Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Lipica Open, SOL1 - dolga

EOL d.o.o., Krajna vas, Dutovlje, 8. 3. 2008

M10 (1.3km / 30m / 8KT)

1Kunz Jiri BETA Ursus Orienteering10:00+00:00
2Vujanić Josip OK Lokve11:05+01:05
3Vujanić Filip OK Lokve13:16+03:16
4Škarabot Matej OK Polaris15:32+05:32
5Tišljar Antun OK Maksimir16:13+06:13
6Kristan Anže OK Komenda16:30+06:30
7Špendl Filip Jakob OK Trzin18:33+08:33
8Petrovič Gašper OK Polaris23:17+13:17
Brnčič Luka OK LokveDISQ+ --:--

M12 (1.8km / 65m / 7KT)

1Rafael Dobnik OLCU Viktring16:50+00:00
2Ptaček Patrik OK Ursus22:00+05:10
3Tilen Pogačar OK Komenda22:35+05:45
4Petrovič Blaž OK Polaris23:04+06:14
5Špendl Martin OK Trzin27:25+10:35
6Sámuel Paskuj MACCABI-Hungary28:18+11:28
7Giacomo Angioni ATL. INTERFLUMINA31:38+14:48
8Paul Seppele NF Villach Orienteering33:54+17:04
9Perinka Šimon BETA Ursus Orienteering38:05+21:15
10Alessandro Anghinetti ATL. INTERFLUMINA51:19+34:29
Hrovat Maj OK TrzinMP+ --:--

M14 (2.7km / 90m / 11KT)

1Xander Berger Jugendteam Oberösterreich23:39+00:00
2Štambuk Matej OK Ursus25:51+02:12
3Elstner Laurenz Jugendteam Salzburg26:05+02:26
4Ptaček, Jr. Pavel OK Ursus28:00+04:21
5Zaděra Pavel OK Ursus29:47+06:08
6Johannes Zechner ŠD Severovzhod33:42+10:03
7Tonolo Francesco Erebus Vicenza34:49+11:10
8Jordanov Alexandr BETA Ursus Orienteering36:27+12:48
9Ronzani Matteo Erebus Vicenza37:33+13:54
10Verbovšek Klemen OK Komenda38:15+14:36
11Marot Blaž OK Slovenj Gradec45:19+21:40
12Magerl Mislav OK Ursus47:42+24:03
13Nejc Smolej No club48:26+24:47
14Lorenzo Allodi ATL. INTERFLUMINA49:58+26:19
15Giuseppe Castangia ATL. INTERFLUMINA53:18+29:39
16Marco Corato Erebus Vicenza53:47+30:08
17Kristan Matej OK Komenda56:31+32:52
18Scacco Beniamino VIORTEAM64:29+40:50
19Faggin Giovanni VIORTEAM64:49+41:10
20Borštnik Aljaž OK Tivoli66:01+42:22
21Daniel Nicula ATL. INTERFLUMINA92:03+68:24
22Ivšič Blaž OK Brezice94:01+70:22
Manvir Singh ATL. INTERFLUMINAMP+ --:--

M16 (4.8km / 155m / 12KT)

1Györgyi Ábel MOM Budapest44:24+00:00
2Sebastian Thier ŠD Severovzhod44:25+00:01
3David Lafer ŠD Severovzhod49:59+05:35
4Martin Wiesler ŠD Severovzhod51:54+07:30
5Zollneritsch Julian OLC Graz52:16+07:52
6Maier Kilian Jugendteam Salzburg52:17+07:53
7Štambuk Mario OK Ursus52:32+08:08
8Schiel Philipp OLC Wienerwald54:04+09:40
9Pahor Matjaž OK Komenda54:46+10:22
10Podobnik Jernej OK Azimut56:47+12:23
11Razum Matija OK Japetic58:24+14:00
12Tramontano Andrea Erebus Vicenza59:00+14:36
13Bogovič Vid OK Brezice61:05+16:41
14Thomas Hackl ŠD Severovzhod61:53+17:29
15Paul Unger ŠD Severovzhod63:40+19:16
16Scharnagl Lukas Jugendteam Salzburg64:40+20:16
17Csongor Tökes Jugendteam Oberösterreich64:48+20:24
18Seppele Markus NF Villach Orienteering66:07+21:43
19Markus Nestelberger ŠD Severovzhod66:43+22:19
20Róbert Kopasz Kalocsai SE66:50+22:26
21Pišljar Jaka OK Komenda68:42+24:18
22Borštnik Andrej OK Tivoli69:24+25:00
23Golob Mrak Tibor OK Azimut69:31+25:07
24Zuin Davide VIORTEAM72:03+27:39
25Bugár Gergely BÖF72:46+28:22
26Slanzi Giordano G.S. Monte Giner73:22+28:58
27Buffa Gabriele Panda Orienteering team Valsug73:44+29:20
28Ronzani Fabio Erebus Vicenza75:28+31:04
29Fabio Daves Trent-O77:39+33:15
30Orler Andrea US Primiero77:47+33:23
31Severin Mair Jugendteam Oberösterreich77:56+33:32
32Zordan Luca Erebus Vicenza79:19+34:55
33Wilfinger Florian HSV Pinkafeld82:06+37:42
34Markus Obermüller Jugendteam Oberösterreich86:44+42:20
35Maxa John NF Villach Orienteering87:16+42:52
36Zarantonello Giovanni VIORTEAM91:39+47:15
37Miotto Federico VIORTEAM95:51+51:27
38Greco Simone Polisportiva G. Masi98:45+54:21
39Kacin Davor OK Azimut101:12+56:48
Orešnik Marko OK TivoliMP+ --:--

