Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Lipica Open, SOL1 - dolga

EOL Avant d.o.o., Dutovlje, 15. 3. 2009

M10 (1.1km / 25m / 8KT)

1Matej Škarabot OK Polaris13:32+00:00
2Ondřej Šrámek Klub vytrvalostních sportů Šum15:23+01:51
3Matevž Mlakar OK Azimut18:07+04:35
4Herwig jun. Allwinger LAC / Leibnitzer AC19:13+05:41
5Andro Stambuk OK Brezice19:33+06:01
6Gašper Petrovič OK Polaris25:03+11:31
7Thomas KOHLBACHER SPORTUNION Klagenfurt27:25+13:53
Marko Renić OK OrionMP+ --:--

M12 (1.5km / 45m / 9KT)

1Patrik Ptáček OK Slovenske Konjice12:32+00:00
1Jiří Kunz BETA Ursus Orienteering12:32+00:00
3Antun Tišljar OK Orion16:41+04:09
4Filip Vujanić Orijentacijski klub Lokve19:23+06:51
5Emi Minoiu CS University of Craiova19:33+07:01
6Samuele Baccega Panda Valsugana19:52+07:20
7Martin Špendl OK TRZIN20:56+08:24
8GOTTHARDT Daniel HSV Spittal/Drau23:20+10:48
9Markus Schreiber HSV Langenlebarn24:06+11:34
10Filip Jakob Špendl OK TRZIN27:32+15:00
11Marco Obersnel GO-Cai Monfalcone28:05+15:33
12Marco KOGLER SPORTUNION Klagenfurt33:00+20:28
13Michael Bauder HSV Langenlebarn33:52+21:20
14Anže Kristan OK Komenda34:47+22:15
15Tadej Pogačar OK Komenda63:23+50:51
Josip Vujanić Orijentacijski klub LokveMP+ --:--

M14 (2.3km / 70m / 11KT)

1Francesco Meneghel A.S.D G.S. Pavione18:52+00:00
2Pavel Ptáček jr. OK Slovenske Konjice19:45+00:53
3Pavel Záděra OK Slovenske Konjice21:06+02:14
4Debertolis Mattia US Primiero21:25+02:33
5Frison Emanuele US Primiero25:48+06:56
6Marco Corato Erebus Vicenza27:23+08:31
7Siemmeister Daniel TV Fürstenfeld27:43+08:51
8Matej Stambuk OK Brezice29:02+10:10
9Scalet Riccardo US Primiero29:09+10:17
10Valentin Herrgesell OLC Graz29:53+11:01
11Blaž Petrovič OK Polaris31:16+12:24
12Stadlober Matthias TV Fürstenfeld31:41+12:49
13Nejc Kodrič OK Nova Gorica32:56+14:04
14Dobnik Rafael OLCU Viktring33:28+14:36
15Stefan Kubelka LAC / Leibnitzer AC34:44+15:52
16Felix Hartlieb LAC / Leibnitzer AC36:35+17:43
17LUCA ROSATO A.S.D.O.G.GALILEI37:54+19:02
18Klemen Verbovšek OK Komenda38:04+19:12
19RUGGERI NICOLA VIORTEAM39:10+20:18
20Matija Čelik OK Azimut40:14+21:22
21marko rakic OK Jasenica40:58+22:06
22Blaž Ivšič OK Brezice46:06+27:14
23Nejc Smolej OK Komenda50:03+31:11
24Giulio Barelli CAI XXX ottobre50:19+31:27
25GIOVANNI BASSO VIORTEAM51:28+32:36
26Tilen Pogačar OK Komenda51:37+32:45
27Seppele Paul NF Villach Orienteering56:06+37:14
28Matic Bremšak OK Komenda59:29+40:37
29Jan Likar OK Nova Gorica62:13+43:21
30Armin Černigoj OK Nova Gorica85:03+66:11
Darko Lukic OK JasenicaMP+ --:--
Gobber Rupert US PrimieroMP+ --:--
MATTIA BIASIOLO A.S.D.O.G.GALILEIMP+ --:--
ALBERTO MATTEUZZI VIORTEAMMP+ --:--

M16 (4.4km / 160m / 14KT)

1Marcell Horvath Budapest Team34:15+00:00
2Ivano Bettega A.S.D G.S. Pavione37:12+02:57
3Marek Minar Magnus Orienteering39:16+05:01
4Márton Kazal Hungarian youth team41:23+07:08
5Balázs Vajda Szegedi VSE44:33+10:18
6Giacomo Zagonel US Primiero44:55+10:40
7Marco Tamai Semiperdo Orienteering45:06+10:51
8Zechner Johannes TV Fürstenfeld45:37+11:22
9Jaka Pišljar OK Komenda47:25+13:10
10Davor Kacin OK Azimut48:36+14:21
11Andreas Zölde OLV Landshut48:37+14:22
12Attila Nagy PVSK48:39+14:24
13Adrian Wickert LK Kompass Innsbruck49:17+15:02
14Thier Sebastian TV Fürstenfeld49:25+15:10
15Aljaž Borštnik OK Tivoli51:31+17:16
16Michael Tanzer HSV Langenlebarn52:21+18:06
16Reiner Matthias NF Villach Orienteering52:21+18:06
18Siemmeister Michael TV Fürstenfeld53:07+18:52
19Fabio Daves Junior Team Trentino54:09+19:54
20Matija Razum OK Japetić54:29+20:14
21Riccardo Baccega Junior Team Trentino55:12+20:57
22filip stevanovic OK Jasenica55:21+21:06
23Giordano Slanzi Junior Team Trentino56:04+21:49
24Florian Schiel OLC Wienerwald56:36+22:21
25Domokos Péley PVSK59:13+24:58
26Laurenz Elstner Jugendteam Salzburg61:08+26:53
27luka terzic OK Jasenica61:56+27:41
28Pletzer Matthias NF Villach Orienteering63:30+29:15
29Giulio Olenik CAI XXX ottobre65:16+31:01
30Urban Rupnik OK Azimut66:15+32:00
31Thomas Dijak NF Villach Orienteering68:44+34:29
32Michele Bittarello Erebus Vicenza71:12+36:57
33Marco Dorigo CAI XXX ottobre73:55+39:40
34Marino Tarabocchia CAI XXX ottobre74:28+40:13
35POLSTER Thomas HSV Spittal/Drau78:02+43:47
36GIOVANNI ZARANTONELLO VIORTEAM80:46+46:31
37Mislav Magerl OK Brezice81:01+46:46
38DAVIDE ZUIN VIORTEAM82:50+48:35
39FEDERICO MIOTTO VIORTEAM83:01+48:46
40sava lazic OK Jasenica85:09+50:54
41Wilfling Alois TV Fürstenfeld85:14+50:59
42Matej Kristan OK Komenda85:47+51:32
43BENIAMINO SCACCO VIORTEAM107:23+73:08
Sándor Rácz Szegedi VSEMP+ --:--
Klemen Mlinar OK AzimutMP+ --:--
Andrea Orler US PrimieroMP+ --:--
Nicol? Liva Semiperdo OrienteeringMP+ --:--

