Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Logatec, 25. 7. 2009

M10 (1.9km / m / 8KT)

1Matias Salonen Rajamäen Rykmentti13:57+00:00
2Lucien Pichard Club des Sports de Montagne de14:54+00:57
3Mads Skaug OK PAN Aarhus15:21+01:24
4Guilhem Haberkorn ADOC16:37+02:40
5Dominic Studer OLG Murten16:40+02:43
6Andreas Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed17:09+03:12
7Vaclav Valasek SK Kamenice18:05+04:08
8Hugo Hankovec SK Kamenice18:12+04:15
9Anton Silier Järfälla OK18:43+04:46
10Olav Torgersen Bakkelaget20:25+06:28
11Jann Andri Küng björnbär ok21:15+07:18
12Matijs Loeckx Omega25:45+11:48
13Michal Bořánek SKI-OB Šternberk27:45+13:48
14Lasse Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed46:18+32:21

M12 (2.3km / m / 8KT)

1Rafael Dobnik OLC Union Viktring17:25+00:00
2Egei Patrik Tipo Orienteering Club23:35+06:10
3Nik Schneider ZELG26:16+08:51
4Jiri Valasek SK Kamenice27:04+09:39
5Wout Keuppens Omega28:37+11:12
6Adrien Pichard Club des Sports de Montagne de30:41+13:16
7Ales Kalensky SK Studenec32:41+15:16
8Pekka Leppänen Rasti-Jyry39:17+21:52
9Tomáš Borovička VSTJ FS Praha40:19+22:54
10Chavée Antoine Club des Sports de Montagne de1:04:20+46:55

M14 (3.3km / m / 12KT)

1Miháczi Ádám Tipo Orienteering Club30:32+00:00
2Tóth Adrián Tipo Orienteering Club32:07+01:35
3Arno Keuppens Omega34:26+03:54
4Sandevoir Luc Orientation caennaise35:31+04:59
5Vojtěch Kettner TJ Sokol Hostivice35:39+05:07
6Tobia Pezzati Societa Corse d'Orientamento M36:08+05:36
7Silas Frederik Thomsen Horsens OK36:16+05:44
8Thomas Chabance Nature Orientation Saint Etien36:38+06:06
9Marian Basset Club des Sports de Montagne de39:47+09:15
10Magnus Struckmann Braunschweiger MTV40:36+10:04
11Evert Leeuws Omega40:46+10:14
12Samuli Koskinen Turun Suunnistajat40:47+10:15
13Figuiere Romain GIVRY SPORT ORIENTATION42:13+11:41
14Joao Cascalho GAFANHORI43:57+13:25
15Michael Rooman TROL Belgium45:39+15:07
16Mathias Peter Sportunion SCHÖKL Graz46:51+16:19
17Dankó Botond Tipo Orienteering Club47:26+16:54
18Chen Shmuely EMEK IZRAEL47:29+16:57
19Paul Pacher Sportunion SCHÖKL Graz48:37+18:05
20Arttu Kottonen Lynx52:55+22:23
21Ádám Lengyel Tabáni Spartacus SKE54:59+24:27
22Etienne Lopez Nature Orientation Saint Etien56:50+26:18
23Tádé Lakatos Tabáni Spartacus SKE59:50+29:18
24Nelis Fabré Omega1:02:59+32:27
25Hajdu Erik Tipo Orienteering Club1:09:22+38:50

M16 (3.5km / m / 13KT)

1Sebastian Torgersen Bakkelaget30:39+00:00
2Adam Chloupek SK Studenec30:58+00:19
3Clément Chataing Nature Orientation Saint Etien34:45+04:06
4Petr Skyva SKI-OB Šternberk36:10+05:31
5Rémi Baudot Nature Orientation Saint Etien36:31+05:52
6Stepan Kucera SK Studenec39:06+08:27
7Godefroy Bruno Pole Espoir Fontainebleau40:07+09:28
8Lukáš Kettner TJ Sokol Hostivice40:42+10:03
9Yannis Güdel OLG Murten42:14+11:35
10Ábel Sulyok Tabáni Spartacus SKE42:18+11:39
11Matija Razum OK Japetic42:44+12:05
12Valentin Téo Pole Espoir Fontainebleau45:56+15:17
13Janis Bošs Alnis46:19+15:40
14Maxime Chabance Nature Orientation Saint Etien46:29+15:50
15Jan Valasek SK Kamenice47:58+17:19
16Arthur Copin U.S. St-Egreve49:02+18:23
17Kryštof Német SKI-OB Šternberk50:35+19:56
18Ondrej Semik SK Kamenice50:39+20:00
19Mofaz Shmuely EMEK IZRAEL54:57+24:18
20Marco Dorigo GO CAI XXX Ottobre58:36+27:57
21Lucas Dubessy U.S. St-Egreve59:16+28:37
22Tomas Kucera SK Studenec1:01:18+30:39
23Sacha Bredoux Nature Orientation Saint Etien1:01:24+30:45
24Victor Tardy Pole Espoir Fontainebleau1:10:57+40:18
25Jonathan Mothe Nature Orientation Saint Etien1:14:09+43:30
26Diego Ruzzier GO CAI XXX Ottobre1:16:49+46:10
27Klemen Verbovšek Orientacijski klub Komenda1:30:45+60:06
28Egils Bošs Alnis1:38:28+67:49

M18 (5.3km / m / 15KT)

1Janis Tamuzs OK Mona-Auseklis53:59+00:00
2Ondřej Doležel SKI-OB Šternberk54:23+00:24
3Marek Uvizl SK Studenec55:36+01:37
4Andrej Borstnik OK Tivoli56:03+02:04
5Bonneau Maxime Pole Espoir Fontainebleau56:48+02:49
6Jiri Charvat SK Studenec1:00:54+06:55
7Kleo Ketonen Orienteringsklubben Orient1:01:15+07:16
8Giacomo Barbone GO CAI XXX Ottobre1:01:38+07:39
9Gergely Bugar Tabáni Spartacus SKE1:03:13+09:14
10Krisztián Liszka Tabáni Spartacus SKE1:03:28+09:29
11Mikkel Johansen Aalborg OK1:05:54+11:55
12Kristoffer Sloth Aalborg Orienteringsklub1:06:23+12:24
13Marko Orešnik OK Tivoli1:08:08+14:09
14Filipe Salgado GAFANHORI1:09:05+15:06
15Michal Kucera SK Studenec1:11:36+17:37
16Daniel Safka SK Kamenice1:12:25+18:26
17Pretet Valentin GIVRY SPORT ORIENTATION1:12:35+18:36
18David Brulport OTB1:13:58+19:59
19Michal Kamaryt MLOK Marianske Lazne1:14:58+20:59
20Matjaž Pahor Orientacijski klub Komenda1:15:27+21:28
21Michael Tremul GO CAI XXX Ottobre1:16:25+22:26
22Martin Bina MLOK Marianske Lazne1:18:12+24:13
23Verdin Paul Hugo GIVRY SPORT ORIENTATION1:20:32+26:33
24Kilian Mayer SSV Hallein-Neualm1:20:42+26:43
25Melis Toon HAMOK1:21:02+27:03
26Jorge Coelho GAFANHORI1:26:49+32:50
27Roman Bina MLOK Marianske Lazne1:27:28+33:29
28Gaspard Bredoux Nature Orientation Saint Etien1:29:02+35:03
29Narziss Studer CA Rosé1:38:43+44:44
30Michal Kriegelstein MLOK Marianske Lazne1:43:52+49:53
31Paulo Falcao GAFANHORI1:44:53+50:54
32Emil Hansen Mariager Fjord OK1:51:34+57:35
Yan Christan CA RoséMP+ --:--

M20 (5.6km / m / 17KT)

1Manuel Horta GAFANHORI58:04+00:00
2Maël Richard U.S. St-Egreve1:02:22+04:18
3Olov Ericson Alfta ÖSA OK1:07:24+09:20
4Martin Černý KOB Tretra Praha1:16:48+18:44
5Jack Wood Edinburgh University Orienteer1:19:23+21:19
6Francis O'reilly Edinburgh University Orienteer1:21:49+23:45
7Tiago Leal GAFANHORI1:26:33+28:29
8Gregório Piteira GAFANHORI1:45:03+46:59

