Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO cup, WRE - drugo

Orientacijski klub Ursus, Mala Lazna, 23. 7. 2008

M12 (1.7km / 0m / 8KT)

1Tobia Pezzati SCOM Mendrisio16:59+00:00
2Christian Bagger Hagner Silkeborg OK17:12+00:13
3Mondada Alessio O-92 Piano di Magadino20:04+03:05
4Oskar Stormer SK KAMENICE20:12+03:13
5Rafael Dobnik OLCU Viktring20:19+03:20
6Lauris Frolovs Saldus OK21:42+04:43
7Ritvars Gludniš Saldus OK23:12+06:13
8Atis Devits Saldus OK25:06+08:07
9Erik Hajdu Tipo TKE - Budapest25:45+08:46
10Jonathan Ray OK7726:36+09:37
11Emils Vainovskis Saldus OK27:09+10:10
12chen shmueli emek izrael28:23+11:24
13Niklas Kankkunen OK7733:36+16:37
14Christian Moller Aalborg OK36:11+19:12
15Sandro Lippitsch OK Ursus38:16+21:17
16Paskuj Sámuel MACCABI-HUNGARY39:05+22:06
17Tölgyesi Aurél Veszprémi Honvéd Sportegyesüle39:51+22:52
18Bence Varsányi Veszprémi Tájfutó Club45:27+28:28
19Pura Filippo O-92 Piano di Magadino48:10+31:11
20Arthur Brünings TSV Karlshorst Berlin48:44+31:45

M14 (2.2km / 0m / 8KT)

1Thomas Gillet FRSO24:00+00:00
2Jan Pavlovec OK JISKRA NOVY BOR26:41+02:41
3Remo Ruch OLG Skandia27:35+03:35
4Luc Sandevoir LBNCO29:40+05:40
5Domonkos Kovács Q&SZ Orienteering30:01+06:01
6Quentin Mertenat CA Rosé30:10+06:10
7Mofaz Shmueli emek izrael33:12+09:12
8Alexander Blomqvist OK7734:18+10:18
9Kopp Felix TV Oberkirch34:43+10:43
10LOGE Paul Tout Azimut Fameck34:54+10:54
11Rooman Michael TROL BELGIUM35:35+11:35
12Derenne Thiubaut FRSO37:11+13:11
13Botond Dankó Tipo TKE - Budapest37:23+13:23
14Gergő Horváth Siralyok37:28+13:28
15Povilas Kazimier Gvildys OK Medeina40:10+16:10
16Fabio Stricker CA Rosé41:40+17:40
17Gatis Brežnojs Saldus OK42:55+18:55
18Martinš Bucis Saldus OK43:49+19:49
19Amos Ketonen OK Orient43:56+19:56
20Julien Dache FRSO44:40+20:40
21Raivis Saimnieks Saldus OK46:04+22:04
22Földing Viktor Balatonfüredi Sport Club46:27+22:27
23Madars Mačukans Saldus OK47:39+23:39
24Silas Frederik Thomsen Horsens OK49:55+25:55
25Ádám Miháczi Tipo TKE - Budapest51:30+27:30
26Arturs Škerstnis Saldus OK51:59+27:59
27Arttu Kottonen Lynx56:47+32:47
28Gygax Sebastian OLG Herzogenbuchsee95:52+71:52
George Simmons guildford orienteersMP+ --:--
Karlis Abele Saldus OKMP+ --:--
Farkas Ádám Balatonfüredi Sport ClubMP+ --:--

M16 (2.8km / 0m / 15KT)

1Jan Petrzela Czech team24:36+00:00
2Marius Thrane Oedum Spring Cup OK26:01+01:25
3Bruno Parmentier FRSO31:23+06:47
4Horvath Marcel Siralyok32:26+07:50
5Jan Cermak Czech team34:26+09:50
6Tomaš Rusy Czech team34:52+10:16
7Filip Hadac Czech team35:49+11:13
7Boris Navratil Czech team35:49+11:13
9Tomas Tichy Tolar Jindrichuv Hradec36:23+11:47
10Ábel Györgyi MOM Budapest38:00+13:24
11Ferretti Pietro O-92 Piano di Magadino38:45+14:09
12Marek Schuster Czech team39:24+14:48
13Otto Simosas OK Orient39:46+15:10
14ARNOULD Louis Tout Azimut Fameck40:00+15:24
15Jules DUPOIRIEUX Loisirs Orientation SANCHEY41:00+16:24
16Bugár Gergely Spartacus42:14+17:38
17Bolis Alessandro O-92 Piano di Magadino42:26+17:50
18Mayer Kilian SSV Hallein-Neualm42:54+18:18
19Jan Nemecek OKAP Praha44:14+19:38
20Koch Sämi OLV Luzern44:21+19:45
21Sebestyén Kovács Q&SZ Orienteering45:12+20:36
22Tölgyesi Ákos Veszprémi Honvéd Sportegyesüle45:30+20:54
23Tomáš Svoboda Lokomotiva Trutnov46:52+22:16
24Kopp Fabian TV Oberkirch48:05+23:29
25Jaka Pišljar OK Komenda50:00+25:24
26Tölgyesi Renátó Spartacus50:11+25:35
27Tibor Golob Mrak Orientacijski klub Azimut51:21+26:45
28Félix MAHLER SCAPA Nancy orientation51:35+26:59
29Matias Kankkunen OK7752:36+28:00
30Julien Gillet FRSO54:08+29:32
31Thomas Bredo FRSO55:23+30:47
32Julian Zollneritsch OLC Graz58:27+33:51
33Bence Németh VBT60:49+36:13
34Sandijs Mačukans Saldus OK64:45+40:09
35Thomas Goubau FRSO69:30+44:54
36Victor Hauerslev OK Pan Aarhus70:49+46:13
37Filip Nyholm OK Orient71:14+46:38
38Rasmus Bruun Aalborg OK77:56+53:20
39Nicoli Romeo O-92 Piano di Magadino80:39+56:03
40Marco Dorgio CAI XXX OTTOBRE TRIESTE84:28+59:52
41Davide Lorgio CAI XXX OTTOBRE TRIESTE86:12+61:36
42HOFF Geoffrey Tout Azimut Fameck92:15+67:39
43Marco Pipa CAI XXX OTTOBRE TRIESTE96:17+71:41
44Erasmo Sossich CAI XXX OTTOBRE TRIESTE100:15+75:39
Gatis Prieditis Saldus OKMP+ --:--

M18 (3.3km / 0m / 22KT)

1Pavel Kubat Czech team36:05+00:00
2Stepan Zimmermann Czech team38:33+02:28
3Gabor Vellner Siralyok42:11+06:06
4Jiri Necas Czech team43:27+07:22
5Bolis Vasco O-92 Piano di Magadino44:11+08:06
6Milos Nykodym Czech team46:02+09:57
7Vit Braveny Czech team47:31+11:26
8Boldizsár Kovács Q&SZ Orienteering48:12+12:07
9Tomáš Lazák Lokomotiva Trutnov49:58+13:53
10Ferretti Martino O-92 Piano di Magadino50:05+14:00
11Jiri Slezak Czech team51:08+15:03
12Géza Jenes MOM Budapest53:52+17:47
13Kleo Ketonen OK Orient55:59+19:54
14Jacopo Ferrai A.D. Trento Orienteering56:51+20:46
15Matyas Kinde Siralyok58:12+22:07
16Fabio Casagranda A.D. Trento Orienteering58:55+22:50
17Martin Kult Lokomotiva Trutnov60:11+24:06
18Dominik Gruenberger Ok Gittis Klosterneuburg60:56+24:51
19LUDOVICY Nicolas CO Liege61:51+25:46
20Károly Tóth Veszprémi Tájfutó Club64:03+27:58
21Janis Penkulis Saldus OK64:28+28:23
22Yan Christan CA Rosé72:15+36:10
23Janis Elleris Saldus OK72:29+36:24
24Márton Incze HK Optimists Sc75:09+39:04
25Narziss Studer CA Rosé78:17+42:12
26Zsombor Incze HK Optimists Sc81:58+45:53
27Tamas Frater Siralyok84:20+48:15
28Nagy Kristóf Spartacus85:09+49:04
29Lussmann Sandro OLG St.Gallen/Appenzell90:40+54:35
30Laager Michael OL Zimmerberg109:02+72:57
31Buhler Stefan USV TU Dresden119:57+83:52
32Artjoms Baharevs Saldus OK174:07+138:02
33Edijs Mačukans Saldus OK176:07+140:02
Arthur MAHLER SCAPA Nancy orientationMP+ --:--

M20 (3.8km / 0m / 23KT)

1Jonas Vytautas Gvildys OK Medeina34:12+00:00
2Matej Klusacek Czech team36:29+02:17
3Daniel Hajek Czech team36:57+02:45
4Ondrej Maly Czech team38:48+04:36
5Jakub Zimmermann Czech team38:55+04:43
6Jan Kubat Czech team40:50+06:38
7Tomas Necas Czech team47:13+13:01
8Lukas Patek Czech team48:52+14:40
9Christian Pfeifer OLC Graz49:22+15:10
10Per Hjerrild OK Pan Aarhus49:50+15:38
11Michal Jirasek Czech team50:54+16:42
12Adrian Hofstetter OLG Skandia51:21+17:09
13Tobias Guggenberger OLC Graz55:23+21:11
14Ondrej Pavlu Czech team58:24+24:12
15Márton Mets Hangya SE Budapest58:44+24:32
16Péter Györgyi MOM Budapest61:00+26:48
17Zdenek Slezak Czech team61:36+27:24
18Edgars Berzinjš Saldus OK71:06+36:54

