Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Lipica Open - dolga

EOL d.o.o., Krajna vas, Dutovlje, 9. 3. 2008

M10 (1.4km / 20m / 6KT)

1Vujanić Josip OK Lokve10:16+00:00
2Vujanić Filip OK Lokve10:17+00:01
3Kunz Jiri BETA Ursus Orienteering11:18+01:02
4Škarabot Matej OK Polaris13:36+03:20
5Tišljar Antun OK Maksimir17:24+07:08
6Petrovič Gašper OK Polaris22:55+12:39

M12 (1.6km / 45m / 8KT)

1Tilen Pogačar OK Komenda16:40+00:00
2Petrovič Blaž OK Polaris18:07+01:27
3Rafael Dobnik OLCU Viktring19:33+02:53
4Ptaček Patrik OK Ursus19:42+03:02
5Paul Seppele NF Villach Orienteering26:30+09:50
6Sámuel Paskuj MACCABI-Hungary32:07+15:27
7Alessandro Anghinetti ATL. INTERFLUMINA39:21+22:41
8Perinka Šimon BETA Ursus Orienteering41:20+24:40
Giacomo Angioni ATL. INTERFLUMINAMP+ --:--

M14 (3.7km / 120m / 9KT)

1Xander Berger Jugendteam Oberösterreich37:42+00:00
2Zaděra Pavel OK Ursus38:36+00:54
3Johannes Zechner ŠD Severovzhod39:59+02:17
4Ptaček, Jr. Pavel OK Ursus40:51+03:09
5Tonolo Francesco Erebus Vicenza42:10+04:28
6Liva Nicolo Semiperdo Orienteering Maniago45:05+07:23
7Giacchetto Alessandro Semiperdo Orienteering Maniago46:15+08:33
8Elstner Laurenz Jugendteam Salzburg48:41+10:59
9Ronzani Matteo Erebus Vicenza49:28+11:46
10Štambuk Matej OK Ursus53:03+15:21
11Verbovšek Klemen OK Komenda53:08+15:26
12Marco Corato Erebus Vicenza54:33+16:51
13Magerl Mislav OK Ursus57:02+19:20
14Jordanov Alexandr BETA Ursus Orienteering57:19+19:37
15Lorenzo Allodi ATL. INTERFLUMINA58:34+20:52
16Giuseppe Castangia ATL. INTERFLUMINA62:18+24:36
17Daniel Nicula ATL. INTERFLUMINA74:15+36:33
18Nejc Smolej No club81:58+44:16
19Marot Blaž OK Slovenj Gradec83:05+45:23
20Faggin Giovanni VIORTEAM98:40+60:58
21Scacco Beniamino VIORTEAM101:02+63:20
Borštnik Aljaž OK TivoliMP+ --:--
Manvir Singh ATL. INTERFLUMINADISQ+ --:--

M16 (4.9km / 150m / 15KT)

1Zollneritsch Julian OLC Graz48:21+00:00
2Maier Kilian Jugendteam Salzburg48:22+00:01
3Martin Wiesler ŠD Severovzhod48:44+00:23
4Scharnagl Lukas Jugendteam Salzburg49:18+00:57
4Thomas Hackl ŠD Severovzhod49:18+00:57
6Schiel Philipp OLC Wienerwald52:39+04:18
7Golob Mrak Tibor OK Azimut53:00+04:39
8Bugár Gergely BÖF54:10+05:49
9Sebastian Thier ŠD Severovzhod56:23+08:02
10Severin Mair Jugendteam Oberösterreich57:09+08:48
11Fabio Daves Trent-O58:36+10:15
12Paul Unger ŠD Severovzhod58:53+10:32
13David Lafer ŠD Severovzhod59:05+10:44
14Pišljar Jaka OK Komenda59:07+10:46
15Buffa Gabriele Panda Orienteering team Valsug59:17+10:56
16Bogovič Vid OK Brezice59:52+11:31
17Györgyi Ábel MOM Budapest60:17+11:56
18Slanzi Giordano G.S. Monte Giner61:20+12:59
19Zuin Davide VIORTEAM61:36+13:15
20Razum Matija OK Japetic67:54+19:33
21Csongor Tökes Jugendteam Oberösterreich72:04+23:43
22Štambuk Mario OK Ursus72:40+24:19
23Seppele Markus NF Villach Orienteering73:19+24:58
24Markus Obermüller Jugendteam Oberösterreich74:38+26:17
25Tramontano Andrea Erebus Vicenza74:45+26:24
26Ronzani Fabio Erebus Vicenza75:13+26:52
27Orler Andrea US Primiero80:15+31:54
28Pahor Matjaž OK Komenda82:26+34:05
29Zordan Luca Erebus Vicenza85:34+37:13
30Markus Nestelberger ŠD Severovzhod89:40+41:19
31Maxa John NF Villach Orienteering91:48+43:27
32Wilfinger Florian HSV Pinkafeld95:46+47:25
33Miotto Federico VIORTEAM102:27+54:06
34Zarantonello Giovanni VIORTEAM104:22+56:01
35Marino Tarabocchia CAI XXX ottobre109:27+61:06

