Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup, DP dolge (M21E) - dolga

Orientacijski klub Azimut, , 22. 8. 2008

MW10 (1.4km / 40m / 5KT)

1Jerneja Slapnik Anžur OK Komenda17:40+00:00
2Gašper Petrovič OK Polaris19:25+01:45
3Annachiara Tonolo Erebus Vicenza23:20+05:40
Emi Minoiu Universitatea CraiovaMP+ --:--

M12 (1.4km / 60m / 7KT)

1Blaž Petrovič OK Polaris15:16+00:00
2Fabiano Bettega GS Pavione15:20+00:04
3Rafael Dobnik OLC Union Viktring15:42+00:26
4Matic Bremšak OK Komenda18:14+02:58
5Jernej Kacin OK Azimut18:31+03:15

M14 (1.4km / 60m / 7KT)

1Leeuws Evert Omega19:54+00:00
2Klemen Verbovšek OK Komenda20:56+01:02
3Francesco Tonolo Erebus Vicenza22:53+02:59
4Fabré Nelis Omega33:44+13:50
Francesco Meneghel GS PavioneMP+ --:--

M16 (3.0km / 95m / 12KT)

1Andrej Borštnik OK Tivoli41:47+00:00
2Vid Bogovič OK Brežice45:03+03:16
3Ivano Bettega GS Pavione1:00:56+19:09
4Matjaž Pahor OK Komenda1:07:12+25:25
5Jernej Podobnik OK Azimut1:10:24+28:37
6Tibor Golob Mrak OK Azimut1:13:13+31:26
7Giacomo Nisi C-O Club Roma1:15:06+33:19
8Theys Jeroen Omega1:17:28+35:41
9Marino Meneghel GS Pavione1:20:03+38:16
10Marko Orešnik OK Tivoli1:22:52+41:05
11Vorsters Wouters Omega1:25:58+44:11
12Davor Kacin OK Azimut1:28:51+47:04
13Fernando Bagetto GS Pavione1:33:23+51:36
14Tremul Michael CAI XXX Ottobre2:17:02+95:15

M18 (4.6km / 100m / 14KT)

1Leeuws Wouter Omega56:51+00:00
2Marco Segarich CAI XXX Ottobre1:16:00+19:09

M20 (5.0km / 150m / 15KT)

1Marcelin Giurgica Romanian National Team2:02:01+00:00
2Bruffaerts Jonathan Omega2:03:54+01:53

M21E (8.0km / 300m / 26KT)

1Marcus Millegard Sävedalens AIK1:14:42+00:00
2Vitek Pospisil Sparta Prague1:20:14+05:32
3Marco Seppi CUS Bologna1:25:33+10:51
4Andraž Hribar OK Brežice1:27:14+12:32
5Jan Kocbach Fana/Gular1:28:25+13:43
6Andrea Seppi Semiperdo Orienteering1:35:08+20:26
7Jaka Piltaver OK Brežice1:35:46+21:04
8Ionut Zinca Universitatea Craiova1:54:14+39:32
9Gregor Anderluh OK Ursus1:58:21+43:39
10Bojan Jevševar (M21E) OK Brežice2:00:09+45:27
11Allwinger Herwig OK Brežice2:03:26+48:44
12Škarabot Miha OK Polaris2:03:41+48:59
13Iztok Rojc OK Polaris2:14:01+59:19
14Samo Kofol OK Trzin2:35:20+80:38
15Ales Drahokoupil EUOC2:36:11+81:29
16Piero Turra GS Pavione2:48:32+93:50
17Andrej Studen OK Polaris3:10:57+116:15
Daniel Lebar OK Slovenske KonjiceMP+ --:--

M21A (6.0km / 200m / 21KT)

1Tomáš Leštínský KOB Dobruška1:22:07+00:00
2Thomas Hudax TV Fürstenfeld1:26:52+04:45
3Delobel Jan Omega1:28:51+06:44
4Ducro Dennis Omega1:35:16+13:09
5Vítězslav Khýn KOB Dobruška1:37:48+15:41
6Zef Segal ASA-Tech1:39:57+17:50
7Joan Fernandez C.E. FARRA-O1:43:37+21:30
8David Aloni Ramat Hasharon O-Club1:46:54+24:47
9Davide Bettega GS Pavione1:53:19+31:12
10Trummer Herfried TV Fürstenfeld1:55:07+33:00
11Gur Fabrikant ASA-Tech1:57:29+35:22
12Yuval Berg ASA-Tech1:59:36+37:29
13Franc Knap OK Azimut2:00:19+38:12
14Jordi Masana COC2:27:12+65:05
15Primož Mikložič OK Polaris2:39:21+77:14
16Sagi Levy ASA-Tech2:56:52+94:45

M21B (3.9km / 100m / 12KT)

