Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO cup - drugo

Orientacijski klub Ursus, Ajdovščina, 25. 7. 2008

M12 (2.0km / 0m / 12KT)

1Emils Vainovskis Saldus OK19:51+00:00
2Tobia Pezzati SCOM Mendrisio21:22+01:31
3Lauris Frolovs Saldus OK23:18+03:27
4Christian Bagger Hagner Silkeborg OK23:27+03:36
5Erik Hajdu Tipo TKE - Budapest26:46+06:55
6Mondada Alessio O-92 Piano di Magadino28:08+08:17
7chen shmueli emek izrael28:27+08:36
8Ritvars Gludniš Saldus OK29:31+09:40
9Arthur Brünings TSV Karlshorst Berlin29:54+10:03
10Rafael Dobnik OLCU Viktring32:58+13:07
11Sandro Lippitsch OK Ursus36:45+16:54
12Tölgyesi Aurél Veszprémi Honvéd Sportegyesüle37:55+18:04
13Bence Varsányi Veszprémi Tájfutó Club39:17+19:26
14Paskuj Sámuel MACCABI-HUNGARY41:37+21:46
15Pura Filippo O-92 Piano di Magadino43:45+23:54
16Christian Moller Aalborg OK46:05+26:14
17Niklas Kankkunen OK7751:20+31:29
18Atis Devits Saldus OK54:49+34:58
19Jonathan Ray OK7757:12+37:21
Oskar Stormer SK KAMENICEMP+ --:--

M14 (2.9km / 0m / 13KT)

1Luc Sandevoir LBNCO30:01+00:00
2Thomas Gillet FRSO34:30+04:29
3Domonkos Kovács Q&SZ Orienteering34:46+04:45
4Gygax Sebastian OLG Herzogenbuchsee35:24+05:23
5Quentin Mertenat CA Rosé36:38+06:37
6Jan Pavlovec OK JISKRA NOVY BOR39:32+09:31
7Gatis Brežnojs Saldus OK41:31+11:30
8Kopp Felix TV Oberkirch43:28+13:27
9LOGE Paul Tout Azimut Fameck45:02+15:01
10Derenne Thiubaut FRSO45:52+15:51
11Mofaz Shmueli emek izrael51:45+21:44
12Silas Frederik Thomsen Horsens OK52:16+22:15
13Rooman Michael TROL BELGIUM58:17+28:16
14Julien Dache FRSO58:40+28:39
15Botond Dankó Tipo TKE - Budapest58:51+28:50
16Gergő Horváth Siralyok58:56+28:55
17Amos Ketonen OK Orient60:46+30:45
18Farkas Ádám Balatonfüredi Sport Club65:47+35:46
19Földing Viktor Balatonfüredi Sport Club71:03+41:02
20Ádám Miháczi Tipo TKE - Budapest79:50+49:49
21Fabio Stricker CA Rosé80:18+50:17
22Povilas Kazimier Gvildys OK Medeina88:40+58:39
23Madars Mačukans Saldus OK93:11+63:10
24Alexander Blomqvist OK7797:38+67:37
25Arttu Kottonen Lynx109:33+79:32
26Martinš Bucis Saldus OK116:58+86:57
Remo Ruch OLG SkandiaMP+ --:--

M16 (2.9km / 0m / 18KT)

1Marius Thrane Oedum Spring Cup OK24:40+00:00
2Jan Petrzela Czech team25:13+00:33
3Ferretti Pietro O-92 Piano di Magadino28:22+03:42
4ARNOULD Louis Tout Azimut Fameck29:31+04:51
5Marek Schuster Czech team29:46+05:06
6Tölgyesi Ákos Veszprémi Honvéd Sportegyesüle30:31+05:51
7Bruno Parmentier FRSO30:45+06:05
8Filip Hadac Czech team31:17+06:37
9Horvath Marcel Siralyok31:39+06:59
10Félix MAHLER SCAPA Nancy orientation35:00+10:20
10Bugár Gergely Spartacus35:00+10:20
12Nicoli Romeo O-92 Piano di Magadino35:09+10:29
13Julien Gillet FRSO35:52+11:12
14Jan Cermak Czech team36:08+11:28
15Kopp Fabian TV Oberkirch37:28+12:48
16Jan Nemecek OKAP Praha37:35+12:55
17Filip Nyholm OK Orient37:42+13:02
18Tomas Tichy Tolar Jindrichuv Hradec37:55+13:15
19Mayer Kilian SSV Hallein-Neualm38:18+13:38
20Julian Zollneritsch OLC Graz38:30+13:50
21Victor Hauerslev OK Pan Aarhus38:57+14:17
22Ábel Györgyi MOM Budapest39:25+14:45
23Thomas Bredo FRSO39:51+15:11
24Sebestyén Kovács Q&SZ Orienteering40:10+15:30
25Boris Navratil Czech team40:22+15:42
26Otto Simosas OK Orient40:26+15:46
27Sandijs Mačukans Saldus OK42:52+18:12
28Tomaš Rusy Czech team43:40+19:00
29Tomáš Svoboda Lokomotiva Trutnov44:23+19:43
30Tibor Golob Mrak Orientacijski klub Azimut44:37+19:57
31Jaka Pišljar OK Komenda44:38+19:58
32Bence Németh VBT44:58+20:18
33Jules DUPOIRIEUX Loisirs Orientation SANCHEY45:10+20:30
34Jernej Podobnik Orientacijski klub Azimut46:56+22:16
35Tölgyesi Renátó Spartacus46:59+22:19
36Thomas Goubau FRSO49:43+25:03
37Koch Sämi OLV Luzern55:19+30:39
38Matias Kankkunen OK7768:57+44:17
39Rasmus Bruun Aalborg OK77:00+52:20
40HOFF Geoffrey Tout Azimut Fameck87:59+63:19
41Marco Pipa CAI XXX OTTOBRE TRIESTE96:23+71:43
42Davide Lorgio CAI XXX OTTOBRE TRIESTE104:22+79:42
Bolis Alessandro O-92 Piano di MagadinoMP+ --:--
Erasmo Sossich CAI XXX OTTOBRE TRIESTEMP+ --:--

M18 (3.3km / 0m / 21KT)

1Milos Nykodym Czech team27:17+00:00
2Stepan Zimmermann Czech team27:31+00:14
3Pavel Kubat Czech team31:44+04:27
4Jiri Necas Czech team33:09+05:52
5Boldizsár Kovács Q&SZ Orienteering33:23+06:06
6Gabor Vellner Siralyok33:51+06:34
7Kleo Ketonen OK Orient34:21+07:04
8Géza Jenes MOM Budapest35:21+08:04
9Bolis Vasco O-92 Piano di Magadino35:55+08:38
10Matyas Kinde Siralyok37:40+10:23
11LUDOVICY Nicolas CO Liege38:01+10:44
12Vit Braveny Czech team39:17+12:00
13Tomáš Lazák Lokomotiva Trutnov39:25+12:08
14Dominik Gruenberger Ok Gittis Klosterneuburg39:49+12:32
15Ferretti Martino O-92 Piano di Magadino41:19+14:02
16Martin Kult Lokomotiva Trutnov42:01+14:44
17Jiri Slezak Czech team43:32+16:15
18Janis Penkulis Saldus OK46:44+19:27
19Tamas Frater Siralyok48:24+21:07
20Lussmann Sandro OLG St.Gallen/Appenzell49:31+22:14
21Nagy Kristóf Spartacus50:57+23:40
22Márton Incze HK Optimists Sc51:24+24:07
23Laager Michael OL Zimmerberg53:55+26:38
24Fabio Casagranda A.D. Trento Orienteering55:34+28:17
25Zsombor Incze HK Optimists Sc56:06+28:49
26Jacopo Ferrai A.D. Trento Orienteering63:02+35:45
27Arthur MAHLER SCAPA Nancy orientation63:38+36:21
28Buhler Stefan USV TU Dresden64:44+37:27
29Yan Christan CA Rosé65:10+37:53
30Narziss Studer CA Rosé70:54+43:37
Károly Tóth Veszprémi Tájfutó ClubMP+ --:--

M20 (3.8km / 0m / 22KT)

1Jonas Vytautas Gvildys OK Medeina32:14+00:00
2Ondrej Maly Czech team32:32+00:18
3Daniel Hajek Czech team33:18+01:04
4Jakub Zimmermann Czech team34:06+01:52
5Matej Klusacek Czech team35:16+03:02
6Jan Kubat Czech team35:22+03:08
7Michal Jirasek Czech team36:07+03:53
8Lukas Patek Czech team38:14+06:00
9Christian Pfeifer OLC Graz40:54+08:40
10Per Hjerrild OK Pan Aarhus42:24+10:10
11Márton Mets Hangya SE Budapest42:33+10:19
12Tobias Guggenberger OLC Graz42:51+10:37
13Zdenek Slezak Czech team43:47+11:33
14Ondrej Pavlu Czech team47:09+14:55
15Péter Györgyi MOM Budapest51:29+19:15
16Adrian Hofstetter OLG Skandia53:34+21:20
17Tomas Necas Czech team57:34+25:20

