Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO cup - drugo

Orientacijski klub Ursus, Razdrto, 27. 7. 2008

M12 (2.3km / 0m / 7KT)

1Tobia Pezzati SCOM Mendrisio17:51+00:00
2Christian Bagger Hagner Silkeborg OK18:47+00:56
3Oskar Stormer SK KAMENICE20:38+02:47
4Atis Devits Saldus OK21:46+03:55
5Emils Vainovskis Saldus OK22:52+05:01
6Ritvars Gludniš Saldus OK23:24+05:33
7Tölgyesi Aurél Veszprémi Honvéd Sportegyesüle23:42+05:51
8Christian Moller Aalborg OK24:45+06:54
9Jonathan Ray OK7725:31+07:40
9Mondada Alessio O-92 Piano di Magadino25:31+07:40
11Rafael Dobnik OLCU Viktring26:27+08:36
12Niklas Kankkunen OK7728:35+10:44
13Erik Hajdu Tipo TKE - Budapest28:49+10:58
14Bence Varsányi Veszprémi Tájfutó Club33:25+15:34
15Arthur Brünings TSV Karlshorst Berlin34:19+16:28
16Lauris Frolovs Saldus OK34:57+17:06
17Sandro Lippitsch OK Ursus35:30+17:39
18Pura Filippo O-92 Piano di Magadino48:14+30:23
19chen shmueli emek izrael58:14+40:23

M14 (3.3km / 0m / 8KT)

1Gergő Horváth Siralyok27:48+00:00
2Remo Ruch OLG Skandia32:24+04:36
3Gatis Brežnojs Saldus OK33:39+05:51
4Julien Dache FRSO33:53+06:05
5Thomas Gillet FRSO34:11+06:23
6Amos Ketonen OK Orient35:54+08:06
7LOGE Paul Tout Azimut Fameck35:55+08:07
8Domonkos Kovács Q&SZ Orienteering37:06+09:18
9Luc Sandevoir LBNCO37:11+09:23
10Gygax Sebastian OLG Herzogenbuchsee37:42+09:54
11Kopp Felix TV Oberkirch38:47+10:59
12Rooman Michael TROL BELGIUM39:47+11:59
13Derenne Thiubaut FRSO40:25+12:37
14Jan Pavlovec OK JISKRA NOVY BOR40:38+12:50
15Ádám Miháczi Tipo TKE - Budapest44:55+17:07
16Fabio Stricker CA Rosé46:35+18:47
17Botond Dankó Tipo TKE - Budapest46:54+19:06
18Arturs Škerstnis Saldus OK49:47+21:59
19Martinš Bucis Saldus OK54:46+26:58
20Madars Mačukans Saldus OK56:42+28:54
21Quentin Mertenat CA Rosé64:48+37:00
22Mofaz Shmueli emek izrael66:52+39:04
23Povilas Kazimier Gvildys OK Medeina67:39+39:51
24Farkas Ádám Balatonfüredi Sport Club67:56+40:08
25Földing Viktor Balatonfüredi Sport Club68:39+40:51
26Arttu Kottonen Lynx83:58+56:10
Silas Frederik Thomsen Horsens OKMP+ --:--
Alexander Blomqvist OK77MP+ --:--

M16 (4.1km / 0m / 10KT)

1Jan Petrzela Czech team25:43+00:00
2Marius Thrane Oedum Spring Cup OK25:47+00:04
3Tölgyesi Ákos Veszprémi Honvéd Sportegyesüle27:39+01:56
4Jan Cermak Czech team28:17+02:34
5Horvath Marcel Siralyok29:08+03:25
6Bruno Parmentier FRSO29:32+03:49
7ARNOULD Louis Tout Azimut Fameck29:47+04:04
8Thomas Bredo FRSO30:32+04:49
9Tomaš Rusy Czech team30:33+04:50
10Marek Schuster Czech team30:39+04:56
11Mayer Kilian SSV Hallein-Neualm31:01+05:18
12Ferretti Pietro O-92 Piano di Magadino31:05+05:22
13Ábel Györgyi MOM Budapest31:24+05:41
14Filip Hadac Czech team31:48+06:05
15Julien Gillet FRSO32:59+07:16
16Otto Simosas OK Orient33:26+07:43
17Tobias Habenicht Sportunion Klagenfurt33:39+07:56
18Jules DUPOIRIEUX Loisirs Orientation SANCHEY33:44+08:01
19Matias Kankkunen OK7734:34+08:51
20Nicoli Romeo O-92 Piano di Magadino34:50+09:07
21Kopp Fabian TV Oberkirch37:05+11:22
22Jaka Pišljar OK Komenda37:55+12:12
23Bolis Alessandro O-92 Piano di Magadino38:09+12:26
24Tölgyesi Renátó Spartacus39:33+13:50
25Tomas Tichy Tolar Jindrichuv Hradec39:34+13:51
26Bugár Gergely Spartacus40:55+15:12
27Boris Navratil Czech team41:10+15:27
28Rasmus Bruun Aalborg OK41:31+15:48
29Jan Nemecek OKAP Praha42:40+16:57
30Filip Nyholm OK Orient43:22+17:39
31Koch Sämi OLV Luzern43:43+18:00
32Sebestyén Kovács Q&SZ Orienteering44:42+18:59
33Tomáš Svoboda Lokomotiva Trutnov45:18+19:35
34Jernej Podobnik Orientacijski klub Azimut45:55+20:12
35Julian Zollneritsch OLC Graz49:40+23:57
36Félix MAHLER SCAPA Nancy orientation49:42+23:59
37Bence Németh VBT49:44+24:01
38Thomas Goubau FRSO53:25+27:42
39HOFF Geoffrey Tout Azimut Fameck73:32+47:49
40Marco Pipa CAI XXX OTTOBRE TRIESTE87:31+61:48
41Sandijs Mačukans Saldus OK105:35+79:52
42Erasmo Sossich CAI XXX OTTOBRE TRIESTE111:17+85:34

M18 (6.2km / 0m / 21KT)

1Pavel Kubat Czech team40:59+00:00
2Stepan Zimmermann Czech team42:22+01:23
3Milos Nykodym Czech team44:15+03:16
4Jiri Slezak Czech team47:25+06:26
5Matyas Kinde Siralyok47:35+06:36
6Gabor Vellner Siralyok49:19+08:20
7Dominik Gruenberger Ok Gittis Klosterneuburg50:19+09:20
8Boldizsár Kovács Q&SZ Orienteering51:28+10:29
9Géza Jenes MOM Budapest51:41+10:42
10Tomáš Lazák Lokomotiva Trutnov52:01+11:02
11Károly Tóth Veszprémi Tájfutó Club53:39+12:40
12LUDOVICY Nicolas CO Liege55:13+14:14
13Bolis Vasco O-92 Piano di Magadino60:32+19:33
14Vit Braveny Czech team64:08+23:09
15Ferretti Martino O-92 Piano di Magadino64:37+23:38
16Jiri Necas Czech team64:47+23:48
17Tamas Frater Siralyok65:52+24:53
18Kleo Ketonen OK Orient66:27+25:28
19Laager Michael OL Zimmerberg68:23+27:24
20Martin Kult Lokomotiva Trutnov69:18+28:19
21Nagy Kristóf Spartacus82:31+41:32
22Jacopo Ferrai A.D. Trento Orienteering85:12+44:13
23Yan Christan CA Rosé86:43+45:44
24Fabio Casagranda A.D. Trento Orienteering89:07+48:08
25Arthur MAHLER SCAPA Nancy orientation91:04+50:05
26Buhler Stefan USV TU Dresden93:34+52:35
27Narziss Studer CA Rosé108:04+67:05
Lussmann Sandro OLG St.Gallen/AppenzellMP+ --:--

M20 (7.3km / 0m / 23KT)

1Jonas Vytautas Gvildys OK Medeina48:21+00:00
2Daniel Hajek Czech team49:04+00:43
3Jakub Zimmermann Czech team50:09+01:48
4Matej Klusacek Czech team51:48+03:27
5Ondrej Maly Czech team55:59+07:38
6Jure Zmrzlikar OK Komenda56:57+08:36
7Michal Jirasek Czech team62:01+13:40
8Tomas Necas Czech team62:22+14:01
9Tobias Guggenberger OLC Graz62:27+14:06
10Péter Györgyi MOM Budapest63:26+15:05
11Per Hjerrild OK Pan Aarhus66:34+18:13
12Jan Kubat Czech team66:46+18:25
13Lukas Patek Czech team70:27+22:06
14Adrian Hofstetter OLG Skandia70:59+22:38
15Ondrej Pavlu Czech team72:16+23:55
16Christian Pfeifer OLC Graz73:26+25:05
17Zdenek Slezak Czech team95:05+46:44