M18 (5.8km / 205m / 17KT)

1Robert Merl Jugendteam Salzburg37:15+00:00
2Máté Baumholczer Hungarian youth team41:38+04:23
3Philipp Schiel OLC Wienerwald45:15+08:00
4Premek Hnilica Magnus Orienteering45:57+08:42
5Géza Jenes Budapest Team46:25+09:10
6Ervin Pongracz Szegedi VSE48:01+10:46
7Lafer David TV Fürstenfeld48:06+10:51
8Marek Strecko Magnus Orienteering50:09+12:54
9Wiesler Martin TV Fürstenfeld51:02+13:47
10Andrej Borštnik OK Tivoli52:46+15:31
11Vid Bogovič OK Brezice53:54+16:39
12Boldizsar Kovacs Hungarian youth team54:29+17:14
13Lukas Scharnagl Jugendteam Salzburg54:41+17:26
14Ludvik Vojtech Magnus Orienteering57:57+20:42
15Marko Orešnik OK Tivoli60:05+22:50
16Unger Paul TV Fürstenfeld60:48+23:33
17Dominik Gruenberger OK Gittis Klosterneuburg61:34+24:19
18Hackl Thomas TV Fürstenfeld62:28+25:13
19Federico Dapra' Junior Team Trentino64:30+27:15
20Hippacher Andreas TV Fürstenfeld66:45+29:30
21Jernej Podobnik OK Azimut69:00+31:45
22Tibor Golob Mrak OK Azimut69:37+32:22
23Damjan Babić PD Pobeda69:44+32:29
24Kopasz Róbert Kalocsai SE70:53+33:38
25Andrea Tramontano Erebus Vicenza72:49+35:34
26Jakub Jílek Klub vytrvalostních sportů Šum78:09+40:54
27ALVISE RUMOR A.S.D.O.G.GALILEI82:02+44:47
28Domen Seljak OK Azimut85:35+48:20
29Mario Stambuk OK Brezice88:27+51:12
30Luca Zordan Erebus Vicenza89:51+52:36
31Niccol? Marcati Erebus Vicenza97:16+60:01
32Mathias Wartbichler Jugendteam Salzburg98:17+61:02
33ANDREA PENAZZATO A.S.D.O.G.GALILEI103:09+65:54
34Federico Bruni Erebus Vicenza113:03+75:48
35Michael Tremul CAI XXX ottobre114:15+77:00
36Daniele Mayer Grego CAI XXX ottobre116:50+79:35
37Maier Benjamin HSV KLagenfurt helvetia118:41+81:26
Antti-Pekka Leskinen LynxMP+ --:--
Kilian Mayer Jugendteam SalzburgMP+ --:--
Fedrico Venezian Panda Or. MarosticaMP+ --:--
Bojan Kavčič OK AzimutMP+ --:--
Matjaž Pahor OK KomendaMP+ --:--
Julian Zollneritsch OLC GrazMP+ --:--

M20 (7.0km / 240m / 20KT)

1Roberto Dallavalle Junior Team Trentino47:36+00:00
2Vojtech Vozda Magnus Orienteering49:11+01:35
3Erik Simkovics OLC Wienerwald50:24+02:48
4Tobias Guggenberger OLC Graz51:21+03:45
5Christian Pfeifer OLC Graz54:19+06:43
6Henrik Sulz OLC Wienerwald58:24+10:48
7Claudio Zanon Junior Team Trentino61:36+14:00
8Michael Pfeifer OLC Graz62:27+14:51
9Ivan Bongiolo Erebus Vicenza66:11+18:35
10Moser Martin NF Villach Orienteering75:44+28:08
11Zdeněk Janů Klub vytrvalostních sportů Šum75:47+28:11
12Wallas Gert NF Villach Orienteering82:51+35:15
13Ilie Mirea CS University of Craiova84:49+37:13
14Andrea Russe Furlani Erebus Vicenza98:23+50:47
15Balázs Hardi PVSK110:17+62:41
Edi Grbac OK TorpedoMP+ --:--
David Čufer OK Nova GoricaMP+ --:--

M21E (9.8km / 365m / 23KT)

