Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Državno prvenstvo - srednja

OK Tivoli, OK Komenda, Komenda, 31. 5. 2008

MŽ10 (1.2km / m / 7KT)

1Filip Jakob Špendl OK Trzin9:58+00:00
2Brina Foški Polaris12:46+02:48
3Matej Škarabot Polaris14:43+04:45
4Nejc Verbovšek OK Komenda17:55+07:57
5Tinkara Pečelin OK Komenda27:07+17:09
6Gašper Petrovič Polaris1:02:02+52:04

MŽ12 (1.4km / m / 9KT)

1Tilen Pogačar OK Komenda11:31+00:00
2Lara Jerman OK Trzin11:44+00:13
3Blaž Petrovič Polaris12:55+01:24
4Katjuša Poljanšek OK Azimut15:20+03:49
5Martin Špendl OK Trzin15:52+04:21
6Matic Bremšak OK Komenda19:53+08:22
7Maj Hrovat OK Trzin19:56+08:25
8Eva Orešnik OK Tivoli25:49+14:18

M14 (1.9km / m / 9KT)

1Klemen Verbovšek OK Komenda22:16+00:00
2Blaž Ivšič OK Brežice1:01:05+38:49
3Žan Obid OK Azimut1:04:35+42:19
David Bizjak OK AzimutMP+ --:--

M20 (3.3km / m / 15KT)

1Andrej Borštnik OK Tivoli33:20+00:00
2Bojan Kavčič OK Azimut33:49+00:29
3Matic Omejc OK Komenda37:46+04:26
4Vid Bogovič OK Brežice40:13+06:53
5Tibor Golob Mrak OK Azimut41:03+07:43
6Marko Orešnik OK Tivoli41:27+08:07
7Matjaž Pahor OK Komenda44:31+11:11
8Jernej Podobnik OK Azimut46:42+13:22
9Nejc Močnik OK Azimut1:12:11+38:51

M21 (4.8km / m / 19KT)

1Andraž Hribar OK Brežice33:21+00:00
2Jaka Piltaver OK Brežice35:07+01:46
3Gregor Anderluh OK Ursus44:12+10:51
4Daniel Lebar OK Slovenske Konjice44:21+11:00
5Janez Pretnar OK Azimut45:37+12:16
6Jure Zmrzlikar OK Komenda47:53+14:32
7Iztok Rojc Polaris50:30+17:09
8Gašper Florjančič OK Ursus54:03+20:42
9Sandi Kmetič Polaris54:23+21:02
10Rok Močnik OK Azimut54:25+21:04
11Klemen Kenda OK Azimut56:32+23:11
12Andrej Studen Polaris57:43+24:22
13Luka Kremžar OK Komenda1:02:25+29:04
14Matej Hauptman OK Brežice1:12:01+38:40
15Jure Gawel OK Ursus1:12:13+38:52
16Feike Alewijnse Argus1:12:58+39:37
17Miran Kolman OK Azimut1:18:00+44:39
18Samo Vodopivec OK Azimut1:19:52+46:31
Samo Kofol OK TrzinMP+ --:--

M21B (3.2km / m / 13KT)

1Blaž Kovačič OK Azimut52:04+00:00
2Vojko Kacin OK Azimut55:46+03:42
3Matjaž Koprivc OK Azimut1:19:21+27:17

M35 (4.8km / m / 19KT)

1Miha Škarabot Polaris43:47+00:00
2Boris Bauman OK Brežice46:55+03:08
3Valter Foški Polaris48:53+05:06
4Dušan Petrovič Polaris48:58+05:11
5Silvij Močnik OK Azimut54:31+10:44
6Srečko Omejc OK Komenda55:50+12:03
7Aleš Poljanšek OK Azimut57:54+14:07
8Jožko Jazbar OK Azimut59:09+15:22
9Groff Tomaž OK Azimut1:05:13+21:26
10Uroš Petrovič Polaris1:07:11+23:24
11Krešo Keresteš OK Trzin1:08:06+24:19
12Emil Kacin OK Azimut1:09:14+25:27
13Aleš Zupan Polaris1:09:32+25:45
14Dalibor Radovan Polaris1:13:34+29:47
15Janko Lapajne OK Azimut1:17:07+33:20
16Marco Ongaro U.S.Primiero1:17:19+33:32
17Črtomir Knap OK Azimut1:18:48+35:01
18Ivan Mrak OK Azimut1:18:54+35:07

M45 (3.3km / m / 15KT)

1Srečo Pirman Škofjeloški orientacijski klub37:26+00:00
2Roman Sladič OK Perkmandeljc46:17+08:51
3Miro Cvirn OK Tivoli1:05:41+28:15

Ž16 (1.9km / m / 9KT)

1Sara Gregl OK Brežice26:30+00:00
2Ines Blaževič OK Brežice30:08+03:38
3Tajda Foški Polaris34:23+07:53
4Maša Volčič OK Tivoli35:51+09:21
5Ula Dremel OK Trzin42:43+16:13

Ž18 (3.2km / m / 13KT)

1Tanja Pretnar OK Azimut38:55+00:00
2Katarina Bremšak OK Komenda40:12+01:17
3Urša Tomažin OK Azimut42:11+03:16
4Anja Jenko OK Komenda43:59+05:04
5Barbara Prezelj OK Komenda45:42+06:47
6Urška Podbevšek OK Komenda48:08+09:13
7Barbara Pogačar OK Komenda51:57+13:02

Ž21 (3.3km / m / 15KT)

1Eneja Osterman Polaris29:58+00:00
2Nina Rodolf ŠD Severovzhod50:47+20:49
3Mojca Flerin OK Komenda1:02:44+32:46
4Tina Miklavčič OK Azimut1:08:02+38:04
5Saša Žižek OK Azimut1:12:49+42:51

Ž35 (3.2km / m / 13KT)

1Mojca Foški Polaris44:04+00:00
2Cristina Grabar U.S.Primiero46:10+02:06
3Irma Pretnar OK Azimut1:00:01+15:57
4Marjanca Poljanšek OK Azimut1:00:53+16:49
5Maja Zaman OK Azimut1:00:57+16:53
6Polona Zupan Polaris1:03:14+19:10
7Mateja Keresteš OK Trzin1:11:59+27:55
8Maja Prosen OK Azimut1:14:45+30:41
9Anja Babič OK Trzin1:24:03+39:59

otr (1.2km / m / 7KT)

1Peter Zupan Polaris12:28+00:00
2Aja Hrovat OK Trzin14:02+01:34
3Neža Zupan Polaris14:29+02:01
4Anja Škarabot Polaris16:57+04:29
5Filip in Domen Petrovič Polaris17:21+04:53
6 Družina Kern OK Komenda27:44+15:16
7Zarja Dremel OK Trzin29:16+16:48
8 Orešnik OK Tivoli30:49+18:21

zač (1.4km / m / 9KT)

1Marjeta Pogačar OK Komenda17:45+00:00
2Juš Smole Polaris22:42+04:57
3Brin Smole Polaris27:55+10:10
4Vesna Bohinc OK Komenda44:24+26:39

open (3.2km / m / 13KT)

1Katja Špendl OK Trzin1:04:35+00:00
2Andrej Černic indiv1:08:46+04:11
3Siniša Urban indiv1:13:49+09:14
4Sandi Jerman OK Trzin1:15:42+11:07
5Bojan Dremel OK Trzin1:16:03+11:28
6Veronika Sekulič Polaris1:45:01+40:26