Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL5 - srednja

Orientacijski klub Komenda, Vranja peč, 13. 6. 2009

MŽ10 (0.0km / 0m / 7KT)

1Matej ŠkarabotOK Polaris Ljubljana0:19:06+00:00
2Gašper PetrovièOK Polaris Ljubljana0:19:50+00:44
3Juš SmoleOK Polaris Ljubljana0:27:15+08:09
4Peter ZupanOK Polaris Ljubljana0:30:44+11:38
5Brin SmoleOK Polaris Ljubljana0:42:59+23:53
6Vesna BohincOK Komenda Komenda0:46:04+26:58
7Matevž MlakarOK Azimut Idrija1:00:48+41:42
Zarja DremelOK Trzin OK TrzinMP+ --:--

MŽ12 (0.0km / 0m / 8KT)

1Nina ÈrnigojOK NG Dobravlje0:22:39+00:00
2Anže KristanOK Komenda Komenda0:26:57+04:18
3Katjuša PoljanšekOK Azimut Idrija0:30:24+07:45
4Maj HrovatOK Trzin OK Trzin0:31:09+08:30

M14 (0.0km / 0m / 11KT)

1Tilen PogaèarOK Komenda Komenda0:47:43+00:00
2Matic BremšakOK Komenda Komenda0:50:01+02:18
3Tilen KravosOK NG Dobravlje0:54:56+07:13
4Nejc KodrièOK NG Dobravlje0:55:07+07:24
5Blaž PetrovièOK Polaris Ljubljana1:05:44+18:01
6Jernej BrataševecOK NG Dobravlje1:55:10+67:27

M16 (0.0km / 0m / 12KT)

1Nejc SmolejOK Komenda Komenda0:39:00+00:00
2Jaka PišljarOK Komenda Komenda0:43:50+04:50
3Davor KacinOK Azimut Idrija0:47:38+08:38
4Matej KristanOK Komenda Komenda0:49:15+10:15
5Klemen VerbovšekOK Komenda Komenda1:35:07+56:07

M18 (0.0km / 0m / 16KT)

1Vid BogovièOK Brezice OKB0:32:44+00:00
2Andrej BorstnikOK Tivoli Ljubljana0:36:30+03:46
3Matjaž PahorOK Komenda Komenda0:42:02+09:18
4Jernej PodobnikOK Azimut Idrija0:42:37+09:53
5Bojan KavèièOK Azimut Idrija0:46:30+13:46
6Marko OrešnikOK Tivoli Ljubljana0:50:22+17:38

M21E (0.0km / 280m / 25KT)

1Andraž HribarOK Brezice OKB0:32:37+00:00
2Jure ZmrzlikarOK Komenda Komenda0:40:27+07:50
3Ivan NagyOO.cup OO.cup0:47:53+15:16
4Klemen KendaOK Azimut Idrija0:53:12+20:35
5Rok MoènikOK Azimut Idrija0:55:44+23:07
6Stanislav KustecOK Polaris Ljubljana0:58:23+25:46
7Sandi KmetièOK Polaris Ljubljana1:05:22+32:45

M21A (0.0km / 0m / 16KT)

1Janko BaènarOK Azimut Idrija0:33:37+00:00
2Andrej StudenOK Polaris Ljubljana0:35:28+01:51
3Igor BoncinaOK Azimut Idrija0:39:37+06:00
4Primož MikložièOK Polaris Ljubljana0:40:27+06:50
5Gašper FlorjanèièNo club No club0:45:22+11:45
6Franc KnapOK Azimut Idrija0:45:43+12:06
7Feike AlewijnseOK Trzin OK Trzin0:48:14+14:37
8Matej SedejOK Azimut Idrija0:49:55+16:18
9Matej GojèièOK Polaris Ljubljana0:52:31+18:54
10Luka KremžarOK Komenda Komenda0:53:02+19:25

M21B (0.0km / 0m / 12KT)

1Aleš ZupanOK Polaris Ljubljana0:33:34+00:00
2Emil KacinOK Azimut Idrija0:37:19+03:45
3Samo VodopivecOK Azimut Idrija0:40:11+06:37
4Denis Kokel9.BZO/SV 9.BZO/SV0:41:46+08:12
5Nejc MoènikOK Azimut Idrija0:49:28+15:54
6Rok SušnikOK Azimut Idrija0:51:56+18:22
7Vojko KacinOK Azimut Idrija0:52:51+19:17
8Matjaž KoprivcOK Azimut Idrija0:55:29+21:55
9Marko MlakarOK Azimut Idrija0:57:05+23:31
10Sandi JermanOK Trzin OK Trzin1:07:01+33:27
11Tadej Trebše9.BZO/SV 9.BZO/SV1:08:58+35:24
12Uroš GojkovièNo club No club1:47:14+73:40
13Bojan DremelOK Trzin OK Trzin2:52:28+138:54

