Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SG MTBO 2022 - MTBO SOL 2 - dolga

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 3. 4. 2022

KIDS / Family (3.3km / 30m / KT)

1Gal Janšek VodovnikOK SG 39:34
Izabela ErženŠOK DNS--:--
Nino Gaber RajOK SG DNS--:--

M10 (3.3km / 30m / KT)

1Tejo Gaber RajOK SG 35:53
Luka RožičOK SG DNS--:--

M14 (6.2km / 80m / KT)

1Andraž MiheljakOK SG 42:41
2Enej ŠucOK Komenda 52:10+09:29
3Staš SvetecOK SG 55:03+12:22
Anze ObidOK Azimut DNS--:--
Louis WaltherNF Villach DNS--:--
Lenart AndrejcOK SG MP--:--
Vidjan LenartOK SG MP--:--

M16 (13km / 130m / KT)

1Tevž MiheljakOK SG 77:29

M21 (20.2km / 260m / KT)

1Žiga AndrejcOK SG 75:55
2Georg KofflerMTBO AUT 77:48+01:53
3Hannes HnilicaMTBO AUT 78:51+02:56
4Benjamin GaudernakMTBO AUT 85:59+10:04
5Boris BaumanMOK 86:53+10:58
6Blaž MiheljakOK SG 93:48+17:53
7Jaka CesarOK SG 94:45+18:50
8Tomaž PritržnikOK SG 99:33+23:38
9Miro ŠalamunOK Polaris 104:54+28:59
10Iztok RojcOK Polaris 106:12+30:17
11Hinko AndrejcOK SG 115:57+40:02
Tomaž PirnatOK SG DNS--:--
Marko DudićOK SG MP--:--

M21 kratka (15.8km / 175m / KT)

1Zoltán HidasMTBO-HUN 86:24
2Valentin ErženOK Azimut 89:36+03:12
3Primož PogorelčnikOK SG 92:56+06:32
4Péter VajdaPannon Team 93:36+07:12
5Timotej ŠucOK Komenda 100:17+13:53
David AndrejcOK SG DNS--:--
Marko ObidOK Azimut DNS--:--

M45 (15.8km / 175m / KT)

1Dušan PetrovičOK Polaris 81:33
2Tamás JankóHSE 82:33+01:00
3Thomas HnilicaWSC 85:53+04:20
4Samo CokanOK SG 91:11+09:38
5Herwig AllwingerMOK 95:42+14:09
6Kalman KindePannon Team 100:16+18:43
7Gregor ZupanOK Komenda 101:26+19:53
8Vladimir TkalecOKM 114:16+32:43
9Boris ErženŠOK 134:37+53:04
Valter FoškiOK Polaris MP--:--
Miha ŠkarabotOK Polaris DNS--:--

M60 (13km / 130m / KT)

1Walter DravetzOLCG 61:16
2Mirko VodovnikOK SG 129:09+67:53
Günther DobnikOLCU Viktring DNS--:--
Michael MelcherOLBO DNS--:--
Walter Reiner DNS--:--
László DeseőMOM DNS--:--

OPEN (10km / 100m / KT)

1Robert BelovičOKM 156:37
2Jakov TkalecOKM 156:54+00:17

W10 (3.3km / 30m / KT)

1Inga MarkovičOK SG 39:17
2Ida Antonija RajOK SG 39:39+00:22

W14 (6.2km / 80m / KT)

1Ema Pika RajOK SG 54:56
2Miša AndrejcOK SG 57:55+02:59
3Teja ŠucOK Komenda 61:09+06:13
4Lili Ivana RajOK SG 63:53+08:57
5Frida MezgaOK SG 101:19+46:23

W16 (10km / 100m / KT)

Amelie WaltherNF Villach DNS--:--

W21 (17km / 210m / KT)

1Petja BalažičOK SG 93:43
2Lea HnilicaMTBO AUT 98:46+05:03
3Katka ŠosterOK SG 99:30+05:47
4Maja Visinski AndrejcOK SG 105:33+11:50
5Ana ŠalamunOK Polaris 105:59+12:16
6Nastja RajOK SG 110:25+16:42
7Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 138:21+44:38
8Ana PlavčakŠOK 154:32+60:49
Katja WaltherNF Villach DNS--:--
Marina ReinerMTBO AUT DNS--:--

W21 kratka (13km / 130m / KT)

1Maja IsteničOK Azimut 134:29
2Eszter Hidas-MészárosMTBO-HUN 189:08+54:39
Maja ObidOK Azimut DNS--:--

W45 (10km / 100m / KT)

1Sonja HnilicaWSC 67:58
2Urška Kordiš MiheljakOK SG 81:11+13:13
3Tina FrasOK SG 90:52+22:54
4Irena BalažičOK SG 102:57+34:59
5Tanja MezgaOK SG 196:02+128:04