M21A L (3.8km / 0m / 22KT)

1Patrick Goeres Greater Vancouver Orienteering33:59+00:00
2Urtzi Iglesias COBi Basque Country38:04+04:05
3Máté Spiegl Kalocsai SE39:16+05:17
4Magnus Johansson Greater Vancouver Orienteering39:17+05:18
5Bergmann Beat OMAU39:39+05:40
6Jan Potsejnsky Czech team40:18+06:19
7Stefan Seifried OLC Rudersdorf41:17+07:18
8Petr Hanc STS Chvojkovice Brod42:06+08:07
9Christian Peter MacLassen Aalborg Kaserne idratsforening42:30+08:31
10Thomas Wyss OL Regio Olten42:46+08:47
11Tobias Jost OLG Skandia43:13+09:14
12Martin Gregor SK Chotebor44:06+10:07
13Stepan Drzka OK Lokomotiva Pardubice44:23+10:24
14Martin Veitsberger TV Fürstenfeld44:39+10:40
15Petr Kolek STS Chvojkovice Brod44:47+10:48
16Kristóf Ralovich Pécsi Vasutas Sport Kör45:00+11:01
17Andreas Lyngaa Herning OK45:17+11:18
18Jaime Montero Orientacijski klub Azimut46:29+12:30
19Reinitz Thomas TSC Eintracht Dortmund47:28+13:29
20LEMERCIER Mathieu Tout Azimut Fameck48:58+14:59
21Jan Krticka KOB Konice49:06+15:07
22Christoph Hofer OLG Skandia49:18+15:19
23Tim Beale Oxford University Orienteering50:34+16:35
24Cosimo Guasina Erebus Orientamento Vicenza54:16+20:17
25Lleí Viles CATALUNYA54:46+20:47
26Thomas Veitsberger TV Fürstenfeld55:14+21:15
27Róbert Bánfi Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club55:52+21:53
27Thomas Zuberbuehler OLG St.Gallen/Appenzell55:52+21:53
29Ruben Castro CATALUNYA63:34+29:35
30Herfried Trummer TV Fürstenfeld72:53+38:54
31Vincenzo De Simone GOS Subiaco83:07+49:08
Dario Pedrotti San GiorgioMP+ --:--

M21B (2.9km / 0m / 18KT)

1Gyalog Zoltán Spartacus35:11+00:00
2Takács Krisztián Balatonfüredi Sport Club36:46+01:35
3Domokos Molnár Tipo TKE - Budapest37:27+02:16
4Gábor Pataki Pécsi Vasutas Sport Kör38:17+03:06
5Zai Bálint Spartacus38:49+03:38
6Andrea Foschian Semiperdo Orienteering Maniago39:02+03:51
7Zoltán Dankó Tipo TKE - Budapest39:16+04:05
8Péter Gombkötö Tipo TKE - Budapest39:27+04:16
9Attila Molnár Tipo TKE - Budapest41:06+05:55
10Emil Kacin Orientacijski klub Azimut42:49+07:38
11Bazsó Dániel Balatonfüredi Sport Club43:55+08:44
12Zoltan Kovacs Siralyok45:12+10:01
13Erik Schwendtner Siralyok47:00+11:49
14Igor Bončina Orientacijski klub Azimut49:00+13:49
15Olivér Polgár Tipo TKE - Budapest53:10+17:59
16Révész Gábor MACCABI-HUNGARY53:12+18:01
17Bernt Are Lervag Nydalen SK53:33+18:22
18István Dankó Tipo TKE - Budapest54:14+19:03
19Rune Kristian Mork Statnett BIL54:36+19:25
20Laták Rudolf BÖF Hungary55:37+20:26
21Ali Başol Istanbul OK58:01+22:50
22Pelessoni Renato G.O. Cai Monfalcone62:41+27:30
23Bernhard Redl Tipo TKE - Budapest63:01+27:50
24Jan Hulec Czech team66:10+30:59
25Nejc Močnik Orientacijski klub Azimut91:46+56:35
26Marko Mlakar Orientacijski klub Azimut94:32+59:21
27Herwig Stütz OLC Rudersdorf104:47+69:36
Rene Andersen Silkeborg OKMP+ --:--

M21E (4.0km / 0m / 22KT)

1Muller Andreas OLG Säuliamt30:08+00:00
2Eduard Smehlik Czech team31:07+00:59
3Esa Huttunen OK Orient31:36+01:28
4Leif Stormer SK KAMENICE32:37+02:29
5Staffan Tunis TCP -0633:03+02:55
6Rajnosek Zdenek Czech team33:28+03:20
7Anders Konring Olesen FIF Hillerod33:34+03:26
8Petr Losman OK99 Hradec Králové33:46+03:38
9Svante Nilsson OK Orient33:51+03:43
10Lars Lindstrom FIF Hillerod34:14+04:06
11Vannier Fabrice CSLG MELUN34:39+04:31
12Mads Ingvardsen Farum Tisvilde OK35:35+05:27
13Anders Kleist OK Denseln36:20+06:12
14Zdenek Liscinsky Czech team36:30+06:22
15Michael Sorensen Spring Cup OK36:31+06:23
16Rasmus Djurhuus Kristiansand Orienteringsklubb37:17+07:09
17Audrius Smilgius Azuolas37:31+07:23
18Beat Fankhauser OLG Skandia38:17+08:09
19Gábor Forrai Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club38:20+08:12
20Ákos Kisvölcsey MOM Budapest39:13+09:05
21Tihomir Salopek OK Ris39:30+09:22
22Zdenek Mazal VSK MZLU Brno40:07+09:59
23Jiri Zelinka Czech team40:24+10:16
24Giaime Origgi IFK BOMBARDA40:34+10:26
25Ondrej Pokorny OKAP Praha41:03+10:55
26Matthias Kretzschmar Orientierungslaufverein Weimar41:17+11:09
27Oeyvind Per Stene Czech team42:25+12:17
28Allwinger Herwig OK Brezice42:32+12:24
29Michele Fiocca Corsa Orientamento Club ROMA42:45+12:37
30Lukas Mueller OLG Huttwil43:03+12:55
31DE NEYER Gilles Belgian Big Fat Guys43:27+13:19
32Miklós Forrai Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club43:49+13:41
33GOUBAU Johan Belgian Big Fat Guys44:06+13:58
34Alen Gavar Istanbul OK44:33+14:25
35Pasi Lehtimäki TCP -0644:53+14:45
36Giuseppe Bezzi skodeg-o45:14+15:06
37Wolf Dieter OLG Säuliamt Schweiz46:03+15:55
38Chrisrian Holm Hansen St. Binderup OK46:23+16:15
39CLAPUYT François Belgian Big Fat Guys46:46+16:38
40David Rihtarič Slovenska vojska49:21+19:13
41Zoltán Gyimesi Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club50:30+20:22
42Andrew Brown South London50:31+20:23
43Danijel Katalenic Croatia mil team50:49+20:41
44Daniel Daví CATALUNYA54:29+24:21
45DE NEYER Quentin Belgian Big Fat Guys54:59+24:51

M35 (3.8km / 0m / 22KT)

1Lassi Virtanen Rasti-Lukko35:20+00:00
2Martin Hajdu Tipo TKE - Budapest36:53+01:33
3Georg WITTBERGER Kalksburg OL39:24+04:04
4Andy Simpson OD41:23+06:03
5Jason Inman Forth Valley Orienteers42:03+06:43
6Róbert Gönczi Tipo TKE - Budapest43:18+07:58
7Jari Johansson OK Orient43:26+08:06
8Sergey Yutkin Omega Moscow44:50+09:30
9Kestutis Jokubauskis Telsiai OK46:40+11:20
10Peter Reibert Hansen FIF Hillerod46:55+11:35
11Gregor Anderluh OK Ursus47:16+11:56
12Thomas Fredberg Silkeborg OK49:07+13:47
13Thomas Eriksen FIF Hillerod49:26+14:06
14andrea cipriani panda valsugana49:38+14:18
15Stanislav Kustec Slovenska vojska56:51+21:31
16Carles Domenech CATALUNYA61:47+26:27
17Darko Duhovic Croatia mil team62:53+27:33
18Szilard SELLEI OK TIMISOARA64:46+29:26
19Voorhof Geert K.O.L. Belgium65:24+30:04
20Martin Röhl TSV Karlshorst Berlin72:34+37:14
21Viktoras Sirvydis Telsiai OK74:59+39:39
22Thierry Maeder LBNCO84:10+48:50
23Petr Hankovec SK KAMENICE97:26+62:06
24Petr Prusek OK JISKRA NOVY BOR100:55+65:35
Roland Pach CA RoséMP+ --:--

M40 (3.7km / 0m / 19KT)

