Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Bob Rock, SOL2 - dolga

Orientacijski klub Brežice, Maribor, 5. 4. 2009

M14 (2.1km / m / 10KT)

1Pavel jr. PtáčekOK Slovens Slovenske Konjice30:55+00:00
2Pavel ZáděraOK Slovens Slovenske Konjice32:23+01:28
3Nejc KodričOK Nova Go Nova Gorica45:04+14:09
4Martin ŠpendlOK Trzin Trzin45:18+14:23
5Blaž PetrovičOK Polaris Ljubljana50:27+19:32
6Patrik Ptáček jr.OK Slovens Slovenske Konjice54:31+23:36
7Maj HrovatOK Trzin Trzin1:00:49+29:54
8Filip Jakob ŠpendlOK Trzin Trzin1:06:42+35:47
9Danijel SeverOK Nova Go Nova Gorica1:23:14+52:19
10Matic BremšakOK Komenda Komenda1:42:24+71:29
Likar JanOK Nova Go Nova GoricaMP+ --:--

M16 (2.7km / m / 12KT)

1Matija RazumOK Japetić Japetić41:33+00:00
2Jaka PišljarOK Komenda Komenda41:52+00:19
3Davor KacinOK Azimut Cerkno48:22+06:49
4Matej KristanOK Komenda Komenda55:10+13:37
5Klemen VerbovšekOK Komenda Komenda1:03:08+21:35
6Urban RupnikOK Azimut Cerkno1:11:44+30:11
7Klemen MlinarOK Azimut Cerkno1:24:16+42:43

M18 (4.0km / m / 16KT)

1Tibor Golob MrakOK Azimut Cerkno1:05:27+00:00
2Andrej BorštnikOK Tivoli Ljubljana1:07:33+02:06
3Vid BogovičOK Brežice Brežice1:21:31+16:04
4Jernej PodobnikOK Azimut Cerkno1:24:35+19:08
5Matjaž PahorOK Komenda Komenda1:35:25+29:58
6Orešnik MarkoOK Tivoli Ljubljana2:09:25+63:58
Domen SeljakOK Azimut CerknoMP+ --:--

M21A (4.0km / m / 16KT)

1Virgis Purvysindividual brez1:10:33+00:00
2Jože Gorjupindividual brez1:12:48+02:15
3Rok MočnikOK Azimut Cerkno1:15:33+05:00
4Matej SedejOK Azimut Cerkno1:19:40+09:07
5Janko BačnarOK Azimut Cerkno1:19:59+09:26
6Igor BončinaOK Azimut Cerkno1:22:00+11:27
7Jernej ZormanOK Komenda Komenda1:22:35+12:02
8Primož SavinšekOK Polaris Ljubljana1:24:03+13:30
9Franc KnapOK Azimut Cerkno1:25:37+15:04
10Andrej StudenOK Polaris Ljubljana1:26:17+15:44
11Grega RajOK Slovenj Slovenj Gradec1:26:49+16:16
12Primož MikložičOK Polaris Ljubljana1:28:52+18:19
13Zoran FurmanOK Slovens Slovenske Konjice1:31:41+21:08
14Robert BenkoOK Polaris Ljubljana1:32:50+22:17
15Ivan Nagyindividual brez1:35:17+24:44
16Blaž KovačičOK Azimut Cerkno1:44:44+34:11
17Feike AlewinjseOK Trzin Trzin1:50:55+40:22
18Matej HauptmanOK Brežice Brežice1:51:25+40:52
19Gregor Vinderindividual brez1:59:43+49:10

M21B (3.1km / m / 13KT)

1Matej PistorŠD PAPRIKA SLOVENSKA BISTRICA1:00:09+00:00
2Matjaž KoprivcOK Azimut Cerkno1:05:37+05:28
3Aleš ZupanOK Polaris Ljubljana1:08:38+08:29
4Vojko KacinOK Azimut Cerkno1:12:42+12:33
5Čufer DavidOK Nova Go Nova Gorica1:16:17+16:08
6Nejc MočnikOK Azimut Cerkno1:17:23+17:14
7Emil KacinOK Azimut Cerkno1:23:35+23:26
8Hirnir RolandTV Fürstenfeld1:27:19+27:10
9Rok SušnikOK Azimut Cerkno1:31:09+31:00

M21E (8.2km / 0m / 33KT)

