Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO cup - drugo

Orientacijski klub Ursus, Razdrto, 26. 7. 2008

M12 (2.7km / 0m / 8KT)

1Oskar Stormer SK KAMENICE23:23+00:00
2Rafael Dobnik OLCU Viktring24:19+00:56
3Tölgyesi Aurél Veszprémi Honvéd Sportegyesüle24:25+01:02
4Atis Devits Saldus OK24:45+01:22
5Tobia Pezzati SCOM Mendrisio25:28+02:05
6Christian Bagger Hagner Silkeborg OK26:06+02:43
7Bence Varsányi Veszprémi Tájfutó Club26:24+03:01
8Ritvars Gludniš Saldus OK27:12+03:49
9Mondada Alessio O-92 Piano di Magadino28:52+05:29
10Lauris Frolovs Saldus OK29:38+06:15
11Emils Vainovskis Saldus OK31:31+08:08
12Jonathan Ray OK7733:15+09:52
13Niklas Kankkunen OK7735:11+11:48
14Christian Moller Aalborg OK35:13+11:50
15Paskuj Sámuel MACCABI-HUNGARY35:28+12:05
16Erik Hajdu Tipo TKE - Budapest37:33+14:10
17Sandro Lippitsch OK Ursus39:17+15:54
18chen shmueli emek izrael58:15+34:52
19Pura Filippo O-92 Piano di Magadino61:00+37:37
20Arthur Brünings TSV Karlshorst Berlin66:46+43:23

M14 (3.7km / 0m / 10KT)

1Luc Sandevoir LBNCO34:43+00:00
2Silas Frederik Thomsen Horsens OK36:05+01:22
3Gygax Sebastian OLG Herzogenbuchsee36:32+01:49
4Thomas Gillet FRSO38:06+03:23
5Derenne Thiubaut FRSO38:26+03:43
6Mofaz Shmueli emek izrael40:48+06:05
7Julien Dache FRSO42:20+07:37
8LOGE Paul Tout Azimut Fameck43:26+08:43
9Quentin Mertenat CA Rosé46:06+11:23
10Kopp Felix TV Oberkirch47:08+12:25
11Remo Ruch OLG Skandia48:33+13:50
12Gergő Horváth Siralyok51:11+16:28
13Fabio Stricker CA Rosé51:13+16:30
14Arturs Škerstnis Saldus OK52:42+17:59
15Jan Pavlovec OK JISKRA NOVY BOR53:19+18:36
16Alexander Blomqvist OK7755:10+20:27
17Farkas Ádám Balatonfüredi Sport Club55:20+20:37
18Domonkos Kovács Q&SZ Orienteering56:10+21:27
19Ádám Miháczi Tipo TKE - Budapest57:54+23:11
20Gatis Brežnojs Saldus OK62:27+27:44
21Amos Ketonen OK Orient67:50+33:07
22Botond Dankó Tipo TKE - Budapest67:53+33:10
23Rooman Michael TROL BELGIUM74:20+39:37
24Povilas Kazimier Gvildys OK Medeina75:47+41:04
25Földing Viktor Balatonfüredi Sport Club77:05+42:22
26Madars Mačukans Saldus OK93:07+58:24
27Raivis Saimnieks Saldus OK99:55+65:12
28Arttu Kottonen Lynx115:49+81:06
29Martinš Bucis Saldus OK122:31+87:48
30Karlis Abele Saldus OK136:32+101:49
31George Simmons guildford orienteers150:54+116:11

M16 (4.8km / 0m / 11KT)

1Marius Thrane Oedum Spring Cup OK31:22+00:00
2Jan Petrzela Czech team33:19+01:57
3Horvath Marcel Siralyok34:56+03:34
4Filip Hadac Czech team35:23+04:01
5ARNOULD Louis Tout Azimut Fameck35:32+04:10
6Tölgyesi Ákos Veszprémi Honvéd Sportegyesüle36:18+04:56
7Jan Cermak Czech team36:39+05:17
8Ábel Györgyi MOM Budapest37:06+05:44
9Thomas Goubau FRSO38:21+06:59
10Boris Navratil Czech team38:44+07:22
11Marek Schuster Czech team38:58+07:36
12Otto Simosas OK Orient39:28+08:06
13Kopp Fabian TV Oberkirch40:01+08:39
14Thomas Bredo FRSO40:32+09:10
15Tibor Golob Mrak Orientacijski klub Azimut42:32+11:10
16Jules DUPOIRIEUX Loisirs Orientation SANCHEY42:42+11:20
17Ferretti Pietro O-92 Piano di Magadino43:21+11:59
18Bruno Parmentier FRSO43:41+12:19
19Tomaš Rusy Czech team44:12+12:50
20Bolis Alessandro O-92 Piano di Magadino44:30+13:08
21Tobias Habenicht Sportunion Klagenfurt44:39+13:17
22Bugár Gergely Spartacus44:42+13:20
23Tomáš Svoboda Lokomotiva Trutnov45:55+14:33
24Félix MAHLER SCAPA Nancy orientation46:25+15:03
25Tomas Tichy Tolar Jindrichuv Hradec46:30+15:08
26Nicoli Romeo O-92 Piano di Magadino46:46+15:24
27Koch Sämi OLV Luzern46:52+15:30
28Sebestyén Kovács Q&SZ Orienteering47:05+15:43
29Jan Nemecek OKAP Praha47:51+16:29
30Mayer Kilian SSV Hallein-Neualm49:51+18:29
31Matias Kankkunen OK7750:02+18:40
32Julian Zollneritsch OLC Graz51:22+20:00
33Julien Gillet FRSO51:55+20:33
34Filip Nyholm OK Orient52:00+20:38
35Tölgyesi Renátó Spartacus53:04+21:42
36Jernej Podobnik Orientacijski klub Azimut56:49+25:27
37Jaka Pišljar OK Komenda57:34+26:12
38Bence Németh VBT60:37+29:15
39Victor Hauerslev OK Pan Aarhus64:55+33:33
40Rasmus Bruun Aalborg OK65:04+33:42
41HOFF Geoffrey Tout Azimut Fameck67:42+36:20
42Sandijs Mačukans Saldus OK73:04+41:42
43Erasmo Sossich CAI XXX OTTOBRE TRIESTE85:29+54:07
44Marco Pipa CAI XXX OTTOBRE TRIESTE101:30+70:08
45Marco Dorgio CAI XXX OTTOBRE TRIESTE101:47+70:25
46Davide Lorgio CAI XXX OTTOBRE TRIESTE102:46+71:24
Gatis Prieditis Saldus OKMP+ --:--

M18 (7.3km / 0m / 16KT)

1Stepan Zimmermann Czech team47:06+00:00
2Milos Nykodym Czech team47:13+00:07
3Pavel Kubat Czech team48:54+01:48
4Vit Braveny Czech team51:06+04:00
5Jiri Necas Czech team51:25+04:19
6Boldizsár Kovács Q&SZ Orienteering53:13+06:07
7Dominik Gruenberger Ok Gittis Klosterneuburg53:20+06:14
8Gabor Vellner Siralyok54:05+06:59
9Bolis Vasco O-92 Piano di Magadino54:20+07:14
10Ferretti Martino O-92 Piano di Magadino58:28+11:22
11LUDOVICY Nicolas CO Liege62:19+15:13
12Tomáš Lazák Lokomotiva Trutnov62:38+15:32
13Károly Tóth Veszprémi Tájfutó Club63:37+16:31
14Martin Kult Lokomotiva Trutnov64:38+17:32
15Jiri Slezak Czech team66:00+18:54
16Lussmann Sandro OLG St.Gallen/Appenzell66:15+19:09
17Kleo Ketonen OK Orient66:36+19:30
18Laager Michael OL Zimmerberg67:49+20:43
19Géza Jenes MOM Budapest70:38+23:32
20Márton Incze HK Optimists Sc71:09+24:03
21Matyas Kinde Siralyok72:05+24:59
22Tamas Frater Siralyok75:15+28:09
23Zsombor Incze HK Optimists Sc80:31+33:25
24Fabio Casagranda A.D. Trento Orienteering81:42+34:36
25Buhler Stefan USV TU Dresden82:58+35:52
26Nagy Kristóf Spartacus85:57+38:51
27Jacopo Ferrai A.D. Trento Orienteering89:09+42:03
28Narziss Studer CA Rosé97:00+49:54
29Yan Christan CA Rosé99:07+52:01
30Arthur MAHLER SCAPA Nancy orientation125:31+78:25
Artjoms Baharevs Saldus OKMP+ --:--
Janis Penkulis Saldus OKMP+ --:--
Edijs Mačukans Saldus OKMP+ --:--

M20 (8.0km / 0m / 17KT)

