Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Predgriže, 23. 7. 2009

M10 (2.2km / m / 9KT)

1Andreas Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed25:07+00:00
2Jann Andri Küng björnbär ok27:14+02:07
3Mads Skaug OK PAN Aarhus27:59+02:52
4Dominic Studer OLG Murten28:14+03:07
5Matias Salonen Rajamäen Rykmentti29:43+04:36
6Vaclav Valasek SK Kamenice32:42+07:35
7Guilhem Haberkorn ADOC34:37+09:30
8Hugo Hankovec SK Kamenice34:44+09:37
9Anton Silier Järfälla OK38:13+13:06
10Lucien Pichard Club des Sports de Montagne de39:01+13:54
11Michal Bořánek SKI-OB Šternberk58:03+32:56
12Lasse Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed61:47+36:40
13Matijs Loeckx Omega64:22+39:15

M12 (2.6km / m / 10KT)

1Rafael Dobnik OLC Union Viktring25:05+00:00
2Nik Schneider ZELG35:13+10:08
3Ales Kalensky SK Studenec37:30+12:25
4Egei Patrik Tipo Orienteering Club37:47+12:42
5Wout Keuppens Omega41:20+16:15
6Jiri Valasek SK Kamenice42:45+17:40
7Adrien Pichard Club des Sports de Montagne de43:40+18:35
8Pekka Leppänen Rasti-Jyry44:41+19:36
9Chavée Antoine Club des Sports de Montagne de71:36+46:31
10Tomáš Borovička VSTJ FS Praha76:09+51:04

M14 (2.9km / m / 8KT)

1Evert Leeuws Omega34:03+00:00
2Tóth Adrián Tipo Orienteering Club34:59+00:56
3Vojtěch Kettner TJ Sokol Hostivice35:04+01:01
4Silas Frederik Thomsen Horsens OK35:29+01:26
5Marian Basset Club des Sports de Montagne de37:09+03:06
6Thomas Chabance Nature Orientation Saint Etien39:38+05:35
7Samuli Koskinen Turun Suunnistajat39:44+05:41
8Miháczi Ádám Tipo Orienteering Club40:28+06:25
9Arno Keuppens Omega41:13+07:10
10Joao Cascalho GAFANHORI42:28+08:25
11Sandevoir Luc Orientation caennaise42:49+08:46
12Chen Shmuely EMEK IZRAEL45:24+11:21
13Figuiere Romain GIVRY SPORT ORIENTATION45:47+11:44
14Paul Pacher Sportunion SCHÖKL Graz46:06+12:03
15Magnus Struckmann Braunschweiger MTV46:39+12:36
16Tobia Pezzati Societa Corse d'Orientamento M46:42+12:39
17Ádám Lengyel Tabáni Spartacus SKE47:18+13:15
18Mathias Peter Sportunion SCHÖKL Graz47:27+13:24
19Hajdu Erik Tipo Orienteering Club48:15+14:12
20Michael Rooman TROL Belgium49:23+15:20
21Dankó Botond Tipo Orienteering Club54:20+20:17
22Tádé Lakatos Tabáni Spartacus SKE54:55+20:52
23Etienne Lopez Nature Orientation Saint Etien61:19+27:16
24Arttu Kottonen Lynx61:57+27:54
25Sandro Lippitch HSV Spittal am Drau72:24+38:21
26Nelis Fabré Omega84:49+50:46

M16 (3.8km / m / 13KT)

1Lukáš Kettner TJ Sokol Hostivice41:19+00:00
2Rémi Baudot Nature Orientation Saint Etien41:52+00:33
3Adam Chloupek SK Studenec42:07+00:48
4Stepan Kucera SK Studenec43:43+02:24
5Petr Skyva SKI-OB Šternberk45:54+04:35
5Ábel Sulyok Tabáni Spartacus SKE45:54+04:35
7Jan Valasek SK Kamenice47:20+06:01
8Godefroy Bruno Pole Espoir Fontainebleau48:35+07:16
9Clément Chataing Nature Orientation Saint Etien48:56+07:37
10Kryštof Német SKI-OB Šternberk49:40+08:21
11Yannis Güdel OLG Murten50:37+09:18
12Matija Razum OK Japetic51:27+10:08
13Sebastian Torgersen Bakkelaget51:32+10:13
14Janis Bošs Alnis58:27+17:08
15Valentin Téo Pole Espoir Fontainebleau60:13+18:54
16Lucas Dubessy U.S. St-Egreve60:35+19:16
17Tardy Victor Pole Espoir Fontainebleau61:29+20:10
18Maxime Chabance Nature Orientation Saint Etien62:17+20:58
19Mofaz Shmuely EMEK IZRAEL67:05+25:46
20Arthur Copin U.S. St-Egreve69:31+28:12
21Tomas Kucera SK Studenec75:22+34:03
22Klemen Verbovšek Orientacijski klub Komenda93:35+52:16
23Diego Ruzzier GO CAI XXX Ottobre107:58+66:39
24Marco Dorigo GO CAI XXX Ottobre115:02+73:43
25Jonathan Mothe Nature Orientation Saint Etien115:15+73:56
26Egils Bošs Alnis129:01+87:42
27Sacha Bredoux Nature Orientation Saint Etien132:24+91:05
Ondrej Semik SK KameniceMP+ --:--

M18 (5.3km / m / 21KT)

1Janis Tamuzs OK Mona-Auseklis56:45+00:00
2Kleo Ketonen Orienteringsklubben Orient69:26+12:41
3Bonneau Maxime Pole Espoir Fontainebleau70:00+13:15
4Jiri Charvat SK Studenec73:18+16:33
5Kristoffer Sloth Aalborg Orienteringsklub73:35+16:50
6Marek Uvizl SK Studenec74:34+17:49
7Ondřej Doležel SKI-OB Šternberk77:03+20:18
8Gergely Bugar Tabáni Spartacus SKE77:32+20:47
9Krisztián Liszka Tabáni Spartacus SKE78:13+21:28
10Kilian Mayer SSV Hallein-Neualm80:57+24:12
11Andrej Borstnik OK Tivoli81:55+25:10
12Marko Orešnik OK Tivoli82:19+25:34
13Daniel Safka SK Kamenice83:02+26:17
14Michal Kucera SK Studenec83:07+26:22
15Melis Toon HAMOK85:53+29:08
16Gaspard Bredoux Nature Orientation Saint Etien90:06+33:21
17Giacomo Barbone GO CAI XXX Ottobre90:56+34:11
18Jorge Coelho GAFANHORI93:38+36:53
19Michal Kamaryt MLOK Marianske Lazne98:15+41:30
20Mikkel Johansen Aalborg OK104:25+47:40
21Michal Kriegelstein MLOK Marianske Lazne106:50+50:05
22Pretet Valentin GIVRY SPORT ORIENTATION106:54+50:09
23Yan Christan CA Rosé108:49+52:04
24Paulo Falcao GAFANHORI110:28+53:43
25Filipe Salgado GAFANHORI111:18+54:33
26David Brulport OTB114:39+57:54
27Verdin Paul Hugo GIVRY SPORT ORIENTATION116:56+60:11
28Matjaž Pahor Orientacijski klub Komenda119:31+62:46
29Roman Bina MLOK Marianske Lazne122:18+65:33
30Narziss Studer CA Rosé132:02+75:17
31Michael Tremul GO CAI XXX Ottobre135:50+79:05
32Emil Hansen Mariager Fjord OK136:45+80:00
Martin Bina MLOK Marianske LazneMP+ --:--

M20 (6.1km / m / 23KT)

