Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Predgriže, 24. 7. 2009

M10 (1.5km / m / 8KT)

1Mads Skaug OK PAN Aarhus14:07+00:00
2Matias Salonen Rajamäen Rykmentti15:23+01:16
3Lucien Pichard Club des Sports de Montagne de17:13+03:06
4Andreas Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed19:18+05:11
5Jann Andri Küng björnbär ok19:33+05:26
6Anton Silier Järfälla OK20:41+06:34
7Dominic Studer OLG Murten23:44+09:37
8Vaclav Valasek SK Kamenice24:43+10:36
9Hugo Hankovec SK Kamenice24:45+10:38
10Guilhem Haberkorn ADOC36:53+22:46
11Matijs Loeckx Omega41:35+27:28
12Matevž Mlakar OK Azimut57:47+43:40
Michal Bořánek SKI-OB ŠternberkMP+ --:--

M12 (2.1km / m / 10KT)

1Rafael Dobnik OLC Union Viktring24:35+00:00
2Egei Patrik Tipo Orienteering Club25:01+00:26
3Nik Schneider ZELG25:35+01:00
4Ales Kalensky SK Studenec35:37+11:02
5Wout Keuppens Omega37:59+13:24
6Adrien Pichard Club des Sports de Montagne de41:09+16:34
7Jiri Valasek SK Kamenice47:21+22:46
8Tomáš Borovička VSTJ FS Praha51:06+26:31
9Chavée Antoine Club des Sports de Montagne de52:09+27:34
Pekka Leppänen Rasti-JyryMP+ --:--

M14 (2.4km / m / 10KT)

1Samuli Koskinen Turun Suunnistajat21:27+00:00
2Marian Basset Club des Sports de Montagne de22:42+01:15
3Vojtěch Kettner TJ Sokol Hostivice24:28+03:01
4Silas Frederik Thomsen Horsens OK25:46+04:19
5Tóth Adrián Tipo Orienteering Club26:03+04:36
6Evert Leeuws Omega26:08+04:41
7Sandevoir Luc Orientation caennaise26:22+04:55
8Tobia Pezzati Societa Corse d'Orientamento M29:00+07:33
9Chen Shmuely EMEK IZRAEL29:27+08:00
10Magnus Struckmann Braunschweiger MTV30:12+08:45
11Thomas Chabance Nature Orientation Saint Etien30:18+08:51
12Joao Cascalho GAFANHORI31:01+09:34
13Figuiere Romain GIVRY SPORT ORIENTATION32:00+10:33
14Arno Keuppens Omega32:19+10:52
15Michael Rooman TROL Belgium33:28+12:01
16Mathias Peter Sportunion SCHÖKL Graz33:51+12:24
17Ádám Lengyel Tabáni Spartacus SKE35:04+13:37
18Miháczi Ádám Tipo Orienteering Club36:07+14:40
19Dankó Botond Tipo Orienteering Club36:23+14:56
20Paul Pacher Sportunion SCHÖKL Graz38:21+16:54
21Tádé Lakatos Tabáni Spartacus SKE38:46+17:19
22Hajdu Erik Tipo Orienteering Club41:27+20:00
23Etienne Lopez Nature Orientation Saint Etien50:19+28:52
24Nelis Fabré Omega50:38+29:11
25Arttu Kottonen Lynx1:04:47+43:20
Sandro Lippitch HSV Spittal am DrauMP+ --:--

M16 (2.9km / m / 13KT)

1Adam Chloupek SK Studenec26:37+00:00
2Sebastian Torgersen Bakkelaget29:31+02:54
3Matija Razum OK Japetic29:46+03:09
4Stepan Kucera SK Studenec30:41+04:04
5Godefroy Bruno Pole Espoir Fontainebleau32:06+05:29
6Jan Valasek SK Kamenice32:36+05:59
7Ábel Sulyok Tabáni Spartacus SKE32:44+06:07
8Lukáš Kettner TJ Sokol Hostivice33:33+06:56
9Yannis Güdel OLG Murten34:14+07:37
10Tomas Kucera SK Studenec35:15+08:38
11Valentin Téo Pole Espoir Fontainebleau36:11+09:34
12Petr Skyva SKI-OB Šternberk36:32+09:55
13Kryštof Német SKI-OB Šternberk36:47+10:10
14Clément Chataing Nature Orientation Saint Etien37:25+10:48
15Ondrej Semik SK Kamenice37:42+11:05
16Tardy Victor Pole Espoir Fontainebleau39:32+12:55
17Janis Bošs Alnis41:33+14:56
18Maxime Chabance Nature Orientation Saint Etien48:05+21:28
19Mofaz Shmuely EMEK IZRAEL48:11+21:34
20Lucas Dubessy U.S. St-Egreve48:13+21:36
21Jonathan Mothe Nature Orientation Saint Etien57:16+30:39
22Arthur Copin U.S. St-Egreve57:39+31:02
23Rémi Baudot Nature Orientation Saint Etien59:13+32:36
24Marco Dorigo GO CAI XXX Ottobre1:01:45+35:08
25Diego Ruzzier GO CAI XXX Ottobre1:02:03+35:26
26Klemen Verbovšek Orientacijski klub Komenda1:05:51+39:14
27Sacha Bredoux Nature Orientation Saint Etien1:36:59+70:22
28Egils Bošs Alnis1:46:35+79:58

M18 (3.8km / m / 19KT)

1Bonneau Maxime Pole Espoir Fontainebleau38:36+00:00
2Janis Tamuzs OK Mona-Auseklis38:57+00:21
3Kleo Ketonen Orienteringsklubben Orient39:40+01:04
4Gergely Bugar Tabáni Spartacus SKE40:31+01:55
5Melis Toon HAMOK40:40+02:04
5Marek Uvizl SK Studenec40:40+02:04
7Ondřej Doležel SKI-OB Šternberk41:25+02:49
8Kilian Mayer SSV Hallein-Neualm42:11+03:35
9Andrej Borstnik OK Tivoli43:54+05:18
10Giacomo Barbone GO CAI XXX Ottobre44:03+05:27
11Daniel Safka SK Kamenice45:00+06:24
12Krisztián Liszka Tabáni Spartacus SKE45:15+06:39
13Filipe Salgado GAFANHORI49:45+11:09
14Martin Bina MLOK Marianske Lazne50:16+11:40
15Michal Kucera SK Studenec50:33+11:57
16Mikkel Johansen Aalborg OK51:38+13:02
17Michal Kamaryt MLOK Marianske Lazne53:05+14:29
18Narziss Studer CA Rosé57:04+18:28
19Jiri Charvat SK Studenec57:07+18:31
20Jorge Coelho GAFANHORI57:53+19:17
21Matjaž Pahor Orientacijski klub Komenda57:57+19:21
22Gaspard Bredoux Nature Orientation Saint Etien58:20+19:44
23Kristoffer Sloth Aalborg Orienteringsklub59:31+20:55
24Michael Tremul GO CAI XXX Ottobre1:00:17+21:41
25Verdin Paul Hugo GIVRY SPORT ORIENTATION1:02:07+23:31
26Roman Bina MLOK Marianske Lazne1:03:56+25:20
27Pretet Valentin GIVRY SPORT ORIENTATION1:04:25+25:49
28Paulo Falcao GAFANHORI1:08:36+30:00
29David Brulport OTB1:12:56+34:20
30Emil Hansen Mariager Fjord OK1:18:31+39:55
31Michal Kriegelstein MLOK Marianske Lazne1:19:16+40:40
Yan Christan CA RoséMP+ --:--
Marko Orešnik OK TivoliMP+ --:--

M20 (4.0km / m / 19KT)