1Matej Klusacek Czech team46:06+00:00
2Jonas Vytautas Gvildys OK Medeina47:34+01:28
3Jakub Zimmermann Czech team50:08+04:02
4Daniel Hajek Czech team50:33+04:27
5Jan Kubat Czech team54:58+08:52
6Lukas Patek Czech team56:42+10:36
7Zdenek Slezak Czech team56:54+10:48
8Tobias Guggenberger OLC Graz56:55+10:49
9Ondrej Maly Czech team59:06+13:00
10Jure Zmrzlikar OK Komenda60:23+14:17
11Christian Pfeifer OLC Graz61:56+15:50
12Michal Jirasek Czech team62:02+15:56
13Per Hjerrild OK Pan Aarhus62:12+16:06
14Ondrej Pavlu Czech team63:16+17:10
15Péter Györgyi MOM Budapest65:56+19:50
16Tomas Necas Czech team66:06+20:00
17Márton Mets Hangya SE Budapest69:55+23:49
18Adrian Hofstetter OLG Skandia94:27+48:21
Edgars Berzinjš Saldus OKMP+ --:--

M21A L (8.0km / 0m / 17KT)

1Máté Spiegl Kalocsai SE55:24+00:00
2Urtzi Iglesias COBi Basque Country56:24+01:00
3Patrick Goeres Greater Vancouver Orienteering56:59+01:35
4Christian Peter MacLassen Aalborg Kaserne idratsforening59:44+04:20
5Tobias Jost OLG Skandia63:08+07:44
5Stefan Seifried OLC Rudersdorf63:08+07:44
7Petr Hanc STS Chvojkovice Brod63:24+08:00
8Bergmann Beat OMAU63:57+08:33
9Jan Potsejnsky Czech team64:32+09:08
10Thomas Wyss OL Regio Olten65:17+09:53
11Martin Gregor SK Chotebor65:43+10:19
12Martin Veitsberger TV Fürstenfeld66:20+10:56
13Magnus Johansson Greater Vancouver Orienteering66:24+11:00
14Petr Kolek STS Chvojkovice Brod66:43+11:19
15Reinitz Thomas TSC Eintracht Dortmund66:48+11:24
16Stepan Drzka OK Lokomotiva Pardubice67:42+12:18
17Christoph Hofer OLG Skandia67:57+12:33
18Thomas Zuberbuehler OLG St.Gallen/Appenzell72:46+17:22
19Jan Krticka KOB Konice74:15+18:51
20Kristóf Ralovich Pécsi Vasutas Sport Kör76:19+20:55
21Herfried Trummer TV Fürstenfeld78:35+23:11
22Cosimo Guasina Erebus Orientamento Vicenza79:48+24:24
23Róbert Bánfi Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club80:57+25:33
24Andreas Lyngaa Herning OK81:23+25:59
25Dario Pedrotti San Giorgio88:42+33:18
26Lleí Viles CATALUNYA89:13+33:49
27LEMERCIER Mathieu Tout Azimut Fameck90:26+35:02
28Vincenzo De Simone GOS Subiaco92:46+37:22
29Tim Beale Oxford University Orienteering107:22+51:58
30Ruben Castro CATALUNYA126:21+70:57

M21B (4.8km / 0m / 11KT)

1Zai Bálint Spartacus40:40+00:00
2Gyalog Zoltán Spartacus41:24+00:44
3Domokos Molnár Tipo TKE - Budapest41:40+01:00
4Takács Krisztián Balatonfüredi Sport Club43:25+02:45
5Péter Gombkötö Tipo TKE - Budapest45:40+05:00
6Zoltán Dankó Tipo TKE - Budapest49:07+08:27
7Attila Molnár Tipo TKE - Budapest51:57+11:17
8Zoltan Kovacs Siralyok52:08+11:28
9Igor Bončina Orientacijski klub Azimut53:05+12:25
10Andrea Foschian Semiperdo Orienteering Maniago53:31+12:51
11Olivér Polgár Tipo TKE - Budapest53:45+13:05
12István Dankó Tipo TKE - Budapest55:48+15:08
13Erik Schwendtner Siralyok58:49+18:09
14Jan Hulec Czech team58:52+18:12
15Emil Kacin Orientacijski klub Azimut59:19+18:39
16Ali Başol Istanbul OK60:33+19:53
17Laták Rudolf BÖF Hungary61:38+20:58
18Gábor Pataki Pécsi Vasutas Sport Kör64:37+23:57
19Bazsó Dániel Balatonfüredi Sport Club64:39+23:59
20Bernhard Redl Tipo TKE - Budapest69:14+28:34
21Révész Gábor MACCABI-HUNGARY75:11+34:31
22Rune Kristian Mork Statnett BIL78:42+38:02
23Peter Ferluga ssd gaja83:06+42:26
24Pelessoni Renato G.O. Cai Monfalcone92:14+51:34
25Nejc Močnik Orientacijski klub Azimut94:39+53:59
26Marko Mlakar Orientacijski klub Azimut95:41+55:01
27Herwig Stütz OLC Rudersdorf97:48+57:08
28Rene Andersen Silkeborg OK136:48+96:08

M21E (10.5km / 0m / 22KT)

1Rajnosek Zdenek Czech team63:49+00:00
2Muller Andreas OLG Säuliamt64:21+00:32
3Petr Losman OK99 Hradec Králové64:50+01:01
4Esa Huttunen OK Orient65:34+01:45
5Anders Kleist OK Denseln67:05+03:16
6Michael Sorensen Spring Cup OK67:22+03:33
7Leif Stormer SK KAMENICE69:15+05:26
8Eduard Smehlik Czech team69:24+05:35
9Vannier Fabrice CSLG MELUN69:41+05:52
10Staffan Tunis TCP -0670:47+06:58
11David Rihtarič Slovenska vojska71:45+07:56
12Lars Lindstrom FIF Hillerod74:00+10:11
13Oeyvind Per Stene Czech team74:06+10:17
14GOUBAU Johan Belgian Big Fat Guys75:40+11:51
15DE NEYER Gilles Belgian Big Fat Guys77:59+14:10
16Beat Fankhauser OLG Skandia78:25+14:36
17Zdenek Mazal VSK MZLU Brno79:19+15:30
17Zdenek Liscinsky Czech team79:19+15:30
19Ondrej Pokorny OKAP Praha80:00+16:11
20Ákos Kisvölcsey MOM Budapest82:17+18:28
21Audrius Smilgius Azuolas82:20+18:31
22DE NEYER Quentin Belgian Big Fat Guys82:58+19:09
23Jiri Zelinka Czech team83:40+19:51
24Tihomir Salopek OK Ris85:38+21:49
25Giaime Origgi IFK BOMBARDA86:44+22:55
26Giuseppe Bezzi skodeg-o87:40+23:51
27Gábor Forrai Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club88:39+24:50
28Danijel Katalenic Croatia mil team92:31+28:42
29CLAPUYT François Belgian Big Fat Guys92:34+28:45
30Zoltán Gyimesi Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club94:25+30:36
31Miklós Forrai Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club96:29+32:40
32Wolf Dieter OLG Säuliamt Schweiz96:48+32:59
33Michele Fiocca Corsa Orientamento Club ROMA96:57+33:08
34Allwinger Herwig OK Brezice98:01+34:12
35Matthias Kretzschmar Orientierungslaufverein Weimar100:09+36:20
36Daniel Daví CATALUNYA100:41+36:52
37Andrew Brown South London101:18+37:29
38Chrisrian Holm Hansen St. Binderup OK103:19+39:30
39Alen Gavar Istanbul OK135:41+71:52
Svante Nilsson OK OrientMP+ --:--
Pasi Lehtimäki TCP -06MP+ --:--
Anders Konring Olesen FIF HillerodMP+ --:--
Rasmus Djurhuus Kristiansand OrienteringsklubbMP+ --:--
Mads Ingvardsen Farum Tisvilde OKMP+ --:--

M35 (8.0km / 0m / 17KT)

1Lassi Virtanen Rasti-Lukko51:45+00:00
2Peter Reibert Hansen FIF Hillerod53:27+01:42
3Martin Hajdu Tipo TKE - Budapest54:57+03:12
4Jason Inman Forth Valley Orienteers57:49+06:04
5Gregor Anderluh OK Ursus61:59+10:14
6Kestutis Jokubauskis Telsiai OK62:51+11:06
7andrea cipriani panda valsugana63:32+11:47
8Andy Simpson OD63:33+11:48
9Jari Johansson OK Orient65:35+13:50
10Róbert Gönczi Tipo TKE - Budapest66:13+14:28
11Thomas Fredberg Silkeborg OK71:02+19:17
12Voorhof Geert K.O.L. Belgium75:32+23:47
13Stanislav Kustec Slovenska vojska76:13+24:28
14Georg WITTBERGER Kalksburg OL77:26+25:41
15Roland Pach CA Rosé79:21+27:36
16Viktoras Sirvydis Telsiai OK83:01+31:16
17Szilard SELLEI OK TIMISOARA95:02+43:17
18Darko Duhovic Croatia mil team95:58+44:13
19Carles Domenech CATALUNYA98:09+46:24
20Martin Röhl TSV Karlshorst Berlin108:58+57:13
21Petr Hankovec SK KAMENICE129:51+78:06
22Thierry Maeder LBNCO131:47+80:02
Thomas Eriksen FIF HillerodMP+ --:--

M40 (7.6km / 0m / 20KT)