1Manuel Horta GAFANHORI71:41+00:00
2Wouter Leeuws Omega74:26+02:45
3Maël Richard U.S. St-Egreve81:02+09:21
4Olov Ericson Alfta ÖSA OK85:29+13:48
5Martin Černý KOB Tretra Praha97:32+25:51
6Jack Wood Edinburgh University Orienteer114:01+42:20
7Francis O'reilly Edinburgh University Orienteer114:13+42:32
8Gregório Piteira GAFANHORI122:25+50:44
Tiago Leal GAFANHORIMP+ --:--

M21A L (6.1km / m / 23KT)

1Andreas Johansson IFK Göteborg68:33+00:00
2Tomáš Leštínský KOB Dobruška69:34+01:01
3Jan Potstejnsky Spolek podorlických běžců72:33+04:00
4Vítězslav Khýn KOB Dobruška72:49+04:16
5Jakub Makovský KOB Tretra Praha74:45+06:12
6Radim Hošek KOB Dobruška75:22+06:49
7Isak Jakobson Tibro orienteringsklubb76:48+08:15
8David Chatelon Orient' Express 4278:09+09:36
9Thomas Antoine VO1279:05+10:32
10Ferenc Mihályi Sirályok SC79:45+11:12
11Tomáš Nipakitani Petras Czech national team Z79:49+11:16
12Petr Kolek KOB Dobruška80:18+11:45
13Tomáš Mbuthaki Veverka Czech national team Z80:48+12:15
14Tomas Kamaryt MLOK Marianske Lazne82:02+13:29
15Petr Hanč STS Chvojkovice Brod83:02+14:29
16Karsten Lehman OLV Potsdam83:15+14:42
17Vítězslav Zajíc KOB Tretra Praha84:31+15:58
18Francis Gaine OTB87:27+18:54
19Petr Skyva SKI-OB Šternberk88:21+19:48
19Martin Janda KOB Dobruška88:21+19:48
21Michal Hodek KOB Tretra Praha89:51+21:18
22Tomas Chrast SK Studenec92:49+24:16
23Steven Clelland Clydeside Orienteers92:53+24:20
24Andreas Bjärkmar Linköpings Orienteringsklubb93:51+25:18
25Diego Bau ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ95:08+26:35
26Jiří Vincikaitia Andrš Czech national team Z97:26+28:53
27Guillaume Manissolle Nature Orientation Saint Etien97:29+28:56
28Kristaps Tamuzs OK Mona-Auseklis98:18+29:45
29James Lyne Edinburgh University Orienteer98:24+29:51
30Vincent Chomette Nature Orientation Saint Etien101:12+32:39
31Andy Jacoud Nature Orientation Saint Etien103:12+34:39
32Zoltán Gyalog Tabáni Spartacus SKE104:00+35:27
33Evaldas Jadenkus OK Fortuna108:31+39:58
34Lukas Kriz OOB Trebic111:18+42:45
35Mats Carlberg KFUM Örebro Orientering113:11+44:38
36Primož Mikložič OK Polaris113:51+45:18
37Théo Chabal U.S. St-Egreve117:02+48:29
38Jernej Zorman Orientacijski klub Komenda122:46+54:13
39Gheorghe Cionoiu TV Coburg-Neuses125:12+56:39

M21A S (4.0km / m / 17KT)

1Rune Rystad Nydalens Skiklub46:35+00:00
2Jeppe Borch Stener OK48:14+01:39
3Andreas Lyngaa Herning O-Klub50:43+04:08
4Inge Lindseth Nydalens Skiklub54:28+07:53
5Petr Lepšík NP team56:36+10:01
6Kocsik Árpád Tipo Orienteering Club59:23+12:48
7Juha Suntila Turun Metsänkävijät61:12+14:37
8Tiago Aires GAFANHORI63:03+16:28
9Esben Linde Stener OK64:25+17:50
10Roland Vogl SV Mietraching64:28+17:53
11Lasse Staffensen Stener OK64:41+18:06
12Erik Elfverson Almby IK65:24+18:49
13Molnár Domokos Tipo Orienteering Club67:04+20:29
14Bálint Zai Tabáni Spartacus SKE72:42+26:07
15Martin Lžíčař KOB Dobruška75:40+29:05
16Erik Mygind Stener OK79:22+32:47
17Aurelien Marguier OTB79:24+32:49
18Mirko Montibeller Orienteering Crea Rossa A.S.D.81:53+35:18
19Frederik Loeckx Omega82:33+35:58
20Petr Hankovec SK Kamenice87:26+40:51
21Roland Güdel OLG Murten92:48+46:13
22Florian Schinnerer Wiener Gehörlosen Sportclub 19129:32+82:57
23Mogens Finderup OK PAN Aarhus133:58+87:23
24Markus Springer Wiener Gehörlosen Sportclub 19134:22+87:47
Andreas Studer OLG MurtenMP+ --:--

M21B (3.8km / m / 13KT)

1Maris Stabins Jelgava & Gulbene49:23+00:00
2Mladen Vukmanovic OK Kapela56:18+06:55
3Lengyel Vilmos Tipo Orienteering Club56:38+07:15
4Dankó Zoltán Tipo Orienteering Club58:23+09:00
5Tanel Saue SK Mercury58:26+09:03
6Dankó István Tipo Orienteering Club61:47+12:24
7Molnár Attila Tipo Orienteering Club64:32+15:09
8Kare Jensen Herning O-Klub67:24+18:01
9Horst Mayer SSV Hallein-Neualm68:10+18:47
10Jan Hulec Spolek podorlických běžců68:52+19:29
11Gardeur Julien Groupe Ligues74:37+25:14
12Peter Gardner Edinburgh University Orienteer76:55+27:32
13Sami Keskimäki Nakkilan Wisa80:06+30:43
14Gombkötő Péter Tipo Orienteering Club83:05+33:42
15Vojko Kacin OK Azimut84:10+34:47
16Vit Hulec Spolek podorlických běžců86:22+36:59
17Janno Kivik SK Mercury86:45+37:22
18Nejc Močnik OK Azimut94:11+44:48
19Laimonas Krasauskas OK Medeina95:32+46:09
20Dennis Sasser Herning O-Klub98:30+49:07
21Lukas Lazinskas OK Medeina100:45+51:22
22Florian Bitzer AS QUETIGNY114:36+65:13

M21E (7.6km / m / 29KT)