M35 (0.0km / 0m / 16KT)

1Boris BaumanOK Brezice OKB0:32:37+00:00
2Miha ŠkarabotOK Polaris Ljubljana0:34:22+01:45
3Gregor AnderluhOK Polaris Ljubljana0:34:37+02:00
4Jožko JazbarOK Azimut Idrija0:36:36+03:59
5Aleš PoljanšekOK Azimut Idrija0:39:13+06:36
6Uroš PetrovièOK Polaris Ljubljana0:43:11+10:34
7Tomaž GroffOK Azimut Idrija0:53:05+20:28
Uroš MazejOK Azimut IdrijaMP+ --:--
Uroš BohincOK Komenda KomendaMP+ --:--

M45 (0.0km / 0m / 16KT)

1Silvij MoènikOK Azimut Idrija0:37:32+00:00
2Aleš BorštnikOK Tivoli Ljubljana0:43:33+06:01
3Roman SladièOK PT Trbovlje0:44:56+07:24
4Vinko Pernek9.BZO/SV 9.BZO/SV0:45:55+08:23
5Dalibor RadovanOK Polaris Ljubljana0:46:43+09:11
6Marijan LebanOK Azimut Idrija0:50:45+13:13

M50 (0.0km / 0m / 12KT)

1Vlado SedejOK Azimut Idrija0:51:10+00:00
2Janko LapajneOK Azimut Idrija0:55:45+04:35
3Miro CvirnOK Tivoli Ljubljana0:58:15+07:05

Ž16 (0.0km / 0m / 11KT)

1Lara JermanOK Trzin OK Trzin0:30:39+00:00
2Ula DremelOK Trzin OK Trzin0:36:15+05:36
3Eva OrešnikOK Tivoli Ljubljana0:37:13+06:34
4Maša VolèièOK Tivoli Ljubljana0:47:15+16:36
5Ajda LampeOK Komenda Komenda0:52:53+22:14
6Agnes HadalinOK Azimut Idrija1:23:15+52:36

Ž18 (0.0km / 0m / 12KT)

1Barbara PrezeljOK Komenda Komenda0:42:29+00:00
2Barbara PogaèarOK Komenda Komenda0:43:02+00:33
3Anja JenkoOK Komenda Komenda0:43:11+00:42
4Sara GreglOK Brezice OKB0:44:58+02:29
5Katja PrezeljOK Azimut Idrija0:45:19+02:50
6Katarina BremšakOK Komenda Komenda0:51:05+08:36
7Ines BlaževièOK Brezice OKB0:56:17+13:48

Ž21A (0.0km / 0m / 16KT)

1Mojca FlerinOK Komenda Komenda0:38:36+00:00
2Ana Pribakoviæ BorštnikOK Tivoli Ljubljana0:41:49+03:13
3Marta ZdravkoviæOK Košut Klub 7160:54:57+16:21
4Irma PretnarOK Azimut Idrija1:08:01+29:25
5Urša TomažinOK Azimut Idrija1:17:07+38:31

Ž21B (0.0km / 0m / 11KT)

1Polona ZupanOK Polaris Ljubljana0:26:25+00:00
2Maja ProsenOK Azimut Idrija0:38:03+11:38
3Branka MazejOK Azimut Idrija0:41:21+14:56
4Vanja BohincOK Komenda Komenda0:44:41+18:16
5Julita PetrovièOK Polaris Ljubljana0:47:43+21:18
6Olga KristanOK Komenda Komenda0:50:28+24:03
7Marjeta PogaèarOK Komenda Komenda0:50:43+24:18
8Suzana DrevenšekOK Komenda Komenda0:51:16+24:51
9Mojca MattiazziNo club No club0:51:19+24:54
10Vlasta LampeOK Komenda Komenda0:57:13+30:48
11Marija KovaèOK NG Dobravlje1:57:29+91:04
Maja Zaman GroffOK Azimut IdrijaMP+ --:--

BEG-ZA (0.0km / 0m / 8KT)

1Neža ZupanOK Polaris Ljubljana0:26:36+00:00
2Enej SmoleOK Polaris Ljubljana0:32:01+05:25
3Maruša MlakarOK Azimut Idrija0:39:55+13:19
4Nika PoljanšekOK Azimut Idrija0:39:58+13:22
5Anja StudenOK Polaris Ljubljana0:53:43+27:07
6Anja ŠkarabotOK Polaris Ljubljana0:54:10+27:34
7Zala MazejOK Azimut Idrija0:58:08+31:32
8Družina OrešnikOK Tivoli Ljubljana1:06:46+40:10