Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL5, Državno prvenstvo - dolga

Orientacijski klub Polaris, Postojna, 17. 5. 2008

M21E (8.2km / 355m / 23KT)

1Andraž Hribar OK Brežice1:11:00+00:00
2Jure Zmrzlikar OK Komenda1:19:03+08:03
3Jaka Piltaver OK Brežice1:20:56+09:56
4Janez Pretnar OK Azimut1:32:55+21:55
5Lino Legac OK Ursus1:35:56+24:56
6Edi Ocvirk OK Japetić1:37:29+26:29
7Gregor Anderluh OK Ursus1:42:44+31:44
8Ivan Nagy OK Ursus1:46:22+35:22
9Herwig Allwinger OK Brežice1:47:44+36:44
10Iztok Rojc OK Polaris1:48:27+37:27
11Ondrej Prašil SK LOB Nova Paka1:48:56+37:56
12Blaž Grapar OK Tivoli1:59:45+48:45
13Rajko Kračun OK Polaris2:00:57+49:57
Tihomir Salopek OK RISMP+ --:--
Daniel Lebar OK Slovenske KonjiceMP+ --:--
Virginius Purvys OK UrsusMP+ --:--

M21A (6.0km / 230m / 14KT)

1Klemen Kenda OK Azimut1:08:21+00:00
2Grega Raj OK Slovenj Gradec1:18:02+09:41
3Giacomo Barbone CAI XXX Ottobre1:26:35+18:14
4Branimir Pongrac OK Japetić1:27:14+18:53
5Primož Savinšek OK Polaris1:31:17+22:56
6Andraž Ravnikar OK Polaris1:32:59+24:38
7Frane Markovič KOD Mihanović1:42:36+34:15
8Robert Lapanja OK Azimut1:43:04+34:43
9Matej Gojčič OK Polaris1:43:26+35:05
10Miran Kolman OK Azimut1:49:31+41:10
11Rok Močnik OK Azimut1:54:33+46:12
12Robert Kaplan OK Brežice1:54:38+46:17
Drago Peternelj OK AzimutMP+ --:--

M21B (3.1km / 125m / 12KT)

1Primož Mikložič OK Polaris46:08+00:00
2Aleš Zupan OK Polaris46:11+00:03
3Igor Bončina OK Azimut50:09+04:01
4Igor Dučak OK Komenda50:14+04:06
5Vojko Kacin OK Azimut1:06:49+20:41
6Erik Logar OK Trzin1:09:45+23:37
7Stefano Zanon CAI XXX Ottobre1:10:45+24:37
8Matjaž Koprivc OK Azimut1:30:12+44:04
9Luca Gregori SSD Gaja1:46:50+60:42
10Saša Malič SV 679. LOGB2:28:33+102:25
Massimo Gobessi SSD GajaMP+ --:--
Blaž Kovačič OK AzimutMP+ --:--
Boštjan Jan no clubMP+ --:--

M20 (3.1km / 125m / 12KT)

1Matjaž Štanfel OK RIS29:57+00:00
2Blaž Grah OK Azimut40:14+10:17
3Nejc Močnik OK Azimut1:32:26+62:29
4Denis Mikuž OK Azimut1:59:17+89:20

M16 (3.1km / 125m / 12KT)

1Tibor Golob Mrak OK Azimut43:59+00:00
2Vid Bogovič OK Brežice44:41+00:42
3Marko Orešnik OK Tivoli48:21+04:22
4Matjaž Pahor OK Komenda52:01+08:02
5Andrej Borštnik OK Tivoli52:21+08:22
6Jernej Podobnik OK Azimut52:30+08:31
7Davor Kacin OK Azimut58:32+14:33
8Jaka Pišljar OK Komenda1:20:01+36:02

M14 (2.0km / 65m / 10KT)

1Matej Kristan OK Komenda46:32+00:00
2Klemen Verbovšek OK Komenda47:53+01:21
3Aljaž Borštnik OK Tivoli1:03:05+16:33
4Blaž Marot OK Slovenj Gradec1:09:24+22:52
5Gašper Vaupot OK Slovenj Gradec1:10:34+24:02

M12 (1.6km / 55m / 9KT)

1Martin Špendl OK Trzin25:03+00:00
2Blaž Petrovič OK Polaris29:47+04:44
3Maj Hrovat OK Trzin37:09+12:06

M35 (6.0km / 230m / 14KT)

1Jožko Jazbar OK Azimut1:09:12+00:00
2Bojan Jevševar OK Brežice1:10:58+01:46
3Aleš Poljanšek OK Azimut1:17:20+08:08
4Stanislav Kustec ŠD Severovzhod1:19:39+10:27
5Tomaž Groff OK Azimut1:24:04+14:52
6Boštjan Bohinc OK Komenda1:28:09+18:57
7Uroš Petrovič OK Polaris1:31:33+22:21
8Emil Kacin OK Azimut1:34:37+25:25
9Robert Pobežin OK Trzin1:39:43+30:31
10Krešo Keresteš OK Trzin1:41:36+32:24
11Fulvio Apollonio CAI XXX Ottobre1:43:21+34:09
12Uroš Mazej OK Azimut1:48:32+39:20
13Ivica Penić KOD Mihanović1:51:35+42:23
14Jože Gorjup SV 679. LOGB2:09:35+60:23
15Ivan Mrak OK Azimut2:56:52+107:40

M45 (3.1km / 125m / 12KT)