1Daniel Hubmann Swiss-O-Team52:06+00:00
2Csaba Gösswein Postás SE59:20+07:14
3David Schneider Swiss-O-Team59:49+07:43
4Zsolt Lenkei TIPO Budapest60:27+08:21
5Ionut Zinca CS University of Craiova61:22+09:16
6Andraž Hribar OK Brezice62:22+10:16
7Gábor Józsa Budapest Team62:35+10:29
8Niklas Saramäki Lynx62:51+10:45
9Dénes Zoltán Kalocsai SE63:01+10:55
10Gabor Domonyik MEA63:03+10:57
11Petr Losman OK 99 Hradec Králové63:25+11:19
12Marc Lauenstein Swiss-O-Team64:27+12:21
13Aleksi Leskinen Lynx64:37+12:31
14Andreas Mueller Swiss-O-Team65:18+13:12
15Christian Wartbichler Jugendteam Salzburg65:28+13:22
16Klaus Schgaguler IFK Lidingö65:37+13:31
17Péter Vonyó PVSK65:57+13:51
18István Zsebeházy Budapest Team66:17+14:11
19Audun Weltzien Tyrving66:23+14:17
20Ville Sundberg Lynx66:25+14:19
21Aapo Leskinen Lynx66:33+14:27
22Jaka Piltaver OK Brezice66:59+14:53
23Ralph Körner OLV Landshut67:38+15:32
24Janne Mänkärlä Lynx67:43+15:37
25Giancarlo Simion US Primiero67:57+15:51
26Pavel Kosarek OK Jamnice68:35+16:29
27Róbert Kovács PVSK68:40+16:34
28Ferenc Lévai MEA68:42+16:36
29Mate Kerenyi TIPO Budapest68:53+16:47
30Petteri Lauronen Lynx69:11+17:05
31Ákos Kisvölcsey Budapest Team71:04+18:58
32Márton Mets Budapest Team71:22+19:16
33Szabó András Egri Testedző Club72:51+20:45
34Máté Bereczki Szegedi VSE73:40+21:34
35Péter Györgyi Budapest Team75:33+23:27
36Iztok Rojc OK Polaris76:48+24:42
37Simon Hodler Swiss-O-Team77:12+25:06
38Edi Ocvirk OK Japetić77:56+25:50
39Attila Szundi Diosgyori Tajekozodasi Futo Cl79:01+26:55
40Janez Pretnar SV OK Azimut80:43+28:37
41Jure Zmrzlikar OK Komenda81:00+28:54
42Zsolt Fehérvári SDS Road to Vancouver 201081:53+29:47
43Tom Herremans Erebus Vicenza82:56+30:50
44Gabor Vellner Budapest Team82:57+30:51
45Cristiano De Agnoi Panda Or. Marostica83:45+31:39
46Michele Franco Erebus Vicenza84:49+32:43
47Aaron Gaio US Primiero86:03+33:57
48Jaime Montero OK Azimut86:17+34:11
49Jari Ikäheimonen TuMe87:00+34:54
50Bjoerge Laugen Sandnes IL88:59+36:53
51Herwig Allwinger OK Brezice89:40+37:34
52Mariano Bigarella Erebus Vicenza90:55+38:49
53Rajko Kračun SV OK Polaris91:04+38:58
54Danoiele Meneghel A.S.D G.S. Pavione91:17+39:11
55Stanislav Kustec SV OK Polaris93:27+41:21
56Klemen Kenda OK Azimut94:03+41:57
57Eneja Osterman OK Polaris94:05+41:59
58Cosimo Guasina Erebus Vicenza94:35+42:29
59Sidónio Freitas OK Slovenske Konjice96:07+44:01
60Marco Bezzi Junior Team Trentino96:35+44:29
61Matthias Poell OLC Wienerwald96:36+44:30
62Gábor Turcsán PVSK97:43+45:37
63Daniele Orler US Primiero100:30+48:24
64Vincenzo Crippa Junior Team Trentino102:59+50:53
65Sandi Kmetič OK Polaris105:28+53:22
66Adem Alajbegović OK Vihor108:02+55:56
67Leon Kropivšek SV OK Polaris118:36+66:30
68Maier Curt HSV KLagenfurt helvetia124:58+72:52
69Samo Kofol OK TRZIN137:19+85:13
Dario Stefani Erebus VicenzaMP+ --:--
Vladan Henek BETA Ursus OrienteeringMP+ --:--

M21A (7.0km / 240m / 20KT)

1Ville Koponen Lynx47:23+00:00
2Roman Zbranek Magnus Orienteering52:10+04:47
3Davide Miori Junior Team Trentino55:48+08:25
4Jaromír Šrámek Klub vytrvalostních sportů Šum59:35+12:12
5Pavel Paloncý Klub vytrvalostních sportů Šum62:21+14:58
6Janko Bačnar OK Azimut63:23+16:00
7Vedran Bijelić OK Bjelovar70:24+23:01
8Cristian Bellotto Erebus Vicenza71:42+24:19
9Diego Bau Erebus Vicenza72:05+24:42
10Lukáš Růžička Klub vytrvalostních sportů Šum73:24+26:01
11Rok Močnik OK Azimut74:40+27:17
12Zoran Furman OK Slovenske Konjice74:58+27:35
13Matej Sedej OK Azimut75:11+27:48
14Thomas Veitsberger TV Fürstenfeld78:31+31:08
15Jože Gorjup SV individual79:25+32:02
16Nicola Pilotto Semiperdo Orienteering82:35+35:12
17Primož Mikložič OK Polaris84:36+37:13
18Laszlo Blum Szegedi Bokorugro TSE84:40+37:17
19Nicola Bisognin Erebus Vicenza87:33+40:10
20Primož Savinšek SV OK Polaris89:11+41:48
21Damir Suban OK Japetić90:16+42:53
22Herfried Trummer TV Fürstenfeld92:02+44:39
23Matej Gojčič OK Polaris93:00+45:37
24Franc Knap OK Azimut94:52+47:29
25Alessio Roveri Polisportiva Le Volpi100:15+52:52
26Uroš Cvelbar OK Azimut109:47+62:24
27Miran Kolman OK Azimut112:01+64:38
28Igor Bončina OK Azimut117:55+70:32
29Robert Benko SV OK Polaris120:20+72:57
30Feike Alewijnse OK TRZIN122:22+74:59
31Matej Hauptman OK Brezice124:59+77:36
32Blaž Kovačič OK Azimut135:03+87:40
33Lorenzo Bartulovich Polisportiva Le Volpi136:12+88:49
34Jernej Zorman OK Komenda148:41+101:18
Alexsander Schuster Trent-oMP+ --:--
Miha Rakar SV 9.BZOMP+ --:--
Denis Kokelj SV 9.BZOMP+ --:--
Simon Rus SV 9.BZOMP+ --:--

M21B (3.8km / 155m / 13KT)