M18 (5.9km / 180m / 17KT)

1Merl Robert Jugendteam Salzburg42:51+00:00
2Gremmel Helmut HSV Pinkafeld45:15+02:24
3Kovács Sebestyén Siralyok Se.51:20+08:29
4Dapra Federico G.S. Monte Giner52:12+09:21
5Scalet Tommaso US Primiero53:14+10:23
6Richter Martin HSV Pinkafeld53:48+10:57
7Jenes Géza MOM Budapest54:41+11:50
8Thomas Obermüller Jugendteam Oberösterreich54:50+11:59
9Moser Martin NF Villach Orienteering55:09+12:18
10Bongiolo Ivan Erebus Vicenza58:02+15:11
11Gassner Manuel Jugendteam Salzburg61:40+18:49
12Marco Segarich CAI XXX ottobre65:50+22:59
13Helminger Lukas Jugendteam Salzburg65:55+23:04
14Giacomo Barbone CAI XXX ottobre66:50+23:59
15Pirc Tomo OK Azimut69:22+26:31
16Arbter Christian Naturfreunde Wien72:36+29:45
17Péter Sebők Kalocsai SE75:42+32:51
18Andreas Hippacher ŠD Severovzhod86:21+43:30
19Grah Blaž OK Azimut87:05+44:14
20Kavčič Bojan OK Azimut89:42+46:51
21Trentin Nicola Panda Orienteering team Valsug91:58+49:07
22Malešić Nino OK Torpedo106:58+64:07
23Mikuž Denis OK Azimut108:26+65:35
24Seljak Domen OK Azimut124:18+81:27
25Čoderl Alen OK Slovenj Gradec124:37+81:46
26Bruni Federico Erebus Vicenza140:17+97:26
Sulz Henrik OLC WienerwaldMP+ --:--
Kranjc Nace OK AzimutMP+ --:--

M20 (6.9km / 180m / 17KT)

1Dallavalle Roberto G.S. Monte Giner49:14+00:00
2Simkovics Erik OLC Wienerwald49:56+00:42
3Guggenberger Tobias OLC Graz51:26+02:12
4Schuh Thomas HSV Pinkafeld52:47+03:33
5Arbter Simon Naturfreunde Wien53:30+04:16
6De Agnoi Cristiano Panda Orientamento Marostica56:14+07:00
7Mátyás Kinde Siralyok Se.56:19+07:05
8Gaio Aaron US Primiero57:23+08:09
9Kovács Boldizsár Siralyok Se.57:38+08:24
10Vellner Gábor Siralyok Se.58:36+09:22
11Györgyi Péter MOM Budapest66:30+17:16
12Modry Marek OK Sparta Praha69:23+20:09
13Zanon Claudio G.S. Monte Giner72:31+23:17
14Grbac Edi OK Torpedo85:15+36:01
15Jasprica Matko OK Torpedo153:25+104:11
16Močnik Nejc OK Azimut155:49+106:35
Pfeifer Christian OLC GrazMP+ --:--
Valentinelli Mattia G.S. Monte GinerMP+ --:--

M21E (9.4km / 315m / 26KT)

