Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Bob Rock, SOL2 - dolga

Orientacijski klub Brežice, Maribor, 5. 4. 2008

M12 (1.6km / 35m / 10KT)

1Stefan KubelkaAthletik C Leibnitz9:00+00:00
2Blaž PetrovičOK Polaris Ljubljana9:08+00:08
3Heinz PrachAthletik C Leibnitz9:42+00:42
4Tilen PogačarOK Komenda9:58+00:58
5Ptáček PatrikOK Ursus Ljubljana11:14+02:14
6Martin ŠpendlOK Trzin12:44+03:44
7Maj HrovatOK Trzin12:48+03:48

M14 (2.7km / 80m / 14KT)

1Ptáček Pavel jr.OK Ursus Ljubljana21:14+00:00
2Záděra PavelOK Ursus Ljubljana22:45+01:31
3Matej ŠtambukOK Ursus Ljubljana23:58+02:44
4Felix HartliebAthletik C Leibnitz25:55+04:41
5Klemen AndrejcOK Slovenj Gradec30:52+09:38
6Matej KristanOK Komenda31:27+10:13
7Herrgesell ValentinOLC Graz33:12+11:58
8Blaž IvšičOK Brežice35:18+14:04
9Kriegler MarioTV Fürstenfeld38:09+16:55
10Klemen VerbovšekOK Komenda39:55+18:41
11Gašper BaupotOK Slovenj Gradec42:50+21:36
12Aljaž BorštnikOK Tivoli Ljubljana44:52+23:38
Micael SiegmmeisterTV FürstenfeldMP+ --:--

M16 (4.9km / 220m / 14KT)

1Vid BogovičOK Brežice42:24+00:00
2Jernej PodobnikOK Azimut45:08+02:44
3Marko OrešnikOK Tivoli Ljubljana50:41+08:17
4Matjaž PahorOK Komenda52:18+09:54
5Andrej BorštnikOK Tivoli Ljubljana55:58+13:34
6Tibor Golob MrakOK Azimut1:02:41+20:17

M18 (5.8km / 300m / 16KT)

1Martin WieslerTV Fürstenfeld57:28+00:00
2Sebastian ThierTV Fürstenfeld1:08:06+10:38
3David LaferTV Fürstenfeld1:09:50+12:22
4Bojan KavčičOK Azimut1:12:38+15:10
5Julian ZollneritschOLC Graz1:13:30+16:02
6Zechner JohannesTV Fürstenfeld1:15:47+18:19
7Andreas HippacherTV Fürstenfeld1:18:59+21:31
8Denis MikužOK Azimut1:36:56+39:28
9Tomo PircOK Azimut1:43:04+45:36
10Domen SeljakOK Azimut1:44:35+47:07
11Florian HartliebAthletik C Leibnitz1:51:26+53:58
Paul UngerTV FürstenfeldMP+ --:--

M21A (7.0km / 320m / 18KT)

1Klemen KendaOK Azimut1:24:56+00:00
2Franc KnapOK Azimut1:25:41+00:45
3Matej GojčičOK Polaris Ljubljana1:29:38+04:42
4Grega RajOK Slovenj Gradec1:30:38+05:42
5Matej SedejOK Azimut1:32:58+08:02
6Gregor Vinderbrez brez1:47:45+22:49
7Robert KaplanOK Brežice1:56:19+31:23
Andrej PerkušOK Slovenj GradecMP+ --:--

M21B (4.9km / 220m / 14KT)

1Walter DravetzOLC Graz45:08+00:00
2Francisco DelgadoOK Vihor51:55+06:47
3Erik LogarOK Trzin55:49+10:41
4Brane Koresbrez brez56:32+11:24
5Gert KienastSU Schöckl Orienteering56:51+11:43
6Igor BončinaOK Azimut57:04+11:56
7Gvido Španringbrez brez59:04+13:56
8Aleš ZupanOK Polaris Ljubljana59:52+14:44
9Blaž KovačičOK Azimut1:01:13+16:05
10Nejc MočnikOK Azimut1:04:12+19:04
11Primož MikložičOK Polaris Ljubljana1:06:27+21:19
12Matej Korošecbrez brez1:18:23+33:15
13Janez OstreličOK Brežice1:21:24+36:16
14Matjaž KoprivcOK Azimut1:34:38+49:30
15Jože BaumanOK Brežice1:35:46+50:38
16Vojko KacinOK Azimut1:49:12+64:04
Günter SchweigerAthletik C LeibnitzMP+ --:--