M21A L (7.3km / 0m / 23KT)

1Patrick Goeres Greater Vancouver Orienteering49:56+00:00
2Jan Potsejnsky Czech team53:56+04:00
3Máté Spiegl Kalocsai SE56:37+06:41
4Martin Gregor SK Chotebor57:26+07:30
5Christian Peter MacLassen Aalborg Kaserne idratsforening59:29+09:33
6Thomas Wyss OL Regio Olten61:23+11:27
7Bergmann Beat OMAU62:03+12:07
8Magnus Johansson Greater Vancouver Orienteering62:10+12:14
9Andreas Lyngaa Herning OK64:03+14:07
10Urtzi Iglesias COBi Basque Country65:58+16:02
11Christoph Hofer OLG Skandia66:02+16:06
12Tobias Jost OLG Skandia69:13+19:17
13Stefan Seifried OLC Rudersdorf70:59+21:03
14Martin Veitsberger TV Fürstenfeld72:32+22:36
15Tim Beale Oxford University Orienteering74:58+25:02
16Jan Krticka KOB Konice75:00+25:04
17Thomas Zuberbuehler OLG St.Gallen/Appenzell75:32+25:36
18Petr Hanc STS Chvojkovice Brod77:12+27:16
19Petr Kolek STS Chvojkovice Brod78:12+28:16
20Cosimo Guasina Erebus Orientamento Vicenza78:25+28:29
21Kristóf Ralovich Pécsi Vasutas Sport Kör80:41+30:45
22Dario Pedrotti San Giorgio83:37+33:41
23Herfried Trummer TV Fürstenfeld84:52+34:56
24Róbert Bánfi Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club86:36+36:40
25LEMERCIER Mathieu Tout Azimut Fameck88:36+38:40
26Lleí Viles CATALUNYA92:15+42:19
27Reinitz Thomas TSC Eintracht Dortmund97:14+47:18
28Vincenzo De Simone GOS Subiaco99:47+49:51
29Ruben Castro CATALUNYA120:54+70:58

M21B (4.1km / 0m / 10KT)

1Gyalog Zoltán Spartacus30:33+00:00
2Zai Bálint Spartacus34:57+04:24
3Takács Krisztián Balatonfüredi Sport Club35:47+05:14
4Zoltán Dankó Tipo TKE - Budapest36:33+06:00
5István Dankó Tipo TKE - Budapest38:34+08:01
6Domokos Molnár Tipo TKE - Budapest40:05+09:32
7Andrea Foschian Semiperdo Orienteering Maniago40:29+09:56
8Attila Molnár Tipo TKE - Budapest41:44+11:11
9Zoltan Kovacs Siralyok42:18+11:45
10Laták Rudolf BÖF Hungary44:11+13:38
11Igor Bončina Orientacijski klub Azimut44:20+13:47
12Olivér Polgár Tipo TKE - Budapest46:15+15:42
13Péter Gombkötö Tipo TKE - Budapest47:47+17:14
14Ali Başol Istanbul OK47:49+17:16
15Gábor Pataki Pécsi Vasutas Sport Kör49:52+19:19
16Jan Hulec Czech team50:44+20:11
17Nejc Močnik Orientacijski klub Azimut53:45+23:12
18Emil Kacin Orientacijski klub Azimut53:56+23:23
19Erik Schwendtner Siralyok57:37+27:04
20Rune Kristian Mork Statnett BIL62:22+31:49
21Bernhard Redl Tipo TKE - Budapest63:18+32:45
22Pelessoni Renato G.O. Cai Monfalcone65:05+34:32
23Bernt Are Lervag Nydalen SK73:35+43:02
24Herwig Stütz OLC Rudersdorf99:24+68:51
25Rene Andersen Silkeborg OK134:16+103:43

M21E (8.2km / 0m / 26KT)

1Petr Losman OK99 Hradec Králové51:03+00:00
2Rajnosek Zdenek Czech team51:31+00:28
3Eduard Smehlik Czech team54:11+03:08
4Oeyvind Per Stene Czech team54:28+03:25
5Leif Stormer SK KAMENICE55:25+04:22
6Anders Kleist OK Denseln56:54+05:51
7Esa Huttunen OK Orient58:36+07:33
8Vannier Fabrice CSLG MELUN60:41+09:38
9Lars Lindstrom FIF Hillerod60:59+09:56
10Ákos Kisvölcsey MOM Budapest63:25+12:22
11Staffan Tunis TCP -0664:01+12:58
12Michael Sorensen Spring Cup OK64:18+13:15
13Mads Ingvardsen Farum Tisvilde OK64:24+13:21
14Gábor Forrai Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club65:15+14:12
15Jiri Zelinka Czech team65:36+14:33
16Beat Fankhauser OLG Skandia65:41+14:38
17Audrius Smilgius Azuolas65:43+14:40
18David Rihtarič Slovenska vojska67:01+15:58
19GOUBAU Johan Belgian Big Fat Guys67:59+16:56
20Zdenek Liscinsky Czech team69:32+18:29
21Zdenek Mazal VSK MZLU Brno71:06+20:03
22Ondrej Pokorny OKAP Praha71:40+20:37
23DE NEYER Quentin Belgian Big Fat Guys73:01+21:58
24Tihomir Salopek OK Ris75:45+24:42
25Giuseppe Bezzi skodeg-o75:55+24:52
26Giaime Origgi IFK BOMBARDA76:23+25:20
27Miklós Forrai Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club76:53+25:50
28Danijel Katalenic Croatia mil team77:53+26:50
29Andrew Brown South London81:47+30:44
30CLAPUYT François Belgian Big Fat Guys85:15+34:12
31Daniel Daví CATALUNYA85:44+34:41
32Allwinger Herwig OK Brezice86:11+35:08
33Matthias Kretzschmar Orientierungslaufverein Weimar87:00+35:57
34DE NEYER Gilles Belgian Big Fat Guys90:24+39:21
35Wolf Dieter OLG Säuliamt Schweiz94:23+43:20
36Pasi Lehtimäki TCP -0694:32+43:29
37Zoltán Gyimesi Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club97:48+46:45
38Chrisrian Holm Hansen St. Binderup OK107:58+56:55
39Michele Fiocca Corsa Orientamento Club ROMA115:22+64:19
Lukas Mueller OLG HuttwilDISQ+ --:--

M35 (7.3km / 0m / 23KT)

1Lassi Virtanen Rasti-Lukko53:10+00:00
2Jason Inman Forth Valley Orienteers54:43+01:33
3Martin Hajdu Tipo TKE - Budapest57:48+04:38
4Andy Simpson OD58:23+05:13
5andrea cipriani panda valsugana61:10+08:00
6Róbert Gönczi Tipo TKE - Budapest63:27+10:17
7Thomas Fredberg Silkeborg OK64:28+11:18
8Kestutis Jokubauskis Telsiai OK66:08+12:58
9Jari Johansson OK Orient71:57+18:47
10Georg WITTBERGER Kalksburg OL76:09+22:59
11Peter Reibert Hansen FIF Hillerod78:10+25:00
12Stanislav Kustec Slovenska vojska79:03+25:53
13Voorhof Geert K.O.L. Belgium81:00+27:50
14Petr Prusek OK JISKRA NOVY BOR88:54+35:44
15Viktoras Sirvydis Telsiai OK96:04+42:54
16Darko Duhovic Croatia mil team100:07+46:57
17Carles Domenech CATALUNYA104:26+51:16
18Martin Röhl TSV Karlshorst Berlin109:56+56:46
19Petr Hankovec SK KAMENICE124:13+71:03
20Szilard SELLEI OK TIMISOARA139:28+86:18
21Roland Pach CA Rosé141:11+88:01
22Thierry Maeder LBNCO150:29+97:19

M40 (7.0km / 0m / 23KT)