1Mamleev Mikhail Sport Club Meran57:13+00:00
2Thierry Gueorgiou French team57:30+00:17
3Vincent Coupat French team59:55+02:42
4Schgaguler Klaus OLC Graz60:29+03:16
5Damien Renard French team60:40+03:27
6Wartbichler Christian Jugendteam Salzburg61:02+03:49
7Zoltán Dénes Kalocsai SE61:04+03:51
8Thibaut Magne French team62:03+04:50
9Rihtarič David SV ŠD Severovzhod62:21+05:08
10Kerschbaumer Gernot HSV Pinkafeld63:00+05:47
11Frédéric Tranchand French team63:29+06:16
12Mueller Andreas OLG Saeuliamt63:34+06:21
13François Gonon French team63:52+06:39
14István Zsebeházy Hungarian National Team64:02+06:49
15Hribar Andraž OK Brezice64:13+07:00
16Barrable Nick South Yorkshire Orienteers64:28+07:15
17Jean-Baptiste Bourrin French team64:34+07:21
18Piltaver Jaka OK Brezice64:41+07:28
19Corona Emiliano C.S. Esercito65:06+07:53
20Henek Vladan BETA Ursus Orienteering65:41+08:28
21Seppi Andrea Semiperdo Orienteering Maniago67:19+10:06
22Simion Giancarlo US Primiero67:35+10:22
23Legac Lino OK Ursus67:37+10:24
24Negrello Manuel US Primiero68:36+11:23
25Franco Antonio Erebus Vicenza69:44+12:31
26Geert Simkens 2/4 L team69:46+12:33
27Lévai Ferenc ŠD Severovzhod70:32+13:19
28Salopek Tihomir OK Ris70:51+13:38
29Franco Michele Erebus Vicenza71:55+14:42
30Grassi Simone IFK Bömbarda73:19+16:06
31Helminger Norbert Jugendteam Salzburg73:54+16:41
32Zmrzlikar Jure OK Komenda73:55+16:42
33Kisvölcsey Ákos MOM Budapest75:40+18:27
34Ptaček, Sr. Pavel OK Ursus76:58+19:45
35Matjaž Štanfel OK Ris77:35+20:22
36Neuhauser Ingemar Sport Club Meran81:04+23:51
37Rojc Iztok OK Polaris81:14+24:01
38Antonio Serini ATL. INTERFLUMINA82:28+25:15
39Pretnar Janez OK Azimut85:03+27:50
40Lang Thomas HSV Pinkafeld87:10+29:57
41Vrabec Ondrej OK Sparta Praha87:28+30:15
42Mitró Zoltán ŠD Severovzhod90:26+33:13
43Bezzi Marco G.S. Monte Giner92:32+35:19
44Poell Matthias OLC Wienerwald92:52+35:39
45Kustec Stanislav SV ŠD Severovzhod93:00+35:47
46Crippa Vincenzo G.S. Monte Giner96:34+39:21
47Pongrac Branimir OK Japetic101:10+43:57
48Šalamun Miro OK Polaris101:24+44:11
49Herwig Allwinger OK Brezice104:46+47:33
Ocvirk Edi OK JapeticMP+ --:--
Nagy Ivan OK UrsusMP+ --:--
Montero Jaime OK AzimutMP+ --:--
Orler Daniele US PrimieroMP+ --:--
Kunz Martin BETA Ursus OrienteeringMP+ --:--
Kofol Samo OK TrzinMP+ --:--
Nicolas Girsch French teamMP+ --:--
Clément Valla French teamMP+ --:--

M21A (6.9km / 180m / 17KT)

1Pavel Kosarek SK Jamnice54:47+00:00
2Purvys Virginijus OK Ursus57:11+02:24
3Bernhard Venhauer OLCU Viktring60:18+05:31
4Tom Herrmans Sun-o.com60:51+06:04
5Martin Veitsberger ŠD Severovzhod61:08+06:21
6Pedrotti Dario US San Giorgio63:32+08:45
7Miori Davide Trent-O63:36+08:49
8Sedej Matej OK Azimut67:31+12:44
9Raj Grega OK Slovenj Gradec68:09+13:22
10Melkes Zoltán ŠD Severovzhod68:38+13:51
11Knap Franc OK Azimut69:27+14:40
12Guasina Cosimo Erebus Vicenza70:05+15:18
13Blum Laszlo Szegedi Bokorugro TSE71:42+16:55
14Pilotto Nicola Semiperdo Orienteering Maniago71:48+17:01
15Christof Haingartner OLC Graz72:58+18:11
16Bigarella Mariano Erebus Vicenza73:03+18:16
17Szlávik Zoltán ŠD Severovzhod73:27+18:40
18Sonna Giovanni G.S. Monte Giner75:26+20:39
19Santoni Emilio Trent-O76:29+21:42
20Savinšek Primož OK Polaris77:42+22:55
21Močnik Rok OK Azimut78:10+23:23
22Furman Zoran OK Slovenske Konjice80:33+25:46
23Kenda Klemen OK Azimut82:26+27:39
24Simionato Alberto Erebus Vicenza83:59+29:12
25Lerose Luigi CAI XXX ottobre85:10+30:23
26Ravnikar Andraž OK Polaris88:45+33:58
27Eddy Sandri Panda Orienteering team Valsug93:28+38:41
28Hauptman Matej OK Brezice128:13+73:26
Rozzi Alessio CAI XXX ottobreMP+ --:--
Matteo Sandri Panda Orienteering team ValsugMP+ --:--

M21B (4.9km / 150m / 16KT)

1Arno Huss OLC Graz55:16+00:00
2Gyurcsik Peter Szegedi Bokorugro TSE56:36+01:20
3Sándor Nyári MACCABI-Hungary57:01+01:45
4Stringher Luca A.S.D. Mareno Orienteering58:05+02:49
5Mirko Montibeller Orienteering Crea Rossa58:26+03:10
6Laták Rudolf BÖF60:50+05:34
7Lorenzo Piola ATL. INTERFLUMINA62:38+07:22
8Kovács Zoltán Siralyok Se.63:35+08:19
9Gašper Florjančič OK Ursus64:53+09:37
10Budi Franjo OK Japetic64:57+09:41
11Delgado Francisco COV Valladolid65:50+10:34
12Moret Albino A.S.D. Mareno Orienteering67:41+12:25
13Valdo Biadene Davide Erebus Vicenza69:35+14:19
14Galvan Nicola Erebus Vicenza71:15+15:59
15Kovačič Blaž OK Azimut73:07+17:51
16Haselsberger Kevin NF Villach Orienteering79:29+24:13
17Giudici Piero Orienteering Trieste89:17+34:01
18Umari Davide GO-Cai Monfalcone94:40+39:24
19Zupan Aleš OK Polaris98:25+43:09
20Logar Erik OK Trzin101:09+45:53
21Sturni Matteo Orienteering Trieste105:55+50:39
22Koprivc Matjaž No club124:52+69:36
23Mattioni Flavio Semiperdo Orienteering Maniago132:01+76:45
24Roberto Predonzan Orienteering Trieste136:05+80:49
25Peschedasch Matteo Trent-O141:49+86:33
Gábor Révész MACCABI-HungaryMP+ --:--
Ferrara Claudio No clubMP+ --:--
Winkler Markus HSV PinkafeldMP+ --:--
Gon Ariano GO-Cai MonfalconeMP+ --:--

