Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO cup - dolga

Orientacijski klub Ursus, Mala Lazna, 24. 7. 2008

M12 (2.1km / 0m / 9KT)

1Tobia Pezzati SCOM Mendrisio15:18+00:00
2Mondada Alessio O-92 Piano di Magadino19:00+03:42
3Oskar Stormer SK KAMENICE19:03+03:45
4Jonathan Ray OK7720:24+05:06
5Rafael Dobnik OLCU Viktring21:08+05:50
6Emils Vainovskis Saldus OK21:11+05:53
7Lauris Frolovs Saldus OK21:14+05:56
8Niklas Kankkunen OK7721:45+06:27
9Tölgyesi Aurél Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:51+06:33
10chen shmueli emek izrael23:53+08:35
11Christian Bagger Hagner Silkeborg OK24:16+08:58
12Ritvars Gludniš Saldus OK24:37+09:19
13Erik Hajdu Tipo TKE - Budapest25:16+09:58
14Sandro Lippitsch OK Ursus28:37+13:19
15Paskuj Sámuel MACCABI-HUNGARY33:40+18:22
16Arthur Brünings TSV Karlshorst Berlin40:48+25:30
17Pura Filippo O-92 Piano di Magadino45:38+30:20
18Bence Varsányi Veszprémi Tájfutó Club56:21+41:03
19Atis Devits Saldus OK59:16+43:58
20Christian Moller Aalborg OK63:30+48:12

M14 (3.4km / 0m / 13KT)

1Thomas Gillet FRSO28:57+00:00
2Luc Sandevoir LBNCO29:36+00:39
3Remo Ruch OLG Skandia31:18+02:21
4Quentin Mertenat CA Rosé31:27+02:30
5Domonkos Kovács Q&SZ Orienteering33:06+04:09
6Gygax Sebastian OLG Herzogenbuchsee34:19+05:22
7Mofaz Shmueli emek izrael34:44+05:47
8Jan Pavlovec OK JISKRA NOVY BOR34:50+05:53
9Kopp Felix TV Oberkirch36:18+07:21
10Derenne Thiubaut FRSO37:54+08:57
11Gergő Horváth Siralyok38:24+09:27
12Gatis Brežnojs Saldus OK38:55+09:58
13LOGE Paul Tout Azimut Fameck39:42+10:45
14Arturs Škerstnis Saldus OK40:54+11:57
15Julien Dache FRSO41:30+12:33
16Silas Frederik Thomsen Horsens OK45:22+16:25
17Amos Ketonen OK Orient45:28+16:31
18Botond Dankó Tipo TKE - Budapest46:44+17:47
19Ádám Miháczi Tipo TKE - Budapest48:45+19:48
20Povilas Kazimier Gvildys OK Medeina52:02+23:05
21Arttu Kottonen Lynx52:51+23:54
22Alexander Blomqvist OK7753:02+24:05
23Rooman Michael TROL BELGIUM56:04+27:07
24Farkas Ádám Balatonfüredi Sport Club56:25+27:28
25Martinš Bucis Saldus OK61:01+32:04
26Madars Mačukans Saldus OK62:50+33:53
27Földing Viktor Balatonfüredi Sport Club70:27+41:30
Raivis Saimnieks Saldus OKMP+ --:--
Karlis Abele Saldus OKMP+ --:--
Fabio Stricker CA RoséMP+ --:--

M16 (3.7km / 0m / 15KT)

1Marius Thrane Oedum Spring Cup OK25:10+00:00
2Jan Petrzela Czech team27:08+01:58
3Ferretti Pietro O-92 Piano di Magadino27:42+02:32
4Tölgyesi Ákos Veszprémi Honvéd Sportegyesüle28:11+03:01
5ARNOULD Louis Tout Azimut Fameck28:16+03:06
6Marek Schuster Czech team29:10+04:00
7Horvath Marcel Siralyok29:25+04:15
8Otto Simosas OK Orient29:28+04:18
8Bolis Alessandro O-92 Piano di Magadino29:28+04:18
10Jan Cermak Czech team29:33+04:23
11Bruno Parmentier FRSO30:46+05:36
12Jules DUPOIRIEUX Loisirs Orientation SANCHEY30:56+05:46
13Boris Navratil Czech team31:29+06:19
14Filip Hadac Czech team31:34+06:24
15Mayer Kilian SSV Hallein-Neualm31:54+06:44
16Ábel Györgyi MOM Budapest32:54+07:44
17Nicoli Romeo O-92 Piano di Magadino33:46+08:36
18Sebestyén Kovács Q&SZ Orienteering34:01+08:51
19Tomáš Svoboda Lokomotiva Trutnov34:14+09:04
20Tomas Tichy Tolar Jindrichuv Hradec36:03+10:53
21Matias Kankkunen OK7736:47+11:37
22Tomaš Rusy Czech team36:59+11:49
23Tibor Golob Mrak Orientacijski klub Azimut37:03+11:53
24Julien Gillet FRSO37:15+12:05
25Kopp Fabian TV Oberkirch37:16+12:06
26Julian Zollneritsch OLC Graz38:59+13:49
27Bugár Gergely Spartacus39:02+13:52
28Jan Nemecek OKAP Praha40:10+15:00
29Victor Hauerslev OK Pan Aarhus40:29+15:19
30Koch Sämi OLV Luzern42:01+16:51
31Filip Nyholm OK Orient42:20+17:10
32Félix MAHLER SCAPA Nancy orientation42:59+17:49
33Thomas Bredo FRSO43:37+18:27
34Bence Németh VBT44:25+19:15
35HOFF Geoffrey Tout Azimut Fameck46:37+21:27
36Jaka Pišljar OK Komenda47:10+22:00
37Thomas Goubau FRSO47:59+22:49
38Gatis Prieditis Saldus OK50:55+25:45
39Sandijs Mačukans Saldus OK51:06+25:56
40Tölgyesi Renátó Spartacus51:43+26:33
41Erasmo Sossich CAI XXX OTTOBRE TRIESTE54:09+28:59
42Jernej Podobnik Orientacijski klub Azimut56:31+31:21
43Rasmus Bruun Aalborg OK58:57+33:47
44Davide Lorgio CAI XXX OTTOBRE TRIESTE61:01+35:51
45Marco Dorgio CAI XXX OTTOBRE TRIESTE64:10+39:00
Marco Pipa CAI XXX OTTOBRE TRIESTEMP+ --:--

M18 (5.9km / 0m / 21KT)

1Stepan Zimmermann Czech team59:29+00:00
2Vit Braveny Czech team65:32+06:03
3Pavel Kubat Czech team66:37+07:08
4Milos Nykodym Czech team68:23+08:54
5Boldizsár Kovács Q&SZ Orienteering68:31+09:02
6Jiri Slezak Czech team69:25+09:56
7Géza Jenes MOM Budapest74:16+14:47
8Gabor Vellner Siralyok75:54+16:25
9Dominik Gruenberger Ok Gittis Klosterneuburg76:40+17:11
10Tomáš Lazák Lokomotiva Trutnov84:33+25:04
11Ferretti Martino O-92 Piano di Magadino88:58+29:29
12Kleo Ketonen OK Orient90:13+30:44
13Tamas Frater Siralyok90:52+31:23
14Janis Penkulis Saldus OK90:54+31:25
15Matyas Kinde Siralyok92:01+32:32
16LUDOVICY Nicolas CO Liege94:22+34:53
17Lussmann Sandro OLG St.Gallen/Appenzell97:42+38:13
18Martin Kult Lokomotiva Trutnov107:15+47:46
19Laager Michael OL Zimmerberg108:23+48:54
20Márton Incze HK Optimists Sc111:35+52:06
21Jacopo Ferrai A.D. Trento Orienteering113:34+54:05
22Yan Christan CA Rosé124:20+64:51
23Károly Tóth Veszprémi Tájfutó Club127:21+67:52
24Zsombor Incze HK Optimists Sc129:33+70:04
25Fabio Casagranda A.D. Trento Orienteering135:11+75:42
26Narziss Studer CA Rosé136:24+76:55
27Arthur MAHLER SCAPA Nancy orientation137:27+77:58
28Buhler Stefan USV TU Dresden149:38+90:09
29Nagy Kristóf Spartacus186:50+127:21
Bolis Vasco O-92 Piano di MagadinoMP+ --:--
Artjoms Baharevs Saldus OKMP+ --:--
Edijs Mačukans Saldus OKMP+ --:--
Janis Elleris Saldus OKMP+ --:--
Jiri Necas Czech teamMP+ --:--

M20 (7.3km / 0m / 24KT)

1Jonas Vytautas Gvildys OK Medeina65:22+00:00
2Jakub Zimmermann Czech team68:15+02:53
3Matej Klusacek Czech team68:40+03:18
4Daniel Hajek Czech team69:48+04:26
5Tobias Guggenberger OLC Graz84:24+19:02
6Jan Kubat Czech team85:14+19:52
7Lukas Patek Czech team85:55+20:33
8Michal Jirasek Czech team90:51+25:29
9Tomas Necas Czech team91:11+25:49
10Ondrej Maly Czech team91:33+26:11
11Christian Pfeifer OLC Graz94:01+28:39
12Adrian Hofstetter OLG Skandia95:11+29:49
13Ondrej Pavlu Czech team97:31+32:09
14Per Hjerrild OK Pan Aarhus100:05+34:43
15Zdenek Slezak Czech team101:12+35:50
16Márton Mets Hangya SE Budapest103:54+38:32
17Péter Györgyi MOM Budapest105:22+40:00
Edgars Berzinjš Saldus OKMP+ --:--

