Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OLP6 (nadomestna) - Orienteering po parku 2008 - sprint

SŠD Gaja, Park sv. Ivana, Trst, 21. 9. 2008

C (0,80km / 35m / 11 KT)

1Jernej KacinOK Azimut 0:12:01+00:00
2Marianna BiasiolRicreatorio Lucchini 0:12:06+00:05
3Francesco Vivianiindiv. 0:13:25+01:24
4Jan LikarOŠ Dobravlje 0:13:49+01:48
5Nejc KodričOŠ Dobravlje 0:14:37+02:36
6Marija KovačOŠ Dobravlje 0:15:40+03:39
7Sarah PodgornikOŠ Dobravlje 0:16:38+04:37
8Miha HainOŠ Dobravlje 0:16:43+04:42
9Irene VivianiCAI XXX Ottobre 0:19:03+07:02
10Lorenzo LobertoRicreatorio Lucchini 0:19:46+07:45
11Žiga LulikOŠ Dobravlje 0:20:41+08:40
12Enrico Cigniniindiv. 0:22:05+10:04
13Simon BesednjakOŠ Dobravlje 0:23:41+11:40
14Riccardo Cigniniindiv. 0:27:37+15:36

B (1,70km / 55m / 19 KT)

1David ČuferOŠ Dobravlje 0:16:05+00:00
2Peter FerlugaGaja 0:17:50+01:45
3Davor KacinOK Azimut 0:18:03+01:58
4Maurizio BiasiolRicreatorio Lucchini 0:19:30+03:25
5Vojko KacinOK Azimut 0:20:54+04:49
6Giovanna Gerdolindiv. 0:21:23+05:18
7Chiara SepinGaja 0:23:05+07:00
8Linda PossamaiOrienteering Tarzo 0:25:10+09:05
9Massimo GobessiGaja 0:25:26+09:21
10Rita Volsiindiv. 0:25:27+09:22
11Cisilin GiulianaRicreatorio Lucchini 0:26:54+10:49
12Chiara Beltrameindiv. 0:27:49+11:44
13Claudio SepinGaja 0:28:15+12:10
14Emanuele BiasiolRicreatorio Lucchini 0:28:42+12:37
15Nicol? ZuffiSemiperdo 0:31:26+15:21
16Patrizia CrevatinGaja 0:38:11+22:06
17Adriana DoniniCAI XXX Ottobre 0:40:33+24:28
18Alberto VisintiniRicreatorio Lucchini 0:45:20+29:15
Francesca Rovereindiv. MP+ --:--

A (2,30km / 75m / 23 KT)

1Marco SeppiCus Bologna 0:14:43+00:00
2Livio PredonzaniCAI XXX Ottobre 0:17:48+03:05
3Giulio OlenikCAI XXX Ottobre 0:20:28+05:45
4Riccardo MarsonOrienteering Tarzo 0:20:31+05:48
5Fulvio ApollonioCorivorivo 0:20:58+06:15
6Antonino CorredigSemiperdo 0:21:01+06:18
7Massimo MoscaCAI XXX Ottobre 0:22:14+07:31
8Renato PelessoniGO CAI Monfalcone 0:22:39+07:56
9Stanko ČuferOŠ Dobravlje 0:22:55+08:12
10Marino TarabocchiaCAI XXX Ottobre 0:23:46+09:03
11Paolo Daniele VivianiCAI XXX Ottobre 0:24:27+09:44
12Enzo BassiFriuli Mountain Bike 0:24:47+10:04
13Mauro ClementeGaja 0:24:56+10:13
14Diego RuzzierCAI XXX Ottobre 0:25:16+10:33
15Davide ChioccaGO CAI Monfalcone 0:26:58+12:15
16Gianfranco SiegaGO CAI Monfalcone 0:27:18+12:35
17Guido Almerigognaindiv. 0:27:20+12:37
18Giuseppe SpecognaFriuli Mountain Bike 0:27:39+12:56
19Andrea De MonteCAI XXX Ottobre 0:28:35+13:52
20Cristina RuiniCAI XXX Ottobre 0:28:44+14:01
21Stefano Vivianiindiv. 0:30:37+15:54
22Margherita RuzzierCAI XXX Ottobre 0:32:16+17:33
23Anna Azzanoindiv. 0:32:19+17:36
24Tiziana De MonteCAI XXX Ottobre 0:36:29+21:46
25Fulvio LenarduzziSemiperdo 0:51:28+36:45