Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup - dolga

Orientacijski klub Azimut, , 24. 8. 2008

MW10 (1.4km / 70m / 7KT)

1Anže Kristan OK Komenda13:54+00:00
2Annachiara Tonolo Erebus Vicenza16:27+02:33
2Emi Minoiu Universitatea Craiova16:27+02:33
4Škarabot Matej OK Polaris17:01+03:07
5Jerneja Slapnik Anžur OK Komenda18:03+04:09
6Brina Foški OK Polaris23:28+09:34
7Gašper Petrovič OK Polaris35:32+21:38

M12 (1.8km / 85m / 8KT)

1Fabiano Bettega GS Pavione13:09+00:00
2Rafael Dobnik OLC Union Viktring19:21+06:12
3Blaž Petrovič OK Polaris23:27+10:18
4William Bell DEE26:13+13:04
5Tilen Pogačar OK Komenda29:47+16:38
6Matic Bremšak OK Komenda36:06+22:57

M14 (2.3km / 100m / 11KT)

1Francesco Meneghel GS Pavione22:27+00:00
2Leeuws Evert Omega24:10+01:43
3Francesco Tonolo Erebus Vicenza26:41+04:14
4Fabré Nelis Omega26:49+04:22
5Klemen Verbovšek OK Komenda28:58+06:31
6Matej Kristan OK Komenda36:24+13:57

M16 (3.7km / 220m / 14KT)

1Ivano Bettega GS Pavione34:35+00:00
2Giacomo Nisi C-O Club Roma38:17+03:42
3Marko Orešnik OK Tivoli39:51+05:16
4Vid Bogovič OK Brežice40:54+06:19
5Matjaž Pahor OK Komenda41:57+07:22
6Andrej Borštnik OK Tivoli42:44+08:09
7Marino Meneghel GS Pavione43:54+09:19
8Jaka Pišljar OK Komenda44:41+10:06
9Theys Jeroen Omega47:30+12:55
10Fernando Bagetto GS Pavione48:29+13:54
11Tibor Golob Mrak OK Azimut48:37+14:02
12Davor Kacin OK Azimut57:58+23:23
13Vorsters Wouters Omega1:04:59+30:24
14Jernej Podobnik OK Azimut1:09:04+34:29

M18 (4.8km / 265m / 19KT)

1Leeuws Wouter Omega40:09+00:00
2Michael Pfeifer OLC Graz1:00:39+20:30
3Marco Segarich CAI XXX Ottobre1:08:05+27:56

M20 (5.5km / 315m / 22KT)

1Marcelin Giurgica Romanian National Team1:10:25+00:00
2Christian Pfeifer OLC Graz1:13:29+03:04
3Bruffaerts Jonathan Omega1:19:10+08:45

M21E (7.5km / 400m / 26KT)

1Ionut Zinca Universitatea Craiova58:10+00:00
2Marcus Millegard Sävedalens AIK1:04:13+06:03
3Vitek Pospisil Sparta Prague1:08:24+10:14
4Andraž Hribar OK Brežice1:13:02+14:52
5Marco Seppi CUS Bologna1:13:15+15:05
6Piero Turra GS Pavione1:29:21+31:11
7Allwinger Herwig OK Brežice1:34:00+35:50
8Samo Kofol OK Trzin1:39:35+41:25
9Škarabot Miha OK Polaris1:51:00+52:50

M21A (6.6km / 360m / 25KT)

1Vítězslav Khýn KOB Dobruška1:00:04+00:00
2Ducro Dennis Omega1:09:46+09:42
3Thomas Hudax TV Fürstenfeld1:11:05+11:01
4Tomáš Leštínský KOB Dobruška1:13:22+13:18
5Zef Segal ASA-Tech1:19:39+19:35
6Joan Fernandez C.E. FARRA-O1:25:21+25:17
7Yuval Berg ASA-Tech1:26:58+26:54
8Franc Knap OK Azimut1:31:20+31:16
9Sagi Levy ASA-Tech1:33:41+33:37
10David Aloni Ramat Hasharon O-Club1:34:06+34:02
11Trummer Herfried TV Fürstenfeld1:35:25+35:21
12Davide Bettega GS Pavione1:36:07+36:03
13Jordi Masana COC1:36:35+36:31
14Gur Fabrikant ASA-Tech1:43:55+43:51

M21B (4.3km / 255m / 19KT)

1Petr Hampl KOB Dobruška53:16+00:00
2Josh Parish-Plass ASA-Tech55:41+02:25
3Mirko Montibeller Orienteering Crea Rosso55:52+02:36
4Luca Sbaraglia G.O. Subiaco56:34+03:18
5Martin Lžíčař KOB Dobruška57:35+04:19
6Remo Madella remmaps.it57:41+04:25
7Emilian Minoiu Universitatea Craiova58:10+04:54
8Andreu Blanchar C.E. FARRA-O1:06:15+12:59
9Nijst Tino Omega1:09:26+16:10
10Igor Bončina OK Azimut1:13:38+20:22
11Zemer Aloni Ramat Hasharon O-Club1:16:42+23:26
12Roger de Ros C.E. FARRA-O1:27:43+34:27
13Vojko Kacin OK Azimut1:46:24+53:08