M18 (5.0km / 215m / 16KT)

1Gremmel Helmut HSV Pinkafeld39:41+00:00
2Merl Robert Jugendteam Salzburg42:00+02:19
3Sulz Henrik OLC Wienerwald43:48+04:07
4Arbter Christian Naturfreunde Wien44:42+05:01
5Helminger Lukas Jugendteam Salzburg45:00+05:19
6Grah Blaž OK Azimut45:27+05:46
7Jenes Géza MOM Budapest45:52+06:11
8Richter Martin HSV Pinkafeld46:21+06:40
9Scalet Tommaso US Primiero47:18+07:37
10Moser Martin NF Villach Orienteering48:27+08:46
10Giacomo Barbone CAI XXX ottobre48:27+08:46
12Thomas Obermüller Jugendteam Oberösterreich53:36+13:55
13Gassner Manuel Jugendteam Salzburg54:01+14:20
14Marco Segarich CAI XXX ottobre58:56+19:15
15Bongiolo Ivan Erebus Vicenza60:12+20:31
16Kovács Sebestyén Siralyok Se.62:02+22:21
17Andreas Hippacher ŠD Severovzhod69:00+29:19
18Dapra Federico G.S. Monte Giner69:34+29:53
19Trentin Nicola Panda Orienteering team Valsug70:03+30:22
20Kavčič Bojan OK Azimut76:48+37:07
21Čoderl Alen OK Slovenj Gradec78:53+39:12
22Kranjc Nace OK Azimut85:28+45:47
23Pirc Tomo OK Azimut94:56+55:15
24Malešić Nino OK Torpedo99:00+59:19
25Mikuž Denis OK Azimut102:24+62:43
26Seljak Domen OK Azimut118:56+79:15
27Péter Sebők Kalocsai SE129:25+89:44
28Bruni Federico Erebus Vicenza153:31+113:50

M20 (6.2km / 185m / 18KT)

1Simkovics Erik OLC Wienerwald44:30+00:00
2Dallavalle Roberto G.S. Monte Giner45:12+00:42
3Pfeifer Christian OLC Graz47:41+03:11
4Gaio Aaron US Primiero50:01+05:31
5Guggenberger Tobias OLC Graz50:15+05:45
6De Agnoi Cristiano Panda Orientamento Marostica51:14+06:44
7Kovács Boldizsár Siralyok Se.52:48+08:18
8Arbter Simon Naturfreunde Wien53:57+09:27
9Mets Márton MOM Budapest54:27+09:57
10Modry Marek OK Sparta Praha56:02+11:32
11Schuh Thomas HSV Pinkafeld56:10+11:40
12Vellner Gábor Siralyok Se.59:13+14:43
13Mátyás Kinde Siralyok Se.60:40+16:10
14Zanon Claudio G.S. Monte Giner61:41+17:11
15Grbac Edi OK Torpedo63:14+18:44
16Valentinelli Mattia G.S. Monte Giner65:37+21:07
17Györgyi Péter MOM Budapest67:24+22:54
18Jasprica Matko OK Torpedo91:20+46:50
19Močnik Nejc OK Azimut103:26+58:56

M21E (8.6km / 310m / 24KT)