1Maddalena Stefano O-92 Piano di Magadino31:43+00:00
2Kunz Patrick OLG St.Gallen/Appenzell32:47+01:04
3Petr Kozak SK KAMENICE33:40+01:57
4Rasmus Oedum Spring Cup OK35:29+03:46
5Tomas Ray OK7740:34+08:51
6Ove Simosas OK Orient40:37+08:54
7Jan Donner OK7740:57+09:14
8GROTE Andreas OLC SKOG Fribourg42:00+10:17
9Jan Moller Aalborg OK43:51+12:08
10Richard Jones Durham University43:56+12:13
11Gábor Kovács Q&SZ Orienteering44:26+12:43
12Tamás Egei Tipo TKE - Budapest44:48+13:05
13Zoltán Miháczi Tipo TKE - Budapest47:24+15:41
14Martin Škvor SK KAMENICE47:26+15:43
15Gerrit van de Riet OK Maksimir48:31+16:48
16Claus S. Pedersen Aalborg OK48:50+17:07
17László Faggyas Tipo TKE - Budapest49:43+18:00
18Mogens Hagner Silkeborg OK50:15+18:32
19Peter Bäcker OK Ost53:16+21:33
20URBANIAK KRZYSZTOF BIENIEWICE OK53:41+21:58
21Morten Kjar Silkeborg OK55:04+23:21
22Soren Flytkjaer Aalborg OK57:00+25:17
23Marco Giovannini Rusky GOK Team57:06+25:23
24Henrik Lisby Silkeborg OK58:33+26:50
25ROULLEAUX ALAIN Club Orientation Loisirs Etrec58:40+26:57
26Martin Tichy Tolar Jindrichuv Hradec59:38+27:55
27Stefano Galletti Rusky GOK Team60:13+28:30
28GOUBAU Bernard Pégase60:25+28:42
29Ole Jensen Mariager Fjord OK60:57+29:14
30Roth Peter Swiss O Tours62:34+30:51
31István Kovalcsik Q&SZ Orienteering62:40+30:57
32Christoph Hiltbrunner OLG Skandia62:50+31:07
33Bo L. Andersen Aalborg OK65:01+33:18
34Angel Pi CATALUNYA68:29+36:46
35Attila Varsányi Veszprémi Tájfutó Club68:30+36:47
36Soren Bak Aalborg OK72:20+40:37
37Petr Pavlovec OK JISKRA NOVY BOR73:08+41:25
38Günther Rosenkranz OL Andritz73:43+42:00
39Carsten Lind OK Fros73:46+42:03
40Richard Hill Fernlea Orienteeting Club74:33+42:50
41Milan Rejmont Lokomotiva Trutnov75:22+43:39
42Izquierdo Jordi CATALUNYA77:14+45:31
43Boris Doskar OK JISKRA NOVY BOR80:06+48:23
44Attilio Amato Rusky GOK Team80:45+49:02
45Pavel Petržela Lokomotiva Trutnov82:35+50:52
46LOGE Robert Tout Azimut Fameck83:58+52:15
47Pavel Hanuš Lokomotiva Trutnov85:05+53:22
48Stefan Ruch OLG Skandia91:29+59:46
49Paskuj Mátyás MACCABI-HUNGARY99:29+67:46
Bo Simonsen FIF HillerodMP+ --:--

M45 (3.7km / 0m / 18KT)

1Jan Nemecek OKAP Praha36:44+00:00
2Jonas Gediminas Gvildys OK Medeina38:51+02:07
3Heikki Vestola Nastolan Terä41:09+04:25
4Aeschlimann Ulu OLV Hindelbank41:12+04:28
5Petr Kozina OKAP Praha42:29+05:45
6Benoit Sandevoir LBNCO43:08+06:24
7Herzig Markus Swiss O Tours43:18+06:34
8Guntars Jansons Balta SK44:23+07:39
9Helge Lang Pedersen Farum OK44:51+08:07
10Torben Utzon OK Pan Aarhus45:08+08:24
11Max Habenicht Sportunion Klagenfurt46:35+09:51
12Boden René SV Robotron Dresden46:41+09:57
13Vicari Silvio O-92 Piano di Magadino47:13+10:29
14Hatt Edu OL Zimmerberg-Nord47:31+10:47
15Miklós Juhász Tipo TKE - Budapest47:56+11:12
16Tibor Molnár Soproni MAFC48:31+11:47
17OPETNIK Siegfried HSV-BLEIBURG48:56+12:12
18Jan Frode Seim Voss IL48:57+12:13
19Günter Kradischnig OLC Graz49:00+12:16
20Libor Hirs VSK MZLU Brno50:52+14:08
21Gygax Res OLG Herzogenbuchsee51:22+14:38
22Koch Felix OLV Luzern53:28+16:44
23Mangione François Ligue Bourgogne54:06+17:22
24VAN DE MAELE Marc K.O.L. Belgium54:40+17:56
25Jan Hauerslev OK Pan Aarhus55:23+18:39
26Georges MAHLER SCAPA Nancy orientation55:50+19:06
27Ansorge Ronald SV Robotron Dresden56:07+19:23
28Pura Alberto O-92 Piano di Magadino56:09+19:25
29Bauder Markus Swiss O Tours57:21+20:37
30Károly Tóth Veszprémi Tájfutó Club57:29+20:45
31Miklós Mets Hangya SE Budapest57:52+21:08
32Aki Saranen Helsingin Suunnistajat59:35+22:51
33TERZI Pierre AS QUETIGNY61:30+24:46
34Henrik Nielsen Tisvilde Hegn61:31+24:47
35Jan Lemmens Omega61:32+24:48
36DAVID HUNT Bristol Orienteering Klub62:30+25:46
37Christian GARREC CSEIS Fontainebleau64:11+27:27
38Buhler Michael USV TU Dresden65:23+28:39
39Roch Christan CA Rosé66:31+29:47
40Loré Carles CATALUNYA67:22+30:38
41Zoltán Györgyi Hangya SE Budapest71:26+34:42
42Cesare Tarabocchia Orientacijski klub Azimut72:08+35:24
43Dariusz Żebrowski Otwocki Klub Sportowy START73:51+37:07
44Mayer Horst SSV Hallein-Neualm76:45+40:01
45Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje76:48+40:04
46Frank Kretzschmar Orientierungslaufverein Weimar77:04+40:20
47OBSTETAR marc Tout Azimut Fameck78:55+42:11
47Juraszovich Johannes OLC Wienerwald78:55+42:11
49Bentsen Jens OK Ost Birkerod80:20+43:36
50Ferretti Remo O-92 Piano di Magadino82:06+45:22
51Georg Pregartner OLC Rudersdorf82:27+45:43
52Gilles DUPOIRIEUX Loisirs Orientation SANCHEY83:38+46:54
53Gary Simmons guildford orienteers85:37+48:53
54Mazzucchelli Luca O-92 Piano di Magadino87:50+51:06
55Matjaž Štrakl OK Perkmandeljc Trbovlje89:26+52:42
56Nagy Zsolt FÖMTERV SK89:55+53:11
57CAILLET François AS QUETIGNY91:17+54:33
58Michel Mertenat CA Rosé95:56+59:12
59GIAUX Eric BALISE 1096:49+60:05
60HOFF Olivier Tout Azimut Fameck110:56+74:12
61Hans Granholm OK Ost Birkerod114:07+77:23
Somogyi László Balatonfüredi Sport ClubMP+ --:--
Lussmann Roland OLG St.Gallen/AppenzellMP+ --:--

M50 (3.7km / 0m / 23KT)

1Kimmig Emil TV Oberkirch38:13+00:00
2Guglielmetti Francesco GOLD Savosa39:59+01:46
3Guglielmetti Michele GOLD Savosa45:16+07:03
4Heikki Pelkonen Nastolan Terä46:00+07:47
5Ilkka Ojapalo Rajamaen Rykmentti50:54+12:41
6Silvij Močnik Orientacijski klub Azimut52:46+14:33
7Hannu Kottonen Lynx53:10+14:57
8Rune Lundgren OK Orient53:17+15:04
9GRESSENS Eddy K.O.L. Belgium54:45+16:32
10Roger Coombs Nydalens SK54:48+16:35
11Gross Martin OL Zimmerberg56:43+18:30
12Denis Cuche CA Rosé59:18+21:05
13Günther Dobnik OLCU Viktring59:22+21:09
14PAPILLON Daniel AS QUETIGNY62:57+24:44
15Richard Catmur South London65:38+27:25
16Lumsden Andrew Big Foot Orienteers66:50+28:37
17Somogyi Lajos Balatonfüredi Sport Club67:12+28:59
18Bugár József BÖF Hungary68:11+29:58
19Kim Gottlieb Herning OK68:23+30:10
20Marco Ongaro US Primiero San Martino68:37+30:24
21Karsten Knudsen Horsens OK70:23+32:10
22Helge Sogaard Mariager Fjord OK70:36+32:23
23Giovanni Visetti GOS Subiaco73:15+35:02
24Soren Larsen FIF Hillerod74:58+36:45
25Vidimantas Arasimavicius Labirintas78:34+40:21
26Ulf Mogensen Aalborg OK78:52+40:39
27Kai O. Laursen Aalborg OK82:50+44:37
28Henrik Dagsberg Horsens OK83:49+45:36
29Fulvio Pacor ssd gaja85:42+47:29
30Davide Chiocca G.O. Cai Monfalcone97:34+59:21
31Luigi Mafei ASSOCIAZIONE DILETTANTISTICA T103:48+65:35
32Shlomo Raz Israel105:04+66:51
33Herbert Lippitsch OK Ursus124:04+85:51
34Konrad Graber OLT SLOCH124:53+86:40
35Ramelli Gian Paolo O-92 Piano di Magadino127:04+88:51
Olajos Ferenc Szundi ScMP+ --:--