1Petr Losman OK 99 HK73:10+00:00
2Raffael Huber OLJG Holde73:15+00:05
3Oli Johnson South Yorkshire Orienteers74:06+00:56
4Tue Lassen Stener OK75:38+02:28
4Martin Grotle Soukup Bakkelaget75:38+02:28
6Andraž Hribar Leteči Štajerci75:45+02:35
7Jan Procházka NP team77:30+04:20
8Oskar Arlebo KFUM Örebro Orientering77:34+04:24
9Johann Tinchant OTB80:31+07:21
10Christian Christensen IFK Göteborg81:08+07:58
11Clement Valla Nature Orientation Saint Etien81:39+08:29
12Fabrice Vannier CSLG MELUN82:49+09:39
13Christian Hohl OLJG Holde83:13+10:03
14Oystein Pettersen Kristiansand OK83:39+10:29
15Esa Huttunen Orienteringsklubben Orient84:57+11:47
16Geir Moholdt Nydalens Skiklub85:34+12:24
17Hector Haines Edinburgh University Orienteer86:28+13:18
18Ondrej Pijak BBA86:43+13:33
19Ola Lindqvist Nydalens Skiklub87:13+14:03
20Andreas Davidsson OK Klemmingen87:34+14:24
21Kaspar Hägler OLJG Holde89:02+15:52
22Vojtech Hora Praga Praha89:17+16:07
23Matthias Gilgien OLG Thun92:21+19:11
24Ben Stevens Nebstone93:13+20:03
25Petr Žaloudek NP team93:33+20:23
26Chris Forne Peninsula and Plains Orienteer94:03+20:53
27Gjermund Glesnes Nydalens Skiklub94:04+20:54
28Stepan Dlabaja BBA94:31+21:21
29Thibaut Magne Nature Orientation Saint Etien95:14+22:04
30Joost Talloen Omega95:42+22:32
31Ctibor Sysel Praga Praha95:52+22:42
32Yann Locatelli Club Sportif EMHM97:46+24:36
33Pavel Kosarek SK Jamnice97:59+24:49
34Lukáš Barták BBA100:01+26:51
35Anders B. Oksenholt Nydalens Skiklub100:20+27:10
36Duncan Coombs EUOC100:48+27:38
37Mathieu Kern-gillard Club des Sports de Montagne de101:21+28:11
38Renato Winteler OLG Welsikon101:30+28:20
39Jiri Krejcik NP team101:46+28:36
40Emil Thorsen Stener OK102:25+29:15
41Jonas Munthe Mariager Fjord OK103:31+30:21
42Tobias Thorsson IK Trenne Ullared103:48+30:38
43Miroslav Kovar NP team104:45+31:35
44James Tullie Edinburgh University Orienteer105:25+32:15
45Per Forsgren Tumba-Mälarhöjden OK107:40+34:30
46Julien Merle Nature Orientation Saint Etien107:59+34:49
47J-baptiste Guy Nature Orientation Saint Etien108:12+35:02
48Danijel Katalenić OK Bjelovar108:33+35:23
49Frantisek Pasek SK Kamenice111:12+38:02
50Emmanuel Leplat Nature Orientation Saint Etien111:21+38:11
51Ondrej Sysel Praga Praha111:57+38:47
52Patrick Saile Wellington Ranges Orienteering114:09+40:59
53Marten Bäckman Orienteringsklubben Orient114:14+41:04
54Greg Barbour Egmont Orienteering Club NZ116:35+43:25
55Neil Marston Nydalens Skiklub118:14+45:04
56Alastair Brunton Wing OK118:28+45:18
57Blum Simon Pole Espoir Fontainebleau122:41+49:31
58Lasse Groen Mariager Fjord OK125:10+52:00
59Dries Van Der Kleij SLOK126:18+53:08
60Marcus Hardt KFUM Örebro Orientering126:59+53:49
61Simon Gardner Edinburgh University Orienteer127:29+54:19
62Petr Jahn NP team129:02+55:52
63Tomas Johansson IFK Umea133:30+60:20
64Sebastian Cionoiu TV Coburg-Neuses140:52+67:42
65Andrew Brunton Auld Reekie Orienteering Socie148:07+74:57
66Nuno Pedro Clube de Aventura e Orientaçao149:15+76:05
67Eduard Perković OK Bjelovar152:52+79:42
Feneuil Joseph Groupe LiguesMP+ --:--
Jan Tore Ludvigsen Nydalens SkiklubMP+ --:--
Thomas Van Der Kleij SLOKMP+ --:--

M35 (6.1km / m / 23KT)

1Mikko Salonen Rajamäen Rykmentti65:20+00:00
2Esa Orava Rastivarsat68:02+02:42
3Akseli Ahtiainen Kalevan Rasti70:10+04:50
4Nikolay Sytov Mosmeridian74:44+09:24
5Gilles Perrin Nature Orientation Saint Etien76:17+10:57
6Roel Van De Moortel Omega78:31+13:11
7Kestutis Jokubauskis Telsiai OK79:31+14:11
8Joachim Stamer MTK Bad Harzburg80:52+15:32
9Petr Baldrian Praga Praha84:00+18:40
10Jari Johansson Orienteringsklubben Orient84:32+19:12
11Mark Stodgell Walton Chasers85:53+20:33
12Bernhard Venhauer OLC Union Viktring88:14+22:54
13Gunther Deferme HAMOK91:46+26:26
14Margus Klementsov SK Mercury91:50+26:30
15Peter Viskup Slavia ZU Zilina93:41+28:21
16Tomas Sikora Slavia ZU Zilina96:53+31:33
17Danilo Piht SK Mercury108:43+43:23
18Stéphane Dabin Nature Orientation Saint Etien113:19+47:59
19Ronny Timmers HAMOK115:43+50:23
20Roman Krtensky OK JISKRA NOVÝ BOR115:45+50:25
21Regis Gaydon Club des Sports de Montagne de115:54+50:34
22Fredrik Huldt Tumba-Mälarhöjden OK116:31+51:11
23Pierre-Yves Meyer Bonne Athlétic Club - Course d141:51+76:31
24Olivier De Smul Omega142:20+77:00
25Marco Jacobs Borasca151:12+85:52
Jens Struckmann Braunschweiger MTVMP+ --:--

M40 (5.3km / m / 21KT)

1Kenneth Skaug OK PAN Aarhus61:37+00:00
2Bo Simonsen FIF Hilleroed62:49+01:12
3Jurg Niggli Orientation Haut-Jura63:28+01:51
4Pascal Lassalle CO Amberieu66:45+05:08
5Herwig Allwinger OK Brezice67:02+05:25
6Thomas Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed70:48+09:11
7Bruno Haberkorn ADOC71:11+09:34
8Kent Lodberg OK PAN Aarhus71:42+10:05
9Figuiere Pascal GIVRY SPORT ORIENTATION73:08+11:31
10Petr Henych VSK Slavia TU Liberec76:13+14:36
11Marco Giovannini Rusky Orienteering Team79:06+17:29
12Miháczi Zoltán Tipo Orienteering Club79:08+17:31
13Petr Vobornik SK Chotebor83:08+21:31
14Dr Brendan O'brien Kerry Orienteers83:13+21:36
15Paulet Damien Dauphiné Orientation83:31+21:54
16Egei Tamás Tipo Orienteering Club87:34+25:57
17Rudy Rooman TROL Belgium88:44+27:07
18Igor Boncina OK Azimut90:39+29:02
19Thierry Droin Nature Orientation Saint Etien90:45+29:08
20Faggyas László Tipo Orienteering Club90:54+29:17
21Arne Martin Torgersen Bakkelaget91:02+29:25
22Stefano Galletti GOK Milan Team93:02+31:25
23Karl Keuppens Omega96:11+34:34
24Jan Zanda SK Chotebor102:34+40:57
25Gilles Longeres CO Amberieu108:34+46:57
26Matthias Taurit F.S.V. Blau-Weiß 90 Stadtilm e108:37+47:00
27Günther Rosenkranz OL Andritz111:09+49:32
28Petr Valasek SK Kamenice123:32+61:55
29Milos Kamaryt MLOK Marianske Lazne127:14+65:37
30Christophe Robichon Club des Sports de Montagne de130:12+68:35
31Jacotot Christophe AS QUETIGNY146:19+84:42
32Piero Labanti GOK Milan Team148:17+86:40
33Lars Carlsson Vallentuna-Össeby OL148:24+86:47
34Chavée Philippe Club des Sports de Montagne de174:02+112:25
Pavel Bina MLOK Marianske LazneMP+ --:--
Miroslav Dedek MLOK Marianske LazneMP+ --:--
Leonel Vieito COC - Clube Orientaçao do CentMP+ --:--
Jonas Eklund Vallentuna-Össeby OLMP+ --:--

M45 (4.0km / m / 17KT)