M21A L (3.8km / 0m / 23KT)

1Magnus Johansson Greater Vancouver Orienteering40:57+00:00
2Máté Spiegl Kalocsai SE42:10+01:13
3Patrick Goeres Greater Vancouver Orienteering42:32+01:35
4Thomas Wyss OL Regio Olten46:29+05:32
5Martin Veitsberger TV Fürstenfeld50:11+09:14
6Bergmann Beat OMAU50:12+09:15
7Petr Hanc STS Chvojkovice Brod50:32+09:35
8Tim Beale Oxford University Orienteering51:27+10:30
9Andreas Lyngaa Herning OK54:19+13:22
10Christian Peter MacLassen Aalborg Kaserne idratsforening55:23+14:26
11Stepan Drzka OK Lokomotiva Pardubice55:38+14:41
12Jan Potsejnsky Czech team56:44+15:47
13Urtzi Iglesias COBi Basque Country57:20+16:23
14Stefan Seifried OLC Rudersdorf57:51+16:54
15Jan Krticka KOB Konice57:58+17:01
16LEMERCIER Mathieu Tout Azimut Fameck59:14+18:17
17Róbert Bánfi Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club60:39+19:42
18Kristóf Ralovich Pécsi Vasutas Sport Kör62:47+21:50
19Thomas Zuberbuehler OLG St.Gallen/Appenzell63:04+22:07
20Reinitz Thomas TSC Eintracht Dortmund65:31+24:34
21Christoph Hofer OLG Skandia65:42+24:45
22Petr Kolek STS Chvojkovice Brod65:57+25:00
23Cosimo Guasina Erebus Orientamento Vicenza70:31+29:34
24Herfried Trummer TV Fürstenfeld71:19+30:22
25Lleí Viles CATALUNYA72:19+31:22
26Tobias Jost OLG Skandia73:45+32:48
27Thomas Veitsberger TV Fürstenfeld74:15+33:18
28Vincenzo De Simone GOS Subiaco74:42+33:45
29Dario Pedrotti San Giorgio81:30+40:33
30Ruben Castro CATALUNYA96:21+55:24
Martin Gregor SK ChoteborMP+ --:--
Jaime Montero Orientacijski klub AzimutMP+ --:--

M21B (2.8km / 0m / 15KT)

1Gyalog Zoltán Spartacus33:18+00:00
2Takács Krisztián Balatonfüredi Sport Club38:48+05:30
3Zai Bálint Spartacus42:03+08:45
4Attila Molnár Tipo TKE - Budapest44:11+10:53
5Péter Gombkötö Tipo TKE - Budapest44:58+11:40
6Zoltan Kovacs Siralyok45:30+12:12
7Bazsó Dániel Balatonfüredi Sport Club45:47+12:29
8Andrea Foschian Semiperdo Orienteering Maniago46:14+12:56
9Domokos Molnár Tipo TKE - Budapest47:27+14:09
10Révész Gábor MACCABI-HUNGARY48:51+15:33
11Zoltán Dankó Tipo TKE - Budapest49:31+16:13
12Igor Bončina Orientacijski klub Azimut52:12+18:54
13Gábor Pataki Pécsi Vasutas Sport Kör54:07+20:49
14István Dankó Tipo TKE - Budapest54:47+21:29
15Emil Kacin Orientacijski klub Azimut61:10+27:52
16Laták Rudolf BÖF Hungary61:45+28:27
17Rune Kristian Mork Statnett BIL63:02+29:44
18Ali Başol Istanbul OK70:53+37:35
19Olivér Polgár Tipo TKE - Budapest74:01+40:43
20Jan Hulec Czech team76:33+43:15
21Erik Schwendtner Siralyok80:51+47:33
22Nejc Močnik Orientacijski klub Azimut84:05+50:47
23Bernt Are Lervag Nydalen SK95:01+61:43
24Bernhard Redl Tipo TKE - Budapest105:09+71:51
25Pelessoni Renato G.O. Cai Monfalcone110:49+77:31
26Herwig Stütz OLC Rudersdorf153:00+119:42
Rene Andersen Silkeborg OKMP+ --:--

M21E (4.1km / 0m / 23KT)

1Petr Losman OK99 Hradec Králové37:33+00:00
2Rajnosek Zdenek Czech team38:40+01:07
3Eduard Smehlik Czech team40:32+02:59
4Mads Ingvardsen Farum Tisvilde OK40:47+03:14
5Esa Huttunen OK Orient41:42+04:09
6Legac Lino OK Ursus44:26+06:53
7Staffan Tunis TCP -0644:31+06:58
8Rasmus Djurhuus Kristiansand Orienteringsklubb44:37+07:04
9Oeyvind Per Stene Czech team44:47+07:14
10Ondrej Pokorny OKAP Praha44:48+07:15
11Vannier Fabrice CSLG MELUN45:34+08:01
12Lars Lindstrom FIF Hillerod45:36+08:03
13Audrius Smilgius Azuolas45:48+08:15
14Anders Konring Olesen FIF Hillerod45:54+08:21
15Svante Nilsson OK Orient47:01+09:28
16Leif Stormer SK KAMENICE47:17+09:44
17Beat Fankhauser OLG Skandia47:23+09:50
18Andrea Seppi Semiperdo Orienteering Maniago47:39+10:06
19GOUBAU Johan Belgian Big Fat Guys48:28+10:55
20Lukas Mueller OLG Huttwil48:41+11:08
21Anders Kleist OK Denseln48:54+11:21
22Pasi Lehtimäki TCP -0649:08+11:35
23Gábor Forrai Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club50:38+13:05
24Michael Sorensen Spring Cup OK50:39+13:06
25Giuseppe Bezzi skodeg-o50:44+13:11
26Miklós Forrai Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club51:51+14:18
27Tihomir Salopek OK Ris51:54+14:21
28DE NEYER Gilles Belgian Big Fat Guys52:28+14:55
28Daniel Lebar OK Slovenske Konjice52:28+14:55
30Michele Fiocca Corsa Orientamento Club ROMA52:38+15:05
31Allwinger Herwig OK Brezice52:56+15:23
32Zdenek Liscinsky Czech team53:44+16:11
33David Rihtarič Slovenska vojska54:20+16:47
34Zdenek Mazal VSK MZLU Brno56:50+19:17
35Ákos Kisvölcsey MOM Budapest57:10+19:37
36Giaime Origgi IFK BOMBARDA57:37+20:04
37Wolf Dieter OLG Säuliamt Schweiz58:05+20:32
38Danijel Katalenic Croatia mil team58:44+21:11
39DE NEYER Quentin Belgian Big Fat Guys58:52+21:19
40Jiri Zelinka Czech team59:50+22:17
41Andrew Brown South London60:39+23:06
42CLAPUYT François Belgian Big Fat Guys60:42+23:09
43Daniel Daví CATALUNYA61:07+23:34
44Matthias Kretzschmar Orientierungslaufverein Weimar62:10+24:37
45Chrisrian Holm Hansen St. Binderup OK65:15+27:42
46Zoltán Gyimesi Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club66:30+28:57
47Samo Kofol OK TRZIN69:08+31:35
48Eduard Perkovic Croatia mil team77:21+39:48
49Alen Gavar Istanbul OK104:50+67:17

M35 (3.8km / 0m / 23KT)

1Lassi Virtanen Rasti-Lukko43:06+00:00
2Jason Inman Forth Valley Orienteers44:27+01:21
3Martin Hajdu Tipo TKE - Budapest45:35+02:29
4Jari Johansson OK Orient49:13+06:07
5andrea cipriani panda valsugana49:21+06:15
6Gregor Anderluh OK Ursus50:49+07:43
7Kestutis Jokubauskis Telsiai OK51:28+08:22
8Andy Simpson OD54:22+11:16
9Sergey Yutkin Omega Moscow54:44+11:38
10Thomas Fredberg Silkeborg OK57:04+13:58
11Georg WITTBERGER Kalksburg OL59:49+16:43
12Peter Reibert Hansen FIF Hillerod60:33+17:27
13Thomas Eriksen FIF Hillerod62:17+19:11
14Róbert Gönczi Tipo TKE - Budapest62:42+19:36
15Stanislav Kustec Slovenska vojska69:46+26:40
16Voorhof Geert K.O.L. Belgium75:16+32:10
17Viktoras Sirvydis Telsiai OK78:25+35:19
18Petr Hankovec SK KAMENICE79:02+35:56
19Darko Duhovic Croatia mil team79:24+36:18
20Martin Röhl TSV Karlshorst Berlin83:15+40:09
21Roland Pach CA Rosé90:20+47:14
22Petr Prusek OK JISKRA NOVY BOR96:45+53:39
23Szilard SELLEI OK TIMISOARA98:45+55:39
24Thierry Maeder LBNCO109:41+66:35
25Carles Domenech CATALUNYA123:20+80:14