M21A L (7.3km / 0m / 24KT)

1Patrick Goeres Greater Vancouver Orienteering80:42+00:00
2Magnus Johansson Greater Vancouver Orienteering83:12+02:30
3Christoph Hofer OLG Skandia84:01+03:19
4Bergmann Beat OMAU86:15+05:33
5Urtzi Iglesias COBi Basque Country88:37+07:55
6Christian Peter MacLassen Aalborg Kaserne idratsforening89:57+09:15
7Jaime Montero Orientacijski klub Azimut90:38+09:56
8Thomas Wyss OL Regio Olten91:07+10:25
9Tobias Jost OLG Skandia92:08+11:26
10Máté Spiegl Kalocsai SE92:51+12:09
11Andreas Lyngaa Herning OK97:15+16:33
12Martin Veitsberger TV Fürstenfeld97:29+16:47
13Stepan Drzka OK Lokomotiva Pardubice98:34+17:52
14Kristóf Ralovich Pécsi Vasutas Sport Kör103:47+23:05
15Dario Pedrotti San Giorgio104:59+24:17
16Petr Hanc STS Chvojkovice Brod105:51+25:09
17Róbert Bánfi Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club107:06+26:24
18Petr Kolek STS Chvojkovice Brod107:24+26:42
19LEMERCIER Mathieu Tout Azimut Fameck110:53+30:11
20Jan Krticka KOB Konice112:50+32:08
21Stefan Seifried OLC Rudersdorf115:30+34:48
22Thomas Veitsberger TV Fürstenfeld115:41+34:59
23Thomas Zuberbuehler OLG St.Gallen/Appenzell117:58+37:16
24Cosimo Guasina Erebus Orientamento Vicenza119:56+39:14
25Reinitz Thomas TSC Eintracht Dortmund123:02+42:20
26Lleí Viles CATALUNYA125:19+44:37
27Tim Beale Oxford University Orienteering125:31+44:49
28Herfried Trummer TV Fürstenfeld141:55+61:13
29Vincenzo De Simone GOS Subiaco161:17+80:35
30Ruben Castro CATALUNYA161:18+80:36
Jan Potsejnsky Czech teamMP+ --:--
Martin Gregor SK ChoteborDNS+ --:--

M21B (3.7km / 0m / 15KT)

1Gyalog Zoltán Spartacus29:57+00:00
2Domokos Molnár Tipo TKE - Budapest30:54+00:57
3Péter Gombkötö Tipo TKE - Budapest33:04+03:07
4Zai Bálint Spartacus35:40+05:43
5Zoltán Dankó Tipo TKE - Budapest37:52+07:55
6Andrea Foschian Semiperdo Orienteering Maniago38:28+08:31
7Attila Molnár Tipo TKE - Budapest39:22+09:25
8Takács Krisztián Balatonfüredi Sport Club39:34+09:37
9Bazsó Dániel Balatonfüredi Sport Club39:56+09:59
10Gábor Pataki Pécsi Vasutas Sport Kör41:33+11:36
11Zoltan Kovacs Siralyok41:57+12:00
12Igor Bončina Orientacijski klub Azimut42:03+12:06
13István Dankó Tipo TKE - Budapest43:17+13:20
14Laták Rudolf BÖF Hungary44:22+14:25
15Emil Kacin Orientacijski klub Azimut45:57+16:00
16Révész Gábor MACCABI-HUNGARY46:21+16:24
17Rune Kristian Mork Statnett BIL49:50+19:53
18Jan Hulec Czech team50:20+20:23
19Erik Schwendtner Siralyok53:51+23:54
20Ali Başol Istanbul OK54:46+24:49
21Pelessoni Renato G.O. Cai Monfalcone58:58+29:01
22Olivér Polgár Tipo TKE - Budapest61:47+31:50
23Bernhard Redl Tipo TKE - Budapest67:13+37:16
24Nejc Močnik Orientacijski klub Azimut68:20+38:23
25Rene Andersen Silkeborg OK86:11+56:14
26Herwig Stütz OLC Rudersdorf105:42+75:45

M21E (8.0km / 0m / 24KT)

1Petr Losman OK99 Hradec Králové75:18+00:00
2Muller Andreas OLG Säuliamt75:59+00:41
3Rajnosek Zdenek Czech team76:16+00:58
4Anders Kleist OK Denseln80:32+05:14
5Rasmus Djurhuus Kristiansand Orienteringsklubb83:32+08:14
6Mads Ingvardsen Farum Tisvilde OK84:46+09:28
7Anders Konring Olesen FIF Hillerod84:51+09:33
8Leif Stormer SK KAMENICE85:37+10:19
9Vannier Fabrice CSLG MELUN85:56+10:38
10Oeyvind Per Stene Czech team88:27+13:09
11Michael Sorensen Spring Cup OK88:36+13:18
12Eduard Smehlik Czech team88:58+13:40
13GOUBAU Johan Belgian Big Fat Guys90:07+14:49
14Esa Huttunen OK Orient90:31+15:13
15Staffan Tunis TCP -0691:33+16:15
16Zdenek Liscinsky Czech team91:58+16:40
17Zdenek Mazal VSK MZLU Brno92:04+16:46
18Lukas Mueller OLG Huttwil92:06+16:48
19Ákos Kisvölcsey MOM Budapest93:03+17:45
20Beat Fankhauser OLG Skandia93:36+18:18
21Giaime Origgi IFK BOMBARDA94:21+19:03
22Ondrej Pokorny OKAP Praha97:03+21:45
23Lars Lindstrom FIF Hillerod97:07+21:49
24Pasi Lehtimäki TCP -0699:13+23:55
25Audrius Smilgius Azuolas99:40+24:22
26Gábor Forrai Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club100:12+24:54
27David Rihtarič Slovenska vojska101:27+26:09
28Tihomir Salopek OK Ris102:16+26:58
29Jiri Zelinka Czech team104:40+29:22
30Giuseppe Bezzi skodeg-o105:40+30:22
31Matthias Kretzschmar Orientierungslaufverein Weimar106:35+31:17
32Michele Fiocca Corsa Orientamento Club ROMA112:03+36:45
33Zoltán Gyimesi Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club113:07+37:49
34Wolf Dieter OLG Säuliamt Schweiz114:12+38:54
35Danijel Katalenic Croatia mil team115:09+39:51
36Chrisrian Holm Hansen St. Binderup OK117:07+41:49
37Allwinger Herwig OK Brezice117:46+42:28
38Miklós Forrai Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club119:56+44:38
39Svante Nilsson OK Orient120:03+44:45
40Daniel Daví CATALUNYA123:12+47:54
41Andrew Brown South London132:37+57:19
42Szabolcs Tornai MOM137:00+61:42
43CLAPUYT François Belgian Big Fat Guys147:19+72:01
44Eduard Perkovic Croatia mil team151:05+75:47
45DE NEYER Quentin Belgian Big Fat Guys152:36+77:18
46Alen Gavar Istanbul OK163:56+88:38
DE NEYER Gilles Belgian Big Fat GuysMP+ --:--

M35 (7.3km / 0m / 24KT)

1Martin Hajdu Tipo TKE - Budapest75:09+00:00
2Lassi Virtanen Rasti-Lukko82:27+07:18
3Jari Johansson OK Orient82:33+07:24
4Peter Reibert Hansen FIF Hillerod85:47+10:38
5Georg WITTBERGER Kalksburg OL89:53+14:44
6Miha Škarabot OK Polaris92:18+17:09
7Kestutis Jokubauskis Telsiai OK92:55+17:46
8Jason Inman Forth Valley Orienteers94:15+19:06
9Sergey Yutkin Omega Moscow96:51+21:42
10Róbert Gönczi Tipo TKE - Budapest97:40+22:31
11andrea cipriani panda valsugana98:37+23:28
12Andy Simpson OD99:49+24:40
13Thomas Fredberg Silkeborg OK102:39+27:30
14Szilard SELLEI OK TIMISOARA120:24+45:15
15Voorhof Geert K.O.L. Belgium125:58+50:49
16Stanislav Kustec Slovenska vojska133:01+57:52
17Roland Pach CA Rosé141:18+66:09
18Martin Röhl TSV Karlshorst Berlin151:25+76:16
19Viktoras Sirvydis Telsiai OK158:27+83:18
20Carles Domenech CATALUNYA160:16+85:07
21Darko Duhovic Croatia mil team166:03+90:54
22Thierry Maeder LBNCO169:20+94:11
23Petr Hankovec SK KAMENICE215:04+139:55
Gregor Anderluh OK UrsusMP+ --:--

M40 (6.7km / 0m / 24KT)