M21A L (5.6km / m / 17KT)

1Andreas Johansson IFK Göteborg49:54+00:00
2Tomáš Mbuthaki Veverka Czech national team Z53:56+04:02
3Jan Potstejnsky Spolek podorlických běžců55:46+05:52
4Tomáš Leštínský KOB Dobruška57:03+07:09
5David Chatelon Orient' Express 4257:37+07:43
6Isak Jakobson Tibro orienteringsklubb1:00:34+10:40
7Tomáš Nipakitani Petras Czech national team Z1:01:08+11:14
8Vítězslav Khýn KOB Dobruška1:03:02+13:08
9Jakub Makovský KOB Tretra Praha1:03:17+13:23
10Andreas Bjärkmar Linköpings Orienteringsklubb1:04:31+14:37
11Radim Hošek KOB Dobruška1:05:23+15:29
12James Lyne Edinburgh University Orienteer1:06:43+16:49
13Diego Bau ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:06:58+17:04
14Kristaps Tamuzs OK Mona-Auseklis1:07:08+17:14
15Martin Janda KOB Dobruška1:08:02+18:08
16Zoltán Gyalog Tabáni Spartacus SKE1:08:50+18:56
17Dupuy Francis balise orientation albigeoise1:09:07+19:13
18Andy Jacoud Nature Orientation Saint Etien1:09:49+19:55
19Petr Hanč STS Chvojkovice Brod1:10:47+20:53
20Vítězslav Zajíc KOB Tretra Praha1:10:58+21:04
20Lukas Kriz OOB Trebic1:10:58+21:04
22Jiří Vincikaitia Andrš Czech national team Z1:11:56+22:02
23Cristian Bellotto ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:11:58+22:04
24Michal Hodek KOB Tretra Praha1:14:46+24:52
25Ferenc Mihályi Sirályok SC1:15:03+25:09
26Karsten Lehman OLV Potsdam1:15:29+25:35
27Evaldas Jadenkus OK Fortuna1:16:41+26:47
28Tomas Kamaryt MLOK Marianske Lazne1:17:59+28:05
29Francis Gaine OTB1:18:29+28:35
30Vincent Chomette Nature Orientation Saint Etien1:18:32+28:38
31Steven Clelland Clydeside Orienteers1:23:08+33:14
32Primož Mikložič OK Polaris1:23:14+33:20
33Tomas Chrast SK Studenec1:23:54+34:00
34Jernej Zorman Orientacijski klub Komenda1:26:59+37:05
35Delage Fabien COTS1:37:39+47:45
36Théo Chabal U.S. St-Egreve1:38:23+48:29
37Denis Kokelj Orientacijski klub Komenda1:53:24+63:30
38Gheorghe Cionoiu TV Coburg-Neuses2:01:00+71:06
39Dario Stefani ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ2:05:27+75:33
Petr Skyva SKI-OB ŠternberkMP+ --:--
Petr Kolek KOB DobruškaMP+ --:--

M21A S (3.9km / m / 12KT)

1Jeppe Borch Stener OK39:07+00:00
2Juha Suntila Turun Metsänkävijät41:34+02:27
3Inge Lindseth Nydalens Skiklub41:50+02:43
4Petr Lepšík NP team45:04+05:57
5Roland Vogl SV Mietraching46:39+07:32
6Esben Linde Stener OK46:50+07:43
7Kocsik Árpád Tipo Orienteering Club47:04+07:57
8Andreas Lyngaa Herning O-Klub47:32+08:25
9Bálint Zai Tabáni Spartacus SKE49:31+10:24
10Tiago Aires GAFANHORI49:37+10:30
11Molnár Domokos Tipo Orienteering Club49:57+10:50
12Erik Elfverson Almby IK51:59+12:52
13Eero Inkeri Olavin Rasti52:43+13:36
14Erik Mygind Stener OK53:21+14:14
15Asulv Birkeland Stormoen Birkenes IL53:33+14:26
15Rune Rystad Nydalens Skiklub53:33+14:26
17Andreas Studer OLG Murten57:31+18:24
18Petr Hankovec SK Kamenice59:40+20:33
19Frederik Loeckx Omega1:01:39+22:32
20Lasse Staffensen Stener OK1:03:08+24:01
21Aurelien Marguier OTB1:06:06+26:59
22Mirko Montibeller Orienteering Crea Rossa A.S.D.1:10:22+31:15
23Thomas Mühlbacher NF Steiermark1:11:12+32:05
24Markus Springer Wiener Gehörlosen Sportclub 191:17:32+38:25
25Martin Lžíčař KOB Dobruška1:25:10+46:03
26Roland Güdel OLG Murten1:29:00+49:53
27Florian Schinnerer Wiener Gehörlosen Sportclub 191:33:06+53:59
28Mogens Finderup OK PAN Aarhus1:39:05+59:58

M21B (3.5km / m / 13KT)

1Tanel Saue SK Mercury43:03+00:00
2Dankó Zoltán Tipo Orienteering Club43:20+00:17
3Molnár Attila Tipo Orienteering Club44:15+01:12
4Mladen Vukmanovic OK Kapela44:52+01:49
5Maris Stabins Jelgava & Gulbene46:24+03:21
6Nejc Močnik OK Azimut46:34+03:31
7Gombkötő Péter Tipo Orienteering Club46:44+03:41
8Alberto Simionato ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ49:16+06:13
9Sami Keskimäki Nakkilan Wisa52:26+09:23
10Jan Hulec Spolek podorlických běžců56:45+13:42
11Lengyel Vilmos Tipo Orienteering Club58:01+14:58
12Kare Jensen Herning O-Klub58:02+14:59
13Florian Bitzer AS QUETIGNY59:21+16:18
14Peter Gardner Edinburgh University Orienteer1:01:22+18:19
15Dankó István Tipo Orienteering Club1:03:50+20:47
16Laimonas Krasauskas OK Medeina1:08:23+25:20
17Horst Mayer SSV Hallein-Neualm1:08:43+25:40
18Lukas Lazinskas OK Medeina1:09:14+26:11
19Vojko Kacin OK Azimut1:09:23+26:20
20Janno Kivik SK Mercury1:11:07+28:04
21Gardeur Julien Groupe Ligues1:12:37+29:34
22Vit Hulec Spolek podorlických běžců1:14:41+31:38
23Dennis Sasser Herning O-Klub1:21:54+38:51
24Marko Mlakar OK Azimut1:27:32+44:29

M21E (6.8km / m / 20KT)

