Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport

Rezultati - Orange MTBO Cup (SOL4) & MTBO World Masters Series - sprint

Orientacijski klub Komenda, Suhadole, 4. 9. 2022

BEGINNERS (4.67km / 5m / KT)

1Véber BalázsMTBO-HUN 22:31
2Filip Pavšek 26:40+04:09
3Urša Smrke 32:49+10:18
Katolin HidasSAS Hungary MP--:--

E-BIKE (8.35km / 30m / KT)

1Michael GaudernakOLT Transdanubien 38:11

KIDS (3.69km / 5m / KT)

1Izabela ErženŠOK 32:44
2Vanesa BončinaOK SG 33:08+00:24
3Emma StockmayerHSV OL Wiener Neustadt 36:52+04:08
4Neža JarcOK Komenda 41:44+09:00
5Žan Smrke 48:49+16:05
Ula KostelacOK Komenda MP--:--
Ela KostelacOK Komenda MP--:--
Kinde Zozua MP--:--
Klara Smrke MP--:--

M10 (3.69km / 5m / KT)

1Luka RožičOK SG 27:11

M14 (4.67km / 5m / KT)

1Louis WaltherNF Villach 18:10
2Andraž MiheljakOK SG 18:58+00:48
3Véber DominikMTBO-HUN 19:40+01:30
4Beno BizjakOK Azimut 23:37+05:27
5Enej ŠucOK Komenda 24:45+06:35
6Aljoša AndrejcOK SG 25:13+07:03
7Lenart AndrejcOK SG 29:31+11:21
8Fabian StraussOLG Ströck Wien 34:47+16:37
9Val JarcOK Komenda 40:52+22:42
Vidjan LenartOK SG DNS--:--

M16 (6.79km / 20m / KT)

1Tevž MiheljakOK SG 25:56
2Jaka SeljakOK Komenda 29:55+03:59
3Božo BizjakOK Azimut 30:00+04:04
4Ožbej MalusOK Komenda 30:42+04:46
5Anže KölnerOK Komenda 30:45+04:49
6Drejc MalusOK Komenda 40:05+14:09

M18 (7.83km / 30m / KT)

1Nejc TurkOK Komenda 26:48
2Stefano MartinattiPiné 28:01+01:13
3Luka SeljakOK Komenda 30:26+03:38
4Duncan MairOL Kufstein 37:05+10:17
Tilen ZupanOK Komenda MP--:--

M21 ELITE (8.9km / 30m / KT)

1Fabiano BettegaG.S. Pavione 25:27
2Georg KofflerNF Villach 26:03+00:36
3Ágoston FeketeMTBO-HUN 29:58+04:31
4Hannes HnilicaOLT Transdanubien 30:03+04:36
5Piero TurraG.S. Pavione 30:11+04:44
5Martin IlligOLT Transdanubien 30:11+04:44
7Thomas KlimoOLT Transdanubien 30:14+04:47
8Benjamin GaudernakOLT Transdanubien 30:31+05:04
9Jure ZmrzlikarOK Komenda 31:05+05:38
10Blaž PetrovičOK Polaris 31:07+05:40
11Žiga AndrejcOK SG 32:18+06:51
12Michele Traversi MontaniPiné 34:00+08:33
13Gašper PetrovičOK Polaris 36:20+10:53
14Jan ŠalamunOK Polaris 36:45+11:18
15Uroš CankarŠOK 39:28+14:01
16Martin FürnkranzNaturfreunde Linz 44:15+18:48
Miro ŠalamunOK Polaris MP--:--
Jaka CesarOK SG DNS--:--
Bernhard KoglerOL Kufstein DNS--:--

M21 SHORT (7.83km / 30m / KT)

1Bernhard KoiserHSV OL Wiener Neustadt 35:17
2David AndrejcOK SG 37:28+02:11
3Valentin ErženOK Azimut 38:30+03:13
4Timotej ŠucOK Komenda 41:46+06:29
Boštjan BizjakOK Azimut MP--:--

M35 (8.9km / 30m / KT)

1Blaž KölnerOK Komenda 34:31
2Franc MalusOK Komenda 47:23+12:52
3Andraž DreščekOK Azimut 60:10+25:39

M40 (8.35km / 30m / KT)

1Blaž MiheljakOK SG 26:39
2Gregor AndrejcOK SG 29:51+03:12
3Gregor RajOK SG 30:38+03:59
4Thomas HnilicaOLT Transdanubien 31:04+04:25
5Franco Traversi MontaniPiné 34:55+08:16
6Vajda PéterÖTK - Wien 35:19+08:40
7Tomaž PustOK Komenda 37:10+10:31
8Dušan PetrovičOK Polaris 38:02+11:23
9Miha ŠkarabotOK Polaris 38:36+11:57
10Valter FoškiOK Polaris 39:34+12:55
Boris ErženŠOK DNF--:--
Andrej JarcOK Komenda MP--:--
Blaz UrbanijaAmfibija DNS--:--

M50 (7.83km / 30m / KT)

1Manfred StockmayerHSV OL Wiener Neustadt 24:32
2Marko DudićOK SG 25:34+01:02
3Boris BaumanMOK 27:38+03:06
4Jurg NiggliOJura 27:58+03:26
5Michael PölzelbauerOLG Ströck Wien 28:50+04:18
6Stefan Pfister 29:35+05:03
7Harald Lipphart-KirchmeirHSV OL Wiener Neustadt 32:40+08:08
8Kinde KálmańÖTK - Wien 33:17+08:45
9Paolo PradolinSemiperdo 37:12+12:40
10Tibor MolnárÖTK - Wien 38:38+14:06
11Silvo BabičOK Komenda 42:52+18:20
12Heimo BrennerOrienteering Klosterneuburg 52:23+27:51
13Andrej KorelcOK Komenda 64:26+39:54
Ewald GlatzOLCG MP--:--
Mark StodgellGB MTBO MP--:--
Luca PatiniSemiperdo MP--:--