1Jan Donner OK7746:25+00:00
2Petr Kozak SK KAMENICE47:08+00:43
3Maddalena Stefano O-92 Piano di Magadino47:59+01:34
4Kunz Patrick OLG St.Gallen/Appenzell49:27+03:02
5Rasmus Oedum Spring Cup OK51:26+05:01
6Jan Moller Aalborg OK58:14+11:49
7Tomas Ray OK7758:42+12:17
8Tamás Egei Tipo TKE - Budapest58:48+12:23
9Richard Jones Durham University59:53+13:28
10Bo Simonsen FIF Hillerod60:07+13:42
11Martin Škvor SK KAMENICE61:03+14:38
12Morten Kjar Silkeborg OK61:19+14:54
13Claus S. Pedersen Aalborg OK62:57+16:32
14Gábor Kovács Q&SZ Orienteering62:59+16:34
15URBANIAK KRZYSZTOF BIENIEWICE OK65:19+18:54
16Ove Simosas OK Orient66:54+20:29
17Zoltán Miháczi Tipo TKE - Budapest67:02+20:37
18GROTE Andreas OLC SKOG Fribourg67:10+20:45
19Henrik Lisby Silkeborg OK70:01+23:36
20Marco Giovannini Rusky GOK Team70:12+23:47
21László Faggyas Tipo TKE - Budapest71:45+25:20
22Gerrit van de Riet OK Maksimir72:51+26:26
23Roth Peter Swiss O Tours73:03+26:38
24Soren Flytkjaer Aalborg OK73:37+27:12
25Martin Tichy Tolar Jindrichuv Hradec74:38+28:13
26Bo L. Andersen Aalborg OK75:44+29:19
27István Kovalcsik Q&SZ Orienteering78:06+31:41
28Mogens Hagner Silkeborg OK81:23+34:58
29Attila Varsányi Veszprémi Tájfutó Club83:16+36:51
30Carsten Lind OK Fros83:48+37:23
31Stefano Galletti Rusky GOK Team84:19+37:54
32Ole Jensen Mariager Fjord OK85:21+38:56
33Christoph Hiltbrunner OLG Skandia86:28+40:03
34Günther Rosenkranz OL Andritz89:35+43:10
35Petr Pavlovec OK JISKRA NOVY BOR91:23+44:58
36Soren Bak Aalborg OK92:09+45:44
37GOUBAU Bernard Pégase92:36+46:11
38LOGE Robert Tout Azimut Fameck93:21+46:56
39Angel Pi CATALUNYA93:43+47:18
40Izquierdo Jordi CATALUNYA95:37+49:12
41Boris Doskar OK JISKRA NOVY BOR95:44+49:19
42Pavel Petržela Lokomotiva Trutnov95:45+49:20
43Laurent Compere LBNCO101:33+55:08
44Richard Hill Fernlea Orienteeting Club101:56+55:31
45Pavel Hanuš Lokomotiva Trutnov107:36+61:11
46Stefan Ruch OLG Skandia110:24+63:59
47Attilio Amato Rusky GOK Team114:38+68:13
48Milan Rejmont Lokomotiva Trutnov120:04+73:39
ROULLEAUX ALAIN Club Orientation Loisirs EtrecMP+ --:--

M45 (6.7km / 0m / 22KT)

1Jan Nemecek OKAP Praha52:56+00:00
2Jonas Gediminas Gvildys OK Medeina55:38+02:42
3Heikki Vestola Nastolan Terä57:44+04:48
4Gygax Res OLG Herzogenbuchsee58:49+05:53
5Max Habenicht Sportunion Klagenfurt60:04+07:08
6Aeschlimann Ulu OLV Hindelbank60:40+07:44
7Miklós Juhász Tipo TKE - Budapest62:12+09:16
8Bauder Markus Swiss O Tours62:29+09:33
9Torben Utzon OK Pan Aarhus62:42+09:46
10Benoit Sandevoir LBNCO63:18+10:22
11Mangione François Ligue Bourgogne64:04+11:08
12Petr Kozina OKAP Praha65:15+12:19
13Koch Felix OLV Luzern66:00+13:04
14Jan Frode Seim Voss IL68:23+15:27
15Loré Carles CATALUNYA68:33+15:37
16Károly Tóth Veszprémi Tájfutó Club68:52+15:56
17VAN DE MAELE Marc K.O.L. Belgium69:58+17:02
18Gilles DUPOIRIEUX Loisirs Orientation SANCHEY70:26+17:30
19Guntars Jansons Balta SK70:49+17:53
20Günter Kradischnig OLC Graz71:04+18:08
21Jan Lemmens Omega72:26+19:30
22Libor Hirs VSK MZLU Brno72:32+19:36
23Pura Alberto O-92 Piano di Magadino72:44+19:48
24Vicari Silvio O-92 Piano di Magadino73:39+20:43
25Hatt Edu OL Zimmerberg-Nord73:50+20:54
26Roch Christan CA Rosé74:36+21:40
27Christian GARREC CSEIS Fontainebleau75:49+22:53
28Buhler Michael USV TU Dresden76:30+23:34
29OBSTETAR marc Tout Azimut Fameck77:07+24:11
30DAVID HUNT Bristol Orienteering Klub79:06+26:10
31Miklós Mets Hangya SE Budapest79:42+26:46
32Herzig Markus Swiss O Tours80:43+27:47
33Georges MAHLER SCAPA Nancy orientation86:09+33:13
34Cesare Tarabocchia Orientacijski klub Azimut86:18+33:22
35GIAUX Eric BALISE 1087:18+34:22
36Zoltán Györgyi Hangya SE Budapest88:28+35:32
37Dariusz Żebrowski Otwocki Klub Sportowy START92:43+39:47
38Mayer Horst SSV Hallein-Neualm94:35+41:39
39Henrik Nielsen Tisvilde Hegn95:36+42:40
40Nagy Zsolt FÖMTERV SK99:01+46:05
41Bentsen Jens OK Ost Birkerod99:38+46:42
42Georg Pregartner OLC Rudersdorf103:11+50:15
43Ferretti Remo O-92 Piano di Magadino103:14+50:18
44Juraszovich Johannes OLC Wienerwald107:58+55:02
45Lussmann Roland OLG St.Gallen/Appenzell109:44+56:48
46Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje110:53+57:57
47Frank Kretzschmar Orientierungslaufverein Weimar112:58+60:02
48Matjaž Štrakl OK Perkmandeljc Trbovlje118:04+65:08
49Mazzucchelli Luca O-92 Piano di Magadino119:30+66:34
50Adrian Northcott Derwent Valley Orienteers122:08+69:12
51Michel Mertenat CA Rosé134:27+81:31
52CAILLET François AS QUETIGNY135:08+82:12
53HOFF Olivier Tout Azimut Fameck136:23+83:27
54Somogyi László Balatonfüredi Sport Club150:38+97:42
55Hans Granholm OK Ost Birkerod152:47+99:51
56Laager Peter OL Zimmerberg157:03+104:07
Boden René SV Robotron DresdenMP+ --:--
Tibor Molnár Soproni MAFCDISQ+ --:--

M50 (6.2km / 0m / 20KT)

1Kimmig Emil TV Oberkirch55:53+00:00
2Denis Cuche CA Rosé60:30+04:37
3Roger Coombs Nydalens SK63:32+07:39
4Hannu Kottonen Lynx68:09+12:16
5Günther Dobnik OLCU Viktring72:47+16:54
6Guglielmetti Michele GOLD Savosa73:11+17:18
7Guglielmetti Francesco GOLD Savosa74:44+18:51
8Ilkka Ojapalo Rajamaen Rykmentti77:26+21:33
9PAPILLON Daniel AS QUETIGNY77:27+21:34
10Heikki Pelkonen Nastolan Terä77:49+21:56
11Bugár József BÖF Hungary79:48+23:55
12Somogyi Lajos Balatonfüredi Sport Club80:04+24:11
13Rune Lundgren OK Orient80:06+24:13
14Helge Sogaard Mariager Fjord OK80:51+24:58
15Henrik Dagsberg Horsens OK80:54+25:01
16GRESSENS Eddy K.O.L. Belgium82:04+26:11
17Silvij Močnik Orientacijski klub Azimut82:09+26:16
18Karsten Knudsen Horsens OK82:50+26:57
19Soren Larsen FIF Hillerod83:19+27:26
20Kai O. Laursen Aalborg OK84:31+28:38
21Gross Martin OL Zimmerberg87:06+31:13
22Vidimantas Arasimavicius Labirintas95:42+39:49
23Giovanni Visetti GOS Subiaco98:31+42:38
24Ulf Mogensen Aalborg OK106:40+50:47
25Fulvio Pacor ssd gaja118:24+62:31
26Davide Chiocca G.O. Cai Monfalcone118:44+62:51
27Shlomo Raz Israel120:45+64:52
28Lumsden Andrew Big Foot Orienteers126:30+70:37
29Olajos Ferenc Szundi Sc132:57+77:04
30Ramelli Gian Paolo O-92 Piano di Magadino148:51+92:58
31Konrad Graber OLT SLOCH169:15+113:22
Marco Ongaro US Primiero San MartinoMP+ --:--
Herbert Lippitsch OK UrsusMP+ --:--
Kim Gottlieb Herning OKDNF+ --:--