1Manuel Horta GAFANHORI37:13+00:00
2Jack Wood Edinburgh University Orienteer38:36+01:23
3Olov Ericson Alfta ÖSA OK40:27+03:14
4Tiago Leal GAFANHORI45:40+08:27
5Maël Richard U.S. St-Egreve47:06+09:53
6Francis O'reilly Edinburgh University Orienteer1:01:33+24:20
7Martin Černý KOB Tretra Praha1:03:44+26:31
Gregório Piteira GAFANHORIMP+ --:--

M21A L (4.0km / m / 19KT)

1Andreas Johansson IFK Göteborg34:23+00:00
2Diego Bau ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ35:53+01:30
3David Chatelon Orient' Express 4236:26+02:03
4Jakub Makovský KOB Tretra Praha36:28+02:05
5Tomáš Mbuthaki Veverka Czech national team Z38:42+04:19
6Tomáš Leštínský KOB Dobruška39:26+05:03
7James Lyne Edinburgh University Orienteer39:47+05:24
7Isak Jakobson Tibro orienteringsklubb39:47+05:24
9Petr Hanč STS Chvojkovice Brod40:09+05:46
10Ferenc Mihályi Sirályok SC40:25+06:02
10Karsten Lehman OLV Potsdam40:25+06:02
12Vítězslav Khýn KOB Dobruška40:59+06:36
13Tomáš Nipakitani Petras Czech national team Z42:22+07:59
13Steven Clelland Clydeside Orienteers42:22+07:59
15Tomas Kamaryt MLOK Marianske Lazne43:00+08:37
16Vítězslav Zajíc KOB Tretra Praha43:03+08:40
17Radim Hošek KOB Dobruška43:27+09:04
18Jiří Vincikaitia Andrš Czech national team Z44:22+09:59
19Evaldas Jadenkus OK Fortuna45:12+10:49
20Tomas Chrast SK Studenec45:44+11:21
21Zoltán Gyalog Tabáni Spartacus SKE46:54+12:31
22Vincent Chomette Nature Orientation Saint Etien47:54+13:31
23Dupuy Francis balise orientation albigeoise48:16+13:53
24Andreas Bjärkmar Linköpings Orienteringsklubb49:03+14:40
25Guillaume Manissolle Nature Orientation Saint Etien49:28+15:05
26Andy Jacoud Nature Orientation Saint Etien50:05+15:42
27Lukas Kriz OOB Trebic51:39+17:16
28Kristaps Tamuzs OK Mona-Auseklis51:50+17:27
29Francis Gaine OTB53:06+18:43
30Petr Kolek KOB Dobruška55:59+21:36
31Théo Chabal U.S. St-Egreve56:45+22:22
32Michal Hodek KOB Tretra Praha57:27+23:04
33Primož Mikložič OK Polaris58:19+23:56
34Gheorghe Cionoiu TV Coburg-Neuses1:04:48+30:25
35Jernej Zorman Orientacijski klub Komenda1:09:56+35:33
Petr Skyva SKI-OB ŠternberkMP+ --:--
Martin Janda KOB DobruškaMP+ --:--
Jan Potstejnsky Spolek podorlických běžcůMP+ --:--
Thomas Antoine VO12MP+ --:--
Delage Fabien COTSMP+ --:--

M21A S (3.1km / m / 15KT)

1Rune Rystad Nydalens Skiklub28:47+00:00
2Inge Lindseth Nydalens Skiklub29:10+00:23
3Jeppe Borch Stener OK31:14+02:27
4Andreas Lyngaa Herning O-Klub32:35+03:48
5Andreas Studer OLG Murten33:16+04:29
6Asulv Birkeland Stormoen Birkenes IL34:35+05:48
7Tiago Aires GAFANHORI35:12+06:25
8Juha Suntila Turun Metsänkävijät36:11+07:24
9Bálint Zai Tabáni Spartacus SKE36:34+07:47
10Esben Linde Stener OK36:53+08:06
11Erik Elfverson Almby IK37:02+08:15
12Petr Lepšík NP team37:17+08:30
13Erik Mygind Stener OK37:53+09:06
14Roland Vogl SV Mietraching38:13+09:26
15Kocsik Árpád Tipo Orienteering Club38:37+09:50
16Aurelien Marguier OTB41:15+12:28
17Lasse Staffensen Stener OK42:39+13:52
18Mirko Montibeller Orienteering Crea Rossa A.S.D.44:39+15:52
19Martin Lžíčař KOB Dobruška45:47+17:00
20Molnár Domokos Tipo Orienteering Club46:16+17:29
21Thomas Mühlbacher NF Steiermark47:38+18:51
22Roland Güdel OLG Murten51:01+22:14
23Frederik Loeckx Omega52:02+23:15
24Markus Springer Wiener Gehörlosen Sportclub 1952:53+24:06
25Petr Hankovec SK Kamenice55:34+26:47
26Mogens Finderup OK PAN Aarhus1:08:00+39:13
Florian Schinnerer Wiener Gehörlosen Sportclub 19MP+ --:--

M21B (2.9km / m / 13KT)

1Maris Stabins Jelgava & Gulbene34:54+00:00
2Tanel Saue SK Mercury36:51+01:57
3Dankó Zoltán Tipo Orienteering Club38:02+03:08
4Gombkötő Péter Tipo Orienteering Club38:20+03:26
5Mladen Vukmanovic OK Kapela40:05+05:11
6Lengyel Vilmos Tipo Orienteering Club41:26+06:32
7Dankó István Tipo Orienteering Club42:05+07:11
8Sami Keskimäki Nakkilan Wisa43:42+08:48
9Molnár Attila Tipo Orienteering Club44:14+09:20
10Horst Mayer SSV Hallein-Neualm44:53+09:59
11Vojko Kacin OK Azimut47:03+12:09
12Kare Jensen Herning O-Klub50:50+15:56
13Peter Gardner Edinburgh University Orienteer56:55+22:01
14Gardeur Julien Groupe Ligues58:53+23:59
15Florian Bitzer AS QUETIGNY58:57+24:03
16Jan Hulec Spolek podorlických běžců59:19+24:25
17Nejc Močnik OK Azimut1:00:21+25:27
18Marko Mlakar OK Azimut1:03:18+28:24
19Janno Kivik SK Mercury1:05:17+30:23
20Dennis Sasser Herning O-Klub1:09:15+34:21
21Vit Hulec Spolek podorlických běžců1:13:08+38:14
22Lukas Lazinskas OK Medeina1:16:33+41:39
23Laimonas Krasauskas OK Medeina1:21:59+47:05

M21E (4.3km / m / 20KT)