M35 (6.9km / 180m / 17KT)

1Baracsi Gábor Tipo TKE - Budapest53:58+00:00
2Kaniški Tomislav OK Lokve54:22+00:24
3Cipriani Andrea Panda Orienteering team Valsug59:41+05:43
4Merunka Darko OK Maksimir61:03+07:05
5Aleš Poljanšek OK Azimut61:04+07:06
6Vukmanovic Mladen OK Kapela62:27+08:29
7Zirnig Alexander Sportunion Klagenfurt65:27+11:29
8Škarabot Miha OK Polaris66:13+12:15
9Petrovič Dušan OK Polaris66:42+12:44
10Foški Valter OK Polaris67:00+13:02
11Frizzera Lorenzo Trent-O68:12+14:14
12Jazbar Jožko OK Azimut69:54+15:56
13Corrado Arduini ATL. INTERFLUMINA71:03+17:05
14Geert Voorhof 2/4 L team71:09+17:11
15Kellner Gerhard HSV-OL Wr. Neustadt74:17+20:19
16Petrovič Uroš OK Polaris77:12+23:14
17Vladimir Geldof 2/4 L team78:52+24:54
18Rivetta Andrea Semiperdo Orienteering Maniago80:50+26:52
19Mazej Uroš OK Azimut83:44+29:46
20Groff Tomaž OK Azimut86:05+32:07
21Madella Remo Erebus Vicenza94:00+40:02
22Kacin Emil OK Azimut102:47+48:49
23Mrak Ivan OK Azimut122:34+68:36
Bilić Ivan OK UrsusMP+ --:--
Gusel Franz HSV VillachMP+ --:--
Keresteš Krešo OK TrzinMP+ --:--

M40 (5.9km / 180m / 17KT)

1Opetnik Siegfried HSV Bleiburg53:58+00:00
2Livio Predonzani C.S.P.L.B.64:32+10:34
3Lines Robert Southdowns Orienteers65:39+11:41
4Bincoletto Sergio Semiperdo Orienteering Maniago66:09+12:11
5Gabor Pataki PVS66:47+12:49
6Gottfried Zöbl Jugendteam Oberösterreich67:37+13:39
7Tišljar Ivo OK Maksimir69:09+15:11
8Jordanov Nikolaj VSK MZLU Brno71:37+17:39
9Mosca Massimo C.S.P.L.B.73:17+19:19
10Albarello Alberto Erebus Vicenza73:21+19:23
11Peter Bauer OLG Deutsch Kaltenbrunn73:44+19:46
12Bettin Renato Orienteering Swallows Noale74:38+20:40
13Dal Bello Mirco Erebus Vicenza76:01+22:03
14Kohlbacher Roland Sportunion Klagenfurt76:12+22:14
15Radovan Dalibor OK Polaris79:09+25:11
16Serge Baert 2/4 L team81:42+27:44
17Macca Andrea VIORTEAM87:52+33:54
18Andersons Aigars Terrible Hedgehogs94:34+40:36
19Mátyás Paskuj MACCABI-Hungary115:19+61:21

M45 (4.9km / 150m / 15KT)

1Gerald Mayrhofer OLG Deutsch Kaltenbrunn46:09+00:00
2Elstner Florian Jugendteam Salzburg48:25+02:16
3Kradischnig Günter OLC Graz49:51+03:42
4Mets Miklós MOM Budapest50:29+04:20
5Kainrath Eugen HSV Pinkafeld53:01+06:52
6Alois Mair Jugendteam Oberösterreich53:07+06:58
7Gramaccia Danilo Semiperdo Orienteering Maniago54:22+08:13
8Bugár József BÖF54:56+08:47
9Lieber Bernhard HSV Villach56:45+10:36
10Štambuk Dario OK Ursus58:49+12:40
11Depaoli Lorenzo US Primiero58:54+12:45
12Trentin Roberto Panda Orienteering team Valsug59:15+13:06
13Köller Rudolf Sportunion Klagenfurt62:08+15:59
14Mauro Fizzoni Mortadella Team Bologna62:36+16:27
15Schuh Richard HSV Pinkafeld62:44+16:35
16Ongaro Marco US Primiero63:29+17:20
17Vecellio Mauro VIORTEAM65:46+19:37
18Sladič Roman OK Perkmandeljc Trbovlje67:25+21:16
19Borštnik Aleš OK Tivoli67:36+21:27
20Pelessoni Renato GO-Cai Monfalcone70:14+24:05
21Štrakl Matjaž OK Perkmandeljc Trbovlje71:36+25:27
22Elfvengren Hannu No club73:48+27:39
23Pulec Pavel VSK MZLU Brno76:31+30:22
24Elmar Krauland SU Abteigymnasium Seckau82:35+36:26
25Marjan Smolej No club85:19+39:10