1Maddalena Stefano O-92 Piano di Magadino64:29+00:00
2Petr Kozak SK KAMENICE71:25+06:56
3Rasmus Oedum Spring Cup OK73:21+08:52
4Jan Donner OK7778:49+14:20
5Tamás Egei Tipo TKE - Budapest81:16+16:47
6Kunz Patrick OLG St.Gallen/Appenzell84:23+19:54
7Tomas Ray OK7786:59+22:30
8Bo Simonsen FIF Hillerod87:23+22:54
9Jan Moller Aalborg OK88:10+23:41
10GROTE Andreas OLC SKOG Fribourg90:49+26:20
11Ove Simosas OK Orient98:27+33:58
12Zoltán Miháczi Tipo TKE - Budapest98:44+34:15
13Marco Giovannini Rusky GOK Team102:13+37:44
14URBANIAK KRZYSZTOF BIENIEWICE OK105:58+41:29
15Claus S. Pedersen Aalborg OK106:28+41:59
16Gábor Kovács Q&SZ Orienteering106:46+42:17
17László Faggyas Tipo TKE - Budapest109:44+45:15
18Martin Tichy Tolar Jindrichuv Hradec109:59+45:30
19Gerrit van de Riet OK Maksimir113:00+48:31
20Mogens Hagner Silkeborg OK113:47+49:18
21Martin Škvor SK KAMENICE116:13+51:44
22Morten Kjar Silkeborg OK119:40+55:11
23Pavel Petržela Lokomotiva Trutnov122:13+57:44
24Petr Pavlovec OK JISKRA NOVY BOR127:25+62:56
25LOGE Robert Tout Azimut Fameck129:13+64:44
26Henrik Lisby Silkeborg OK131:28+66:59
27Boris Doskar OK JISKRA NOVY BOR132:58+68:29
28Stefano Galletti Rusky GOK Team138:33+74:04
29ROULLEAUX ALAIN Club Orientation Loisirs Etrec139:10+74:41
30GOUBAU Bernard Pégase139:20+74:51
31Ole Jensen Mariager Fjord OK139:29+75:00
32Milan Rejmont Lokomotiva Trutnov140:26+75:57
33Carsten Lind OK Fros141:31+77:02
34Angel Pi CATALUNYA141:39+77:10
35Bo L. Andersen Aalborg OK141:59+77:30
36Pavel Hanuš Lokomotiva Trutnov145:58+81:29
37Soren Flytkjaer Aalborg OK147:59+83:30
38Richard Hill Fernlea Orienteeting Club148:44+84:15
39Günther Rosenkranz OL Andritz151:22+86:53
40Izquierdo Jordi CATALUNYA151:40+87:11
41István Kovalcsik Q&SZ Orienteering157:36+93:07
42Attilio Amato Rusky GOK Team159:02+94:33
43Laurent Compere LBNCO183:18+118:49
44Stefan Ruch OLG Skandia191:11+126:42
Soren Bak Aalborg OKMP+ --:--
Paskuj Mátyás MACCABI-HUNGARYMP+ --:--
Attila Varsányi Veszprémi Tájfutó ClubMP+ --:--
Christoph Hiltbrunner OLG SkandiaMP+ --:--
Peter Bäcker OK OstMP+ --:--
Richard Jones Durham UniversityMP+ --:--
Roth Peter Swiss O ToursMP+ --:--

M45 (5.9km / 0m / 22KT)

1Jan Nemecek OKAP Praha74:11+00:00
2Aeschlimann Ulu OLV Hindelbank76:50+02:39
3Libor Hirs VSK MZLU Brno78:48+04:37
4Jan Frode Seim Voss IL81:27+07:16
5Petr Kozina OKAP Praha83:02+08:51
6OPETNIK Siegfried HSV-BLEIBURG83:37+09:26
7Jonas Gediminas Gvildys OK Medeina84:25+10:14
8Mangione François Ligue Bourgogne84:38+10:27
9Guntars Jansons Balta SK86:44+12:33
10Heikki Vestola Nastolan Terä89:57+15:46
11Tibor Molnár Soproni MAFC91:01+16:50
12Helge Lang Pedersen Farum OK91:55+17:44
13Gorecki Mario USV Jena92:02+17:51
14Günter Kradischnig OLC Graz93:03+18:52
15Max Habenicht Sportunion Klagenfurt93:05+18:54
16Vicari Silvio O-92 Piano di Magadino95:44+21:33
17Koch Felix OLV Luzern96:18+22:07
18Bauder Markus Swiss O Tours96:21+22:10
19Georges MAHLER SCAPA Nancy orientation96:34+22:23
20Benoit Sandevoir LBNCO96:46+22:35
21Miklós Juhász Tipo TKE - Budapest101:20+27:09
22Loré Carles CATALUNYA103:26+29:15
23Pura Alberto O-92 Piano di Magadino107:03+32:52
24Torben Utzon OK Pan Aarhus107:09+32:58
25Károly Tóth Veszprémi Tájfutó Club107:35+33:24
26Cesare Tarabocchia Orientacijski klub Azimut107:37+33:26
27Buhler Michael USV TU Dresden109:31+35:20
28Ansorge Ronald SV Robotron Dresden109:48+35:37
29Gilles DUPOIRIEUX Loisirs Orientation SANCHEY112:17+38:06
30Hatt Edu OL Zimmerberg-Nord112:30+38:19
31TERZI Pierre AS QUETIGNY114:34+40:23
32Miklós Mets Hangya SE Budapest115:11+41:00
33David Hrabanek OKAP Praha117:34+43:23
34Christian GARREC CSEIS Fontainebleau118:21+44:10
35Roch Christan CA Rosé120:33+46:22
36Boden René SV Robotron Dresden125:36+51:25
37OBSTETAR marc Tout Azimut Fameck125:59+51:48
38Jan Lemmens Omega126:05+51:54
39Zoltán Györgyi Hangya SE Budapest126:30+52:19
40Herzig Markus Swiss O Tours126:50+52:39
41Mayer Horst SSV Hallein-Neualm129:37+55:26
42Jan Hauerslev OK Pan Aarhus132:58+58:47
43Ferretti Remo O-92 Piano di Magadino137:14+63:03
44DAVID HUNT Bristol Orienteering Klub137:19+63:08
45Henrik Nielsen Tisvilde Hegn137:35+63:24
46GIAUX Eric BALISE 10140:29+66:18
47Lussmann Roland OLG St.Gallen/Appenzell140:43+66:32
48VAN DE MAELE Marc K.O.L. Belgium141:46+67:35
49Mazzucchelli Luca O-92 Piano di Magadino143:53+69:42
50Adrian Northcott Derwent Valley Orienteers144:21+70:10
51Nagy Zsolt FÖMTERV SK151:15+77:04
52Georg Pregartner OLC Rudersdorf159:00+84:49
53Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje164:49+90:38
54CAILLET François AS QUETIGNY167:55+93:44
55Laager Peter OL Zimmerberg169:01+94:50
56Matjaž Štrakl OK Perkmandeljc Trbovlje174:02+99:51
57Michel Mertenat CA Rosé177:44+103:33
58Frank Kretzschmar Orientierungslaufverein Weimar187:58+113:47
Dariusz Żebrowski Otwocki Klub Sportowy STARTMP+ --:--
Gygax Res OLG HerzogenbuchseeMP+ --:--
HOFF Olivier Tout Azimut FameckMP+ --:--
Gary Simmons guildford orienteersMP+ --:--
Somogyi László Balatonfüredi Sport ClubMP+ --:--
Bentsen Jens OK Ost BirkerodMP+ --:--
Juraszovich Johannes OLC WienerwaldMP+ --:--
Hans Granholm OK Ost BirkerodMP+ --:--
Ian Grant Derwent Valley OrienteersMP+ --:--
Aki Saranen Helsingin SuunnistajatMP+ --:--

M50 (5.6km / 0m / 19KT)

1Kimmig Emil TV Oberkirch63:58+00:00
2Denis Cuche CA Rosé77:59+14:01
3Guglielmetti Francesco GOLD Savosa78:54+14:56
4Silvij Močnik Orientacijski klub Azimut82:16+18:18
5Roger Coombs Nydalens SK84:03+20:05
6Heikki Pelkonen Nastolan Terä84:40+20:42
7Guglielmetti Michele GOLD Savosa86:40+22:42
8Ilkka Ojapalo Rajamaen Rykmentti91:24+27:26
9Hannu Kottonen Lynx96:45+32:47
10Kai O. Laursen Aalborg OK100:37+36:39
11Soren Larsen FIF Hillerod105:41+41:43
12Gross Martin OL Zimmerberg109:52+45:54
13Helge Sogaard Mariager Fjord OK110:13+46:15
14Rune Lundgren OK Orient110:27+46:29
15Karsten Knudsen Horsens OK111:37+47:39
16Richard Catmur South London112:52+48:54
17GRESSENS Eddy K.O.L. Belgium117:03+53:05
18PAPILLON Daniel AS QUETIGNY120:53+56:55
19Bugár József BÖF Hungary121:53+57:55
20Giovanni Visetti GOS Subiaco126:34+62:36
21Marco Ongaro US Primiero San Martino127:17+63:19
22Günther Dobnik OLCU Viktring127:44+63:46
23Ulf Mogensen Aalborg OK128:34+64:36
24Henrik Dagsberg Horsens OK129:16+65:18
25Lanini Bruno O-92 Piano di Magadino130:58+67:00
26Luigi Mafei ASSOCIAZIONE DILETTANTISTICA T140:57+76:59
27Vidimantas Arasimavicius Labirintas142:40+78:42
28Kim Gottlieb Herning OK142:49+78:51
29Ramelli Gian Paolo O-92 Piano di Magadino145:19+81:21
30Fulvio Pacor ssd gaja149:58+86:00
31Somogyi Lajos Balatonfüredi Sport Club150:51+86:53
32Lumsden Andrew Big Foot Orienteers170:09+106:11
33Shlomo Raz Israel177:42+113:44
34Davide Chiocca G.O. Cai Monfalcone196:46+132:48
35Olajos Ferenc Szundi Sc230:52+166:54
Konrad Graber OLT SLOCHMP+ --:--
Herbert Lippitsch OK UrsusMP+ --:--