1Petr Kozak SK KAMENICE49:36+00:00
2Maddalena Stefano O-92 Piano di Magadino50:08+00:32
3Rasmus Oedum Spring Cup OK53:45+04:09
4Bo Simonsen FIF Hillerod56:45+07:09
5Jan Moller Aalborg OK58:24+08:48
6Tamás Egei Tipo TKE - Budapest58:56+09:20
7Tomas Ray OK7759:37+10:01
8Ove Simosas OK Orient59:52+10:16
9Kunz Patrick OLG St.Gallen/Appenzell61:05+11:29
10Jan Donner OK7761:41+12:05
11Martin Škvor SK KAMENICE61:44+12:08
12Gábor Kovács Q&SZ Orienteering64:16+14:40
13Richard Jones Durham University64:33+14:57
14Claus S. Pedersen Aalborg OK65:19+15:43
15Marco Giovannini Rusky GOK Team68:04+18:28
16Roth Peter Swiss O Tours68:09+18:33
17Zoltán Miháczi Tipo TKE - Budapest70:51+21:15
18GROTE Andreas OLC SKOG Fribourg70:58+21:22
19URBANIAK KRZYSZTOF BIENIEWICE OK71:12+21:36
20GOUBAU Bernard Pégase72:14+22:38
21Attila Varsányi Veszprémi Tájfutó Club73:27+23:51
22Morten Kjar Silkeborg OK75:08+25:32
23László Faggyas Tipo TKE - Budapest76:23+26:47
24Soren Flytkjaer Aalborg OK77:31+27:55
25Carsten Lind OK Fros77:57+28:21
26Stefano Galletti Rusky GOK Team78:14+28:38
27Martin Tichy Tolar Jindrichuv Hradec78:36+29:00
28Bo L. Andersen Aalborg OK80:10+30:34
29István Kovalcsik Q&SZ Orienteering81:02+31:26
30LOGE Robert Tout Azimut Fameck81:38+32:02
31Peter Bäcker OK Ost81:52+32:16
32Gerrit van de Riet OK Maksimir82:47+33:11
33Henrik Lisby Silkeborg OK82:57+33:21
34Mogens Hagner Silkeborg OK83:46+34:10
35ROULLEAUX ALAIN Club Orientation Loisirs Etrec85:50+36:14
36Ole Jensen Mariager Fjord OK86:20+36:44
37Izquierdo Jordi CATALUNYA89:20+39:44
38Günther Rosenkranz OL Andritz90:56+41:20
39Pavel Petržela Lokomotiva Trutnov91:58+42:22
40Christoph Hiltbrunner OLG Skandia93:21+43:45
41Pavel Hanuš Lokomotiva Trutnov95:29+45:53
42Stefan Ruch OLG Skandia99:52+50:16
43Boris Doskar OK JISKRA NOVY BOR101:16+51:40
44Richard Hill Fernlea Orienteeting Club102:28+52:52
45Attilio Amato Rusky GOK Team106:21+56:45
46Angel Pi CATALUNYA109:16+59:40
47Paskuj Mátyás MACCABI-HUNGARY110:55+61:19
48Soren Bak Aalborg OK112:41+63:05
49Milan Rejmont Lokomotiva Trutnov124:02+74:26
Petr Pavlovec OK JISKRA NOVY BORMP+ --:--

M45 (6.6km / 0m / 14KT)

1Aeschlimann Ulu OLV Hindelbank52:54+00:00
2Helge Lang Pedersen Farum OK55:16+02:22
3Jonas Gediminas Gvildys OK Medeina55:45+02:51
4Max Habenicht Sportunion Klagenfurt55:56+03:02
5Jan Nemecek OKAP Praha56:07+03:13
6Libor Hirs VSK MZLU Brno57:09+04:15
7Herzig Markus Swiss O Tours58:02+05:08
8Heikki Vestola Nastolan Terä58:21+05:27
9Koch Felix OLV Luzern59:36+06:42
10Petr Kozina OKAP Praha59:48+06:54
11Gygax Res OLG Herzogenbuchsee62:02+09:08
12Pura Alberto O-92 Piano di Magadino62:10+09:16
13Aki Saranen Helsingin Suunnistajat62:23+09:29
14Torben Utzon OK Pan Aarhus64:09+11:15
15Georges MAHLER SCAPA Nancy orientation65:30+12:36
16Jan Frode Seim Voss IL65:51+12:57
17Vicari Silvio O-92 Piano di Magadino66:00+13:06
18Benoit Sandevoir LBNCO66:01+13:07
19Miklós Juhász Tipo TKE - Budapest66:28+13:34
20Günter Kradischnig OLC Graz66:48+13:54
21Guntars Jansons Balta SK66:53+13:59
22Bauder Markus Swiss O Tours67:33+14:39
23DAVID HUNT Bristol Orienteering Klub68:06+15:12
24VAN DE MAELE Marc K.O.L. Belgium68:49+15:55
25TERZI Pierre AS QUETIGNY69:42+16:48
26Károly Tóth Veszprémi Tájfutó Club70:39+17:45
27Loré Carles CATALUNYA72:33+19:39
28Roch Christan CA Rosé72:47+19:53
29Boden René SV Robotron Dresden72:48+19:54
30Gilles DUPOIRIEUX Loisirs Orientation SANCHEY72:58+20:04
31Tibor Molnár Soproni MAFC73:22+20:28
32Mangione François Ligue Bourgogne73:40+20:46
33GIAUX Eric BALISE 1075:18+22:24
34Henrik Nielsen Tisvilde Hegn75:37+22:43
35Miklós Mets Hangya SE Budapest76:44+23:50
36Christian GARREC CSEIS Fontainebleau77:37+24:43
37Buhler Michael USV TU Dresden78:01+25:07
38Hatt Edu OL Zimmerberg-Nord78:53+25:59
39Cesare Tarabocchia Orientacijski klub Azimut81:58+29:04
40Jan Lemmens Omega84:08+31:14
41Georg Pregartner OLC Rudersdorf84:46+31:52
42Zoltán Györgyi Hangya SE Budapest84:54+32:00
43Bentsen Jens OK Ost Birkerod85:12+32:18
44Jan Hauerslev OK Pan Aarhus86:30+33:36
45Juraszovich Johannes OLC Wienerwald88:33+35:39
46OBSTETAR marc Tout Azimut Fameck89:17+36:23
47Nagy Zsolt FÖMTERV SK91:03+38:09
48Dariusz Żebrowski Otwocki Klub Sportowy START93:02+40:08
49Ferretti Remo O-92 Piano di Magadino93:16+40:22
50Mayer Horst SSV Hallein-Neualm95:36+42:42
51Mazzucchelli Luca O-92 Piano di Magadino97:53+44:59
52Gary Simmons guildford orienteers106:32+53:38
53Michel Mertenat CA Rosé107:14+54:20
54Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje109:03+56:09
55CAILLET François AS QUETIGNY110:29+57:35
56Adrian Northcott Derwent Valley Orienteers112:31+59:37
57Frank Kretzschmar Orientierungslaufverein Weimar114:34+61:40
58Matjaž Štrakl OK Perkmandeljc Trbovlje122:23+69:29
59Somogyi László Balatonfüredi Sport Club126:38+73:44
60Hans Granholm OK Ost Birkerod126:44+73:50
61Lussmann Roland OLG St.Gallen/Appenzell130:44+77:50
62Laager Peter OL Zimmerberg134:47+81:53
63HOFF Olivier Tout Azimut Fameck168:14+115:20

M50 (6.1km / 0m / 16KT)

1Kimmig Emil TV Oberkirch48:05+00:00
2GRESSENS Eddy K.O.L. Belgium51:19+03:14
3Denis Cuche CA Rosé52:55+04:50
4PAPILLON Daniel AS QUETIGNY60:05+12:00
5Silvij Močnik Orientacijski klub Azimut60:54+12:49
6Guglielmetti Michele GOLD Savosa61:19+13:14
7Guglielmetti Francesco GOLD Savosa63:04+14:59
8Gross Martin OL Zimmerberg68:23+20:18
9Hannu Kottonen Lynx72:21+24:16
10Günther Dobnik OLCU Viktring73:48+25:43
11Karsten Knudsen Horsens OK74:10+26:05
12Somogyi Lajos Balatonfüredi Sport Club74:24+26:19
13Vidimantas Arasimavicius Labirintas75:05+27:00
14Marco Ongaro US Primiero San Martino75:10+27:05
15Ilkka Ojapalo Rajamaen Rykmentti75:26+27:21
16Helge Sogaard Mariager Fjord OK75:52+27:47
17Soren Larsen FIF Hillerod76:46+28:41
18Kai O. Laursen Aalborg OK77:34+29:29
19Lumsden Andrew Big Foot Orienteers80:03+31:58
20Ulf Mogensen Aalborg OK80:21+32:16
21Rune Lundgren OK Orient82:42+34:37
22Heikki Pelkonen Nastolan Terä84:04+35:59
23Richard Catmur South London85:42+37:37
24Bugár József BÖF Hungary88:18+40:13
25Lanini Bruno O-92 Piano di Magadino89:08+41:03
26Giovanni Visetti GOS Subiaco91:41+43:36
27Ramelli Gian Paolo O-92 Piano di Magadino97:12+49:07
28Fulvio Pacor ssd gaja106:08+58:03
29Davide Chiocca G.O. Cai Monfalcone107:56+59:51
30Henrik Dagsberg Horsens OK110:40+62:35
31Olajos Ferenc Szundi Sc120:56+72:51
32Shlomo Raz Israel122:27+74:22
33Luigi Mafei ASSOCIAZIONE DILETTANTISTICA T143:00+94:55
34Konrad Graber OLT SLOCH177:12+129:07
Roger Coombs Nydalens SKMP+ --:--