1Jan Procházka NP team50:56+00:00
2Petr Losman OK 99 HK52:58+02:02
3Tue Lassen Stener OK54:04+03:08
4Vitek Pospisil OK Sparta Praha56:26+05:30
5Raffael Huber OLJG Holde57:30+06:34
6Martin Grotle Soukup Bakkelaget59:01+08:05
7Oli Johnson South Yorkshire Orienteers59:14+08:18
8Lukáš Barták BBA59:18+08:22
9Kaspar Hägler OLJG Holde1:01:31+10:35
10Johann Tinchant OTB1:02:21+11:25
11Ola Lindqvist Nydalens Skiklub1:04:21+13:25
12Ondrej Pijak BBA1:04:53+13:57
13Pavel Kosarek SK Jamnice1:05:00+14:04
14Christian Hohl OLJG Holde1:05:50+14:54
15Chris Forne Peninsula and Plains Orienteer1:06:25+15:29
16Esa Huttunen Orienteringsklubben Orient1:07:07+16:11
17Geir Moholdt Nydalens Skiklub1:08:50+17:54
18Ctibor Sysel Praga Praha1:09:49+18:53
19Stepan Dlabaja BBA1:10:01+19:05
20Thibaut Magne Nature Orientation Saint Etien1:10:29+19:33
20Gjermund Glesnes Nydalens Skiklub1:10:29+19:33
22Fabrice Vannier CSLG MELUN1:10:44+19:48
23Jiri Krejcik NP team1:11:00+20:04
24Duncan Coombs EUOC1:11:07+20:11
25Yann Locatelli Club Sportif EMHM1:11:16+20:20
26Jure Zmrzlikar Orientacijski klub Komenda1:12:12+21:16
27Tom Herremans ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:12:40+21:44
28James Tullie Edinburgh University Orienteer1:13:26+22:30
29Miroslav Kovar NP team1:13:52+22:56
30Vojtech Hora Praga Praha1:14:09+23:13
31Andreas Davidsson OK Klemmingen1:14:12+23:16
32Joost Talloen Omega1:14:41+23:45
33Danijel Katalenić OK Bjelovar1:16:37+25:41
34Jan Tore Ludvigsen Nydalens Skiklub1:17:06+26:10
35Anders B. Oksenholt Nydalens Skiklub1:17:29+26:33
36Per Forsgren Tumba-Mälarhöjden OK1:18:24+27:28
37Edi Ocvirk OK Japetic1:19:04+28:08
38Neil Marston Nydalens Skiklub1:19:13+28:17
39Emmanuel Leplat Nature Orientation Saint Etien1:20:21+29:25
40Petr Žaloudek NP team1:20:29+29:33
41Hector Haines Edinburgh University Orienteer1:20:30+29:34
42Alastair Brunton Wing OK1:23:50+32:54
43Tobias Thorsson IK Trenne Ullared1:24:31+33:35
44Frantisek Pasek SK Kamenice1:26:23+35:27
45Ondrej Sysel Praga Praha1:27:46+36:50
46Mathieu Kern-gillard Club des Sports de Montagne de1:28:11+37:15
47Damir Gobec Orienteering club Vihor1:28:55+37:59
48Renato Winteler OLG Welsikon1:29:37+38:41
49Greg Barbour Egmont Orienteering Club NZ1:29:50+38:54
50Jonas Munthe Mariager Fjord OK1:30:52+39:56
51Marten Bäckman Orienteringsklubben Orient1:34:30+43:34
52Simon Gardner Edinburgh University Orienteer1:39:54+48:58
53Blum Simon Pole Espoir Fontainebleau1:40:34+49:38
54Patrick Saile Wellington Ranges Orienteering1:42:47+51:51
55Feneuil Joseph Groupe Ligues1:45:57+55:01
56J-baptiste Guy Nature Orientation Saint Etien1:48:44+57:48
57Nuno Pedro Clube de Aventura e Orientaçao1:50:07+59:11
58Lasse Groen Mariager Fjord OK1:52:09+61:13
59Ben Stevens Nebstone1:55:49+64:53
60Dries Van Der Kleij SLOK2:06:11+75:15
61Sebastian Cionoiu TV Coburg-Neuses2:15:37+84:41
Clement Valla Nature Orientation Saint EtienMP+ --:--
Petr Jahn NP teamMP+ --:--
Andrew Brunton Auld Reekie Orienteering SocieMP+ --:--
Oskar Arlebo KFUM Örebro OrienteringMP+ --:--
Marcus Hardt KFUM Örebro OrienteringMP+ --:--
Eduard Perković OK BjelovarMP+ --:--
Thomas Van Der Kleij SLOKDNF+ --:--

M35 (5.6km / m / 17KT)

1Mikko Salonen Rajamäen Rykmentti47:38+00:00
2Nikolay Sytov Mosmeridian51:03+03:25
3Esa Orava Rastivarsat57:04+09:26
4Gilles Perrin Nature Orientation Saint Etien1:00:18+12:40
5Kestutis Jokubauskis Telsiai OK1:00:56+13:18
6Petr Baldrian Praga Praha1:02:23+14:45
7Bernhard Venhauer OLC Union Viktring1:02:35+14:57
8Margus Klementsov SK Mercury1:04:52+17:14
9Joachim Stamer MTK Bad Harzburg1:08:06+20:28
10Danilo Piht SK Mercury1:08:46+21:08
11Jens Struckmann Braunschweiger MTV1:11:19+23:41
12Roel Van De Moortel Omega1:11:57+24:19
13Peter Viskup Slavia ZU Zilina1:13:29+25:51
14Gunther Deferme HAMOK1:13:41+26:03
15Tomas Sikora Slavia ZU Zilina1:16:42+29:04
16Jari Johansson Orienteringsklubben Orient1:20:27+32:49
17Ronny Timmers HAMOK1:21:29+33:51
18Olivier De Smul Omega1:25:20+37:42
19Mark Stodgell Walton Chasers1:25:51+38:13
20Regis Gaydon Club des Sports de Montagne de1:31:09+43:31
21Fredrik Huldt Tumba-Mälarhöjden OK1:34:06+46:28
22Roman Krtensky OK JISKRA NOVÝ BOR1:38:44+51:06
23Pierre-Yves Meyer Bonne Athlétic Club - Course d1:39:55+52:17
24Marco Jacobs Borasca2:29:48+102:10
25Stéphane Dabin Nature Orientation Saint Etien2:31:08+103:30
Akseli Ahtiainen Kalevan RastiMP+ --:--

M40 (5.3km / m / 15KT)

1Thomas Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed48:20+00:00
2Jurg Niggli Orientation Haut-Jura50:04+01:44
3Boris Bauman OK Brezice54:22+06:02
4Bruno Haberkorn ADOC57:29+09:09
5Kenneth Skaug OK PAN Aarhus57:47+09:27
6Bo Simonsen FIF Hilleroed59:05+10:45
7Egei Tamás Tipo Orienteering Club1:00:17+11:57
8Herwig Allwinger OK Brezice1:00:47+12:27
9Miháczi Zoltán Tipo Orienteering Club1:02:32+14:12
10Petr Vobornik SK Chotebor1:02:36+14:16
11Petr Henych VSK Slavia TU Liberec1:03:16+14:56
12Petr Valasek SK Kamenice1:05:56+17:36
13Arne Martin Torgersen Bakkelaget1:06:35+18:15
14Dr Brendan O'brien Kerry Orienteers1:07:06+18:46
15Rudy Rooman TROL Belgium1:07:13+18:53
16Kent Lodberg OK PAN Aarhus1:07:21+19:01
17Figuiere Pascal GIVRY SPORT ORIENTATION1:08:38+20:18
18Marco Giovannini Rusky Orienteering Team1:11:01+22:41
19Paulet Damien Dauphiné Orientation1:12:47+24:27
20Karl Keuppens Omega1:16:00+27:40
21Thierry Droin Nature Orientation Saint Etien1:16:57+28:37
22Faggyas László Tipo Orienteering Club1:20:04+31:44
23Günther Rosenkranz OL Andritz1:24:10+35:50
24Milos Kamaryt MLOK Marianske Lazne1:29:02+40:42
25Christophe Robichon Club des Sports de Montagne de1:29:32+41:12
26Gilles Longeres CO Amberieu1:33:48+45:28
27Matthias Taurit F.S.V. Blau-Weiß 90 Stadtilm e1:34:21+46:01
28Jacotot Christophe AS QUETIGNY1:36:32+48:12
29Stefano Galletti GOK Milan Team1:36:55+48:35
30Miroslav Dedek MLOK Marianske Lazne1:43:09+54:49
31Igor Boncina OK Azimut1:46:10+57:50
32Jan Zanda SK Chotebor1:47:03+58:43
33Leonel Vieito COC - Clube Orientaçao do Cent1:50:26+62:06
34Piero Labanti GOK Milan Team2:10:27+82:07
35Chavée Philippe Club des Sports de Montagne de2:12:00+83:40
Pavel Bina MLOK Marianske LazneMP+ --:--
Pascal Lassalle CO AmberieuMP+ --:--

M45 (4.8km / m / 15KT)