1Matyas Kinde Budapest Team33:11+00:00
2David Ales Magnus Orienteering42:12+09:01
3Marin Štefanac OK Torpedo42:14+09:03
4Peter Gyurcsik Szegedi Bokorugro TSE44:32+11:21
5Mirko Montibeller Orienteering Crea Rossa45:09+11:58
6Ertl Wilfried OLTK46:44+13:33
7Zoltan Kovacs Siralyok48:12+15:01
8Nicola Galvan Erebus Vicenza48:23+15:12
9MICHELE BENATO A.S.D.O.G.GALILEI49:19+16:08
10Daniele Martignago OK Montello49:49+16:38
11Matko Jasprica OK Torpedo50:17+17:06
12Matjaž Koprivc OK Azimut51:06+17:55
13Attila Varsanyi Siralyok51:28+18:17
14Peter Rabecz Szegedi Bokorugro TSE52:08+18:57
15Eugenio Guasina Erebus Vicenza52:14+19:03
16Flavio Mattioni Semiperdo Orienteering53:00+19:49
17Striednig Thomas OLTK54:46+21:35
18Erik Schwendtner Siralyok56:55+23:44
19Francisco Delgado OK Vihor57:48+24:37
20Gábor Pataki PVSK59:07+25:56
21Markus Springer OLCU Viktring59:10+25:59
22Michele Cera Erebus Vicenza61:28+28:17
23MARCO RAVENNA A.S.D.O.G.GALILEI61:29+28:18
24Emil Kacin OK Azimut63:33+30:22
25Anton Paravić OK Torpedo65:32+32:21
26Piero Giudici Orienteering Trieste65:35+32:24
27Damjan Čelik OK Azimut66:03+32:52
28Nejc Močnik OK Azimut66:26+33:15
29Matyas Paskuj Siralyok67:05+33:54
30Predonzan Roberto Orienteering Trieste67:39+34:28
31Diego Milani Orient Express Verona67:40+34:29
32Vojko Kacin OK Azimut70:10+36:59
33Renato Pelessoni GO-Cai Monfalcone70:55+37:44
34Filip Životić OK Torpedo71:27+38:16
35Ivan Bilic OK Brezice71:59+38:48
36Davide Chiocca GO-Cai Monfalcone72:10+38:59
37Marko Mlakar OK Azimut73:01+39:50
38Stefano Zanon CAI XXX ottobre75:00+41:49
39Sturni Matteo Orienteering Trieste76:32+43:21
40Luka Brnčić Orijentacijski klub Lokve78:01+44:50
41Robert Erber OK Gittis Klosterneuburg78:18+45:07
42Aleš Zupan OK Polaris78:26+45:15
43Davide Umari GO-Cai Monfalcone84:28+51:17
44Alessio Rozzi SSD GAJA88:41+55:30
45sasa rakic OK Jasenica93:14+60:03
46aleksandar stojanovic OK Jasenica102:44+69:33
47Samo Gjerek OK Perkmandeljc Trbovlje107:35+74:24
48LUCA GREGORI SSD GAJA112:18+79:07
PETER FERLUGA SSD GAJAMP+ --:--
GUIDO ALMERIGOGNA SSD GAJAMP+ --:--
Rok Sušnik OK AzimutMP+ --:--

M35 (8.1km / 270m / 21KT)

1Franz Helminger Jugendteam Salzburg64:58+00:00
2Pavel Ptáček OK Slovenske Konjice65:45+00:47
3Bernhard Venhauer OLCU Viktring67:46+02:48
4Gregor Anderluh OK Polaris70:28+05:30
5Martin Veitsberger TV Fürstenfeld73:00+08:02
6Ferenc Viniczai PVSK73:14+08:16
7Jožko Jazbar OK Azimut76:21+11:23
8Miha Škarabot OK Polaris77:24+12:26
9Andrea Rivetta Semiperdo Orienteering77:26+12:28
10Aleš Poljanšek OK Azimut78:18+13:20
11Szakál Péter Kalocsai SE81:05+16:07
12Mézes Tibor Sólyom Göcsej Orienteering Club81:49+16:51
13Dušan Petrovič OK Polaris86:00+21:02
14Scherr Bruno HSV Villach86:27+21:29
15Martin Kunz BETA Ursus Orienteering87:33+22:35
16Tomaž Groff OK Azimut88:43+23:45
17Uroš Petrovič OK Polaris89:45+24:47
18Valter Foški OK Polaris91:22+26:24
19Borbás Nándor Kalocsai SE92:44+27:46
20Roland KOHLBACHER SPORTUNION Klagenfurt96:05+31:07
21Alexander ZIRNIG SPORTUNION Klagenfurt96:50+31:52
22Lorenzo Frizzera Trent-o99:49+34:51
23Gerhard Kellner HSV-OL Wiener Neustadt100:12+35:14
24Krešo Keresteš OK TRZIN105:59+41:01
25Uroš Mazej OK Azimut106:39+41:41
26Robert Pobežin OK TRZIN115:54+50:56
Damir Gobec OK VihorMP+ --:--
Szlávik Zoltán Kalocsai SEMP+ --:--
Gusel Franz HSV VillachMP+ --:--

M40 (5.8km / 205m / 17KT)

1Karolis Mickevicius Azuolas48:14+00:00
2NIGGLI Jurg OJura49:00+00:46
3Gerard Mooiman KOVZ53:31+05:17
4Martin Gruenberger OK Gittis Klosterneuburg58:14+10:00
5Simone Gambini Erebus Vicenza59:10+10:56
6Robert Orehoci OK Bjelovar61:15+13:01
7Reisenberger Roland OK Gittis Klosterneuburg65:49+17:35
8Margus Kesa Azuolas66:46+18:32
9Nikolaus Adenstedt OK Gittis Klosterneuburg68:18+20:04
10Norberth Zölde OLV Landshut70:14+22:00
11Mayrhofer Gerald OLG Deutsch Kaltenbrunn71:20+23:06
12Alberto Albarello Erebus Vicenza76:11+27:57
13Christian Kovacs TV Fürstenfeld79:30+31:16
14Günther Rosenkranz OL Andritz80:58+32:44
15Helmut WÖLLIK SPORTUNION Klagenfurt83:53+35:39
16Bauer Peter OLG Deutsch Kaltenbrunn89:09+40:55
17Ivo Tišljar OK Orion92:08+43:54
18Sergio Pigato Erebus Vicenza126:39+78:25
Gerrit van de Riet OK MaksimirMP+ --:--

M45 (4.4km / 160m / 14KT)