M35 (6.6km / 360m / 25KT)

1Bojan Jevševar OK Brežice1:08:09+00:00
2Gregor Chudoba OLC Union Viktring1:12:35+04:26
3Niggli Jurg O.Jura1:15:54+07:45
4Buchtele Markus SU Klagenfurt1:21:30+13:21
5Roman Koucky Ekonom Praha1:24:57+16:48
6Dušan Petrovič OK Polaris1:25:36+17:27
7Dan Chissick Galilee O-Club1:26:46+18:37
8Mladen Vukmanović OK Kapela1:27:31+19:22
9Valter Foški OK Polaris1:31:08+22:59
10Gil Rinat Galilee O-Club1:36:36+28:27
11Robert Pobežin OK Trzin1:40:49+32:40

M45 (5.5km / 315m / 22KT)

1Geza Molnar HS LS-371:06:57+00:00
2Günter Kradischnig OLC Graz1:07:09+00:12
3Iain Bell DEE1:11:35+04:38
4Karlo Gobec OK Vihor1:19:04+12:07
5Günther Rosenkranz OL Andritz1:22:41+15:44
6Aleš Borštnik OK Tivoli1:26:32+19:35
7Martin Kristan OK Komenda1:39:00+32:03
8Sergio Palusa CAI XXX Ottobre1:40:18+33:21
9Matjaž Štrakl OK Perkmandeljc1:48:56+41:59
Ilan Glaser ASA-TechMP+ --:--
Dragan Krivičić OK Komenda 2MP+ --:--

M50 (4.8km / 265m / 19KT)

1Silvano Tonolo Erebus Vicenza55:19+00:00
2Pete Jones Southern Navigators56:19+01:00
3Adriano Bettega GS Pavione1:02:21+07:02
4Günther Dobnik OLC Union Viktring1:05:39+10:20
5Massimo Accorroni Varese Orienteering1:06:56+11:37
6Stefano Zonato Lessinia Orienteering1:10:08+14:49
7Roberto Cereatti Friuli MTB Udine1:25:05+29:46

M55 (4.3km / 255m / 19KT)

1Renzo Bernabe ORI - Pergine55:25+00:00
2Martin Checkley Totana Nomads1:05:38+10:13
3Ofer Avital Galilee O-Club1:10:59+15:34
4Charles Nelson HOC1:11:43+16:18
5Črtomir Knap OK Azimut1:12:39+17:14
6Karl Pongratz HSV Pinkafeld1:12:53+17:28
7Miro Cvirn OK Tivoli1:14:03+18:38
8Giuseppe Specogna Friuli MTB Udine1:16:57+21:32
9Janko Lapajne OK Azimut1:20:38+25:13
10Ezio Paris Orienteering Mezzocorona1:27:55+32:30
11Shmual Abugani Galilee O-Club1:29:37+34:12
12Vlado Sedej OK Azimut1:43:39+48:14

M60 (3.7km / 220m / 14KT)

1Wilhelm Grabenhofer LZ OMAHA49:52+00:00
2Franz Käfer HSV Pinkafeld52:25+02:33
3Otto Venhauer OLC Union Viktring55:05+05:13
4Giancarlo Gozzer Orienteering Crea Rosso58:35+08:43
5Franco Casatta Orienteering Mezzocorona1:08:01+18:09

W12 (1.8km / 85m / 8KT)

1Verdeyen Elke Omega15:52+00:00
2Katjuša Poljanšek OK Azimut35:41+19:49
3Martina Palusa CAI XXX Ottobre41:18+25:26
4Eva Orešnik OK Tivoli48:44+32:52

W14 (2.3km / 100m / 11KT)

1Maren Herrgesell OLC Graz23:56+00:00
2Laura Meneghel GS Pavione23:58+00:02
3Tajda Foški OK Polaris28:35+04:39
4Paola Grisoni Semiperdo Orienteering28:53+04:57
5Deijgers Jill Omega31:26+07:30
6Lefranc Pien Omega31:36+07:40

W16 (3.2km / 170m / 12KT)

1Valeria Grisoni Semiperdo Orienteering39:25+00:00
2Lefranc Lith Omega43:49+04:24
3Marta Pacor CAI XXX Ottobre44:07+04:42
4Giada Franz Semiperdo Orienteering47:48+08:23
5Sara Gregl OK Brežice48:36+09:11
6Alessia Albano CAI XXX Ottobre51:49+12:24
7Maddalena Zupin CAI XXX Ottobre59:54+20:29
Ines Blaževič OK BrežiceMP+ --:--
Put Nele OmegaMP+ --:--

