Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OLP7, Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja

Orientacijski klub Azimut, Logatec, 14. 9. 2008

A (4.4km / 170m / 15KT)

1Janez PretnarOK Azimut Cerkno53:12+00:00
2Rok MocnikOK Azimut Cerkno55:06+01:54
3Klemen KendaOK Azimut Cerkno59:32+06:20
4Aleš PoljanšekOK Azimut Cerkno1:04:11+10:59
5Jožko JazbarOK Azimut Cerkno1:07:48+14:36
6Eneja OstermanOK Polaris Ljubljana1:10:15+17:03
7Mario ŠtambukOK Maksimi Zagreb1:11:37+18:25
8Herwig AlwingerOK Brežice Brežice1:11:56+18:44
9Silvij MocnikOK Azimut Cerkno1:13:18+20:06
10Emil KacinOK Azimut Cerkno1:21:24+28:12
11Darius Semaškaindividual od svugdje1:22:07+28:55
12Blaž GrahOK Azimut Cerkno1:22:23+29:11
13Robert PobežinOK Trzin Trzin1:24:48+31:36
14Franc KnapOK Azimut Cerkno1:27:31+34:19
15Tibor Golob MrakOK Azimut Cerkno1:28:11+34:59
16Matej ŠtambukOK Maksimi Zagreb1:36:30+43:18
17Igor BončinaOK Azimut Cerkno1:36:32+43:20
18Nejc MocnikOK Azimut Cerkno1:39:49+46:37
19Uroš MazejOK Azimut Cerkno1:42:41+49:29
20Dario ŠtambukOK Maksimi Zagreb1:44:25+51:13
21Nina RudolfŠD Severov Murska Sobota1:56:58+63:46
22Ivan MrakOK Azimut Cerkno2:00:45+67:33
23Janko LapajneOK Azimut Cerkno2:02:30+69:18
24Feike AlewijnseArgus Argus2:07:19+74:07
25Stanko ČuferOŠ Dobravl Dobravlje2:11:57+78:45
Osterman NatanOK Polaris LjubljanaMP+ --:--

B (3.0km / 135m / 9KT)

1Davor KacinOK Azimut Cerkno53:01+00:00
2Urša TomažinOK Azimut Cerkno59:08+06:07
3Diana Golob MrakOK Azimut Cerkno1:04:57+11:56
4Iva ŠtambukOK Maksimi Zagreb1:05:16+12:15
5Tanja PretnarOK Azimut Cerkno1:13:15+20:14
6Vojko KacinOK Azimut Cerkno1:14:01+21:00
7Tinjana Golob MrakOK Azimut Cerkno1:20:37+27:36
8Irma PretnarOK Azimut Cerkno1:30:12+37:11
9Marko MlakarOK Azimut Cerkno1:40:11+47:10
10David ČuferOŠ Dobravl Dobravlje1:40:40+47:39
11Matjaž KoprivcOK Azimut Cerkno2:00:31+67:30
Branka MazejOK Azimut CerknoMP+ --:--
Marija ŠtambukOK Maksimi ZagrebMP+ --:--

C (1.7km / 60m / 4KT)

1Luciaj JuričićOK Maksimi Zagreb29:14+00:00
2Matevž MlakarOK Azimut Cerkno30:13+00:59
3Nejc KodričOŠ Dobravl Dobravlje30:24+01:10
4Andro ŠtambukOK Maksimi Zagreb36:59+07:45
5Zala MazejOK Azimut Cerkno42:19+13:05
6Jan LikarOŠ Dobravl Dobravlje53:56+24:42