Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OLP5 - srednja

Jure Zmrzlikar, Bohinj, 10. 8. 2008

A (0.0km / 150m / 12KT)

1Andraz HribarOK Brzice Brezice28:29+00:00
2Boris BaumanOK Brzice Brezice35:26+06:57
3Gregor AnderluhOK Ursus Ljubljana35:38+07:09
4Eneja OstermanOK Polaris Ljubljana43:33+15:04
5Martin Cesnikno club47:43+19:14
6Kenda KlemenOK Azimut Cerkno Idrija51:52+23:23
7Boldizsar KovacsQ&Sz Orienteering52:13+23:44
8Janko BačnarOK Azimut Cerkno Idrija54:19+25:50
9Gabor KovacsQ&Sz Orienteering55:23+26:54
10Andraz Ravnikarno club57:57+29:28
11Damir Mohoricno club59:57+31:28
12Marjan Macekno club1:00:17+31:48
13Blaz KovacicOK Azimut Cerkno Idrija1:03:09+34:40
14Primoz MiklozicOK Polaris Ljubljana1:07:24+38:55
15Pahor MatjažOK Komenda Komenda1:09:35+41:06
16Mojca FoskiOK Polaris Ljubljana1:10:59+42:30
17David Cuferno club1:16:19+47:50
18Tobija Cukjatino club1:16:34+48:05
19Koprivc MatjažOK Azimut Cerkno Idrija1:17:06+48:37
20Samo KofolOK Trzin Trzin1:19:40+51:11
Stanko Cuferno clubMP+ --:--
Robert PobezinOK Trzin TrzinMP+ --:--
Matej Macekno clubMP+ --:--
Valter FoskiOK Polaris LjubljanaMP+ --:--

B (0.0km / 110m / 12KT)

1Igor BoncinaOK Azimut Cerkno Idrija42:56+00:00
2Vojko KacinOK Azimut Cerkno Idrija51:46+08:50
3Katarina BremsakOK Komenda Komenda57:38+14:42
4Tina MiklavcicOK Azimut Cerkno Idrija59:48+16:52
5Janja Avbeljno club59:49+16:53
6Davor KacinOK Azimut Cerkno Idrija1:00:16+17:20
7Matej KristanOK Komenda Komenda1:27:02+44:06
8Gaser IlanASA Tech Club 61:33:10+50:14
9Stres Špelaindiv. 2:45:02+122:06

C (0.0km / 60m / 7KT)

1Anze KristanOK Komenda Komenda29:17+00:00
2Olga KristanOK Komenda Komenda29:32+00:15
3Matic BremsakOK Komenda Komenda31:43+02:26
4Katarina Eva AnderluhOK Ursus Ljubljana46:01+16:44
5Jernej KacinOK Azimut Cerkno Idrija57:42+28:25
Primoz Popicno clubMP+ --:--