M55 (5.2km / 0m / 13KT)

1MARTI Pekka ol.biel.seeland46:00+00:00
2Vesa Tervo Rajamaen Rykmentti48:12+02:12
3János Spiegl Kalocsai SE49:23+03:23
4Tore Watterdal OL Tönsberg53:22+07:22
5Juhani Nippala Tarpian Suunta53:48+07:48
6Peter Sorensen Politiets Idratsforening Koben57:00+11:00
7HEUNINCKX Luc K.O.L. Belgium58:58+12:58
8CORDIER Jacques csag metz60:03+14:03
9Manuel Dias Lisboa61:55+15:55
10Frenzel Michael ESV Berlin-Schöneweide63:57+17:57
11Ziegerhofer Othmar TVN Linz64:57+18:57
12Werner Büchi OLV Hindelbank65:32+19:32
13Ziesche Juergen ESV Berlin-Schöneweide66:00+20:00
14enzo zamperin cus torino67:15+21:15
15Kurt Petersen Odense Politi Idratsforening69:20+23:20
16Raymond Finlay Fermanagh Orienteers70:44+24:44
17Emil Olesen FIF Hillerod71:08+25:08
18Robert Rapkins Enoggeroos72:29+26:29
19BERTINCHAMPS Jean-Luc Pégase74:41+28:41
19Carl Malling Randers OK74:41+28:41
21Vlado Sedej Orientacijski klub Azimut80:24+34:24
22Bill Griffiths Eborienteers82:10+36:10
23Ian Gilliver Manchester & District (Maccles83:18+37:18
24Milan Henek Radioklub Blansko83:46+37:46
25Jens-Jörgen Lyngaa Herning OK87:14+41:14
26Ranald Macdonald Derwent Valley Orienteers88:09+42:09
27Zaugg Hannes OLG Säuliamt Schweiz89:15+43:15
28hechl georg naturfreunde kitzbühel89:20+43:20
29Karl Pongratz HSV Pinkafeld90:10+44:10
30Kellens jean Pierre K.O.L. Belgium97:43+51:43
31Prommer Günther Naturfreunde St. Veit101:52+55:52
32Janko Lapajne Orientacijski klub Azimut103:57+57:57
33MOUCHETTE Alain Tout Azimut Fameck104:01+58:01
34LECOYER Régis Vervins orientation115:09+69:09
35Siega Gianfranco G.O. Cai Monfalcone129:29+83:29
36asher shmueli emek izrael143:15+97:15
LOCUSSE Robert Tout Azimut FameckMP+ --:--
Peter Shepherd Kareelah OrienteersMP+ --:--
Srečo Pirman Škofjeloški orientacijski klubMP+ --:--
Miro Cvirn OK TivoliMP+ --:--

M60 (4.7km / 0m / 12KT)

1Kurt HUBER Sportclub Boppelsen38:27+00:00
2Kytöjoki Juhani Rasti-Jyry40:18+01:51
3Trunz Ernst Swiss O Tours42:19+03:52
4Ales Chmelik VSK MZLU Brno42:22+03:55
5Heikki Kyyronen Rajamaen Rykmentti43:32+05:05
6Rufer Fritz bussola ok43:41+05:14
7Karsten Schultz FIF Hillerod46:58+08:31
8Brauchle Toni Swiss O Tours48:09+09:42
9Jokke Sell OK7748:25+09:58
10GERT OLSSON OK SILVA49:23+10:56
11Komár Béla Morgó Sc52:20+13:53
12Jiri Gurka ASKÖ Henndorf53:34+15:07
13André Strauss OLG Skandia54:17+15:50
14Serge DERY FRSO - Espoirs56:05+17:38
15Poul Bobach Aalborg OK56:17+17:50
16Jürg Egger OLG Skandia57:26+18:59
17Péter dr. Gombkötö Tipo TKE - Budapest58:36+20:09
18Gmür Guido OLG Pfäffikon58:40+20:13
19Jabas Daniel OLG Basel60:30+22:03
20Torbjörn Wikström OK Orinto62:05+23:38
21uzi shwitzer emek izrael63:27+25:00
22Pittet Errol OLG Breitsee63:44+25:17
23Serge JEANMENNE FRSO - Espoirs64:57+26:30
24Corrado MINIOTTI cus torino66:29+28:02
25Steiner Fritz bussola ok69:41+31:14
26Doug Wood FVO Stirling71:58+33:31
27Knauer Guntram OMAU74:48+36:21
28PAOLUCCI René-Claude Tout Azimut Fameck74:56+36:29
29Hansueli Gerber OLG Skandia79:56+41:29
30Steen Jes OK Ost Birkerod80:07+41:40
31Cesare Spacca cus torino81:41+43:14
32Henning Vide Petersen Horsens OK82:40+44:13
33schneider noldi OL Zimmerberg82:59+44:32
34Bob Scott Harlequins OC83:41+45:14
35Stefano Scarpini 0rientalp Societa Romana Orien84:16+45:49
36Erik Lohse OK Ost Birkerod89:57+51:30
37Jens Holmgaard FIF Hillerod91:16+52:49
38Lázár László Morgó Sc92:53+54:26
39Karl Ditlevsen Horsens OK131:48+93:21
40Buda József Balatonfüredi Sport Club157:23+118:56

M65 (3.2km / 0m / 12KT)

1Otto Venhauer OLCU Viktring39:59+00:00
2Jouko Karjalainen Helsingin Suunnistajat40:45+00:46
3Giorgio Tettamanti SCOM Mendrisio45:15+05:16
4Peter Wichmann Universitätssportclub Magdebur45:59+06:00
5Knud Lykking OK-73 Gladsaxe46:23+06:24
6Naef Viktor OLV Langenthal50:25+10:26
7Osmo Peitsala Helsingin Suunnistajat54:27+14:28
8Walter Bieri OLT SLOCH56:14+16:15
9Miklós Bogdány Tipo TKE - Budapest57:23+17:24
10Coupey Guy CO boucles de la seine72:27+32:28
Maddalena Mario O-92 Piano di MagadinoMP+ --:--

M70 (3.2km / 0m / 12KT)

1Pentti Koponen EsSu41:29+00:00
2Repond Henri Care-Vevey Orientation47:16+05:47
3Pertti Virtanen LS-3751:29+10:00
4János Szabon HK Optimists Sc52:18+10:49
5Huggler Klaus STABUS54:35+13:06
6Pavel Masek OK JISKRA NOVY BOR55:20+13:51
7Gübeli Arthur thurgorienta56:21+14:52
8Renger Herwig Heeressportverein Graz62:22+20:53
9Laimonis Tone Saldus OK74:05+32:36
10Lladó Carles CATALUNYA79:21+37:52
11Peter Dobos Stars Orienteering Club79:56+38:27
12Althaus Heinz OLV Hindelbank86:30+45:01
13Luginbuehl Heinz ANCO91:58+50:29
14gideon bartal emek izrael114:33+73:04

W12 (2.7km / 0m / 8KT)

1Gross Paula OL Zimmerberg24:42+00:00
2Zuzana Kozinova OKAP Praha25:15+00:33
3Petra Faggyas Tipo TKE - Budapest26:03+01:21
4Bolis Noa O-92 Piano di Magadino26:35+01:53
5mathys lena OL Zimmerberg27:31+02:49
6ROULLEAUX JULIE Club Orientation Loisirs Etrec29:44+05:02
6Matter Madlaina OLV Baselland29:44+05:02
8Réka Faggyas Tipo TKE - Budapest30:28+05:46
9Caroline Finderup OK Pan Aarhus33:57+09:15
10Laager Laura OL Zimmerberg36:25+11:43
11Isabel Donner OK7736:27+11:45
12Petra Egei Tipo TKE - Budapest37:54+13:12
13Rooman Claudia TROL BELGIUM38:10+13:28
14Benedikte Vindum Larsen Aalborg OK41:50+17:08
15Lotti Löbner TSV Karlshorst Berlin44:02+19:20

W14 (3.7km / 0m / 10KT)