1Jan Procházka NP team30:06+00:00
2Petr Losman OK 99 HK30:55+00:49
3Oskar Arlebo KFUM Örebro Orientering30:59+00:53
4Oli Johnson South Yorkshire Orienteers31:07+01:01
5Raffael Huber OLJG Holde31:28+01:22
6Martin Grotle Soukup Bakkelaget31:36+01:30
7Lukáš Barták BBA31:56+01:50
8Christian Christensen IFK Göteborg32:05+01:59
9Chris Forne Peninsula and Plains Orienteer32:07+02:01
10Kaspar Hägler OLJG Holde32:17+02:11
11Tue Lassen Stener OK33:04+02:58
12Christian Hohl OLJG Holde33:14+03:08
13Ondrej Pijak BBA34:10+04:04
14Hector Haines Edinburgh University Orienteer34:24+04:18
15Andraž Hribar Leteči Štajerci34:26+04:20
16Johann Tinchant OTB34:51+04:45
17Duncan Coombs EUOC34:56+04:50
18Esa Huttunen Orienteringsklubben Orient35:06+05:00
19Renato Winteler OLG Welsikon35:07+05:01
20Ola Lindqvist Nydalens Skiklub35:19+05:13
21Petr Žaloudek NP team35:29+05:23
22Miroslav Kovar NP team35:49+05:43
23Stepan Dlabaja BBA36:02+05:56
24Vojtech Hora Praga Praha36:09+06:03
25Clement Valla Nature Orientation Saint Etien36:26+06:20
26Jiri Krejcik NP team36:29+06:23
27Fabrice Vannier CSLG MELUN36:40+06:34
28Geir Moholdt Nydalens Skiklub36:48+06:42
29Thibaut Magne Nature Orientation Saint Etien36:56+06:50
30Jure Zmrzlikar Orientacijski klub Komenda37:12+07:06
31Pavel Kosarek SK Jamnice37:16+07:10
32Emil Thorsen Stener OK37:20+07:14
33Jan Tore Ludvigsen Nydalens Skiklub37:42+07:36
34James Tullie Edinburgh University Orienteer38:49+08:43
35Yann Locatelli Club Sportif EMHM38:57+08:51
36Andreas Davidsson OK Klemmingen39:16+09:10
37Patrick Saile Wellington Ranges Orienteering39:25+09:19
38Tomas Johansson IFK Umea39:28+09:22
39Greg Barbour Egmont Orienteering Club NZ39:46+09:40
40Anders B. Oksenholt Nydalens Skiklub39:52+09:46
41Ben Stevens Nebstone40:19+10:13
42Jonas Munthe Mariager Fjord OK40:24+10:18
43Alastair Brunton Wing OK40:41+10:35
44Julien Merle Nature Orientation Saint Etien41:00+10:54
45Tobias Thorsson IK Trenne Ullared41:44+11:38
46Marten Bäckman Orienteringsklubben Orient41:51+11:45
47Sebastian Cionoiu TV Coburg-Neuses41:57+11:51
48Ctibor Sysel Praga Praha42:10+12:04
49Marcus Hardt KFUM Örebro Orientering42:11+12:05
50Per Forsgren Tumba-Mälarhöjden OK42:12+12:06
51Dries Van Der Kleij SLOK42:16+12:10
52J-baptiste Guy Nature Orientation Saint Etien43:34+13:28
53Neil Marston Nydalens Skiklub43:53+13:47
54Mathieu Kern-gillard Club des Sports de Montagne de44:54+14:48
55Emmanuel Leplat Nature Orientation Saint Etien46:01+15:55
56Feneuil Joseph Groupe Ligues46:18+16:12
57Thomas Van Der Kleij SLOK47:01+16:55
58Frantisek Pasek SK Kamenice47:10+17:04
59Lasse Groen Mariager Fjord OK47:31+17:25
60Ondrej Sysel Praga Praha47:47+17:41
61Blum Simon Pole Espoir Fontainebleau48:01+17:55
62Joost Talloen Omega48:37+18:31
63Eduard Perković OK Bjelovar48:40+18:34
64Simon Gardner Edinburgh University Orienteer48:42+18:36
65Danijel Katalenić OK Bjelovar51:12+21:06
66Nuno Pedro Clube de Aventura e Orientaçao55:10+25:04
67Petr Jahn NP team57:15+27:09
68Andrew Brunton Auld Reekie Orienteering Socie59:22+29:16
Gjermund Glesnes Nydalens SkiklubMP+ --:--

M35 (4.0km / m / 19KT)

1Mikko Salonen Rajamäen Rykmentti33:26+00:00
2Esa Orava Rastivarsat34:16+00:50
3Nikolay Sytov Mosmeridian35:51+02:25
4Joachim Stamer MTK Bad Harzburg36:10+02:44
5Gilles Perrin Nature Orientation Saint Etien39:24+05:58
6Bernhard Venhauer OLC Union Viktring39:43+06:17
7Kestutis Jokubauskis Telsiai OK40:38+07:12
8Mark Stodgell Walton Chasers40:51+07:25
9Jens Struckmann Braunschweiger MTV42:26+09:00
10Jari Johansson Orienteringsklubben Orient43:03+09:37
11Danilo Piht SK Mercury44:22+10:56
12Peter Viskup Slavia ZU Zilina44:25+10:59
13Tomas Sikora Slavia ZU Zilina45:07+11:41
14Margus Klementsov SK Mercury46:14+12:48
15Roel Van De Moortel Omega46:43+13:17
16Petr Baldrian Praga Praha47:36+14:10
17Gunther Deferme HAMOK50:32+17:06
18Olivier De Smul Omega53:54+20:28
19Fredrik Huldt Tumba-Mälarhöjden OK57:45+24:19
20Ronny Timmers HAMOK58:46+25:20
21Regis Gaydon Club des Sports de Montagne de58:50+25:24
22Pierre-Yves Meyer Bonne Athlétic Club - Course d59:28+26:02
23Roman Krtensky OK JISKRA NOVÝ BOR1:04:12+30:46
24Marco Jacobs Borasca1:39:23+65:57
Stéphane Dabin Nature Orientation Saint EtienMP+ --:--
Akseli Ahtiainen Kalevan RastiMP+ --:--

M40 (3.8km / m / 19KT)

1Bo Simonsen FIF Hilleroed32:12+00:00
2Pascal Lassalle CO Amberieu37:23+05:11
3Thomas Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed38:06+05:54
4Petr Vobornik SK Chotebor38:07+05:55
5Jurg Niggli Orientation Haut-Jura39:09+06:57
6Bruno Haberkorn ADOC40:16+08:04
7Rudy Rooman TROL Belgium41:41+09:29
8Herwig Allwinger OK Brezice43:16+11:04
9Egei Tamás Tipo Orienteering Club45:31+13:19
10Dr Brendan O'brien Kerry Orienteers45:49+13:37
11Miháczi Zoltán Tipo Orienteering Club46:03+13:51
12Figuiere Pascal GIVRY SPORT ORIENTATION46:05+13:53
13Petr Henych VSK Slavia TU Liberec47:52+15:40
14Petr Valasek SK Kamenice48:29+16:17
15Arne Martin Torgersen Bakkelaget48:39+16:27
16Kent Lodberg OK PAN Aarhus49:22+17:10
17Paulet Damien Dauphiné Orientation50:10+17:58
18Kenneth Skaug OK PAN Aarhus51:13+19:01
19Thierry Droin Nature Orientation Saint Etien53:14+21:02
20Faggyas László Tipo Orienteering Club1:00:25+28:13
21Igor Boncina OK Azimut1:01:27+29:15
22Jan Zanda SK Chotebor1:01:34+29:22
23Matthias Taurit F.S.V. Blau-Weiß 90 Stadtilm e1:01:59+29:47
24Gilles Longeres CO Amberieu1:02:35+30:23
25Milos Kamaryt MLOK Marianske Lazne1:03:45+31:33
26Miroslav Dedek MLOK Marianske Lazne1:05:38+33:26
27Karl Keuppens Omega1:08:52+36:40
28Günther Rosenkranz OL Andritz1:11:21+39:09
29Christophe Robichon Club des Sports de Montagne de1:16:22+44:10
30Lars Carlsson Vallentuna-Össeby OL1:20:37+48:25
31Jacotot Christophe AS QUETIGNY1:20:45+48:33
32Chavée Philippe Club des Sports de Montagne de1:27:04+54:52
33Pavel Bina MLOK Marianske Lazne1:30:37+58:25
34Piero Labanti GOK Milan Team1:48:35+76:23
Marco Giovannini Rusky Orienteering TeamMP+ --:--
Stefano Galletti GOK Milan TeamMP+ --:--
Jonas Eklund Vallentuna-Össeby OLMP+ --:--

M45 (3.5km / m / 17KT)