1Mamleev Mikhail Sport Club Meran53:19+00:00
2Thierry Gueorgiou French team53:47+00:28
3François Gonon French team56:02+02:43
4Damien Renard French team57:05+03:46
5Mueller Andreas OLG Saeuliamt57:45+04:26
6Corona Emiliano C.S. Esercito58:00+04:41
7Thibaut Magne French team58:59+05:40
8Wartbichler Christian Jugendteam Salzburg60:17+06:58
9Zoltán Dénes Kalocsai SE60:29+07:10
10Schgaguler Klaus OLC Graz60:30+07:11
11Vincent Coupat French team61:02+07:43
12Nicolas Girsch French team61:06+07:47
13Jean-Baptiste Bourrin French team63:06+09:47
14Kerschbaumer Gernot HSV Pinkafeld63:45+10:26
15István Zsebeházy Hungarian National Team63:49+10:30
16Clément Valla French team65:49+12:30
17Barrable Nick South Yorkshire Orienteers66:05+12:46
18Frédéric Tranchand French team66:43+13:24
19Martin Binder HSV Pinkafeld67:57+14:38
20Grassi Simone IFK Bömbarda68:00+14:41
21Rihtarič David SV ŠD Severovzhod68:16+14:57
22Ptaček, Sr. Pavel OK Ursus68:39+15:20
23Legac Lino OK Ursus68:48+15:29
24Franco Antonio Erebus Vicenza68:52+15:33
25Henek Vladan BETA Ursus Orienteering69:18+15:59
26Lévai Ferenc ŠD Severovzhod69:35+16:16
27Piltaver Jaka OK Brezice69:46+16:27
28Nagy Ivan OK Ursus70:03+16:44
29Geert Simkens 2/4 L team70:12+16:53
30Hribar Andraž OK Brezice70:16+16:57
31Helminger Norbert Jugendteam Salzburg70:46+17:27
32Ocvirk Edi OK Japetic71:07+17:48
33Salopek Tihomir OK Ris71:32+18:13
34Roland Pin Orienteering Tarzo71:39+18:20
35Rojc Iztok OK Polaris72:04+18:45
36Franco Michele Erebus Vicenza72:06+18:47
37Seppi Andrea Semiperdo Orienteering Maniago74:00+20:41
38Lang Thomas HSV Pinkafeld74:58+21:39
39Negrello Manuel US Primiero75:07+21:48
40Matjaž Štanfel OK Ris75:39+22:20
41Simion Giancarlo US Primiero75:54+22:35
42Pretnar Janez OK Azimut77:46+24:27
43Vrabec Ondrej OK Sparta Praha78:45+25:26
44Antonio Serini ATL. INTERFLUMINA79:56+26:37
45Šalamun Miro OK Polaris80:46+27:27
46Neuhauser Ingemar Sport Club Meran81:46+28:27
47Montero Jaime OK Azimut82:23+29:04
48Kunz Martin BETA Ursus Orienteering82:45+29:26
49Poell Matthias OLC Wienerwald85:39+32:20
50Kofol Samo OK Trzin86:44+33:25
51Herwig Allwinger OK Brezice87:09+33:50
52Mitró Zoltán ŠD Severovzhod87:54+34:35
53Kisvölcsey Ákos MOM Budapest87:57+34:38
54Orler Daniele US Primiero88:53+35:34
55Kustec Stanislav SV ŠD Severovzhod95:55+42:36
56Baggio Michael Orienteering Tarzo101:51+48:32
57Crippa Vincenzo G.S. Monte Giner105:22+52:03
58Pongrac Branimir OK Japetic122:13+68:54
Bezzi Marco G.S. Monte GinerMP+ --:--

M21A (6.2km / 185m / 18KT)

1Bernhard Venhauer OLCU Viktring49:21+00:00
2Pavel Kosarek SK Jamnice50:27+01:06
3Tom Herrmans Sun-o.com52:13+02:52
4Purvys Virginijus OK Ursus54:37+05:16
5Guasina Cosimo Erebus Vicenza54:43+05:22
6Martin Veitsberger ŠD Severovzhod55:16+05:55
7Szlávik Zoltán ŠD Severovzhod55:34+06:13
8Savinšek Primož OK Polaris57:54+08:33
9Santoni Emilio Trent-O58:24+09:03
10Raj Grega OK Slovenj Gradec60:03+10:42
11Lerose Luigi CAI XXX ottobre60:17+10:56
12Sedej Matej OK Azimut61:39+12:18
13Bigarella Mariano Erebus Vicenza62:14+12:53
14Kenda Klemen OK Azimut62:18+12:57
15Pedrotti Dario US San Giorgio64:54+15:33
16Miori Davide Trent-O65:22+16:01
17Blum Laszlo Szegedi Bokorugro TSE66:45+17:24
18Sonna Giovanni G.S. Monte Giner68:08+18:47
19Cvelbar Uroš OK Azimut69:14+19:53
20Knap Franc OK Azimut70:02+20:41
21Melkes Zoltán ŠD Severovzhod70:14+20:53
22Lapanja Robert OK Azimut70:36+21:15
23Ravnikar Andraž OK Polaris71:41+22:20
24Christof Haingartner OLC Graz71:54+22:33
25Kolman Miran OK Azimut72:02+22:41
26Furman Zoran OK Slovenske Konjice74:08+24:47
27Eddy Sandri Panda Orienteering team Valsug77:36+28:15
28Matteo Sandri Panda Orienteering team Valsug95:00+45:39
29Vodopivec Samo OK Azimut123:02+73:41
Simionato Alberto Erebus VicenzaMP+ --:--
Rozzi Alessio CAI XXX ottobreMP+ --:--
Hauptman Matej OK BreziceMP+ --:--

M21B (4.0km / 175m / 11KT)