M55 (5.1km / 0m / 17KT)

1MARTI Pekka ol.biel.seeland43:19+00:00
2Vesa Tervo Rajamaen Rykmentti45:28+02:09
3CORDIER Jacques csag metz48:28+05:09
4Peter Sorensen Politiets Idratsforening Koben49:10+05:51
5Srečo Pirman Škofjeloški orientacijski klub50:37+07:18
6HEUNINCKX Luc K.O.L. Belgium52:53+09:34
7Juhani Nippala Tarpian Suunta53:10+09:51
8Manuel Dias Lisboa54:12+10:53
9János Spiegl Kalocsai SE54:41+11:22
10Peter Shepherd Kareelah Orienteers55:19+12:00
11Tore Watterdal OL Tönsberg58:23+15:04
12Raymond Finlay Fermanagh Orienteers65:09+21:50
13Emil Olesen FIF Hillerod65:21+22:02
14Carl Malling Randers OK68:30+25:11
15Werner Büchi OLV Hindelbank70:39+27:20
16Robert Rapkins Enoggeroos70:44+27:25
17Frenzel Michael ESV Berlin-Schöneweide72:23+29:04
18Zaugg Hannes OLG Säuliamt Schweiz73:38+30:19
19Kellens jean Pierre K.O.L. Belgium77:54+34:35
20Milan Henek Radioklub Blansko79:03+35:44
21enzo zamperin cus torino80:36+37:17
22Miro Cvirn OK Tivoli82:37+39:18
23Prommer Günther Naturfreunde St. Veit84:36+41:17
24Ranald Macdonald Derwent Valley Orienteers87:30+44:11
25Ziegerhofer Othmar TVN Linz88:21+45:02
26Janko Lapajne Orientacijski klub Azimut90:44+47:25
27Jens-Jörgen Lyngaa Herning OK94:06+50:47
28LOCUSSE Robert Tout Azimut Fameck95:25+52:06
29BERTINCHAMPS Jean-Luc Pégase95:31+52:12
30Ian Gilliver Manchester & District (Maccles101:17+57:58
31LECOYER Régis Vervins orientation102:01+58:42
32asher shmueli emek izrael115:34+72:15
MOUCHETTE Alain Tout Azimut FameckMP+ --:--
hechl georg naturfreunde kitzbühelMP+ --:--
Ziesche Juergen ESV Berlin-SchöneweideMP+ --:--

M60 (4.6km / 0m / 15KT)

1Kurt HUBER Sportclub Boppelsen44:05+00:00
2Kytöjoki Juhani Rasti-Jyry45:04+00:59
3Jiri Gurka ASKÖ Henndorf51:40+07:35
4Heikki Kyyronen Rajamaen Rykmentti52:47+08:42
5Jürg Egger OLG Skandia54:08+10:03
6Jabas Daniel OLG Basel54:42+10:37
7Torbjörn Wikström OK Orinto55:41+11:36
8Ales Chmelik VSK MZLU Brno55:44+11:39
9Jokke Sell OK7757:39+13:34
10Rufer Fritz bussola ok58:14+14:09
11Trunz Ernst Swiss O Tours59:07+15:02
12Serge JEANMENNE FRSO - Espoirs59:15+15:10
13Poul Bobach Aalborg OK60:47+16:42
14Jens Holmgaard FIF Hillerod61:06+17:01
15GERT OLSSON OK SILVA62:27+18:22
16Gmür Guido OLG Pfäffikon64:40+20:35
17André Strauss OLG Skandia66:36+22:31
18Karsten Schultz FIF Hillerod68:54+24:49
19Serge DERY FRSO - Espoirs70:32+26:27
20Steiner Fritz bussola ok71:59+27:54
21Brauchle Toni Swiss O Tours72:24+28:19
22Bob Scott Harlequins OC77:30+33:25
23PAOLUCCI René-Claude Tout Azimut Fameck83:50+39:45
24Komár Béla Morgó Sc84:49+40:44
25Pittet Errol OLG Breitsee84:54+40:49
26Henning Vide Petersen Horsens OK86:07+42:02
27Hansueli Gerber OLG Skandia88:43+44:38
28Doug Wood FVO Stirling89:03+44:58
29Corrado MINIOTTI cus torino90:52+46:47
30schneider noldi OL Zimmerberg92:53+48:48
31Lázár László Morgó Sc97:02+52:57
32uzi shwitzer emek izrael100:09+56:04
33Stefano Scarpini 0rientalp Societa Romana Orien102:40+58:35
34Karl Ditlevsen Horsens OK106:47+62:42
35Erik Lohse OK Ost Birkerod112:45+68:40
36Knauer Guntram OMAU119:29+75:24
Péter dr. Gombkötö Tipo TKE - BudapestMP+ --:--
Buda József Balatonfüredi Sport ClubMP+ --:--

M65 (3.2km / 0m / 11KT)

1Otto Venhauer OLCU Viktring38:15+00:00
2Peter Wichmann Universitätssportclub Magdebur41:09+02:54
3Jouko Karjalainen Helsingin Suunnistajat43:36+05:21
4Naef Viktor OLV Langenthal43:53+05:38
5Osmo Peitsala Helsingin Suunnistajat46:41+08:26
6Giorgio Tettamanti SCOM Mendrisio48:10+09:55
7Knud Lykking OK-73 Gladsaxe48:34+10:19
8Walter Bieri OLT SLOCH58:03+19:48
9Miklós Bogdány Tipo TKE - Budapest62:33+24:18
10Coupey Guy CO boucles de la seine66:39+28:24

M70 (3.2km / 0m / 11KT)

1Pentti Koponen EsSu44:29+00:00
2Pertti Virtanen LS-3746:31+02:02
3Gübeli Arthur thurgorienta48:53+04:24
4Repond Henri Care-Vevey Orientation50:59+06:30
5Pavel Masek OK JISKRA NOVY BOR51:04+06:35
6Huggler Klaus STABUS64:32+20:03
7Luginbuehl Heinz ANCO73:09+28:40
8Renger Herwig Heeressportverein Graz75:43+31:14
9Althaus Heinz OLV Hindelbank77:53+33:24
10Peter Dobos Stars Orienteering Club83:00+38:31
11Laimonis Tone Saldus OK83:43+39:14
12Lladó Carles CATALUNYA93:05+48:36
13gideon bartal emek izrael119:07+74:38

W12 (2.3km / 0m / 7KT)

1Gross Paula OL Zimmerberg17:26+00:00
2Matter Madlaina OLV Baselland18:54+01:28
3Zuzana Kozinova OKAP Praha20:28+03:02
4Bolis Noa O-92 Piano di Magadino21:57+04:31
5Petra Faggyas Tipo TKE - Budapest22:28+05:02
6ROULLEAUX JULIE Club Orientation Loisirs Etrec22:48+05:22
7Caroline Finderup OK Pan Aarhus27:28+10:02
8mathys lena OL Zimmerberg27:29+10:03
9Laager Laura OL Zimmerberg30:40+13:14
10Lotti Löbner TSV Karlshorst Berlin31:42+14:16
11Petra Egei Tipo TKE - Budapest32:31+15:05
12Réka Faggyas Tipo TKE - Budapest34:28+17:02
13Rooman Claudia TROL BELGIUM35:57+18:31
14Benedikte Vindum Larsen Aalborg OK55:39+38:13
15Isabel Donner OK7765:14+47:48

W14 (3.0km / 0m / 8KT)