1Petr Hampl KOB Dobruška1:09:38+00:00
2Remo Madella remmaps.it1:10:19+00:41
3Zemer Aloni Ramat Hasharon O-Club1:13:52+04:14
4Andrea Foschian Semiperdo Orienteering1:15:26+05:48
5Igor Bončina OK Azimut1:19:06+09:28
6Josh Parish-Plass ASA-Tech1:19:46+10:08
7Emilian Minoiu Universitatea Craiova1:21:44+12:06
8Luca Sbaraglia G.O. Subiaco1:28:00+18:22
9Nijst Tino Omega1:29:41+20:03
10Martin Lžíčař KOB Dobruška1:35:26+25:48
11Aleš Zupan OK Polaris1:39:42+30:04
12Vojko Kacin OK Azimut1:57:25+47:47
13Blaž Kovačič OK Azimut2:05:46+56:08
14Andreu Blanchar C.E. FARRA-O2:11:44+62:06
Roger de Ros C.E. FARRA-OMP+ --:--

M35 (6.0km / 200m / 21KT)

1Boris Bauman OK Brežice1:12:12+00:00
2Niggli Jurg O.Jura1:15:32+03:20
3Buchtele Markus SU Klagenfurt1:36:03+23:51
4Gregor Chudoba OLC Union Viktring1:40:52+28:40
5Dan Chissick Galilee O-Club1:51:40+39:28
6Dušan Petrovič OK Polaris2:07:00+54:48
7Mladen Vukmanović OK Kapela2:07:02+54:50
8Francisco Delgado Vihor2:07:49+55:37
9Roman Koucky Ekonom Praha2:12:51+60:39
10Gil Rinat Galilee O-Club2:20:14+68:02
Robert Pobežin OK TrzinMP+ --:--

M45 (5.0km / 150m / 15KT)

1Karlo Gobec OK Vihor1:24:19+00:00
2Geza Molnar HS LS-371:29:06+04:47
3Günter Kradischnig OLC Graz1:36:48+12:29
4Roman Sladič OK Perkmandeljc1:48:44+24:25
5Günther Rosenkranz OL Andritz1:49:45+25:26
6Iain Bell DEE1:52:46+28:27
7Aleš Borštnik OK Tivoli1:57:00+32:41
8Matjaž Štrakl OK Perkmandeljc2:00:54+36:35
9Sergio Palusa CAI XXX Ottobre2:15:54+51:35
10Ilan Glaser ASA-Tech2:37:35+73:16

M50 (4.6km / 100m / 14KT)

1Silvano Tonolo Erebus Vicenza1:24:17+00:00
2Adriano Bettega GS Pavione1:25:35+01:18
3Massimo Accorroni Varese Orienteering1:27:27+03:10
4Günther Dobnik OLC Union Viktring1:59:59+35:42
5Pete Jones Southern Navigators2:11:12+46:55
6Roberto Cereatti Friuli MTB Udine2:25:49+61:32
Stefano Zonato Lessinia OrienteeringMP+ --:--

M55 (3.9km / 100m / 12KT)

1Renzo Bernabe ORI - Pergine1:15:53+00:00
2Karl Pongratz HSV Pinkafeld1:31:16+15:23
3Ezio Paris Orienteering Mezzocorona1:31:49+15:56
4Črtomir Knap OK Azimut1:33:08+17:15
5Wolfgang Germ Naturfreunde Kühnsdorf1:33:49+17:56
6Ofer Avital Galilee O-Club1:43:18+27:25
7Miro Cvirn OK Tivoli1:51:41+35:48
8Martin Checkley Totana Nomads2:01:43+45:50
9Vlado Sedej OK Azimut2:15:23+59:30
10Janko Lapajne OK Azimut2:27:52+71:59
11Shmual Abugani Galilee O-Club2:29:03+73:10

M60 (3.0km / 95m / 12KT)

1Franz Käfer HSV Pinkafeld1:04:30+00:00
2Wilhelm Grabenhofer LZ OMAHA1:10:48+06:18
3Franco Casatta Orienteering Mezzocorona1:12:36+08:06
4Otto Venhauer OLC Union Viktring1:12:51+08:21
5Lucio Cereatti Orientalp Roma2:42:06+97:36
Matti Mäkinen Angelniemen AnkkuriMP+ --:--

W12 (1.4km / 60m / 7KT)

1Verdeyen Elke Omega13:29+00:00
2Katjuša Poljanšek OK Azimut24:46+11:17
3Noam Glaser ASA-Tech31:27+17:58
4Eva Orešnik OK Tivoli50:44+37:15

W14 (1.4km / 60m / 7KT)

1Laura Meneghel GS Pavione16:34+00:00
2Paola Grisoni Semiperdo Orienteering19:14+02:40
3Maren Herrgesell OLC Graz21:12+04:38
4Lefranc Pien Omega23:02+06:28
5Deijgers Jill Omega23:45+07:11

W16 (2.8km / 95m / 9KT)

1Valeria Grisoni Semiperdo Orienteering50:13+00:00
2Giada Franz Semiperdo Orienteering51:52+01:39
3Lefranc Lith Omega53:01+02:48
4Marta Pacor CAI XXX Ottobre56:14+06:01
5Alessia Albano CAI XXX Ottobre58:04+07:51
6Put Nele Omega1:07:18+17:05
7Sara Gregl OK Brežice1:28:28+38:15
8Ines Blaževič OK Brežice2:01:34+71:21