1Leo Pyymäki Espoon Suunta31:07+00:00
2Bart Van De Moortel Omega35:58+04:51
3Petr Kozina Praga Praha37:19+06:12
4Ivo Novák Praga Praha37:23+06:16
5Siegfried Opetnik HSV Bleiburg38:15+07:08
6Frank Steiner Järfälla OK38:56+07:49
7Silvio Vicari CO UTOE Bellinzona39:57+08:50
8Juhász Miklós Tipo Orienteering Club40:14+09:07
9Gillard Hugues Groupe Ligues40:20+09:13
10Luc Melis HAMOK40:49+09:42
11David Hrabanek Praga Praha41:20+10:13
12Wiet Laenen HAMOK41:52+10:45
13Sandevoir Benoit Orientation caennaise42:09+11:02
14Kenneth Daly Interlopers44:32+13:25
15Torben Utzon Stener OK44:39+13:32
16Guido Verdeyen Omega44:49+13:42
17André Wirz Swiss O Tours46:03+14:56
18Gerhard Kellner OL HSV Wr. Neustadt46:42+15:35
19Pekka Pajuoja Lynx47:36+16:29
20Jan Pribik Praga Praha49:12+18:05
21Filippo Pezzati Societa Corse d'Orientamento M50:45+19:38
22David Hunt Bristol Orienteering Klub50:46+19:39
23Alan Honey Bristol Orienteering Klub52:08+21:01
24Viesturs Tamuzs OK Mona-Auseklis52:28+21:21
25Roch Christan CA Rosé52:34+21:27
26Rudi Aerts Omega52:40+21:33
27Milan Borovicka VSTJ FS Praha54:29+23:22
28Pavel Kettner TJ Sokol Hostivice54:38+23:31
29Jan Lemmens Omega56:36+25:29
30Georg Pregartner OLC Rudersdorf57:09+26:02
31Olivier Basset Club des Sports de Montagne de57:13+26:06
32Roberto Moretti Polisportiva Castello1:01:41+30:34
33Aleš Borštnik OK Tivoli1:08:36+37:29
34Sladič Roman OK Perkmandeljc Trbovlje1:11:01+39:54
35Marc Meeuwssen HAMOK1:11:16+40:09
36Bruno Bredoux Nature Orientation Saint Etien1:14:36+43:29
37Pierre Mothe Nature Orientation Saint Etien1:19:58+48:51
38Danny Swerts HAMOK1:26:25+55:18
39Petr Černý OOB Albrechtice nad Orlicí1:43:11+72:04
40Pretet Jean Claude GIVRY SPORT ORIENTATION2:13:38+102:31
41Verdin Serge GIVRY SPORT ORIENTATION2:21:47+110:40
Dirk Fabré OmegaMP+ --:--

M50 (3.1km / m / 15KT)

1Thomas Ericson Alfta ÖSA OK30:53+00:00
2Robert Daly Interlopers31:54+01:01
3Hannes Pacher Sportunion SCHÖKL Graz32:43+01:50
4Johnny Junegard Tullinge SK32:53+02:00
5Sönke Bandixen OLG Pfäffikon / OLG Chur33:43+02:50
6Ivan Uvizl SK Studenec33:47+02:54
7Jarmo Lehto Vehkalahden Veikot34:11+03:18
8Markus Küng björnbär ok35:41+04:48
9Bernard Peissard OLC SKOG FRIBOURG37:12+06:19
10Kevin Lomas Nottingham Orienteering Club.39:27+08:34
11Christian Cachard Club des Sports de Montagne de40:30+09:37
12Hermet André Pole Espoir Fontainebleau40:59+10:06
13Günther Dobnik OLC Union Viktring41:36+10:43
14Denys Schmitt U.S. St-Egreve43:13+12:20
15Gerrit Van De Riet OLifant43:17+12:24
16Ilkka Ojapalo Rajamäen Rykmentti43:57+13:04
17Ole Jensen Mariager Fjord OK44:52+13:59
18Roger Coombs Mar Orienteering Club45:55+15:02
19Stephan Krämer TV Coburg-Neuses45:58+15:05
20Egon Sloth Aalborg Orienteringsklub47:12+16:19
21Vladimir Jaros Sokol Dobrichovice47:23+16:30
22Cesare Tarrabochia CAI XXX Ottobre48:29+17:36
23Soren Munthe Mariager Fjord OK48:43+17:50
24Hannu Kottonen Lynx50:15+19:22
25Sandy Burgon Bristol Orienteering Klub50:51+19:58
26Povl Hansen Mariager Fjord OK51:32+20:39
27Jens Christensen Mariager Fjord OK52:58+22:05
28Helge Soegaard Mariager Fjord OK53:02+22:09
29Gert Rebsdorf Mariager Fjord OK55:10+24:17
30Chris Addiers Omega55:42+24:49
31Marco Ongaro US Primiero San Martino56:30+25:37
32Fulvio Pacor SSD GAJA58:51+27:58
33Wolfgang Gartlgruber hsv pink58:58+28:05
34Joern Blom Mariager Fjord OK59:15+28:22
35Leloup Philippe Groupe Ligues1:02:45+31:52
36Peter Foster BGS Orienteers1:03:45+32:52
37Enri Chabal U.S. St-Egreve1:04:15+33:22
38Alberto Ghezzi Polisportiva Castello1:06:15+35:22
39Petr Junek SK Studenec1:07:25+36:32
40Johan Verwaest TROL Belgium1:20:27+49:34
41Herbert Lippitch HSV Spittal am Drau1:21:36+50:43
42Etienne De Canne Omega1:30:44+59:51
43Willy Opdekamp Borasca1:40:14+69:21
Johan Claes BorascaMP+ --:--
Carlos Monteiro COC - Clube Orientaçao do CentMP+ --:--

M55 (3.1km / m / 16KT)

1Vesa Tervo Rajamäen Rykmentti34:33+00:00
2Jean-luc Cuche Care-Vevey Orientation37:42+03:09
3Peter Andres OLG Pfäffikon / OLG Chur38:03+03:30
4Jos Gilot Kempische Oriëntatielopers40:30+05:57
5Tomas Babicky Rozmaryn Litomerice45:17+10:44
6Papillon Daniel AS QUETIGNY46:12+11:39
7Staffan Törnros Tumba-Mälarhöjden OK46:28+11:55
8František Wald Praga Praha49:10+14:37
9Jens Jorgen Jensen Herning O-Klub51:50+17:17
10Hervé Bodelet Nature Orientation Saint Etien52:43+18:10
11Poul Egander Groen Mariager Fjord OK55:19+20:46
12Reinhard Lamprecht LZ OMAHA55:38+21:05
13Flemming Sasser Herning O-Klub56:29+21:56
14Keld Oestergaard Mariager Fjord OK57:23+22:50
15Torben Isen Herning O-Klub57:54+23:21
15Henrik Dagsberg Horsens OK57:54+23:21
17Helge Poulsen Mariager Fjord OK1:00:36+26:03
18Karl Pongratz HSV Pinkafeld1:00:58+26:25
19Vlado Sedej OK Azimut1:10:09+35:36
20Charles Nelson Harlequins OC1:10:12+35:39
21Asher Shmuely EMEK IZRAEL1:11:21+36:48
22Pentti Kakkinen Kalevan Rasti1:12:43+38:10
23Jens-jörgen Lyngaa Herning O-Klub1:13:20+38:47
24Janko Lapajne OK Azimut1:14:58+40:25
25Reinhard Laabs ASG Teutoburger Wald1:16:48+42:15
26Miro Cvirn OK Tivoli1:38:38+64:05
27Glatigny Josy Balise 101:53:18+78:45
28Vincent Margelidon Nature Orientation Saint Etien2:05:32+90:59
Niels Jorgen Iversen Mariager Fjord OKMP+ --:--
Dario Citterico Polisportiva CastelloMP+ --:--

M60 (3.1km / m / 18KT)