M40 (3.7km / 0m / 22KT)

1Maddalena Stefano O-92 Piano di Magadino35:47+00:00
2Ove Simosas OK Orient42:07+06:20
3Kunz Patrick OLG St.Gallen/Appenzell42:32+06:45
4Rasmus Oedum Spring Cup OK44:20+08:33
5Jan Donner OK7745:32+09:45
6Martin Škvor SK KAMENICE46:22+10:35
7Jan Moller Aalborg OK47:00+11:13
8GROTE Andreas OLC SKOG Fribourg48:49+13:02
9Tomas Ray OK7752:56+17:09
10Petr Kozak SK KAMENICE53:13+17:26
11Tamás Egei Tipo TKE - Budapest53:59+18:12
12Gerrit van de Riet OK Maksimir56:05+20:18
13László Faggyas Tipo TKE - Budapest57:35+21:48
14Bo Simonsen FIF Hillerod58:07+22:20
15Graber Daniele O-92 Piano di Magadino58:41+22:54
16Zoltán Miháczi Tipo TKE - Budapest59:04+23:17
17Janez Pretnar Slovenska vojska59:25+23:38
18Martin Tichy Tolar Jindrichuv Hradec59:41+23:54
19Gábor Kovács Q&SZ Orienteering61:08+25:21
20Soren Flytkjaer Aalborg OK61:38+25:51
21Claus S. Pedersen Aalborg OK62:05+26:18
22Mogens Hagner Silkeborg OK62:30+26:43
23GOUBAU Bernard Pégase63:18+27:31
24Carsten Lind OK Fros64:05+28:18
25Attila Varsányi Veszprémi Tájfutó Club64:49+29:02
26ROULLEAUX ALAIN Club Orientation Loisirs Etrec67:24+31:37
27Morten Kjar Silkeborg OK67:32+31:45
28Christoph Hiltbrunner OLG Skandia68:01+32:14
29Stefano Galletti Rusky GOK Team69:21+33:34
30Marco Giovannini Rusky GOK Team69:57+34:10
31Pavel Petržela Lokomotiva Trutnov72:12+36:25
32Bo L. Andersen Aalborg OK73:41+37:54
33LOGE Robert Tout Azimut Fameck73:56+38:09
34Pavel Hanuš Lokomotiva Trutnov74:07+38:20
35Günther Rosenkranz OL Andritz74:19+38:32
36Roth Peter Swiss O Tours74:27+38:40
37Peter Bäcker OK Ost74:43+38:56
38Petr Pavlovec OK JISKRA NOVY BOR75:59+40:12
39Milan Rejmont Lokomotiva Trutnov76:01+40:14
40Henrik Lisby Silkeborg OK78:05+42:18
41Ole Jensen Mariager Fjord OK81:10+45:23
42Paskuj Mátyás MACCABI-HUNGARY82:19+46:32
43István Kovalcsik Q&SZ Orienteering83:09+47:22
44URBANIAK KRZYSZTOF BIENIEWICE OK89:38+53:51
45Attilio Amato Rusky GOK Team96:22+60:35
46Boris Doskar OK JISKRA NOVY BOR98:58+63:11
47Stefan Ruch OLG Skandia100:22+64:35
48Richard Hill Fernlea Orienteeting Club101:26+65:39
49Laurent Compere LBNCO102:37+66:50
50Izquierdo Jordi CATALUNYA108:24+72:37
51Angel Pi CATALUNYA112:48+77:01
Soren Bak Aalborg OKMP+ --:--

M45 (3.3km / 0m / 21KT)

1Aeschlimann Ulu OLV Hindelbank39:52+00:00
2Jonas Gediminas Gvildys OK Medeina41:42+01:50
3Heikki Vestola Nastolan Terä41:55+02:03
4Jan Nemecek OKAP Praha42:11+02:19
5Gygax Res OLG Herzogenbuchsee44:08+04:16
6Helge Lang Pedersen Farum OK45:11+05:19
7Torben Utzon OK Pan Aarhus46:16+06:24
8Max Habenicht Sportunion Klagenfurt47:23+07:31
9Benoit Sandevoir LBNCO48:40+08:48
10Petr Kozina OKAP Praha51:30+11:38
11Tibor Molnár Soproni MAFC52:03+12:11
12OPETNIK Siegfried HSV-BLEIBURG52:35+12:43
13Günter Kradischnig OLC Graz52:37+12:45
14OBSTETAR marc Tout Azimut Fameck53:23+13:31
15Miklós Mets Hangya SE Budapest55:31+15:39
16Károly Tóth Veszprémi Tájfutó Club55:37+15:45
17Mangione François Ligue Bourgogne56:30+16:38
18Pura Alberto O-92 Piano di Magadino57:04+17:12
19Cesare Tarabocchia Orientacijski klub Azimut57:06+17:14
20Jan Frode Seim Voss IL57:11+17:19
21Vicari Silvio O-92 Piano di Magadino57:35+17:43
22Aki Saranen Helsingin Suunnistajat58:14+18:22
23Henrik Nielsen Tisvilde Hegn58:26+18:34
24Libor Hirs VSK MZLU Brno58:59+19:07
25Loré Carles CATALUNYA60:13+20:21
26Ansorge Ronald SV Robotron Dresden60:49+20:57
27Christian GARREC CSEIS Fontainebleau61:23+21:31
28Georges MAHLER SCAPA Nancy orientation61:39+21:47
29Gorecki Mario USV Jena62:50+22:58
30Nagy Zsolt FÖMTERV SK63:19+23:27
31Miklós Juhász Tipo TKE - Budapest63:22+23:30
32Zoltán Györgyi Hangya SE Budapest63:51+23:59
33GIAUX Eric BALISE 1064:53+25:01
34Koch Felix OLV Luzern65:11+25:19
35VAN DE MAELE Marc K.O.L. Belgium66:01+26:09
36Roch Christan CA Rosé66:12+26:20
37Herzig Markus Swiss O Tours66:16+26:24
38Lussmann Roland OLG St.Gallen/Appenzell67:11+27:19
39TERZI Pierre AS QUETIGNY67:40+27:48
40Buhler Michael USV TU Dresden67:57+28:05
41Hatt Edu OL Zimmerberg-Nord68:57+29:05
42Gilles DUPOIRIEUX Loisirs Orientation SANCHEY72:07+32:15
43Georg Pregartner OLC Rudersdorf72:58+33:06
44Boden René SV Robotron Dresden73:07+33:15
45David Hrabanek OKAP Praha74:11+34:19
46Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje75:48+35:56
47Bauder Markus Swiss O Tours76:40+36:48
48Mazzucchelli Luca O-92 Piano di Magadino77:01+37:09
49Jan Hauerslev OK Pan Aarhus79:48+39:56
50Gary Simmons guildford orienteers80:29+40:37
51Mayer Horst SSV Hallein-Neualm82:19+42:27
52Adrian Northcott Derwent Valley Orienteers83:53+44:01
53Jan Lemmens Omega85:16+45:24
54Juraszovich Johannes OLC Wienerwald85:37+45:45
55DAVID HUNT Bristol Orienteering Klub86:33+46:41
56Dariusz Żebrowski Otwocki Klub Sportowy START86:53+47:01
57Michel Mertenat CA Rosé90:26+50:34
58Ferretti Remo O-92 Piano di Magadino94:30+54:38
59CAILLET François AS QUETIGNY99:18+59:26
60Frank Kretzschmar Orientierungslaufverein Weimar105:39+65:47
61Bentsen Jens OK Ost Birkerod111:23+71:31
62Laager Peter OL Zimmerberg119:11+79:19
63Hans Granholm OK Ost Birkerod139:14+99:22
64HOFF Olivier Tout Azimut Fameck162:46+122:54
Somogyi László Balatonfüredi Sport ClubMP+ --:--
Guntars Jansons Balta SKMP+ --:--
Matjaž Štrakl OK Perkmandeljc TrbovljeMP+ --:--
Ian Grant Derwent Valley OrienteersMP+ --:--

M50 (3.0km / 0m / 18KT)