M50 (4.9km / 150m / 16KT)

1Pirman Srečo Škofjeloški orientacijski klub51:42+00:00
2Joachim Friessnig ŠD Severovzhod53:00+01:18
3Dytlewski Nick Naturfreunde Wien53:52+02:10
4Kristian Leonhardt ŠD Severovzhod53:53+02:11
5Zonato Stefano Lessinia Orienteering55:49+04:07
6Willy Lavreysen 2/4 L team55:53+04:11
7Gawel Jure OK Ursus57:02+05:20
8Sedej Vlado OK Azimut57:38+05:56
9Gerard Plessers 2/4 L team57:43+06:01
10Günther Dobnik OLCU Viktring59:38+07:56
11Nardi Mauro Semiperdo Orienteering Maniago63:03+11:21
12Zagonel Luciano US Primiero67:59+16:17
13Gobbi Gianluca Mortadella Team Bologna68:02+16:20
14Orler Lino US Primiero70:31+18:49
15Irk Hannes NF Villach Orienteering72:17+20:35
16Pacor Fulvio .GAJA73:12+21:30
17Jasprica Damir OK Torpedo74:30+22:48
18Lapajne Janko OK Azimut81:34+29:52
19Caveggion Sergio VIORTEAM89:53+38:11
20Guizzardi Mauro Mortadella Team Bologna90:19+38:37
21Györgyi Zoltán MOM Budapest93:55+42:13
22Jean Marie Vreven 2/4 L team94:45+43:03
23Knap Črtomir OK Azimut95:46+44:04
24Govoni Andrea Mortadella Team Bologna98:34+46:52
25Cvirn Miro OK Tivoli108:29+56:47
26Peroni Gianni Mortadella Team Bologna164:57+113:15
Walter Dravetz OLC GrazMP+ --:--
Parnigotto Albertino Erebus VicenzaMP+ --:--
Tonolo Silvano Erebus VicenzaMP+ --:--

M55 (3.4km / 120m / 12KT)

1Roger Vanaken OMEGA35:17+00:00
2Luc Heuninckx 2/4 L team35:26+00:09
3Leso Valerio Lessinia Orienteering37:15+01:58
4Rene Steenssens 2/4 L team37:58+02:41
5Bisognin Gianni Erebus Vicenza40:25+05:08
6Dell Eva Giancarlo G.S. Monte Giner41:04+05:47
7Iván Lux B-Aces42:41+07:24
8Fred Simkens 2/4 L team43:02+07:45
9Jukka Malinen Rajamaen Rykmentti43:49+08:32
10Bergner Walter NF Villach Orienteering47:20+12:03
11Stevanoni Armando Lessinia Orienteering50:52+15:35
12Germ Wolfgang NF Kühnsdorf52:02+16:45
13Kolmanics Karli AUTHEKA-OL53:07+17:50
14Henek Milan BETA Ursus Orienteering53:31+18:14
15Denemarek Oldrich BETA Ursus Orienteering56:27+21:10
16Lenarduzzi Fulvio Semiperdo Orienteering Maniago58:41+23:24
17Paris Ezio Or. Mezzocorona60:38+25:21
18Mutton Pietro VIORTEAM64:01+28:44
19Sibillin Luigino VIORTEAM65:16+29:59
20Pongrac Ivan OK Japetic66:44+31:27
21Karl Fink OLC Graz74:06+38:49
22Siega Gianfranco GO-Cai Monfalcone83:48+48:31

M60 (3.4km / 120m / 12KT)

1Bengtsson Göran Tockarp IK35:15+00:00
2Olsson Gert OK Silva37:51+02:36
3Juhani Virtanen Lounais-Hämeen Rasti39:07+03:52
4Grabenhofer Wilhelm LZ Omaha42:39+07:24
5Bertoldi Harald Or. Mezzocorona43:39+08:24
6Benedek Robert LZ Omaha46:02+10:47
7Casatta Franco Or. Mezzocorona48:20+13:05
8Käfer Franz HSV Pinkafeld48:30+13:15
9Otto Venhauer OLCU Viktring49:06+13:51
10Hierzegger Herwig AUTHEKA-OL52:59+17:44
11Giancarlo Gozzer Orienteering Crea Rossa60:38+25:23
12Rieder Gernot Jugendteam Salzburg62:54+27:39
13Susitz Walter OLCU Viktring65:22+30:07
14Graf Josef LZ Omaha66:52+31:37