1Lenka Svobodová Lokomotiva Trutnov21:06+00:00
2ROULLEAUX NOEMIE Club Orientation Loisirs Etrec24:59+03:53
3Diána Miháczi Tipo TKE - Budapest25:28+04:22
4Kinga Varsányi Veszprémi Tájfutó Club26:13+05:07
5Miri Thrane Oedum Spring Cup OK30:18+09:12
6Marie Bak Aalborg OK31:17+10:11
7Eszter Faggyas Tipo TKE - Budapest31:27+10:21
8Linnea Udholm Aalborg OK31:42+10:36
9Martina Ruch OLG Skandia32:14+11:08
10Vanda Kinde Siralyok34:54+13:48
11Zuzana Kozakova SK KAMENICE35:22+14:16
12Marie-Louise Moller Aalborg OK35:44+14:38
13Tereza Ticha Tolar Jindrichuv Hradec37:03+15:57
14Dorisz Hajdu Tipo TKE - Budapest37:28+16:22
15Astrid Kjar Silkeborg OK37:46+16:40
16Marketa Novotna Czech team37:59+16:53
17Martina Lejsek Lejsek Team39:05+17:59
18Jenny Ray OK7740:34+19:28
19Caisa Lindblom OK Orient41:16+20:10
20Ramelli Saba O-92 Piano di Magadino43:20+22:14
21Rota Bruna Saldus OK45:25+24:19
22Hatt Serafina OL Zimmerberg-Nord46:41+25:35
23Basia Żebrowska Otwocki Klub Sportowy START49:27+28:21
24Marine Christan CA Rosé50:05+28:59
25Caterina Pezze A.D. Trento Orienteering70:50+49:44
26Andrea Demonte CAI XXX OTTOBRE TRIESTE104:25+83:19

W16 (3.3km / 0m / 8KT)

1Vendula Horcickova Czech team24:27+00:00
2Tereza Novotna Czech team24:55+00:28
3Johanka Simkova Czech team27:14+02:47
4Karolina Tepla Czech team28:44+04:17
5Valeria Grisoni Semiperdo Orienteering Maniago29:07+04:40
6Reka Zempleni Siralyok29:20+04:53
7Petra Pavlovcova TJ Turnov29:27+05:00
8Lenka Knapova Czech team30:56+06:29
9Anna Kozinova OKAP Praha31:08+06:41
10Julie Stormer SK KAMENICE31:11+06:44
11Anna Kovalcsik Q&SZ Orienteering35:21+10:54
11Krisztina Tóth Veszprémi Tájfutó Club35:21+10:54
13Luca Lajos Pécsi Vasutas Sport Kör35:28+11:01
14Rafaela Ilmoni OK7736:17+11:50
15Stine Bagger Hagner Silkeborg OK38:16+13:49
16Emma Simosas OK Orient40:10+15:43
17Astrid Ank Jorgensen Horsens OK40:16+15:49
18Jenny Blomqvist OK7740:52+16:25
19Annika Kottonen Lynx41:21+16:54
20LOGE Lucie Tout Azimut Fameck42:35+18:08
21Henrika Wiksten OK Orient44:03+19:36
22Ina Westerlund OK7745:18+20:51
23Mazzucchelli Giulia O-92 Piano di Magadino49:11+24:44
24Corinne Jenni OLG Skandia51:07+26:40
25Pavlina Lejsek Lejsek Team51:36+27:09
26Gaëlle Christan CA Rosé55:36+31:09
27Ida Kjar Silkeborg OK57:54+33:27
28Sofia Sidonio CAI XXX OTTOBRE TRIESTE57:56+33:29
29marta pacor CAI XXX OTTOBRE TRIESTE65:38+41:11

W18 (4.3km / 0m / 16KT)

1Vera Mullerova Czech team34:05+00:00
2Madla Svobodna Czech team36:06+02:01
3Zuzana Kubatova Czech team37:15+03:10
4Roos Elena O-92 Piano di Magadino37:47+03:42
5Ieva Brice Saldus OK38:16+04:11
6Gross Julia OL Zimmerberg39:00+04:55
7Matter Ladina OLV Baselland39:24+05:19
8Meznikova Lucie Czech team39:49+05:44
9Clarissa Kradischnig OLC Graz39:52+05:47
10Adelka Jakobova Czech team40:03+05:58
11Gygax Katja OLG Herzogenbuchsee40:15+06:10
12Ilona Tibay Siralyok41:34+07:29
13Magdalena Cermakova Czech team42:26+08:21
14Lenka Polzerová Lokomotiva Trutnov42:55+08:50
15Tekle Emilija Gvildyte OK Medeina42:58+08:53
16Jana Knapova Czech team44:03+09:58
17Michaela Chmelarova Czech team44:16+10:11
18Zuzana Kluscakova Czech team45:29+11:24
19Noemi Imfeld OLG Skandia46:24+12:19
20Ilze Cahravusa Saldus OK48:17+14:12
21Tereza Uhlikova Czech team48:47+14:42
22Barbora Beranova Czech team50:07+16:02
23Marlene Habenicht Sportunion Klagenfurt51:31+17:26
24Krystina Mervartova Czech team51:36+17:31
25Tanja Pretnar Orientacijski klub Azimut53:49+19:44
26Sarka Folbrechtova Czech team54:15+20:10
27Barbora Škvorova SK KAMENICE54:29+20:24
28Vivian Lindholm OK7754:30+20:25
29ROULLEAUX MAEVA Club Orientation Loisirs Etrec56:08+22:03
30Zuzana Dittrichova KOB Konice58:30+24:25
31Nicole Kopp CA Rosé58:55+24:50
32Mondada Luisa O-92 Piano di Magadino63:28+29:23
33Charlotta Linnaila OK Orient66:23+32:18
34Christine Gerber OLG Skandia71:39+37:34
35Soldati Veronica O-92 Piano di Magadino75:36+41:31
36Mazzucchelli Martina O-92 Piano di Magadino75:56+41:51
37Urša Tomažin Orientacijski klub Azimut80:38+46:33
38Katarina Bremšak OK Komenda91:55+57:50
Margnetti Valeria O-92 Piano di MagadinoMP+ --:--
Adela Indrakova Czech teamMP+ --:--

W20 (4.7km / 0m / 15KT)

1Eva Kabathova Czech team35:12+00:00
2Simona Karuchova Czech team35:15+00:03
3Tereza Peterzelova Czech team36:26+01:14
4Jindra Hlavova KOB Konice36:46+01:34
5Zenia Mogensen OK Pan Aarhus36:49+01:37
6Monika Dolezalova Czech team37:01+01:49
7Ivana Bochenkova Czech team38:40+03:28
8Michaela Prochazkova Czech team40:04+04:52
9Lenka Poklopova Czech team42:28+07:16
10Hana Hlavova Czech team47:35+12:23
11Laager Susanne OL Zimmerberg52:12+17:00
12Mondada Simona O-92 Piano di Magadino54:06+18:54
13Barbora Svobodova Czech team54:31+19:19
14Lucie Weissova Czech team55:56+20:44
15Kaszás Orsolya Balatonfüredi Sport Club60:55+25:43
16Henna Salminen OK7765:51+30:39
17Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf66:33+31:21

W21A L (5.1km / 0m / 17KT)

1Maddalena Caia O-92 Piano di Magadino42:26+00:00
2Ramelli Vera O-92 Piano di Magadino44:41+02:15
3Randi Wold Nydalen skiklubb45:07+02:41
4Pernille Ibsen Lervag Nydalen SK46:40+04:14
5Knauer Johanna OMAU48:11+05:45
6Mette Hjerrild OK Pan Aarhus48:17+05:51
7Raisa Sell OK7748:20+05:54
8Barbara Schlatter OLG Skandia51:26+09:00
9Magdalena Pokorna OKAP Praha52:54+10:28
10Lenka Hrobarova STS Chvojkovice Brod54:03+11:37
11Anna Strub OLG Huttwil55:17+12:51
12Kamila Gregorova SK Chotebor55:47+13:21
13Christine Stalder OLG Skandia56:26+14:00
14Andrea Balakova Greater Vancouver Orienteering56:38+14:12
15Therese Nyström OK Denseln57:31+15:05
16Silke Kogelmann OLC Rudersdorf59:37+17:11
17Ruth Holmes Oxford University Orienteering62:22+19:56
18Nadine Enoch Universitätssportclub Magdebur63:07+20:41
19Delphine Serret ST EGREVE 380963:17+20:51
20Toni ODonovan OD64:26+22:00
21Jenny Vuorinen TCP -0665:31+23:05
22Birgitte Honore Nielsen Aalborg OK68:14+25:48
23Laura Incerti skodeg-o74:32+32:06
24Nina Rudolf Slovenska vojska77:07+34:41