1Moosberger Max OLregioolten35:42+00:00
2Juhani Nippala Rasti-Jyry39:25+03:43
3Peter Gorvett Crag Foot Orienteers39:27+03:45
4Heikki Kyyrönen Rajamäen Rykmentti41:21+05:39
5Miroslav Sikora Banik Ostrava43:10+07:28
6Jiri Gurka ASKOE Henndorf44:18+08:36
7Wilhelm Grabenhofer LZ OMAHA45:19+09:37
8Petr Valter KBP Praha46:20+10:38
9Juhani Kytöjoki Rasti-Jyry47:51+12:09
10Ove Thorrson IK Trenne Ullared48:39+12:57
11Noldi Schneider ZELG49:24+13:42
12Hansjoerg Suter CA Rosé49:48+14:06
13Urs Schmutz Leksands OK49:55+14:13
14Dery Serge Balise 1050:14+14:32
15Aku Hurskainen Valkeakosken Haka51:09+15:27
16Tuomo Romula Mesik-Jyry51:57+16:15
17Georges Timmermans Kempische Oriëntatielopers52:58+17:16
18Carl Malling Randers OK54:40+18:58
19Rimvydas Kutka OK Medeina55:13+19:31
20Bela Komar Herkules56:31+20:49
21Roy Dawson Newcastle and Tyneside56:56+21:14
22Marcel Janssen Kempische Oriëntatielopers1:00:56+25:14
23Tapio Reijula Mesik-Jyry1:02:32+26:50
24Jaromír Schling OK Jihlava1:02:37+26:55
25Jequel Yann Groupe Ligues1:03:13+27:31
26Errol Pittet OLG Breitsee1:07:00+31:18
27Seppo Keskimäki Nakkilan Wisa1:10:01+34:19
28Terenzio Goffred Biserna A.S.D. Orientisti Mezzaluna1:10:16+34:34
29Lars Marsell Södertälje-Nykvarn Orientering1:11:24+35:42
30Bernard Magne Nature Orientation Saint Etien1:12:43+37:01
31Henri Mascarell Club des Sports de Montagne de1:13:01+37:19
32Neil Croasdell East Pennine Orienteering Club1:17:09+41:27
33Henning Vide Petersen Horsens OK1:18:52+43:10
34Jean-louis Blein Fleurance Loisir Orientation C1:54:27+78:45
Rahm Walter OLG PfäffikonMP+ --:--

M65 (2.6km / m / 12KT)

1Kurt Huber SPOBO30:52+00:00
2Arne Grondahl Sollerod OK34:07+03:15
3Reijo Haaja Valkeakosken Haka34:32+03:40
4Arvo Jonkka RastiKarhut39:24+08:32
5Otto Venhauer OLC Union Viktring40:00+09:08
6Arne Pedersen Mariager Fjord OK40:45+09:53
7Osmo Peitsala HS-Espoo43:56+13:04
8Ole F. Thomsen Hjoerring OK, Vendelboerne44:06+13:14
9Ernst Baumann Corbus46:36+15:44
10Winfried Rode Ski-Club Helsa e.V.47:11+16:19
11Reijo Seitajoki Mesik-Jyry48:20+17:28
12Hans Baumann Swiss O Tours48:27+17:35
13Giancarlo Gozzer Orienteering Crea Rossa A.S.D.49:21+18:29
14Christian Studer OLG Murten49:55+19:03
15Kurt Heimoz Swiss O Tours56:22+25:30
16Peter Eglin Corbus56:45+25:53
17Herwig Hierzegger Wiener Akadem.TV59:06+28:14
18Reinhard Jahn Braunschweiger MTV1:02:00+31:08
19Knud Lykking OK-73 Gladsaxe1:04:29+33:37
20Edi Baumann Swiss O Tours1:07:59+37:07
21Atis Anze Jelgava & Gulbene1:11:17+40:25
22Walter Bieri OLG Immensee1:13:43+42:51
23Finn Grynderup Horsens OK1:23:26+52:34

M70 (2.6km / m / 12KT)

1Jaroslav Krtensky OK JISKRA NOVÝ BOR44:11+00:00
2Urban Gullberg A.S.D. Orientisti Mezzaluna46:56+02:45
3Alex Kerr Greater Vancouver Orienteering48:35+04:24
4Fausto Tettamanti Societa Corse d'Orientamento M49:35+05:24
5Giorgio Tettamanti Societa Corse d'Orientamento M50:03+05:52
6Pentti Koponen Espoon Suunta52:41+08:30
7Pavel Masek OK JISKRA NOVÝ BOR56:39+12:28
8Eberhard Höfer ASG Teutoburger Wald56:53+12:42
9Henri Repond Care-Vevey Orientation1:05:22+21:11
Herwig Renger HeeressportvereinMP+ --:--

W10 (1.5km / m / 8KT)

1Annika Simonsen FIF Hilleroed16:30+00:00
2Jerneja Slapnik Anžur Orientacijski klub Komenda18:49+02:19
3Siiri Koskinen Turun Suunnistajat22:33+06:03
4Ems De Smul Omega23:37+07:07
5Tóth Blanka Tipo Orienteering Club26:08+09:38
6Anni Berger OLC Berger Ladies26:26+09:56
7Hannah Thiels Omega29:18+12:48
8Siri Simonsen FIF Hilleroed31:22+14:52
9Holly Stodgell Walton Chasers34:10+17:40
10Pia Ocvirk OK Japetic40:04+23:34

W12 (2.1km / m / 10KT)

1Solene Droin Nature Orientation Saint Etien29:38+00:00
2Elena Pezzati Societa Corse d'Orientamento M29:56+00:18
3Rikke Ivarsen OK PAN Aarhus30:06+00:28
4Caroline Finderup OK PAN Aarhus35:58+06:20
5Fanny Güdel OLG Murten37:54+08:16
6Marlene Berger OLC Berger Ladies38:58+09:20
7Frida Junegard Tullinge SK39:38+10:00
8Inka Salonen Rajamäen Rykmentti41:12+11:34
9Katjuša Poljanšek OK Azimut41:53+12:15
10Juliette Basset Club des Sports de Montagne de43:05+13:27
11Lena Mathys ZELG44:51+15:13
12Hajdu Frida Tipo Orienteering Club45:41+16:03
13Karolina Tauchmanova SK Studenec1:10:08+40:30
14Adela Novakova Praga Praha1:14:24+44:46

W14 (2.2km / m / 10KT)

1Karolina Bořánková SKI-OB Šternberk22:51+00:00
2Marie Prochazkova Sokol Dobrichovice26:22+03:31
3Katerina Pavlu Praga Praha27:23+04:32
4Chloé Haberkorn ADOC27:48+04:57
5Zuzana Kozinova Praga Praha29:15+06:24
6Klára Hrabánková Praga Praha30:56+08:05
7Faggyas Réka Tipo Orienteering Club30:58+08:07
8Elke Verdeyen Omega31:57+09:06
9Rebeka Vesela SK Kamenice33:57+11:06
10Ines Catalao GAFANHORI35:35+12:44
11Rute Coradinho GAFANHORI42:02+19:11
12Ana Anjos GAFANHORI42:36+19:45
13Claudia Rooman TROL Belgium42:43+19:52
14Verdin Alix GIVRY SPORT ORIENTATION44:40+21:49
15Egei Petra Tipo Orienteering Club45:15+22:24
16Faggyas Petra Tipo Orienteering Club45:59+23:08
17Joana Palhinha GAFANHORI46:08+23:17
18Lucie Pacholikova SK Studenec47:00+24:09
19Molinier Caroline Groupe Ligues54:51+32:00
20Martina Palusa GO CAI XXX Ottobre1:01:44+38:53
21Bertille Brisse Nature Orientation Saint Etien1:05:28+42:37

W16 (2.4km / m / 10KT)