1Arno Huss OLC Graz37:14+00:00
2Štefanac Marin OK Torpedo41:51+04:37
3Haselsberger Kevin NF Villach Orienteering42:31+05:17
4Gábor Révész MACCABI-Hungary44:20+07:06
5Valdo Biadene Davide Erebus Vicenza45:06+07:52
6Gašper Florjančič OK Ursus46:20+09:06
7Kovács Zoltán Siralyok Se.48:22+11:08
8Galvan Nicola Erebus Vicenza51:01+13:47
9Laták Rudolf BÖF51:25+14:11
10Lorenzo Piola ATL. INTERFLUMINA51:56+14:42
11Moret Albino A.S.D. Mareno Orienteering53:30+16:16
12Giudici Piero Orienteering Trieste53:36+16:22
13Budi Franjo OK Japetic58:28+21:14
14Mirko Montibeller Orienteering Crea Rossa58:33+21:19
15Logar Erik OK Trzin60:11+22:57
16Bončina Igor OK Azimut63:06+25:52
17Stringher Luca A.S.D. Mareno Orienteering64:03+26:49
18Sándor Nyári MACCABI-Hungary64:39+27:25
19Gyurcsik Peter Szegedi Bokorugro TSE71:57+34:43
20Kovačič Blaž OK Azimut72:28+35:14
21Winkler Markus HSV Pinkafeld76:00+38:46
22Delgado Francisco COV Valladolid76:54+39:40
23Umari Davide GO-Cai Monfalcone93:42+56:28
24Sturni Matteo Orienteering Trieste98:26+61:12
25Peschedasch Matteo Trent-O111:52+74:38
26Koprivc Matjaž No club122:22+85:08
Ostrelič Janez No clubMP+ --:--
Ferrara Claudio No clubMP+ --:--
Roberto Predonzan Orienteering TriesteMP+ --:--

M35 (6.2km / 185m / 18KT)

1Kaniški Tomislav OK Lokve48:26+00:00
2Cipriani Andrea Panda Orienteering team Valsug48:37+00:11
3Frizzera Lorenzo Trent-O51:52+03:26
4Baracsi Gábor Tipo TKE - Budapest52:23+03:57
5Anderluh Gregor OK Ursus54:37+06:11
6Madella Remo Erebus Vicenza57:49+09:23
7Aleš Poljanšek OK Azimut58:10+09:44
8Corrado Arduini ATL. INTERFLUMINA58:21+09:55
9Petrovič Dušan OK Polaris59:59+11:33
10Škarabot Miha OK Polaris60:18+11:52
11Vladimir Geldof 2/4 L team61:59+13:33
12Jazbar Jožko OK Azimut62:21+13:55
13Rivetta Andrea Semiperdo Orienteering Maniago63:46+15:20
14Geert Voorhof 2/4 L team63:47+15:21
15Petrovič Uroš OK Polaris64:37+16:11
16Foški Valter OK Polaris65:49+17:23
17Zirnig Alexander Sportunion Klagenfurt66:09+17:43
18Vukmanovic Mladen OK Kapela67:20+18:54
19Merunka Darko OK Maksimir69:41+21:15
20Kellner Gerhard HSV-OL Wr. Neustadt72:59+24:33
21Mazej Uroš OK Azimut77:17+28:51
22Groff Tomaž OK Azimut78:58+30:32
23Keresteš Krešo OK Trzin79:58+31:32
24Kacin Emil OK Azimut89:56+41:30
25Mrak Ivan OK Azimut97:17+48:51
26Bilić Ivan OK Ursus182:36+134:10
Boštjan Bohinc OK KomendaMP+ --:--

M40 (5.0km / 215m / 16KT)

1Opetnik Siegfried HSV Bleiburg50:28+00:00
2Gottfried Zöbl Jugendteam Oberösterreich50:37+00:09
3Peter Bauer OLG Deutsch Kaltenbrunn56:08+05:40
4Kohlbacher Roland Sportunion Klagenfurt57:22+06:54
5Dal Bello Mirco Erebus Vicenza60:53+10:25
6Serge Baert 2/4 L team61:41+11:13
7Bettin Renato Orienteering Swallows Noale63:12+12:44
8Bincoletto Sergio Semiperdo Orienteering Maniago63:33+13:05
9Andersons Aigars Terrible Hedgehogs63:46+13:18
10Radovan Dalibor OK Polaris65:29+15:01
11Lines Robert Southdowns Orienteers65:51+15:23
12Jordanov Nikolaj VSK MZLU Brno67:45+17:17
13Albarello Alberto Erebus Vicenza67:50+17:22
14Gabor Pataki PVS68:54+18:26
15Livio Predonzani C.S.P.L.B.70:45+20:17
16Tišljar Ivo OK Maksimir72:13+21:45
17Mátyás Paskuj MACCABI-Hungary76:11+25:43
18Macca Andrea VIORTEAM93:55+43:27
19Gjerek Samo OK Perkmandeljc Trbovlje106:49+56:21

M45 (4.8km / 155m / 12KT)