1Kimmig Emil TV Oberkirch39:57+00:00
2Guglielmetti Michele GOLD Savosa43:27+03:30
3Guglielmetti Francesco GOLD Savosa44:02+04:05
4Silvij Močnik Orientacijski klub Azimut47:05+07:08
5Denis Cuche CA Rosé47:59+08:02
6Ilkka Ojapalo Rajamaen Rykmentti48:49+08:52
7Heikki Pelkonen Nastolan Terä49:22+09:25
8Roger Coombs Nydalens SK50:07+10:10
9Kim Gottlieb Herning OK53:49+13:52
10Hannu Kottonen Lynx55:37+15:40
11Kai O. Laursen Aalborg OK56:27+16:30
12PAPILLON Daniel AS QUETIGNY57:26+17:29
13Marco Ongaro US Primiero San Martino58:36+18:39
14Soren Larsen FIF Hillerod59:55+19:58
15Gross Martin OL Zimmerberg60:56+20:59
16Lumsden Andrew Big Foot Orienteers62:01+22:04
17Rune Lundgren OK Orient63:01+23:04
18Ulf Mogensen Aalborg OK65:20+25:23
19Henrik Dagsberg Horsens OK65:38+25:41
20Günther Dobnik OLCU Viktring65:49+25:52
21Helge Sogaard Mariager Fjord OK66:23+26:26
22Richard Catmur South London70:00+30:03
23Lanini Bruno O-92 Piano di Magadino71:23+31:26
24Somogyi Lajos Balatonfüredi Sport Club71:45+31:48
25Karsten Knudsen Horsens OK73:11+33:14
26Ramelli Gian Paolo O-92 Piano di Magadino78:09+38:12
27Giovanni Visetti GOS Subiaco78:36+38:39
28Bugár József BÖF Hungary84:55+44:58
29Vidimantas Arasimavicius Labirintas89:30+49:33
30Konrad Graber OLT SLOCH90:28+50:31
31Fulvio Pacor ssd gaja91:30+51:33
32Olajos Ferenc Szundi Sc105:46+65:49
33Davide Chiocca G.O. Cai Monfalcone106:47+66:50
34Shlomo Raz Israel107:31+67:34
35Luigi Mafei ASSOCIAZIONE DILETTANTISTICA T110:14+70:17
GRESSENS Eddy K.O.L. BelgiumMP+ --:--
Herbert Lippitsch OK UrsusMP+ --:--

M55 (3.1km / 0m / 18KT)

1János Spiegl Kalocsai SE49:02+00:00
2Vesa Tervo Rajamaen Rykmentti50:51+01:49
3MARTI Pekka ol.biel.seeland51:32+02:30
4CORDIER Jacques csag metz51:35+02:33
5Srečo Pirman Škofjeloški orientacijski klub58:36+09:34
6Raymond Finlay Fermanagh Orienteers64:49+15:47
7Manuel Dias Lisboa65:48+16:46
8Tore Watterdal OL Tönsberg66:30+17:28
9Robert Rapkins Enoggeroos67:54+18:52
10Peter Shepherd Kareelah Orienteers68:35+19:33
11Frenzel Michael ESV Berlin-Schöneweide70:07+21:05
12Hartinger Franz Leibnitzer AC73:40+24:38
13Peter Sorensen Politiets Idratsforening Koben75:31+26:29
14Emil Olesen FIF Hillerod75:56+26:54
15Bill Griffiths Eborienteers78:03+29:01
16Karl Pongratz HSV Pinkafeld79:02+30:00
17HEUNINCKX Luc K.O.L. Belgium80:07+31:05
18Ranald Macdonald Derwent Valley Orienteers82:03+33:01
19Kellens jean Pierre K.O.L. Belgium82:27+33:25
20Werner Büchi OLV Hindelbank82:40+33:38
21Janko Lapajne Orientacijski klub Azimut82:47+33:45
22Ziegerhofer Othmar TVN Linz83:48+34:46
23Juhani Nippala Tarpian Suunta84:03+35:01
24Ziesche Juergen ESV Berlin-Schöneweide85:37+36:35
25enzo zamperin cus torino86:00+36:58
26Kurt Petersen Odense Politi Idratsforening87:35+38:33
27Jens-Jörgen Lyngaa Herning OK89:56+40:54
28Milan Henek Radioklub Blansko92:10+43:08
29Carl Malling Randers OK92:38+43:36
30Ian Gilliver Manchester & District (Maccles96:23+47:21
31Siega Gianfranco G.O. Cai Monfalcone96:41+47:39
32MOUCHETTE Alain Tout Azimut Fameck96:59+47:57
33LOCUSSE Robert Tout Azimut Fameck104:27+55:25
34BERTINCHAMPS Jean-Luc Pégase114:47+65:45
35hechl georg naturfreunde kitzbühel116:46+67:44
36LECOYER Régis Vervins orientation120:12+71:10
37asher shmueli emek izrael124:42+75:40
38Prommer Günther Naturfreunde St. Veit133:38+84:36
39Zaugg Hannes OLG Säuliamt Schweiz145:15+96:13
Miro Cvirn OK TivoliMP+ --:--

M60 (2.6km / 0m / 15KT)

1Trunz Ernst Swiss O Tours37:03+00:00
2Kurt HUBER Sportclub Boppelsen43:28+06:25
3Heikki Kyyronen Rajamaen Rykmentti44:19+07:16
4GERT OLSSON OK SILVA45:35+08:32
5Ales Chmelik VSK MZLU Brno46:35+09:32
6Komár Béla Morgó Sc49:29+12:26
7Rufer Fritz bussola ok51:42+14:39
8Gmür Guido OLG Pfäffikon53:16+16:13
9Karsten Schultz FIF Hillerod55:12+18:09
10Jabas Daniel OLG Basel55:54+18:51
11Jokke Sell OK7756:17+19:14
12Jürg Egger OLG Skandia56:52+19:49
13Brauchle Toni Swiss O Tours59:44+22:41
14Poul Bobach Aalborg OK60:55+23:52
15Kytöjoki Juhani Rasti-Jyry61:01+23:58
16uzi shwitzer emek izrael62:00+24:57
17schneider noldi OL Zimmerberg62:36+25:33
18Serge DERY FRSO - Espoirs62:40+25:37
19André Strauss OLG Skandia63:30+26:27
20Jiri Gurka ASKÖ Henndorf63:57+26:54
21Torbjörn Wikström OK Orinto64:34+27:31
22Steiner Fritz bussola ok67:09+30:06
23Stefano Scarpini 0rientalp Societa Romana Orien68:05+31:02
24Hansueli Gerber OLG Skandia70:05+33:02
25Henning Vide Petersen Horsens OK70:15+33:12
26Lázár László Morgó Sc71:14+34:11
27Péter dr. Gombkötö Tipo TKE - Budapest72:50+35:47
28Cesare Spacca cus torino72:58+35:55
29Serge JEANMENNE FRSO - Espoirs75:22+38:19
30Knauer Guntram OMAU77:38+40:35
31Karl Ditlevsen Horsens OK81:19+44:16
32Bob Scott Harlequins OC83:05+46:02
33Corrado MINIOTTI cus torino88:28+51:25
34Doug Wood FVO Stirling91:10+54:07
35Erik Lohse OK Ost Birkerod96:56+59:53
36Jens Holmgaard FIF Hillerod97:22+60:19
37Steen Jes OK Ost Birkerod99:04+62:01
38Buda József Balatonfüredi Sport Club116:29+79:26
39PAOLUCCI René-Claude Tout Azimut Fameck124:39+87:36
Pittet Errol OLG BreitseeMP+ --:--

M65 (2.7km / 0m / 15KT)

1Peter Wichmann Universitätssportclub Magdebur57:42+00:00
2Otto Venhauer OLCU Viktring61:10+03:28
3Jouko Karjalainen Helsingin Suunnistajat68:39+10:57
4Giorgio Tettamanti SCOM Mendrisio70:26+12:44
5Knud Lykking OK-73 Gladsaxe73:24+15:42
6HIERZEGGER HERWIG HSV KLUCAR74:21+16:39
7Naef Viktor OLV Langenthal74:52+17:10
8Walter Bieri OLT SLOCH82:29+24:47
9Maddalena Mario O-92 Piano di Magadino92:40+34:58
10Coupey Guy CO boucles de la seine103:13+45:31
11Miklós Bogdány Tipo TKE - Budapest105:21+47:39
Osmo Peitsala Helsingin SuunnistajatMP+ --:--

M70 (2.7km / 0m / 15KT)

1Pentti Koponen EsSu51:12+00:00
2Pavel Masek OK JISKRA NOVY BOR64:28+13:16
3Pertti Virtanen LS-3768:26+17:14
4Renger Herwig Heeressportverein Graz70:58+19:46
5Gübeli Arthur thurgorienta70:59+19:47
6Huggler Klaus STABUS84:14+33:02
7Peter Dobos Stars Orienteering Club91:44+40:32
8Repond Henri Care-Vevey Orientation92:23+41:11
9János Szabon HK Optimists Sc94:16+43:04
10Laimonis Tone Saldus OK98:37+47:25
11Luginbuehl Heinz ANCO108:59+57:47
12gideon bartal emek izrael116:12+65:00
13Althaus Heinz OLV Hindelbank135:00+83:48
14Lladó Carles CATALUNYA139:54+88:42

W12 (1.7km / 0m / 8KT)

1Matter Madlaina OLV Baselland16:28+00:00
2ROULLEAUX JULIE Club Orientation Loisirs Etrec19:26+02:58
3Petra Faggyas Tipo TKE - Budapest20:13+03:45
4Bolis Noa O-92 Piano di Magadino21:35+05:07
5Réka Faggyas Tipo TKE - Budapest21:59+05:31
6Gross Paula OL Zimmerberg22:34+06:06
7Zuzana Kozinova OKAP Praha26:50+10:22
8Petra Egei Tipo TKE - Budapest29:31+13:03
9Isabel Donner OK7729:46+13:18
10Benedikte Vindum Larsen Aalborg OK30:59+14:31
11Rooman Claudia TROL BELGIUM31:33+15:05
12Laager Laura OL Zimmerberg33:41+17:13
13Caroline Finderup OK Pan Aarhus34:10+17:42
14mathys lena OL Zimmerberg34:48+18:20
15Lotti Löbner TSV Karlshorst Berlin46:55+30:27