1Antonio Baccega Panda Valsugana31:52+00:00
2Stephen Keyes Southern Navigators36:08+04:16
3Siegfried OPETNIK HSV BLEIBURG36:39+04:47
4Ian Prosser Abominable Orienteers42:25+10:33
5Franco Vaccari OTIS Trieste45:00+13:08
6Silvij Močnik OK Azimut46:40+14:48
7Aleš Borštnik OK Tivoli51:41+19:49
8Matjaž Štrakl OK Perkmandeljc Trbovlje53:00+21:08
9PREDONZANI LIVIO CAI XXX ottobre53:47+21:55
10Miklós Mets OSC54:06+22:14
11Herwig Proske TV Fürstenfeld54:42+22:50
12POLSTER Josef HSV Spittal/Drau54:53+23:01
13Bugár József BÖF Hungary55:15+23:23
14Zoltán Györgyi OSC55:55+24:03
15Dalibor Radovan OK Polaris56:57+25:05
16Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje57:00+25:08
17SYLVESTER MARK CAI XXX ottobre57:28+25:36
18Massimo Sartori Erebus Vicenza58:42+26:50
19Josef Tanzer HSV Langenlebarn59:47+27:55
20Lieber Bernhard HSV Villach61:51+29:59
21Dieter ANTENREITER SPORTUNION Klagenfurt63:18+31:26
22ANDREA MACCA' VIORTEAM65:06+33:14
23Petr Madle Magnus Orienteering65:28+33:36
24Rudolf KÖLLER SPORTUNION Klagenfurt69:18+37:26
25Georg Pregartner OLC Rudersdorf72:57+41:05
26Ivan Mrak OK Azimut75:17+43:25
27Franz Prach LAC / Leibnitzer AC79:34+47:42
28GOTTHARDT Christian HSV Spittal/Drau80:09+48:17
29Alen Tadijanić OK Torpedo88:28+56:36
30MAURO VECELLIO VIORTEAM93:39+61:47
31Vinko Pernek SV 9.BZO97:32+65:40
32Marijan Leban OK Azimut108:59+77:07
33Friessnig Armin TV Fürstenfeld113:17+81:25
34Raniero Trevisan OTIS Trieste150:18+118:26

M50 (3.8km / 155m / 13KT)

1Anthony Cox COLE37:49+00:00
2Tiziano Zanetello Erebus Vicenza41:32+03:43
3Friessnig Joachim TV Fürstenfeld42:09+04:20
4Dario Stambuk OK Brezice44:39+06:50
5Hans Georg Gratzer LK Kompass Innsbruck45:36+07:47
6Stefano Zonato Lessinia Orienteering46:50+09:01
7Gyula Kóger PVM47:37+09:48
8Dobnik Günther OLCU Viktring47:38+09:49
9Srečo Pirman SV Škofjeloški OK49:51+12:02
10dragan nikolic PK Celik50:57+13:08
11Zagonel Luciano US Primiero51:46+13:57
12Mauro Nardi Semiperdo Orienteering52:50+15:01
12Marco Ongaro US Primiero52:50+15:01
14Stanko Čufer OK Nova Gorica52:57+15:08
15Jure Gawel OK Slovenske Konjice60:02+22:13
16FULVIO PACOR SSD GAJA61:01+23:12
17Manfred Pronegg TV Fürstenfeld65:12+27:23
18Paul WINKLER SPORTUNION Klagenfurt66:02+28:13
19Manfred Huemer SPORTUNION Klagenfurt73:00+35:11
20Janko Lapajne OK Azimut77:47+39:58
21Vlado Sedej OK Azimut107:31+69:42
22Damir Jasprica OK Torpedo134:14+96:25
Franco Gelsomino Orienteering TriesteMP+ --:--

M55 (3.5km / 125m / 13KT)

1Lorenzo Depaoli US Primiero31:39+00:00
2Zoltán Hegedűs MTFSZ32:59+01:20
3Laszlo Gyurko Siralyok37:26+05:47
4Stefan Maj Kobra Bratislava41:05+09:26
5Gianni Bisognin Erebus Vicenza43:06+11:27
6Armando Martignago OK Montello45:47+14:08
7Walter Peraro Lessinia Orienteering46:24+14:45
8Giuseppe Specogna Friuli MTB & Orienteering47:23+15:44
9Bergner Walter NF Villach Orienteering50:22+18:43
10Milan Henek BETA Ursus Orienteering57:53+26:14
11Ivan Pongrac OK Japetić58:05+26:26
12GIANPIETRO MAZZENI A.S.D.O.G.GALILEI63:10+31:31
13PIETRO MUTTON VIORTEAM67:07+35:28
14Wolfgang Germ NF Kühnsdorf67:41+36:02
15milan cvetkovic PK Celik70:03+38:24
16SERGIO CAVEGGION VIORTEAM75:36+43:57
17Tomislav Paravić OK Torpedo79:37+47:58
Hudax Rudolf TV FürstenfeldMP+ --:--

M60 (3.5km / 125m / 13KT)

1Susitz Walter OLCU Viktring42:56+00:00
2Komár Béla BÖF Hungary49:17+06:21
3Otto Venhauer OLCU Viktring53:04+10:08
4Giancarlo Gozzer Orienteering Crea Rossa53:12+10:16
5Miodrag Radisavljevic OK Jasenica53:50+10:54
6Nicolo Zuffi Semiperdo Orienteering65:44+22:48
7HIERZEGGER HERWIG WATV Carint69:28+26:32
8SERENO ZORZANELLO VIORTEAM79:34+36:38
9CLAUDIO SEPIN SSD GAJA94:49+51:53
10GIUSTO ALMERIGOGNA SSD GAJA100:36+57:40
Franz Käfer HSV PinkafeldMP+ --:--

W10 (1.1km / 25m / 8KT)

1Pia Ocvirk OK Japetić14:31+00:00
2Ana Tišljar OK Orion15:06+00:35
3Jerneja Slapnik Anžur OK Komenda29:06+14:35
4Beatrice Chierego CAI XXX ottobre38:28+23:57
5Réka Pataki PVSK41:21+26:50
6Francesca Tarabocchia CAI XXX ottobre84:39+70:08

W12 (1.5km / 45m / 9KT)

1sofija stojanovic OK Jasenica25:10+00:00
2Katjuša Poljanšek OK Azimut25:52+00:42
3Lena KOHLBACHER SPORTUNION Klagenfurt26:04+00:54
4Julia KOHLBACHER SPORTUNION Klagenfurt26:16+01:06
5Brina Foški OK Polaris43:25+18:15
Iva Renić OK OrionMP+ --:--
VANESSA RENZO VIORTEAMMP+ --:--

W14 (2.3km / 70m / 11KT)