1Andraž HribarOK Brežice Brežice1:36:40+00:00
2Janez PretnarOK Azimut Cerkno2:02:47+26:07
3Sidonio FreitasOK Slovens Slovenske Konjice2:14:55+38:15
4Edi OcvirkOK Japetić Japetić2:19:59+43:19
5Eneja OstermanOK Polaris Ljubljana2:22:17+45:37
6Rajko KračunOK Polaris Ljubljana2:26:15+49:35
7Iztok RojcOK Polaris Ljubljana2:28:14+51:34
Klemen KendaOK Azimut CerknoMP+ --:--
Jaka PiltaverOK Brežice BrežiceMP+ --:--
Koprivšek LeonOK Polaris LjubljanaMP+ --:--
Kustec StanislavOK Polaris LjubljanaMP+ --:--
Sandi KmetičOK Polaris LjubljanaMP+ --:--
Daniel LebarOK Slovens Slovenske KonjiceMP+ --:--

M35 (4.0km / m / 16KT)

1Pavel PtáčekOK Slovens Slovenske Konjice59:30+00:00
2Aleš PoljanšekOK Azimut Cerkno1:14:53+15:23
3Tomaž GroffOK Azimut Cerkno1:19:09+19:39
4Petrovič DušanOK Polaris Ljubljana1:20:57+21:27
5Gerhard JöbstlOKC Graz Gradec1:22:56+23:26
6Jožko jazbarOK Azimut Cerkno1:29:26+29:56
7Boštjan BohincOK Komenda Komenda1:37:01+37:31
8Uroš MazejOK Azimut Cerkno1:44:19+44:49
Robert PobežinOK Trzin TrzinMP+ --:--

M45 (4.0km / m / 16KT)

1Silvij MočnikOK Azimut Cerkno1:26:00+00:00
2Aleš BorštnikOK Tivoli Ljubljana1:31:49+05:49
3Roman SladičOK Perkman Trbovlje1:36:09+10:09
4Roman VolčičOK Tivoli Ljubljana1:48:55+22:55
5Matjaž ŠtraklOK Perkman Trbovlje1:53:14+27:14
6Martin KristanOK Komenda Komenda1:58:13+32:13

M50 (3.1km / m / 13KT)

1Srečo PirmanŠOK Škofja Loka56:13+00:00
2Čufer StankoOK Nova Go Nova Gorica1:07:08+10:55
3Črtomir KnapOK Azimut Cerkno1:21:58+25:45
4Miroslav CvirnOK Tivoli Ljubljana1:23:11+26:58
5Jure GawelOK Slovens Slovenske Konjice1:25:48+29:35
6Vlado SedejOK Azimut Cerkno1:50:26+54:13
7Janko LapajneOK Azimut Cerkno1:55:05+58:52

MŽ10 (1.2km / m / 7KT)

1Matej ŠkarabotOK Polaris Ljubljana24:08+00:00
2Peter ZupanOK Polaris Ljubljana25:57+01:49
3Gašper PetrovičOK Polaris Ljubljana31:37+07:29
4Pia OcvirkOK Japetić Japetić33:12+09:04
5Vesna BohincOK Komenda Komenda1:11:44+47:36
6Jerneja Slapnik AnžurOK Komenda Komenda1:15:45+51:37
Juš SmoleOK Polaris LjubljanaMP+ --:--

zač (1.4km / m / 7KT)