W18 (3.9km / 100m / 12KT)

1Tanja Pretnar OK Azimut1:11:34+00:00
2Urša Tomažin OK Azimut1:15:18+03:44
3Patricia Carausean Romanian National Team1:45:26+33:52
4Barbara Pogačar OK Komenda1:51:29+39:55
5Katarina Bremšak OK Komenda1:59:12+47:38

W20 (4.6km / 100m / 14KT)

1Alena Peterová KOB Dobruška1:26:20+00:00
2Andreea Danila Romanian National Team1:28:32+02:12

W21E (6.0km / 200m / 21KT)

1Katarína Labašová KOB Dobruška1:16:01+00:00
2Veronica Minoiu Universitatea Craiova1:20:01+04:00
3Maria Novella Sbaraglia G.O. Subiaco1:30:23+14:22
4Michela Guizzardi CUS Bologna1:30:46+14:45
5Jennie Andersson Sävedalens AIK1:32:16+16:15
6Christiane Trösse Fana/Gular1:34:23+18:22
7Vinka Kvočić OK Kapela1:46:11+30:10
Adrienne Brandi C-O Club RomaMP+ --:--

W21A (5.0km / 150m / 15KT)

1Geypen Kim Omega1:33:49+00:00
2Roni Harish Galilee O-Club1:35:46+01:57
3Věra Peterová KOB Dobruška1:42:30+08:41
4Clare Brownridge Bendigo Orienteers1:54:05+20:16
5Nicole Kucher LZ OMAHA2:15:04+41:15
6Elisheva Sabo ASA-Tech2:36:07+62:18
7Yael Segal ASA-Tech2:45:54+72:05
8Tina Miklavčič OK Azimut2:47:45+73:56
9Petra Matušová Sportcentrum Jičin2:49:42+75:53

W21B (2.8km / 95m / 9KT)

1Lenka Stolinová KOB Dobruška48:35+00:00
2Dita Štěpánová KOB Dobruška1:14:26+25:51
3Niggli Daria O.Jura1:54:21+65:46
4Monica Perez COC2:30:46+102:11
5Maria Gracia C.E. FARRA-O2:42:50+114:15
Sara Prat C.E. FARRA-OMP+ --:--
Maria del Mar López C.E. FARRA-OMP+ --:--

W35 (4.6km / 100m / 14KT)

1Neda Gobec OK Vihor1:32:20+00:00
2Pia Molnar HS LS-371:43:38+11:18
3Andreja Anžur OK Komenda1:44:32+12:12
4Anica Hribar OK Brežice1:51:17+18:57
5Rosella Talamona Varese Orienteering2:11:03+38:43
6Ivana Koucka Ekonom Praha2:17:08+44:48
7Fabiola Foffano Erebus Vicenza2:38:40+66:20

W45 (3.9km / 100m / 12KT)

1Judith Checkley Totana Nomads1:27:58+00:00
2Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz2:00:12+32:14
3Francesca Guarato Erebus Vicenza2:07:39+39:41
4Marina Plesnicar CAI XXX Ottobre2:08:41+40:43
5Päivi Mäkinen Angelniemen Ankkuri2:11:49+43:51
6Lucia Bragagna Orienteering Mezzocorona2:14:07+46:09
Paola Viliotti ORI - PergineMP+ --:--

W55 (3.0km / 95m / 12KT)

1Gerti Schandor TV Fürstenfeld1:28:35+00:00
2Dietlinde Venhauer OLC Union Viktring1:40:03+11:28
3Cristina Casatta Orienteering Mezzocorona1:54:14+25:39
4Licia Kalcich CAI XXX Ottobre2:12:47+44:12
5Stefania Boido Orientalp Roma2:46:26+77:51
Fiorella Lin Semiperdo OrienteeringMP+ --:--
Adriana Donini CAI XXX OttobreMP+ --:--
Donatella Gratton CAI XXX OttobreMP+ --:--

BEG (1.4km / 60m / 7KT)

1Filip & Domen Petrovič OK Polaris39:53+00:00
2Salvador Masana COC58:48+18:55
3Martin Koucky Ekonom Praha1:00:03+20:10
4Luise Oswald HSV Pinkafeld1:08:36+28:43
5Niccolo Campono CAI XXX Ottobre1:17:52+37:59

OPEN (3.0km / 95m / 12KT)

1Jaroslav Stolina KOB Dobruška1:26:49+00:00
2Theresa Jaeger LZ OMAHA1:51:54+25:05
3Anna-Maria Jaeger LZ OMAHA1:52:00+25:11
4Goossens Rene HOC '931:56:30+29:41
5van den Heuvel Louis HOC '933:54:28+147:39

KIDS (1.4km / 40m / 5KT)

1Peter Zupan OK Polaris19:29+00:00
2Mateja Slapnik Anžur OK Komenda25:53+06:24
3Nika Poljanšek OK Azimut28:39+09:10