M55 (4.8km / 0m / 20KT)

1MARTI Pekka ol.biel.seeland64:47+00:00
2János Spiegl Kalocsai SE70:48+06:01
3Manuel Dias Lisboa78:48+14:01
4Vesa Tervo Rajamaen Rykmentti78:58+14:11
5CORDIER Jacques csag metz82:06+17:19
6Hartinger Franz Leibnitzer AC82:35+17:48
7Tore Watterdal OL Tönsberg82:40+17:53
8Ziegerhofer Othmar TVN Linz83:51+19:04
9Carl Malling Randers OK85:01+20:14
10Srečo Pirman Škofjeloški orientacijski klub85:54+21:07
11HEUNINCKX Luc K.O.L. Belgium89:11+24:24
12Emil Olesen FIF Hillerod89:41+24:54
13Peter Sorensen Politiets Idratsforening Koben92:38+27:51
14Raymond Finlay Fermanagh Orienteers94:12+29:25
15Kellens jean Pierre K.O.L. Belgium95:23+30:36
16Robert Rapkins Enoggeroos98:09+33:22
17Ziesche Juergen ESV Berlin-Schöneweide100:05+35:18
18Frenzel Michael ESV Berlin-Schöneweide104:22+39:35
19BERTINCHAMPS Jean-Luc Pégase115:25+50:38
20Vlado Sedej Orientacijski klub Azimut118:55+54:08
21Kurt Petersen Odense Politi Idratsforening120:08+55:21
22Peter Shepherd Kareelah Orienteers124:46+59:59
23Bill Griffiths Eborienteers125:34+60:47
24Zaugg Hannes OLG Säuliamt Schweiz129:28+64:41
25Werner Büchi OLV Hindelbank131:15+66:28
26Janko Lapajne Orientacijski klub Azimut132:07+67:20
27Jens-Jörgen Lyngaa Herning OK140:22+75:35
28enzo zamperin cus torino145:26+80:39
29Milan Henek Radioklub Blansko145:47+81:00
30Karl Pongratz HSV Pinkafeld147:15+82:28
31Ian Gilliver Manchester & District (Maccles148:25+83:38
32asher shmueli emek izrael159:18+94:31
33LOCUSSE Robert Tout Azimut Fameck170:31+105:44
34LECOYER Régis Vervins orientation171:59+107:12
35Prommer Günther Naturfreunde St. Veit173:51+109:04
36MOUCHETTE Alain Tout Azimut Fameck186:39+121:52
hechl georg naturfreunde kitzbühelMP+ --:--
Ranald Macdonald Derwent Valley OrienteersMP+ --:--
Juhani Nippala Tarpian SuuntaMP+ --:--

M60 (4.0km / 0m / 16KT)

1Kytöjoki Juhani Rasti-Jyry42:44+00:00
2Trunz Ernst Swiss O Tours44:38+01:54
3Jiri Gurka ASKÖ Henndorf45:49+03:05
4Ales Chmelik VSK MZLU Brno49:33+06:49
5Jürg Egger OLG Skandia51:25+08:41
6Heikki Kyyronen Rajamaen Rykmentti51:44+09:00
7Rufer Fritz bussola ok52:15+09:31
8Karsten Schultz FIF Hillerod53:10+10:26
9GERT OLSSON OK SILVA53:15+10:31
10Jabas Daniel OLG Basel53:32+10:48
11Kurt HUBER Sportclub Boppelsen54:13+11:29
12Jokke Sell OK7755:04+12:20
13Brauchle Toni Swiss O Tours55:58+13:14
14Komár Béla Morgó Sc58:21+15:37
15Poul Bobach Aalborg OK58:25+15:41
16André Strauss OLG Skandia59:58+17:14
17Torbjörn Wikström OK Orinto60:56+18:12
18Jens Holmgaard FIF Hillerod61:16+18:32
19schneider noldi OL Zimmerberg63:15+20:31
20PAOLUCCI René-Claude Tout Azimut Fameck64:15+21:31
21Pittet Errol OLG Breitsee65:09+22:25
22Hansueli Gerber OLG Skandia65:41+22:57
23Péter dr. Gombkötö Tipo TKE - Budapest66:22+23:38
24Cesare Spacca cus torino66:29+23:45
25Stefano Scarpini 0rientalp Societa Romana Orien66:31+23:47
26Serge JEANMENNE FRSO - Espoirs67:01+24:17
27uzi shwitzer emek izrael68:04+25:20
28Henning Vide Petersen Horsens OK72:02+29:18
29Gmür Guido OLG Pfäffikon72:25+29:41
30Bob Scott Harlequins OC72:43+29:59
31Serge DERY FRSO - Espoirs73:09+30:25
32Corrado MINIOTTI cus torino75:21+32:37
33Steiner Fritz bussola ok80:38+37:54
34Lázár László Morgó Sc83:52+41:08
35Karl Ditlevsen Horsens OK89:31+46:47
36Knauer Guntram OMAU90:15+47:31
37Erik Lohse OK Ost Birkerod102:45+60:01
38Buda József Balatonfüredi Sport Club134:01+91:17
Doug Wood FVO StirlingMP+ --:--

M65 (2.9km / 0m / 14KT)

1Peter Wichmann Universitätssportclub Magdebur39:41+00:00
2Knud Lykking OK-73 Gladsaxe41:47+02:06
3Walter Bieri OLT SLOCH43:36+03:55
4Osmo Peitsala Helsingin Suunnistajat45:18+05:37
5Otto Venhauer OLCU Viktring45:21+05:40
6Jouko Karjalainen Helsingin Suunnistajat46:16+06:35
7Giorgio Tettamanti SCOM Mendrisio47:35+07:54
8Naef Viktor OLV Langenthal52:04+12:23
9HIERZEGGER HERWIG HSV KLUCAR54:24+14:43
10Coupey Guy CO boucles de la seine64:53+25:12
11Miklós Bogdány Tipo TKE - Budapest66:02+26:21
12Maddalena Mario O-92 Piano di Magadino82:05+42:24

M70 (2.9km / 0m / 14KT)

1Pavel Masek OK JISKRA NOVY BOR48:58+00:00
2Huggler Klaus STABUS49:46+00:48
3Pentti Koponen EsSu51:27+02:29
4Gübeli Arthur thurgorienta51:59+03:01
5Peter Dobos Stars Orienteering Club63:33+14:35
6János Szabon HK Optimists Sc64:12+15:14
7Luginbuehl Heinz ANCO71:34+22:36
8Lladó Carles CATALUNYA75:17+26:19
9Pertti Virtanen LS-3775:25+26:27
10Renger Herwig Heeressportverein Graz83:32+34:34
11Althaus Heinz OLV Hindelbank89:15+40:17
12Laimonis Tone Saldus OK101:00+52:02
13Repond Henri Care-Vevey Orientation106:13+57:15
14gideon bartal emek izrael138:33+89:35

W12 (2.1km / 0m / 9KT)

1Gross Paula OL Zimmerberg16:06+00:00
2Réka Faggyas Tipo TKE - Budapest16:41+00:35
3Matter Madlaina OLV Baselland17:03+00:57
4Zuzana Kozinova OKAP Praha18:32+02:26
5mathys lena OL Zimmerberg18:57+02:51
6Caroline Finderup OK Pan Aarhus20:34+04:28
7ROULLEAUX JULIE Club Orientation Loisirs Etrec20:37+04:31
8Benedikte Vindum Larsen Aalborg OK20:57+04:51
9Petra Faggyas Tipo TKE - Budapest21:14+05:08
10Laager Laura OL Zimmerberg21:53+05:47
11Petra Egei Tipo TKE - Budapest23:20+07:14
12Rooman Claudia TROL BELGIUM25:19+09:13
13Lotti Löbner TSV Karlshorst Berlin29:50+13:44
14Bolis Noa O-92 Piano di Magadino30:35+14:29
15Isabel Donner OK7772:52+56:46

W14 (2.8km / 0m / 13KT)