M60 (7.33km / 20m / KT)

1Jankó TamásHSV Pinkafeld 26:45
2Danilo GramacciaSemiperdo 28:51+02:06
3Günter KradischnigOLCG 30:18+03:33
4Michael MelcherGOs Harzberg 31:35+04:50
5Walter DravetzOLCG 31:36+04:51
6Keith DawsonGB MTBO 33:22+06:37
7Paul GrünOLZ Union Waldviertel 34:53+08:08
8Johann LuttenbergerHSV Feldbach 38:27+11:42
9Helmut Grassinger 47:27+20:42
Joachim FriessnigOC Fürstenfeld DNS--:--
Mirko VodovnikOK SG DNS--:--
Lajos PlájerSMAFC MP--:--
Wolfgang GartlgruberHSV Pinkafeld DNS--:--
Andreas HochreiterHSV OL Wiener Neustadt MP--:--

M70 (6.79km / 20m / KT)

1Wolf EberleHSV Aigen 37:07
2Robert BenedekLZ Omaha 44:27+07:20
3Sändor HidasÖTK - Wien 46:09+09:02
László DeseőMTBO-HUN MP--:--
Curt MaierASCÖ OLC Ebenthal DNS--:--
Hubert LukasederHSV Langenlebarn DNS--:--

M80 (5.89km / 15m / KT)

Giuseppe AnfossiOCN DNS--:--

OPEN SHORT (7.33km / 20m / KT)

1Uroš Kostelac 35:38
2Rok Smrke 37:59+02:21
3Igor BončinaOrientacijski klub 42:36+06:58
4Imre TamaSMAFC 42:49+07:11
5Vanessa SeyrNF Villach 55:28+19:50
6Arnulf Grum 87:29+51:51

W10 (3.69km / 5m / KT)

1Inga MarkovičOK SG 40:56
2Lili LindenbergerMTBO-HUN 59:23+18:27
Ida Antonija RajOK SG MP--:--

W14 (4.67km / 5m / KT)

1Ema Pika RajOK SG 20:41
2Lili Ivana RajOK SG 21:26+00:45
3Nika ErženOK Azimut 22:55+02:14
4Ajda JarcOK Komenda 25:46+05:05
5Frida MezgaOK SG 25:57+05:16
6Teja ŠucOK Komenda 29:49+09:08
7Miša AndrejcOK SG 34:22+13:41
8Lina StockmayerHSV OL Wiener Neustadt 41:12+20:31
Julija BizjakOK Azimut MP--:--

W18 (6.79km / 20m / KT)

1Nea ErženOK Azimut 30:16
2Vita MalusOK Komenda 34:02+03:46
3Brina KölnerOK Komenda 34:10+03:54
4Karin PustOK Komenda 37:46+07:30

W21 ELITE (7.83km / 30m / KT)

1Iris Aurora PecorariSemiperdo 24:54
2Michaela GigonOLT Transdanubien 27:38+02:44
3Jana HnilicaOLT Transdanubien 30:31+05:37
4Anna FüzyMTBO-HUN 33:24+08:30
5Katka ŠosterOK SG 47:25+22:31
6Barbara JoličOK Komenda 48:01+23:07
Nika RavnikarOK Komenda MP--:--
Katja WaltherNF Villach MP--:--

W21 SHORT (6.79km / 20m / KT)

1Ana PlavčakŠOK 41:54
2Maja IsteničOK Azimut 59:25+17:31
Elena Gombač ŠucOK Komenda DNF--:--

W35 (7.83km / 30m / KT)

1Petja BalažičOK SG 41:14
2Tina MočnikOK Komenda 46:57+05:43
3Irena Hacin KölnerOK Komenda 56:08+14:54

W40 (7.33km / 20m / KT)

1Lucy MairOL Kufstein 32:09
2Clizia ZambiasiSemiperdo 32:39+00:30
3Nastja RajOK SG 33:18+01:09
4Lea BiasuttiPunto K 37:05+04:56
5Daria NiggliOJura 38:23+06:14
6Nadia van BuurenOK Komenda 38:38+06:29
7Urška Kordiš MiheljakOK SG 39:14+07:05
8Tanja MezgaOK SG 97:15+65:06
Josefin StockmayerHSV OL Wiener Neustadt DNS--:--
Maja Visinski AndrejcOK SG MP--:--
Noémi BenkeMTBO-HUN MP--:--
Maja ProsenOK Komenda DNS--:--

W50 (6.79km / 20m / KT)

1Barbara KastnerNaturfrende Wien 26:51
2Sonja HnilicaOLT Transdanubien 29:05+02:14
3Gaby FinderNF Steiermark 31:53+05:02
4Karena HanleyGB MTBO 34:30+07:39
5Sylvia GlatzOLCG 37:00+10:09
6Anna SzlávySMAFC 57:19+30:28
Elisabeth KirchmeirHSV OL Wiener Neustadt MP--:--
Monika HeindlOrienteering Klosterneuburg MP--:--

W60 (5.89km / 15m / KT)

1Irena BalažičOK SG 39:27
2Franca CrevatinPunto K 54:54+15:27
Martina KoglerOL Kufstein MP--:--
Marie Luise LuttenbergerHSV Feldbach MP--:--