1Leo Pyymäki Espoon Suunta51:06+00:00
2Petr Kozina Praga Praha54:31+03:25
3Silvio Vicari CO UTOE Bellinzona56:12+05:06
4Juhász Miklós Tipo Orienteering Club58:15+07:09
5Siegfried Opetnik HSV Bleiburg58:18+07:12
6Wiet Laenen HAMOK58:37+07:31
7Torben Utzon Stener OK1:00:24+09:18
8Ivo Novák Praga Praha1:01:12+10:06
9Bart Van De Moortel Omega1:01:59+10:53
10David Hrabanek Praga Praha1:02:30+11:24
11Frank Steiner Järfälla OK1:03:11+12:05
12Sandevoir Benoit Orientation caennaise1:05:35+14:29
13Gillard Hugues Groupe Ligues1:09:38+18:32
14Guido Verdeyen Omega1:10:02+18:56
15Alan Honey Bristol Orienteering Klub1:11:20+20:14
16Rudi Aerts Omega1:11:32+20:26
17Olivier Basset Club des Sports de Montagne de1:11:38+20:32
18André Wirz Swiss O Tours1:11:58+20:52
19Jan Lemmens Omega1:12:22+21:16
20David Hunt Bristol Orienteering Klub1:13:15+22:09
21Viesturs Tamuzs OK Mona-Auseklis1:16:49+25:43
22Jan Pribik Praga Praha1:19:30+28:24
23Luc Melis HAMOK1:19:57+28:51
24Pekka Pajuoja Lynx1:21:14+30:08
25Pavel Kettner TJ Sokol Hostivice1:21:24+30:18
26Roch Christan CA Rosé1:24:29+33:23
27Filippo Pezzati Societa Corse d'Orientamento M1:26:16+35:10
28Kenneth Daly Interlopers1:27:31+36:25
29Milan Borovicka VSTJ FS Praha1:30:16+39:10
30Roberto Moretti Polisportiva Castello1:31:02+39:56
31Gerhard Kellner OL HSV Wr. Neustadt1:32:51+41:45
32Pierre Mothe Nature Orientation Saint Etien1:35:55+44:49
33Marc Meeuwssen HAMOK1:39:41+48:35
34Sladič Roman OK Perkmandeljc Trbovlje1:44:32+53:26
35Bruno Bredoux Nature Orientation Saint Etien1:45:00+53:54
36Aleš Borštnik OK Tivoli1:45:41+54:35
37Georg Pregartner OLC Rudersdorf1:45:51+54:45
38Dirk Fabré Omega1:59:21+68:15
39Pretet Jean Claude GIVRY SPORT ORIENTATION2:00:43+69:37
40Petr Černý OOB Albrechtice nad Orlicí2:09:08+78:02
41Verdin Serge GIVRY SPORT ORIENTATION2:17:58+86:52
Birger Johansen Aalborg OKMP+ --:--
Danny Swerts HAMOKMP+ --:--

M50 (3.9km / m / 12KT)

1Thomas Ericson Alfta ÖSA OK44:42+00:00
2Johnny Junegard Tullinge SK44:44+00:02
3Hannes Pacher Sportunion SCHÖKL Graz48:59+04:17
4Sönke Bandixen OLG Pfäffikon / OLG Chur50:14+05:32
5Ilkka Ojapalo Rajamäen Rykmentti55:23+10:41
6Ivan Uvizl SK Studenec56:26+11:44
7Christian Cachard Club des Sports de Montagne de56:54+12:12
8Vladimir Jaros Sokol Dobrichovice59:23+14:41
9Gerrit Van De Riet OLifant59:53+15:11
10Bernard Peissard OLC SKOG FRIBOURG1:01:07+16:25
11Cesare Tarrabochia CAI XXX Ottobre1:01:56+17:14
12Hermet André Pole Espoir Fontainebleau1:03:06+18:24
13Roger Coombs Mar Orienteering Club1:03:29+18:47
14Denys Schmitt U.S. St-Egreve1:03:56+19:14
15Günther Dobnik OLC Union Viktring1:04:23+19:41
16Helge Soegaard Mariager Fjord OK1:05:03+20:21
17Jens Christensen Mariager Fjord OK1:05:52+21:10
18Fulvio Pacor SSD GAJA1:08:24+23:42
19Markus Küng björnbär ok1:09:05+24:23
20Ole Jensen Mariager Fjord OK1:09:14+24:32
21Soren Munthe Mariager Fjord OK1:11:06+26:24
22Marco Ongaro US Primiero San Martino1:11:23+26:41
23Robert Daly Interlopers1:12:05+27:23
24Joern Blom Mariager Fjord OK1:13:32+28:50
25Kevin Lomas Nottingham Orienteering Club.1:14:36+29:54
26Hannu Kottonen Lynx1:16:23+31:41
27Gert Rebsdorf Mariager Fjord OK1:20:24+35:42
28Petr Junek SK Studenec1:21:08+36:26
29Chris Addiers Omega1:21:46+37:04
30Johan Claes Borasca1:22:32+37:50
31Povl Hansen Mariager Fjord OK1:22:48+38:06
32Carlos Monteiro COC - Clube Orientaçao do Cent1:24:40+39:58
33Sandy Burgon Bristol Orienteering Klub1:27:03+42:21
34Peter Foster BGS Orienteers1:30:08+45:26
35Wolfgang Gartlgruber hsv pink1:32:46+48:04
36Egon Sloth Aalborg Orienteringsklub1:37:11+52:29
37Leloup Philippe Groupe Ligues1:39:03+54:21
38Enri Chabal U.S. St-Egreve1:47:13+62:31
39Alberto Ghezzi Polisportiva Castello1:48:31+63:49
40Etienne De Canne Omega1:48:52+64:10
41Johan Verwaest TROL Belgium2:17:45+93:03
Stephan Krämer TV Coburg-NeusesMP+ --:--
Willy Opdekamp BorascaMP+ --:--
Jarmo Lehto Vehkalahden VeikotMP+ --:--

M55 (3.8km / m / 13KT)

1Jean-luc Cuche Care-Vevey Orientation41:33+00:00
2Jens Jorgen Jensen Herning O-Klub45:52+04:19
3Papillon Daniel AS QUETIGNY46:19+04:46
4Vesa Tervo Rajamäen Rykmentti49:10+07:37
5Peter Andres OLG Pfäffikon / OLG Chur52:06+10:33
6František Wald Praga Praha57:23+15:50
7Jos Gilot Kempische Oriëntatielopers1:01:50+20:17
8Reinhard Lamprecht LZ OMAHA1:04:08+22:35
9Staffan Törnros Tumba-Mälarhöjden OK1:09:19+27:46
10Keld Oestergaard Mariager Fjord OK1:10:59+29:26
11Henrik Dagsberg Horsens OK1:13:07+31:34
12Flemming Sasser Herning O-Klub1:13:43+32:10
13Tomas Babicky Rozmaryn Litomerice1:14:17+32:44
14Janko Lapajne OK Azimut1:16:29+34:56
15Poul Egander Groen Mariager Fjord OK1:19:06+37:33
16Pentti Kakkinen Kalevan Rasti1:20:05+38:32
17Torben Isen Herning O-Klub1:25:17+43:44
18Jens-jörgen Lyngaa Herning O-Klub1:27:18+45:45
19Helge Poulsen Mariager Fjord OK1:32:46+51:13
20Vlado Sedej OK Azimut1:35:26+53:53
21Karl Pongratz HSV Pinkafeld1:36:40+55:07
22Dario Citterico Polisportiva Castello1:40:36+59:03
23Hervé Bodelet Nature Orientation Saint Etien1:46:34+65:01
24Miro Cvirn OK Tivoli1:47:14+65:41
25Reinhard Laabs ASG Teutoburger Wald1:47:40+66:07
26Vincent Margelidon Nature Orientation Saint Etien2:25:50+104:17
27Asher Shmuely EMEK IZRAEL2:34:57+113:24
28Glatigny Josy Balise 103:39:00+177:27
Lutz Trösse SV TU IlmenauMP+ --:--

M60 (3.4km / m / 13KT)

