT)

1Oleg AnuchkinTOL 49:02
2Stefano BrambillaCO2 61:44+12:42
3Gabor PatakiActiveSport Team 67:21+18:19
4Laurent BonoraALCO 72:17+23:15
5Dušan SmoleOK Polaris 85:03+36:01
6Olivier GueninASO Sillery 85:43+36:41
7Aleš BorštnikOK Tivoli 85:59+36:57
8Hubert CoursonLuberon Orientation 91:36+42:34
9Georg PregartnerOLGDK 98:30+49:28

M60 (5.05km / 250m / KT)

1Joachim FriessnigOCFF 68:42
2Herwig ProskeOCFF 75:38+06:56
3Rolf HedigerSwiss O Tours 97:46+29:04
4Marijan LebanOK Azimut 100:09+31:27
Dragan KrivičičOK Perkamndeljc DNF--:--

M65 (3.21km / 150m / KT)

1Francesco GuglielmettiGOLD 37:35
2Bernard PeissardSKOG 46:05+08:30
3Miguel Angel Minguez AlonsoIBON ZARAGOZA 61:53+24:18
4Bugar JozsefBÖF 63:19+25:44
5Stanko ČuferPD Ajdovščina 63:35+26:00
6Ivo KetePD Ajdovščina 64:48+27:13
7Vlado SedejOK Azimut 69:40+32:05
8Zdenko PavličOK Azimut 94:06+56:31
9Janko LapajneOK Azimut 94:52+57:17

M70 (3.21km / 150m / KT)

1Martin WilsonBKO 57:23
2Gunnar Grue-sorensenKoge OK 59:03+01:40
3Gábor MolnárHSE 60:36+03:13
4David JukesBKO 61:54+04:31
5Giuseppe SpecognaFriuli MTB 87:14+29:51
Lutz TrößeSVTUI DNS--:--

OPEN LONG (8.78km / 440m / KT)

1Wai Nang ChungHong Kong Orienteering Club 200:32
Tarvo AvasteTammed MP--:--

OPEN SHORT (6.1km / 300m / KT)

1Camilla ScoliniPunto K 113:07
2Luca CraccoEREBUS VICENZA 122:44+09:37
3Dávid HarmathBSC 135:23+22:16
4Alessia AlbanoPunto K 137:35+24:28
5Enrico PascattiPunto K 139:37+26:30
6Stefan LeopoldsederWAT 158:17+45:10
7Marzena WąsiewiczPL Team 360 171:28+58:21
8Erwann WaletALCO 191:01+77:54
Roberta ColomboSCOM MP--:--
Liz HaymanSCOM MP--:--
Peichi ChuangMOK MP--:--
Patrick Van Den Bosch DNS--:--
Katre KuusikTammed DNF--:--

W10 (1.38km / 60m / KT)

1Špela MlakarOK Azimut 23:12
2Timeja PrezeljOK Azimut 32:07+08:55
3Náya Livia KrügerBerliner Turnerschaft 47:27+24:15
4Louna FenechBOA 69:15+46:03

W10 shadowed (1.38km / 60m / KT)

1Justine GoinFamille GOIN 26:58
2Urgell Goma EspanolXXO-O 36:38+09:40
3Izabela ErženŠOK 36:55+09:57

W12 (1.78km / 85m / KT)

1Boglárka AvarTTT 23:21
2Lianne Joséfine KrügerBerliner Turnerschaft 25:21+02:00
3Julija BizjakOK Azimut 26:33+03:12
4Brina GantarOK Azimut 27:16+03:55
5Chloé FreyC.O. Mulhouse 31:14+07:53
6Ria WittkeSV Hi 36:11+12:50
7Leila Ema PoženelOK Komenda 41:25+18:04
8Tinkara CankarŠOK 42:10+18:49
9Ines RuggieroNirvana Verde 85:33+62:12
Sania StamerSV Hi DNS--:--

W14 (3.21km / 100m / KT)

1Ella BaxterSYO 45:59
2Apolline CocheyORIENTALP 52:01+06:02
3Boglárka WernerPVSK 54:13+08:14
4Nika ErženOK Azimut 58:07+12:08
5Katja BergerBerger-C 67:27+21:28
6Anita RuggieroNirvana Verde 100:26+54:27
7Amandine FreyC.O. Mulhouse 105:24+59:25
Delania HölzerOTL MP--:--

W16 (5.74km / 290m / KT)

1Lorenza RossettiSeleTI 72:40
2Liise LillelaidTammed 83:06+10:26
3Lucia BaumgartnerSeleTI 86:06+13:26
4Neža ObidOK Azimut 93:46+21:06
5Ambra BoniniSeleTI 96:11+23:31
6Urszula WąsiewiczPL Team 360 96:59+24:19
7Nora FolettiSeleTI 104:05+31:25
8Brina KölnerOK Komenda 115:10+42:30
9Špela MajdičOK Azimut 116:17+43:37
10Nikolina UgrinOK Tivoli 118:39+45:59
Paola RakoVihor MP--:--

W18 (6.1km / 300m / KT)

1Emma KocsisSeleTI 70:00
2Valentina QuadriSeleTI 74:57+04:57
3Stella CigniniPunto K 76:06+06:06
4Nea ErženOK Azimut 88:48+18:48
5Manja LebanOK Azimut 90:54+20:54
6Nora SchüßlerGundelfinger TS 97:49+27:49
7Fiona SchüßlerGundelfinger TS 98:39+28:39
Lana MohoričOK Azimut DNS--:--

W21A (7.09km / 350m / KT)

