Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport

Rezultati - Klubsko prvenstvo OK Azimut, OLP - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni vrh nad Idrijo, 24. 9. 2022

A (3.68km / 240m / KT)

1Mark BogatajOK Azimut 31:57
2Simon StanonikOK Azimut 33:25+01:28
3Gregor HvalaOK Azimut 36:39+04:42
4Aleš PoljanšekOK Azimut 48:41+16:44
5Peter TušarOK Azimut 50:21+18:24
6Janko BačnarOK Azimut 51:12+19:15
7Bojan JevševarOK Brežice 51:13+19:16
8Primož GantarOK Azimut 52:17+20:20
9Božo BizjakOK Azimut 53:10+21:13
10Oleksandr Ievstafiev 54:57+23:00
11Jožko JazbarOK Azimut 55:11+23:14
12Kristjan GantarOK Azimut 56:23+24:26
13Matej SedejOK Azimut 58:50+26:53
14Gal PetkovšekOK Azimut 62:35+30:38
15Nejc TurkOK Komenda 63:41+31:44
16Nika RavnikarOK Komenda 65:35+33:38
17Valentin ErženOK Azimut 66:20+34:23
18Davor PobegaOK Tivoli 80:11+48:14
19Anica HribarOK Brežice 84:33+52:36
20David SedejOK Azimut 90:09+58:12
21Rok SušnikOK Azimut 141:50+109:53
Marko ObidOK Azimut DNS--:--

B (3.21km / 180m / KT)

1Neža ObidOK Azimut 46:06
2Nea ErženOK Azimut 49:26+03:20
3Borut GantarOK Azimut 54:37+08:31
4Teja TušarOK Azimut 56:47+10:41
5Erik MikužOK Azimut 56:58+10:52
6Neža GnezdaOK Azimut 57:17+11:11
7Lovro KurtanjekOK Azimut 59:21+13:15
8Pia BogatajOK Azimut 59:30+13:24
9Klemen KendaOK Azimut 65:34+19:28
10Polona JezeršekOK Komenda 67:53+21:47
11Beno BizjakOK Azimut 69:06+23:00
12Emil KacinOK Azimut 70:11+24:05
13Nejc NovakOK Azimut 71:03+24:57
14Rok SedejOK Azimut 73:09+27:03
15Vlado SedejOK Azimut 74:27+28:21
16Denis MikužOK Azimut 77:17+31:11
17Rado PrezeljOK Azimut 79:19+33:13
18Boštjan BizjakOK Azimut 80:02+33:56
19Janko LapajneOK Azimut 81:09+35:03
20Damjana GantarOK Azimut 85:17+39:11
21Maja IsteničOK Azimut 94:24+48:18
22Tomaž MlakarOK Azimut 99:15+53:09
23Tina TušarOK Azimut 100:52+54:46
24Maja UgrinOK Tivoli 133:13+87:07
25Katarina SedejOK Azimut 153:27+107:21
Nikolina UgrinOK Tivoli DNS--:--
Nika PoljanšekOK Azimut DNS--:--
Maja ObidOK Azimut MP--:--
Giuseppe SpecognaFriuli MTB DNS--:--
Urša ŠtanfelOK Azimut DNS--:--

C (2.39km / 100m / KT)

1Julija BizjakOK Azimut 27:19
2Nika ErženOK Azimut 34:05+06:46
3Mihej PrezeljOK Azimut 34:14+06:55
4Lan KurtanjekOK Azimut 36:35+09:16
5Špela MlakarOK Azimut 41:18+13:59
6Timeja PrezeljOK Azimut 45:28+18:09
7Brina GantarOK Azimut 48:15+20:56
8Anze ObidOK Azimut 60:30+33:11
9Žiga SedejOK Azimut 62:44+35:25
10Robi MlakarOK Azimut 63:39+36:20
11Klavdija PrezeljOK Azimut 79:53+52:34
12Oliver MlakarOK Azimut 82:18+54:59
13Aljoša Bačnar TušarOK Azimut 95:25+68:06