W14 (2.2km / 0m / 8KT)

1Marketa Novotna Czech team23:44+00:00
2ROULLEAUX NOEMIE Club Orientation Loisirs Etrec27:30+03:46
3Lenka Svobodová Lokomotiva Trutnov28:47+05:03
4Kinga Varsányi Veszprémi Tájfutó Club29:53+06:09
5Zuzana Kozakova SK KAMENICE32:18+08:34
6Miri Thrane Oedum Spring Cup OK32:42+08:58
7Martina Lejsek Lejsek Team32:48+09:04
8Eszter Faggyas Tipo TKE - Budapest33:15+09:31
9Diána Miháczi Tipo TKE - Budapest35:30+11:46
10Martina Ruch OLG Skandia36:28+12:44
11Marie Bak Aalborg OK36:49+13:05
12Vanda Kinde Siralyok37:15+13:31
13Ramelli Saba O-92 Piano di Magadino38:00+14:16
14Astrid Kjar Silkeborg OK38:24+14:40
15Dorisz Hajdu Tipo TKE - Budapest38:34+14:50
16Linnea Udholm Aalborg OK40:42+16:58
17Tereza Ticha Tolar Jindrichuv Hradec47:51+24:07
18Marine Christan CA Rosé56:30+32:46
19Basia Żebrowska Otwocki Klub Sportowy START57:19+33:35
20Hatt Serafina OL Zimmerberg-Nord58:07+34:23
21Marie-Louise Moller Aalborg OK58:12+34:28
22Jenny Ray OK7765:28+41:44
23Caisa Lindblom OK Orient71:23+47:39
24Caterina Pezze A.D. Trento Orienteering72:25+48:41
25Rota Bruna Saldus OK74:54+51:10

W16 (2.2km / 0m / 8KT)

1Stine Bagger Hagner Silkeborg OK22:51+00:00
2Karolina Tepla Czech team24:21+01:30
3Johanka Simkova Czech team24:36+01:45
4Vendula Horcickova Czech team25:09+02:18
5Reka Zempleni Siralyok25:22+02:31
6Lenka Knapova Czech team26:05+03:14
7Petra Pavlovcova TJ Turnov27:38+04:47
8Valeria Grisoni Semiperdo Orienteering Maniago28:05+05:14
9Gross Lilly OL Zimmerberg29:09+06:18
10Julie Stormer SK KAMENICE29:18+06:27
11Krisztina Tóth Veszprémi Tájfutó Club29:20+06:29
12Anna Kozinova OKAP Praha29:32+06:41
13Schaerli Eveline OLG Wislig31:03+08:12
14Astrid Ank Jorgensen Horsens OK31:09+08:18
15Tereza Novotna Czech team32:39+09:48
16Pavlina Lejsek Lejsek Team33:38+10:47
17Mazzucchelli Giulia O-92 Piano di Magadino34:18+11:27
18Jenny Blomqvist OK7734:58+12:07
19Henrika Wiksten OK Orient35:02+12:11
20Corinne Jenni OLG Skandia37:15+14:24
21Luca Lajos Pécsi Vasutas Sport Kör37:34+14:43
22Emma Simosas OK Orient39:34+16:43
23LOGE Lucie Tout Azimut Fameck39:53+17:02
24Anna Kovalcsik Q&SZ Orienteering41:06+18:15
25Rafaela Ilmoni OK7742:54+20:03
26Ida Kjar Silkeborg OK46:43+23:52
27Gaëlle Christan CA Rosé47:55+25:04
28Ildikó Mets Hangya SE Budapest48:02+25:11
29marta pacor CAI XXX OTTOBRE TRIESTE48:18+25:27
30Paskuj Rebeka MACCABI-HUNGARY50:02+27:11
31Ina Westerlund OK7750:48+27:57
32Alessia Lorgio CAI XXX OTTOBRE TRIESTE56:56+34:05
33Annika Kottonen Lynx61:29+38:38
Rosina Simmons guildford orienteersMP+ --:--

W18 (2.8km / 0m / 16KT)

1Gross Julia OL Zimmerberg31:23+00:00
2Jana Knapova Czech team35:22+03:59
3Tekle Emilija Gvildyte OK Medeina35:32+04:09
4Roos Elena O-92 Piano di Magadino35:39+04:16
5Matter Ladina OLV Baselland37:05+05:42
6Madla Svobodna Czech team37:24+06:01
7Gygax Katja OLG Herzogenbuchsee38:43+07:20
8Vera Mullerova Czech team38:51+07:28
9Meznikova Lucie Czech team39:04+07:41
10Marie Hauerslev OK Pan Aarhus39:43+08:20
11Adela Indrakova Czech team40:16+08:53
12Ilze Cahravusa Saldus OK40:40+09:17
13Ilona Tibay Siralyok40:53+09:30
14Mondada Luisa O-92 Piano di Magadino41:12+09:49
15Barbora Beranova Czech team42:21+10:58
16Marlene Habenicht Sportunion Klagenfurt42:48+11:25
17Clarissa Kradischnig OLC Graz43:43+12:20
18Adelka Jakobova Czech team43:54+12:31
19Charlotta Linnaila OK Orient44:30+13:07
20Zuzana Kubatova Czech team45:09+13:46
21Lenka Polzerová Lokomotiva Trutnov46:18+14:55
22Ieva Brice Saldus OK46:33+15:10
23Tereza Uhlikova Czech team46:48+15:25
24Magdalena Cermakova Czech team46:56+15:33
25Michaela Chmelarova Czech team47:36+16:13
26Sarka Folbrechtova Czech team48:51+17:28
27Soldati Veronica O-92 Piano di Magadino49:44+18:21
28Zuzana Kluscakova Czech team53:05+21:42
29ROULLEAUX MAEVA Club Orientation Loisirs Etrec55:49+24:26
30Barbara Pogačar OK Komenda56:17+24:54
31Tanja Pretnar Orientacijski klub Azimut58:23+27:00
32Mazzucchelli Martina O-92 Piano di Magadino60:33+29:10
33Krystina Mervartova Czech team62:26+31:03
34Barbora Škvorova SK KAMENICE63:55+32:32
35Zuzana Dittrichova KOB Konice65:05+33:42
36Nicole Kopp CA Rosé66:15+34:52
37Vivian Lindholm OK7770:31+39:08
38Noemi Imfeld OLG Skandia71:37+40:14
39Urša Tomažin Orientacijski klub Azimut75:47+44:24
40Christine Gerber OLG Skandia76:36+45:13
41Katarina Bremšak OK Komenda79:09+47:46
42Barbara Prezelj OK Komenda86:04+54:41
43Margnetti Valeria O-92 Piano di Magadino91:44+60:21

W20 (3.0km / 0m / 21KT)

1Jindra Hlavova KOB Konice38:33+00:00
2Tereza Peterzelova Czech team39:11+00:38
3Hana Hlavova Czech team40:36+02:03
4Simona Karuchova Czech team41:12+02:39
5Eva Kabathova Czech team41:37+03:04
6Ivana Bochenkova Czech team42:06+03:33
7Monika Dolezalova Czech team44:03+05:30
8Michaela Prochazkova Czech team44:37+06:04
9Lenka Poklopova Czech team49:14+10:41
10Zenia Mogensen OK Pan Aarhus49:39+11:06
11Carina Kradischnig OLC Graz52:17+13:44
12Barbora Svobodova Czech team56:34+18:01
13Lucie Weissova Czech team63:45+25:12
14Mondada Simona O-92 Piano di Magadino64:20+25:47
15Laager Susanne OL Zimmerberg67:10+28:37
16Henna Salminen OK7778:21+39:48
17Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf83:26+44:53
18Kaszás Orsolya Balatonfüredi Sport Club97:37+59:04

W21A L (3.1km / 0m / 18KT)

1Raisa Sell OK7747:02+00:00
2Maddalena Caia O-92 Piano di Magadino51:11+04:09
3Kamila Gregorova SK Chotebor51:42+04:40
4Toni ODonovan OD52:15+05:13
5Mette Hjerrild OK Pan Aarhus52:47+05:45
6Barbara Schlatter OLG Skandia56:54+09:52
7Laura Rinkineva TCP -0658:15+11:13
8Pernille Ibsen Lervag Nydalen SK59:02+12:00
9Andrea Balakova Greater Vancouver Orienteering60:33+13:31
10Knauer Johanna OMAU63:38+16:36
11Therese Nyström OK Denseln67:05+20:03
12Lenka Hrobarova STS Chvojkovice Brod67:32+20:30
13Anna Strub OLG Huttwil68:45+21:43
14Ruth Holmes Oxford University Orienteering68:48+21:46
15Ramelli Vera O-92 Piano di Magadino72:43+25:41
16Magdalena Pokorna OKAP Praha73:14+26:12
17Christine Stalder OLG Skandia73:59+26:57
18Randi Wold Nydalen skiklubb76:13+29:11
19Nadine Enoch Universitätssportclub Magdebur79:41+32:39
20Silke Kogelmann OLC Rudersdorf84:28+37:26
21Birgitte Honore Nielsen Aalborg OK92:23+45:21
22Laura Incerti skodeg-o98:19+51:17
23Delphine Serret ST EGREVE 3809101:43+54:41
Jenny Vuorinen TCP -06MP+ --:--