M55 (3.0km / 0m / 18KT)

1MARTI Pekka ol.biel.seeland35:42+00:00
2Juhani Nippala Tarpian Suunta39:39+03:57
3János Spiegl Kalocsai SE40:22+04:40
4Vesa Tervo Rajamaen Rykmentti40:27+04:45
5Robert Rapkins Enoggeroos47:39+11:57
6Tore Watterdal OL Tönsberg48:56+13:14
7CORDIER Jacques csag metz49:39+13:57
8Peter Sorensen Politiets Idratsforening Koben50:55+15:13
9Srečo Pirman Škofjeloški orientacijski klub51:16+15:34
10Manuel Dias Lisboa56:07+20:25
11Emil Olesen FIF Hillerod56:39+20:57
12Peter Shepherd Kareelah Orienteers59:43+24:01
13Ziesche Juergen ESV Berlin-Schöneweide60:31+24:49
14Ziegerhofer Othmar TVN Linz64:33+28:51
15Frenzel Michael ESV Berlin-Schöneweide65:25+29:43
16Carl Malling Randers OK65:44+30:02
17HEUNINCKX Luc K.O.L. Belgium69:02+33:20
18hechl georg naturfreunde kitzbühel70:56+35:14
19Raymond Finlay Fermanagh Orienteers71:10+35:28
20Milan Henek Radioklub Blansko71:18+35:36
21enzo zamperin cus torino72:38+36:56
22Kurt Petersen Odense Politi Idratsforening74:22+38:40
23Werner Büchi OLV Hindelbank74:33+38:51
24Jens-Jörgen Lyngaa Herning OK76:46+41:04
25Kellens jean Pierre K.O.L. Belgium77:13+41:31
26Bill Griffiths Eborienteers77:20+41:38
27Ian Gilliver Manchester & District (Maccles77:35+41:53
28BERTINCHAMPS Jean-Luc Pégase85:06+49:24
29Miro Cvirn OK Tivoli87:39+51:57
30Zaugg Hannes OLG Säuliamt Schweiz88:28+52:46
31LOCUSSE Robert Tout Azimut Fameck88:42+53:00
32Prommer Günther Naturfreunde St. Veit90:56+55:14
33LECOYER Régis Vervins orientation93:52+58:10
34Siega Gianfranco G.O. Cai Monfalcone94:50+59:08
35Janko Lapajne Orientacijski klub Azimut97:50+62:08
36Karl Pongratz HSV Pinkafeld108:03+72:21
37asher shmueli emek izrael115:41+79:59
38Ranald Macdonald Derwent Valley Orienteers120:32+84:50
MOUCHETTE Alain Tout Azimut FameckMP+ --:--

M60 (2.6km / 0m / 17KT)

1Ales Chmelik VSK MZLU Brno33:17+00:00
2Kytöjoki Juhani Rasti-Jyry34:26+01:09
3Jiri Gurka ASKÖ Henndorf34:59+01:42
4Trunz Ernst Swiss O Tours35:35+02:18
5Jabas Daniel OLG Basel37:59+04:42
6Kurt HUBER Sportclub Boppelsen38:29+05:12
7Jokke Sell OK7739:29+06:12
8Heikki Kyyronen Rajamaen Rykmentti39:57+06:40
9Steiner Fritz bussola ok40:18+07:01
10Poul Bobach Aalborg OK41:32+08:15
11Gmür Guido OLG Pfäffikon42:41+09:24
12Péter dr. Gombkötö Tipo TKE - Budapest44:17+11:00
13Rufer Fritz bussola ok44:25+11:08
14Jürg Egger OLG Skandia46:26+13:09
15André Strauss OLG Skandia47:25+14:08
16Komár Béla Morgó Sc47:49+14:32
17Jens Holmgaard FIF Hillerod48:51+15:34
18GERT OLSSON OK SILVA49:12+15:55
19uzi shwitzer emek izrael49:15+15:58
20Torbjörn Wikström OK Orinto50:21+17:04
21Serge DERY FRSO - Espoirs51:16+17:59
22Hansueli Gerber OLG Skandia55:29+22:12
23Karsten Schultz FIF Hillerod57:59+24:42
24Doug Wood FVO Stirling58:49+25:32
25Bob Scott Harlequins OC59:18+26:01
26Brauchle Toni Swiss O Tours62:42+29:25
27Serge JEANMENNE FRSO - Espoirs63:22+30:05
28Henning Vide Petersen Horsens OK63:37+30:20
29Cesare Spacca cus torino65:13+31:56
30Lázár László Morgó Sc67:51+34:34
31schneider noldi OL Zimmerberg72:49+39:32
32Steen Jes OK Ost Birkerod75:29+42:12
33Erik Lohse OK Ost Birkerod78:09+44:52
34Pittet Errol OLG Breitsee78:37+45:20
35Knauer Guntram OMAU83:21+50:04
36Corrado MINIOTTI cus torino83:25+50:08
37PAOLUCCI René-Claude Tout Azimut Fameck95:59+62:42
38Karl Ditlevsen Horsens OK97:03+63:46
39Stefano Scarpini 0rientalp Societa Romana Orien101:48+68:31
40Buda József Balatonfüredi Sport Club104:37+71:20

M65 (2.6km / 0m / 15KT)

1Knud Lykking OK-73 Gladsaxe44:18+00:00
2Otto Venhauer OLCU Viktring48:45+04:27
3Osmo Peitsala Helsingin Suunnistajat50:04+05:46
4Jouko Karjalainen Helsingin Suunnistajat50:05+05:47
5Naef Viktor OLV Langenthal52:55+08:37
6Peter Wichmann Universitätssportclub Magdebur55:29+11:11
7Giorgio Tettamanti SCOM Mendrisio60:10+15:52
8HIERZEGGER HERWIG HSV KLUCAR62:47+18:29
9Walter Bieri OLT SLOCH67:56+23:38
10Coupey Guy CO boucles de la seine80:16+35:58
11Maddalena Mario O-92 Piano di Magadino93:50+49:32
12Miklós Bogdány Tipo TKE - Budapest94:42+50:24

M70 (2.6km / 0m / 15KT)

1Pentti Koponen EsSu52:41+00:00
2Peter Dobos Stars Orienteering Club53:46+01:05
3Huggler Klaus STABUS57:13+04:32
4Gübeli Arthur thurgorienta59:00+06:19
5Pertti Virtanen LS-3762:33+09:52
6Pavel Masek OK JISKRA NOVY BOR62:35+09:54
7János Szabon HK Optimists Sc67:01+14:20
8Althaus Heinz OLV Hindelbank91:51+39:10
9Luginbuehl Heinz ANCO91:54+39:13
10Renger Herwig Heeressportverein Graz107:35+54:54
11Lladó Carles CATALUNYA108:24+55:43
12Repond Henri Care-Vevey Orientation121:48+69:07
13gideon bartal emek izrael193:17+140:36
Laimonis Tone Saldus OKMP+ --:--

W12 (2.0km / 0m / 12KT)

1Gross Paula OL Zimmerberg18:28+00:00
2Zuzana Kozinova OKAP Praha19:15+00:47
3Matter Madlaina OLV Baselland19:29+01:01
4Réka Faggyas Tipo TKE - Budapest20:18+01:50
5ROULLEAUX JULIE Club Orientation Loisirs Etrec22:53+04:25
6Bolis Noa O-92 Piano di Magadino24:05+05:37
7Petra Egei Tipo TKE - Budapest28:52+10:24
8mathys lena OL Zimmerberg28:53+10:25
9Caroline Finderup OK Pan Aarhus30:19+11:51
10Petra Faggyas Tipo TKE - Budapest30:22+11:54
11Lotti Löbner TSV Karlshorst Berlin33:53+15:25
12Laager Laura OL Zimmerberg36:28+18:00
13Benedikte Vindum Larsen Aalborg OK39:59+21:31
14Isabel Donner OK7740:09+21:41
15Rooman Claudia TROL BELGIUM43:02+24:34

W14 (2.2km / 0m / 15KT)