1Peter Gorvett Crag Foot Orienteers38:03+00:00
2Heikki Kyyrönen Rajamäen Rykmentti40:26+02:23
3Miroslav Sikora Banik Ostrava43:04+05:01
4Juhani Kytöjoki Rasti-Jyry43:32+05:29
5Moosberger Max OLregioolten44:27+06:24
6Hansjoerg Suter CA Rosé47:48+09:45
7Wilhelm Grabenhofer LZ OMAHA48:33+10:30
8Rimvydas Kutka OK Medeina49:54+11:51
9Henri Mascarell Club des Sports de Montagne de52:24+14:21
10Juhani Nippala Rasti-Jyry53:10+15:07
11Carl Malling Randers OK54:19+16:16
12Jiri Gurka ASKOE Henndorf57:00+18:57
13Tapio Reijula Mesik-Jyry58:48+20:45
14Ove Thorrson IK Trenne Ullared59:17+21:14
15Tuomo Romula Mesik-Jyry1:00:22+22:19
16Bela Komar Herkules1:00:58+22:55
17Rahm Walter OLG Pfäffikon1:01:22+23:19
18Roy Dawson Newcastle and Tyneside1:04:55+26:52
19Aku Hurskainen Valkeakosken Haka1:06:53+28:50
20Henning Vide Petersen Horsens OK1:06:55+28:52
21Dery Serge Balise 101:09:09+31:06
22Seppo Keskimäki Nakkilan Wisa1:28:33+50:30
23Georges Timmermans Kempische Oriëntatielopers1:29:54+51:51
24Bernard Magne Nature Orientation Saint Etien1:32:54+54:51
25Terenzio Goffred Biserna A.S.D. Orientisti Mezzaluna1:35:57+57:54
26Neil Croasdell East Pennine Orienteering Club1:36:18+58:15
27Jaromír Schling OK Jihlava1:38:57+60:54
28Noldi Schneider ZELG1:48:36+70:33
29Jequel Yann Groupe Ligues2:03:02+84:59
Errol Pittet OLG BreitseeMP+ --:--
Marcel Janssen Kempische OriëntatielopersMP+ --:--
Petr Valter KBP PrahaMP+ --:--
Lars Marsell Södertälje-Nykvarn OrienteringMP+ --:--
Finn Pettersen Gjerstad ILDNF+ --:--
Urs Schmutz Leksands OKDNF+ --:--

M65 (3.0km / m / 10KT)

1Kurt Huber SPOBO36:01+00:00
2Reijo Haaja Valkeakosken Haka36:36+00:35
3Arne Grondahl Sollerod OK41:34+05:33
4Peter Eglin Corbus43:10+07:09
5Osmo Peitsala HS-Espoo43:41+07:40
6Ernst Baumann Corbus45:30+09:29
7Reijo Seitajoki Mesik-Jyry47:01+11:00
8Winfried Rode Ski-Club Helsa e.V.49:00+12:59
9Kurt Heimoz Swiss O Tours49:20+13:19
10Otto Venhauer OLC Union Viktring49:38+13:37
11Edi Baumann Swiss O Tours50:11+14:10
12Walter Bieri OLG Immensee51:20+15:19
13Herwig Hierzegger Wiener Akadem.TV55:09+19:08
14Reinhard Jahn Braunschweiger MTV56:19+20:18
15Arne Pedersen Mariager Fjord OK56:38+20:37
16Hans Baumann Swiss O Tours56:45+20:44
17Giancarlo Gozzer Orienteering Crea Rossa A.S.D.57:49+21:48
18Arvo Jonkka RastiKarhut58:58+22:57
19Christian Studer OLG Murten1:02:55+26:54
20Knud Lykking OK-73 Gladsaxe1:06:10+30:09
21Finn Grynderup Horsens OK1:14:39+38:38
22Atis Anze Jelgava & Gulbene1:21:25+45:24
Ole F. Thomsen Hjoerring OK, VendelboerneMP+ --:--

M70 (3.0km / m / 10KT)

1Urban Gullberg A.S.D. Orientisti Mezzaluna43:10+00:00
2Jaroslav Krtensky OK JISKRA NOVÝ BOR47:38+04:28
3Pentti Koponen Espoon Suunta48:08+04:58
4Eberhard Höfer ASG Teutoburger Wald51:51+08:41
5Fausto Tettamanti Societa Corse d'Orientamento M52:24+09:14
6Giorgio Tettamanti Societa Corse d'Orientamento M57:42+14:32
7Pavel Masek OK JISKRA NOVÝ BOR1:05:35+22:25
8Henri Repond Care-Vevey Orientation1:06:04+22:54
9Alex Kerr Greater Vancouver Orienteering1:08:43+25:33
10Herwig Renger Heeressportverein1:33:07+49:57

W10 (1.9km / m / 8KT)

1Annika Simonsen FIF Hilleroed17:07+00:00
2Ems De Smul Omega17:11+00:04
3Anni Berger OLC Berger Ladies18:22+01:15
4Siiri Koskinen Turun Suunnistajat18:56+01:49
5Tóth Blanka Tipo Orienteering Club21:15+04:08
6Pia Ocvirk OK Japetic21:18+04:11
7Hannah Thiels Omega22:18+05:11
8Siri Simonsen FIF Hilleroed30:17+13:10
9Holly Stodgell Walton Chasers35:10+18:03
10Jerneja Slapnik Anžur Orientacijski klub Komenda46:37+29:30

W12 (2.3km / m / 8KT)

1Lena Mathys ZELG26:18+00:00
2Rikke Ivarsen OK PAN Aarhus27:32+01:14
3Elena Pezzati Societa Corse d'Orientamento M29:57+03:39
4Solene Droin Nature Orientation Saint Etien31:01+04:43
5Inka Salonen Rajamäen Rykmentti31:51+05:33
6Frida Junegard Tullinge SK35:33+09:15
7Caroline Finderup OK PAN Aarhus36:43+10:25
8Katjuša Poljanšek OK Azimut39:20+13:02
9Marlene Berger OLC Berger Ladies39:43+13:25
10Adela Novakova Praga Praha41:11+14:53
11Fanny Güdel OLG Murten43:14+16:56
12Juliette Basset Club des Sports de Montagne de44:57+18:39
13Hajdu Frida Tipo Orienteering Club45:00+18:42
14Karolina Tauchmanova SK Studenec45:40+19:22
Sofie Finderup OK PAN AarhusMP+ --:--

W14 (2.9km / m / 9KT)

1Karolina Bořánková SKI-OB Šternberk28:11+00:00
2Marie Prochazkova Sokol Dobrichovice29:24+01:13
3Zuzana Kozinova Praga Praha33:13+05:02
4Elke Verdeyen Omega33:58+05:47
5Faggyas Réka Tipo Orienteering Club34:11+06:00
6Verdin Alix GIVRY SPORT ORIENTATION34:49+06:38
7Katerina Pavlu Praga Praha37:07+08:56
8Klára Hrabánková Praga Praha37:16+09:05
9Egei Petra Tipo Orienteering Club38:03+09:52
10Faggyas Petra Tipo Orienteering Club38:27+10:16
11Chloé Haberkorn ADOC39:45+11:34
12Rute Coradinho GAFANHORI40:37+12:26
13Sara Torgersen Bakkelaget40:53+12:42
14Rebeka Vesela SK Kamenice42:00+13:49
15Lucie Pacholikova SK Studenec44:52+16:41
16Ines Catalao GAFANHORI48:59+20:48
17Joana Palhinha GAFANHORI49:15+21:04
18Molinier Caroline Groupe Ligues51:08+22:57
19Ana Anjos GAFANHORI54:40+26:29
20Bertille Brisse Nature Orientation Saint Etien59:41+31:30
21Claudia Rooman TROL Belgium1:04:25+36:14
22Martina Palusa GO CAI XXX Ottobre1:20:16+52:05

W16 (3.3km / m / 12KT)

