Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Jugovzhodni Pokal, SOL7, zaključek lige - dolga

Orientacijski klub Brežice, Črna Mlaka, 25. 10. 2008

ME (7.6km / m / 15KT)

1Janez PretnarOK Azimut Cerkno1:08:30+00:00
2Martin KunzOK Ursus o Brno1:11:09+02:39
Daniel LebarOK SK Slovenske KonjiceMP+ --:--
Pavel PtačekOK Ursus LjubljanaMP+ --:--

MA (7.6km / m / 15KT)

1Klemen KendaOK Azimut Cerkno1:27:46+00:00
2Janko BačnarOK Azimut Cerkno1:37:22+09:36
3Franc KnapOK Azimut Cerkno1:41:33+13:47
4Matej GojčičOK Polaris Ljubljana1:51:24+23:38
5Primož MikložičOK Polaris Ljubljana2:03:19+35:33

ŽA (5.2km / m / 7KT)

1Ana Pribakovič BorštnikOK Tivoli Ljubljana1:12:44+00:00
2Tanja PretnarOK Azimut Cerkno1:14:14+01:30
3Irma PretnarOK Azimut Cerkno2:34:58+82:14

M35 (5.2km / m / 7KT)

1Jožko JazbarOK Azimut Cerkno56:38+00:00
2Dušan PetrovičOK Polaris Ljubljana59:41+03:03
3Nikolaj JordanovOK Ursus o Brno1:06:54+10:16
4Miha ŠkarabotOK Polaris Ljubljana1:08:32+11:54
5Tomaž GroffOK Azimut Cerkno1:11:56+15:18
6Uroš MazejOK Azimut Cerkno1:15:09+18:31
7Emil KacinOK Azimut Cerkno1:29:20+32:42
8Ivan MrakOK Azimut Cerkno2:08:19+71:41

M16 (3.6km / m / 8KT)

1Andrej BorštnikOK Tivoli Ljubljana36:02+00:00
2Tibor Golob MrakOK Azimut Cerkno37:32+01:30
3Davor KacinOK Azimut Cerkno48:19+12:17
4Urban RupnikOK Azimut Cerkno1:08:38+32:36

MB (3.6km / m / 8KT)

1Aleš ZupanOK Polaris Ljubljana40:47+00:00
2Igor BončinaOK Azimut Cerkno42:23+01:36
3Blaž KovačičOK Azimut Cerkno44:05+03:18
4David ČuferOŠ Dobravl Dobravlje51:56+11:09
5Vojko KacinOK Azimut Cerkno54:19+13:32
6Marko MlakarOK Azimut Cerkno1:04:02+23:15
Janez KuseljOK Brežice BrežiceMP+ --:--

M45 (3.6km / m / 8KT)

1Silvij MočnikOK Azimut Cerkno36:16+00:00
2Aleš BorštnikOK Tivoli Ljubljana44:58+08:42
3Roman SladičOK Perkman Trbovlje46:27+10:11
4Vinko PernekOK Brežice Brežice47:14+10:58
5Roman VolčičOK Tivoli Ljubljana57:57+21:41

M14 (2.0km / m / 4KT)

1Pavel ZaderaOK Ursus Ljubljana12:58+00:00
2Pavel PtačekOK Ursus Ljubljana15:31+02:33
3Jan KunzOK Ursus o Brno16:44+03:46
4Alexandr JordanovOK Ursus o Brno17:18+04:20
5Aljaž BorštnikOK Tivoli Ljubljana35:55+22:57

M50 (3.6km / m / 8KT)

1Srečo PirmanOK Škofja Škofja Loka34:24+00:00
2Jirži GawelOK Ursus Ljubljana43:49+09:25
3Stanko ČuferOŠ Dobravl Dobravlje47:23+12:59
4Vlado SedejOK Azimut Cerkno50:30+16:06
5Miro CvirnOK Tivoli Ljubljana52:25+18:01
6Črtomir KnapOK Azimut Cerkno55:17+20:53
7Janko LapajneOK Azimut Cerkno1:02:40+28:16

Ž16 (3.6km / m / 8KT)

1Sara GreglOK Brežice Brežice51:16+00:00
2Ines BlaževičOK Brežice Brežice1:35:20+44:04
Maša VolčičOK Tivoli LjubljanaMP+ --:--
Petra KavčičOK Azimut CerknoMP+ --:--

ŽB (3.6km / m / 8KT)

1Tinjana Golob MrakOK Azimut Cerkno54:17+00:00
2Katarina BremšakOK Komenda Komenda55:04+00:47
3Ivana KunzovaOK Ursus o Brno56:50+02:33
4Urša TomažinOK Azimut Cerkno58:13+03:56
5Tina MiklavčičOK Azimut Cerkno1:00:18+06:01
6Katja PrezeljOK Azimut Cerkno1:35:52+41:35
7Maja Zaman GroffOK Azimut Cerkno1:37:22+43:05
Branka MazejOK Azimut CerknoMP+ --:--

M12 (1.5km / m / 6KT)

1Jiri KunzOK Ursus o Brno16:31+00:00
2Patrik PtačekOK Ursus Ljubljana16:43+00:12
3Martin ŠpendlOK Trzin Trzin18:15+01:44
4Matic BremšakOK Komenda Komenda18:23+01:52
5Jan LikarOŠ Dobravl Dobravlje18:30+01:59
6Nejc KodričOŠ Dobravl Dobravlje19:24+02:53
7Blaž PetrovičOK Polaris Ljubljana20:36+04:05
8Maj HrovatOK Trzin Trzin22:01+05:30
9Matjaž SimoničOŠ Dobravl Dobravlje28:50+12:19
10Danijel SeverOŠ Dobravl Dobravlje39:15+22:44
11Miha HainOŠ Dobravl Dobravlje52:12+35:41
12Simon BesednjakOŠ Dobravl Dobravlje1:32:06+75:35

MŽ10 (1.4km / m / 4KT)

1Filip Jakob ŠpendlOK Trzin Trzin17:26+00:00
2Matej ŠkarabotOK Polaris Ljubljana19:23+01:57
3Matevž MlakarOK Azimut Cerkno23:29+06:03
4Gašper PetrovičOK Polaris Ljubljana31:27+14:01
5Neža ZupanOK Polaris Ljubljana52:12+34:46

Ž12 (1.5km / m / 6KT)

1Ana ČuferOŠ Dobravl Dobravlje16:39+00:00
2Eva OrešnikOK Tivoli Ljubljana22:33+05:54
3Lara JermanOK Trzin Trzin25:30+08:51

zač (1.4km / m / 4KT)

1Zala VolčičOK Tivoli Ljubljana45:19+00:00
Zala MazejOK Azimut CerknoMP+ --:--