Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP - srednja

Orientacijski klub Azimut, Logatec, 30. 5. 2009

M21 (4.1km / 205m / 20KT)

1Andraž Hribar OK Brežice43:08+00:00
2Jure Zmrzlikar OK Komenda48:14+05:06
3Jaka Piltaver OK Brežice49:49+06:41
4Daniel Lebar OK Slovenske Konjice57:37+14:29
5Sandi Kmetič OK Polaris1:03:44+20:36
6Ivan Nagy indiv.1:05:01+21:53
7Herwig Allwinger OK Brežice1:05:17+22:09
8Janko Bačnar OK Azimut1:05:46+22:38
9Rok Mocnik OK Azimut1:06:29+23:21
10Primož Savinšek (SV) OK Polaris1:09:39+26:31
11Andrej Studen OK Polaris1:09:58+26:50
12Drago Peternelj OK Azimut1:11:47+28:39
13Janez Pretnar (SV) OK Azimut1:15:50+32:42
14Leon Kropivšek (SV) OK Polaris1:20:42+37:34
15Jožko Jazbar OK Azimut1:20:46+37:38
16Gašper Florjančič indiv.1:22:18+39:10
17Gerhard JobstlOLC Graz Graz1:26:15+43:07
18Zoran Furman OK Slovenske Konjice1:33:12+50:04
19Matej Hauptman OK Brežice1:39:14+56:06
20Stanislav Kustec (SV) OK Polaris1:40:44+57:36
21Tobija Cukjati OK Polaris1:46:48+63:40
22Jernej Zorman OK Komenda1:55:13+72:05
23Nejc Mocnik OK Azimut2:18:30+95:22
24Robert Benko (SV) OK Polaris2:31:15+108:07
Virginijus Purvys OK KlajunaMP+ --:--
Jože Gorjup (SV) indiv.MP+ --:--

Ž21 (3.2km / 140m / 12KT)

1Mojca Flerin (SV) OK Komenda55:09+00:00
2Anica Hribar OK Brežice1:07:35+12:26
3Tünde Allwinger OK Brežice1:12:44+17:35
4Tina Miklavčič OK Azimut1:47:35+52:26
5Nina Rudolf (SV) OK Polaris1:48:04+52:55
6Mojca Foški OK Polaris1:50:08+54:59
7Katarina Smolej OK Azimut1:57:29+62:20

M18 (2.8km / 165m / 12KT)

1Vid Bogovič OK Brežice44:47+00:00
2Matjaž Pahor OK Komenda48:06+03:19
3Jernej Podobnik OK Azimut55:07+10:20
4Tibor Golob Mrak OK Azimut55:35+10:48
5Marko Orešnik OK Tivoli57:07+12:20
6Andrej Borstnik OK Tivoli1:16:59+32:12

M16 (2.3km / 95m / 10KT)

1Klemen Verbovšek OK Komenda59:04+00:00
2Jaka Pišljar OK Komenda1:01:46+02:42
3Nejc Smolej OK Komenda1:08:20+09:16
4Nejc Kodrič OK NG (OŠ Dobravlje)1:29:08+30:04
5Daniel Sever OK NG (OŠ Dobravlje)1:43:16+44:12
Matic Bremšak OK KomendaMP+ --:--
Jan Likar OK NG (OŠ Dobravlje)MP+ --:--

Ž16 (2.1km / 100m / 11KT)

1Barbara Prezelj OK Komenda42:50+00:00
2Tajda Foški OK Polaris47:35+04:45
3Ula Dremel OK Trzin48:48+05:58
4Sara Gregl OK Brežice50:46+07:56
5Lara Jerman OK Trzin53:18+10:28
6Katarina Bremšak OK Komenda56:52+14:02
7Eva Orešnik OK Tivoli1:00:59+18:09
8Ana Čufer OK NG (OŠ Dobravlje)1:01:54+19:04
9Ines Blaževič OK Brežice1:09:49+26:59

M12 (1.1km / 25m / 6KT)

1Matej Škarabot OK Polaris16:08+00:00
2Matevž Mlakar OK Azimut22:25+06:17
3Matjaž Simonič OK NG (OŠ Dobravlje)24:24+08:16

Ž12 (1.1km / 25m / 6KT)

1Katjuša Poljanšek OK Azimut14:33+00:00
2Brina Foški OK Polaris24:16+09:43

MŽ10 (680.0km / 10m / 4KT)

1Zarja Dremel OK Trzin23:43+00:00
2Zala Mazej OK Azimut39:47+16:04

ZAČ (1.1km / 25m / 6KT)

1Jernej Brataševec OK NG (OŠ Dobravlje)19:58+00:00
2Domen Filip Petrovič OK Polaris27:08+07:10
3Anja Sakarbot OK Polaris33:06+13:08
4Ana Pavcar indiv.52:47+32:49
Anja Studen OK PolarisMP+ --:--

OTR (680.0km / 10m / 4KT)

1Nika Poljanšek OK Azimut9:47+00:00
2Maruša Mlakar OK Azimut12:17+02:30

M21B (2.2km / 95m / 9KT)

1Aleš Zupan OK Polaris38:47+00:00
2Vojko Kacin OK Azimut50:14+11:27
3Marko Mlakar OK Azimut56:52+18:05
4Bojan Dremel OK Trzin58:21+19:34
5Rok Sušnik OK Azimut1:05:12+26:25
6Sandi Jerman OK Trzin1:32:19+53:32

Ž21B (2.0km / 55m / 10KT)

1Mojca Blazic OK Perkmandljc1:24:27+00:00
2Suzana Drevenšek OK Komenda1:27:01+02:34
3Saška Dvoršek OK Polaris1:34:23+09:56
4Branka Mazej OK Azimut1:35:11+10:44

M45 (2.8km / 140m / 11KT)

1Silvij Mocnik OK Azimut45:05+00:00
2Srečo Pirman (SV) Škofjeloški OK48:27+03:22
3Aleš Borštnik OK Tivoli49:57+04:52
4Roman Volčič OK Tivoli58:52+13:47
5Matjaž Štrakl OK Perkmandljc1:02:57+17:52
6Stanko Čufer OK NG (OŠ Dobravlje)1:06:57+21:52
7Dalibor Radovan OK Polaris1:08:54+23:49
8Vlado Sedej OK Azimut1:09:24+24:19
9Janko Lapajne OK Azimut1:18:07+33:02
10Marijan Leban OK Azimut1:24:42+39:37
Miro Cvirn OK TivoliMP+ --:--
Roman Sladič OK PerkmandljcMP+ --:--

M35 (3.7km / 165m / 14KT)

1Bojan Jevševar OK Brežice50:21+00:00
2Tomaž Groff OK Azimut59:30+09:09
3Miha Škarabot OK Polaris1:00:42+10:21
4Aleš Poljanšek OK Azimut1:01:29+11:08
5Uroš Petrovič OK Polaris1:09:36+19:15
6Igor Boncina OK Azimut1:10:07+19:46
7Emil Kacin OK Azimut1:10:46+20:25
8Francisco Delgado OK Azimut1:21:16+30:55
9Boštjan Bohinc OK Komenda1:24:45+34:24
10Uroš Mazej OK Azimut1:25:19+34:58
11Robert Pobežin OK Trzin1:43:08+52:47
Valter Foški OK PolarisMP+ --:--

Ž35 (2.0km / 55m / 10KT)

1Polona Zupan OK Polaris55:19+00:00
2Irma Pretnar OK Azimut56:19+01:00
3Mateja Keresteš OK Trzin1:10:42+15:23
4Marjanca Poljanšek OK Azimut1:25:13+29:54