1Linnea Udholm Aalborg OK28:30+00:00
2Miri Thrane Oedum Spring Cup OK28:33+00:03
3Marketa Novotna Czech team29:31+01:01
4ROULLEAUX NOEMIE Club Orientation Loisirs Etrec30:00+01:30
5Kinga Varsányi Veszprémi Tájfutó Club30:19+01:49
6Hatt Serafina OL Zimmerberg-Nord30:44+02:14
7Vanda Kinde Siralyok31:25+02:55
8Lenka Svobodová Lokomotiva Trutnov31:34+03:04
9Marie Bak Aalborg OK32:00+03:30
10Diána Miháczi Tipo TKE - Budapest32:12+03:42
11Eszter Faggyas Tipo TKE - Budapest35:29+06:59
12Martina Lejsek Lejsek Team35:56+07:26
13Astrid Kjar Silkeborg OK36:02+07:32
14Basia Żebrowska Otwocki Klub Sportowy START36:29+07:59
15Martina Ruch OLG Skandia36:33+08:03
16Tereza Ticha Tolar Jindrichuv Hradec37:34+09:04
17Marie-Louise Moller Aalborg OK40:11+11:41
18Zuzana Kozakova SK KAMENICE40:21+11:51
19Rota Bruna Saldus OK40:48+12:18
20Caisa Lindblom OK Orient42:49+14:19
21Ramelli Saba O-92 Piano di Magadino46:36+18:06
22Dorisz Hajdu Tipo TKE - Budapest48:47+20:17
23Marine Christan CA Rosé50:19+21:49
24Jenny Ray OK7756:00+27:30
25Caterina Pezze A.D. Trento Orienteering74:26+45:56

W16 (3.4km / 0m / 13KT)

1Karolina Tepla Czech team28:42+00:00
2Gross Lilly OL Zimmerberg30:15+01:33
3Vendula Horcickova Czech team30:54+02:12
4Schaerli Eveline OLG Wislig31:20+02:38
5Anna Kozinova OKAP Praha31:29+02:47
5Johanka Simkova Czech team31:29+02:47
7Tereza Novotna Czech team32:02+03:20
8Reka Zempleni Siralyok32:59+04:17
9Petra Pavlovcova TJ Turnov33:00+04:18
10Astrid Ank Jorgensen Horsens OK33:11+04:29
11Valeria Grisoni Semiperdo Orienteering Maniago33:50+05:08
12Stine Bagger Hagner Silkeborg OK34:01+05:19
13Julie Stormer SK KAMENICE34:38+05:56
14Lenka Knapova Czech team35:53+07:11
15Emma Simosas OK Orient35:55+07:13
16Krisztina Tóth Veszprémi Tájfutó Club36:14+07:32
17Luca Lajos Pécsi Vasutas Sport Kör37:49+09:07
18LOGE Lucie Tout Azimut Fameck38:00+09:18
19Ina Westerlund OK7738:11+09:29
20Mazzucchelli Giulia O-92 Piano di Magadino38:38+09:56
21Henrika Wiksten OK Orient38:39+09:57
22Annika Kottonen Lynx39:37+10:55
23Jenny Blomqvist OK7740:50+12:08
24Ida Kjar Silkeborg OK44:00+15:18
25Corinne Jenni OLG Skandia44:04+15:22
26Paskuj Rebeka MACCABI-HUNGARY45:16+16:34
27Anna Kovalcsik Q&SZ Orienteering46:11+17:29
28Rafaela Ilmoni OK7746:40+17:58
29Pavlina Lejsek Lejsek Team47:23+18:41
30Gaëlle Christan CA Rosé49:22+20:40
31marta pacor CAI XXX OTTOBRE TRIESTE50:32+21:50
32Sofia Sidonio CAI XXX OTTOBRE TRIESTE66:32+37:50
33Alessia Lorgio CAI XXX OTTOBRE TRIESTE131:14+102:32
Ildikó Mets Hangya SE BudapestMP+ --:--

W18 (4.2km / 0m / 16KT)

1Gross Julia OL Zimmerberg42:56+00:00
2Roos Elena O-92 Piano di Magadino43:01+00:05
3Vera Mullerova Czech team44:23+01:27
4Marie Hauerslev OK Pan Aarhus45:47+02:51
5Jana Knapova Czech team48:13+05:17
6Ilze Cahravusa Saldus OK49:30+06:34
7Zuzana Kubatova Czech team50:08+07:12
8Adela Indrakova Czech team50:43+07:47
9Lenka Polzerová Lokomotiva Trutnov51:16+08:20
10Ilona Tibay Siralyok51:32+08:36
11Matter Ladina OLV Baselland51:54+08:58
12Tereza Uhlikova Czech team52:40+09:44
13Meznikova Lucie Czech team52:41+09:45
14Madla Svobodna Czech team53:08+10:12
15Marlene Habenicht Sportunion Klagenfurt53:12+10:16
16Clarissa Kradischnig OLC Graz53:16+10:20
17Adelka Jakobova Czech team54:38+11:42
18Michaela Chmelarova Czech team56:35+13:39
19Barbora Beranova Czech team56:48+13:52
20Charlotta Linnaila OK Orient57:51+14:55
21Ieva Brice Saldus OK59:10+16:14
22Magdalena Cermakova Czech team60:05+17:09
23Sarka Folbrechtova Czech team60:13+17:17
24Krystina Mervartova Czech team60:42+17:46
25Noemi Imfeld OLG Skandia62:27+19:31
26Zuzana Kluscakova Czech team63:27+20:31
27Tanja Pretnar Orientacijski klub Azimut64:43+21:47
28Urša Tomažin Orientacijski klub Azimut64:51+21:55
29Vivian Lindholm OK7765:11+22:15
30Gygax Katja OLG Herzogenbuchsee65:16+22:20
31Mazzucchelli Martina O-92 Piano di Magadino65:34+22:38
32ROULLEAUX MAEVA Club Orientation Loisirs Etrec66:03+23:07
33Nicole Kopp CA Rosé66:29+23:33
34Barbora Škvorova SK KAMENICE69:27+26:31
35Mondada Luisa O-92 Piano di Magadino69:33+26:37
36Zuzana Dittrichova KOB Konice70:20+27:24
37Soldati Veronica O-92 Piano di Magadino70:58+28:02
38Katarina Bremšak OK Komenda74:21+31:25
39Barbara Pogačar OK Komenda80:15+37:19
40Barbara Prezelj OK Komenda80:32+37:36
Tekle Emilija Gvildyte OK MedeinaMP+ --:--
Margnetti Valeria O-92 Piano di MagadinoMP+ --:--
Christine Gerber OLG SkandiaMP+ --:--

W20 (4.6km / 0m / 19KT)

1Simona Karuchova Czech team60:06+00:00
2Tereza Peterzelova Czech team62:14+02:08
3Jindra Hlavova KOB Konice63:27+03:21
4Zenia Mogensen OK Pan Aarhus65:29+05:23
5Lenka Poklopova Czech team66:56+06:50
6Ivana Bochenkova Czech team67:04+06:58
7Hana Hlavova Czech team68:28+08:22
8Monika Dolezalova Czech team73:39+13:33
9Eva Kabathova Czech team76:29+16:23
10Michaela Prochazkova Czech team76:42+16:36
11Carina Kradischnig OLC Graz87:43+27:37
12Mondada Simona O-92 Piano di Magadino100:30+40:24
13Barbora Svobodova Czech team101:30+41:24
14Laager Susanne OL Zimmerberg111:57+51:51
15Henna Salminen OK77115:17+55:11
16Kaszás Orsolya Balatonfüredi Sport Club150:37+90:31
17Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf165:05+104:59
Lucie Weissova Czech teamMP+ --:--

W21A L (4.8km / 0m / 20KT)

1Maddalena Caia O-92 Piano di Magadino63:44+00:00
2Knauer Johanna OMAU68:50+05:06
3Raisa Sell OK7771:42+07:58
4Kamila Gregorova SK Chotebor71:49+08:05
5Randi Wold Nydalen skiklubb74:32+10:48
6Pernille Ibsen Lervag Nydalen SK74:39+10:55
7Ramelli Vera O-92 Piano di Magadino76:41+12:57
8Mette Hjerrild OK Pan Aarhus79:09+15:25
9Barbara Schlatter OLG Skandia79:30+15:46
10Christine Stalder OLG Skandia80:32+16:48
11Andrea Balakova Greater Vancouver Orienteering86:07+22:23
12Anna Strub OLG Huttwil90:42+26:58
13Lenka Hrobarova STS Chvojkovice Brod91:11+27:27
14Silke Kogelmann OLC Rudersdorf93:09+29:25
15Delphine Serret ST EGREVE 380997:28+33:44
16Laura Rinkineva TCP -0697:39+33:55
17Therese Nyström OK Denseln98:07+34:23
18Jenny Vuorinen TCP -06104:19+40:35
19Nadine Enoch Universitätssportclub Magdebur106:15+42:31
20Laura Incerti skodeg-o127:43+63:59
21Birgitte Honore Nielsen Aalborg OK132:58+69:14
Magdalena Pokorna OKAP PrahaMP+ --:--
Toni ODonovan ODMP+ --:--
Ruth Holmes Oxford University OrienteeringMP+ --:--

W21B (2.8km / 0m / 13KT)