1Lenka Svobodová Lokomotiva Trutnov29:39+00:00
2Marketa Novotna Czech team30:50+01:11
3Kinga Varsányi Veszprémi Tájfutó Club31:55+02:16
4ROULLEAUX NOEMIE Club Orientation Loisirs Etrec32:52+03:13
5Eszter Faggyas Tipo TKE - Budapest34:33+04:54
6Diána Miháczi Tipo TKE - Budapest35:13+05:34
7Martina Ruch OLG Skandia36:21+06:42
8Tereza Ticha Tolar Jindrichuv Hradec37:09+07:30
9Linnea Udholm Aalborg OK41:18+11:39
10Astrid Kjar Silkeborg OK41:51+12:12
11Hatt Serafina OL Zimmerberg-Nord42:16+12:37
12Martina Lejsek Lejsek Team44:52+15:13
13Zuzana Kozakova SK KAMENICE47:24+17:45
14Miri Thrane Oedum Spring Cup OK48:03+18:24
15Ramelli Saba O-92 Piano di Magadino48:15+18:36
16Basia Żebrowska Otwocki Klub Sportowy START51:16+21:37
17Rota Bruna Saldus OK55:05+25:26
18Marie Bak Aalborg OK55:27+25:48
19Vanda Kinde Siralyok56:17+26:38
20Marine Christan CA Rosé57:13+27:34
21Marie-Louise Moller Aalborg OK60:58+31:19
22Dorisz Hajdu Tipo TKE - Budapest61:45+32:06
23Caisa Lindblom OK Orient62:45+33:06
24Andrea Demonte CAI XXX OTTOBRE TRIESTE65:15+35:36
25Caterina Pezze A.D. Trento Orienteering71:47+42:08
26Jenny Ray OK7777:58+48:19

W16 (3.7km / 0m / 10KT)

1Karolina Tepla Czech team29:07+00:00
2Johanka Simkova Czech team31:38+02:31
3Tereza Novotna Czech team32:34+03:27
4Vendula Horcickova Czech team33:27+04:20
5Reka Zempleni Siralyok33:41+04:34
6Stine Bagger Hagner Silkeborg OK34:20+05:13
7Anna Kozinova OKAP Praha38:09+09:02
8Astrid Ank Jorgensen Horsens OK38:27+09:20
9Lenka Knapova Czech team39:04+09:57
10Ida Kjar Silkeborg OK39:26+10:19
11Petra Pavlovcova TJ Turnov39:45+10:38
12Valeria Grisoni Semiperdo Orienteering Maniago40:34+11:27
13Rafaela Ilmoni OK7741:24+12:17
14Krisztina Tóth Veszprémi Tájfutó Club42:31+13:24
15Ina Westerlund OK7743:10+14:03
16Schaerli Eveline OLG Wislig43:24+14:17
17Paskuj Rebeka MACCABI-HUNGARY43:26+14:19
18Henrika Wiksten OK Orient43:31+14:24
19Annika Kottonen Lynx47:17+18:10
20Julie Stormer SK KAMENICE47:58+18:51
21LOGE Lucie Tout Azimut Fameck48:43+19:36
22Gross Lilly OL Zimmerberg50:18+21:11
23Pavlina Lejsek Lejsek Team51:17+22:10
24Emma Simosas OK Orient52:25+23:18
25Luca Lajos Pécsi Vasutas Sport Kör55:57+26:50
26Anna Kovalcsik Q&SZ Orienteering55:59+26:52
27Gaëlle Christan CA Rosé57:40+28:33
28Mazzucchelli Giulia O-92 Piano di Magadino60:00+30:53
29Corinne Jenni OLG Skandia60:35+31:28
30Sofia Sidonio CAI XXX OTTOBRE TRIESTE62:36+33:29
31marta pacor CAI XXX OTTOBRE TRIESTE62:58+33:51
32Jenny Blomqvist OK7763:49+34:42
33Rosina Simmons guildford orienteers142:58+113:51
Ildikó Mets Hangya SE BudapestMP+ --:--

W18 (4.9km / 0m / 13KT)

1Zuzana Kubatova Czech team38:31+00:00
2Barbora Beranova Czech team42:03+03:32
3Matter Ladina OLV Baselland42:22+03:51
4Marie Hauerslev OK Pan Aarhus42:43+04:12
5Jana Knapova Czech team43:24+04:53
6Gross Julia OL Zimmerberg44:38+06:07
7Vera Mullerova Czech team45:32+07:01
8Adelka Jakobova Czech team46:00+07:29
9Marlene Habenicht Sportunion Klagenfurt46:08+07:37
10Ilze Cahravusa Saldus OK46:11+07:40
11Madla Svobodna Czech team46:19+07:48
12Tekle Emilija Gvildyte OK Medeina46:52+08:21
13Ilona Tibay Siralyok47:09+08:38
14Roos Elena O-92 Piano di Magadino47:13+08:42
15Gygax Katja OLG Herzogenbuchsee47:20+08:49
16Magdalena Cermakova Czech team47:45+09:14
17Ieva Brice Saldus OK47:59+09:28
17Sarka Folbrechtova Czech team47:59+09:28
19Meznikova Lucie Czech team48:04+09:33
20Soldati Veronica O-92 Piano di Magadino49:24+10:53
21Clarissa Kradischnig OLC Graz51:29+12:58
22Nicole Kopp CA Rosé51:43+13:12
23Michaela Chmelarova Czech team54:31+16:00
24ROULLEAUX MAEVA Club Orientation Loisirs Etrec55:45+17:14
25Lenka Polzerová Lokomotiva Trutnov57:36+19:05
26Tanja Pretnar Orientacijski klub Azimut57:39+19:08
27Charlotta Linnaila OK Orient59:08+20:37
28Krystina Mervartova Czech team60:06+21:35
29Noemi Imfeld OLG Skandia63:59+25:28
30Tereza Uhlikova Czech team64:06+25:35
31Vivian Lindholm OK7767:34+29:03
32Barbora Škvorova SK KAMENICE68:00+29:29
33Mondada Luisa O-92 Piano di Magadino68:16+29:45
34Mazzucchelli Martina O-92 Piano di Magadino70:08+31:37
35Urša Tomažin Orientacijski klub Azimut72:00+33:29
36Katarina Bremšak OK Komenda73:15+34:44
37Zuzana Kluscakova Czech team74:24+35:53
38Zuzana Dittrichova KOB Konice74:43+36:12
39Barbara Prezelj OK Komenda77:07+38:36
Margnetti Valeria O-92 Piano di MagadinoMP+ --:--
Christine Gerber OLG SkandiaMP+ --:--

W20 (5.9km / 0m / 13KT)

1Hana Hlavova Czech team44:54+00:00
2Simona Karuchova Czech team45:50+00:56
3Eva Kabathova Czech team46:54+02:00
4Zenia Mogensen OK Pan Aarhus47:03+02:09
5Lenka Poklopova Czech team47:07+02:13
6Monika Dolezalova Czech team48:38+03:44
7Ivana Bochenkova Czech team48:40+03:46
8Tereza Peterzelova Czech team49:00+04:06
9Jindra Hlavova KOB Konice49:33+04:39
10Barbora Svobodova Czech team50:50+05:56
11Carina Kradischnig OLC Graz55:52+10:58
12Mondada Simona O-92 Piano di Magadino65:13+20:19
13Lucie Weissova Czech team65:59+21:05
14Laager Susanne OL Zimmerberg71:56+27:02
15Michaela Prochazkova Czech team74:11+29:17
16Kaszás Orsolya Balatonfüredi Sport Club74:31+29:37
17Henna Salminen OK7774:34+29:40
18Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf83:55+39:01

W21A L (5.2km / 0m / 13KT)

1Ramelli Vera O-92 Piano di Magadino47:10+00:00
2Maddalena Caia O-92 Piano di Magadino49:13+02:03
3Raisa Sell OK7749:30+02:20
4Barbara Schlatter OLG Skandia50:12+03:02
5Randi Wold Nydalen skiklubb50:30+03:20
6Kamila Gregorova SK Chotebor51:05+03:55
7Mette Hjerrild OK Pan Aarhus51:31+04:21
8Knauer Johanna OMAU51:32+04:22
9Pernille Ibsen Lervag Nydalen SK53:54+06:44
10Christine Stalder OLG Skandia57:09+09:59
11Andrea Balakova Greater Vancouver Orienteering57:10+10:00
12Magdalena Pokorna OKAP Praha60:53+13:43
13Lenka Hrobarova STS Chvojkovice Brod62:47+15:37
14Delphine Serret ST EGREVE 380963:23+16:13
15Toni ODonovan OD64:29+17:19
16Nadine Enoch Universitätssportclub Magdebur70:37+23:27
17Ruth Holmes Oxford University Orienteering71:28+24:18
18Silke Kogelmann OLC Rudersdorf71:36+24:26
19Birgitte Honore Nielsen Aalborg OK72:24+25:14
20Laura Incerti skodeg-o72:54+25:44
21Therese Nyström OK Denseln79:46+32:36
22Jenny Vuorinen TCP -0681:00+33:50
23Anna Strub OLG Huttwil82:49+35:39
24Lidija Hribar Slovenska vojska83:22+36:12
25Nina Rudolf Slovenska vojska89:55+42:45
Laura Rinkineva TCP -06MP+ --:--

W21B (3.7km / 0m / 10KT)