1Trinkl Tanja OLG Deutsch Kaltenbrunn27:34+00:00
2Taufer Arianna US Primiero29:37+02:03
3Kinga Graics PVSK31:40+04:06
4Virág Vonyó PVSK33:56+06:22
5Taufer Francesca US Primiero35:47+08:13
6Carina POLZER SPORTUNION Klagenfurt36:11+08:37
7MARTA SCAPIN A.S.D.O.G.GALILEI36:53+09:19
8Csenge Viniczai PVSK37:23+09:49
9Maša Volčič OK Tivoli39:34+12:00
10Réka Allwinger LAC / Leibnitzer AC41:03+13:29
11Lucija Juricic OK Brezice41:45+14:11
12VALENTINA MIOTTO VIORTEAM47:10+19:36
13Reinisch Theresa NF Villach Orienteering48:06+20:32
14SOFIA SPAGNOLO VIORTEAM49:08+21:34
15LAURA CAZZOLA VIORTEAM50:07+22:33
16ELIANA FORZA VIORTEAM50:54+23:20
17Bettega Francesca US Primiero50:57+23:23
18Ana Čufer OK Nova Gorica50:59+23:25
19Greta Marcati Erebus Vicenza51:13+23:39
20ALICE VIVIAN A.S.D.O.G.GALILEI52:51+25:17
21Eva Orešnik OK Tivoli53:31+25:57
22VIRGINIA RINALDI VIORTEAM53:46+26:12
23ELENA BISOGNIN VIORTEAM53:48+26:14
24Dénes Orsolya Kalocsai SE54:00+26:26
25Pirker Lisa NF Villach Orienteering55:08+27:34
26Martina Palumbo Junior Team Trentino56:17+28:43
27sofija sevo OK Jasenica57:54+30:20
28CLARA FORNARI VIORTEAM59:05+31:31
29Andrea De Monte CAI XXX ottobre60:29+32:55
30Lucian Elisa US Primiero63:31+35:57
31ELISABETTA MONASTERO VIORTEAM64:14+36:40
32Lara Jerman OK TRZIN66:42+39:08
32Tajda Foški OK Polaris66:42+39:08
34jelena prokic OK Jasenica70:04+42:30
35Marija Tišljar OK Orion70:53+43:19

W16 (3.8km / 155m / 13KT)

1Aneta Vozdová Klub vytrvalostních sportů Šum39:24+00:00
2Reka Zempleni Budapest Team41:32+02:08
3Glatz Verena Su Abteigymnasium Seckau43:32+04:08
4Andra Anghel CS University of Craiova44:03+04:39
5Kinga Varsanyi Siralyok45:26+06:02
6Šárka Hnilicová Klub vytrvalostních sportů Šum47:40+08:16
7Anna Simkovics OLC Wienerwald48:36+09:12
8Reisenhofer Eva TV Fürstenfeld49:35+10:11
9Rebeka Paskuj Siralyok54:58+15:34
10Viola Zagonel US Primiero55:22+15:58
11Lena Gruenberger OK Gittis Klosterneuburg55:54+16:30
12Marta Fornasier Semiperdo Orienteering57:19+17:55
13Hana Janů Klub vytrvalostních sportů Šum57:25+18:01
14Maren Herrgesell OLC Graz60:36+21:12
15CHIARA MONTECCHIO A.S.D.O.G.GALILEI62:34+23:10
16Paola Grisoni Semiperdo Orienteering62:58+23:34
17Vanda Kinde Siralyok67:07+27:43
18ANITA TAMIATO A.S.D.O.G.GALILEI70:54+31:30
19Sara Vidmar OK Azimut71:36+32:12
20Ula Dremelj OK TRZIN79:37+40:13
21Laura Meneghel A.S.D G.S. Pavione81:04+41:40
22Camilla Caserotti Junior Team Trentino81:13+41:49
23Renata Kolarova Magnus Orienteering84:46+45:22
24NICOLE CANOVA A.S.D.O.G.GALILEI86:10+46:46
25Tina Mervic OK Azimut89:44+50:20
26Petra Kavčič OK Azimut93:47+54:23
27Silvia PETRITSCH SPORTUNION Klagenfurt95:19+55:55
28Maier Melanie HSV KLagenfurt helvetia97:25+58:01
29Dénes Krisztina Kalocsai SE108:57+69:33
30Margherita Ruzzier CAI XXX ottobre110:15+70:51
31Jerca Prezelj OK Azimut120:04+80:40
32Mojca Mlinar OK Azimut121:13+81:49
33FRANCESCA SEVERI VIORTEAM128:09+88:45
Deborah Bond A.S.D G.S. PavioneMP+ --:--

W18 (4.4km / 160m / 14KT)

1Bauer Julia OLG Deutsch Kaltenbrunn38:33+00:00
2Marlene Habenicht SPORTUNION Klagenfurt40:30+01:57
3Luca Lajos Hungarian youth team46:17+07:44
4Giada Franz Semiperdo Orienteering49:20+10:47
5Filoména Kovács Hungarian youth team52:02+13:29
6maja cosic PK Celik54:32+15:59
7Graf Nicole OLG Deutsch Kaltenbrunn55:13+16:40
8Anett Kovács SDS Road to Vancouver 201055:37+17:04
9Andrea BLAIMSCHEIN SPORTUNION Klagenfurt56:18+17:45
10Dóra Ozsvárt SDS Road to Vancouver 201059:33+21:00
11Eva PIECHL SPORTUNION Klagenfurt60:46+22:13
12Wieser Beatrix Su Abteigymnasium Seckau61:59+23:26
13Valeria Grisoni Semiperdo Orienteering63:23+24:50
14MARTA PACOR SSD GAJA66:55+28:22
15Barbara Pogačar OK Komenda68:09+29:36
16Barbara Prezelj OK Komenda73:13+34:40
17Sofia Sidonio CAI XXX ottobre73:21+34:48
18Sara Gregl OK Brezice74:53+36:20
19Supper Kathrin OLG Deutsch Kaltenbrunn75:56+37:23
20Maddalena Zupin CAI XXX ottobre77:56+39:23
21Katarina Bremšak OK Komenda79:31+40:58
22Alessia Albano CAI XXX ottobre80:16+41:43
23Susitz Irene OLCU Viktring86:08+47:35
24Alessia Lorgio CAI XXX ottobre90:51+52:18
25Ines Blaževič OK Brezice91:43+53:10
Corinna Billroth OK Gittis KlosterneuburgMP+ --:--
Raubold Nina OLG Deutsch KaltenbrunnMP+ --:--
Fruzsina Csala PVSKMP+ --:--
Katja Prezelj OK AzimutMP+ --:--

W20 (5.8km / 205m / 17KT)

1Klara Vozdova Magnus Orienteering53:03+00:00
2Carlotta Scalet US Primiero53:12+00:09
3Kristyna Mervartova Magnus Orienteering67:55+14:52
Carina Kradischnig OLC GrazDISQ+ --:--

W21E (8.1km / 270m / 21KT)