W18 (4.3km / 255m / 19KT)

1Patricia Carausean Romanian National Team58:11+00:00
2Tanja Pretnar OK Azimut1:10:08+11:57
3Katarina Bremšak OK Komenda1:20:39+22:28
4Urša Tomažin OK Azimut1:24:04+25:53
5Barbara Pogačar OK Komenda1:46:35+48:24

W20 (4.8km / 265m / 19KT)

1Andreea Danila Romanian National Team1:04:00+00:00
2Alena Peterová KOB Dobruška1:10:09+06:09

W21E (6.6km / 360m / 25KT)

1Veronica Minoiu Universitatea Craiova1:12:22+00:00
2Michela Guizzardi CUS Bologna1:13:23+01:01
3Katarína Labašová KOB Dobruška1:14:46+02:24
4Jennie Andersson Sävedalens AIK1:17:57+05:35
5Maria Novella Sbaraglia G.O. Subiaco1:18:25+06:03
6Vinka Kvočić OK Kapela1:29:54+17:32

W21A (5.5km / 315m / 22KT)

1Roni Harish Galilee O-Club1:22:33+00:00
2Petra Matušová Sportcentrum Jičin1:22:42+00:09
3Věra Peterová KOB Dobruška1:28:33+06:00
4Clare Brownridge Bendigo Orienteers1:30:52+08:19
5Geypen Kim Omega1:33:44+11:11
6Yael Segal ASA-Tech1:41:11+18:38
7Elisheva Sabo ASA-Tech2:38:38+76:05

W21B (3.2km / 170m / 12KT)

1Dita Štěpánová KOB Dobruška32:19+00:00
2Lenka Stolinová KOB Dobruška37:32+05:13
3Nikole (B) Kucher LZ OMAHA48:36+16:17
4Niggli Daria O.Jura56:42+24:23
5Sara Prat C.E. FARRA-O56:49+24:30
6Marjeta Pogačar OK Komenda1:14:26+42:07
7Maria Gracia C.E. FARRA-O1:14:32+42:13
8Maria del Mar López C.E. FARRA-O1:16:34+44:15
9Monica Perez COC2:00:06+87:47
Mojca Blažič OK PerkmandeljcDNF+ --:--

W35 (4.8km / 265m / 19KT)

1Anica Hribar OK Brežice1:04:48+00:00
2Pia Molnar HS LS-371:06:08+01:20
3Andreja Anžur OK Komenda1:12:34+07:46
4Mojca Foški OK Polaris1:13:07+08:19
5Neda Gobec OK Vihor1:18:00+13:12
6Rosella Talamona Varese Orienteering1:29:21+24:33
7Fabiola Foffano Erebus Vicenza1:47:17+42:29

W45 (4.3km / 255m / 19KT)

1Judith Checkley Totana Nomads1:05:15+00:00
2Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz1:10:54+05:39
3Francesca Guarato Erebus Vicenza1:11:40+06:25
4Paola Viliotti ORI - Pergine1:17:22+12:07
5Marina Plesnicar CAI XXX Ottobre1:17:25+12:10
6Lucia Bragagna Orienteering Mezzocorona1:23:18+18:03
7Päivi Mäkinen Angelniemen Ankkuri2:01:39+56:24

W55 (3.7km / 220m / 14KT)

1Annamaria Abram Orienteering Crea Rosso1:08:27+00:00
2Cristina Casatta Orienteering Mezzocorona1:08:52+00:25
3Gerti Schandor TV Fürstenfeld1:09:13+00:46
4Licia Kalcich CAI XXX Ottobre1:12:40+04:13
5Dietlinde Venhauer OLC Union Viktring1:15:35+07:08
6Fiorella Lin Semiperdo Orienteering1:41:37+33:10
7Donatella Gratton CAI XXX Ottobre1:43:14+34:47

BEG (2.3km / 100m / 11KT)

1Teja Savenc No club41:21+00:00
2Daniele Serafini G.O. Subiaco43:21+02:00
3Martin Koucky Ekonom Praha43:34+02:13
4Niccolo Campono CAI XXX Ottobre53:41+12:20
5Luise Oswald HSV Pinkafeld1:37:34+56:13
Škarabot Anja OK PolarisMP+ --:--
Veronika Reisnerova Sparta PragueMP+ --:--

OPEN (3.7km / 220m / 14KT)

1Jaroslav Stolina KOB Dobruška1:03:09+00:00
2Anna-Maria Jaeger LZ OMAHA1:16:20+13:11
3Goossens Rene HOC '931:20:07+16:58
4Theresa Jaeger LZ OMAHA1:20:14+17:05
5van den Heuvel Louis HOC '933:11:58+128:49

KIDS (1.4km / 70m / 7KT)

1Nika Poljanšek OK Azimut20:56+00:00
2Mateja Slapnik Anžur OK Komenda25:13+04:17