1Isia Basset CSM Rilleux32:30+00:00
2Salla Koskinen Turun Suunnistajat35:30+03:00
3Annika Kottonen Lynx36:29+03:59
4Pavla Mrazova Sokol Dobrichovice36:55+04:25
4Lisa Pacher Sportunion SCHÖKL Graz36:55+04:25
6Alena Vobornikova SK Chotebor38:02+05:32
7Faggyas Eszter Tipo Orienteering Club39:52+07:22
8Anna Kozinova Praga Praha40:33+08:03
9Lucija Telisman Sportunion SCHÖKL Graz42:10+09:40
10Valerie Kamererova SK Kamenice42:43+10:13
11Marta Foruasier Semiperdo Orienteering Maniago43:15+10:45
12Miháczi Diána Tipo Orienteering Club44:10+11:40
13Hajdu Dorisz Tipo Orienteering Club45:27+12:57
14Katerina Duchacova SK Studenec45:53+13:23
15Sindija Širaka Alnis46:51+14:21
16Rita Rodrigues GAFANHORI47:26+14:56
17Gaëlle Christan CA Rosé48:38+16:08
18Jana Borovičková VSTJ FS Praha49:32+17:02
19Vendula Kalenska SK Studenec57:52+25:22
20Paola Grisoni Semiperdo Orienteering Maniago58:16+25:46
21Marine Christan CA Rosé59:35+27:05
22Anna Tamuza OK Mona-Auseklis1:00:04+27:34
23Eva Arhar Sportunion SCHÖKL Graz1:10:18+37:48
24Freja Johansen Aalborg OK1:18:43+46:13
Margherita Ruzzier GO CAI XXX OttobreMP+ --:--

W18 (3.5km / m / 13KT)

1Ausrine Kutkaite OK Medeina43:38+00:00
2Marlies Berger OLC Berger Ladies46:46+03:08
3Anna Panochova SK Kamenice48:20+04:42
4Ana Coradinho GAFANHORI49:43+06:05
5Vilma Lamminpää Orienteringsklubben Orient50:05+06:27
6Claire Chabal U.S. St-Egreve50:42+07:04
7Sarka Rusa SK Kamenice53:02+09:24
8Jana Beranová NP team58:13+14:35
9Sien Verdeyen Omega1:02:49+19:11
10Kelly Ertel Nature Orientation Saint Etien1:06:56+23:18
11Valeria Grisoni Semiperdo Orienteering Maniago1:14:19+30:41
12Lena Coradinho GAFANHORI1:15:11+31:33
13Isabel Salgado GAFANHORI1:19:10+35:32
14Emeline Gounand OTB1:19:40+36:02
15Maddalena Zupin GO CAI XXX Ottobre1:23:59+40:21
16Ines Pinto GAFANHORI1:27:09+43:31
17Lucia Mackova SK Kamenice1:28:55+45:17
18Marta Pacor SSD GAJA1:32:12+48:34
19Alessia Lorgio GO CAI XXX Ottobre1:39:57+56:19
20Sofia Sidonio GO CAI XXX Ottobre2:11:26+87:48
Alessia Albano GO CAI XXX OttobreMP+ --:--
Barbora Beranová BBADNF+ --:--

W20 (4.0km / m / 13KT)

1Hilla Lamminpää Orienteringsklubben Orient48:09+00:00
2Tori Borish Cascade55:44+07:35
3Dana Jiříková KOB Tretra Praha57:59+09:50
4Tereza Bialožytová SKOB Beta Třinec1:00:04+11:55
5Dana Kettnerová TJ Sokol Hostivice1:05:12+17:03
6Tanja Pretnar OK Azimut1:08:20+20:11
7Holly Kuestner Cascade1:09:35+21:26
8Malin Jacobsson OK Rodhen1:09:39+21:30
9Tereza Precechtelova SK Kamenice1:14:44+26:35
10Kateřina Zamazalová KOB Tretra Praha1:40:17+52:08

W21A L (3.8km / m / 13KT)

1Miek Fabré Omega46:53+00:00
2Kim Geypen Omega51:26+04:33
3Kristýna Skyvová SKI-OB Šternberk51:42+04:49
4Zuzana Prochazkova NP team51:51+04:58
5Cécile Papillon AS QUETIGNY52:00+05:07
6Dita Štěpánová KOB Dobruška52:10+05:17
7Lenka Ratkovska OOB Trebic52:55+06:02
8Alena Peterová KOB Dobruška54:28+07:35
9Marie Noelle Legendre Nature Orientation Saint Etien55:43+08:50
10Marie Hulkova Start Nachod55:56+09:03
11Ane Linde Stener OK56:10+09:17
12Dagmar Potstejnska Spolek podorlických běžců59:16+12:23
13Alice Dal Bello ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ1:00:21+13:28
14Aurore Royer Nature Orientation Saint Etien1:04:55+18:02
15Esther Stamer MTK Bad Harzburg1:08:28+21:35
16Lucie Gabrovská KOB Tretra Praha1:12:27+25:34
17Nancy Wenderickx HAMOK1:15:49+28:56
18Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda2:05:53+79:00
Jitka Svobodova Sokol DobrichoviceMP+ --:--

W21A S (3.2km / m / 12KT)

1Lux Andrea Tipo Orienteering Club36:48+00:00
2Farkas Fruzsina Tipo Orienteering Club38:38+01:50
3Ingrid Vehlmann SK Mercury42:08+05:20
4Kamila Knoblochová NP team42:52+06:04
5Pavla Bhutakiani Smutná Czech national team Z42:54+06:06
6Michaela Špicarová NP team43:39+06:51
7Una Glende Janson Kristiansand OK44:46+07:58
8Tiphaine Lazard OTB45:19+08:31
9Marie Žabková SKOB Beta Třinec45:42+08:54
10An Frederickx SLOK46:57+10:09
11Sonja Venhauer Wiener Gehörlosen Sportclub 1947:02+10:14
12Lengyel Andrea Tipo Orienteering Club48:59+12:11
13Heidi Prits SK Mercury50:23+13:35
14Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf54:15+17:27
15Pelhős Lívia Tipo Orienteering Club55:58+19:10
16Alexandra Studer OLG Murten58:47+21:59
17Jennifer Boeykens Omega59:54+23:06
18Anneli Pello SK Mercury1:02:01+25:13
19Lenka Hankovcova SK Kamenice1:02:10+25:22
20Dovile Kutkaite OK Medeina1:02:42+25:54
21Kati Tschischkale OLV Potsdam1:06:14+29:26
22Rácz Mónika Tipo Orienteering Club1:14:11+37:23
23Hedi Berger OLC Berger Ladies1:15:15+38:27
24Priou Claire AS QUETIGNY1:15:47+38:59
25Ângela Pedro Clube de Aventura e Orientaçao1:17:15+40:27
26Fiona O'brien Kerry Orienteers1:21:59+45:11
27Séverine Longeres CO Amberieu1:29:27+52:39

W21B (2.9km / m / 9KT)

1Prinzhausen Judit Tipo Orienteering Club32:38+00:00
2Urša Tomažin OK Azimut36:02+03:24
3Jenni Helava Nakkilan Wisa38:18+05:40
4Barbara Studer OLG Murten38:50+06:12
5Gerda Sirma Jelgava & Gulbene42:12+09:34
6Agnes Tissot CA Rosé42:38+10:00
7Carmen Hiebl Wiener Gehörlosen Sportclub 1943:47+11:09
8Hermine Henecker Wiener Gehörlosen Sportclub 1944:06+11:28
9Sofia Jonsson Herning O-Klub47:03+14:25
10Ditte Sondergaard Stener OK49:15+16:37
11Noble Sandrine balise orientation albigeoise53:18+20:40
12Emilia Arcaleni Polisportiva Castello54:30+21:52
13Christiane Studer OLG Murten56:05+23:27
14Tóth - Buschmann Ilka Tipo Orienteering Club56:46+24:08
15Yelitza Jaramillo Nydalens Skiklub57:21+24:43
16Anett Dobróka Tabáni Spartacus SKE1:01:58+29:20
17Maria Torgersen Bakkelaget1:07:34+34:56
18Claudia Wirz Swiss O Tours1:13:16+40:38
19Petra Schinnerer Wiener Gehörlosen Sportclub 191:31:53+59:15
Delage Caroline COTSMP+ --:--

W21E (5.2km / m / 20KT)