1Siegfried Opetnik HSV Bleiburg50:01+00:00
2Leo Pyymäki Espoon Suunta52:02+02:01
3Bart Van De Moortel Omega53:03+03:02
4Gillard Hugues Groupe Ligues53:23+03:22
5Ivo Novák Praga Praha54:01+04:00
6Wiet Laenen HAMOK54:13+04:12
7Petr Kozina Praga Praha56:52+06:51
8Marc Meeuwssen HAMOK57:35+07:34
9Guido Verdeyen Omega60:21+10:20
10Frank Steiner Järfälla OK61:20+11:19
11Pekka Pajuoja Lynx61:32+11:31
12Juhász Miklós Tipo Orienteering Club62:35+12:34
13Sandevoir Benoit Orientation caennaise64:36+14:35
14David Hrabanek Praga Praha64:39+14:38
15Torben Utzon Stener OK67:17+17:16
16Pavel Kettner TJ Sokol Hostivice69:20+19:19
17Alan Honey Bristol Orienteering Klub69:23+19:22
18Kenneth Daly Interlopers70:57+20:56
19Viesturs Tamuzs OK Mona-Auseklis73:22+23:21
20Luc Melis HAMOK73:46+23:45
21Jan Pribik Praga Praha73:55+23:54
22André Wirz Swiss O Tours74:25+24:24
23Roch Christan CA Rosé74:26+24:25
24David Hunt Bristol Orienteering Klub74:41+24:40
25Silvio Vicari CO UTOE Bellinzona74:56+24:55
26Olivier Basset Club des Sports de Montagne de77:26+27:25
27Gerhard Kellner OL HSV Wr. Neustadt80:15+30:14
28Rudi Aerts Omega83:44+33:43
29Roberto Moretti Polisportiva Castello84:29+34:28
30Sladič Roman OK Perkmandeljc Trbovlje86:23+36:22
31Milan Borovicka VSTJ FS Praha90:04+40:03
32Filippo Pezzati Societa Corse d'Orientamento M100:59+50:58
33Jan Lemmens Omega104:17+54:16
34Verdin Serge GIVRY SPORT ORIENTATION105:41+55:40
35Danny Swerts HAMOK114:06+64:05
36Dirk Fabré Omega117:50+67:49
37Aleš Borštnik OK Tivoli117:55+67:54
38Pretet Jean Claude GIVRY SPORT ORIENTATION118:51+68:50
39Birger Johansen Aalborg OK122:02+72:01
40Petr Černý OOB Albrechtice nad Orlicí124:17+74:16
41Georg Pregartner OLC Rudersdorf130:43+80:42
42Bruno Bredoux Nature Orientation Saint Etien154:29+104:28
Pierre Mothe Nature Orientation Saint EtienMP+ --:--

M50 (4.0km / m / 17KT)

1Johnny Junegard Tullinge SK54:29+00:00
2Bernard Peissard OLC SKOG FRIBOURG59:38+05:09
3Sönke Bandixen OLG Pfäffikon / OLG Chur60:25+05:56
4Hannes Pacher Sportunion SCHÖKL Graz61:10+06:41
5Christian Cachard Club des Sports de Montagne de62:02+07:33
6Ilkka Ojapalo Rajamäen Rykmentti64:43+10:14
7Jarmo Lehto Vehkalahden Veikot66:02+11:33
8Jens Christensen Mariager Fjord OK67:08+12:39
9Thomas Ericson Alfta ÖSA OK67:51+13:22
10Hannu Kottonen Lynx68:21+13:52
11Ole Jensen Mariager Fjord OK69:36+15:07
12Markus Küng björnbär ok69:59+15:30
13Günther Dobnik OLC Union Viktring71:33+17:04
14Denys Schmitt U.S. St-Egreve71:43+17:14
15Robert Daly Interlopers71:50+17:21
16Roger Coombs Mar Orienteering Club76:15+21:46
17Soren Munthe Mariager Fjord OK78:07+23:38
18Ivan Uvizl SK Studenec78:46+24:17
19Kevin Lomas Nottingham Orienteering Club.80:46+26:17
20Hermet André Pole Espoir Fontainebleau81:57+27:28
21Gert Rebsdorf Mariager Fjord OK85:10+30:41
22Cesare Tarrabochia CAI XXX Ottobre85:18+30:49
23Marco Ongaro US Primiero San Martino87:13+32:44
24Helge Soegaard Mariager Fjord OK87:30+33:01
25Gerrit Van De Riet OLifant88:59+34:30
26Joern Blom Mariager Fjord OK90:33+36:04
27Chris Addiers Omega93:30+39:01
28Johan Claes Borasca94:07+39:38
29Carlos Monteiro COC - Clube Orientaçao do Cent94:45+40:16
30Fulvio Pacor SSD GAJA95:24+40:55
31Vladimir Jaros Sokol Dobrichovice96:06+41:37
32Sandy Burgon Bristol Orienteering Klub99:08+44:39
33Stephan Krämer TV Coburg-Neuses99:48+45:19
34Wolfgang Gartlgruber hsv pink107:56+53:27
35Egon Sloth Aalborg Orienteringsklub117:00+62:31
36Peter Foster BGS Orienteers120:05+65:36
37Enri Chabal U.S. St-Egreve124:05+69:36
38Alberto Ghezzi Polisportiva Castello129:51+75:22
39Etienne De Canne Omega145:02+90:33
40Petr Junek SK Studenec149:24+94:55
41Johan Verwaest TROL Belgium152:06+97:37
Willy Opdekamp BorascaMP+ --:--
Povl Hansen Mariager Fjord OKMP+ --:--
Leloup Philippe Groupe LiguesMP+ --:--
Herbert Lippitch HSV Spittal am DrauMP+ --:--

M55 (3.9km / m / 16KT)

1Jean-luc Cuche Care-Vevey Orientation50:54+00:00
2Peter Andres OLG Pfäffikon / OLG Chur61:16+10:22
3Papillon Daniel AS QUETIGNY61:38+10:44
4Vesa Tervo Rajamäen Rykmentti66:31+15:37
5Jos Gilot Kempische Oriëntatielopers67:58+17:04
6Hartinger Franz Leibnitzer AC -Orienteering72:13+21:19
7Tomas Babicky Rozmaryn Litomerice75:20+24:26
8Helge Poulsen Mariager Fjord OK75:37+24:43
9Flemming Sasser Herning O-Klub77:38+26:44
10František Wald Praga Praha78:32+27:38
11Torben Isen Herning O-Klub82:01+31:07
12Michael Frenzel ESV Lok Berlin-Schöneweide84:21+33:27
13Jens Jorgen Jensen Herning O-Klub84:26+33:32
14Karl Pongratz HSV Pinkafeld85:18+34:24
15Hervé Bodelet Nature Orientation Saint Etien86:55+36:01
16Keld Oestergaard Mariager Fjord OK89:57+39:03
17Henrik Dagsberg Horsens OK94:29+43:35
18Poul Egander Groen Mariager Fjord OK95:38+44:44
19Niels Jorgen Iversen Mariager Fjord OK96:13+45:19
20Jens-jörgen Lyngaa Herning O-Klub101:35+50:41
21Vlado Sedej OK Azimut107:15+56:21
22Reinhard Lamprecht LZ OMAHA109:42+58:48
23Dario Citterico Polisportiva Castello111:44+60:50
24Janko Lapajne OK Azimut121:37+70:43
25Miro Cvirn OK Tivoli125:58+75:04
26Juergen Ziesche ESV Lok Berlin-Schöneweide127:49+76:55
27Glatigny Josy Balise 10136:40+85:46
28Pentti Kakkinen Kalevan Rasti145:42+94:48
29Reinhard Laabs ASG Teutoburger Wald151:02+100:08
30Vincent Margelidon Nature Orientation Saint Etien224:57+174:03
Asher Shmuely EMEK IZRAELMP+ --:--
Staffan Törnros Tumba-Mälarhöjden OKMP+ --:--

M60 (2.7km / m / 13KT)