1Isia Basset CSM Rilleux26:26+00:00
2Pavla Mrazova Sokol Dobrichovice27:13+00:47
3Anna Kozinova Praga Praha27:59+01:33
4Salla Koskinen Turun Suunnistajat28:53+02:27
5Marta Foruasier Semiperdo Orienteering Maniago29:02+02:36
6Lucija Telisman Sportunion SCHÖKL Graz29:04+02:38
7Lisa Pacher Sportunion SCHÖKL Graz30:22+03:56
8Rita Rodrigues GAFANHORI30:58+04:32
9Gaëlle Christan CA Rosé31:31+05:05
10Miháczi Diána Tipo Orienteering Club31:43+05:17
11Annika Kottonen Lynx31:54+05:28
12Valerie Kamererova SK Kamenice33:26+07:00
13Alena Vobornikova SK Chotebor34:22+07:56
14Sindija Širaka Alnis35:02+08:36
15Hajdu Dorisz Tipo Orienteering Club37:02+10:36
16Faggyas Eszter Tipo Orienteering Club38:41+12:15
17Katerina Duchacova SK Studenec39:41+13:15
18Marine Christan CA Rosé42:54+16:28
19Eva Arhar Sportunion SCHÖKL Graz43:18+16:52
20Jana Borovičková VSTJ FS Praha45:11+18:45
21Vendula Kalenska SK Studenec46:35+20:09
22Margherita Ruzzier GO CAI XXX Ottobre55:32+29:06
23Anna Tamuza OK Mona-Auseklis55:44+29:18

W18 (3.1km / m / 15KT)

1Claire Sandevoir Orientation caennaise34:47+00:00
2Ausrine Kutkaite OK Medeina35:26+00:39
3Sarka Rusa SK Kamenice38:19+03:32
4Vilma Lamminpää Orienteringsklubben Orient41:27+06:40
5Anna Panochova SK Kamenice42:20+07:33
6Marlies Berger OLC Berger Ladies44:39+09:52
7Lucia Mackova SK Kamenice46:33+11:46
8Barbora Beranová BBA48:17+13:30
9Ana Coradinho GAFANHORI48:57+14:10
10Kelly Ertel Nature Orientation Saint Etien52:41+17:54
11Jana Beranová NP team55:11+20:24
12Lena Coradinho GAFANHORI56:07+21:20
13Maddalena Zupin GO CAI XXX Ottobre58:39+23:52
14Claire Chabal U.S. St-Egreve58:45+23:58
15Valeria Grisoni Semiperdo Orienteering Maniago1:00:01+25:14
16Sien Verdeyen Omega1:00:22+25:35
17Alessia Albano GO CAI XXX Ottobre1:01:20+26:33
18Ines Pinto GAFANHORI1:01:40+26:53
19Alessia Lorgio GO CAI XXX Ottobre1:08:02+33:15
20Isabel Salgado GAFANHORI1:28:11+53:24
21Sofia Sidonio GO CAI XXX Ottobre1:40:46+65:59
Emeline Gounand OTBDNF+ --:--

W20 (3.1km / m / 17KT)

1Holly Kuestner Cascade36:16+00:00
2Hilla Lamminpää Orienteringsklubben Orient41:14+04:58
3Tori Borish Cascade41:37+05:21
4Malin Jacobsson OK Rodhen43:32+07:16
5Tereza Precechtelova SK Kamenice44:54+08:38
6Dana Jiříková KOB Tretra Praha47:36+11:20
7Dana Kettnerová TJ Sokol Hostivice47:54+11:38
8Kateřina Zamazalová KOB Tretra Praha48:21+12:05
9Tanja Pretnar OK Azimut52:23+16:07
10Tereza Bialožytová SKOB Beta Třinec54:13+17:57

W21A L (3.1km / m / 16KT)

1Miek Fabré Omega36:45+00:00
2Kim Geypen Omega37:15+00:30
3Ane Linde Stener OK38:11+01:26
4Jitka Svobodova Sokol Dobrichovice39:28+02:43
5Kristýna Skyvová SKI-OB Šternberk40:03+03:18
6Marie Hulkova Start Nachod41:28+04:43
7Zuzana Prochazkova NP team41:39+04:54
8Cécile Papillon AS QUETIGNY43:28+06:43
9Lucie Gabrovská KOB Tretra Praha44:52+08:07
10Lenka Ratkovska OOB Trebic45:05+08:20
11Dagmar Potstejnska Spolek podorlických běžců45:25+08:40
12Esther Stamer MTK Bad Harzburg45:33+08:48
13Dita Štěpánová KOB Dobruška45:58+09:13
14Aurore Royer Nature Orientation Saint Etien46:55+10:10
15Alice Dal Bello ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ46:56+10:11
16Alena Peterová KOB Dobruška49:32+12:47
17Nancy Wenderickx HAMOK1:00:33+23:48
18Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda1:22:41+45:56
Marie Noelle Legendre Nature Orientation Saint EtienMP+ --:--

W21A S (2.6km / m / 12KT)

1Marie Žabková SKOB Beta Třinec27:57+00:00
2Pavla Bhutakiani Smutná Czech national team Z31:06+03:09
3Una Glende Janson Kristiansand OK35:06+07:09
4Lux Andrea Tipo Orienteering Club36:39+08:42
5Kati Tschischkale OLV Potsdam38:21+10:24
6Tiphaine Lazard OTB38:27+10:30
7Farkas Fruzsina Tipo Orienteering Club38:58+11:01
8Michaela Špicarová NP team39:23+11:26
9Ingrid Vehlmann SK Mercury40:02+12:05
10Heidi Prits SK Mercury40:41+12:44
11Kamila Knoblochová NP team41:07+13:10
12Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf42:16+14:19
13Rácz Mónika Tipo Orienteering Club43:48+15:51
14Pelhős Lívia Tipo Orienteering Club43:52+15:55
15Dovile Kutkaite OK Medeina44:12+16:15
16Sonja Venhauer Wiener Gehörlosen Sportclub 1944:15+16:18
17An Frederickx SLOK44:20+16:23
18Alexandra Studer OLG Murten45:48+17:51
19Anneli Pello SK Mercury46:00+18:03
20Lengyel Andrea Tipo Orienteering Club47:00+19:03
21Séverine Longeres CO Amberieu50:27+22:30
22Lenka Hankovcova SK Kamenice51:38+23:41
23Fiona O'brien Kerry Orienteers54:28+26:31
24Priou Claire AS QUETIGNY55:22+27:25
25Ângela Pedro Clube de Aventura e Orientaçao55:52+27:55
26Karin Vogl SV Mietraching59:23+31:26
27Hedi Berger OLC Berger Ladies1:04:24+36:27
Tóth Eszter Tipo Orienteering ClubMP+ --:--

W21B (2.2km / m / 10KT)

1Prinzhausen Judit Tipo Orienteering Club30:32+00:00
2Gerda Sirma Jelgava & Gulbene34:31+03:59
3Barbara Studer OLG Murten35:10+04:38
4Hermine Henecker Wiener Gehörlosen Sportclub 1937:16+06:44
5Claudia Wirz Swiss O Tours38:58+08:26
6Yelitza Jaramillo Nydalens Skiklub40:05+09:33
7Jenni Helava Nakkilan Wisa40:26+09:54
8Agnes Tissot CA Rosé40:52+10:20
9Sofia Jonsson Herning O-Klub42:06+11:34
10Christiane Studer OLG Murten43:07+12:35
11Carmen Hiebl Wiener Gehörlosen Sportclub 1945:19+14:47
12Tóth - Buschmann Ilka Tipo Orienteering Club55:25+24:53
13Emilia Arcaleni Polisportiva Castello55:47+25:15
14Anett Dobróka Tabáni Spartacus SKE1:07:25+36:53
15Petra Schinnerer Wiener Gehörlosen Sportclub 191:09:46+39:14
Ditte Sondergaard Stener OKMP+ --:--

W21E (3.2km / m / 18KT)

