Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Zimska liga - Golovec - drugo

Orientacijski klub Tivoli, Ljubljana, 9. 2. 2008

A (4.2km / 320m / KT)

1Janez PretnarOK Azimut 0:46:46+00:00
2Miha ŠkarabotOK Polaris 0:51:43+04:57
3Samo KofolOK Trzin 0:55:06+08:20
4Valter FoškiOK Polaris 0:58:33+11:47
5Robert Pobežinindiv. 1:01:55+15:09
6Tibor Golob MrakOK Azimut 1:02:14+15:28
7Blaž GrahOK Azimut 1:02:48+16:02
8Matej SedejOK Azimut 1:05:18+18:32
9Andraž RavnikarRST Domžale 1:05:49+19:03
10Stanko Čuferindiv. 1:08:47+22:01
11Tanja PretnarOK Azimut 1:08:54+22:08
12Gregor Vinderindiv. 1:11:05+24:19
13Boštjan Bohinc OK Cerklje 1:14:23+27:37
14Bojan KavčičOK Azimut 1:14:42+27:56
15Matej GojčičOK Golo Brdo 1:16:05+29:19
16Krešo KerestešOK Trzin 1:16:07+29:21
17Jernej PodobnikOK Azimut 1:20:54+34:08
18Vlado SedejOK Azimut 1:21:27+34:41
19Kamila KuncirovaJHB, Češka 1:29:51+43:05
20Matjaž ŠtraklOK Perkmandeljc 1:32:28+45:42
21Janko LapajneOK Azimut 1:33:26+46:40
22Miro CvirnOK Tivoli 1:47:25+60:39

B (3km / 230m / KT)

1Aleš ZupanOK Polaris 0:42:28+00:00
2Primož Mikložičindiv. 0:43:11+00:43
3Samo VodopivecOK Azimut 0:48:44+06:16
4Tina MervicOK Azimut 0:58:20+15:52
5Sara VidmarOK Azimut 1:00:30+18:02
6Samo GjerekOK Perkmandeljc 1:01:45+19:17
7Matic BratinaOŠ Dobravlje 1:02:29+20:01
8Katja PrezeljOK Azimut 1:05:08+22:40
9Žan GjerekOK Perkmandeljc 1:08:10+25:42
10Žiga BatičOŠ Dobravlje 1:09:38+27:10
11Irma PretnarOK Azimut 1:13:44+31:16
12Saška DvoršekOK Golo Brdo 1:14:21+31:53
13Domen SeljakOK Azimut 1:16:20+33:52
14Dušan Mačekindiv. 1:17:43+35:15
15Mateja KerestešOK Trzin 1:35:00+52:32
16Mateja GjerekOK Perkmandeljc 1:37:27+54:59
17Nejc GjerekOK Perkmandeljc 1:46:25+63:57

C (km / m / KT)

1Lara JermanOK Trzin 0:27:41+00:00
2Nejc KodričOŠ Dobravlje 0:29:03+01:22
3Katja ŠpendlOK Trzin 0:29:43+02:02
4Klara OrešnikOK Tivoli 0:30:14+02:33
5Maj HorvatOK Trzin 0:31:24+03:43
6Filip Jakob ŠpendlOK Trzin 0:32:09+04:28
7Tristan Goršeindiv. 0:35:20+07:39
8Martin ŠpendlOK Trzin 0:36:40+08:59
9Tomaž VrhovnikOK Tivoli 0:40:55+13:14
10Mojca BlažičOK Perkmandeljc 0:48:04+20:23
11Eva OrešnikOK Tivoli 0:54:10+26:29
12Matjaž Koprivkindv. 0:55:20+27:39
13Sarah PodgornikOŠ Dobravlje 0:55:46+28:05
14Tadej SeverOŠ Dobravlje 0:57:54+30:13
15Anže BorštnikOK Tivoli 1:14:10+46:29
16Matej ŠkarabotOK Polaris 1:27:47+60:06
17Patrik Goršeindiv. 1:27:47+60:06
18Vesna BohincOK Cerklje 1:29:36+61:55