1Peter Gorvett Crag Foot Orienteers38:28+00:00
2Moosberger Max OLregioolten40:12+01:44
3Heikki Kyyrönen Rajamäen Rykmentti41:03+02:35
4Rimvydas Kutka OK Medeina43:04+04:36
5Juhani Kytöjoki Rasti-Jyry44:03+05:35
6Ove Thorrson IK Trenne Ullared44:30+06:02
7Miroslav Sikora Banik Ostrava45:13+06:45
8Juhani Nippala Rasti-Jyry45:45+07:17
9Urs Schmutz Leksands OK46:16+07:48
10Finn Pettersen Gjerstad IL47:06+08:38
11Jiri Gurka ASKOE Henndorf47:16+08:48
12Tapio Reijula Mesik-Jyry48:40+10:12
13Wilhelm Grabenhofer LZ OMAHA48:57+10:29
14Rahm Walter OLG Pfäffikon49:37+11:09
15Hansjoerg Suter CA Rosé52:08+13:40
16Carl Malling Randers OK52:43+14:15
17Petr Valter KBP Praha52:45+14:17
18Henri Mascarell Club des Sports de Montagne de56:49+18:21
19Aku Hurskainen Valkeakosken Haka57:07+18:39
20Noldi Schneider ZELG59:44+21:16
21Roy Dawson Newcastle and Tyneside61:06+22:38
22Dery Serge Balise 1065:17+26:49
23Tuomo Romula Mesik-Jyry66:32+28:04
24Seppo Keskimäki Nakkilan Wisa70:13+31:45
25Bela Komar Herkules70:42+32:14
26Henning Vide Petersen Horsens OK72:23+33:55
27Errol Pittet OLG Breitsee74:19+35:51
28Lars Marsell Södertälje-Nykvarn Orientering75:04+36:36
29Neil Croasdell East Pennine Orienteering Club76:05+37:37
30Georges Timmermans Kempische Oriëntatielopers77:09+38:41
31Bernard Magne Nature Orientation Saint Etien78:41+40:13
32Terenzio Goffred Biserna A.S.D. Orientisti Mezzaluna89:50+51:22
33Marcel Janssen Kempische Oriëntatielopers98:26+59:58
Jean-louis Blein Fleurance Loisir Orientation CMP+ --:--
Jequel Yann Groupe LiguesMP+ --:--

M65 (2.5km / m / 10KT)

1Reijo Haaja Valkeakosken Haka32:06+00:00
2Kurt Huber SPOBO40:12+08:06
3Arne Pedersen Mariager Fjord OK45:39+13:33
4Ole F. Thomsen Hjoerring OK, Vendelboerne45:50+13:44
5Arvo Jonkka RastiKarhut50:11+18:05
6Otto Venhauer OLC Union Viktring54:12+22:06
7Ernst Baumann Corbus54:33+22:27
8Arne Grondahl Sollerod OK55:32+23:26
9Walter Bieri OLG Immensee56:08+24:02
10Osmo Peitsala HS-Espoo56:27+24:21
11Hans Baumann Swiss O Tours56:34+24:28
12Reijo Seitajoki Mesik-Jyry57:16+25:10
13Knud Lykking OK-73 Gladsaxe58:42+26:36
14Reinhard Jahn Braunschweiger MTV61:09+29:03
15Winfried Rode Ski-Club Helsa e.V.61:14+29:08
16Giancarlo Gozzer Orienteering Crea Rossa A.S.D.65:18+33:12
17Herwig Hierzegger Wiener Akadem.TV65:44+33:38
18Kurt Heimoz Swiss O Tours68:10+36:04
19Peter Eglin Corbus77:59+45:53
20Edi Baumann Swiss O Tours83:02+50:56
21Christian Studer OLG Murten84:43+52:37
22Atis Anze Jelgava & Gulbene84:58+52:52
23Finn Grynderup Horsens OK108:24+76:18

M70 (2.5km / m / 10KT)

1Jaroslav Krtensky OK JISKRA NOVÝ BOR55:34+00:00
2Pentti Koponen Espoon Suunta61:10+05:36
3Fausto Tettamanti Societa Corse d'Orientamento M62:39+07:05
4Urban Gullberg A.S.D. Orientisti Mezzaluna66:55+11:21
5Giorgio Tettamanti Societa Corse d'Orientamento M75:48+20:14
6Eberhard Höfer ASG Teutoburger Wald78:02+22:28
7Henri Repond Care-Vevey Orientation87:32+31:58
8Pavel Masek OK JISKRA NOVÝ BOR91:40+36:06
9Herwig Renger Heeressportverein108:22+52:48
Alex Kerr Greater Vancouver OrienteeringMP+ --:--

W10 (2.2km / m / 9KT)

1Annika Simonsen FIF Hilleroed26:51+00:00
2Jerneja Slapnik Anžur Orientacijski klub Komenda35:18+08:27
3Ems De Smul Omega36:21+09:30
4Pia Ocvirk OK Japetic38:21+11:30
5Hannah Thiels Omega42:21+15:30
6Siiri Koskinen Turun Suunnistajat44:04+17:13
7Siri Simonsen FIF Hilleroed52:22+25:31
8Holly Stodgell Walton Chasers54:34+27:43
9Anni Berger OLC Berger Ladies56:53+30:02
10Tóth Blanka Tipo Orienteering Club57:51+31:00

W12 (2.6km / m / 10KT)

1Karolina Tauchmanova SK Studenec32:00+00:00
2Solene Droin Nature Orientation Saint Etien35:48+03:48
3Inka Salonen Rajamäen Rykmentti39:00+07:00
4Rikke Ivarsen OK PAN Aarhus39:06+07:06
5Lena Mathys ZELG40:12+08:12
6Caroline Finderup OK PAN Aarhus41:35+09:35
7Elena Pezzati Societa Corse d'Orientamento M41:43+09:43
8Juliette Basset Club des Sports de Montagne de43:51+11:51
9Marlene Berger OLC Berger Ladies53:30+21:30
10Hajdu Frida Tipo Orienteering Club55:10+23:10
11Frida Junegard Tullinge SK59:47+27:47
12Katjuša Poljanšek OK Azimut60:41+28:41
13Adela Novakova Praga Praha63:14+31:14
14Fanny Güdel OLG Murten74:26+42:26
Sofie Finderup OK PAN AarhusMP+ --:--

W14 (2.5km / m / 9KT)

1Karolina Bořánková SKI-OB Šternberk33:37+00:00
2Marie Prochazkova Sokol Dobrichovice35:17+01:40
3Elke Verdeyen Omega38:16+04:39
4Faggyas Réka Tipo Orienteering Club39:24+05:47
5Faggyas Petra Tipo Orienteering Club44:43+11:06
6Rebeka Vesela SK Kamenice45:27+11:50
7Zuzana Kozinova Praga Praha47:23+13:46
8Molinier Caroline Groupe Ligues48:49+15:12
9Joana Palhinha GAFANHORI51:40+18:03
10Ines Catalao GAFANHORI53:16+19:39
11Chloé Haberkorn ADOC54:13+20:36
12Klára Hrabánková Praga Praha56:23+22:46
13Verdin Alix GIVRY SPORT ORIENTATION56:29+22:52
14Lucie Pacholikova SK Studenec61:39+28:02
15Egei Petra Tipo Orienteering Club62:13+28:36
16Bertille Brisse Nature Orientation Saint Etien64:10+30:33
17Ana Anjos GAFANHORI69:54+36:17
18Rute Coradinho GAFANHORI70:55+37:18
19Katerina Pavlu Praga Praha74:14+40:37
20Martina Palusa GO CAI XXX Ottobre77:57+44:20
Claudia Rooman TROL BelgiumMP+ --:--

W16 (2.9km / m / 8KT)