1Rasa Radzeviciute Telsiai OK33:21+00:00
2Judit Prinzhausen Tipo TKE - Budapest33:47+00:26
2Pinar Başol Istanbul OK33:47+00:26
4Agnes Tissot CA Rosé38:28+05:07
5Nataas Ida Nydalens SK39:27+06:06
6Bernadett Kovalcsik Q&SZ Orienteering39:58+06:37
7Corinne Scheidegger OLG Skandia40:07+06:46
8Orsolya Oszlovics Tipo TKE - Budapest41:22+08:01
9Anna Spiegl Kalocsai SE41:54+08:33
10Karla Moller Aalborg OK42:54+09:33
11Vilma Balciunaite Telsiai OK44:08+10:47
12Dorte Bak Aalborg OK46:36+13:15
13Katerina Chmelikova VSK MZLU Brno47:33+14:12
14Jasmin Jenni OLG Skandia51:04+17:43
15nadia montibeller panda valsugana51:05+17:44
16Alicia Cuche CA Rosé54:08+20:47
17Lene Vindum Aalborg OK54:27+21:06
18Dorthe Lind OK Fros56:47+23:26
19Kopp Simone TV Oberkirch57:43+24:22
20Petra Dittrichova KOB Konice58:24+25:03
21Dorte Bruun Aalborg OK63:11+29:50
22Sabine EMDE Kalksburg OL64:56+31:35
23Monika Joss OL Regio Olten65:38+32:17
24Inga Jukneviča Saldus OK68:29+35:08
25Pia Malling Randers OK69:36+36:15
26Inge Mogensen Aalborg OK69:42+36:21
27Hanne Hyldelund OK-HTF71:21+38:00
28Ódor Viktória FÖMTERV SK73:13+39:52
29Marianne Petersen OK Ost74:10+40:49
30Annalisa Losa A.D. Trento Orienteering76:25+43:04
31Mojca Blažič OK Perkmandeljc Trbovlje91:30+58:09
32Lena Gelshoj FIF Hillerod118:12+84:51
Floettum Linda Nydalens SKMP+ --:--
Katja Reibert Hansen FIF HillerodMP+ --:--

W21E (5.9km / 0m / 22KT)

1Rothauer Lucie ASKÖ Henndorf72:45+00:00
2Monika Faessler OLG St.Gallen/Appenzell73:20+00:35
3Maja Alm Ulricehams OK77:22+04:37
4Valérie Suter CA Rosé77:27+04:42
5Louise Oram Greater Vancouver Orienteering77:48+05:03
6Nicole Ragvin Nydalens SK84:48+12:03
7Ágnes Wengrin Tipo TKE - Budapest85:39+12:54
8Ingvaldsen Elisabeth Nydalens SK86:13+13:28
9Martina Jircakova Czech team86:40+13:55
10Marie Fred OK Orient86:47+14:02
11Marta Prekopova Farmaceut Bratislava91:23+18:38
12Vendy Doležalová OK99 Hradec Králové93:26+20:41
13Helle Bobach Aalborg OK96:57+24:12
14Dana Bednarova Czech team98:36+25:51
15Pernille Sommer Spring Cup OK99:00+26:15
16Kretzschmar Anne USV TU Dresden101:35+28:50
17Anne Konring Olesen Spring Cup OK101:52+29:07
18Janine Inman Forth Valley Orienteers104:09+31:24
19Federica Maggioni IFK BOMBARDA105:15+32:30
20Pernille Brunstedt Spring Cup OK106:20+33:35
21Mojca Flerin OK Komenda125:12+52:27
22Andreja Anžur OK Komenda132:39+59:54
23Marirosa Hechich Semiperdo Orienteering Maniago133:20+60:35
Piia Takala Ylistaron Kilpa-VeljetMP+ --:--
Rikke Kofoed Spring Cup OKMP+ --:--

W35 (4.6km / 0m / 19KT)

1Kunz Maja OLG St.Gallen/Appenzell73:53+00:00
2Jeanette Finderup OK Pan Aarhus90:09+16:16
3Ilze Skangale Balta SK90:29+16:36
4Allwinger Tünde OK Brezice101:04+27:11
5BACHER Edith Orientation Team Besançon102:03+28:10
6Eva Ocvirk OK Japetic102:27+28:34
7Tine Alkjaer FIF Hillerod104:22+30:29
8Olga Manoilova LBNCO106:50+32:57
9Tünde Németh Soproni MAFC116:57+43:04
10Antónia Holper Tipo TKE - Budapest119:07+45:14
11Kerstin Buchacker CO Liege134:14+60:21
12Anne Johansson OK Orient136:34+62:41
13Irma Pretnar Orientacijski klub Azimut158:22+84:29
14BOUR Céline Tout Azimut Fameck161:19+87:26
Kristine Vecpuise Saldus OKMP+ --:--
Roberta Borroni Rusky GOK TeamMP+ --:--

W40 (4.2km / 0m / 16KT)

1Lucie Stormer SK KAMENICE49:04+00:00
2Regina Habenicht Sportunion Klagenfurt50:06+01:02
3Dunja van de Riet OK Maksimir53:19+04:15
4Charlotte Thrane Spring Cup OK55:57+06:53
5Jana Kozinova OKAP Praha56:53+07:49
6Amigó Anna CATALUNYA57:41+08:37
7Sandra Simonsen FIF Hillerod60:12+11:08
8Meieli Sieber CA Rosé60:22+11:18
9Jarmila Nemeckova OKAP Praha60:41+11:37
10Schweizer Kathi OLG Säuliamt Schweiz60:51+11:47
11Carola Ray OK7762:57+13:53
12Anette Bagger Sorensen Silkeborg OK63:43+14:39
13Christine Antoine LBNCO65:28+16:24
14Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz67:58+18:54
15Ansorge Silke SV Robotron Dresden70:12+21:08
16Ágnes Cseresnyes Tipo TKE - Budapest72:13+23:09
17Tatyana Prokhorova OK-HTF75:14+26:10
18Cristina Grabar US Primiero San Martino75:28+26:24
19Dita Kozakova SK KAMENICE77:25+28:21
20Andrea Jakubecz Q&SZ Orienteering77:32+28:28
21OBSTETAR anne Tout Azimut Fameck80:39+31:35
22Nina Simosas OK Orient80:53+31:49
23Susi Veitsberger TV Fürstenfeld82:41+33:37
24Alena Petrželová Lokomotiva Trutnov83:10+34:06
25Jana Ticha Tolar Jindrichuv Hradec84:55+35:51
26Monstein Ariane OLG St.Gallen/Appenzell86:51+37:47
27LOGE Sophie Tout Azimut Fameck90:39+41:35
28Csilla Hajas Zempleni90:42+41:38
29Károlyné Tóth Veszprémi Tájfutó Club94:12+45:08
30Ruth Ruch OLG Skandia94:42+45:38
31Brigitte Maget OLC Rudersdorf99:30+50:26
32Catherine Hill Fernlea Orienteeting Club107:20+58:16
33Tracey Grant Derwent Valley Orienteers115:35+66:31
34Vlasta Jarc G.O. Cai Monfalcone128:55+79:51
Britta Brünings TSV Karlshorst BerlinMP+ --:--

W45 (4.0km / 0m / 16KT)

1Gunther Marie Ligue Bourgogne50:01+00:00
2Repond Francine Care-Vevey Orientation51:43+01:42
3Pavlina Lejsek Lejsek Team52:56+02:55
4Wolf Ursula OLG Säuliamt Schweiz53:27+03:26
5MARCHESIN Sylvie csag metz56:06+06:05
6BOICHUT Isabelle Orientation Team Besançon56:38+06:37
7Andrea Wyss OLT SLOCH56:42+06:41
8Sophie DUPOIRIEUX Loisirs Orientation SANCHEY63:19+13:18
9Jenei Margit BÖF Hungary64:06+14:05
10Fuchs Hatt Elisabeth OL Zimmerberg-Nord65:00+14:59
11Arja Vestola Nastolan Terä66:06+16:05
12Jana Glabaznova Pratele OB Opava67:30+17:29
13Inger Simonsen Silkeborg OK69:18+19:17
14Annelli Sandbak Silkeborg OK72:11+22:10
15Bolis Carla O-92 Piano di Magadino72:13+22:12
16Bettina Gjedde Mariager Fjord OK73:45+23:44
17Mazzucchelli Claudia O-92 Piano di Magadino73:57+23:56
18Marina Plesničar CAI XXX OTTOBRE TRIESTE76:02+26:01
19DALLA COSTA Christiane csag metz76:19+26:18
20Guglielmetti Daniela GOLD Savosa77:09+27:08
21CAILLET Véronique AS QUETIGNY78:49+28:48
22bouche sylvie COLE80:01+30:00
23Laager Marlies OL Zimmerberg80:25+30:24
24TOUZAIN ROULLEAU ISABELLE Club Orientation Loisirs Etrec80:28+30:27
25Buhler Birgit USV TU Dresden80:29+30:28
26Ute Kretzschmar Orientierungslaufverein Weimar82:15+32:14
27Sabine GUIGNON SCAPA Nancy orientation82:43+32:42
28Claudia Thomsen Horsens OK84:06+34:05
29Britta Ank Pedersen Horsens OK84:44+34:43
30Ilona Hrabankova OKAP Praha85:38+35:37
31Ostorics Zsuzsanna Szundi Sc88:55+38:54
32Tina Udholm Aalborg OK93:53+43:52
33Lene Kofoed Petersen Horsens OK98:54+48:53
34Guglielmetti Gerda GOLD Savosa104:37+54:36
35Rosário Matias Lisboa110:31+60:30
36Jitka Hanušová Lokomotiva Trutnov135:20+85:19
37HOFF Mireille Tout Azimut Fameck151:19+101:18
Gross Heidi OL ZimmerbergMP+ --:--
Päivi Litmanen-Peitsala Helsingin SuunnistajatMP+ --:--
Deborah Simmons guildford orienteersMP+ --:--
Lenka Dittrichova KOB KoniceMP+ --:--