1Dodin Celine Hautes-Vosges Orientation28:58+00:00
2Nicole Ragvin Nydalens Skiklub29:00+00:02
3Helen Palmer Wing OK29:49+00:51
4Capucine Vercellotti OTB30:11+01:13
5Sofia Forsgren OK Skogsfalken30:26+01:28
6Marte Balchen Bakkelaget30:37+01:39
7Charlotte Bouchet Nature Orientation Saint Etien30:43+01:45
8Hollie Orr Edinburgh University Orienteer31:06+02:08
9Jessica Halliday Edinburgh University Orienteer31:16+02:18
10Kirti Rebane SK Mercury31:20+02:22
11Monika Doležalová SK Kamenice31:53+02:55
12Elisabeth Ingvaldsen Nydalens Skiklub32:05+03:07
13Martina Uvizlova SK Studenec32:31+03:33
14Vendy Dolezalova OK 99 HK34:00+05:02
15Jenny Johnson South Yorkshire Orienteers34:24+05:26
16Valerie Suter CA Rosé35:03+06:05
17Lucile Chatelon Orient' Express 4235:21+06:23
18Barbora Baldrianová Praga Praha35:28+06:30
19Kristina Roberto OK Linné36:09+07:11
20Gry Johannsen Stener OK37:24+08:26
21Alena Neradova SK Kamenice37:28+08:30
22Joanna Halliday Edinburgh University Orienteer37:36+08:38
23Ylva Ericson Alfta ÖSA OK37:59+09:01
24Ellen Ericson Alfta ÖSA OK38:29+09:31
25Rasa Ivanauskaite OK Fortuna38:58+10:00
26Iva Kosarkova OK Sparta Praha39:09+10:11
27Raquel Costa GAFANHORI39:16+10:18
28Rachel Smirthwaite Edinburgh University Orienteer40:02+11:04
29Gitte Mygind Stener OK40:38+11:40
30Marte Ulvestad Heming/Njard OL40:39+11:41
31Giedre Seskeviciute OK Medeina42:34+13:36
32Vinka Kvočić OK Kapela45:12+16:14
33Irina Naghibina Association Sports Orienteerin47:23+18:25
34Olesea Manchevici Association Sports Orienteerin56:36+27:38
Marie Jacobsson OK RodhenMP+ --:--

W35 (3.1km / m / 17KT)

1Ursina Mathys ZELG35:41+00:00
2Heidi Salonen Rajamäen Rykmentti39:30+03:49
3Veerle Tulleneers Omega41:44+06:03
4Jitka Klinkerova SK Kamenice42:27+06:46
5Anatina Schoop Küng björnbär ok42:41+07:00
6Stéphanie Varron AS Institut Geographique Natio46:02+10:21
7Claude Guidi Bonne Athlétic Club - Course d46:29+10:48
8Eva Ocvirk OK Japetic48:41+13:00
9Tünde Allwinger OK Brezice49:11+13:30
10Cath Williams Walton Chasers54:20+18:39
11Tine Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed55:49+20:08
12Lenka Borovičková VSTJ FS Praha57:19+21:38
13Ellen De Bie Omega58:18+22:37
14Andreja Anžur Orientacijski klub Komenda58:50+23:09
15Monika Pribikova Praga Praha1:03:44+28:03
15Anne Johansson Orienteringsklubben Orient1:03:44+28:03
17Siiri Mustkivi SK Mercury1:05:14+29:33
18Andrea Rass-Venhauer OLC Union Viktring1:10:35+34:54
19Roberta Borroni GOK Milan Team1:10:51+35:10
20Simona Weber F.S.V. Blau-Weiß 90 Stadtilm e1:15:12+39:31
21Jeanette Finderup OK PAN Aarhus1:16:44+41:03
22Katerina Kalenska SK Studenec1:50:25+74:44

W40 (3.1km / m / 15KT)

1Michela Conti CO UTOE Bellinzona37:00+00:00
2Anna-Karin Schmutz Leksands OK37:54+00:54
3Wengrin Ágnes Tipo Orienteering Club38:35+01:35
4Jana Kozinova Praga Praha38:41+01:41
5Olivier Sandra Groupe Ligues40:06+03:06
6Valérie Haberkorn ADOC40:39+03:39
7Meieli Sieber CA Rosé41:16+04:16
8Kristel Mertens TROL Belgium43:20+06:20
9Dunja Van De Riet OLifant44:04+07:04
10Antoine Christine Orientation caennaise44:56+07:56
11Gislind Berger OLC Berger Ladies48:32+11:32
12Päivi Orava Rastivarsat48:35+11:35
13Andrea Silier Järfälla OK49:04+12:04
14Sandra Simonsen FIF Hilleroed49:50+12:50
15Zuzana Henychova VSK Slavia TU Liberec50:08+13:08
16Liisa Rihko-struckmann Braunschweiger MTV51:02+14:02
17Annika Von Schoultz Braunschweiger MTV51:12+14:12
18Anabela Vieito COC - Clube Orientaçao do Cent54:20+17:20
19Lenka Kettnerová TJ Sokol Hostivice54:35+17:35
20Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz54:41+17:41
21Cristina Grabar US Primiero San Martino55:35+18:35
22Holper Antónia Tipo Orienteering Club57:06+20:06
23Martina Kamarytova MLOK Marianske Lazne58:17+21:17
24Eva Semikova SK Kamenice58:53+21:53
25Agnes Cseresnyes Tipo Orienteering Club58:57+21:57
26Eva Vobornikova SK Chotebor1:00:04+23:04
27Veronika Pavlu Praga Praha1:00:05+23:05
28Pirjo Pyymäki Espoon Suunta1:00:34+23:34
29Pavla Mrazova Sokol Dobrichovice1:01:04+24:04
30Marijs Vandeweyer HAMOK1:01:53+24:53
31Katerina Binova MLOK Marianske Lazne1:02:14+25:14
32Cristina Ruini GO CAI XXX Ottobre1:08:02+31:02
33Figuiere Valérie GIVRY SPORT ORIENTATION1:09:15+32:15
34Katleen Van De Moortel Omega1:10:05+33:05
35Jelena Kriegelsteinova MLOK Marianske Lazne1:11:24+34:24
36Inguna Cakure Jelgava & Gulbene1:17:42+40:42
37Daiga Rigava Jelgava & Gulbene1:18:17+41:17
38An Verberne HAMOK1:21:39+44:39
39Anne Chabance Nature Orientation Saint Etien1:38:58+61:58
40Béatrice Fino CO Amberieu1:58:59+81:59
41Jocelyne Bredoux Nature Orientation Saint Etien2:33:21+116:21
Claudia Kellner OL HSV Wr. NeustadtMP+ --:--

W45 (3.1km / m / 18KT)

1Kati Cejka OLK Rafzerfeld38:48+00:00
2Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli44:36+05:48
3Bettina Gjedde Mariager Fjord OK49:55+11:07
4Leen Wouters Omega51:53+13:05
5Jolanda Kissling OLG Murten52:55+14:07
6Gerhild Pacher Sportunion SCHÖKL Graz58:02+19:14
7Francine Repond Care-Vevey Orientation59:41+20:53
8Veerle Moermans Omega1:02:50+24:02
9Pavla Bialožytová SKOB Beta Třinec1:03:55+25:07
10Marina Plesnicar GO CAI XXX Ottobre1:04:43+25:55
11Brigita Tamuza OK Mona-Auseklis1:04:57+26:09
12Loise Loup CA Rosé1:12:24+33:36
13Sylvie Basset CSM Rilleux1:12:49+34:01
14Greta Mols HAMOK1:13:27+34:39
15Claudia Schmidt Thomsen Horsens OK1:19:33+40:45
16Hanne Ivarsen OK PAN Aarhus1:21:10+42:22
17Molinier Frederique Groupe Ligues1:24:44+45:56
18Brigitte Maget OLC Rudersdorf1:38:18+59:30
19Isabelle Douste-bacqué U.S. St-Egreve1:38:32+59:44
20Lies Borghs TROL Belgium1:40:38+61:50
21Gerd Anthonis Omega1:56:26+77:38
Lene Kofoed Petersen Horsens OKMP+ --:--
Mireille Jacomino Dauphiné OrientationDNF+ --:--