1Pinar Başol Istanbul OK41:27+00:00
2Judit Prinzhausen Tipo TKE - Budapest42:37+01:10
3Agnes Tissot CA Rosé42:53+01:26
4Bernadett Kovalcsik Q&SZ Orienteering44:05+02:38
5Katarina Smolej Orientacijski klub Azimut47:22+05:55
6Anna Spiegl Kalocsai SE48:03+06:36
7Katerina Chmelikova VSK MZLU Brno50:59+09:32
8Corinne Scheidegger OLG Skandia52:33+11:06
9Alicia Cuche CA Rosé55:20+13:53
10Nataas Ida Nydalens SK58:13+16:46
11Rasa Radzeviciute Telsiai OK60:43+19:16
12Pia Malling Randers OK61:47+20:20
13Karla Moller Aalborg OK65:45+24:18
14Dorte Bak Aalborg OK66:34+25:07
15Dorte Bruun Aalborg OK67:08+25:41
15nadia montibeller panda valsugana67:08+25:41
17Ódor Viktória FÖMTERV SK67:14+25:47
18Orsolya Oszlovics Tipo TKE - Budapest69:30+28:03
19Jasmin Jenni OLG Skandia70:15+28:48
20Annalisa Losa A.D. Trento Orienteering70:38+29:11
21Petra Dittrichova KOB Konice71:55+30:28
21Inga Jukneviča Saldus OK71:55+30:28
23Dorthe Lind OK Fros76:20+34:53
24Lene Vindum Aalborg OK88:17+46:50
25Hanne Hyldelund OK-HTF92:15+50:48
26Monika Joss OL Regio Olten95:54+54:27
27Inge Mogensen Aalborg OK97:54+56:27
28Lena Gelshoj FIF Hillerod100:33+59:06
29Mojca Blažič OK Perkmandeljc Trbovlje130:26+88:59
Sabine EMDE Kalksburg OLMP+ --:--
Kopp Simone TV OberkirchMP+ --:--
Marianne Petersen OK OstMP+ --:--
Katja Reibert Hansen FIF HillerodMP+ --:--

W21E (7.4km / 0m / 17KT)

1Maja Alm Ulricehams OK56:33+00:00
2Monika Faessler OLG St.Gallen/Appenzell60:42+04:09
3Valérie Suter CA Rosé61:40+05:07
4Rothauer Lucie ASKÖ Henndorf62:23+05:50
5Heather Monro Durham University63:03+06:30
6Vendy Doležalová OK99 Hradec Králové65:46+09:13
7Marie Fred OK Orient67:05+10:32
8Ágnes Wengrin Tipo TKE - Budapest67:44+11:11
9Nicole Ragvin Nydalens SK68:46+12:13
10Marta Prekopova Farmaceut Bratislava70:09+13:36
11Rikke Kofoed Spring Cup OK70:15+13:42
12Louise Oram Greater Vancouver Orienteering70:49+14:16
13Anne Konring Olesen Spring Cup OK70:57+14:24
14Martina Jircakova Czech team71:25+14:52
15Helle Bobach Aalborg OK73:59+17:26
16Pernille Sommer Spring Cup OK74:34+18:01
17Federica Maggioni IFK BOMBARDA74:43+18:10
18Kretzschmar Anne USV TU Dresden74:49+18:16
19Dana Bednarova Czech team75:07+18:34
20Pernille Brunstedt Spring Cup OK77:11+20:38
21Janine Inman Forth Valley Orienteers80:30+23:57
22Mojca Flerin OK Komenda102:25+45:52
23Piia Takala Ylistaron Kilpa-Veljet108:34+52:01
24Andreja Anžur OK Komenda112:40+56:07
Cloé DUPOIRIEUX Loisirs Orientation SANCHEYMP+ --:--
Marirosa Hechich Semiperdo Orienteering ManiagoMP+ --:--

W35 (5.9km / 0m / 13KT)

1Kunz Maja OLG St.Gallen/Appenzell52:44+00:00
2Ilze Skangale Balta SK56:15+03:31
3Eva Ocvirk OK Japetic60:36+07:52
4BACHER Edith Orientation Team Besançon62:56+10:12
5Allwinger Tünde OK Brezice63:56+11:12
6Jeanette Finderup OK Pan Aarhus65:55+13:11
7Anne Johansson OK Orient69:45+17:01
8Tine Alkjaer FIF Hillerod73:32+20:48
9Tünde Németh Soproni MAFC78:20+25:36
10Antónia Holper Tipo TKE - Budapest82:31+29:47
11BOUR Céline Tout Azimut Fameck88:47+36:03
12Kerstin Buchacker CO Liege91:06+38:22
13Olga Manoilova LBNCO94:59+42:15
14Irma Pretnar Orientacijski klub Azimut99:17+46:33
15Roberta Borroni Rusky GOK Team103:16+50:32

W40 (4.9km / 0m / 13KT)

1Regina Habenicht Sportunion Klagenfurt42:15+00:00
2Lucie Stormer SK KAMENICE43:08+00:53
3Charlotte Thrane Spring Cup OK43:34+01:19
4Jana Kozinova OKAP Praha46:11+03:56
5Meieli Sieber CA Rosé48:00+05:45
6Dunja van de Riet OK Maksimir49:46+07:31
7Christine Antoine LBNCO52:50+10:35
8Sandra Simonsen FIF Hillerod54:22+12:07
9Amigó Anna CATALUNYA54:59+12:44
10Carola Ray OK7755:17+13:02
11Jarmila Nemeckova OKAP Praha55:41+13:26
12Andrea Jakubecz Q&SZ Orienteering58:00+15:45
13Schweizer Kathi OLG Säuliamt Schweiz58:29+16:14
14Monstein Ariane OLG St.Gallen/Appenzell62:08+19:53
15Ágnes Cseresnyes Tipo TKE - Budapest63:10+20:55
16Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz64:42+22:27
17Anette Bagger Sorensen Silkeborg OK65:10+22:55
18Nina Simosas OK Orient66:23+24:08
19OBSTETAR anne Tout Azimut Fameck69:39+27:24
20Dita Kozakova SK KAMENICE71:43+29:28
21Cristina Grabar US Primiero San Martino72:55+30:40
22Alena Petrželová Lokomotiva Trutnov78:08+35:53
23Tatyana Prokhorova OK-HTF78:26+36:11
24Susi Veitsberger TV Fürstenfeld78:50+36:35
25Ansorge Silke SV Robotron Dresden85:08+42:53
26Jana Ticha Tolar Jindrichuv Hradec85:45+43:30
27LOGE Sophie Tout Azimut Fameck86:32+44:17
28Csilla Hajas Zempleni94:21+52:06
29Ruth Ruch OLG Skandia97:36+55:21
30Brigitte Maget OLC Rudersdorf99:20+57:05
31Catherine Hill Fernlea Orienteeting Club100:12+57:57
32Károlyné Tóth Veszprémi Tájfutó Club135:46+93:31

W45 (4.7km / 0m / 12KT)

1Repond Francine Care-Vevey Orientation44:57+00:00
2Wolf Ursula OLG Säuliamt Schweiz45:26+00:29
3Gunther Marie Ligue Bourgogne50:55+05:58
4Arja Vestola Nastolan Terä54:16+09:19
5Andrea Wyss OLT SLOCH54:48+09:51
6Sophie DUPOIRIEUX Loisirs Orientation SANCHEY56:11+11:14
7Bettina Gjedde Mariager Fjord OK56:36+11:39
8BOICHUT Isabelle Orientation Team Besançon58:02+13:05
9Bolis Carla O-92 Piano di Magadino58:13+13:16
10Jana Glabaznova Pratele OB Opava59:30+14:33
11Guglielmetti Gerda GOLD Savosa60:19+15:22
12Jenei Margit BÖF Hungary60:58+16:01
13MARCHESIN Sylvie csag metz61:08+16:11
14Guglielmetti Daniela GOLD Savosa62:51+17:54
15Ute Kretzschmar Orientierungslaufverein Weimar63:21+18:24
16bouche sylvie COLE67:22+22:25
17CAILLET Véronique AS QUETIGNY69:09+24:12
18DALLA COSTA Christiane csag metz69:29+24:32
19TOUZAIN ROULLEAU ISABELLE Club Orientation Loisirs Etrec69:32+24:35
20Sabine GUIGNON SCAPA Nancy orientation69:41+24:44
21Inger Simonsen Silkeborg OK73:53+28:56
22Fuchs Hatt Elisabeth OL Zimmerberg-Nord76:09+31:12
23Tina Udholm Aalborg OK76:50+31:53
24Britta Ank Pedersen Horsens OK77:24+32:27
25Annelli Sandbak Silkeborg OK82:25+37:28
26Claudia Thomsen Horsens OK82:50+37:53
27Marina Plesničar CAI XXX OTTOBRE TRIESTE85:10+40:13
28Laager Marlies OL Zimmerberg86:18+41:21
29Päivi Litmanen-Peitsala Helsingin Suunnistajat88:30+43:33
30Ostorics Zsuzsanna Szundi Sc99:07+54:10
31Ilona Hrabankova OKAP Praha100:30+55:33
32Lene Kofoed Petersen Horsens OK108:48+63:51
33Jitka Hanušová Lokomotiva Trutnov133:01+88:04
34HOFF Mireille Tout Azimut Fameck140:21+95:24
35Tiziana Demonte CAI XXX OTTOBRE TRIESTE145:22+100:25
Gross Heidi OL ZimmerbergMP+ --:--
Deborah Simmons guildford orienteersMP+ --:--
Mazzucchelli Claudia O-92 Piano di MagadinoMP+ --:--
Buhler Birgit USV TU DresdenMP+ --:--
Lenka Dittrichova KOB KoniceMP+ --:--
Rosário Matias LisboaMP+ --:--
Pavlina Lejsek Lejsek TeamMP+ --:--