1Lenka Svobodová Lokomotiva Trutnov24:01+00:00
2Marketa Novotna Czech team24:22+00:21
3Miri Thrane Oedum Spring Cup OK24:37+00:36
4Linnea Udholm Aalborg OK25:43+01:42
5Eszter Faggyas Tipo TKE - Budapest26:54+02:53
6ROULLEAUX NOEMIE Club Orientation Loisirs Etrec26:56+02:55
7Zuzana Kozakova SK KAMENICE29:08+05:07
8Martina Lejsek Lejsek Team30:06+06:05
9Martina Ruch OLG Skandia31:06+07:05
10Kinga Varsányi Veszprémi Tájfutó Club31:53+07:52
11Hatt Serafina OL Zimmerberg-Nord33:53+09:52
12Vanda Kinde Siralyok34:11+10:10
13Dorisz Hajdu Tipo TKE - Budapest36:39+12:38
14Marie Bak Aalborg OK37:12+13:11
15Ramelli Saba O-92 Piano di Magadino37:31+13:30
16Tereza Ticha Tolar Jindrichuv Hradec39:21+15:20
17Marine Christan CA Rosé40:04+16:03
18Rota Bruna Saldus OK40:12+16:11
19Astrid Kjar Silkeborg OK41:29+17:28
20Caisa Lindblom OK Orient47:37+23:36
21Basia Żebrowska Otwocki Klub Sportowy START48:04+24:03
22Jenny Ray OK7752:30+28:29
23Diána Miháczi Tipo TKE - Budapest55:17+31:16
24Marie-Louise Moller Aalborg OK55:34+31:33
25Caterina Pezze A.D. Trento Orienteering67:08+43:07

W16 (2.9km / 0m / 13KT)

1Petra Pavlovcova TJ Turnov26:53+00:00
2Stine Bagger Hagner Silkeborg OK28:34+01:41
3Tereza Novotna Czech team28:53+02:00
4Johanka Simkova Czech team29:39+02:46
5Julie Stormer SK KAMENICE31:27+04:34
6Reka Zempleni Siralyok32:03+05:10
7Vendula Horcickova Czech team32:20+05:27
8Karolina Tepla Czech team33:15+06:22
9Lenka Knapova Czech team34:23+07:30
10Valeria Grisoni Semiperdo Orienteering Maniago35:32+08:39
11Anna Kozinova OKAP Praha36:59+10:06
12Krisztina Tóth Veszprémi Tájfutó Club39:46+12:53
13Annika Kottonen Lynx42:58+16:05
14Luca Lajos Pécsi Vasutas Sport Kör43:22+16:29
15Henrika Wiksten OK Orient43:50+16:57
16Gross Lilly OL Zimmerberg45:00+18:07
17Ina Westerlund OK7747:11+20:18
18LOGE Lucie Tout Azimut Fameck47:12+20:19
19Jenny Blomqvist OK7747:23+20:30
20Emma Simosas OK Orient47:56+21:03
21Ida Kjar Silkeborg OK51:34+24:41
22Rafaela Ilmoni OK7756:06+29:13
23marta pacor CAI XXX OTTOBRE TRIESTE58:27+31:34
24Anna Kovalcsik Q&SZ Orienteering61:10+34:17
25Pavlina Lejsek Lejsek Team61:42+34:49
26Paskuj Rebeka MACCABI-HUNGARY63:44+36:51
27Gaëlle Christan CA Rosé67:46+40:53
28Corinne Jenni OLG Skandia69:16+42:23
29Mazzucchelli Giulia O-92 Piano di Magadino72:37+45:44
30Sofia Sidonio CAI XXX OTTOBRE TRIESTE92:55+66:02
Ildikó Mets Hangya SE BudapestMP+ --:--
Schaerli Eveline OLG WisligMP+ --:--
Astrid Ank Jorgensen Horsens OKMP+ --:--

W18 (3.0km / 0m / 19KT)

1Madla Svobodna Czech team34:23+00:00
2Gross Julia OL Zimmerberg34:27+00:04
3Vera Mullerova Czech team35:18+00:55
4Ilze Cahravusa Saldus OK35:20+00:57
5Marie Hauerslev OK Pan Aarhus36:03+01:40
6Matter Ladina OLV Baselland37:03+02:40
7Adela Indrakova Czech team37:16+02:53
8Lenka Polzerová Lokomotiva Trutnov37:59+03:36
9Ilona Tibay Siralyok38:02+03:39
10Clarissa Kradischnig OLC Graz38:24+04:01
11Zuzana Kubatova Czech team39:07+04:44
12Adelka Jakobova Czech team39:23+05:00
13Meznikova Lucie Czech team39:38+05:15
14Tekle Emilija Gvildyte OK Medeina39:58+05:35
15Sarka Folbrechtova Czech team40:09+05:46
16Magdalena Cermakova Czech team40:11+05:48
17Roos Elena O-92 Piano di Magadino42:21+07:58
18Gygax Katja OLG Herzogenbuchsee43:13+08:50
19Marlene Habenicht Sportunion Klagenfurt43:44+09:21
20Jana Knapova Czech team46:35+12:12
21Tanja Pretnar Orientacijski klub Azimut46:39+12:16
22Ieva Brice Saldus OK49:05+14:42
22Krystina Mervartova Czech team49:05+14:42
24Soldati Veronica O-92 Piano di Magadino50:37+16:14
25Tereza Uhlikova Czech team51:05+16:42
26Barbora Beranova Czech team51:11+16:48
27Noemi Imfeld OLG Skandia51:21+16:58
28Michaela Chmelarova Czech team53:31+19:08
29ROULLEAUX MAEVA Club Orientation Loisirs Etrec53:32+19:09
30Vivian Lindholm OK7756:14+21:51
31Zuzana Dittrichova KOB Konice56:37+22:14
32Zuzana Kluscakova Czech team58:32+24:09
33Mazzucchelli Martina O-92 Piano di Magadino61:09+26:46
34Urša Tomažin Orientacijski klub Azimut63:45+29:22
35Barbora Škvorova SK KAMENICE65:56+31:33
36Nicole Kopp CA Rosé66:22+31:59
37Barbara Pogačar OK Komenda67:37+33:14
38Christine Gerber OLG Skandia80:46+46:23
39Mondada Luisa O-92 Piano di Magadino81:30+47:07
40Barbara Prezelj OK Komenda82:43+48:20
41Katarina Bremšak OK Komenda93:58+59:35
Margnetti Valeria O-92 Piano di MagadinoMP+ --:--

W20 (3.0km / 0m / 22KT)

1Simona Karuchova Czech team32:10+00:00
2Eva Kabathova Czech team34:00+01:50
3Lenka Poklopova Czech team35:04+02:54
4Tereza Peterzelova Czech team35:36+03:26
5Zenia Mogensen OK Pan Aarhus35:58+03:48
6Michaela Prochazkova Czech team37:58+05:48
7Monika Dolezalova Czech team38:26+06:16
8Hana Hlavova Czech team39:39+07:29
9Jindra Hlavova KOB Konice41:54+09:44
10Barbora Svobodova Czech team46:51+14:41
11Ivana Bochenkova Czech team49:42+17:32
12Mondada Simona O-92 Piano di Magadino49:44+17:34
13Laager Susanne OL Zimmerberg52:33+20:23
14Kaszás Orsolya Balatonfüredi Sport Club58:19+26:09
15Henna Salminen OK7759:13+27:03
16Lucie Weissova Czech team59:18+27:08
17Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf90:33+58:23

W21A L (3.0km / 0m / 18KT)

1Raisa Sell OK7739:16+00:00
2Ramelli Vera O-92 Piano di Magadino41:05+01:49
3Christine Stalder OLG Skandia41:59+02:43
4Randi Wold Nydalen skiklubb42:32+03:16
5Maddalena Caia O-92 Piano di Magadino42:35+03:19
6Pernille Ibsen Lervag Nydalen SK43:25+04:09
7Toni ODonovan OD44:42+05:26
8Anna Strub OLG Huttwil45:29+06:13
9Mette Hjerrild OK Pan Aarhus47:01+07:45
10Ruth Holmes Oxford University Orienteering47:27+08:11
11Kamila Gregorova SK Chotebor47:51+08:35
12Laura Rinkineva TCP -0648:07+08:51
13Andrea Balakova Greater Vancouver Orienteering49:09+09:53
14Barbara Schlatter OLG Skandia49:25+10:09
15Knauer Johanna OMAU52:06+12:50
16Nadine Enoch Universitätssportclub Magdebur56:38+17:22
17Silke Kogelmann OLC Rudersdorf56:43+17:27
18Magdalena Pokorna OKAP Praha57:48+18:32
19Lidija Hribar Slovenska vojska59:13+19:57
20Lenka Hrobarova STS Chvojkovice Brod59:49+20:33
21Jenny Vuorinen TCP -0664:49+25:33
22Birgitte Honore Nielsen Aalborg OK72:41+33:25
23Laura Incerti skodeg-o76:45+37:29
24Therese Nyström OK Denseln85:30+46:14
25Nina Rudolf Slovenska vojska100:20+61:04
Delphine Serret ST EGREVE 3809MP+ --:--

W21B (2.2km / 0m / 15KT)