W50 (2.6km / m / 12KT)

1Hennariikka Lonka Kalevan Rasti31:50+00:00
2Violeta Kutkiene OK Medeina36:50+05:00
3Iris Andres OLG Pfäffikon / OLG Chur37:07+05:17
4Pia Luovula Suosmeren Salpa37:52+06:02
5Gitte Isen Herning O-Klub39:38+07:48
6Annariitta Kottonen Lynx41:09+09:19
7Horváth Magda Tipo Orienteering Club41:48+09:58
8Marianne Ericson Alfta ÖSA OK43:31+11:41
9Aino Leppänen Rasti-Jyry46:28+14:38
10Trish Coombs Mar Orienteering Club46:43+14:53
11Delhasse Frédérique Balise 1047:34+15:44
12Anneli Ojapalo Rajamäen Rykmentti48:10+16:20
13Bea Arn Societa Corse d'Orientamento M48:17+16:27
13Anita Laaksonen Rasti-Jyry48:17+16:27
15Camille Cuche Care-Vevey Orientation48:20+16:30
16Jo Foster BGS Orienteers51:23+19:33
17Sylvie Pitaval Nature Orientation Saint Etien54:11+22:21
18Marianne Thorsson IK Trenne Ullared55:10+23:20
19Linda Hayles East Pennine Orienteering Club57:13+25:23
20Isabel Monteiro COC - Clube Orientaçao do Cent57:27+25:37
21Papillon Françoise AS QUETIGNY1:00:39+28:49
22Anni Jensen Herning O-Klub1:02:48+30:58
23Liset Hendrickx Omega1:04:09+32:19
24Päivi Litmanen HS-Espoo1:05:04+33:14
25Anita Baerts Borasca1:07:00+35:10
26Miluse Prochazkova Sokol Dobrichovice1:20:50+49:00
27Esther Moosberger OLregioolten1:37:07+65:17
Ulla Lehto Vehkalahden VeikotMP+ --:--

W55 (2.6km / m / 12KT)

1Elizabeth Borchorst Mariager Fjord OK47:27+00:00
2Margrith Hofer OLG Breitsee49:48+02:21
3Helen Törnros Tumba-Mälarhöjden OK52:08+04:41
4Rita Baumann Corbus53:03+05:36
5Joyce Brunton INVOC53:22+05:55
6Sue Stevens Nebstone57:40+10:13
7Raija Lappetelainen Hyvinkään Rasti1:00:04+12:37
8Chantal Magne Nature Orientation Saint Etien1:09:44+22:17
9Jitka Nedvídková Rozmaryn Litomerice1:15:13+27:46
10Caty Dawson Newcastle and Tyneside1:29:18+41:51
11Christiane Kpokou U.S. St-Egreve1:30:55+43:28
12Inge Iversen Mariager Fjord OK1:54:21+66:54
13Marie Noël Hamel Fleurance Loisir Orientation C2:04:19+76:52
Bente Oestergaard Mariager Fjord OKMP+ --:--
Hanne Hovn Poulsen Mariager Fjord OKMP+ --:--

W60 (2.3km / m / 10KT)

1Seija Hurskainen Valkeakosken Haka38:55+00:00
2Kerstin Frenckner Södertälje-Nykvarn Orientering40:55+02:00
3Marie Sikorova Banik Ostrava44:29+05:34
4Elsbeth Hofer SPOBO45:18+06:23
5Marianne Lykking OK-73 Gladsaxe49:42+10:47
6Ildi Komar Herkules49:43+10:48
7Ruth Bieri OLG Immensee50:10+11:15
8Annamaria Abram Orienteering Crea Rossa A.S.D.50:29+11:34
9Rigmor Schou Mariager Fjord OK52:36+13:41
10Bea Rahm OLG Pfäffikon55:04+16:09
11Leontina Krtenska OK JISKRA NOVÝ BOR59:10+20:15
12Licia Kalcich GO CAI XXX Ottobre59:16+20:21
13Lene Bank Hansen Hjoerring OK, Vendelboerne1:00:38+21:43
14Jill Gorvett Crag Foot Orienteers1:12:11+33:16
15Annemarie Eglin Corbus1:14:59+36:04
16Ellen Thomsen Hjoerring OK, Vendelboerne1:19:58+41:03
17Ute Hierzegger Wiener Akadem.TV1:28:22+49:27
18Maria Giovanna Sechi A.S.D. Orientisti Mezzaluna1:51:42+72:47

W65 (2.3km / m / 10KT)

1Jutta Renger Heeressportverein47:52+00:00
2Birgitt Michel Braunschweiger MTV50:26+02:34
3Dietlinde Venhauer OLC Union Viktring1:05:05+17:13
4Paula Kyyrönen Rajamäen Rykmentti1:07:05+19:13
5Birgit Grynderup Horsens OK1:47:27+59:35
Trudi Jahn Braunschweiger MTVMP+ --:--

W70 (2.3km / m / 10KT)

1Barbro Gullberg A.S.D. Orientisti Mezzaluna1:06:35+00:00

OPEN1 (4.0km / m / 19KT)

1Tibor Golob Mrak OK Azimut46:08+00:00
2Dirk Mönch Köpenicker Sport Club52:15+06:07

OPEN2 (3.1km / m / 17KT)

1Emily Wall Peninsula and Plains Orienteer47:08+00:00
2Christine Gudel OLG Murten47:12+00:04
3Tero Koskinen Turun Suunnistajat47:20+00:12
4Cris Lovell-smith Peninsula and Plains Orienteer48:34+01:26
5Németh Bence Tipo Orienteering Club50:00+02:52
6Miroslav Bialožyt SKOB Beta Třinec50:48+03:40
7Ivuška Mrozková SKOB Beta Třinec57:12+10:04
8Jean Marc Chabance NOSE1:02:09+15:01
9Maria Grazia Reali Rusky Orienteering Team1:12:37+25:29
10Luca Ruini GO CAI XXX Ottobre1:21:52+34:44
11Tine Meyhoff Petersen Herlufsholm1:49:14+62:06
Kristian Nielsen HerlufsholmMP+ --:--

OPEN3 (2.4km / m / 10KT)

1Jiří Kuchař SKOB Beta Třinec48:50+00:00
2Bieke Van Elsacker Omega1:04:07+15:17
3Pascali Brisse NOSE1:16:07+27:17
4Jean Marc Brisse NOSE1:16:55+28:05
5Myriam Vanhorebeek Omega1:31:41+42:51
6Lucie Kolkova KOB Dobruška1:34:02+45:12
7Jocelyn Chauve NOSE1:36:14+47:24
8 Blusson NF Steiermark1:39:52+51:02
9Judith Borish Cascade1:45:56+57:06
Felicitas Dersein-Oehmichen ASG Teutoburger WaldMP+ --:--

BEG (2.1km / m / 10KT)

1Tereza Chrastova SK Studenec38:44+00:00
2Maria Gomboz SSV Hallein-Neualm42:03+03:19
3Luise Oswald HSV Pinkafeld49:17+10:33
4Simon Schmutz Leksands OK51:48+13:04
5Juliette Pretet GIVRY SPORT ORIENTATION55:33+16:49
6Liam Thiels Omega58:08+19:24
7Leonel Vieito Jr. COC - Clube Orientaçao do Cent1:08:02+29:18
8Elfi Berger OLC Berger Ladies1:38:34+59:50