1Kradischnig Günter OLC Graz47:59+00:00
2Gerald Mayrhofer OLG Deutsch Kaltenbrunn49:03+01:04
3Kainrath Eugen HSV Pinkafeld53:33+05:34
4Schuh Richard HSV Pinkafeld57:46+09:47
5Mets Miklós MOM Budapest58:17+10:18
6Elstner Florian Jugendteam Salzburg58:22+10:23
7Elmar Krauland SU Abteigymnasium Seckau59:24+11:25
8Pernek Vinko OK Brezice59:40+11:41
9Depaoli Lorenzo US Primiero60:41+12:42
10Köller Rudolf Sportunion Klagenfurt62:09+14:10
11Štrakl Matjaž OK Perkmandeljc Trbovlje62:44+14:45
12Trentin Roberto Panda Orienteering team Valsug63:15+15:16
13Kristan Martin OK Komenda63:36+15:37
14Alois Mair Jugendteam Oberösterreich63:37+15:38
15Pulec Pavel VSK MZLU Brno65:11+17:12
16Štambuk Dario OK Ursus65:26+17:27
17Ongaro Marco US Primiero65:42+17:43
18Bugár József BÖF71:41+23:42
19Pelessoni Renato GO-Cai Monfalcone74:47+26:48
20Vecellio Mauro VIORTEAM76:17+28:18
21Borštnik Aleš OK Tivoli80:47+32:48
22Mauro Fizzoni Mortadella Team Bologna84:38+36:39
23Krivičič Dragan OK Komenda90:45+42:46
24Scarpa Paolo GO-Cai Monfalcone131:20+83:21
Elfvengren Hannu No clubMP+ --:--

M50 (4.0km / 175m / 11KT)

1Joachim Friessnig ŠD Severovzhod37:33+00:00
2Tonolo Silvano Erebus Vicenza38:12+00:39
3Walter Dravetz OLC Graz41:18+03:45
4Orler Lino US Primiero42:36+05:03
5Pirman Srečo Škofjeloški orientacijski klub42:53+05:20
6Kristian Leonhardt ŠD Severovzhod44:32+06:59
7Zonato Stefano Lessinia Orienteering45:54+08:21
8Günther Dobnik OLCU Viktring46:17+08:44
9Dytlewski Nick Naturfreunde Wien48:36+11:03
10Parnigotto Albertino Erebus Vicenza49:33+12:00
11Gawel Jure OK Ursus51:24+13:51
12Nardi Mauro Semiperdo Orienteering Maniago55:12+17:39
13Sedej Vlado OK Azimut56:48+19:15
14Gerard Plessers 2/4 L team58:00+20:27
15Willy Lavreysen 2/4 L team59:04+21:31
16Zagonel Luciano US Primiero61:02+23:29
17Lapajne Janko OK Azimut62:23+24:50
18Jasprica Damir OK Torpedo64:17+26:44
19Irk Hannes NF Villach Orienteering66:20+28:47
20Pacor Fulvio .GAJA71:52+34:19
21Chiocca Davide GO-Cai Monfalcone72:35+35:02
22Cvirn Miro OK Tivoli74:23+36:50
23Knap Črtomir OK Azimut77:14+39:41
24Guizzardi Mauro Mortadella Team Bologna80:18+42:45
25Corredig Antonino Semiperdo Orienteering Maniago82:04+44:31
26Caveggion Sergio VIORTEAM88:02+50:29
27Peroni Gianni Mortadella Team Bologna97:21+59:48
28Govoni Andrea Mortadella Team Bologna116:50+79:17
Jean Marie Vreven 2/4 L teamMP+ --:--
Györgyi Zoltán MOM BudapestMP+ --:--
Gobbi Gianluca Mortadella Team BolognaMP+ --:--
Ghersi Giorgio Orienteering TriesteMP+ --:--

M55 (3.9km / 145m / 10KT)

1Roger Vanaken OMEGA39:00+00:00
2Jukka Malinen Rajamaen Rykmentti39:34+00:34
3Leso Valerio Lessinia Orienteering42:12+03:12
4Luc Heuninckx 2/4 L team42:53+03:53
5Rene Steenssens 2/4 L team44:18+05:18
6Germ Wolfgang NF Kühnsdorf46:31+07:31
7Dell Eva Giancarlo G.S. Monte Giner49:06+10:06
8Fred Simkens 2/4 L team50:58+11:58
9Iván Lux B-Aces51:56+12:56
10Bergner Walter NF Villach Orienteering52:10+13:10
11Bisognin Gianni Erebus Vicenza52:19+13:19
12Paris Ezio Or. Mezzocorona55:34+16:34
13Lenarduzzi Fulvio Semiperdo Orienteering Maniago60:04+21:04
14Henek Milan BETA Ursus Orienteering61:09+22:09
15Pongrac Ivan OK Japetic61:57+22:57
16Stevanoni Armando Lessinia Orienteering62:10+23:10
17Karl Fink OLC Graz63:56+24:56
18Kolmanics Karli AUTHEKA-OL69:53+30:53
19Denemarek Oldrich BETA Ursus Orienteering74:24+35:24
20Sibillin Luigino VIORTEAM88:19+49:19
21Mutton Pietro VIORTEAM100:43+61:43

M60 (3.9km / 145m / 10KT)

1Bengtsson Göran Tockarp IK43:14+00:00
2Juhani Virtanen Lounais-Hämeen Rasti44:39+01:25
3Bertoldi Harald Or. Mezzocorona46:46+03:32
4Grabenhofer Wilhelm LZ Omaha49:56+06:42
5Olsson Gert OK Silva53:52+10:38
6Käfer Franz HSV Pinkafeld54:11+10:57
7Otto Venhauer OLCU Viktring56:28+13:14
8Benedek Robert LZ Omaha57:01+13:47
9Giancarlo Gozzer Orienteering Crea Rossa59:45+16:31
10Graf Josef LZ Omaha63:03+19:49
11Rieder Gernot Jugendteam Salzburg64:24+21:10
12Casatta Franco Or. Mezzocorona66:15+23:01
13Hierzegger Herwig AUTHEKA-OL76:46+33:32