1Lucija Telisman Sportunion SCHÖKL Graz35:34+00:00
2Miháczi Diána Tipo Orienteering Club38:33+02:59
3Valerie Kamererova SK Kamenice38:38+03:04
4Annika Kottonen Lynx39:40+04:06
5Alena Vobornikova SK Chotebor39:46+04:12
6Faggyas Eszter Tipo Orienteering Club40:11+04:37
7Lisa Pacher Sportunion SCHÖKL Graz40:27+04:53
8Marta Foruasier Semiperdo Orienteering Maniago42:18+06:44
9Anna Kozinova Praga Praha42:20+06:46
10Pavla Mrazova Sokol Dobrichovice45:02+09:28
11Salla Koskinen Turun Suunnistajat45:06+09:32
12Hajdu Dorisz Tipo Orienteering Club51:10+15:36
13Jana Borovičková VSTJ FS Praha51:34+16:00
14Gaëlle Christan CA Rosé59:42+24:08
15Katerina Duchacova SK Studenec62:19+26:45
16Anna Tamuza OK Mona-Auseklis63:51+28:17
17Vendula Kalenska SK Studenec66:31+30:57
18Sindija Širaka Alnis67:16+31:42
19Eva Arhar Sportunion SCHÖKL Graz69:52+34:18
20Rita Rodrigues GAFANHORI70:08+34:34
21Margherita Ruzzier GO CAI XXX Ottobre71:16+35:42
22Marine Christan CA Rosé77:20+41:46

W18 (3.5km / m / 15KT)

1Ausrine Kutkaite OK Medeina41:09+00:00
2Ana Coradinho GAFANHORI51:41+10:32
3Anna Panochova SK Kamenice51:54+10:45
4Barbora Beranová BBA52:21+11:12
5Vilma Lamminpää Orienteringsklubben Orient53:11+12:02
6Sarka Rusa SK Kamenice53:43+12:34
7Claire Sandevoir Orientation caennaise56:31+15:22
8Marlies Berger OLC Berger Ladies59:03+17:54
9Lena Coradinho GAFANHORI65:00+23:51
10Claire Chabal U.S. St-Egreve67:37+26:28
11Lucia Mackova SK Kamenice68:33+27:24
12Jana Beranová NP team70:51+29:42
13Valeria Grisoni Semiperdo Orienteering Maniago71:45+30:36
14Ines Pinto GAFANHORI72:50+31:41
15Emeline Gounand OTB79:41+38:32
16Sofia Sidonio GO CAI XXX Ottobre80:55+39:46
17Isabel Salgado GAFANHORI81:42+40:33
18Sien Verdeyen Omega82:11+41:02
19Kelly Ertel Nature Orientation Saint Etien83:26+42:17
20Marta Pacor SSD GAJA85:46+44:37
21Alessia Lorgio GO CAI XXX Ottobre89:06+47:57
22Alessia Albano GO CAI XXX Ottobre95:29+54:20
23Maddalena Zupin GO CAI XXX Ottobre99:32+58:23

W20 (3.9km / m / 17KT)

1Hilla Lamminpää Orienteringsklubben Orient65:14+00:00
2Holly Kuestner Cascade67:40+02:26
3Dana Jiříková KOB Tretra Praha69:34+04:20
4Tereza Precechtelova SK Kamenice72:35+07:21
5Malin Jacobsson OK Rodhen73:51+08:37
6Dana Kettnerová TJ Sokol Hostivice78:01+12:47
7Tanja Pretnar OK Azimut82:57+17:43
8Kateřina Zamazalová KOB Tretra Praha87:04+21:50
9Tereza Bialožytová SKOB Beta Třinec100:09+34:55
10Tori Borish Cascade131:59+66:45

W21A L (3.9km / m / 16KT)

1Cécile Papillon AS QUETIGNY55:29+00:00
2Miek Fabré Omega58:35+03:06
3Marie Hulkova Start Nachod61:38+06:09
4Kim Geypen Omega62:11+06:42
4Kristýna Skyvová SKI-OB Šternberk62:11+06:42
6Jitka Svobodova Sokol Dobrichovice63:30+08:01
7Lucie Gabrovská KOB Tretra Praha66:55+11:26
8Dagmar Potstejnska Spolek podorlických běžců66:57+11:28
9Lenka Ratkovska OOB Trebic67:31+12:02
10Ane Linde Stener OK68:51+13:22
11Zuzana Prochazkova NP team69:17+13:48
12Dita Štěpánová KOB Dobruška71:01+15:32
13Aurore Royer Nature Orientation Saint Etien73:24+17:55
14Alice Dal Bello ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ75:17+19:48
15Marie Noelle Legendre Nature Orientation Saint Etien78:47+23:18
16Esther Stamer MTK Bad Harzburg80:30+25:01
17Alena Peterová KOB Dobruška84:19+28:50
18Nancy Wenderickx HAMOK85:03+29:34
19Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda110:24+54:55

W21A S (2.8km / m / 10KT)

1Pavla Bhutakiani Smutná Czech national team Z42:06+00:00
2Marie Žabková SKOB Beta Třinec46:21+04:15
3Ingrid Vehlmann SK Mercury49:45+07:39
4Sonja Venhauer Wiener Gehörlosen Sportclub 1952:17+10:11
5An Frederickx SLOK54:25+12:19
6Tiphaine Lazard OTB55:07+13:01
7Michaela Špicarová NP team56:11+14:05
8Kamila Knoblochová NP team56:12+14:06
9Heidi Prits SK Mercury56:20+14:14
9Kati Tschischkale OLV Potsdam56:20+14:14
11Lux Andrea Tipo Orienteering Club58:50+16:44
12Farkas Fruzsina Tipo Orienteering Club59:32+17:26
13Pelhős Lívia Tipo Orienteering Club59:47+17:41
14Anneli Pello SK Mercury62:07+20:01
15Rácz Mónika Tipo Orienteering Club68:28+26:22
16Lengyel Andrea Tipo Orienteering Club71:35+29:29
17Tóth Eszter Tipo Orienteering Club79:34+37:28
18Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf80:03+37:57
19Lenka Hankovcova SK Kamenice80:35+38:29
20Jennifer Boeykens Omega87:07+45:01
21Priou Claire AS QUETIGNY90:25+48:19
22Hedi Berger OLC Berger Ladies92:08+50:02
23Alexandra Studer OLG Murten94:44+52:38
24Séverine Longeres CO Amberieu98:26+56:20
25Ângela Pedro Clube de Aventura e Orientaçao103:40+61:34
26Fiona O'brien Kerry Orienteers105:42+63:36
Dovile Kutkaite OK MedeinaMP+ --:--
Karin Vogl SV MietrachingMP+ --:--

W21B (2.5km / m / 9KT)

1Barbara Studer OLG Murten41:50+00:00
2Prinzhausen Judit Tipo Orienteering Club44:12+02:22
3Jenni Helava Nakkilan Wisa45:07+03:17
4Ditte Sondergaard Stener OK50:15+08:25
5Noble Sandrine balise orientation albigeoise55:26+13:36
6Agnes Tissot CA Rosé58:26+16:36
7Tóth - Buschmann Ilka Tipo Orienteering Club59:14+17:24
8Christiane Studer OLG Murten62:35+20:45
9Delage Caroline COTS63:37+21:47
10Sofia Jonsson Herning O-Klub67:04+25:14
11Emilia Arcaleni Polisportiva Castello70:05+28:15
12Yelitza Jaramillo Nydalens Skiklub73:28+31:38
13Hermine Henecker Wiener Gehörlosen Sportclub 1974:33+32:43
14Gerda Sirma Jelgava & Gulbene77:58+36:08
15Carmen Hiebl Wiener Gehörlosen Sportclub 1980:46+38:56
16Claudia Wirz Swiss O Tours84:39+42:49
17Anett Dobróka Tabáni Spartacus SKE86:46+44:56
18Petra Schinnerer Wiener Gehörlosen Sportclub 1993:39+51:49

W21E (4.9km / m / 20KT)