1Dodin Celine Hautes-Vosges Orientation45:58+00:00
2Marte Balchen Bakkelaget50:47+04:49
3Capucine Vercellotti OTB51:56+05:58
4Nicole Ragvin Nydalens Skiklub52:31+06:33
5Charlotte Bouchet Nature Orientation Saint Etien53:01+07:03
6Monika Doležalová SK Kamenice54:57+08:59
7Barbora Baldrianová Praga Praha56:38+10:40
8Valerie Suter CA Rosé58:14+12:16
9Ellen Ericson Alfta ÖSA OK58:35+12:37
10Helen Palmer Wing OK59:45+13:47
11Jenny Johnson South Yorkshire Orienteers59:51+13:53
12Sofia Forsgren OK Skogsfalken1:00:00+14:02
13Kirti Rebane SK Mercury1:00:05+14:07
14Vinka Kvočić OK Kapela1:01:12+15:14
15Hollie Orr Edinburgh University Orienteer1:01:15+15:17
16Marte Ulvestad Heming/Njard OL1:01:58+16:00
17Iva Kosarkova OK Sparta Praha1:02:40+16:42
18Elisabeth Ingvaldsen Nydalens Skiklub1:02:59+17:01
19Martina Uvizlova SK Studenec1:04:46+18:48
20Ylva Ericson Alfta ÖSA OK1:04:53+18:55
21Christiane Trösse SV TU Ilmenau1:05:13+19:15
22Jessica Halliday Edinburgh University Orienteer1:05:33+19:35
23Vendy Dolezalova OK 99 HK1:06:42+20:44
24Kristina Roberto OK Linné1:09:51+23:53
25Mojca Flerin Orientacijski klub Komenda1:10:17+24:19
26Alena Neradova SK Kamenice1:13:03+27:05
27Irina Naghibina Association Sports Orienteerin1:15:18+29:20
28Lucile Chatelon Orient' Express 421:15:43+29:45
29Rasa Ivanauskaite OK Fortuna1:16:09+30:11
30Giedre Seskeviciute OK Medeina1:25:00+39:02
31Olesea Manchevici Association Sports Orienteerin1:27:01+41:03
32Gitte Mygind Stener OK1:27:57+41:59
33Ivana Gobec Orienteering club Vihor1:34:41+48:43
34Raquel Costa GAFANHORI1:41:10+55:12
Laetitia Tardy AS Institut Geographique NatioMP+ --:--
Marie Jacobsson OK RodhenMP+ --:--
Rachel Smirthwaite Edinburgh University OrienteerMP+ --:--
Joanna Halliday Edinburgh University OrienteerMP+ --:--

W35 (4.0km / m / 13KT)

1Heidi Salonen Rajamäen Rykmentti44:00+00:00
2Ursina Mathys ZELG46:01+02:01
3Tine Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed53:15+09:15
4Jitka Klinkerova SK Kamenice57:15+13:15
5Claude Guidi Bonne Athlétic Club - Course d57:55+13:55
6Siiri Mustkivi SK Mercury59:33+15:33
7Anatina Schoop Küng björnbär ok1:00:05+16:05
8Tünde Allwinger OK Brezice1:02:03+18:03
9Jeanette Finderup OK PAN Aarhus1:03:04+19:04
10Stéphanie Varron AS Institut Geographique Natio1:06:02+22:02
11Anne Johansson Orienteringsklubben Orient1:06:18+22:18
12Veerle Tulleneers Omega1:14:20+30:20
13Ellen De Bie Omega1:15:57+31:57
14Monika Pribikova Praga Praha1:17:25+33:25
15Andreja Anžur Orientacijski klub Komenda1:18:41+34:41
16Andrea Rass-Venhauer OLC Union Viktring1:20:25+36:25
17Cath Williams Walton Chasers1:26:50+42:50
18Katerina Kalenska SK Studenec1:27:36+43:36
19Lenka Borovičková VSTJ FS Praha1:27:43+43:43
20Roberta Borroni GOK Milan Team1:38:13+54:13
21Simona Weber F.S.V. Blau-Weiß 90 Stadtilm e2:13:07+89:07
Sarka Valaskova SK KameniceMP+ --:--
Eva Ocvirk OK JapeticMP+ --:--

W40 (3.5km / m / 13KT)

1Wengrin Ágnes Tipo Orienteering Club41:53+00:00
1Michela Conti CO UTOE Bellinzona41:53+00:00
3Jana Kozinova Praga Praha43:32+01:39
4Meieli Sieber CA Rosé43:35+01:42
5Dunja Van De Riet OLifant43:44+01:51
6Anna-Karin Schmutz Leksands OK45:52+03:59
7Gislind Berger OLC Berger Ladies45:58+04:05
8Olivier Sandra Groupe Ligues47:15+05:22
9Päivi Orava Rastivarsat49:51+07:58
10Zuzana Henychova VSK Slavia TU Liberec50:56+09:03
11Andrea Silier Järfälla OK51:50+09:57
12Valérie Haberkorn ADOC51:59+10:06
13Liisa Rihko-struckmann Braunschweiger MTV53:48+11:55
14Antoine Christine Orientation caennaise56:02+14:09
15Marijs Vandeweyer HAMOK56:51+14:58
16Eva Vobornikova SK Chotebor56:58+15:05
17Sandra Simonsen FIF Hilleroed57:33+15:40
18Veronika Pavlu Praga Praha59:30+17:37
19Pavla Mrazova Sokol Dobrichovice1:01:52+19:59
20Anabela Vieito COC - Clube Orientaçao do Cent1:02:06+20:13
21Agnes Cseresnyes Tipo Orienteering Club1:03:32+21:39
22Katleen Van De Moortel Omega1:03:39+21:46
23Eva Semikova SK Kamenice1:05:00+23:07
24Cristina Grabar US Primiero San Martino1:06:26+24:33
25Inguna Cakure Jelgava & Gulbene1:08:49+26:56
26Martina Kamarytova MLOK Marianske Lazne1:09:01+27:08
27Figuiere Valérie GIVRY SPORT ORIENTATION1:10:22+28:29
28Lenka Kettnerová TJ Sokol Hostivice1:12:25+30:32
29Katerina Binova MLOK Marianske Lazne1:15:51+33:58
30Holper Antónia Tipo Orienteering Club1:17:11+35:18
31Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz1:18:05+36:12
32Kristel Mertens TROL Belgium1:18:16+36:23
33An Verberne HAMOK1:28:53+47:00
34Daiga Rigava Jelgava & Gulbene1:30:00+48:07
35Pirjo Pyymäki Espoon Suunta1:31:13+49:20
36Anne Chabance Nature Orientation Saint Etien1:39:07+57:14
37Claudia Kellner OL HSV Wr. Neustadt1:41:17+59:24
38Cristina Ruini GO CAI XXX Ottobre1:42:19+60:26
39Jelena Kriegelsteinova MLOK Marianske Lazne1:55:45+73:52
40Béatrice Fino CO Amberieu2:10:44+88:51
Jocelyne Bredoux Nature Orientation Saint EtienMP+ --:--
Annika Von Schoultz Braunschweiger MTVMP+ --:--

W45 (3.4km / m / 13KT)

1Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli44:25+00:00
2Jolanda Kissling OLG Murten47:18+02:53
3Kati Cejka OLK Rafzerfeld49:28+05:03
4Francine Repond Care-Vevey Orientation54:48+10:23
5Bettina Gjedde Mariager Fjord OK58:24+13:59
6Greta Mols HAMOK1:08:45+24:20
7Leen Wouters Omega1:11:22+26:57
8Gerhild Pacher Sportunion SCHÖKL Graz1:11:42+27:17
9Sylvie Basset CSM Rilleux1:13:05+28:40
10Anette Egander Groen Mariager Fjord OK1:14:04+29:39
11Brigita Tamuza OK Mona-Auseklis1:15:07+30:42
12Veerle Moermans Omega1:15:26+31:01
13Pavla Bialožytová SKOB Beta Třinec1:15:35+31:10
14Loise Loup CA Rosé1:22:23+37:58
15Isabelle Douste-bacqué U.S. St-Egreve1:24:17+39:52
16Hanne Ivarsen OK PAN Aarhus1:24:39+40:14
17Brigitte Maget OLC Rudersdorf1:41:49+57:24
18Lies Borghs TROL Belgium1:42:42+58:17
19Lene Kofoed Petersen Horsens OK1:43:12+58:47
20Claudia Schmidt Thomsen Horsens OK1:44:14+59:49
21Molinier Frederique Groupe Ligues1:45:58+61:33
22Gerd Anthonis Omega2:21:59+97:34