W10 (1.3km / 30m / 8KT)

1Foški Brina OK Polaris21:41+00:00
2Reka Dalida Pataki PVS34:25+12:44
3Tišljar Ana OK Maksimir66:10+44:29
Francesca Tarabocchia CAI XXX ottobreMP+ --:--
Slapnik Anžur Jerneja OK KomendaDNF+ --:--

W12 (1.8km / 65m / 7KT)

1Jerman Lara OK Trzin19:33+00:00
2Forza Eliana VIORTEAM26:06+06:33
3Katjuša Poljanšek OK Azimut74:34+55:01

W14 (2.7km / 90m / 11KT)

1Franz Giada Semiperdo Orienteering Maniago25:24+00:00
2Lisa Pacher SU Schöckl Graz26:47+01:23
3Wilfinger Tina HSV Pinkafeld28:56+03:32
4Eva Reisenhofer ŠD Severovzhod29:51+04:27
5Herrgesell Maren OLC Graz31:55+06:31
6Orsolya Dénes Kalocsai SE32:57+07:33
7Turičnik Tanja OK Slovenj Gradec38:54+13:30
8Baggio Denise Orienteering Tarzo42:10+16:46
9Luna Torri ATL. INTERFLUMINA42:30+17:06
10Silvia Moser ATL. INTERFLUMINA47:41+22:17
11Strmčnik Sara OK Slovenj Gradec49:32+24:08
12Juričić Lucija OK Ursus50:39+25:15
13Kuhelnik Ina OK Slovenj Gradec51:21+25:57
14Nika Sakar OK Maksimir52:40+27:16
15Miotto Valentina VIORTEAM54:26+29:02
16De Monte Andrea CAI XXX ottobre64:01+38:37
17Maša Volčič OK Tivoli64:04+38:40
18Foški Tajda OK Polaris68:52+43:28
19Severi Francesca VIORTEAM70:35+45:11
20Lunardi Greta Erebus Vicenza74:47+49:23

W16 (4.0km / 175m / 11KT)

1Arbter Anja Naturfreunde Wien36:20+00:00
2Julia Bauer OLG Deutsch Kaltenbrunn40:06+03:46
3Simkovics Anna OLC Wienerwald42:54+06:34
4Zagonel Viola US Primiero47:54+11:34
5Rebeka Paskuj MACCABI-Hungary49:26+13:06
6Lucija Telisman SU Schöckl Graz50:20+14:00
7Kinga Krassóy PVS54:41+18:21
8Luca Lajos PVS55:58+19:38
9Mervic Tina OK Azimut56:20+20:00
10Sofia Sidonio CAI XXX ottobre56:45+20:25
11Verena Glatz SU Abteigymnasium Seckau57:06+20:46
12Petritsch Silvia Sportunion Klagenfurt59:03+22:43
13Pacor Marta Gropada team61:17+24:57
14Vidmar Sara OK Azimut61:34+25:14
15Blaimschein Andrea Sportunion Klagenfurt66:51+30:31
16Krisztina Dénes Kalocsai SE69:12+32:52
17Kathrin Supper OLG Deutsch Kaltenbrunn69:18+32:58
18Maddalena Zupin CAI XXX ottobre74:57+38:37
19Allesia Lorgio CAI XXX ottobre77:59+41:39
20Lisa Gollowitsch ŠD Severovzhod78:02+41:42
21Gregl Sara OK Brezice80:25+44:05
22Elisa Zametta ATL. INTERFLUMINA85:35+49:15
23Beatrix Wieser SU Abteigymnasium Seckau94:18+57:58
Gaigher Pamela Panda Orienteering team ValsugMP+ --:--
Marialaura Fecoli ATL. INTERFLUMINADNF+ --:--

W18 (4.8km / 155m / 12KT)

1Habenicht Marlene Sportunion Klagenfurt46:57+00:00
2Tibay Ilona Siralyok Se.47:52+00:55
3Ulla Mayrhofer OLG Deutsch Kaltenbrunn50:01+03:04
4Kradischnig Clarissa OLC Graz57:28+10:31
5Farkas Eva HSV Pinkafeld59:23+12:26
6Trentin Giada Panda Orienteering team Valsug59:58+13:01
7Scalet Carlotta US Primiero61:19+14:22
8Piechl Eva Sportunion Klagenfurt63:40+16:43
9Tusić Anamaria OK Lokve64:31+17:34
10Ronda Michela Panda Orientamento Marostica66:17+19:20
11Pogačar Barbara OK Komenda67:26+20:29
12Štambuk Iva OK Ursus68:54+21:57
13Anna Piola ATL. INTERFLUMINA73:56+26:59
14Őry Luca MOM Budapest77:34+30:37
15Prezelj Katja OK Azimut77:36+30:39
16Pretnar Tanja OK Azimut80:56+33:59
17Oblak Katarina OK Azimut85:46+38:49
18Bremšak Katarina OK Komenda89:19+42:22
19Sarah Kropf ŠD Severovzhod92:15+45:18
20Tomažin Urša OK Azimut95:18+48:21
21Prezelj Barbara OK Komenda102:48+55:51
22Rejc Živa OK Azimut105:11+58:14
23Sára Paskuj MACCABI-Hungary105:29+58:32