1Sara JurečkoŠD PAPRIKA SLOVENSKA BISTRICA4:14+00:00
2Brin SmoleOK Polaris Ljubljana6:03+01:49
3Petrovič MarkoOŠ Tabor Maribor6:18+02:04
4Vedlin VidOŠ Tabor Maribor8:39+04:25
5Houčurščak LaraOŠ Tabor Maribor10:40+06:26
6Jaka BostnerOK Komenda Komenda10:46+06:32
7Anja ŠkarabotOK Polaris Ljubljana11:48+07:34
8Petrovič LukaOŠ Tabor Maribor13:18+09:04
9Dovnik ZalaOŠ Tabor Maribor15:48+11:34
10Horvat DavidOŠ Tabor Maribor21:40+17:26
11Poznič KlaraOŠ Tabor Maribor23:46+19:32
12Černigoj ArminOK Nova Go Nova Gorica24:36+20:22
13Rajšp RokOŠ Tabor Maribor34:39+30:25
14Zavratnik LukaOŠ Tabor Maribor36:40+32:26
15Nika PoljanšekOK Azimut Cerkno37:16+33:02
16Nina ČrnigojOK Nova Go Nova Gorica47:51+43:37
17Varda LukaOŠ Tabor Maribor59:16+55:02
18Zala MazejOK Azimut Cerkno1:04:57+60:43
19Enej SmoleOK Polaris Ljubljana1:16:01+71:47
20Rene KoradinOK Nova Go Nova Gorica1:21:26+77:12
21Zarja DremelOK Trzin Trzin11:08:01+663:47
22Marendič LucijaOŠ Tabor Maribor11:34:40+690:26
23Bijelič SašoOŠ Tabor Maribor11:36:44+692:30
24O rovac LukaOŠ Tabor Maribor11:43:18+699:04
Vid KerestešOK Trzin Trzin+-5:46
Lena UranjekOK Brežice BrežiceMP+ --:--

Ž14 (1.2km / m / 7KT)

1Čufer AnaOK Nova Go Nova Gorica18:26+00:00
2Lara JermanOK Trzin Trzin21:06+02:40
3Maša VolčičOK Tivoli Ljubljana21:21+02:55
4Katjuša PoljanšekOK Azimut Cerkno30:34+12:08
5Sara StrmčnikOK Slovenj Slovenj Gradec36:37+18:11
6Ina KuhelnikOK Slovenj Slovenj Gradec40:54+22:28
7Pirjevec KatjaOK Nova Go Nova Gorica50:57+32:31

Ž16 (2.1km / m / 10KT)

1Tina MervicOK Azimut Cerkno42:18+00:00
2Jerca PrezeljOK Azimut Cerkno54:16+11:58
3Ula DremelOK Trzin Trzin54:34+12:16
4Mojca MlinarOK Azimut Cerkno59:48+17:30
5Petra KavčičOK Azimut Cerkno1:00:03+17:45
6Sara VidmarOK Azimut Cerkno1:03:52+21:34

Ž18 (2.7km / m / 12KT)

1Barbara PrezeljOK Komenda Komenda1:04:06+00:00
2Katarina BremšakOK Komenda Komenda1:13:39+09:33
3Sara GreglOK Brežice Brežice1:22:36+18:30
4Ines BlaževičOK Brežice Brežice1:34:05+29:59

Ž21A (4.0km / m / 16KT)

1Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli Ljubljana1:22:31+00:00
2Eva OcvirkOK Japetić Japetić1:23:46+01:15
3Mojca FlerinOK Komenda Komenda1:24:17+01:46
4Andreja AnžurOK Komenda Komenda1:40:01+17:30
5Marta ZdravkovičOT Košutnj Beograd1:43:46+21:15
6Tanja PretnarOK Azimut Cerkno1:48:11+25:40
7Urša TomažinOK Azimut Cerkno1:52:07+29:36
8Tina MiklavčičOK Azimut Cerkno2:41:05+78:34
Nuša HribarOK Brežice BrežiceMP+ --:--

Ž21B (2.7km / m / 12KT)

1Nevija LeljakOK Vihor Vihor59:01+00:00
2Maja ŠtalekarOK Slovenj Slovenj Gradec1:06:23+07:22
3Marjeta PogačarOK Komenda Komenda1:16:44+17:43
4Branka MazejOK Azimut Cerkno1:21:50+22:49
5Petja BalažičOK Slovenj Slovenj Gradec1:25:41+26:40
6Marjanca PoljanšekOK Azimut Cerkno1:27:41+28:40
7Metka PrelcOK Polaris Ljubljana1:31:55+32:54
8Anja BabičOK Trzin Trzin1:36:16+37:15
9Maja Zaman GroffOK Azimut Cerkno1:51:06+52:05
10Katja ŠpendlOK Trzin Trzin1:55:38+56:37
11Nastja RajOK Slovenj Slovenj Gradec2:02:33+63:32

Ž35 (3.1km / m / 13KT)

1Tunde AlwingerOK Brežice Brežice1:08:13+00:00
2Irma PretnarOK Azimut Cerkno1:49:57+41:44
3Irena BalažičOK Slovenj Slovenj Gradec2:24:39+76:26
4Mateja KerestešOK Trzin Trzin2:31:53+83:40