M21E (8.9km / 420m / 23KT)

1Lino LegacOK Ursus Ljubljana1:08:30+00:00
2Andreas PölzlAthletik C Leibnitz1:10:42+02:12
3Jure ZmrzlikarOK Komenda1:10:55+02:25
4Iztok RojcOK Polaris Ljubljana1:15:48+07:18
5Christian PfeiferOLC Graz1:16:52+08:22
6Janez PretnarOK Azimut1:18:45+10:15
7Ptáček Pavel sr.OK Ursus Ljubljana1:18:59+10:29
8Miro ŠalamunOK Polaris Ljubljana1:22:24+13:54
9Tihomir SalopekOK Ris Delnice1:22:32+14:02
10Stanislav KustecŠD Severovzhod1:31:58+23:28
11Jaime MonteroOK Azimut1:38:28+29:58
Daniel LebarOK Slovenjske KonjiceMP+ --:--
Virgis PurvysOK Ursus LjubljanaMP+ --:--

M35 (7.0km / 320m / 18KT)

1Wilfried RennerOK Naturfreunde Steiermark1:06:18+00:00
2Gregor AnderluhOK Ursus Ljubljana1:10:55+04:37
3Dušan PetrovičOK Polaris Ljubljana1:15:29+09:11
4Aleš PoljanšekOK Azimut1:16:44+10:26
5Rupert HoferOLC Graz1:16:59+10:41
6Miha ŠkarabotOK Polaris Ljubljana1:18:28+12:10
7Sandi KmetičOK Polaris Ljubljana1:20:56+14:38
8Arno HussOLC Graz1:22:06+15:48
9Wolfgang PötschSU Schöckl Orienteering1:27:32+21:14
10Robert PobežinOK Trzin1:28:21+22:03
11Boštjan BohincOK Komenda1:33:07+26:49
12Krešo KerestešOK Trzin1:51:50+45:32
13Uroš MazejOK Azimut1:59:01+52:43
14Emil KacinOK Azimut2:10:28+64:10
Herman FilipicHSV GrazMP+ --:--
Klaus KrischanSU Abteigymnasium SeckauMP+ --:--

M45 (5.8km / 300m / 16KT)

1Günter KradischnigOLC Graz1:00:24+00:00
2Franz HartingerAthletik C Leibnitz1:06:59+06:35
3Cesare TarabocchiaOK Azimut1:07:10+06:46
4Pernek VinkoOK Brežice1:09:35+09:11
5Silvij MočnikOK Azimut1:11:00+10:36
6Martin KristanOK Komenda1:13:28+13:04
7Aleš BorštnikOK Tivoli Ljubljana1:17:11+16:47
8Franz PrachAthletik C Leibnitz1:19:45+19:21
9Matjaž ŠtraklOK Perkman Trbovlje1:21:54+21:30
10Roman SladičOK Perkman Trbovlje1:27:59+27:35
11Dragan KrivičičOK Komenda1:54:34+54:10
12Jandl GerhardHSV Graz1:55:50+55:26

M50 (3.9km / 150m / 14KT)

1Srečo PirmanOK Škofja Loka35:51+00:00
2Rudolf SchwarzHSV Feldbach46:38+10:47
3Rudolf HudaxTV Fürstenfeld49:05+13:14
4Vlado SedejOK Azimut49:08+13:17
5Franz BlahaHSV Graz51:09+15:18
6Willbald OffnerHSV Graz56:13+20:22
7Janko LapajneOK Azimut1:06:13+30:22
8Črtomir KnapOK Azimut1:18:01+42:10
9Herwig RengerHSV Graz1:25:01+49:10
10Karl FinkOLC Graz1:35:57+60:06
Franz KäferHSV PinkafeldMP+ --:--

MŽ10 (1.6km / 35m / 10KT)

1Anže KristanOK Komenda10:51+00:00
2Herwig jun. AllwingerAthletik C Leibnitz11:22+00:31
3Matej ŠkarabotOK Polaris Ljubljana16:15+05:24
Jan ŠalamunOK Polaris LjubljanaMP+ --:--

otro (1.6km / 35m / 10KT)