W21B (3.0km / 0m / 8KT)

1Bernadett Kovalcsik Q&SZ Orienteering33:20+00:00
2Judit Prinzhausen Tipo TKE - Budapest33:38+00:18
3Pinar Başol Istanbul OK33:52+00:32
4Vilma Balciunaite Telsiai OK34:08+00:48
5Agnes Tissot CA Rosé34:37+01:17
6Corinne Scheidegger OLG Skandia39:19+05:59
7Rasa Radzeviciute Telsiai OK41:01+07:41
8Katerina Chmelikova VSK MZLU Brno41:07+07:47
9Dorte Bruun Aalborg OK41:26+08:06
10Alicia Cuche CA Rosé41:31+08:11
11Dorte Bak Aalborg OK41:35+08:15
12Ódor Viktória FÖMTERV SK44:19+10:59
13Anna Spiegl Kalocsai SE44:57+11:37
14Karla Moller Aalborg OK47:53+14:33
15Orsolya Oszlovics Tipo TKE - Budapest48:26+15:06
16Dorthe Lind OK Fros51:32+18:12
17nadia montibeller panda valsugana51:36+18:16
18Lene Vindum Aalborg OK51:50+18:30
19Monika Joss OL Regio Olten54:38+21:18
20Katarina Smolej Orientacijski klub Azimut57:28+24:08
21Annalisa Losa A.D. Trento Orienteering61:35+28:15
22Katja Reibert Hansen FIF Hillerod62:27+29:07
23Hanne Hyldelund OK-HTF63:25+30:05
24Inge Mogensen Aalborg OK63:37+30:17
25Jasmin Jenni OLG Skandia71:49+38:29
26Sabine EMDE Kalksburg OL72:50+39:30
27Lena Gelshoj FIF Hillerod86:48+53:28
28Mojca Blažič OK Perkmandeljc Trbovlje101:54+68:34
Petra Dittrichova KOB KoniceMP+ --:--

W21E (7.3km / 0m / 23KT)

1Rothauer Lucie ASKÖ Henndorf60:38+00:00
2Louise Oram Greater Vancouver Orienteering62:10+01:32
3Anne Konring Olesen Spring Cup OK64:48+04:10
4Valérie Suter CA Rosé65:23+04:45
5Monika Faessler OLG St.Gallen/Appenzell66:25+05:47
6Marie Fred OK Orient66:32+05:54
7Heather Monro Durham University68:13+07:35
8Nicole Ragvin Nydalens SK68:17+07:39
9Pernille Sommer Spring Cup OK70:49+10:11
10Rikke Kofoed Spring Cup OK71:06+10:28
11Maja Alm Ulricehams OK71:46+11:08
12Janine Inman Forth Valley Orienteers73:55+13:17
13Vendy Doležalová OK99 Hradec Králové75:48+15:10
14Kretzschmar Anne USV TU Dresden75:50+15:12
15Helle Bobach Aalborg OK76:04+15:26
16Mojca Flerin OK Komenda80:27+19:49
17Martina Jircakova Czech team83:19+22:41
18Ágnes Wengrin Tipo TKE - Budapest85:37+24:59
19Marta Prekopova Farmaceut Bratislava86:57+26:19
20Federica Maggioni IFK BOMBARDA91:50+31:12
21Andreja Anžur OK Komenda102:36+41:58
Cloé DUPOIRIEUX Loisirs Orientation SANCHEYMP+ --:--
Pernille Brunstedt Spring Cup OKMP+ --:--
Dana Bednarova Czech teamMP+ --:--

W35 (4.7km / 0m / 15KT)

1Kunz Maja OLG St.Gallen/Appenzell45:33+00:00
2BACHER Edith Orientation Team Besançon48:24+02:51
3Ilze Skangale Balta SK49:30+03:57
4Allwinger Tünde OK Brezice54:06+08:33
5Anne Johansson OK Orient59:17+13:44
6Kerstin Buchacker CO Liege62:09+16:36
7Tine Alkjaer FIF Hillerod65:36+20:03
8BOUR Céline Tout Azimut Fameck66:29+20:56
9Antónia Holper Tipo TKE - Budapest66:57+21:24
10Eva Ocvirk OK Japetic77:46+32:13
11Irma Pretnar Orientacijski klub Azimut85:13+39:40
12Olga Manoilova LBNCO87:17+41:44
Jeanette Finderup OK Pan AarhusMP+ --:--
Roberta Borroni Rusky GOK TeamMP+ --:--
Tünde Németh Soproni MAFCDNF+ --:--

W40 (4.3km / 0m / 16KT)

1Lucie Stormer SK KAMENICE37:31+00:00
2Anette Bagger Sorensen Silkeborg OK46:05+08:34
3Jana Kozinova OKAP Praha46:27+08:56
4Christine Antoine LBNCO48:20+10:49
5Dunja van de Riet OK Maksimir48:22+10:51
6Meieli Sieber CA Rosé49:15+11:44
7Amigó Anna CATALUNYA49:32+12:01
8Schweizer Kathi OLG Säuliamt Schweiz53:51+16:20
9Jarmila Nemeckova OKAP Praha55:18+17:47
10Regina Habenicht Sportunion Klagenfurt57:44+20:13
11Sandra Simonsen FIF Hillerod58:12+20:41
12Monstein Ariane OLG St.Gallen/Appenzell62:48+25:17
13Susi Veitsberger TV Fürstenfeld64:04+26:33
14Cristina Grabar US Primiero San Martino65:26+27:55
15Csilla Hajas Zempleni65:32+28:01
16Andrea Jakubecz Q&SZ Orienteering67:01+29:30
17Dita Kozakova SK KAMENICE68:39+31:08
18Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz69:12+31:41
19Ágnes Cseresnyes Tipo TKE - Budapest69:58+32:27
20OBSTETAR anne Tout Azimut Fameck71:51+34:20
21Tatyana Prokhorova OK-HTF83:07+45:36
22Nina Simosas OK Orient83:45+46:14
23Ruth Ruch OLG Skandia84:30+46:59
24Alena Petrželová Lokomotiva Trutnov85:28+47:57
25LOGE Sophie Tout Azimut Fameck89:18+51:47
26Catherine Hill Fernlea Orienteeting Club93:39+56:08
27Károlyné Tóth Veszprémi Tájfutó Club105:15+67:44
28Brigitte Maget OLC Rudersdorf125:24+87:53
29Vlasta Jarc G.O. Cai Monfalcone129:09+91:38
Carola Ray OK77MP+ --:--
Jana Ticha Tolar Jindrichuv HradecMP+ --:--

W45 (4.6km / 0m / 15KT)

1Wolf Ursula OLG Säuliamt Schweiz50:16+00:00
2MARCHESIN Sylvie csag metz56:02+05:46
3Andrea Wyss OLT SLOCH57:14+06:58
4Mazzucchelli Claudia O-92 Piano di Magadino57:49+07:33
5DALLA COSTA Christiane csag metz61:10+10:54
6Arja Vestola Nastolan Terä61:11+10:55
7Repond Francine Care-Vevey Orientation62:33+12:17
8Gunther Marie Ligue Bourgogne63:37+13:21
9Jana Glabaznova Pratele OB Opava66:03+15:47
10Jenei Margit BÖF Hungary67:28+17:12
11Annelli Sandbak Silkeborg OK68:26+18:10
12Bettina Gjedde Mariager Fjord OK70:06+19:50
13TOUZAIN ROULLEAU ISABELLE Club Orientation Loisirs Etrec70:37+20:21
14Bolis Carla O-92 Piano di Magadino71:02+20:46
15Marina Plesničar CAI XXX OTTOBRE TRIESTE78:45+28:29
16Buhler Birgit USV TU Dresden79:13+28:57
17Laager Marlies OL Zimmerberg81:40+31:24
18Sophie DUPOIRIEUX Loisirs Orientation SANCHEY85:21+35:05
19Ute Kretzschmar Orientierungslaufverein Weimar86:04+35:48
20Inger Simonsen Silkeborg OK86:24+36:08
21BOICHUT Isabelle Orientation Team Besançon86:35+36:19
22Guglielmetti Daniela GOLD Savosa86:53+36:37
23Ilona Hrabankova OKAP Praha88:14+37:58
24Päivi Litmanen-Peitsala Helsingin Suunnistajat90:22+40:06
25Guglielmetti Gerda GOLD Savosa92:29+42:13
26Britta Ank Pedersen Horsens OK94:56+44:40
27Lene Kofoed Petersen Horsens OK95:56+45:40
28Claudia Thomsen Horsens OK96:12+45:56
29Sabine GUIGNON SCAPA Nancy orientation102:08+51:52
30CAILLET Véronique AS QUETIGNY105:51+55:35
31bouche sylvie COLE110:50+60:34
32Fuchs Hatt Elisabeth OL Zimmerberg-Nord111:51+61:35
33Jitka Hanušová Lokomotiva Trutnov140:24+90:08
34HOFF Mireille Tout Azimut Fameck143:37+93:21
35Tiziana Demonte CAI XXX OTTOBRE TRIESTE210:24+160:08
Tina Udholm Aalborg OKMP+ --:--
Gross Heidi OL ZimmerbergMP+ --:--
Ostorics Zsuzsanna Szundi ScMP+ --:--