W50 (3.2km / m / 12KT)

1Hennariikka Lonka Kalevan Rasti37:36+00:00
2Violeta Kutkiene OK Medeina39:45+02:09
3Pia Luovula Suosmeren Salpa48:54+11:18
4Annariitta Kottonen Lynx52:12+14:36
5Gitte Isen Herning O-Klub52:44+15:08
6Camille Cuche Care-Vevey Orientation55:26+17:50
7Aino Leppänen Rasti-Jyry58:38+21:02
8Anita Laaksonen Rasti-Jyry1:01:28+23:52
9Iris Andres OLG Pfäffikon / OLG Chur1:09:33+31:57
10Marianne Ericson Alfta ÖSA OK1:10:51+33:15
11Jo Foster BGS Orienteers1:12:39+35:03
12Papillon Françoise AS QUETIGNY1:13:05+35:29
13Bea Arn Societa Corse d'Orientamento M1:13:28+35:52
14Päivi Litmanen HS-Espoo1:15:04+37:28
15Anita Baerts Borasca1:16:20+38:44
16Trish Coombs Mar Orienteering Club1:16:35+38:59
17Miluse Prochazkova Sokol Dobrichovice1:17:20+39:44
18Esther Moosberger OLregioolten1:17:57+40:21
19Delhasse Frédérique Balise 101:21:37+44:01
20Anneli Ojapalo Rajamäen Rykmentti1:21:38+44:02
21Isabel Monteiro COC - Clube Orientaçao do Cent1:23:58+46:22
22Anni Jensen Herning O-Klub1:27:45+50:09
23Linda Hayles East Pennine Orienteering Club1:30:59+53:23
24Sylvie Pitaval Nature Orientation Saint Etien1:35:37+58:01
25Liset Hendrickx Omega1:41:29+63:53
26Pretet Frédérique GIVRY SPORT ORIENTATION2:03:50+86:14
Horváth Magda Tipo Orienteering ClubMP+ --:--
Marianne Thorsson IK Trenne UllaredMP+ --:--

W55 (3.0km / m / 10KT)

1Sue Stevens Nebstone48:27+00:00
2Elizabeth Borchorst Mariager Fjord OK49:01+00:34
3Margrith Hofer OLG Breitsee51:45+03:18
4Joyce Brunton INVOC54:41+06:14
5Renate Trösse SV TU Ilmenau56:27+08:00
6Chantal Magne Nature Orientation Saint Etien1:02:31+14:04
7Rita Baumann Corbus1:04:05+15:38
8Raija Lappetelainen Hyvinkään Rasti1:05:03+16:36
9Helen Törnros Tumba-Mälarhöjden OK1:05:08+16:41
10Jitka Nedvídková Rozmaryn Litomerice1:13:08+24:41
11Caty Dawson Newcastle and Tyneside1:15:39+27:12
12Hanne Hovn Poulsen Mariager Fjord OK1:27:26+38:59
13Christiane Kpokou U.S. St-Egreve1:29:07+40:40
Marie Noël Hamel Fleurance Loisir Orientation CMP+ --:--

W60 (2.5km / m / 9KT)

1Marie Sikorova Banik Ostrava35:19+00:00
2Kerstin Frenckner Södertälje-Nykvarn Orientering35:49+00:30
3Rigmor Schou Mariager Fjord OK38:13+02:54
4Bea Rahm OLG Pfäffikon42:38+07:19
5Marianne Lykking OK-73 Gladsaxe43:39+08:20
6Seija Hurskainen Valkeakosken Haka44:31+09:12
7Ruth Bieri OLG Immensee47:13+11:54
8Licia Kalcich GO CAI XXX Ottobre51:23+16:04
9Jill Gorvett Crag Foot Orienteers52:59+17:40
10Ellen Thomsen Hjoerring OK, Vendelboerne53:46+18:27
11Leontina Krtenska OK JISKRA NOVÝ BOR54:20+19:01
12Ildi Komar Herkules57:08+21:49
13Annemarie Eglin Corbus58:58+23:39
14Lene Bank Hansen Hjoerring OK, Vendelboerne1:05:22+30:03
15Elsbeth Hofer SPOBO1:06:26+31:07
16Maria Giovanna Sechi A.S.D. Orientisti Mezzaluna1:37:38+62:19
Annamaria Abram Orienteering Crea Rossa A.S.D.MP+ --:--
Ute Hierzegger Wiener Akadem.TVMP+ --:--

W65 (2.5km / m / 9KT)

1Birgitt Michel Braunschweiger MTV39:11+00:00
2Jutta Renger Heeressportverein43:16+04:05
3Dietlinde Venhauer OLC Union Viktring47:23+08:12
4Paula Kyyrönen Rajamäen Rykmentti56:23+17:12
5Birgit Grynderup Horsens OK1:10:43+31:32
Trudi Jahn Braunschweiger MTVMP+ --:--
Marjatta Romula Mesik-JyryDNF+ --:--

W70 (2.5km / m / 9KT)

1Barbro Gullberg A.S.D. Orientisti Mezzaluna59:45+00:00

OPEN1 (5.6km / m / 17KT)

1Abel Ledesma Xinoxano1:25:10+00:00
2Janko Moroz OK Azimut2:01:50+36:40
3Herbert Kanai HSV Wiener Neustadt2:17:34+52:24
Peter Wiesinger TSV GruenwaldDNF+ --:--

OPEN2 (4.0km / m / 13KT)

1Mart Mustkivi SK Mercury57:22+00:00
2Németh Bence Tipo Orienteering Club1:00:57+03:35
3Tero Koskinen Turun Suunnistajat1:01:20+03:58
4Feike Alewijnse OK Trzin1:03:01+05:39
5Miroslav Bialožyt SKOB Beta Třinec1:05:05+07:43
6Ivuška Mrozková SKOB Beta Třinec1:06:17+08:55
7Evgenio Guasina Erebus Vicenza1:08:24+11:02
8Jiří Kuchař SKOB Beta Třinec1:11:05+13:43
9Jean Marc Chabance NOSE1:36:07+38:45
10Luca Ruini GO CAI XXX Ottobre1:37:30+40:08
11Maria Grazia Reali Rusky Orienteering Team1:39:40+42:18
12Cris Lovell-smith Peninsula and Plains Orienteer1:44:13+46:51
13Katrin Fillinger Köpenicker Sport Club2:04:00+66:38
14Enrico Cienini CAI XXX Ottobre2:52:49+115:27
Emily Wall Peninsula and Plains OrienteerMP+ --:--
Klara Buchwaldkova No ClubMP+ --:--

OPEN3 (3.3km / m / 12KT)

1Mart Mustkivi SK Mercury47:09+00:00
2Marge Anijarv SK Mercury1:02:13+15:04
3Bieke Van Elsacker Omega1:23:40+36:31
4Myriam Vanhorebeek Omega1:25:34+38:25
5Nada Kanai HSV Wiener Neustadt1:27:35+40:26
6Jean Marc Brisse NOSE1:33:02+45:53
7Pascali Brisse NOSE1:34:47+47:38
8Eli Rand SK Mercury1:35:05+47:56
9Judith Borish Cascade1:49:30+62:21
10Antonella Sinigaglia SSD GAJA2:12:11+85:02
Droin NOSE+-48:51
Paola Spinelli SSD GAJAMP+ --:--
Miran Nagode OK AzimutMP+ --:--

BEG (2.3km / m / 8KT)

1Tereza Chrastova SK Studenec28:40+00:00
2Christine Gudel OLG Murten47:39+18:59
3Liam Thiels Omega47:46+19:06
4Luise Oswald HSV Pinkafeld48:31+19:51
5Maria Gomboz SSV Hallein-Neualm52:39+23:59
6Simon Schmutz Leksands OK59:56+31:16
7Elfi Berger OLC Berger Ladies1:20:02+51:22