1Dodin Celine Hautes-Vosges Orientation57:33+00:00
2Nicole Ragvin Nydalens Skiklub59:14+01:41
3Capucine Vercellotti OTB59:57+02:24
4Charlotte Bouchet Nature Orientation Saint Etien61:13+03:40
5Elisabeth Ingvaldsen Nydalens Skiklub68:28+10:55
6Sofia Forsgren OK Skogsfalken68:36+11:03
7Ellen Moen Nydalens Skiklub69:04+11:31
8Vendy Dolezalova OK 99 HK69:31+11:58
9Iva Kosarkova OK Sparta Praha69:45+12:12
10Jessica Halliday Edinburgh University Orienteer71:25+13:52
11Jenny Johnson South Yorkshire Orienteers71:26+13:53
12Kristina Roberto OK Linné71:35+14:02
13Kirti Rebane SK Mercury72:06+14:33
14Marte Ulvestad Heming/Njard OL72:15+14:42
15Ellen Ericson Alfta ÖSA OK72:30+14:57
16Hollie Orr Edinburgh University Orienteer73:29+15:56
17Marte Balchen Bakkelaget74:36+17:03
18Barbora Baldrianová Praga Praha74:51+17:18
19Valerie Suter CA Rosé75:57+18:24
20Lucile Chatelon Orient' Express 4277:10+19:37
21Gry Johannsen Stener OK77:14+19:41
22Monika Doležalová SK Kamenice78:12+20:39
23Helen Palmer Wing OK78:31+20:58
24Ylva Ericson Alfta ÖSA OK78:38+21:05
25Vinka Kvočić OK Kapela82:34+25:01
26Giedre Seskeviciute OK Medeina84:36+27:03
27Martina Uvizlova SK Studenec86:05+28:32
28Rasa Ivanauskaite OK Fortuna86:48+29:15
29Gitte Mygind Stener OK90:52+33:19
30Alena Neradova SK Kamenice92:42+35:09
31Joanna Halliday Edinburgh University Orienteer96:56+39:23
32Irina Naghibina Association Sports Orienteerin107:58+50:25
33Olesea Manchevici Association Sports Orienteerin117:19+59:46
34Marie Jacobsson OK Rodhen122:23+64:50
35Raquel Costa GAFANHORI128:22+70:49
Rachel Smirthwaite Edinburgh University OrienteerMP+ --:--

W35 (3.9km / m / 17KT)

1Tina Junegard Tullinge SK55:43+00:00
2Ursina Mathys ZELG56:45+01:02
3Veerle Tulleneers Omega62:17+06:34
4Heidi Salonen Rajamäen Rykmentti62:27+06:44
5Sarka Valaskova SK Kamenice67:43+12:00
6Tünde Allwinger OK Brezice69:52+14:09
7Anatina Schoop Küng björnbär ok71:58+16:15
8Tine Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed72:02+16:19
9Jeanette Finderup OK PAN Aarhus73:50+18:07
10Stéphanie Varron AS Institut Geographique Natio76:01+20:18
11Siiri Mustkivi SK Mercury78:46+23:03
12Eva Ocvirk OK Japetic79:32+23:49
13Jitka Klinkerova SK Kamenice79:37+23:54
14Claude Guidi Bonne Athlétic Club - Course d79:59+24:16
15Anne Johansson Orienteringsklubben Orient82:09+26:26
16Lenka Borovičková VSTJ FS Praha93:41+37:58
17Cath Williams Walton Chasers97:24+41:41
18Andreja Anžur Orientacijski klub Komenda99:10+43:27
19Andrea Rass-Venhauer OLC Union Viktring100:05+44:22
20Monika Pribikova Praga Praha108:54+53:11
21Ellen De Bie Omega114:16+58:33
22Roberta Borroni GOK Milan Team138:16+82:33
23Simona Weber F.S.V. Blau-Weiß 90 Stadtilm e142:10+86:27
24Katerina Kalenska SK Studenec142:46+87:03

W40 (3.5km / m / 15KT)

1Wengrin Ágnes Tipo Orienteering Club46:48+00:00
2Michela Conti CO UTOE Bellinzona49:33+02:45
3Gislind Berger OLC Berger Ladies53:04+06:16
4Olivier Sandra Groupe Ligues53:54+07:06
5Meieli Sieber CA Rosé54:16+07:28
6Jana Kozinova Praga Praha55:55+09:07
7Valérie Haberkorn ADOC56:39+09:51
8Dunja Van De Riet OLifant58:16+11:28
9Andrea Silier Järfälla OK59:19+12:31
10Annika Von Schoultz Braunschweiger MTV61:39+14:51
11Liisa Rihko-struckmann Braunschweiger MTV61:45+14:57
12Zuzana Henychova VSK Slavia TU Liberec61:54+15:06
13Anna-Karin Schmutz Leksands OK63:10+16:22
14Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz69:51+23:03
15Päivi Orava Rastivarsat70:16+23:28
16Marijs Vandeweyer HAMOK70:57+24:09
17Lenka Kettnerová TJ Sokol Hostivice73:42+26:54
18Figuiere Valérie GIVRY SPORT ORIENTATION73:57+27:09
19Kristel Mertens TROL Belgium74:26+27:38
19Anabela Vieito COC - Clube Orientaçao do Cent74:26+27:38
21Sandra Simonsen FIF Hilleroed74:53+28:05
22Pavla Mrazova Sokol Dobrichovice77:42+30:54
23Eva Vobornikova SK Chotebor78:32+31:44
24Veronika Pavlu Praga Praha81:19+34:31
25Katerina Binova MLOK Marianske Lazne82:19+35:31
26Eva Semikova SK Kamenice82:41+35:53
27Inguna Cakure Jelgava & Gulbene82:48+36:00
28Cristina Grabar US Primiero San Martino83:48+37:00
29Agnes Cseresnyes Tipo Orienteering Club84:10+37:22
30Katleen Van De Moortel Omega84:39+37:51
31Daiga Rigava Jelgava & Gulbene86:04+39:16
32Pirjo Pyymäki Espoon Suunta86:18+39:30
33Holper Antónia Tipo Orienteering Club87:45+40:57
34An Verberne HAMOK112:43+65:55
35Cristina Ruini GO CAI XXX Ottobre127:43+80:55
36Jelena Kriegelsteinova MLOK Marianske Lazne140:12+93:24
37Béatrice Fino CO Amberieu144:38+97:50
38Anne Chabance Nature Orientation Saint Etien158:05+111:17
39Claudia Kellner OL HSV Wr. Neustadt161:12+114:24
40Jocelyne Bredoux Nature Orientation Saint Etien218:46+171:58
Antoine Christine Orientation caennaiseMP+ --:--
Martina Kamarytova MLOK Marianske LazneMP+ --:--

W45 (2.7km / m / 13KT)

1Francine Repond Care-Vevey Orientation46:22+00:00
2Kati Cejka OLK Rafzerfeld47:27+01:05
3Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli48:22+02:00
4Jolanda Kissling OLG Murten49:11+02:49
5Bettina Gjedde Mariager Fjord OK51:07+04:45
6Gerhild Pacher Sportunion SCHÖKL Graz53:40+07:18
7Leen Wouters Omega54:33+08:11
8Veerle Moermans Omega62:23+16:01
9Brigita Tamuza OK Mona-Auseklis64:48+18:26
10Marina Plesnicar GO CAI XXX Ottobre68:27+22:05
11Molinier Frederique Groupe Ligues68:31+22:09
12Hanne Ivarsen OK PAN Aarhus69:13+22:51
13Anette Egander Groen Mariager Fjord OK71:21+24:59
14Greta Mols HAMOK71:54+25:32
15Mireille Jacomino Dauphiné Orientation76:12+29:50
16Brigitte Maget OLC Rudersdorf77:01+30:39
17Claudia Schmidt Thomsen Horsens OK79:56+33:34
18Loise Loup CA Rosé87:03+40:41
19Pavla Bialožytová SKOB Beta Třinec99:20+52:58
20Lene Kofoed Petersen Horsens OK102:40+56:18
21Lies Borghs TROL Belgium118:44+72:22
22Isabelle Douste-bacqué U.S. St-Egreve122:36+76:14
23Gerd Anthonis Omega166:27+120:05