W10 (1.4km / 20m / 6KT)

1Foški Brina OK Polaris16:28+00:00
2Reka Dalida Pataki PVS17:04+00:36
3Tišljar Ana OK Maksimir18:06+01:38
4Francesca Tarabocchia CAI XXX ottobre76:47+60:19

W12 (1.6km / 45m / 8KT)

1Forza Eliana VIORTEAM23:00+00:00
2Katjuša Poljanšek OK Azimut39:42+16:42

W14 (3.7km / 120m / 9KT)

1Herrgesell Maren OLC Graz43:24+00:00
2Franz Giada Semiperdo Orienteering Maniago44:04+00:40
3Eva Reisenhofer ŠD Severovzhod45:14+01:50
4Wilfinger Tina HSV Pinkafeld45:58+02:34
5Orsolya Dénes Kalocsai SE46:29+03:05
6Lisa Pacher SU Schöckl Graz47:55+04:31
7Fornasier Marta Semiperdo Orienteering Maniago47:59+04:35
8Baggio Denise Orienteering Tarzo60:51+17:27
9De Monte Andrea CAI XXX ottobre65:18+21:54
10Silvia Moser ATL. INTERFLUMINA65:19+21:55
11Foški Tajda OK Polaris65:21+21:57
12Grisoni Paola Semiperdo Orienteering Maniago66:45+23:21
13Maša Volčič OK Tivoli67:17+23:53
14Luna Torri ATL. INTERFLUMINA67:49+24:25
15Nika Sakar OK Maksimir70:09+26:45
16Kuhelnik Ina OK Slovenj Gradec71:41+28:17
17Strmčnik Sara OK Slovenj Gradec75:43+32:19
18Turičnik Tanja OK Slovenj Gradec83:19+39:55
19Lunardi Greta Erebus Vicenza87:46+44:22
20Severi Francesca VIORTEAM89:45+46:21
21Miotto Valentina VIORTEAM97:39+54:15
22Juričić Lucija OK Ursus101:46+58:22

W16 (4.9km / 150m / 16KT)

1Arbter Anja Naturfreunde Wien47:00+00:00
2Simkovics Anna OLC Wienerwald51:43+04:43
3Zagonel Viola US Primiero52:37+05:37
4Julia Bauer OLG Deutsch Kaltenbrunn53:36+06:36
5Luca Lajos PVS57:08+10:08
6Rebeka Paskuj MACCABI-Hungary60:39+13:39
7Kinga Krassóy PVS61:35+14:35
8Lucija Telisman SU Schöckl Graz62:31+15:31
9Kathrin Supper OLG Deutsch Kaltenbrunn70:13+23:13
10Blaimschein Andrea Sportunion Klagenfurt71:12+24:12
11Krisztina Dénes Kalocsai SE71:15+24:15
12Pacor Marta Gropada team77:09+30:09
13Sofia Sidonio CAI XXX ottobre83:21+36:21
14Grisoni Valeria Semiperdo Orienteering Maniago86:21+39:21
15Maddalena Zupin CAI XXX ottobre91:27+44:27
16Alessia Albano CAI XXX ottobre101:31+54:31
17Allesia Lorgio CAI XXX ottobre102:24+55:24
18Lisa Gollowitsch ŠD Severovzhod111:38+64:38
19Petritsch Silvia Sportunion Klagenfurt131:30+84:30
20Verena Glatz SU Abteigymnasium Seckau133:30+86:30
21Mervic Tina OK Azimut137:27+90:27
22Marialaura Fecoli ATL. INTERFLUMINA154:10+107:10
23Gaigher Pamela Panda Orienteering team Valsug156:17+109:17
24Beatrix Wieser SU Abteigymnasium Seckau158:06+111:06
25Elisa Zametta ATL. INTERFLUMINA160:10+113:10

W18 (4.9km / 150m / 15KT)

1Ulla Mayrhofer OLG Deutsch Kaltenbrunn48:09+00:00
2Tibay Ilona Siralyok Se.49:36+01:27
3Habenicht Marlene Sportunion Klagenfurt50:24+02:15
4Tusić Anamaria OK Lokve51:45+03:36
5Kradischnig Clarissa OLC Graz52:50+04:41
6Scalet Carlotta US Primiero53:46+05:37
7Trentin Giada Panda Orienteering team Valsug56:18+08:09
8Pretnar Tanja OK Azimut56:57+08:48
9Őry Luca MOM Budapest57:45+09:36
10Ronda Michela Panda Orientamento Marostica60:30+12:21
11Anna Piola ATL. INTERFLUMINA63:18+15:09
12Farkas Eva HSV Pinkafeld65:56+17:47
13Pogačar Barbara OK Komenda67:18+19:09
14Gramaccia Valentina Semiperdo Orienteering Maniago71:28+23:19
15Piechl Eva Sportunion Klagenfurt72:49+24:40
16Štambuk Iva OK Ursus72:57+24:48
17Tomažin Urša OK Azimut80:43+32:34
18Sára Paskuj MACCABI-Hungary93:03+44:54
19Susitz Irene OLCU Viktring93:53+45:44
20Rejc Živa OK Azimut106:11+58:02
21Sarah Kropf ŠD Severovzhod127:54+79:45
Prezelj Katja OK AzimutMP+ --:--
Bremšak Katarina OK KomendaMP+ --:--