W50 (3.5km / 0m / 12KT)

1Annariitta Kottonen Lynx35:38+00:00
2Agota Muzsnai Hegyisport Szentendre36:18+00:40
3Virginija Gvildiene OK Medeina36:37+00:59
4Eva Konring Olesen FIF Hillerod42:47+07:09
5Ann Lindholm OK7745:58+10:20
6Anita Laaksonen Tarpian Suunta46:47+11:09
7Silvi Simonne K.O.L. Belgium53:00+17:22
8Trish Coombs Nydalens SK53:58+18:20
9PAOLUCCI Christiane Tout Azimut Fameck54:08+18:30
10Bea Arn SCOM Mendrisio55:37+19:59
11Daina Gredzena Saldus OK56:40+21:02
12Ziegerhofer Anneliese TVN Linz58:25+22:47
13Van Elder Isabelle Pégase65:24+29:46
14Ursula Saner OL Regio Olten66:59+31:21
15MOUCHETTE Régine Tout Azimut Fameck67:54+32:16
16Svatava Henkova Radioklub Blansko69:18+33:40
17Anneli Ojapalo Rajamaen Rykmentti71:35+35:57
18Susi Schlatter OLG Skandia72:44+37:06
19Hofer Margrith OLG Breitsee73:01+37:23
20PAPILLON Françoise AS QUETIGNY89:57+54:19
21Julie Mann Kareelah Orienteers122:10+86:32
22THIEBAUT Evelyne csag metz122:24+86:46
Anja Oikkonen OK OrientMP+ --:--
Byers Debbie Big Foot OrienteersMP+ --:--
CHRISTINA OLSSON OK SILVAMP+ --:--

W55 (3.2km / 0m / 11KT)

1Elizabeth Borchorst Mariager Fjord OK42:04+00:00
2Zaugg Yvette OLG Säuliamt Schweiz45:18+03:14
3Lynda Rapkins Enoggeroos47:07+05:03
4vagner christine csag metz51:19+09:15
5Kirsten Bobach Aalborg OK51:56+09:52
6Teresa Finlay Fermanagh Orienteers55:20+13:16
7Annelise MacLassen Aalborg Kaserne idratsforening56:04+14:00
8Prommer Martha Naturfreunde St. Veit59:50+17:46
9Else Sorensen Politiets Idratsforening Koben66:38+24:34
10Jabas Bea OLG Basel68:23+26:19
11Viv Macdonald Derwent Valley Orienteers75:31+33:27
12LECOYER Annick Vervins orientation86:02+43:58
13Dzintra Tone Saldus OK87:29+45:25
14Lauvray Evelyne FAMECK102:55+60:51
15Trille Ditlevsen Horsens OK108:49+66:45
16Keller Veronika Swiss O Tours114:14+72:10
17CORDIER Sylvie csag metz141:56+99:52
18BERGER Marie Jose Tout Azimut Fameck146:03+103:59

W60 (2.3km / 0m / 8KT)

1Dietlinde Venhauer OLCU Viktring31:34+00:00
2Komár Ildikó Morgó Sc32:57+01:23
3Ilona Dobos Stars Orienteering Club33:48+02:14
4Marianne Lykking OK-73 Gladsaxe35:54+04:20
5Rosmarie Gerber OLG Skandia36:48+05:14
6Selma Watterdal OL Tönsberg38:24+06:50
7Ruth Bieri OLT SLOCH39:54+08:20
8Kirsten Brunstedt OK Ost Birkerod42:13+10:39
9Rita MARGAIRA cus torino42:44+11:10
10Edith Sorensen Aalborg OK43:10+11:36
11Naef Heidi OLV Langenthal44:46+13:12
12Annerös Egger OLG Skandia47:33+15:59
13Elsbeth HOFER Sportclub Boppelsen48:22+16:48
14Vaira Černiševa Saldus OK54:42+23:08
15Chris Wood FVO Stirling67:15+35:41
16Fiorella Lin Semiperdo Orienteering Maniago77:44+46:10
Paula Kyyronen Rajamaen RykmenttiMP+ --:--

W65 (2.3km / 0m / 8KT)

1Ilze Bruce Saldus OK29:04+00:00
2Renger Jutta Heeressportverein Graz37:18+08:14
3Huber Madeleine STABUS38:36+09:32
4Huggler Erica STABUS39:20+10:16
5Gübeli Veronika thurgorienta52:17+23:13
Marja Raatikka Helsingin SuunnistajatMP+ --:--

W70 (2.3km / 0m / 8KT)

1Ausma Bruce Saldus OK35:17+00:00
2Gri Teresa CATALUNYA89:56+54:39

OPEN 1 (7.3km / 0m / 23KT)

1Troeng Jan OK Linne46:45+00:00
2Zridkavesely Libor Czech team53:34+06:49
3Glaner Franz WAT84:51+38:06

OPEN 2 (4.7km / 0m / 15KT)

1Jarmo Kankkunen OK7755:13+00:00
2Hack Thomas WAT55:31+00:18
3Andras Zempleni Zempleni61:56+06:43
4Schaerli Jan OLG Wislig62:08+06:55
5Zsoltné Németh HER65:56+10:43
6Lucio Ceriatti Orientalp Roma75:15+20:02
7Matjaž Koprivc Orientacijski klub Azimut75:38+20:25
8Zsolt Németh HER87:06+31:53
9Samo Vodopivec Orientacijski klub Azimut92:10+36:57
10Sylvain Boulanger Neveu ST EGREVE 380996:10+40:57
11Ari Kauhanen OK77119:23+64:10

OPEN 3 (3.3km / 0m / 8KT)

1Márton Bruck Tipo TKE - Budapest42:08+00:00
2Gaby Löbner TSV Karlshorst Berlin53:44+11:36
3Juraj Prekop Farmaceut Bratislava54:10+12:02
4Orsolya Magyari Tipo TKE - Budapest56:08+14:00
5Philipp Schaerli OLG Wislig56:57+14:49
6Hanne Borup Fredberg Silkeborg OK57:52+15:44
7Roos Annemarie O-92 Piano di Magadino63:28+21:20
8Roos Heinz O-92 Piano di Magadino64:03+21:55
9Auni Donner OK7765:42+23:34
10Hedy Streuli OL Regio Olten66:22+24:14
11Anders Blomqvist OK7766:27+24:19
12Polgár Gergő Balatonfüredi Sport Club67:26+25:18
13Szautner Regina Balatonfüredi Sport Club67:27+25:19
14Schaerli Kathrin OLG Wislig68:29+26:21
15Mondada Moreno O-92 Piano di Magadino70:34+28:26
16Spiegl Zsuzsa Kalocsai SE81:00+38:52
17Noémi Horváthné Siralyok82:15+40:07
18Ferretti Adriana O-92 Piano di Magadino82:16+40:08
19Federspiel Martha OLG Säuliamt Schweiz84:03+41:55
20Bolis Luciano O-92 Piano di Magadino84:56+42:48
21Mondada Paola O-92 Piano di Magadino86:06+43:58
22Nicoli Luisella O-92 Piano di Magadino86:14+44:06
23Grethe Boen Knudsen Horsens OK103:06+60:58

Beginn (2.3km / 0m / 7KT)