W20 (5.0km / 215m / 16KT)

1Elstner Elisa Jugendteam Salzburg52:22+00:00
2Torggler Jutta IFK Bömbarda53:10+00:48
3Pruss Maria Sport Club Meran56:41+04:19
4Orler Jessica US Primiero58:02+05:40
5Bernik Jerca Škofjeloški orientacijski klub65:34+13:12
6Stepan Nikolina OK Torpedo67:48+15:26
7Memo Federica Erebus Vicenza84:25+32:03

W21E (6.5km / 205m / 14KT)

1Capucine Vercellotti French team51:20+00:00
2Céline Dodin French team52:05+00:45
3Amélie Chataing French team52:22+01:02
4Karine D'Harreville French team52:32+01:12
5Mélanie D'Harreville French team54:07+02:47
6Scalet Nicole US Primiero59:19+07:59
7Őry Eszter MOM Budapest61:57+10:37
8Ursula Kadan ŠD Severovzhod62:44+11:24
9Guizzardi Michela CUS Bologna64:29+13:09
10Hrazdirova Iva OK Sparta Praha64:46+13:26
11Rottensteiner Ma Sabine Sport Club Meran66:22+15:02
12Lillehov Thea Sportunion Klagenfurt68:42+17:22
13Simion Marina US Primiero73:33+22:13
14Pribaković Boršt Ana OK Tivoli74:08+22:48
15Kvocic Vinka OK Kapela74:10+22:50
16Osterman Eneja OK Polaris77:02+25:42
17Torggler Heike IFK Bömbarda82:31+31:11
18Polzer Ursula Sportunion Klagenfurt82:47+31:27
19Mojca SV Flerin OK Komenda87:11+35:51
20Anžur Andreja OK Komenda112:49+61:29
21Gaffney Sarah-Jane South London Orienteers115:20+64:00

W21A (5.0km / 215m / 16KT)

1Lux Andrea Tipo TKE - Budapest51:28+00:00
2Lidija SV Hribar OK Komenda59:59+08:31
3Fuchs Sabine HSV Pinkafeld64:20+12:52
4Bertazzo Silvia Erebus Vicenza66:47+15:19
5Daniela Poete ATL. INTERFLUMINA66:49+15:21
6Hechich Marirosa Semiperdo Orienteering Maniago67:38+16:10
7Di Furia Sara CUS Bologna68:05+16:37
8Innerebner Vera IFK Bömbarda69:24+17:56
9Sakar Tena OK Ursus70:03+18:35
10Rudolf Nina SV ŠD Severovzhod72:12+20:44
11Daldon Ana US Primiero74:30+23:02

W21B (2.7km / 90m / 11KT)

1Nicole Graf OLG Deutsch Kaltenbrunn26:57+00:00
2Smolej Katarina OK Azimut30:09+03:12
3Kucher Nicole LZ Omaha30:58+04:01
4Ebinger Mónika ŠD Severovzhod31:54+04:57
5Terren Francesca Erebus Vicenza32:34+05:37
6Michaela Bauer OLG Deutsch Kaltenbrunn33:24+06:27
7Golob Mrak Diana OK Azimut33:26+06:29
8Ildikó Balázs Kalocsai SE34:20+07:23
9Pötsch Sona Sportunion Schöckl34:26+07:29
10Andrea Venhauer OLCU Viktring35:43+08:46
11Zacchigna Serena Orienteering Trieste36:45+09:48
12Andersone Inguna Terrible Hedgehogs37:49+10:52
13Štalekar Maja OK Slovenj Gradec37:50+10:53
14Popović Budi Daniela OK Japetic39:03+12:06
15Žižek Saša OK Azimut39:29+12:32
16Germ Petra NF Kühnsdorf40:10+13:13
17Golob Mrak Tinjana OK Azimut41:56+14:59
18Šraj Kristan Olga OK Komenda42:13+15:16
19Foffano Fabiola Erebus Vicenza44:08+17:11
20Miklavčič Tina OK Azimut44:30+17:33
21Jarc Vlasta GO-Cai Monfalcone44:40+17:43
22Dalla Sega Vanna US Primiero45:39+18:42
23Opravž Lea OK Brezice45:46+18:49
24Köller Gerit Sportunion Klagenfurt46:18+19:21
25Balažič Nastja OK Slovenj Gradec46:31+19:34
26Ildikó Dénes Kalocsai SE47:33+20:36
27Annalisa Losa Trent-O47:58+21:01
28Cavinato Lorenza Orienteering Swallows Noale49:56+22:59
29Simonelli Maria Elena Semiperdo Orienteering Maniago54:04+27:07
30Marjanca Poljanšek OK Azimut54:18+27:21
31Branka Mazej OK Azimut56:16+29:19
32Pišljar Mateja OK Azimut56:21+29:24
33Pedrini Luisa Trent-O56:25+29:28
34Lerose Stefania No club60:14+33:17
35Laubichler Vera Sportunion Klagenfurt65:14+38:17
36Špendl Katja OK Trzin65:59+39:02
37Maja Zaman OK Azimut71:56+44:59
38Blažič Mojca OK Perkmandeljc Trbovlje118:28+91:31
Degrassi Michela Orienteering TriesteDNF+ --:--