1Caroline Cejka Swiss-O-Team59:00+00:00
2Karoliina Sundberg Lynx61:32+02:32
3Angela Wild Swiss-O-Team62:32+03:32
4Anne-Mari Leskinen Lynx63:17+04:17
5Brigitte Muehlemann Swiss-O-Team65:04+06:04
6Rahel Friedrich Swiss-O-Team65:35+06:35
7Dorottya Péley PVSK68:54+09:54
8Judith Wyder Swiss-O-Team69:27+10:27
9Ines Brodmann Swiss-O-Team71:20+12:20
10Bernadett Kelemen PVSK73:39+14:39
11Eszter Öry Budapest Team75:51+16:51
12Kadan Ursula TV Fürstenfeld76:05+17:05
13Karin Leonhardt TV Fürstenfeld77:10+18:10
14Nicole Scalet US Primiero77:34+18:34
15Veronica Minoiu CS University of Craiova79:23+20:23
16Iva Kosarkova OK Sparta Praha80:41+21:41
17Taru Ikäheimonen Lynx81:40+22:40
18Császár Éva Göcsej Orienteering Club83:21+24:21
19Makrai Éva Zalaegerszegi Tájfutó Klub84:28+25:28
20Simon Ágnes Egri Testedző Club87:17+28:17
21Vinka Kvočić OK Kapela89:47+30:47
22Ildikó Szerencsi Szegedi VSE90:47+31:47
23Ilona Tibay Budapest Team91:24+32:24
24Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli97:02+38:02
25Andreea Danila ElectroSistem Baia Mare97:28+38:28
26Nikolina Stepan OK Torpedo97:59+38:59
27Csenge Györgyi Budapest Team104:48+45:48
28Marta Zdravkovic OT Kosutnjak112:41+53:41
29Tanja Pretnar OK Azimut117:42+58:42
Fanni Gyurko ARAKMP+ --:--
Aino Leskinen LynxMP+ --:--
Dóra Szerencsi Szegedi VSEMP+ --:--
Zsuzsanna Domján PVSKMP+ --:--
Els Talloen Erebus VicenzaMP+ --:--

W21A (5.8km / 205m / 17KT)

1Anna Koponen Lynx56:44+00:00
2Éva Sebők PVSK62:27+05:43
3Judit Allwinger LAC / Leibnitzer AC67:02+10:18
4Dunja van de Riet OK Maksimir68:56+12:12
5Jessica Orler US Primiero70:05+13:21
6Marirosa Hechich Semiperdo Orienteering73:27+16:43
7Bernadett Elmont Zalaegerszegi Tájfutó Klub73:59+17:15
8Alice Dal Bello Erebus Vicenza74:12+17:28
9Mojca Foški OK Polaris79:09+22:25
10Martina Knapp OK Gittis Klosterneuburg79:18+22:34
11Jana Dvorackova OOB Trebic83:07+26:23
12Natasa Todosic PD Pobeda84:38+27:54
13Lidija Hribar SV OK Komenda87:42+30:58
14Silke Kogelmann OLC Rudersdorf88:27+31:43
15Federica Marchesini CAI XXX ottobre89:18+32:34
16Urša Tomažin OK Azimut91:55+35:11
17Gabriela Hudosová Klub vytrvalostních sportů Šum96:22+39:38
18Andrea Tusić Orijentacijski klub Lokve103:01+46:17
19Tina Miklavčič OK Azimut120:13+63:29
20Petra Neiß HSV Langenlebarn133:34+76:50
Markéta Havlíčková Klub vytrvalostních sportů ŠumMP+ --:--
Rostás Anikó Kalocsai SEMP+ --:--

W21B (2.3km / 70m / 11KT)

1Monika Tokaji Szolnoki Honved SE20:23+00:00
2Anamaria Tusić Orijentacijski klub Lokve23:08+02:45
3Sonja Venhauer OLCU Viktring26:15+05:52
4Tinjana Golob Mrak OK Azimut29:56+09:33
5Michaela Bauer OLG Deutsch Kaltenbrunn30:22+09:59
6Flavia Dal Zilio Erebus Vicenza30:44+10:21
7Katarina Smolej OK Azimut32:35+12:12
8Marjanca Poljanšek OK Azimut32:55+12:32
9NIGGLI Daria OJura33:52+13:29
10Marta Dal Bello Erebus Vicenza33:53+13:30
11Polona Zupan OK Polaris35:34+15:11
12Borza Ágnes Zalaegerszegi Tájfutó Klub36:20+15:57
13Marijana Zgela OK Kapela37:18+16:55
14Maja Prosen OK Azimut37:59+17:36
15Petra Germ NF Kühnsdorf38:36+18:13
16VERONICA DALLA PRIA VIORTEAM38:59+18:36
17Rozmari Tusić Orijentacijski klub Lokve41:09+20:46
18Sabina Crepaz CAI XXX ottobre41:15+20:52
19Ivana Babić PD Pobeda41:43+21:20
20CHIARA SEPIN SSD GAJA45:57+25:34
21Jelena Jovanović Babić PD Pobeda48:21+27:58
22Katja Špendl OK TRZIN48:28+28:05
23Diana Golob Mrak OK Azimut50:33+30:10
24Marjeta Pogačar OK Komenda53:04+32:41
25Duška Radovan Julita Petrovič - OK Polaris53:50+33:27
26Anja Babič OK TRZIN56:28+36:05
27Snežana Todosić PD Pobeda59:33+39:10
28Maja Dimitrijevic Maslacak65:35+45:12
29Olga Šraj Kristan OK Komenda67:43+47:20
30Manuela Giannini Polisportiva Le Volpi68:54+48:31
31Giovanna De Masellis Semiperdo Orienteering69:06+48:43
32Nikolina Renić OK Orion71:14+50:51
33Mojca Blažič OK Perkmandeljc Trbovlje76:22+55:59
34ADRIANA DONINI SSD GAJA103:33+83:10
Eva Aszodi Szegedi Bokorugro TSEMP+ --:--
PAOLA SPINELLI SSD GAJAMP+ --:--
Branka Mazej OK AzimutMP+ --:--

W35 (4.4km / 160m / 14KT)