W21B (2.2km / 0m / 8KT)

1Judit Prinzhausen Tipo TKE - Budapest35:12+00:00
2Petra Dittrichova KOB Konice36:05+00:53
3Lene Vindum Aalborg OK39:37+04:25
4Vilma Balciunaite Telsiai OK40:27+05:15
5Agnes Tissot CA Rosé40:54+05:42
6Orsolya Oszlovics Tipo TKE - Budapest41:41+06:29
7Pinar Başol Istanbul OK43:15+08:03
8Bernadett Kovalcsik Q&SZ Orienteering44:01+08:49
9Pia Malling Randers OK44:24+09:12
10Dorte Bak Aalborg OK44:58+09:46
11Corinne Scheidegger OLG Skandia45:48+10:36
12Floettum Linda Nydalens SK46:53+11:41
13Monika Joss OL Regio Olten48:29+13:17
14Ódor Viktória FÖMTERV SK48:44+13:32
15Karla Moller Aalborg OK50:17+15:05
16Kopp Simone TV Oberkirch53:23+18:11
17Anna Spiegl Kalocsai SE53:40+18:28
18Katerina Chmelikova VSK MZLU Brno55:30+20:18
19Hanne Hyldelund OK-HTF56:48+21:36
20Dorthe Lind OK Fros57:14+22:02
21Jasmin Jenni OLG Skandia58:55+23:43
22Dorte Bruun Aalborg OK60:31+25:19
23Marianne Petersen OK Ost63:56+28:44
24Annalisa Losa A.D. Trento Orienteering64:28+29:16
25nadia montibeller panda valsugana64:59+29:47
26Rasa Radzeviciute Telsiai OK69:20+34:08
27Inga Jukneviča Saldus OK73:29+38:17
28Inge Mogensen Aalborg OK74:04+38:52
29Mojca Blažič OK Perkmandeljc Trbovlje79:36+44:24
30Alicia Cuche CA Rosé80:30+45:18
31Sabine EMDE Kalksburg OL83:29+48:17
Lena Gelshoj FIF HillerodMP+ --:--

W21E (3.5km / 0m / 21KT)

1Rothauer Lucie ASKÖ Henndorf38:24+00:00
2Ingvaldsen Elisabeth Nydalens SK40:03+01:39
3Maja Alm Ulricehams OK40:04+01:40
4Monika Faessler OLG St.Gallen/Appenzell40:51+02:27
5Anne Konring Olesen Spring Cup OK43:07+04:43
6Ágnes Wengrin Tipo TKE - Budapest46:45+08:21
7Nicole Ragvin Nydalens SK47:35+09:11
8Marta Prekopova Farmaceut Bratislava50:34+12:10
9Janine Inman Forth Valley Orienteers51:21+12:57
10Louise Oram Greater Vancouver Orienteering51:24+13:00
11Helle Bobach Aalborg OK52:06+13:42
12Martina Jircakova Czech team57:09+18:45
13Federica Maggioni IFK BOMBARDA57:39+19:15
14Marie Fred OK Orient58:56+20:32
15Kretzschmar Anne USV TU Dresden58:57+20:33
16Pernille Sommer Spring Cup OK60:41+22:17
17Pernille Brunstedt Spring Cup OK60:51+22:27
18Valérie Suter CA Rosé62:34+24:10
19Vendy Doležalová OK99 Hradec Králové62:35+24:11
20Rikke Kofoed Spring Cup OK63:23+24:59
21Marirosa Hechich Semiperdo Orienteering Maniago65:46+27:22
22Dana Bednarova Czech team67:53+29:29
23Andreja Anžur OK Komenda70:23+31:59
24Mojca Flerin OK Komenda92:04+53:40
25Piia Takala Ylistaron Kilpa-Veljet97:55+59:31
Cloé DUPOIRIEUX Loisirs Orientation SANCHEYMP+ --:--

W35 (3.0km / 0m / 21KT)

1Kunz Maja OLG St.Gallen/Appenzell51:25+00:00
2Ilze Skangale Balta SK54:37+03:12
3BACHER Edith Orientation Team Besançon62:44+11:19
4Allwinger Tünde OK Brezice63:52+12:27
5Eva Ocvirk OK Japetic63:58+12:33
6Anne Johansson OK Orient66:05+14:40
7Tine Alkjaer FIF Hillerod67:58+16:33
8Roberta Borroni Rusky GOK Team76:34+25:09
9Antónia Holper Tipo TKE - Budapest77:54+26:29
10BOUR Céline Tout Azimut Fameck83:13+31:48
11Tünde Németh Soproni MAFC87:18+35:53
12Kerstin Buchacker CO Liege104:40+53:15
13Olga Manoilova LBNCO105:35+54:10
14Irma Pretnar Orientacijski klub Azimut114:57+63:32
15Kristine Vecpuise Saldus OK190:57+139:32
Jeanette Finderup OK Pan AarhusMP+ --:--

W40 (2.8km / 0m / 16KT)

1Regina Habenicht Sportunion Klagenfurt35:38+00:00
2Lucie Stormer SK KAMENICE38:54+03:16
3Schweizer Kathi OLG Säuliamt Schweiz44:26+08:48
4Meieli Sieber CA Rosé46:04+10:26
5Christine Antoine LBNCO46:05+10:27
6Jarmila Nemeckova OKAP Praha46:31+10:53
7Jana Kozinova OKAP Praha49:36+13:58
8Andrea Jakubecz Q&SZ Orienteering50:02+14:24
9Sandra Simonsen FIF Hillerod51:31+15:53
10Dunja van de Riet OK Maksimir51:52+16:14
11Carola Ray OK7752:16+16:38
12Anette Bagger Sorensen Silkeborg OK53:33+17:55
13Monstein Ariane OLG St.Gallen/Appenzell53:35+17:57
14Charlotte Thrane Spring Cup OK54:03+18:25
15OBSTETAR anne Tout Azimut Fameck55:58+20:20
16Amigó Anna CATALUNYA57:12+21:34
17Nina Simosas OK Orient57:31+21:53
18Cristina Grabar US Primiero San Martino62:57+27:19
19Britta Brünings TSV Karlshorst Berlin63:40+28:02
20Susi Veitsberger TV Fürstenfeld63:51+28:13
21Dita Kozakova SK KAMENICE72:04+36:26
22Csilla Hajas Zempleni73:01+37:23
23Tatyana Prokhorova OK-HTF73:46+38:08
24Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz75:58+40:20
25Ágnes Cseresnyes Tipo TKE - Budapest77:33+41:55
26Ansorge Silke SV Robotron Dresden82:13+46:35
27LOGE Sophie Tout Azimut Fameck83:55+48:17
28Ruth Ruch OLG Skandia88:23+52:45
29Brigitte Maget OLC Rudersdorf90:14+54:36
30Jana Ticha Tolar Jindrichuv Hradec92:21+56:43
31Alena Petrželová Lokomotiva Trutnov95:05+59:27
32Károlyné Tóth Veszprémi Tájfutó Club108:01+72:23
33Vlasta Jarc G.O. Cai Monfalcone152:38+117:00
Catherine Hill Fernlea Orienteeting ClubMP+ --:--
Tracey Grant Derwent Valley OrienteersMP+ --:--

W45 (2.6km / 0m / 15KT)

1Wolf Ursula OLG Säuliamt Schweiz46:28+00:00
2Gunther Marie Ligue Bourgogne50:21+03:53
3Andrea Wyss OLT SLOCH50:43+04:15
4Pavlina Lejsek Lejsek Team51:03+04:35
5BOICHUT Isabelle Orientation Team Besançon54:16+07:48
6MARCHESIN Sylvie csag metz55:50+09:22
7Jenei Margit BÖF Hungary56:55+10:27
8Bettina Gjedde Mariager Fjord OK57:13+10:45
9Arja Vestola Nastolan Terä59:03+12:35
10Repond Francine Care-Vevey Orientation59:29+13:01
11Mazzucchelli Claudia O-92 Piano di Magadino60:52+14:24
12Jana Glabaznova Pratele OB Opava63:46+17:18
13Guglielmetti Daniela GOLD Savosa64:10+17:42
14Marina Plesničar CAI XXX OTTOBRE TRIESTE65:42+19:14
15Lene Kofoed Petersen Horsens OK66:36+20:08
16CAILLET Véronique AS QUETIGNY72:10+25:42
17Bolis Carla O-92 Piano di Magadino73:34+27:06
18Claudia Thomsen Horsens OK80:23+33:55
19bouche sylvie COLE81:08+34:40
20TOUZAIN ROULLEAU ISABELLE Club Orientation Loisirs Etrec81:50+35:22
21Buhler Birgit USV TU Dresden83:23+36:55
22Lenka Dittrichova KOB Konice84:44+38:16
23Fuchs Hatt Elisabeth OL Zimmerberg-Nord85:50+39:22
24Laager Marlies OL Zimmerberg86:27+39:59
25Annelli Sandbak Silkeborg OK86:57+40:29
26Ute Kretzschmar Orientierungslaufverein Weimar88:36+42:08
27Sophie DUPOIRIEUX Loisirs Orientation SANCHEY88:49+42:21
28Inger Simonsen Silkeborg OK90:29+44:01
29Guglielmetti Gerda GOLD Savosa91:06+44:38
30Tina Udholm Aalborg OK92:07+45:39
31DALLA COSTA Christiane csag metz92:51+46:23
32Britta Ank Pedersen Horsens OK95:00+48:32
33Päivi Litmanen-Peitsala Helsingin Suunnistajat95:37+49:09
34Ostorics Zsuzsanna Szundi Sc96:05+49:37
35Ilona Hrabankova OKAP Praha97:56+51:28
36Gross Heidi OL Zimmerberg100:06+53:38
37Rosário Matias Lisboa113:03+66:35
38Jitka Hanušová Lokomotiva Trutnov119:43+73:15
39HOFF Mireille Tout Azimut Fameck154:10+107:42
Sabine GUIGNON SCAPA Nancy orientationMP+ --:--
Deborah Simmons guildford orienteersMP+ --:--