W20 (5.9km / 180m / 17KT)

1Orler Jessica US Primiero57:29+00:00
2Stepan Nikolina OK Torpedo59:44+02:15
3Pruss Maria Sport Club Meran62:01+04:32
4Elstner Elisa Jugendteam Salzburg62:58+05:29
5Torggler Jutta IFK Bömbarda66:08+08:39
6Bernik Jerca Škofjeloški orientacijski klub70:49+13:20
7Memo Federica Erebus Vicenza75:30+18:01

W21E (7.8km / 265m / 23KT)

1Karine D'Harreville French team59:30+00:00
2Amélie Chataing French team59:57+00:27
3Céline Dodin French team62:12+02:42
4Guizzardi Michela CUS Bologna69:36+10:06
5Őry Eszter MOM Budapest71:09+11:39
6Mélanie D'Harreville French team73:09+13:39
7Scalet Nicole US Primiero73:52+14:22
8Hrazdirova Iva OK Sparta Praha74:47+15:17
9Lillehov Thea Sportunion Klagenfurt75:31+16:01
10Rottensteiner Ma Sabine Sport Club Meran78:37+19:07
11Torggler Heike IFK Bömbarda79:18+19:48
12Ursula Kadan ŠD Severovzhod81:30+22:00
13Osterman Eneja OK Polaris83:55+24:25
14Mojca SV Flerin OK Komenda89:50+30:20
15Polzer Ursula Sportunion Klagenfurt89:59+30:29
16Simion Marina US Primiero98:56+39:26
17Pribaković Boršt Ana OK Tivoli102:11+42:41
18Anžur Andreja OK Komenda122:02+62:32
19Gaffney Sarah-Jane South London Orienteers125:47+66:17
Kvocic Vinka OK KapelaMP+ --:--
Capucine Vercellotti French teamMP+ --:--

W21A (5.9km / 180m / 17KT)

1Lux Andrea Tipo TKE - Budapest57:58+00:00
2Di Furia Sara CUS Bologna63:27+05:29
3Fuchs Sabine HSV Pinkafeld64:02+06:04
4Sakar Tena OK Ursus66:08+08:10
5Bertazzo Silvia Erebus Vicenza71:15+13:17
6Daldon Ana US Primiero71:54+13:56
7Hechich Marirosa Semiperdo Orienteering Maniago75:17+17:19
8Innerebner Vera IFK Bömbarda76:13+18:15
9Rudolf Nina SV ŠD Severovzhod88:11+30:13
10Lidija SV Hribar OK Komenda95:46+37:48
11Daniela Poete ATL. INTERFLUMINA96:48+38:50

W21B (3.7km / 120m / 9KT)

1Nicole Graf OLG Deutsch Kaltenbrunn44:35+00:00
2Miklavčič Tina OK Azimut49:29+04:54
3Andrea Venhauer OLCU Viktring50:51+06:16
4Terren Francesca Erebus Vicenza51:01+06:26
5Smolej Katarina OK Azimut51:24+06:49
6Ebinger Mónika ŠD Severovzhod51:35+07:00
7Pötsch Sona Sportunion Schöckl55:58+11:23
8Štalekar Maja OK Slovenj Gradec56:29+11:54
9Simonelli Maria Elena Semiperdo Orienteering Maniago57:07+12:32
10Zacchigna Serena Orienteering Trieste57:32+12:57
11Michaela Bauer OLG Deutsch Kaltenbrunn57:58+13:23
12Kucher Nicole LZ Omaha60:24+15:49
13Popović Budi Daniela OK Japetic61:22+16:47
14Andersone Inguna Terrible Hedgehogs61:56+17:21
15Cavinato Lorenza Orienteering Swallows Noale63:56+19:21
16Ildikó Dénes Kalocsai SE63:57+19:22
17Foffano Fabiola Erebus Vicenza64:46+20:11
18Ildikó Balázs Kalocsai SE65:02+20:27
19Germ Petra NF Kühnsdorf68:58+24:23
20Branka Mazej OK Azimut70:21+25:46
21Pišljar Mateja OK Azimut71:00+26:25
22Pedrini Luisa Trent-O71:03+26:28
23Marjanca Poljanšek OK Azimut72:29+27:54
24Degrassi Michela Orienteering Trieste73:24+28:49
25Annalisa Losa Trent-O79:06+34:31
26Maja Zaman OK Azimut79:23+34:48
27Laubichler Vera Sportunion Klagenfurt92:58+48:23
28Dalla Sega Vanna US Primiero93:10+48:35
29Lerose Stefania No club95:28+50:53
30Balažič Nastja OK Slovenj Gradec96:48+52:13
31Blažič Mojca OK Perkmandeljc Trbovlje138:28+93:53
32Fišer Katja OK Slovenj Gradec163:50+119:15
Köller Gerit Sportunion KlagenfurtMP+ --:--