1Anica Hribar OK Brezice47:38+00:00
2Ivana Gobec OK Vihor51:31+03:53
3Eva Ocvirk OK Japetić52:45+05:07
4Kailbauer Eva TV Fürstenfeld53:33+05:55
5Tünde Allwinger OK Brezice54:17+06:39
6Palme Guni OK Gittis Klosterneuburg54:56+07:18
7Ingrid Adenstedt OK Gittis Klosterneuburg58:13+10:35
8Andrea Rass-Venhauer OLCU Viktring61:28+13:50
9Cristina Grabar US Primiero62:54+15:16
10Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz64:59+17:21
11Jenei Margit BÖF Hungary65:56+18:18
12Maria Elena Simonelli Semiperdo Orienteering80:05+32:27
13Irma Pretnar OK Azimut81:13+33:35
14Simonetta De Lorenzia Semiperdo Orienteering86:55+39:17
15Monika Ebinger MEA87:02+39:24
16Margit Huber TV Fürstenfeld92:48+45:10
17Mateja Keresteš OK TRZIN94:15+46:37
18Cristina Ruini CAI XXX ottobre97:29+49:51
19TIZIANA CARABAICH VIORTEAM114:30+66:52
20Vera LAUBICHLER SPORTUNION Klagenfurt129:47+82:09
Dénes Ildikó Kalocsai SEMP+ --:--

W45 (3.8km / 155m / 13KT)

1Striednig Ulrike OLTK49:53+00:00
2Antonella Marcantoni US Primiero50:59+01:06
3Maria Claudia Doff Sotta US Primiero58:48+08:55
4Francesca Guarato Erebus Vicenza60:09+10:16
5Tazia Lorenzet US Primiero64:12+14:19
6Anne Brearley CAI XXX ottobre64:27+14:34
7Reinisch Josefine NF Villach Orienteering66:19+16:26
8Elisabeth Steinlechner TV Fürstenfeld79:19+29:26
9Zsuzsa Salánki OSC80:47+30:54
10Antonella Pant? Erebus Vicenza85:11+35:18
11LORY SAVORGNANO VIORTEAM99:06+49:13
12MARIA PIA VIRGOLINI A.S.D.O.G.GALILEI101:23+51:30
13Gerit KÖLLER SPORTUNION Klagenfurt108:30+58:37
14Tiziana De Monte CAI XXX ottobre116:18+66:25
15Maier Ursula HSV KLagenfurt helvetia117:21+67:28
Judit Gösswein Postás SEMP+ --:--

W55 (3.5km / 125m / 13KT)

1Paulina Majova Kobra Bratislava48:07+00:00
2GIOVANNA ZARANTONELLO VIORTEAM57:36+09:29
3Licia Kalcich CAI XXX ottobre58:26+10:19
4Martha Prommer NF Villach Orienteering63:29+15:22
5Annamaria Abram Orienteering Crea Rossa63:32+15:25
6Schandor Gerti TV Fürstenfeld65:16+17:09
7KOLMANICS ASTRID WATV Carint66:13+18:06
8Dietlinde Venhauer OLCU Viktring66:44+18:37
9MARILISA MENEGAZZO VIORTEAM75:56+27:49
10Komár Ildikó BÖF Hungary77:19+29:12
11Edit Kühn PVM81:58+33:51
12HIERZEGGER UTE WATV Carint86:18+38:11
13Primus Elisabeth NF Villach Orienteering87:39+39:32
14Fiorella Lin Semiperdo Orienteering92:15+44:08
15Donatella Gratton CAI XXX ottobre112:00+63:53

OPEN (3.5km / 125m / 13KT)

1Günther Petschauer HSV Villach38:15+00:00
2Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf45:23+07:08
3Leonardo Scapin A.S.D.O.G.GALILEI46:49+08:34
4Attilio Giacomazzi Erebus Vicenza51:16+13:01
5Maksim Orozovic PK Celik52:25+14:10
6MARCO SCAPIN A.S.D.O.G.GALILEI53:44+15:29
7Simonetta Stefani Panda Valsugana54:52+16:37
8Fabio Dalla Riva A.S.D G.S. Pavione60:49+22:34
9FRANCO RONDA VIORTEAM61:03+22:48
10Primus Eva NF Villach Orienteering63:17+25:02
11Herwig Stütz OLC Rudersdorf66:34+28:19
12Christine Zetter OL Andritz67:42+29:27
13Franco Obersnel GO-Cai Monfalcone92:04+53:49
14Éva Treiner OSC93:31+55:16
15Alessandro Milic Orienteering Trieste96:43+58:28
16Niccolo Camponi CAI XXX ottobre103:42+65:27
17Andrija Tusić Orijentacijski klub Lokve106:13+67:58
Schweiger Günter LAC / Leibnitzer ACMP+ --:--
Sergio Palusa CAI XXX ottobreMP+ --:--

BEG (1.1km / 25m / 8KT)

1Ferdinand Bambico individual15:54+00:00
2Jan Smole OK Polaris16:41+00:47
3Kopasz Rebeka Kalocsai SE17:30+01:36
4Gombotz Maria TV Fürstenfeld19:15+03:21
5Anja Škarabot OK Polaris20:45+04:51
6Daniele Curzi Polisportiva Le Volpi21:24+05:30
7Kniessl Phillip TV Fürstenfeld21:43+05:49
8MAURO RENZO VIORTEAM22:40+06:46
9ERtl Leopoldine OLTK24:33+08:39
10Nika Poljanšek OK Azimut25:44+09:50
11Antonella Derin CAI XXX ottobre26:59+11:05
12SERENA GIRARDELLO A.S.D.O.G.GALILEI27:05+11:11
13Zarja Dremelj OK TRZIN27:09+11:15
14Claudia Kellner HSV-OL Wiener Neustadt32:07+16:13
15Paula Keyes Southern Navigators36:41+20:47
16ANTONELLA SINIGAGLIA SSD GAJA37:22+21:28
17CARLOTTA GENTILE SSD GAJA39:00+23:06
18Mateja Slapnik Anžur OK Komenda39:55+24:01
19Winke Mollet KOVZ40:48+24:54
20Filip Domen Petrovič OK Polaris43:55+28:01
21Toni Grdić Orijentacijski klub Lokve48:37+32:43
22Zala Mazej OK Azimut48:45+32:51
23SILVIO CARLESSO VIORTEAM54:39+38:45
24Grazia De Vitis Erebus Vicenza55:17+39:23
25Enrico Cignini CAI XXX ottobre57:04+41:10
26Neža Zupan OK Polaris60:20+44:26
27Brin Smole OK Polaris73:42+57:48