W50 (3.8km / 0m / 10KT)

1Virginija Gvildiene OK Medeina43:56+00:00
2Agota Muzsnai Hegyisport Szentendre48:04+04:08
3Ziegerhofer Anneliese TVN Linz51:01+07:05
4Hofer Margrith OLG Breitsee51:52+07:56
5CHRISTINA OLSSON OK SILVA52:49+08:53
6Ann Lindholm OK7752:56+09:00
7Susi Schlatter OLG Skandia54:03+10:07
8Bea Arn SCOM Mendrisio57:22+13:26
9Eva Konring Olesen FIF Hillerod59:13+15:17
10Annariitta Kottonen Lynx62:50+18:54
11Anita Laaksonen Tarpian Suunta63:19+19:23
12Hanne M. Andersen OK Pan Aarhus68:08+24:12
13Anneli Ojapalo Rajamaen Rykmentti72:49+28:53
14Ursula Saner OL Regio Olten73:11+29:15
15Daina Gredzena Saldus OK77:24+33:28
16Svatava Henkova Radioklub Blansko78:44+34:48
17PAOLUCCI Christiane Tout Azimut Fameck80:33+36:37
18Van Elder Isabelle Pégase80:56+37:00
19MOUCHETTE Régine Tout Azimut Fameck81:26+37:30
20Silvi Simonne K.O.L. Belgium82:56+39:00
21PAPILLON Françoise AS QUETIGNY87:15+43:19
22Trish Coombs Nydalens SK89:15+45:19
23Byers Debbie Big Foot Orienteers91:50+47:54
24Anja Oikkonen OK Orient99:46+55:50
25THIEBAUT Evelyne csag metz142:10+98:14
Julie Mann Kareelah OrienteersMP+ --:--

W55 (3.2km / 0m / 12KT)

1Elizabeth Borchorst Mariager Fjord OK42:47+00:00
2Zaugg Yvette OLG Säuliamt Schweiz49:55+07:08
3vagner christine csag metz54:58+12:11
4Prommer Martha Naturfreunde St. Veit58:29+15:42
5LECOYER Annick Vervins orientation61:20+18:33
6Else Sorensen Politiets Idratsforening Koben64:06+21:19
7Kirsten Bobach Aalborg OK67:16+24:29
8Teresa Finlay Fermanagh Orienteers69:05+26:18
9Annelise MacLassen Aalborg Kaserne idratsforening70:59+28:12
10Viv Macdonald Derwent Valley Orienteers77:25+34:38
11Jabas Bea OLG Basel83:58+41:11
12Dzintra Tone Saldus OK84:05+41:18
13Trille Ditlevsen Horsens OK84:15+41:28
14BERGER Marie Jose Tout Azimut Fameck127:12+84:25
15CORDIER Sylvie csag metz135:16+92:29
16Lauvray Evelyne FAMECK192:17+149:30
Lynda Rapkins EnoggeroosMP+ --:--

W60 (3.0km / 0m / 10KT)

1Komár Ildikó Morgó Sc54:34+00:00
2Edith Sorensen Aalborg OK59:18+04:44
3Ilona Dobos Stars Orienteering Club59:28+04:54
4Dietlinde Venhauer OLCU Viktring61:43+07:09
5Marianne Lykking OK-73 Gladsaxe61:45+07:11
6Elsbeth HOFER Sportclub Boppelsen62:33+07:59
7Paula Kyyronen Rajamaen Rykmentti62:49+08:15
8Rita MARGAIRA cus torino63:49+09:15
9Selma Watterdal OL Tönsberg70:25+15:51
10Ruth Bieri OLT SLOCH72:13+17:39
11Kirsten Brunstedt OK Ost Birkerod74:30+19:56
12Rosmarie Gerber OLG Skandia74:59+20:25
13Naef Heidi OLV Langenthal75:17+20:43
14Chris Wood FVO Stirling79:03+24:29
15Anna-Lena Nyth OK Orinto81:30+26:56
16Fiorella Lin Semiperdo Orienteering Maniago82:31+27:57
17Annerös Egger OLG Skandia99:53+45:19
18Vaira Černiševa Saldus OK114:06+59:32
Jette Bachhausen FIF HillerodMP+ --:--

W65 (3.0km / 0m / 10KT)

1Ilze Bruce Saldus OK43:26+00:00
2Marja Raatikka Helsingin Suunnistajat54:40+11:14
3Gübeli Veronika thurgorienta72:19+28:53
4Huggler Erica STABUS75:42+32:16
5Huber Madeleine STABUS77:48+34:22
6Renger Jutta Heeressportverein Graz85:30+42:04

W70 (3.0km / 0m / 10KT)

1Ausma Bruce Saldus OK71:56+00:00
2Gri Teresa CATALUNYA130:33+58:37

OPEN 1 (8.0km / 0m / 17KT)

1Zridkavesely Libor Czech team53:55+00:00
2Bojan Jevševar OK Brezice71:59+18:04
3Abel Hegedus BEDC81:36+27:41
4Glaner Franz WAT84:07+30:12
5Anica Hribar OK Brezice85:46+31:51

OPEN 2 (5.9km / 0m / 13KT)

1Marco Seppi Cus Bologna38:21+00:00
2Jarmo Kankkunen OK7763:10+24:49
3Hack Thomas WAT74:00+35:39
4Zsoltné Németh HER75:07+36:46
5Zsuzsanna Salánki Hangya SE Budapest80:16+41:55
6Hanga Györgyi Hangya SE Budapest82:33+44:12
7Ari Kauhanen OK7784:36+46:15
8Krešo Keresteš OK TRZIN85:51+47:30
9Sylvain Boulanger Neveu ST EGREVE 380986:28+48:07
10Andras Zempleni Zempleni87:25+49:04
11Matjaž Koprivc Orientacijski klub Azimut103:13+64:52
12Lucio Ceriatti Orientalp Roma108:57+70:36
13Zsolt Németh HER115:58+77:37
14András Incze HK Optimists Sc138:28+100:07
15Éva Treiner Hangya SE Budapest143:19+104:58
Schaerli Jan OLG WisligMP+ --:--
Reka Hegedus BEDCMP+ --:--

OPEN 3 (3.7km / 0m / 10KT)

1Zemp Campana Silvia ASCO Lugano45:01+00:00
2Márton Bruck Tipo TKE - Budapest54:23+09:22
3Gaby Löbner TSV Karlshorst Berlin57:21+12:20
4Philipp Schaerli OLG Wislig59:26+14:25
5Campana Albino ASCO Lugano59:43+14:42
6Juraj Prekop Farmaceut Bratislava59:54+14:53
7Bolis Luciano O-92 Piano di Magadino61:10+16:09
8Schaerli Kathrin OLG Wislig62:01+17:00
9Orsolya Magyari Tipo TKE - Budapest66:46+21:45
10Auni Donner OK7769:29+24:28
11Roos Annemarie O-92 Piano di Magadino71:42+26:41
12Roos Heinz O-92 Piano di Magadino71:55+26:54
13Noémi Horváthné Siralyok74:40+29:39
14Anders Blomqvist OK7779:05+34:04
15Szilvia Bogdány Tipo TKE - Budapest80:37+35:36
16Berenika Drzkova OK Lokomotiva Pardubice81:18+36:17
17Stefania Boido Orientalp Roma82:38+37:37
18Ferretti Adriana O-92 Piano di Magadino83:00+37:59
19Mondada Moreno O-92 Piano di Magadino83:05+38:04
20Hanne Borup Fredberg Silkeborg OK84:39+39:38
21Anetti Kiss BEDC84:44+39:43
22Polgár Gergő Balatonfüredi Sport Club89:24+44:23
23Szautner Regina Balatonfüredi Sport Club89:48+44:47
24Mondada Paola O-92 Piano di Magadino92:50+47:49
25Nicoli Luisella O-92 Piano di Magadino92:56+47:55
26Spiegl Zsuzsa Kalocsai SE94:53+49:52
27Federspiel Martha OLG Säuliamt Schweiz95:25+50:24
28Hedy Streuli OL Regio Olten97:49+52:48
29Grethe Boen Knudsen Horsens OK103:21+58:20
30Štrakl Urban OK Perkmandeljc Trbovlje107:34+62:33
31Paola Spinelli ssd gaja120:13+75:12
Pura Paola O-92 Piano di MagadinoMP+ --:--
Anja Babič OK TRZINDNF+ --:--