W35 (4.9km / 150m / 15KT)

1Arbter Vera Naturfreunde Wien56:09+00:00
2Eva Kailbauer ŠD Severovzhod57:00+00:51
3Tünde Allwinger OK Brezice60:16+04:07
4Grabar Cristina US Primiero70:30+14:21
5Maria Hanousek Jugendteam Oberösterreich70:43+14:34
6Jenei Margit BÖF74:45+18:36
7Valer Antonella US San Giorgio86:10+30:01
8De Lorenzi Simonetta Semiperdo Orienteering Maniago86:38+30:29
9Perinkova Irena BETA Ursus Orienteering94:54+38:45
10Keresteš Mateja OK Trzin99:30+43:21
11Pretnar Irma OK Azimut99:44+43:35
Margiore Elena Orienteering TriesteMP+ --:--

W45 (4.9km / 150m / 16KT)

1Renate Krauland SU Abteigymnasium Seckau68:48+00:00
2Gertraud Leonhardt ŠD Severovzhod70:53+02:05
3Schuh Hedi HSV Pinkafeld74:26+05:38
4Irk Karin NF Villach Orienteering76:10+07:22
5Marcantoni Antonella US Primiero79:02+10:14
6Klaudia Mayrhofer OLG Deutsch Kaltenbrunn88:45+19:57
7Olsson Christina OK Silva90:38+21:50
8Lorenzet Tazia US Primiero102:27+33:39
9De Masellis Giovanna Semiperdo Orienteering Maniago143:12+74:24
10Savorgnano Lory Meri VIORTEAM149:43+80:55
11De Monte Tiziana CAI XXX ottobre151:17+82:29
Nilsson Gunnel OLC WienerwaldMP+ --:--

W55 (3.4km / 120m / 12KT)

1Gerti Schandor ŠD Severovzhod52:53+00:00
2Prommer Martha NF Villach Orienteering56:29+03:36
3Bragagna Lucia Or. Mezzocorona59:03+06:10
4Svensson Lena Tockarp IK59:32+06:39
5Ágnes Lux B-Aces60:59+08:06
6Paulette Blommen OMEGA62:28+09:35
7Kolmanics Astrid AUTHEKA-OL63:07+10:14
8Hierzegger Ute AUTHEKA-OL75:18+22:25
9Casatta Cristina Or. Mezzocorona80:06+27:13
10Lin Fiorella Semiperdo Orienteering Maniago87:28+34:35
11Pancheri Rita Or. Mezzocorona133:21+80:28
Anna Maria Abram Orienteering Crea RossaMP+ --:--
Dietlinde Venhauer OLCU ViktringMP+ --:--

OPEN (3.4km / 120m / 12KT)

1Edmond Bajraktari Orienteering Swallows Noale40:28+00:00
2Cereatti Roberto No club45:49+05:21
3Emese Szunyog Siralyok Se.47:15+06:47
4Erik Schwendtner Siralyok Se.49:10+08:42
5Henrik Horváth Kalocsai SE65:56+25:28
6Greco Giovanni Mortadella Team Bologna73:59+33:31
7Martelli Claudio Mortadella Team Bologna80:31+40:03
8Vecellio Denis VIORTEAM93:30+53:02
9Vendraminetto Giovanni VIORTEAM95:31+55:03
10Sacchetti Francesca VIORTEAM113:27+72:59
Fillipo Allodi ATL. INTERFLUMINAMP+ --:--
Miha Grgič Jelen OK SežanaMP+ --:--

BEG (1.4km / 20m / 6KT)

1Mathias Pletzer NF Villach Orienteering10:27+00:00
2Peter Ferluga .GAJA10:37+00:10
3Lisa Pirker NF Villach Orienteering12:10+01:43
4Tusić Andrija OK Lokve13:09+02:42
5Costalonga Ragazzi VIORTEAM13:44+03:17
6De Cata Monica .GAJA13:45+03:18
7Kržič Martina OK Ursus16:25+05:58
8Kellner Claudia HSV-OL Wr. Neustadt16:37+06:10
9Monastero Elisabetta VIORTEAM18:20+07:53
10Zupan Peter OK Polaris19:20+08:53
11Nardi Cecilia Semiperdo Orienteering Maniago19:47+09:20
12Škarabot Anja OK Polaris21:24+10:57
13Davoli Giulia Mortadella Team Bologna27:14+16:47
14Carletto Frescura VIORTEAM28:45+18:18
15Petrovič Filip OK Polaris31:24+20:57