W35 (4.8km / 155m / 12KT)

1Arbter Vera Naturfreunde Wien51:46+00:00
2Tünde Allwinger OK Brezice57:33+05:47
3Eva Kailbauer ŠD Severovzhod59:38+07:52
4Grabar Cristina US Primiero68:45+16:59
5Jenei Margit BÖF76:22+24:36
6Valer Antonella US San Giorgio79:01+27:15
7Višnar Katarina OK Komenda96:12+44:26
8Margiore Elena Orienteering Trieste97:37+45:51
9Pretnar Irma OK Azimut102:49+51:03
10Maria Hanousek Jugendteam Oberösterreich115:20+63:34
11Keresteš Mateja OK Trzin126:50+75:04
12Perinkova Irena BETA Ursus Orienteering170:48+119:02
Ocvirk Eva OK JapeticMP+ --:--
Tusić Rozmari OK LokveMP+ --:--

W45 (4.0km / 175m / 11KT)

1Olsson Christina OK Silva44:32+00:00
2Irk Karin NF Villach Orienteering49:45+05:13
3Renate Krauland SU Abteigymnasium Seckau55:51+11:19
4Marcantoni Antonella US Primiero58:08+13:36
5Lorenzet Tazia US Primiero60:46+16:14
6Gertraud Leonhardt ŠD Severovzhod63:16+18:44
7Klaudia Mayrhofer OLG Deutsch Kaltenbrunn70:13+25:41
8Schuh Hedi HSV Pinkafeld76:50+32:18
9Nilsson Gunnel OLC Wienerwald80:28+35:56
10Savorgnano Lory Meri VIORTEAM103:01+58:29
11Henková Svatava BETA Ursus Orienteering106:00+61:28
12De Monte Tiziana CAI XXX ottobre117:52+73:20

W55 (3.9km / 145m / 10KT)

1Gerti Schandor ŠD Severovzhod60:00+00:00
2Anna Maria Abram Orienteering Crea Rossa62:32+02:32
3Bragagna Lucia Or. Mezzocorona66:38+06:38
4Casatta Cristina Or. Mezzocorona69:46+09:46
5Paulette Blommen OMEGA70:55+10:55
6Prommer Martha NF Villach Orienteering72:37+12:37
7Ágnes Lux B-Aces73:31+13:31
8Svensson Lena Tockarp IK76:49+16:49
9Dietlinde Venhauer OLCU Viktring77:50+17:50
10Pancheri Rita Or. Mezzocorona92:18+32:18
11Kolmanics Astrid AUTHEKA-OL100:45+40:45
Hierzegger Ute AUTHEKA-OLMP+ --:--

OPEN (3.9km / 145m / 10KT)

1Edmond Bajraktari Orienteering Swallows Noale44:58+00:00
2Erik Schwendtner Siralyok Se.51:21+06:23
3Emese Szunyog Siralyok Se.53:35+08:37
4Greco Giovanni Mortadella Team Bologna58:12+13:14
5Vendraminetto Giovanni VIORTEAM62:39+17:41
6Vecellio Denis VIORTEAM65:02+20:04
7Frighetto Angelo Erebus Vicenza74:06+29:08
8Sacchetti Francesca VIORTEAM77:44+32:46
9Miha Grgič Jelen OK Sežana78:23+33:25
10Henrik Horváth Kalocsai SE82:35+37:37
11Fillipo Allodi ATL. INTERFLUMINA83:07+38:09
12Martelli Claudio Mortadella Team Bologna100:34+55:36
Andraž Ukmar OK SežanaMP+ --:--
Davoli Silvia Mortadella Team BolognaMP+ --:--

BEG (1.3km / 30m / 8KT)

1Zanon Stefano CAI XXX ottobre11:10+00:00
2Tusić Andrija OK Lokve11:46+00:36
3Lisa Pirker NF Villach Orienteering12:37+01:27
4Mathias Pletzer NF Villach Orienteering14:30+03:20
5Costalonga Ragazzi VIORTEAM15:32+04:22
6Kellner Claudia HSV-OL Wr. Neustadt19:00+07:50
7Davoli Giulia Mortadella Team Bologna19:16+08:06
8Monastero Elisabetta VIORTEAM20:13+09:03
9Crevatin Patrizia .GAJA21:52+10:42
10Škarabot Anja OK Polaris24:27+13:17
11Anderluh Katarina Eva OK Ursus26:05+14:55
12De Cata Monica .GAJA28:08+16:58
13Carletto Frescura VIORTEAM36:54+25:44
14Laura Venhauer OLCU Viktring61:12+50:02