1Anni BergerBerger-C 105:15
2Lise BonoraALCO 111:10+05:55
3Lena StrombergerBerger-C 118:11+12:56
4Laura Serra SalaCOB 132:04+26:49
5Marine BonoraALCO 136:53+31:38
6Marta ScapinGalilei 156:36+51:21
7Emy MichelinGalilei 185:15+80:00
Josefin NordgrenOK73 MP--:--
Anna ZolOK73 MP--:--

W21B (3.21km / 100m / KT)

1Marlene BergerBerger-C 43:46
2Urša ŠtanfelOK Azimut 55:17+11:31
3Lea ReppnowOLV Us 66:31+22:45
4Radmila TasićPOB 69:36+25:50
5Sandrine FenechBOA 75:19+31:33
6Cécile FreyC.O. Mulhouse 83:57+40:11
7Nataša BogatajOK Azimut 84:07+40:21
8Maja UgrinOK Tivoli 85:56+42:10
9Maja ObidOK Azimut 90:51+47:05
10Tanja KmetecKamniški OK 92:30+48:44
11Darja Gorjup PoženelOK Komenda 95:52+52:06
12Eden Menendez FreireCLB-O 98:57+55:11
13Izabel PeternelOK Komenda 99:59+56:13
14Irene Cárdenas FernándezCLB-O 101:35+57:49
15Jessica CameraEREBUS VICENZA 134:11+90:25
16Klavdija PrezeljOK Azimut 220:41+176:55
Maja IsteničOK Azimut MP--:--
Tina TušarOK Azimut DNS--:--

W21E (8.78km / 440m / KT)

1Katja BabičOK Komenda 97:50
2Elisa BertozziSeleTI 100:10+02:20
3Oleksandra ParkhomenkoOLV Landshut 101:57+04:07
4Kim BaxterSYO 110:27+12:37
5Christine KirchlechnerSCM 113:56+16:06
6Anicó KulowBerliner Turnerschaft 114:20+16:30
7Karoline AuneNTNUI 119:14+21:24
8Galyna PetrenkoOLV Landshut 122:39+24:49
9Polona JezeršekOK Komenda 130:47+32:57
10Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK 134:36+36:46
11Boróka WernerPVSK 142:40+44:50
12Zala ZavrlOK Komenda 144:02+46:12
13Yiching HuangMOK 144:08+46:18
14Elise VanelTAF Fameck 144:59+47:09
15Ka Ki LeungHKIOF 160:55+63:05
16Nika RavnikarOK Komenda 182:41+84:51
Deja RazpetOK Azimut DNF--:--
Tania Costa.COM MP--:--
Nika PoljanšekOK Azimut MP--:--
Eneja OstermanOK Polaris DNS--:--
Teja TušarOK Azimut MP--:--

W35 (7.09km / 350m / KT)

1Florence HerpinORIENTALP 95:09
2Anica HribarOK Brežice 107:04+11:55
3Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 110:24+15:15
4Lilli KrailWAT 125:14+30:05
5Ampa Gil-BrotonsCOB 136:58+41:49
6Barbara KmetecKamniški OK 159:22+64:13
7Irena Hacin KölnerOK Komenda 166:34+71:25
8Gemma VenturaCOB 174:59+79:50
9Cindy GoinFamille GOIN 193:51+98:42
10Salut MasipCOB 197:36+102:27
11Suzana Flerin DrevenšekKamniški OK 210:16+115:07
Damjana GantarOK Azimut DNF--:--

W40 (5.74km / 290m / KT)

1Francesca TerrenEREBUS VICENZA 92:27
2Esther StamerSV Hi 99:18+06:51
3Piia AvasteTammed 104:20+11:53
4Blandine EhrlOC München 105:08+12:41
5Federica AgostiniFriuli MTB 128:27+36:00
6Madeleine TirboisERCO 139:39+47:12
7Eva Lopez SepulvedaFundi-o 144:14+51:47
8Nadia MontibellerPanda O Vals. 155:24+62:57
9Kerstin WittkeSV Hi 182:29+90:02

W45 (5.05km / 250m / KT)

1Hedi BergerBerger-C 73:44
2Annegret WetzelRobotron 87:48+14:04
3Emanuela TitoliNirvana Verde 89:11+15:27
4Marijke KlaassenHOC93 91:50+18:06
5Nadia van BuurenOK Komenda 98:14+24:30
6Rita KonradBKL 107:25+33:41
7Alenka Vuga SeljakOK Komenda 113:35+39:51
8Marta MarsonVAO 116:54+43:10
9Ildiko AvarTTT 162:58+89:14
Manuela Marques.COM MP--:--

W50 (5.05km / 250m / KT)

1Jenny PeelSYO 74:23
2Nathalie GueninASO Sillery 83:22+08:59
Maria EliasASM CO MP--:--

W55 (3.21km / 150m / KT)

1Joli WehrliSwiss O Tours 54:38
2Gislind BergerBerger-C 57:45+03:07
3Béatrice BonoraALCO 69:54+15:16
4Isabelle CoursonLuberon Orientation 90:42+36:04
5Cristina RuiniPunto K 94:58+40:20
6Brigitte MagetOLGDK 110:00+55:22

W60 (3.21km / 150m / KT)

1Kati CejkaSKOG 47:56
2Gabriella JenöváriHSE 62:12+14:16
3Daniela GuglielmettiGOLD 72:48+24:52
4Jenei MargitBÖF 82:57+35:01
5Elisabeth SteinlechnerOCFF 110:37+62:41

W65 (1.84km / 100m / KT)

1Renate TrößeSVTUI 43:21

W70 (1.84km / 100m / KT)

1Gerda Marie ChristiansenKoge OK 80:55