W50 (3.3km / 0m / 14KT)

1Annariitta Kottonen Lynx40:13+00:00
2Virginija Gvildiene OK Medeina44:18+04:05
3Agota Muzsnai Hegyisport Szentendre47:19+07:06
4Hanne M. Andersen OK Pan Aarhus48:26+08:13
5Ann Lindholm OK7749:43+09:30
6Eva Konring Olesen FIF Hillerod52:47+12:34
7Susi Schlatter OLG Skandia55:45+15:32
8CHRISTINA OLSSON OK SILVA56:08+15:55
9Hofer Margrith OLG Breitsee56:17+16:04
10Trish Coombs Nydalens SK60:20+20:07
11Bea Arn SCOM Mendrisio61:53+21:40
12Ziegerhofer Anneliese TVN Linz62:46+22:33
13Daina Gredzena Saldus OK63:24+23:11
14Anneli Ojapalo Rajamaen Rykmentti66:09+25:56
15MOUCHETTE Régine Tout Azimut Fameck67:25+27:12
16Anita Laaksonen Tarpian Suunta70:07+29:54
17Silvi Simonne K.O.L. Belgium70:28+30:15
18Ursula Saner OL Regio Olten72:45+32:32
19Svatava Henkova Radioklub Blansko77:31+37:18
20PAOLUCCI Christiane Tout Azimut Fameck79:23+39:10
21Van Elder Isabelle Pégase81:11+40:58
22Byers Debbie Big Foot Orienteers105:19+65:06
23Julie Mann Kareelah Orienteers105:35+65:22
24THIEBAUT Evelyne csag metz107:19+67:06
25Anja Oikkonen OK Orient110:06+69:53
Vibeke Gottlieb Herning OKMP+ --:--
PAPILLON Françoise AS QUETIGNYMP+ --:--

W55 (2.9km / 0m / 14KT)

1Zaugg Yvette OLG Säuliamt Schweiz42:16+00:00
2Elizabeth Borchorst Mariager Fjord OK45:00+02:44
3vagner christine csag metz51:41+09:25
4Kirsten Bobach Aalborg OK56:55+14:39
5Prommer Martha Naturfreunde St. Veit58:02+15:46
6Annelise MacLassen Aalborg Kaserne idratsforening59:49+17:33
7Teresa Finlay Fermanagh Orienteers62:25+20:09
8Lynda Rapkins Enoggeroos63:51+21:35
9Viv Macdonald Derwent Valley Orienteers65:52+23:36
10Jabas Bea OLG Basel68:48+26:32
11Else Sorensen Politiets Idratsforening Koben73:55+31:39
12Dzintra Tone Saldus OK82:52+40:36
13Trille Ditlevsen Horsens OK89:33+47:17
14LECOYER Annick Vervins orientation111:58+69:42
15Keller Veronika Swiss O Tours123:28+81:12
16CORDIER Sylvie csag metz140:11+97:55
17BERGER Marie Jose Tout Azimut Fameck154:21+112:05
18Lauvray Evelyne FAMECK191:22+149:06

W60 (2.1km / 0m / 12KT)

1Vaira Černiševa Saldus OK32:24+00:00
2Naef Heidi OLV Langenthal35:41+03:17
3Ruth Bieri OLT SLOCH36:53+04:29
4Selma Watterdal OL Tönsberg38:21+05:57
5Rosmarie Gerber OLG Skandia39:06+06:42
6Fiorella Lin Semiperdo Orienteering Maniago40:25+08:01
7Komár Ildikó Morgó Sc40:34+08:10
8Rita MARGAIRA cus torino41:31+09:07
9Ilona Dobos Stars Orienteering Club42:31+10:07
10Annerös Egger OLG Skandia43:27+11:03
11Paula Kyyronen Rajamaen Rykmentti44:08+11:44
12Jette Bachhausen FIF Hillerod44:39+12:15
13Dietlinde Venhauer OLCU Viktring45:47+13:23
14Marianne Lykking OK-73 Gladsaxe45:52+13:28
15Kirsten Brunstedt OK Ost Birkerod47:15+14:51
16HIERZEGGER UTE HSV KLUCAR49:00+16:36
17Edith Sorensen Aalborg OK61:10+28:46
Chris Wood FVO StirlingMP+ --:--
Elsbeth HOFER Sportclub BoppelsenMP+ --:--

W65 (2.1km / 0m / 12KT)

1Ilze Bruce Saldus OK31:03+00:00
2Huggler Erica STABUS33:26+02:23
3Renger Jutta Heeressportverein Graz35:35+04:32
4Huber Madeleine STABUS35:44+04:41
5Marja Raatikka Helsingin Suunnistajat41:16+10:13
6Gübeli Veronika thurgorienta45:34+14:31

W70 (2.1km / 0m / 12KT)

1Ausma Bruce Saldus OK36:17+00:00
2Gri Teresa CATALUNYA71:08+34:51

OPEN 1 (7.3km / 0m / 24KT)

1Zridkavesely Libor Czech team77:17+00:00
2Laugen Bjorge OK Laugen85:47+08:30
3Abel Hegedus BEDC114:37+37:20
4Glaner Franz WAT115:04+37:47

OPEN 2 (4.6km / 0m / 19KT)

1Hanga Györgyi Hangya SE Budapest53:34+00:00
2Reka Hegedus BEDC87:19+33:45
3Ari Kauhanen OK7798:15+44:41
4Jarmo Kankkunen OK77108:18+54:44
5Zsoltné Németh HER123:58+70:24
6Zemp Campana Silvia ASCO Lugano128:55+75:21
7Campana Albino ASCO Lugano137:49+84:15
8Zsuzsanna Salánki Hangya SE Budapest139:11+85:37
9Hack Thomas WAT143:19+89:45
10Sylvain Boulanger Neveu ST EGREVE 3809143:58+90:24
11Andras Zempleni Zempleni167:27+113:53
12Zsolt Németh HER206:14+152:40
Éva Treiner Hangya SE BudapestMP+ --:--
Schaerli Jan OLG WisligMP+ --:--
András Incze HK Optimists ScMP+ --:--
Zakourilova Helena OKAP PrahaMP+ --:--

OPEN 3 (3.4km / 0m / 13KT)

1Philipp Schaerli OLG Wislig41:01+00:00
2Gaby Löbner TSV Karlshorst Berlin48:02+07:01
3Irene Ank Jorgensen Horsens OK49:05+08:04
4Juraj Prekop Farmaceut Bratislava52:28+11:27
5Anders Blomqvist OK7753:01+12:00
6Hanne Borup Fredberg Silkeborg OK62:19+21:18
7Gorecki Jana USV Jena62:42+21:41
8Roos Heinz O-92 Piano di Magadino63:12+22:11
9Polgár Gergő Balatonfüredi Sport Club64:08+23:07
10Szautner Regina Balatonfüredi Sport Club64:11+23:10
11Auni Donner OK7767:32+26:31
12Noémi Horváthné Siralyok67:50+26:49
13Roos Annemarie O-92 Piano di Magadino69:16+28:15
14Orsolya Magyari Tipo TKE - Budapest70:34+29:33
15Mondada Moreno O-92 Piano di Magadino71:56+30:55
16Štrakl Urban OK Perkmandeljc Trbovlje78:29+37:28
17Spiegl Zsuzsa Kalocsai SE84:12+43:11
18Berenika Drzkova OK Lokomotiva Pardubice84:29+43:28
19Pura Paola O-92 Piano di Magadino86:18+45:17
20Bolis Luciano O-92 Piano di Magadino88:23+47:22
21Ferretti Adriana O-92 Piano di Magadino88:44+47:43
22Grethe Boen Knudsen Horsens OK90:03+49:02
23Anetti Kiss BEDC90:06+49:05
24Mondada Paola O-92 Piano di Magadino97:08+56:07
25Nicoli Luisella O-92 Piano di Magadino97:14+56:13
26Szilvia Bogdány Tipo TKE - Budapest99:52+58:51
27Darja Brecelj OK Ursus106:34+65:33
Márton Bruck Tipo TKE - BudapestMP+ --:--
Federspiel Martha OLG Säuliamt SchweizMP+ --:--
Hedy Streuli OL Regio OltenMP+ --:--

Beginn (2.1km / 0m / 9KT)

1Ditte Gottlieb Herning OK29:45+00:00
2Sofia Jonsson Herning OK34:15+04:30
3Andrea Kozsuch Pécsi Vasutas Sport Kör38:58+09:13
4Jeppe Gottlieb Herning OK49:28+19:43
5Marius Flytkjaer Aalborg OK55:18+25:33