Beginn (2.7km / 0m / 8KT)

1Sofia Jonsson Herning OK33:42+00:00
2Andrea Kozsuch Pécsi Vasutas Sport Kör36:33+02:51
3Marius Flytkjaer Aalborg OK43:06+09:24

W10 (2.1km / 0m / 8KT)

1Barbora Lejsek Lejsek Team19:26+00:00
2Cecilie Udholm Aalborg OK19:47+00:21
3Borbála Kovács Q&SZ Orienteering20:07+00:41
4Nicola Northcott Derwent Valley Orienteers23:45+04:19
5Annika Simonsen FIF Hillerod23:53+04:27
6Clara Bagger Hagner Silkeborg OK24:02+04:36
7Pura Eleonora O-92 Piano di Magadino24:47+05:21
8Pauline Tiede TSV Karlshorst Berlin26:10+06:44
9Laura Andersen Silkeborg OK26:40+07:14
10Elisabeth Vindum Larsen Aalborg OK27:37+08:11
11Elena Pezzati SCOM Mendrisio28:03+08:37
12Anne Bak Aalborg OK29:07+09:41
13Pia Ocvirk OK Japetic30:57+11:31
14Nicoli Agnese O-92 Piano di Magadino35:24+15:58
15Réka Dalida Pataki Pécsi Vasutas Sport Kör36:15+16:49
16Matejka Slapnik Anžur OK Komenda37:15+17:49
17LOGE Jeanne Tout Azimut Fameck43:42+24:16
18JACQUET Lise Tout Azimut Fameck43:46+24:20
19Luna Ketonen OK Orient45:50+26:24
20Isabel Hill Fernlea Orienteeting Club59:52+40:26
Linnea Johansson OK OrientMP+ --:--

W21A S (3.6km / 0m / 11KT)

1Andrea Lux Tipo TKE - Budapest34:03+00:00
2Sabrina Rinaldi A.D. Trento Orienteering35:20+01:17
3Rikke Nygaard Spring Cup OK36:47+02:44
3Bettina Wyss OL Regio Olten36:47+02:44
5Michaela Krtickova KOB Konice37:12+03:09
6Piia Juhola Rasti-Lukko37:19+03:16
7Martina Rothenbühler OLG Skandia38:39+04:36
8Kari Gulbrandsen Aarhus Nydalens SK38:45+04:42
9Saana Orkola DELTA39:16+05:13
10Outi Örn Kärkölän Kisa-Veikot39:40+05:37
11Fruzsina Farkas Tipo TKE - Budapest42:26+08:23
12Zuzana Škvorova SK KAMENICE42:50+08:47
13Zsuzsanna Riczel Szende SC43:29+09:26
14Julie Larsen Farum Tisvilde OK43:54+09:51
15Alida Rácz Tipo TKE - Budapest47:24+13:21
16Barbara Stalder OLG Skandia48:14+14:11
17Katja Brunstedt OK Ost Birkerod48:33+14:30
17Mónika Rácz Tipo TKE - Budapest48:33+14:30
19Nevija Leljak Croatia mil team50:57+16:54
20Karin Vogl SV Mietraching51:52+17:49
21Mertens Kristel TROL BELGIUM52:23+18:20
22Valentina Zupanic Croatia mil team53:04+19:01
23Marlene Tutzer ASD Terlaner Orientierunglaeuf54:15+20:12
24Antonella Valer San Giorgio55:03+21:00
25Lanini Daniela O-92 Piano di Magadino56:19+22:16
26Birgitte Halland OK Ost Birkerod57:17+23:14
27Evelyne Hiltbrunner OLG Skandia57:45+23:42
28Ellis Byrgiel Sommer OK Ost Birkerod60:11+26:08
29Csordás Erika FÖMTERV SK60:46+26:43
30Brunella Grigolli ASSOCIAZIONE DILETTANTISTICA T60:47+26:44
31Lenka Hankovcova SK KAMENICE62:17+28:14
32Andrea Lengyel Tipo TKE - Budapest63:13+29:10
33Annelies Etter CA Rosé63:26+29:23
34Christine Lehmann OLG Skandia63:31+29:28
35Andersen Tove OK Ost Birkerod64:12+30:09
36Eszter Tóth Tipo TKE - Budapest67:07+33:04
37Vanessa Ricci Bitti A.S.D. GIOCAFAENZA TANTISPORT67:21+33:18
38Ursula Jakob OLG Skandia77:40+43:37
39Christine Wyss OLG Skandia81:43+47:40
40Kirsten Nymann OK Ost Birkerod82:15+48:12
41Jannie Nielsen Tisvilde Hegn104:09+70:06
Kaszás Szilvia Balatonfüredi Sport ClubMP+ --:--
Katalin Lendvai Veszprémi Tájfutó ClubMP+ --:--

M21A S (5.6km / 0m / 15KT)

1Magnus Kinn Solbjorg Nydalens SK38:06+00:00
2Gábor Józsa Szende SC39:27+01:21
3Antti Örn Mäntsalän Urheilijat39:59+01:53
4Domján Tamás FÖMTERV SK40:02+01:56
4Michal Henek Czech team40:02+01:56
6Edi Ocvirk OK Japetic40:12+02:06
7Tore Borchgrevin Alu Tynset IF40:28+02:22
8Ville Halonen Rastivarsat41:17+03:11
9Sven Schöpfer OLG Skandia42:43+04:37
10Rune Nygaard Monrad Spring Cup OK43:22+05:16
11tom herremans Sun-O.com44:01+05:55
12Juha Suntila Turun Metsänkävijät44:53+06:47
13Jiri Novotny MUPY MUP!45:08+07:02
14Luigi Lerose CAI XXX OTTOBRE TRIESTE45:57+07:51
15Vladimir Tkalec Croatia mil team46:29+08:23
16Justas Arasimavicius Labirintas47:05+08:59
17Claus Bobach Aalborg OK47:15+09:09
18Damir Miljkovic Croatia mil team47:37+09:31
19Stokseth Endre Nydalens SK49:39+11:33
20Rok Močnik Orientacijski klub Azimut49:49+11:43
21Frei Michael OLG Wald50:39+12:33
22Martin Koci Czech team51:01+12:55
23Rooman Rudy TROL BELGIUM51:19+13:13
24Andrea Santini ASD Terlaner Orientierunglaeuf52:06+14:00
25Martin Janda KOB Dobruska52:41+14:35
26Roman Veznik MUPY MUP!52:49+14:43
27Roland Vogl SV Mietraching53:20+15:14
28Johan Holkmann Jacobsen Spring Cup OK53:47+15:41
29Klemen Kenda Orientacijski klub Azimut54:29+16:23
30Vaclav Zakouril OKAP Praha54:42+16:36
31Franc Knap Orientacijski klub Azimut54:54+16:48
32Feike Alewijnse Argus56:37+18:31
33Eddy Sandri Panda Orienteering Valsugana A56:57+18:51
34Morten Bang Norgaard OK Ost Birkerod57:16+19:10
35Savinjšek Primož Slovenska vojska59:20+21:14
36Mühlbacher Thomas Naturfreunde Steiermark59:26+21:20
37Mario Gotal Croatia mil team59:36+21:30
38Hatt Simon OL Zimmerberg-Nord60:53+22:47
39Corrado Pegoretti A.D. Trento Orienteering64:39+26:33
40Ondrej Skoba MUPY MUP!67:48+29:42
41Wettstein Markus OLG Wald69:07+31:01
42Rajko Kračun Slovenska vojska71:15+33:09
43Klemen Rihtarič Slovenska vojska73:12+35:06
44Inaki Larena COBi Basque Country75:38+37:32
45Daniele Jabr A.S.D. GIOCAFAENZA TANTISPORT77:45+39:39
46Rothauer Thomas ASKÖ Henndorf85:48+47:42
47federico fratton panda valsugana93:34+55:28
48Thomas Gloor OLV Baselland105:02+66:56
49Tomas Liscinsky Czech team105:42+67:36
50Piero Labanti Rusky GOK Team108:54+70:48
Petter Skedsmo Fredrikstad SkiklubbMP+ --:--
Rune Rystad Nydalens SKMP+ --:--
Jorgen Rasmussen OK-HTFMP+ --:--
Franco Vaccari OTIS TriesteMP+ --:--

M10 (2.1km / 0m / 8KT)

1Soeren Thrane Oedum Spring Cup OK14:44+00:00
2Karlis Kuzis Saldus OK18:43+03:59
3schneider nik OL Zimmerberg20:53+06:09
4Andreas Alkjaer Eriksen FIF Hillerod20:56+06:12
5Ota Škvor SK KAMENICE23:11+08:27
6Moritz Brünings TSV Karlshorst Berlin24:23+09:39
7Mayer Luka OK Ursus24:37+09:53
8Mayer Marko OK Ursus24:42+09:58
9Emil Stormer SK KAMENICE25:43+10:59
10Patrik Egei Tipo TKE - Budapest38:34+23:50
11Leon Löbner TSV Karlshorst Berlin40:06+25:22