W50 (2.8km / 0m / 15KT)

1CHRISTINA OLSSON OK SILVA47:57+00:00
2Annariitta Kottonen Lynx55:00+07:03
3Virginija Gvildiene OK Medeina56:52+08:55
4Susi Schlatter OLG Skandia59:25+11:28
5Ann Lindholm OK7764:11+16:14
6Bea Arn SCOM Mendrisio67:19+19:22
7Daina Gredzena Saldus OK71:03+23:06
8Agota Muzsnai Hegyisport Szentendre72:03+24:06
9Ursula Saner OL Regio Olten73:16+25:19
10Eva Konring Olesen FIF Hillerod78:47+30:50
11Silvi Simonne K.O.L. Belgium79:11+31:14
12Hofer Margrith OLG Breitsee80:40+32:43
13Anita Laaksonen Tarpian Suunta82:22+34:25
14MOUCHETTE Régine Tout Azimut Fameck86:06+38:09
15Anneli Ojapalo Rajamaen Rykmentti90:43+42:46
16Hanne M. Andersen OK Pan Aarhus92:42+44:45
17PAOLUCCI Christiane Tout Azimut Fameck99:44+51:47
18Byers Debbie Big Foot Orienteers101:30+53:33
19PAPILLON Françoise AS QUETIGNY113:43+65:46
20Trish Coombs Nydalens SK115:51+67:54
21Svatava Henkova Radioklub Blansko118:23+70:26
22THIEBAUT Evelyne csag metz124:20+76:23
23Anja Oikkonen OK Orient138:13+90:16
24Julie Mann Kareelah Orienteers153:21+105:24
Ziegerhofer Anneliese TVN LinzMP+ --:--
Vibeke Gottlieb Herning OKMP+ --:--
Van Elder Isabelle PégaseMP+ --:--

W55 (2.7km / 0m / 15KT)

1Elizabeth Borchorst Mariager Fjord OK51:20+00:00
2vagner christine csag metz53:28+02:08
3Zaugg Yvette OLG Säuliamt Schweiz63:58+12:38
4Annelise MacLassen Aalborg Kaserne idratsforening65:40+14:20
5Prommer Martha Naturfreunde St. Veit69:19+17:59
6Lauvray Evelyne FAMECK75:00+23:40
7Dzintra Tone Saldus OK90:31+39:11
8Teresa Finlay Fermanagh Orienteers93:54+42:34
9Lynda Rapkins Enoggeroos96:19+44:59
10Viv Macdonald Derwent Valley Orienteers96:51+45:31
11Trille Ditlevsen Horsens OK97:41+46:21
12Jabas Bea OLG Basel102:27+51:07
13Kirsten Bobach Aalborg OK114:48+63:28
14BERGER Marie Jose Tout Azimut Fameck172:00+120:40
CORDIER Sylvie csag metzMP+ --:--
LECOYER Annick Vervins orientationMP+ --:--
Else Sorensen Politiets Idratsforening KobenMP+ --:--
Keller Veronika Swiss O ToursMP+ --:--

W60 (2.1km / 0m / 12KT)

1Ruth Bieri OLT SLOCH47:35+00:00
2Marianne Lykking OK-73 Gladsaxe49:16+01:41
3Komár Ildikó Morgó Sc50:21+02:46
4Dietlinde Venhauer OLCU Viktring50:41+03:06
5Selma Watterdal OL Tönsberg52:09+04:34
6Paula Kyyronen Rajamaen Rykmentti52:23+04:48
7Ilona Dobos Stars Orienteering Club54:23+06:48
8Kirsten Brunstedt OK Ost Birkerod56:40+09:05
9Rita MARGAIRA cus torino57:19+09:44
10Chris Wood FVO Stirling58:07+10:32
11HIERZEGGER UTE HSV KLUCAR60:23+12:48
12Edith Sorensen Aalborg OK62:29+14:54
13Elsbeth HOFER Sportclub Boppelsen62:50+15:15
14Rosmarie Gerber OLG Skandia64:52+17:17
15Naef Heidi OLV Langenthal65:03+17:28
16Jette Bachhausen FIF Hillerod89:01+41:26
17Fiorella Lin Semiperdo Orienteering Maniago90:55+43:20
18Vaira Černiševa Saldus OK93:36+46:01
19Annerös Egger OLG Skandia94:20+46:45
20Anna-Lena Nyth OK Orinto95:53+48:18

W65 (2.1km / 0m / 12KT)

1Ilze Bruce Saldus OK44:36+00:00
2Huggler Erica STABUS51:29+06:53
3Huber Madeleine STABUS74:26+29:50
4Renger Jutta Heeressportverein Graz82:36+38:00
5Gübeli Veronika thurgorienta89:25+44:49
6Marja Raatikka Helsingin Suunnistajat90:45+46:09

W70 (2.1km / 0m / 12KT)

1Ausma Bruce Saldus OK75:38+00:00
2Gri Teresa CATALUNYA137:11+61:33

OPEN 1 (3.8km / 0m / 23KT)

1Zridkavesely Libor Czech team41:51+00:00
2Laugen Bjorge OK Laugen55:43+13:52
3Glaner Franz WAT56:53+15:02
4Abel Hegedus BEDC62:25+20:34
5Abel Jr. Hegedus BEDC72:23+30:32

OPEN 2 (3.0km / 0m / 21KT)

1Hanga Györgyi Hangya SE Budapest45:59+00:00
2Jarmo Kankkunen OK7761:24+15:25
3Schaerli Jan OLG Wislig63:02+17:03
4Livio Predonzani OTIS Trieste63:27+17:28
5Zemp Campana Silvia ASCO Lugano79:32+33:33
6Ari Kauhanen OK7781:31+35:32
7Zsoltné Németh HER89:25+43:26
8Zsuzsanna Salánki Hangya SE Budapest93:18+47:19
9Andras Zempleni Zempleni95:41+49:42
10Hack Thomas WAT98:14+52:15
11Campana Albino ASCO Lugano107:49+61:50
12Zsolt Németh HER119:14+73:15
13Sylvain Boulanger Neveu ST EGREVE 3809128:39+82:40
14András Incze HK Optimists Sc139:14+93:15
Éva Treiner Hangya SE BudapestMP+ --:--
Zakourilova Helena OKAP PrahaMP+ --:--
Reka Hegedus BEDCMP+ --:--

OPEN 3 (2.2km / 0m / 8KT)

1Polgár Gergő Balatonfüredi Sport Club45:32+00:00
2Gorecki Jana USV Jena47:23+01:51
3Szautner Regina Balatonfüredi Sport Club47:29+01:57
4Orsolya Magyari Tipo TKE - Budapest48:22+02:50
5Bolis Luciano O-92 Piano di Magadino49:34+04:02
6Auni Donner OK7753:36+08:04
7Márton Bruck Tipo TKE - Budapest54:39+09:07
8Hanne Borup Fredberg Silkeborg OK56:52+11:20
9Spiegl Zsuzsa Kalocsai SE60:25+14:53
10Juraj Prekop Farmaceut Bratislava60:50+15:18
11Pura Paola O-92 Piano di Magadino64:27+18:55
12Federspiel Martha OLG Säuliamt Schweiz68:52+23:20
13Anetti Kiss BEDC72:53+27:21
14Noémi Horváthné Siralyok74:32+29:00
15Ferretti Adriana O-92 Piano di Magadino75:43+30:11
16Roos Heinz O-92 Piano di Magadino75:49+30:17
17Berenika Drzkova OK Lokomotiva Pardubice79:07+33:35
18Gaby Löbner TSV Karlshorst Berlin79:31+33:59
19Roos Annemarie O-92 Piano di Magadino82:33+37:01
20Mondada Moreno O-92 Piano di Magadino85:54+40:22
21Nicoli Luisella O-92 Piano di Magadino86:27+40:55
22Štrakl Urban OK Perkmandeljc Trbovlje88:45+43:13
23Grethe Boen Knudsen Horsens OK107:29+61:57
24Mondada Paola O-92 Piano di Magadino110:12+64:40
Anders Blomqvist OK77MP+ --:--
Darja Brecelj OK UrsusMP+ --:--

Beginn (1.7km / 0m / 8KT)