W10 (1.7km / 0m / 6KT)

1Elena Pezzati SCOM Mendrisio12:25+00:00
2Annika Simonsen FIF Hillerod13:40+01:15
3Cecilie Udholm Aalborg OK14:45+02:20
4Borbála Kovács Q&SZ Orienteering15:11+02:46
5Barbora Lejsek Lejsek Team15:39+03:14
6Pia Ocvirk OK Japetic15:41+03:16
7Anne Bak Aalborg OK15:49+03:24
8Nicola Northcott Derwent Valley Orienteers18:15+05:50
9Pauline Tiede TSV Karlshorst Berlin19:33+07:08
10Elisabeth Vindum Larsen Aalborg OK19:44+07:19
11Clara Bagger Hagner Silkeborg OK20:24+07:59
12Laura Andersen Silkeborg OK20:45+08:20
13Réka Dalida Pataki Pécsi Vasutas Sport Kör20:51+08:26
14Pura Eleonora O-92 Piano di Magadino21:52+09:27
15LOGE Jeanne Tout Azimut Fameck26:18+13:53
15JACQUET Lise Tout Azimut Fameck26:18+13:53
17Isabel Hill Fernlea Orienteeting Club29:50+17:25
18Nicoli Agnese O-92 Piano di Magadino30:40+18:15
19Matejka Slapnik Anžur OK Komenda33:07+20:42
20Luna Ketonen OK Orient33:38+21:13
21Linnea Johansson OK Orient39:53+27:28

W21A S (4.0km / 0m / 14KT)

1Andrea Lux Tipo TKE - Budapest43:08+00:00
2Rikke Nygaard Spring Cup OK44:50+01:42
3Kari Gulbrandsen Aarhus Nydalens SK47:17+04:09
4Michaela Krtickova KOB Konice47:57+04:49
5Oen Anny Nydalens SK48:52+05:44
6Waerp Silje Nydalens SK49:03+05:55
7Martina Rothenbühler OLG Skandia50:28+07:20
8Sabrina Rinaldi A.D. Trento Orienteering50:47+07:39
9Bettina Wyss OL Regio Olten51:07+07:59
10Outi Örn Kärkölän Kisa-Veikot51:58+08:50
11Valentina Zupanic Croatia mil team52:51+09:43
12Kaszás Szilvia Balatonfüredi Sport Club53:04+09:56
13Arvesen Elisabeth Nydalens SK53:33+10:25
14Piia Juhola Rasti-Lukko54:15+11:07
15Christine Lehmann OLG Skandia55:28+12:20
16Zsuzsanna Riczel Szende SC56:11+13:03
17Mónika Rácz Tipo TKE - Budapest57:47+14:39
18Andrea Lengyel Tipo TKE - Budapest57:59+14:51
19Ellis Byrgiel Sommer OK Ost Birkerod58:00+14:52
20Zuzana Škvorova SK KAMENICE58:40+15:32
21Nevija Leljak Croatia mil team58:53+15:45
22Saana Orkola DELTA59:25+16:17
23Andersen Tove OK Ost Birkerod60:06+16:58
24Marlene Tutzer ASD Terlaner Orientierunglaeuf60:41+17:33
25Fruzsina Farkas Tipo TKE - Budapest61:09+18:01
26Christine Wyss OLG Skandia61:15+18:07
27Ursula Jakob OLG Skandia61:26+18:18
28Barbara Stalder OLG Skandia63:07+19:59
29Katalin Lendvai Veszprémi Tájfutó Club63:27+20:19
30Anastassia Saranen Pihkaniskat64:39+21:31
31Katja Brunstedt OK Ost Birkerod67:44+24:36
32Annelies Etter CA Rosé68:34+25:26
33Csordás Erika FÖMTERV SK69:00+25:52
34Antonella Valer San Giorgio71:00+27:52
35Evelyne Hiltbrunner OLG Skandia72:56+29:48
36Alida Rácz Tipo TKE - Budapest76:14+33:06
37Vanessa Ricci Bitti A.S.D. GIOCAFAENZA TANTISPORT76:33+33:25
38Lenka Hankovcova SK KAMENICE77:03+33:55
39Julie Larsen Farum Tisvilde OK77:32+34:24
40Brunella Grigolli ASSOCIAZIONE DILETTANTISTICA T78:12+35:04
41Eszter Tóth Tipo TKE - Budapest78:41+35:33
42Mertens Kristel TROL BELGIUM82:18+39:10
43Birgitte Halland OK Ost Birkerod97:13+54:05
44Kirsten Nymann OK Ost Birkerod102:18+59:10
45Jannie Nielsen Tisvilde Hegn111:57+68:49
Karin Vogl SV MietrachingMP+ --:--
Lanini Daniela O-92 Piano di MagadinoMP+ --:--

M21A S (4.2km / 0m / 16KT)

1Stokseth Endre Nydalens SK34:55+00:00
2Martin Koci Czech team35:46+00:51
3Gábor Józsa Szende SC36:20+01:25
4Rune Nygaard Monrad Spring Cup OK36:59+02:04
5Magnus Kinn Solbjorg Nydalens SK38:20+03:25
6Michal Henek Czech team38:42+03:47
7Tore Borchgrevin Alu Tynset IF39:09+04:14
8Rune Rystad Nydalens SK39:14+04:19
9Martin Janda KOB Dobruska39:16+04:21
10Edi Ocvirk OK Japetic39:38+04:43
11Sven Schöpfer OLG Skandia40:00+05:05
12tom herremans Sun-O.com41:12+06:17
13Petter Skedsmo Fredrikstad Skiklubb41:13+06:18
14Domján Tamás FÖMTERV SK42:09+07:14
15Ville Halonen Rastivarsat42:19+07:24
16Vladimir Tkalec Croatia mil team43:34+08:39
17Antti Örn Mäntsalän Urheilijat44:03+09:08
18Vaclav Zakouril OKAP Praha44:20+09:25
19Klemen Kenda Orientacijski klub Azimut44:51+09:56
20Damir Miljkovic Croatia mil team45:27+10:32
21Johan Holkmann Jacobsen Spring Cup OK45:33+10:38
22Jiri Novotny MUPY MUP!45:41+10:46
23Rok Močnik Orientacijski klub Azimut46:25+11:30
24Morten Bang Norgaard OK Ost Birkerod46:28+11:33
25Roman Veznik MUPY MUP!47:21+12:26
26Luigi Lerose CAI XXX OTTOBRE TRIESTE48:08+13:13
27Juha Suntila Turun Metsänkävijät48:37+13:42
28Claus Bobach Aalborg OK49:08+14:13
29Corrado Pegoretti A.D. Trento Orienteering50:00+15:05
30Thomas Gloor OLV Baselland50:05+15:10
31Tomas Liscinsky Czech team51:03+16:08
32Franco Vaccari OTIS Trieste52:20+17:25
33Rooman Rudy TROL BELGIUM52:33+17:38
34Ondrej Skoba MUPY MUP!53:08+18:13
35Klemen Rihtarič Slovenska vojska54:05+19:10
36Hatt Simon OL Zimmerberg-Nord55:48+20:53
37Roland Vogl SV Mietraching55:59+21:04
38Justas Arasimavicius Labirintas56:46+21:51
38Primož Mikložič OK Polaris56:46+21:51
40Andrea Santini ASD Terlaner Orientierunglaeuf56:57+22:02
41Daniele Jabr A.S.D. GIOCAFAENZA TANTISPORT57:14+22:19
42Mühlbacher Thomas Naturfreunde Steiermark58:12+23:17
43Frei Michael OLG Wald59:10+24:15
43Eddy Sandri Panda Orienteering Valsugana A59:10+24:15
45Inaki Larena COBi Basque Country60:52+25:57
46Franc Knap Orientacijski klub Azimut62:34+27:39
47Wettstein Markus OLG Wald63:10+28:15
48Mario Gotal Croatia mil team65:30+30:35
49Rune Larsen Spring Cup OK66:17+31:22
50Rothauer Thomas ASKÖ Henndorf67:03+32:08
51Feike Alewijnse Argus70:08+35:13
52federico fratton panda valsugana70:23+35:28
53Mogens Finderup OK Pan Aarhus101:05+66:10
54Jorgen Rasmussen OK-HTF114:44+79:49
55Piero Labanti Rusky GOK Team115:41+80:46
Mauro Bussi A.S.D. GIOCAFAENZA TANTISPORTMP+ --:--

M10 (1.7km / 0m / 6KT)

1Karlis Kuzis Saldus OK9:51+00:00
2Ota Škvor SK KAMENICE11:42+01:51
3Daniel Saranen Helsingin Suunnistajat12:30+02:39
4schneider nik OL Zimmerberg12:55+03:04
5Soeren Thrane Oedum Spring Cup OK13:44+03:53
6Patrik Egei Tipo TKE - Budapest14:17+04:26
7Matej Škarabot OK Polaris14:42+04:51
8Andreas Alkjaer Eriksen FIF Hillerod16:00+06:09
9Leon Löbner TSV Karlshorst Berlin19:18+09:27
10Moritz Brünings TSV Karlshorst Berlin25:43+15:52
Emil Stormer SK KAMENICEMP+ --:--