1Judit Prinzhausen Tipo TKE - Budapest29:02+00:00
2Agnes Tissot CA Rosé34:14+05:12
3Katerina Chmelikova VSK MZLU Brno35:07+06:05
4Corinne Scheidegger OLG Skandia36:11+07:09
5Pinar Başol Istanbul OK38:41+09:39
6Anna Spiegl Kalocsai SE40:11+11:09
7Rasa Radzeviciute Telsiai OK40:34+11:32
8Orsolya Oszlovics Tipo TKE - Budapest41:52+12:50
9Nataas Ida Nydalens SK41:57+12:55
10Dorte Bruun Aalborg OK42:44+13:42
11Bernadett Kovalcsik Q&SZ Orienteering43:35+14:33
12Floettum Linda Nydalens SK46:06+17:04
13Vilma Balciunaite Telsiai OK46:40+17:38
14Dorthe Lind OK Fros50:43+21:41
15Kopp Simone TV Oberkirch51:42+22:40
16Annalisa Losa A.D. Trento Orienteering52:07+23:05
17Alicia Cuche CA Rosé52:31+23:29
18Petra Dittrichova KOB Konice53:15+24:13
19Ódor Viktória FÖMTERV SK54:15+25:13
20Monika Joss OL Regio Olten59:44+30:42
21Marianne Petersen OK Ost61:43+32:41
22Sabine EMDE Kalksburg OL71:32+42:30
23nadia montibeller panda valsugana71:50+42:48
24Jasmin Jenni OLG Skandia77:28+48:26
25Inge Mogensen Aalborg OK86:14+57:12
26Karla Moller Aalborg OK86:42+57:40
27Lene Vindum Aalborg OK87:09+58:07
28Mojca Blažič OK Perkmandeljc Trbovlje96:18+67:16
29Hanne Hyldelund OK-HTF97:26+68:24
30Dorte Bak Aalborg OK108:32+79:30
31Lena Gelshoj FIF Hillerod135:32+106:30
Pia Malling Randers OKMP+ --:--

W21E (3.6km / 0m / 18KT)

1Ingvaldsen Elisabeth Nydalens SK34:40+00:00
2Rothauer Lucie ASKÖ Henndorf36:35+01:55
3Monika Faessler OLG St.Gallen/Appenzell39:09+04:29
4Nicole Ragvin Nydalens SK41:23+06:43
5Maja Alm Ulricehams OK41:56+07:16
6Valérie Suter CA Rosé42:39+07:59
7Marie Fred OK Orient43:15+08:35
8Martina Jircakova Czech team45:50+11:10
9Janine Inman Forth Valley Orienteers47:17+12:37
10Federica Maggioni IFK BOMBARDA47:19+12:39
11Marta Prekopova Farmaceut Bratislava47:35+12:55
12Louise Oram Greater Vancouver Orienteering48:45+14:05
13Helle Bobach Aalborg OK49:14+14:34
14Kretzschmar Anne USV TU Dresden51:40+17:00
15Dana Bednarova Czech team52:16+17:36
16Ágnes Wengrin Tipo TKE - Budapest52:57+18:17
17Pernille Brunstedt Spring Cup OK53:24+18:44
18Rikke Kofoed Spring Cup OK53:36+18:56
19Pernille Sommer Spring Cup OK54:38+19:58
20Heather Monro Durham University56:58+22:18
21Piia Takala Ylistaron Kilpa-Veljet63:49+29:09
22Marirosa Hechich Semiperdo Orienteering Maniago71:42+37:02
23Andreja Anžur OK Komenda76:07+41:27
Anne Konring Olesen Spring Cup OKMP+ --:--
Vendy Doležalová OK99 Hradec KrálovéMP+ --:--

W35 (3.0km / 0m / 22KT)

1Allwinger Tünde OK Brezice45:03+00:00
2Ilze Skangale Balta SK52:01+06:58
3Kunz Maja OLG St.Gallen/Appenzell53:00+07:57
4Tine Alkjaer FIF Hillerod55:13+10:10
5BACHER Edith Orientation Team Besançon57:37+12:34
6Tünde Németh Soproni MAFC59:02+13:59
7BOUR Céline Tout Azimut Fameck61:29+16:26
8Jeanette Finderup OK Pan Aarhus61:54+16:51
9Eva Ocvirk OK Japetic62:29+17:26
10Kerstin Buchacker CO Liege64:19+19:16
11Anne Johansson OK Orient73:44+28:41
12Antónia Holper Tipo TKE - Budapest79:19+34:16
13Olga Manoilova LBNCO79:20+34:17
14Roberta Borroni Rusky GOK Team85:53+40:50
15Irma Pretnar Orientacijski klub Azimut91:40+46:37

W40 (3.0km / 0m / 19KT)

1Lucie Stormer SK KAMENICE38:15+00:00
2Regina Habenicht Sportunion Klagenfurt39:27+01:12
3Charlotte Thrane Spring Cup OK40:35+02:20
4Jana Kozinova OKAP Praha43:38+05:23
5Schweizer Kathi OLG Säuliamt Schweiz44:37+06:22
6Christine Antoine LBNCO45:02+06:47
7Amigó Anna CATALUNYA45:27+07:12
8Carola Ray OK7746:25+08:10
9Meieli Sieber CA Rosé46:54+08:39
10Sandra Simonsen FIF Hillerod48:08+09:53
11Nina Simosas OK Orient52:29+14:14
12Jarmila Nemeckova OKAP Praha54:02+15:47
13Anette Bagger Sorensen Silkeborg OK55:45+17:30
14Dunja van de Riet OK Maksimir55:56+17:41
15Susi Veitsberger TV Fürstenfeld56:40+18:25
16OBSTETAR anne Tout Azimut Fameck56:41+18:26
17Ágnes Cseresnyes Tipo TKE - Budapest63:42+25:27
18Monstein Ariane OLG St.Gallen/Appenzell63:56+25:41
19Cristina Grabar US Primiero San Martino64:33+26:18
20Csilla Hajas Zempleni66:38+28:23
21Alena Petrželová Lokomotiva Trutnov68:51+30:36
22Andrea Jakubecz Q&SZ Orienteering70:13+31:58
23Catherine Hill Fernlea Orienteeting Club75:42+37:27
24Dita Kozakova SK KAMENICE78:51+40:36
25Jana Ticha Tolar Jindrichuv Hradec79:27+41:12
26Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz81:45+43:30
27Brigitte Maget OLC Rudersdorf90:09+51:54
28Tatyana Prokhorova OK-HTF90:18+52:03
29Ruth Ruch OLG Skandia92:16+54:01
30LOGE Sophie Tout Azimut Fameck97:43+59:28
31Vlasta Jarc G.O. Cai Monfalcone119:15+81:00
Ansorge Silke SV Robotron DresdenMP+ --:--
Károlyné Tóth Veszprémi Tájfutó ClubMP+ --:--

W45 (2.6km / 0m / 17KT)

1Gunther Marie Ligue Bourgogne36:15+00:00
2Repond Francine Care-Vevey Orientation36:18+00:03
3Wolf Ursula OLG Säuliamt Schweiz37:51+01:36
4Andrea Wyss OLT SLOCH41:01+04:46
5Pavlina Lejsek Lejsek Team43:09+06:54
6BOICHUT Isabelle Orientation Team Besançon43:42+07:27
7Lenka Dittrichova KOB Konice45:41+09:26
8Arja Vestola Nastolan Terä48:55+12:40
9Guglielmetti Daniela GOLD Savosa50:54+14:39
10Sophie DUPOIRIEUX Loisirs Orientation SANCHEY51:43+15:28
11Jenei Margit BÖF Hungary51:53+15:38
12Mazzucchelli Claudia O-92 Piano di Magadino52:49+16:34
13Bolis Carla O-92 Piano di Magadino53:22+17:07
14Bettina Gjedde Mariager Fjord OK53:26+17:11
15Jana Glabaznova Pratele OB Opava54:57+18:42
16Marina Plesničar CAI XXX OTTOBRE TRIESTE58:33+22:18
17MARCHESIN Sylvie csag metz59:16+23:01
18Annelli Sandbak Silkeborg OK60:02+23:47
19TOUZAIN ROULLEAU ISABELLE Club Orientation Loisirs Etrec60:26+24:11
20Ute Kretzschmar Orientierungslaufverein Weimar61:21+25:06
21Inger Simonsen Silkeborg OK64:55+28:40
22Laager Marlies OL Zimmerberg65:17+29:02
23Guglielmetti Gerda GOLD Savosa66:01+29:46
24Ilona Hrabankova OKAP Praha66:26+30:11
25Claudia Thomsen Horsens OK66:30+30:15
26Buhler Birgit USV TU Dresden66:57+30:42
27DALLA COSTA Christiane csag metz67:23+31:08
28Ostorics Zsuzsanna Szundi Sc69:47+33:32
29CAILLET Véronique AS QUETIGNY69:59+33:44
30Fuchs Hatt Elisabeth OL Zimmerberg-Nord72:40+36:25
31Britta Ank Pedersen Horsens OK75:25+39:10
32Tina Udholm Aalborg OK80:04+43:49
33bouche sylvie COLE81:01+44:46
34Lene Kofoed Petersen Horsens OK82:36+46:21
35Sabine GUIGNON SCAPA Nancy orientation87:54+51:39
36Rosário Matias Lisboa88:33+52:18
37Päivi Litmanen-Peitsala Helsingin Suunnistajat93:46+57:31
38Jitka Hanušová Lokomotiva Trutnov101:53+65:38
39HOFF Mireille Tout Azimut Fameck132:02+95:47
Deborah Simmons guildford orienteersMP+ --:--