1Sofia Jonsson Herning OK33:01+00:00
2Andrea Kozsuch Pécsi Vasutas Sport Kör41:50+08:49
3Marius Flytkjaer Aalborg OK81:01+48:00

W10 (1.2km / 0m / 5KT)

1Clara Bagger Hagner Silkeborg OK12:26+00:00
2Cecilie Udholm Aalborg OK12:38+00:12
3Elena Pezzati SCOM Mendrisio12:46+00:20
4Pia Ocvirk OK Japetic12:50+00:24
5Borbála Kovács Q&SZ Orienteering13:23+00:57
6Barbora Lejsek Lejsek Team13:34+01:08
7Pura Eleonora O-92 Piano di Magadino14:04+01:38
8Anne Bak Aalborg OK14:34+02:08
9Nicola Northcott Derwent Valley Orienteers15:08+02:42
10LOGE Jeanne Tout Azimut Fameck15:22+02:56
11JACQUET Lise Tout Azimut Fameck15:26+03:00
12Réka Dalida Pataki Pécsi Vasutas Sport Kör16:04+03:38
13Luna Ketonen OK Orient16:53+04:27
14Pauline Tiede TSV Karlshorst Berlin16:59+04:33
15Annika Simonsen FIF Hillerod17:01+04:35
16Elisabeth Vindum Larsen Aalborg OK17:10+04:44
17Nicoli Agnese O-92 Piano di Magadino17:35+05:09
18Laura Andersen Silkeborg OK18:09+05:43
19Isabel Hill Fernlea Orienteeting Club18:21+05:55
20Matejka Slapnik Anžur OK Komenda21:36+09:10
21Linnea Johansson OK Orient37:19+24:53

W21A S (3.3km / 0m / 11KT)

1Rikke Nygaard Spring Cup OK29:48+00:00
2Andrea Lux Tipo TKE - Budapest29:53+00:05
3Kari Gulbrandsen Aarhus Nydalens SK31:01+01:13
4Michaela Krtickova KOB Konice31:36+01:48
5Fruzsina Farkas Tipo TKE - Budapest32:25+02:37
6Piia Juhola Rasti-Lukko33:45+03:57
7Martina Rothenbühler OLG Skandia34:30+04:42
8Sabrina Rinaldi A.D. Trento Orienteering35:15+05:27
9Zsuzsanna Riczel Szende SC36:57+07:09
10Anastassia Saranen Pihkaniskat36:58+07:10
11Bettina Wyss OL Regio Olten37:09+07:21
12Saana Orkola DELTA38:18+08:30
13Outi Örn Kärkölän Kisa-Veikot39:45+09:57
14Valentina Zupanic Croatia mil team40:05+10:17
15Mónika Rácz Tipo TKE - Budapest41:07+11:19
16Mertens Kristel TROL BELGIUM41:53+12:05
17Marlene Tutzer ASD Terlaner Orientierunglaeuf42:00+12:12
18Barbara Stalder OLG Skandia43:10+13:22
19Christine Lehmann OLG Skandia43:37+13:49
20Christine Wyss OLG Skandia44:46+14:58
21Zuzana Škvorova SK KAMENICE44:56+15:08
22Andrea Lengyel Tipo TKE - Budapest45:06+15:18
23Julie Larsen Farum Tisvilde OK46:26+16:38
24Alida Rácz Tipo TKE - Budapest47:09+17:21
25Kaszás Szilvia Balatonfüredi Sport Club47:55+18:07
26Evelyne Hiltbrunner OLG Skandia49:22+19:34
27Katalin Lendvai Veszprémi Tájfutó Club53:04+23:16
28Katja Brunstedt OK Ost Birkerod53:12+23:24
29Nevija Leljak Croatia mil team54:51+25:03
30Birgitte Halland OK Ost Birkerod55:32+25:44
31Karin Vogl SV Mietraching56:00+26:12
32Lenka Hankovcova SK KAMENICE56:41+26:53
33Vanessa Ricci Bitti A.S.D. GIOCAFAENZA TANTISPORT56:42+26:54
34Antonella Valer San Giorgio56:59+27:11
35Annelies Etter CA Rosé57:25+27:37
36Ursula Jakob OLG Skandia58:37+28:49
37Kirsten Nymann OK Ost Birkerod59:51+30:03
38Csordás Erika FÖMTERV SK61:05+31:17
39Brunella Grigolli ASSOCIAZIONE DILETTANTISTICA T65:59+36:11
Eszter Tóth Tipo TKE - BudapestMP+ --:--

M21A S (5.2km / 0m / 14KT)

1Rune Nygaard Monrad Spring Cup OK34:29+00:00
2Magnus Kinn Solbjorg Nydalens SK36:04+01:35
3Gábor Józsa Szende SC36:37+02:08
4Tore Borchgrevin Alu Tynset IF36:52+02:23
5Domján Tamás FÖMTERV SK37:39+03:10
6Michal Henek Czech team38:22+03:53
7Antti Örn Mäntsalän Urheilijat38:27+03:58
8Sven Schöpfer OLG Skandia38:30+04:01
9Frei Michael OLG Wald38:35+04:06
10Ville Halonen Rastivarsat38:49+04:20
11Martin Koci Czech team39:18+04:49
12Johan Holkmann Jacobsen Spring Cup OK39:49+05:20
13tom herremans Sun-O.com40:09+05:40
14Damir Miljkovic Croatia mil team40:31+06:02
15Edi Ocvirk OK Japetic40:56+06:27
16Jiri Novotny MUPY MUP!41:09+06:40
17Luigi Lerose CAI XXX OTTOBRE TRIESTE41:20+06:51
18Rune Rystad Nydalens SK41:47+07:18
19Martin Janda KOB Dobruska41:56+07:27
20Juha Suntila Turun Metsänkävijät41:58+07:29
21Vladimir Tkalec Croatia mil team42:19+07:50
22Justas Arasimavicius Labirintas45:30+11:01
23Claus Bobach Aalborg OK45:52+11:23
24Roman Veznik MUPY MUP!46:36+12:07
25Roland Vogl SV Mietraching47:38+13:09
26Rok Močnik Orientacijski klub Azimut47:39+13:10
27Feike Alewijnse Argus50:16+15:47
28Franc Knap Orientacijski klub Azimut51:50+17:21
29Tomas Liscinsky Czech team52:13+17:44
30Rajko Kračun Slovenska vojska52:19+17:50
31Corrado Pegoretti A.D. Trento Orienteering53:06+18:37
32Klemen Kenda Orientacijski klub Azimut53:18+18:49
33Daniele Jabr A.S.D. GIOCAFAENZA TANTISPORT53:19+18:50
34Hatt Simon OL Zimmerberg-Nord53:33+19:04
35Morten Bang Norgaard OK Ost Birkerod54:33+20:04
36Rune Larsen Spring Cup OK54:40+20:11
37Mario Gotal Croatia mil team56:54+22:25
38Eddy Sandri Panda Orienteering Valsugana A57:49+23:20
39Thomas Gloor OLV Baselland58:13+23:44
40Petter Skedsmo Fredrikstad Skiklubb58:58+24:29
41Klemen Rihtarič Slovenska vojska59:58+25:29
42Andrea Santini ASD Terlaner Orientierunglaeuf63:23+28:54
43Rothauer Thomas ASKÖ Henndorf65:02+30:33
44Rooman Rudy TROL BELGIUM65:57+31:28
45federico fratton panda valsugana66:36+32:07
46Ondrej Skoba MUPY MUP!71:41+37:12
47Wettstein Markus OLG Wald76:58+42:29
48Inaki Larena COBi Basque Country103:08+68:39
49Filippo Spacca cus torino103:31+69:02
50Jorgen Rasmussen OK-HTF114:50+80:21

M10 (1.2km / 0m / 5KT)

1Karlis Kuzis Saldus OK10:36+00:00
2Soeren Thrane Oedum Spring Cup OK10:48+00:12
3Ota Škvor SK KAMENICE11:00+00:24
4Patrik Egei Tipo TKE - Budapest11:25+00:49
5schneider nik OL Zimmerberg12:10+01:34
6Emil Stormer SK KAMENICE14:17+03:41
7Moritz Brünings TSV Karlshorst Berlin15:38+05:02
8Andreas Alkjaer Eriksen FIF Hillerod21:40+11:04
9Leon Löbner TSV Karlshorst Berlin32:03+21:27