1Marius Flytkjaer Aalborg OK32:01+00:00
2Ditte Gottlieb Herning OK39:07+07:06
3Sofia Jonsson Herning OK42:01+10:00
4Jeppe Gottlieb Herning OK67:26+35:25
Andrea Kozsuch Pécsi Vasutas Sport KörMP+ --:--

W10 (1.5km / 0m / 6KT)

1Annika Simonsen FIF Hillerod14:52+00:00
2Barbora Lejsek Lejsek Team16:35+01:43
3Cecilie Udholm Aalborg OK17:22+02:30
4Pia Ocvirk OK Japetic19:00+04:08
5Anne Bak Aalborg OK20:24+05:32
6Pura Eleonora O-92 Piano di Magadino20:39+05:47
7Borbála Kovács Q&SZ Orienteering20:43+05:51
8Pauline Tiede TSV Karlshorst Berlin21:09+06:17
9Elena Pezzati SCOM Mendrisio21:12+06:20
10Elisabeth Vindum Larsen Aalborg OK22:19+07:27
11Nicoli Agnese O-92 Piano di Magadino22:57+08:05
12Luna Ketonen OK Orient29:41+14:49
13Linnea Johansson OK Orient29:55+15:03
14Nicola Northcott Derwent Valley Orienteers40:17+25:25
15Isabel Hill Fernlea Orienteeting Club46:33+31:41
JACQUET Lise Tout Azimut FameckMP+ --:--
Clara Bagger Hagner Silkeborg OKMP+ --:--
Réka Dalida Pataki Pécsi Vasutas Sport KörMP+ --:--
Laura Andersen Silkeborg OKMP+ --:--
LOGE Jeanne Tout Azimut FameckDNS+ --:--

W21A S (2.7km / 0m / 14KT)

1Andrea Lux Tipo TKE - Budapest35:15+00:00
2Rikke Nygaard Spring Cup OK38:25+03:10
3Sabrina Rinaldi A.D. Trento Orienteering41:26+06:11
4Michaela Krtickova KOB Konice41:32+06:17
5Kari Gulbrandsen Aarhus Nydalens SK41:48+06:33
6Outi Örn Kärkölän Kisa-Veikot42:14+06:59
7Oen Anny Nydalens SK45:38+10:23
8Fruzsina Farkas Tipo TKE - Budapest46:59+11:44
9Martina Rothenbühler OLG Skandia47:24+12:09
10Kaszás Szilvia Balatonfüredi Sport Club48:25+13:10
11Waerp Silje Nydalens SK49:06+13:51
12Katalin Lendvai Veszprémi Tájfutó Club49:52+14:37
13Piia Juhola Rasti-Lukko50:09+14:54
14Bettina Wyss OL Regio Olten50:28+15:13
15Mónika Rácz Tipo TKE - Budapest51:05+15:50
16Saana Orkola DELTA52:48+17:33
17Julie Larsen Farum Tisvilde OK53:34+18:19
18Eszter Tóth Tipo TKE - Budapest54:57+19:42
19Katja Brunstedt OK Ost Birkerod55:34+20:19
20Christine Lehmann OLG Skandia55:35+20:20
21Zuzana Škvorova SK KAMENICE57:03+21:48
22Anastassia Saranen Pihkaniskat57:58+22:43
23Alida Rácz Tipo TKE - Budapest58:04+22:49
24Valentina Zupanic Croatia mil team59:07+23:52
25Andersen Tove OK Ost Birkerod59:20+24:05
26Andrea Lengyel Tipo TKE - Budapest61:43+26:28
27Brunella Grigolli ASSOCIAZIONE DILETTANTISTICA T62:47+27:32
28Zsuzsanna Riczel Szende SC63:10+27:55
29Christine Wyss OLG Skandia63:51+28:36
30Lenka Hankovcova SK KAMENICE66:20+31:05
31Marlene Tutzer ASD Terlaner Orientierunglaeuf66:52+31:37
32Ellis Byrgiel Sommer OK Ost Birkerod67:54+32:39
33Csordás Erika FÖMTERV SK68:55+33:40
34Ursula Jakob OLG Skandia70:50+35:35
35Karin Vogl SV Mietraching72:45+37:30
36Lanini Daniela O-92 Piano di Magadino72:47+37:32
37Barbara Stalder OLG Skandia74:04+38:49
38Vanessa Ricci Bitti A.S.D. GIOCAFAENZA TANTISPORT74:55+39:40
39Nevija Leljak Croatia mil team75:19+40:04
40Evelyne Hiltbrunner OLG Skandia76:08+40:53
41Birgitte Halland OK Ost Birkerod77:38+42:23
42Mertens Kristel TROL BELGIUM83:59+48:44
43Kirsten Nymann OK Ost Birkerod84:17+49:02
44Antonella Valer San Giorgio87:51+52:36
45Jannie Nielsen Tisvilde Hegn92:50+57:35
46Annelies Etter CA Rosé115:24+80:09
Arvesen Elisabeth Nydalens SKMP+ --:--

M21A S (3.0km / 0m / 15KT)

1Antti Örn Mäntsalän Urheilijat35:30+00:00
2Gábor Józsa Szende SC35:34+00:04
3Magnus Kinn Solbjorg Nydalens SK35:55+00:25
4Tore Borchgrevin Alu Tynset IF38:11+02:41
5Rune Nygaard Monrad Spring Cup OK38:34+03:04
6Rune Rystad Nydalens SK38:48+03:18
7Michal Henek Czech team40:08+04:38
8Edi Ocvirk OK Japetic41:06+05:36
9Sven Schöpfer OLG Skandia43:23+07:53
10Ville Halonen Rastivarsat43:25+07:55
11Domján Tamás FÖMTERV SK44:07+08:37
12Petter Skedsmo Fredrikstad Skiklubb45:00+09:30
13Juha Suntila Turun Metsänkävijät45:47+10:17
14Rok Močnik Orientacijski klub Azimut45:57+10:27
15Rooman Rudy TROL BELGIUM46:31+11:01
16Claus Bobach Aalborg OK48:05+12:35
17Damir Miljkovic Croatia mil team48:30+13:00
18Roland Vogl SV Mietraching49:07+13:37
19Corrado Pegoretti A.D. Trento Orienteering51:50+16:20
20Franco Vaccari OTIS Trieste54:30+19:00
21Martin Janda KOB Dobruska54:43+19:13
22Johan Holkmann Jacobsen Spring Cup OK54:48+19:18
23Hatt Simon OL Zimmerberg-Nord55:17+19:47
24Vladimir Tkalec Croatia mil team55:27+19:57
25Jiri Novotny MUPY MUP!55:30+20:00
26Martin Koci Czech team55:55+20:25
27Ondrej Skoba MUPY MUP!58:25+22:55
28Tomas Liscinsky Czech team59:30+24:00
29Andrea Santini ASD Terlaner Orientierunglaeuf60:26+24:56
30Luigi Lerose CAI XXX OTTOBRE TRIESTE60:40+25:10
31Feike Alewijnse Argus62:53+27:23
32Klemen Kenda Orientacijski klub Azimut63:06+27:36
33Rune Larsen Spring Cup OK63:55+28:25
34Mario Gotal Croatia mil team65:57+30:27
35Daniele Jabr A.S.D. GIOCAFAENZA TANTISPORT69:02+33:32
36Thomas Gloor OLV Baselland69:48+34:18
37Primož Mikložič OK Polaris70:15+34:45
38Klemen Rihtarič Slovenska vojska70:19+34:49
39Roman Veznik MUPY MUP!70:28+34:58
40Inaki Larena COBi Basque Country73:26+37:56
41Franc Knap Orientacijski klub Azimut78:33+43:03
42Mauro Bussi A.S.D. GIOCAFAENZA TANTISPORT81:41+46:11
43Frei Michael OLG Wald84:12+48:42
44Mühlbacher Thomas Naturfreunde Steiermark85:00+49:30
45Justas Arasimavicius Labirintas85:55+50:25
46federico fratton panda valsugana88:28+52:58
47Wettstein Markus OLG Wald92:06+56:36
48Eddy Sandri Panda Orienteering Valsugana A106:56+71:26
49Rothauer Thomas ASKÖ Henndorf107:03+71:33
50Jorgen Rasmussen OK-HTF109:50+74:20
51Mogens Finderup OK Pan Aarhus110:13+74:43
Morten Bang Norgaard OK Ost BirkerodMP+ --:--
Vaclav Zakouril OKAP PrahaMP+ --:--
Piero Labanti Rusky GOK TeamMP+ --:--

M10 (1.5km / 0m / 6KT)

1Karlis Kuzis Saldus OK10:11+00:00
2schneider nik OL Zimmerberg12:58+02:47
3Daniel Saranen Helsingin Suunnistajat13:47+03:36
4Soeren Thrane Oedum Spring Cup OK14:13+04:02
5Emil Stormer SK KAMENICE17:28+07:17
6Andreas Alkjaer Eriksen FIF Hillerod18:06+07:55
7Patrik Egei Tipo TKE - Budapest18:54+08:43
8Ota Škvor SK KAMENICE19:49+09:38
9Leon Löbner TSV Karlshorst Berlin25:26+15:15
10Moritz Brünings TSV Karlshorst Berlin32:41+22:30