W50 (2.7km / 0m / 15KT)

1Virginija Gvildiene OK Medeina39:12+00:00
2Annariitta Kottonen Lynx39:20+00:08
3CHRISTINA OLSSON OK SILVA41:43+02:31
4Agota Muzsnai Hegyisport Szentendre44:42+05:30
5Ann Lindholm OK7746:14+07:02
6Ziegerhofer Anneliese TVN Linz51:35+12:23
7Susi Schlatter OLG Skandia54:14+15:02
8Trish Coombs Nydalens SK54:28+15:16
9Eva Konring Olesen FIF Hillerod56:24+17:12
10Anita Laaksonen Tarpian Suunta57:32+18:20
11Bea Arn SCOM Mendrisio59:06+19:54
12Hofer Margrith OLG Breitsee59:16+20:04
13Hanne M. Andersen OK Pan Aarhus61:16+22:04
14PAOLUCCI Christiane Tout Azimut Fameck66:04+26:52
15Ursula Saner OL Regio Olten69:34+30:22
16MOUCHETTE Régine Tout Azimut Fameck80:29+41:17
17Anneli Ojapalo Rajamaen Rykmentti80:41+41:29
18Byers Debbie Big Foot Orienteers81:25+42:13
19Silvi Simonne K.O.L. Belgium84:34+45:22
20Daina Gredzena Saldus OK87:02+47:50
21Van Elder Isabelle Pégase89:23+50:11
22Svatava Henkova Radioklub Blansko99:48+60:36
23Julie Mann Kareelah Orienteers100:35+61:23
24THIEBAUT Evelyne csag metz106:54+67:42
25Vibeke Gottlieb Herning OK108:54+69:42
26Anja Oikkonen OK Orient132:04+92:52
Virginia Catmur South LondonMP+ --:--
PAPILLON Françoise AS QUETIGNYMP+ --:--

W55 (2.6km / 0m / 15KT)

1Elizabeth Borchorst Mariager Fjord OK46:11+00:00
2vagner christine csag metz50:26+04:15
3Zaugg Yvette OLG Säuliamt Schweiz55:22+09:11
4Lynda Rapkins Enoggeroos56:27+10:16
5Prommer Martha Naturfreunde St. Veit62:25+16:14
6Teresa Finlay Fermanagh Orienteers64:10+17:59
7Kirsten Bobach Aalborg OK73:42+27:31
8Trille Ditlevsen Horsens OK75:22+29:11
9Annelise MacLassen Aalborg Kaserne idratsforening76:28+30:17
10Jabas Bea OLG Basel77:40+31:29
11Else Sorensen Politiets Idratsforening Koben78:10+31:59
12Viv Macdonald Derwent Valley Orienteers83:36+37:25
13Dzintra Tone Saldus OK85:48+39:37
14BERGER Marie Jose Tout Azimut Fameck133:25+87:14
15Keller Veronika Swiss O Tours144:26+98:15
16CORDIER Sylvie csag metz150:46+104:35
17Lauvray Evelyne FAMECK191:47+145:36
LECOYER Annick Vervins orientationMP+ --:--

W60 (2.1km / 0m / 12KT)

1Naef Heidi OLV Langenthal46:40+00:00
2Dietlinde Venhauer OLCU Viktring47:18+00:38
3Ruth Bieri OLT SLOCH48:03+01:23
4Marianne Lykking OK-73 Gladsaxe50:14+03:34
5Elsbeth HOFER Sportclub Boppelsen50:22+03:42
6Edith Sorensen Aalborg OK54:18+07:38
7Paula Kyyronen Rajamaen Rykmentti57:30+10:50
8Chris Wood FVO Stirling58:12+11:32
9Ilona Dobos Stars Orienteering Club58:59+12:19
10Komár Ildikó Morgó Sc61:15+14:35
11Kirsten Brunstedt OK Ost Birkerod61:46+15:06
12Vaira Černiševa Saldus OK65:02+18:22
13HIERZEGGER UTE HSV KLUCAR67:37+20:57
14Rita MARGAIRA cus torino73:49+27:09
15Rosmarie Gerber OLG Skandia74:11+27:31
16Annerös Egger OLG Skandia76:46+30:06
17Anna-Lena Nyth OK Orinto79:19+32:39
Jette Bachhausen FIF HillerodMP+ --:--
Fiorella Lin Semiperdo Orienteering ManiagoMP+ --:--
Selma Watterdal OL TönsbergMP+ --:--

W65 (2.1km / 0m / 12KT)

1Huggler Erica STABUS38:58+00:00
2Ilze Bruce Saldus OK43:53+04:55
3Huber Madeleine STABUS57:06+18:08
4Gübeli Veronika thurgorienta62:07+23:09
5Renger Jutta Heeressportverein Graz63:48+24:50
6Marja Raatikka Helsingin Suunnistajat71:26+32:28

W70 (2.1km / 0m / 12KT)

1Ausma Bruce Saldus OK46:39+00:00
2Gri Teresa CATALUNYA122:57+76:18

OPEN 1 (3.8km / 0m / 22KT)

1Zridkavesely Libor Czech team34:44+00:00
2Laugen Bjorge OK Laugen41:07+06:23
Glaner Franz WATMP+ --:--
Abel Hegedus BEDCMP+ --:--

OPEN 2 (3.0km / 0m / 22KT)

1Schaerli Jan OLG Wislig59:54+00:00
2Jarmo Kankkunen OK7760:24+00:30
3Hack Thomas WAT63:13+03:19
4Zsoltné Németh HER64:17+04:23
5Hanga Györgyi Hangya SE Budapest69:17+09:23
6Andras Zempleni Zempleni73:05+13:11
7Zsuzsanna Salánki Hangya SE Budapest77:43+17:49
8Campana Albino ASCO Lugano83:19+23:25
9Zemp Campana Silvia ASCO Lugano85:58+26:04
10Ari Kauhanen OK7793:20+33:26
11Sylvain Boulanger Neveu ST EGREVE 380998:45+38:51
12Éva Treiner Hangya SE Budapest127:45+67:51
13Zsolt Németh HER130:45+70:51
14András Incze HK Optimists Sc143:57+84:03

OPEN 3 (2.9km / 0m / 13KT)

1Philipp Schaerli OLG Wislig54:36+00:00
2Irene Ank Jorgensen Horsens OK67:58+13:22
3Juraj Prekop Farmaceut Bratislava70:00+15:24
4Orsolya Magyari Tipo TKE - Budapest73:55+19:19
5Auni Donner OK7776:54+22:18
6Ferretti Adriana O-92 Piano di Magadino77:05+22:29
7Roos Heinz O-92 Piano di Magadino77:08+22:32
8Roos Annemarie O-92 Piano di Magadino77:14+22:38
9Anders Blomqvist OK7777:29+22:53
10Mondada Moreno O-92 Piano di Magadino84:10+29:34
11Gaby Löbner TSV Karlshorst Berlin85:00+30:24
12Schaerli Kathrin OLG Wislig85:07+30:31
13Márton Bruck Tipo TKE - Budapest89:20+34:44
14Bolis Luciano O-92 Piano di Magadino89:31+34:55
15Pura Paola O-92 Piano di Magadino91:50+37:14
16Szilvia Bogdány Tipo TKE - Budapest92:56+38:20
17Hanne Borup Fredberg Silkeborg OK95:03+40:27
18Noémi Horváthné Siralyok95:44+41:08
19Polgár Gergő Balatonfüredi Sport Club97:46+43:10
20Szautner Regina Balatonfüredi Sport Club97:51+43:15
21Berenika Drzkova OK Lokomotiva Pardubice97:52+43:16
22Grethe Boen Knudsen Horsens OK105:19+50:43
23Darja Brecelj OK Ursus111:09+56:33
24Spiegl Zsuzsa Kalocsai SE117:20+62:44
25Federspiel Martha OLG Säuliamt Schweiz120:38+66:02
26Mondada Paola O-92 Piano di Magadino125:54+71:18
27Nicoli Luisella O-92 Piano di Magadino125:59+71:23
28Hedy Streuli OL Regio Olten126:00+71:24

Beginn (2.0km / 0m / 12KT)

1Sofia Jonsson Herning OK25:01+00:00
2Andrea Kozsuch Pécsi Vasutas Sport Kör33:00+07:59
3Marius Flytkjaer Aalborg OK42:02+17:01
4Ditte Gottlieb Herning OK52:04+27:03
Jeppe Gottlieb Herning OKMP+ --:--