1Aleš Borštnik OK Tivoli51:30+00:00
2Silvij Močnik OK Azimut58:15+06:45
3Roman Sladič OK Perkmandeljc59:23+07:53
4Vinko Pernek OK Brežice59:43+08:13
5Matjaž Štrakl OK Perkmandeljc1:05:04+13:34
6Roman Volčič OK Tivoli1:09:16+17:46
7Dragan Krivičič OK Komenda1:44:04+52:34
Martin Kristan OK KomendaMP+ --:--
Renato Pelessoni G.O. C.A.I. MonfalconeMP+ --:--

M50 (3.1km / 125m / 12KT)

1Srečo Pirman Škofjeloški orientacijski klub56:27+00:00
2Jure Gawel OK Ursus1:00:37+04:10
3Janko Lapajne OK Azimut1:20:32+24:05
4Črtomir Knap OK Azimut1:27:49+31:22
5Fulvio Pacor SSD Gaja1:28:03+31:36

MŽ10 (1.6km / 50m / 8KT)

1Matej Škarabot OK Polaris16:09+00:00
2Gašper Petrovič OK Polaris23:58+07:49
3Anže Kristan OK Komenda26:02+09:53
4Filip Jakob Špendl OK Trzin26:58+10:49
5Jedert Jevševar OK Brežice30:53+14:44
Nejc Verbovšek OK KomendaMP+ --:--

Ž21A (6.0km / 230m / 14KT)

1Eneja Osterman OK Polaris1:06:19+00:00
2Tunde Allwinger OK Brežice1:24:50+18:31
3Mita Crepaz CAI XXX Ottobre1:29:16+22:57
4Ana Pribakovič Borštnik OK Tivoli1:32:32+26:13
5Nina Rudolf ŠD Severovzhod1:37:28+31:09
6Lidija Hribar OK Komenda1:39:45+33:26
7Piia Takala Ylistaron Kilpa-Veljet1:55:14+48:55
Anica Hribar OK BrežiceMP+ --:--

Ž21B (2.6km / 100m / 11KT)

1Branka Mazej OK Azimut53:11+00:00
2Polona Zupan OK Polaris1:03:42+10:31
3Saša Žižek OK Azimut1:11:21+18:10
4Lea Opravž OK Brežice1:12:25+19:14
5Katja Špendl OK Trzin1:12:49+19:38
6Metka Prelc OK Polaris1:15:36+22:25
7Nina Bernard OK Tivoli1:19:10+25:59
8Maja Prosen OK Azimut1:22:31+29:20
9Tina Miklavčič OK Azimut1:24:16+31:05
10Marjanca Poljanšek OK Azimut1:24:36+31:25
11Maja Štalekar OK Slovenj Gradec1:29:56+36:45
Patrizia Crevatin SSD GajaMP+ --:--
Maja Zaman OK AzimutMP+ --:--
Mojca Blažič OK PerkmandeljcDNF+ --:--

Ž18 (2.6km / 100m / 11KT)

1Tanja Pretnar OK Azimut38:45+00:00
2Katja Prezelj OK Azimut1:12:18+33:33
3Katarina Bremšak OK Komenda1:22:47+44:02

Ž16 (2.6km / 100m / 11KT)

1Ines Blaževič OK Brežice59:07+00:00
2Živa Rejc OK Azimut1:08:18+09:11
3Sara Gregl OK Brežice1:09:04+09:57

Ž14 (2.0km / 65m / 10KT)

1Sara Strmčnik OK Slovenj Gradec1:01:28+00:00
2Maša Volčič OK Tivoli1:04:14+02:46
3Ula Dremel OK Trzin1:07:07+05:39
4Ina Kuhelnik OK Slovenj Gradec1:08:13+06:45

Ž12 (1.6km / 55m / 9KT)

1Lara Jerman OK Trzin32:20+00:00
2Eva Orešnik OK Tivoli40:16+07:56
3Katjuša Poljanšek OK Azimut44:47+12:27

Ž35 (2.6km / 100m / 11KT)

1Irma Pretnar OK Azimut56:20+00:00
2Anja Babič OK Trzin1:06:43+10:23
3Mateja Keresteš OK Trzin1:18:51+22:31

OTR (1.6km / 50m / 8KT)

1Peter Zupan OK Polaris24:55+00:00
2Domen & Filip Petrovič OK Polaris31:20+06:25
3Neža Zupan OK Polaris33:57+09:02
4Zala Mazej OK Azimut41:55+17:00
5Anja Škarabot OK Polaris43:09+18:14
6Katarina Luka Anderluh OK Trzin50:49+25:54
7Nika Poljanšek OK Azimut1:34:46+69:51
Zarja Dremel OK TrzinMP+ --:--

ZAČ (1.6km / 55m / 9KT)

1Nejc Kodrič OŠ Dobravlje36:06+00:00
2Brin Smole OK Polaris49:55+13:49
3Jan Likar OŠ Dobravlje58:53+22:47
4Vesna Bohinc OK Komenda1:04:36+28:30
5Adriana Donini CAI XXX Ottobre1:13:39+37:33
Sarah Podgornik OŠ DobravljeMP+ --:--
Simon Besednjak OŠ DobravljeMP+ --:--
Juš Smole OK PolarisDNF+ --:--

OPEN (2.6km / 100m / 11KT)

1Bojan Dremel OK Trzin1:21:18+00:00
2Sandi Jerman OK Trzin2:32:30+71:12