W50 (2.8km / m / 10KT)

1Annariitta Kottonen Lynx52:27+00:00
2Hennariikka Lonka Kalevan Rasti55:47+03:20
3Violeta Kutkiene OK Medeina57:38+05:11
4Gitte Isen Herning O-Klub58:23+05:56
5Horváth Magda Tipo Orienteering Club61:11+08:44
6Pia Luovula Suosmeren Salpa63:31+11:04
7Iris Andres OLG Pfäffikon / OLG Chur65:51+13:24
8Aino Leppänen Rasti-Jyry69:22+16:55
9Marianne Ericson Alfta ÖSA OK69:27+17:00
10Päivi Litmanen HS-Espoo71:12+18:45
11Marianne Thorsson IK Trenne Ullared72:12+19:45
12Bea Arn Societa Corse d'Orientamento M76:09+23:42
13Isabel Monteiro COC - Clube Orientaçao do Cent76:55+24:28
14Sylvie Pitaval Nature Orientation Saint Etien78:59+26:32
15Anita Laaksonen Rasti-Jyry82:00+29:33
16Delhasse Frédérique Balise 1084:57+32:30
17Jo Foster BGS Orienteers85:30+33:03
18Camille Cuche Care-Vevey Orientation86:15+33:48
19Ulla Lehto Vehkalahden Veikot88:12+35:45
20Miluse Prochazkova Sokol Dobrichovice88:13+35:46
21Liset Hendrickx Omega88:44+36:17
22Trish Coombs Mar Orienteering Club89:54+37:27
23Anita Baerts Borasca105:09+52:42
24Anneli Ojapalo Rajamäen Rykmentti115:55+63:28
25Papillon Françoise AS QUETIGNY119:03+66:36
26Linda Hayles East Pennine Orienteering Club121:33+69:06
27Esther Moosberger OLregioolten132:19+79:52
Pretet Frédérique GIVRY SPORT ORIENTATIONMP+ --:--
Anni Jensen Herning O-KlubMP+ --:--

W55 (2.5km / m / 10KT)

1Elizabeth Borchorst Mariager Fjord OK47:19+00:00
2Margrith Hofer OLG Breitsee66:05+18:46
3Helen Törnros Tumba-Mälarhöjden OK66:22+19:03
4Sue Stevens Nebstone67:05+19:46
5Hanne Hovn Poulsen Mariager Fjord OK77:43+30:24
6Joyce Brunton INVOC80:20+33:01
7Rita Baumann Corbus80:53+33:34
8Raija Lappetelainen Hyvinkään Rasti88:51+41:32
9Bente Oestergaard Mariager Fjord OK96:43+49:24
10Caty Dawson Newcastle and Tyneside112:01+64:42
11Christiane Kpokou U.S. St-Egreve112:35+65:16
12Jitka Nedvídková Rozmaryn Litomerice112:37+65:18
Inge Iversen Mariager Fjord OKMP+ --:--
Chantal Magne Nature Orientation Saint EtienMP+ --:--
Marie Noël Hamel Fleurance Loisir Orientation CMP+ --:--

W60 (2.0km / m / 10KT)

1Jill Gorvett Crag Foot Orienteers48:13+00:00
2Marie Sikorova Banik Ostrava50:24+02:11
3Rigmor Schou Mariager Fjord OK51:29+03:16
4Kerstin Frenckner Södertälje-Nykvarn Orientering52:37+04:24
5Elsbeth Hofer SPOBO55:45+07:32
6Annemarie Eglin Corbus59:28+11:15
7Ruth Bieri OLG Immensee59:54+11:41
8Bea Rahm OLG Pfäffikon60:06+11:53
9Seija Hurskainen Valkeakosken Haka61:34+13:21
10Marianne Lykking OK-73 Gladsaxe63:51+15:38
11Annamaria Abram Orienteering Crea Rossa A.S.D.64:05+15:52
12Licia Kalcich GO CAI XXX Ottobre67:22+19:09
13Ellen Thomsen Hjoerring OK, Vendelboerne71:11+22:58
14Lene Bank Hansen Hjoerring OK, Vendelboerne79:56+31:43
15Ildi Komar Herkules83:21+35:08
16Ute Hierzegger Wiener Akadem.TV85:01+36:48
17Leontina Krtenska OK JISKRA NOVÝ BOR96:24+48:11
18Donatella Gratton GO CAI XXX Ottobre99:16+51:03
19Maria Giovanna Sechi A.S.D. Orientisti Mezzaluna118:27+70:14

W65 (2.0km / m / 10KT)

1Birgitt Michel Braunschweiger MTV51:26+00:00
2Jutta Renger Heeressportverein58:39+07:13
3Paula Kyyrönen Rajamäen Rykmentti62:16+10:50
4Dietlinde Venhauer OLC Union Viktring64:12+12:46
5Birgit Grynderup Horsens OK128:33+77:07
Trudi Jahn Braunschweiger MTVMP+ --:--
Marjatta Romula Mesik-JyryMP+ --:--

W70 (2.0km / m / 10KT)

1Barbro Gullberg A.S.D. Orientisti Mezzaluna87:00+00:00

OPEN1 (6.1km / m / 23KT)

1Tibor Golob Mrak OK Azimut106:12+00:00
2Abel Ledesma Xinoxano115:20+09:08

OPEN2 (3.9km / m / 17KT)

1Tamas Toth TTE63:59+00:00
2Miroslav Bialožyt SKOB Beta Třinec73:06+09:07
3Németh Bence Tipo Orienteering Club73:27+09:28
4Jochen Verdeyen Aalborg OK77:46+13:47
5Clarissa Kradischnig OLC Graz81:20+17:21
6Tero Koskinen Turun Suunnistajat91:55+27:56
7Gunther Kradischnig OLC Graz96:34+32:35
8Klara Buchwaldkova No Club97:45+33:46
9Ivuška Mrozková SKOB Beta Třinec112:06+48:07
10Katrin Fillinger Köpenicker Sport Club125:39+61:40
11Fulvio Lenerduzzi OSF146:26+82:27
12Cris Lovell-smith Peninsula and Plains Orienteer150:04+86:05
13Tine Meyhoff Petersen Herlufsholm156:23+92:24
Emily Wall Peninsula and Plains OrienteerMP+ --:--
Kristian Nielsen HerlufsholmMP+ --:--
Raemus M. Hansen HerlufsholmMP+ --:--

OPEN3 (2.9km / m / 8KT)

1Jiří Kuchař SKOB Beta Třinec53:07+00:00
2Marge Anijarv SK Mercury86:12+33:05
3Myriam Vanhorebeek Omega93:29+40:22
4Jean Marc Brisse NOSE133:52+80:45
5Pascali Brisse NOSE136:28+83:21
Judith Borish CascadeMP+ --:--
Felicitas Dersein-Oehmichen ASG Teutoburger WaldMP+ --:--

BEG (2.6km / m / 10KT)

1Tereza Chrastova SK Studenec45:06+00:00
2Juliette Pretet GIVRY SPORT ORIENTATION46:03+00:57
3Lucile Figuiere GIVRY SPORT ORIENTATION46:05+00:59
4Maria Gomboz SSV Hallein-Neualm52:33+07:27
5Liam Thiels Omega53:22+08:16
6Simon Schmutz Leksands OK55:04+09:58
7Luise Oswald HSV Pinkafeld55:15+10:09
8Elfi Berger OLC Berger Ladies103:39+58:33