W10 (1.2km / 0m / 8KT)

1Clara Bagger Hagner Silkeborg OK10:43+00:00
2Annika Simonsen FIF Hillerod11:25+00:42
3Elena Pezzati SCOM Mendrisio12:09+01:26
4Anne Bak Aalborg OK12:45+02:02
5Cecilie Udholm Aalborg OK12:51+02:08
6Pura Eleonora O-92 Piano di Magadino13:01+02:18
7Borbála Kovács Q&SZ Orienteering13:19+02:36
8Pauline Tiede TSV Karlshorst Berlin13:21+02:38
9Barbora Lejsek Lejsek Team14:22+03:39
10Elisabeth Vindum Larsen Aalborg OK17:17+06:34
11Linnea Johansson OK Orient17:25+06:42
12Nicoli Agnese O-92 Piano di Magadino18:37+07:54
13JACQUET Lise Tout Azimut Fameck19:47+09:04
14LOGE Jeanne Tout Azimut Fameck19:50+09:07
15Pia Ocvirk OK Japetic19:52+09:09
16Réka Dalida Pataki Pécsi Vasutas Sport Kör21:18+10:35
17Laura Andersen Silkeborg OK21:28+10:45
18Matejka Slapnik Anžur OK Komenda23:34+12:51
19Isabel Hill Fernlea Orienteeting Club35:56+25:13
Luna Ketonen OK OrientMP+ --:--

W21A S (3.0km / 0m / 18KT)

1Andrea Lux Tipo TKE - Budapest35:05+00:00
2Kari Gulbrandsen Aarhus Nydalens SK35:44+00:39
3Sabrina Rinaldi A.D. Trento Orienteering36:23+01:18
4Rikke Nygaard Spring Cup OK36:42+01:37
5Michaela Krtickova KOB Konice36:46+01:41
6Outi Örn Kärkölän Kisa-Veikot40:46+05:41
7Saana Orkola DELTA40:59+05:54
8Fruzsina Farkas Tipo TKE - Budapest43:28+08:23
9Martina Rothenbühler OLG Skandia43:59+08:54
10Anastassia Saranen Pihkaniskat44:08+09:03
11Piia Juhola Rasti-Lukko45:09+10:04
12Bettina Wyss OL Regio Olten45:36+10:31
13Mónika Rácz Tipo TKE - Budapest47:38+12:33
14Kaszás Szilvia Balatonfüredi Sport Club48:15+13:10
15Andrea Lengyel Tipo TKE - Budapest49:37+14:32
16Valentina Zupanic Croatia mil team49:52+14:47
17Zsuzsanna Riczel Szende SC50:17+15:12
18Katalin Lendvai Veszprémi Tájfutó Club51:49+16:44
19Julie Larsen Farum Tisvilde OK53:16+18:11
20Alida Rácz Tipo TKE - Budapest53:45+18:40
21Nevija Leljak Croatia mil team53:47+18:42
22Christine Lehmann OLG Skandia54:29+19:24
23Ellis Byrgiel Sommer OK Ost Birkerod54:56+19:51
24Zuzana Škvorova SK KAMENICE55:53+20:48
25Marlene Tutzer ASD Terlaner Orientierunglaeuf57:52+22:47
26Antonella Valer San Giorgio57:54+22:49
27Andersen Tove OK Ost Birkerod58:44+23:39
28Katja Brunstedt OK Ost Birkerod59:08+24:03
29Christine Wyss OLG Skandia60:14+25:09
30Ursula Jakob OLG Skandia65:01+29:56
31Eszter Tóth Tipo TKE - Budapest65:49+30:44
32Birgitte Halland OK Ost Birkerod66:52+31:47
33Vanessa Ricci Bitti A.S.D. GIOCAFAENZA TANTISPORT69:52+34:47
34Annelies Etter CA Rosé70:48+35:43
35Barbara Stalder OLG Skandia71:13+36:08
36Evelyne Hiltbrunner OLG Skandia72:07+37:02
37Mertens Kristel TROL BELGIUM78:35+43:30
38Brunella Grigolli ASSOCIAZIONE DILETTANTISTICA T80:12+45:07
39Lenka Hankovcova SK KAMENICE81:17+46:12
40Csordás Erika FÖMTERV SK83:15+48:10
41Lanini Daniela O-92 Piano di Magadino85:28+50:23
42Jannie Nielsen Tisvilde Hegn95:50+60:45
43Kirsten Nymann OK Ost Birkerod106:41+71:36
Karin Vogl SV MietrachingMP+ --:--
Oen Anny Nydalens SKMP+ --:--

M21A S (2.9km / 0m / 17KT)

1Rune Nygaard Monrad Spring Cup OK26:44+00:00
2Magnus Kinn Solbjorg Nydalens SK27:30+00:46
3Antti Örn Mäntsalän Urheilijat28:52+02:08
4Tore Borchgrevin Alu Tynset IF30:22+03:38
5Edi Ocvirk OK Japetic30:30+03:46
6Stokseth Endre Nydalens SK31:24+04:40
7Jiri Novotny MUPY MUP!31:39+04:55
8Vaclav Zakouril OKAP Praha32:12+05:28
9Petter Skedsmo Fredrikstad Skiklubb32:37+05:53
10Klemen Kenda Orientacijski klub Azimut32:43+05:59
11tom herremans Sun-O.com32:47+06:03
12Rune Rystad Nydalens SK32:56+06:12
13Domján Tamás FÖMTERV SK33:10+06:26
14Martin Koci Czech team33:19+06:35
15Vladimir Tkalec Croatia mil team33:48+07:04
16Johan Holkmann Jacobsen Spring Cup OK34:32+07:48
17Damir Miljkovic Croatia mil team34:34+07:50
18Sven Schöpfer OLG Skandia35:13+08:29
19Claus Bobach Aalborg OK35:35+08:51
20Gábor Józsa Szende SC35:39+08:55
21Rok Močnik Orientacijski klub Azimut35:47+09:03
22Rooman Rudy TROL BELGIUM36:33+09:49
23Juha Suntila Turun Metsänkävijät37:27+10:43
24Hatt Simon OL Zimmerberg-Nord38:01+11:17
25Michal Henek Czech team38:31+11:47
26Justas Arasimavicius Labirintas38:34+11:50
27Roland Vogl SV Mietraching39:35+12:51
28Klemen Rihtarič Slovenska vojska39:51+13:07
29Mario Gotal Croatia mil team41:02+14:18
30Ondrej Skoba MUPY MUP!41:53+15:09
31Roman Veznik MUPY MUP!43:38+16:54
32Thomas Gloor OLV Baselland44:31+17:47
33Corrado Pegoretti A.D. Trento Orienteering45:28+18:44
34Franc Knap Orientacijski klub Azimut45:50+19:06
35Rune Larsen Spring Cup OK45:51+19:07
36Martin Janda KOB Dobruska46:03+19:19
37Ville Halonen Rastivarsat47:45+21:01
38Mühlbacher Thomas Naturfreunde Steiermark48:36+21:52
39Eddy Sandri Panda Orienteering Valsugana A50:42+23:58
40Luigi Lerose CAI XXX OTTOBRE TRIESTE50:46+24:02
41Andrea Santini ASD Terlaner Orientierunglaeuf50:48+24:04
42Wettstein Markus OLG Wald51:42+24:58
43Franco Vaccari OTIS Trieste52:54+26:10
44Savinjšek Primož Slovenska vojska54:03+27:19
45Frei Michael OLG Wald55:11+28:27
46Rothauer Thomas ASKÖ Henndorf56:06+29:22
47Morten Bang Norgaard OK Ost Birkerod59:54+33:10
48Inaki Larena COBi Basque Country66:26+39:42
49federico fratton panda valsugana67:21+40:37
50Daniele Jabr A.S.D. GIOCAFAENZA TANTISPORT70:12+43:28
51Primož Mikložič OK Polaris71:28+44:44
52Tomas Liscinsky Czech team72:08+45:24
53Feike Alewijnse Argus78:28+51:44
54Piero Labanti Rusky GOK Team80:24+53:40
55Mogens Finderup OK Pan Aarhus89:32+62:48
56Jorgen Rasmussen OK-HTF94:17+67:33

M10 (1.2km / 0m / 8KT)

1Karlis Kuzis Saldus OK8:14+00:00
2Soeren Thrane Oedum Spring Cup OK9:52+01:38
3schneider nik OL Zimmerberg11:25+03:11
4Patrik Egei Tipo TKE - Budapest13:31+05:17
5Andreas Alkjaer Eriksen FIF Hillerod17:14+09:00
6Moritz Brünings TSV Karlshorst Berlin17:19+09:05
7Ota Škvor SK KAMENICE18:59+10:45
8Emil Stormer SK KAMENICE19:59+11:45
9Leon Löbner TSV Karlshorst Berlin20:25+12:11