1Neža ZupanOK Polaris Ljubljana17:19+00:00
2Peter ZupanOK Polaris Ljubljana17:53+00:34
3Martin JevševarOK Brežice22:11+04:52
4Luka AndreluhOK Ursus Ljubljana22:38+05:19
5Jedert JevševarOK Brežice24:21+07:02

Ž12 (1.6km / 35m / 10KT)

1Gerda PrachAthletik C Leibnitz10:49+00:00
2Doris PrachAthletik C Leibnitz11:55+01:06
3Lara JermanOK Trzin12:23+01:34
4Reka AllwingerAthletik C Leibnitz16:06+05:17
5Katjuša PoljanšekOK Azimut16:19+05:30

Ž14 (2.7km / 80m / 14KT)

1Maren HerrgesellOLC Graz27:32+00:00
2Tanja TuričnikOK Slovenj Gradec48:45+21:13
3Ina KuhelnikOK Slovenj Gradec54:44+27:12

Ž18 (3.9km / 150m / 14KT)

1Andrea WurzerAthletik C Leibnitz52:15+00:00
2Barbara PogačarOK Komenda57:34+05:19
3Katja PrezeljOK Azimut1:00:08+07:53
4Barbara PrezeljOK Komenda1:01:36+09:21
5Sara GreglOK Brežice1:02:06+09:51
6Urša TomažinOK Azimut1:03:05+10:50
7Sara VidmarOK Azimut1:08:12+15:57
8Tina MervicOK Azimut1:13:59+21:44
9Katarina OblakOK Azimut1:19:59+27:44
10Ines BlaževičOK Brežice1:58:13+65:58
Katarina BremšakOK KomendaMP+ --:--

Ž21A (7.0km / 320m / 18KT)

1Mojca FlerinOK Komenda1:27:08+00:00
2Ana Pribakovič BorštnikOK Tivoli Ljubljana1:36:14+09:06
3Judit AllwingerAthletik C Leibnitz1:43:57+16:49
4Tanja PretnarOK Azimut1:50:15+23:07
5Andreja AnžurOK Komenda1:52:50+25:42
6Nina RudolfŠD Severovzhod2:15:01+47:53

Ž21B (3.1km / 100m / 12KT)

1Kasaleht KristelOK Ilves29:51+00:00
2Maja ŠtalekarOK Slovenj Gradec35:04+05:13
3Tina MiklavčičOK Azimut43:37+13:46
4Marjanca PoljanšekOK Azimut43:41+13:50
5Saša ŽižekOK Azimut47:14+17:23
6Sona PötschSU Schöckl Orienteering51:14+21:23
7Polona ZupanOK Polaris Ljubljana55:20+25:29
8Lea OpravžOK Brežice55:44+25:53
9Branka MazejOK Azimut1:07:45+37:54
10Katja ŠpendlOK Trzin1:08:14+38:23
11Mateja PišljarOK Azimut1:10:26+40:35

Ž35 (3.9km / 150m / 14KT)

1Tünde AllwingerAthletik C Leibnitz41:33+00:00
2Maria HartingerAthletik C Leibnitz1:05:48+24:15
3Irma PretnarOK Azimut1:07:20+25:47
4Irene PrachAthletik C Leibnitz1:12:16+30:43
5Gerti SchandorTV Fürstenfeld1:14:36+33:03
6Mateja KerestešOK Trzin1:24:31+42:58
7Anja BabičOK Trzin1:28:42+47:09
Jutta RengerHSV GrazMP+ --:--

zač (1.6km / 35m / 10KT)

1Susanne SchmollyAthletik C Leibnitz12:28+00:00
2Greta KrasznaiAthletik C Leibnitz13:54+01:26
3Urban ŠtraklOK Perkman Trbovlje16:07+03:39
4Katarina Kraljbrez brez16:51+04:23
5Brin SmoleOK Polaris Ljubljana21:58+09:30
6Andrej Dobnikarbrez brez21:59+09:31
7Lea Kropecbrez brez22:08+09:40
8Juš SmoleOK Polaris Ljubljana23:44+11:16
9Jerneja Slapnik AnžurOK Komenda27:54+15:26
10Matic BohincOK Komenda29:52+17:24
11Tina IvančirOK Azimut42:52+30:24