Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Logatec, 26. 7. 2009

M10 (1.9km / m / 6KT)

1Mads Skaug OK PAN Aarhus12:45+00:00
2Andreas Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed14:09+01:24
3Matias Salonen Rajamäen Rykmentti14:44+01:59
4Jann Andri Küng björnbär ok16:02+03:17
5Anton Silier Järfälla OK16:39+03:54
6Olav Torgersen Bakkelaget20:14+07:29
7Lucien Pichard Club des Sports de Montagne de21:54+09:09
8Matijs Loeckx Omega24:19+11:34
9Michal Bořánek SKI-OB Šternberk24:57+12:12
10Vaclav Valasek SK Kamenice26:34+13:49
11Hugo Hankovec SK Kamenice26:38+13:53
12Guilhem Haberkorn ADOC29:14+16:29
13Dominic Studer OLG Murten31:39+18:54
14Lasse Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed38:41+25:56

M12 (2.1km / m / 7KT)

1Rafael Dobnik OLC Union Viktring13:53+00:00
2Nik Schneider ZELG14:40+00:47
3Egei Patrik Tipo Orienteering Club15:51+01:58
4Wout Keuppens Omega17:20+03:27
5Tomáš Borovička VSTJ FS Praha19:44+05:51
6Jiri Valasek SK Kamenice20:03+06:10
7Adrien Pichard Club des Sports de Montagne de21:59+08:06
8Chavée Antoine Club des Sports de Montagne de22:32+08:39
9Ales Kalensky SK Studenec22:52+08:59
10Pekka Leppänen Rasti-Jyry38:22+24:29

M14 (2.7km / m / 10KT)

1Vojtěch Kettner TJ Sokol Hostivice24:17+00:00
2Joao Cascalho GAFANHORI27:42+03:25
3Tóth Adrián Tipo Orienteering Club30:00+05:43
4Silas Frederik Thomsen Horsens OK30:11+05:54
5Dankó Botond Tipo Orienteering Club30:40+06:23
6Samuli Koskinen Turun Suunnistajat32:38+08:21
7Marian Basset Club des Sports de Montagne de34:32+10:15
8Paul Pacher Sportunion SCHÖKL Graz34:39+10:22
9Sandevoir Luc Orientation caennaise35:15+10:58
10Evert Leeuws Omega35:28+11:11
11Chen Shmuely EMEK IZRAEL37:03+12:46
12Thomas Chabance Nature Orientation Saint Etien37:12+12:55
13Tobia Pezzati Societa Corse d'Orientamento M38:05+13:48
14Arno Keuppens Omega38:58+14:41
15Ádám Lengyel Tabáni Spartacus SKE39:20+15:03
16Figuiere Romain GIVRY SPORT ORIENTATION39:24+15:07
17Mathias Peter Sportunion SCHÖKL Graz40:37+16:20
18Tádé Lakatos Tabáni Spartacus SKE41:27+17:10
19Magnus Struckmann Braunschweiger MTV42:32+18:15
20Michael Rooman TROL Belgium46:16+21:59
21Nelis Fabré Omega47:28+23:11
22Miháczi Ádám Tipo Orienteering Club51:54+27:37
23Sandro Lippitch HSV Spittal am Drau55:08+30:51
24Etienne Lopez Nature Orientation Saint Etien57:59+33:42
25Arttu Kottonen Lynx73:45+49:28
26Hajdu Erik Tipo Orienteering Club78:34+54:17

M16 (3.7km / m / 11KT)

1Godefroy Bruno Pole Espoir Fontainebleau34:07+00:00
2Clément Chataing Nature Orientation Saint Etien34:58+00:51
2Adam Chloupek SK Studenec34:58+00:51
4Sebastian Torgersen Bakkelaget35:30+01:23
5Lukáš Kettner TJ Sokol Hostivice37:01+02:54
6Matija Razum OK Japetic37:04+02:57
7Rémi Baudot Nature Orientation Saint Etien37:57+03:50
8Stepan Kucera SK Studenec38:00+03:53
9Ábel Sulyok Tabáni Spartacus SKE38:03+03:56
10Yannis Güdel OLG Murten39:22+05:15
11Petr Skyva SKI-OB Šternberk43:20+09:13
12Jan Valasek SK Kamenice43:24+09:17
13Kryštof Német SKI-OB Šternberk45:21+11:14
14Victor Tardy Pole Espoir Fontainebleau45:50+11:43
15Janis Bošs Alnis45:54+11:47
16Maxime Chabance Nature Orientation Saint Etien49:20+15:13
17Arthur Copin U.S. St-Egreve51:45+17:38
18Tomas Kucera SK Studenec52:06+17:59
19Marco Dorigo GO CAI XXX Ottobre53:39+19:32
20Lucas Dubessy U.S. St-Egreve56:18+22:11
21Egils Bošs Alnis58:10+24:03
22Jonathan Mothe Nature Orientation Saint Etien62:15+28:08
23Sacha Bredoux Nature Orientation Saint Etien67:51+33:44
24Ondrej Semik SK Kamenice72:27+38:20
25Mofaz Shmuely EMEK IZRAEL78:12+44:05
26Klemen Verbovšek Orientacijski klub Komenda93:15+59:08
Valentin Téo Pole Espoir FontainebleauMP+ --:--
Diego Ruzzier GO CAI XXX OttobreMP+ --:--

M18 (4.3km / m / 17KT)

1Janis Tamuzs OK Mona-Auseklis39:20+00:00
2Krisztián Liszka Tabáni Spartacus SKE43:06+03:46
3Kristoffer Sloth Aalborg Orienteringsklub44:20+05:00
4Marek Uvizl SK Studenec47:23+08:03
5Bonneau Maxime Pole Espoir Fontainebleau49:17+09:57
6Giacomo Barbone GO CAI XXX Ottobre50:28+11:08
7Kleo Ketonen Orienteringsklubben Orient51:23+12:03
8Melis Toon HAMOK51:44+12:24
9Mikkel Johansen Aalborg OK51:46+12:26
10Filipe Salgado GAFANHORI57:17+17:57
11Daniel Safka SK Kamenice58:13+18:53
12Michal Kamaryt MLOK Marianske Lazne62:42+23:22
13Michal Kriegelstein MLOK Marianske Lazne63:13+23:53
14Martin Bina MLOK Marianske Lazne63:15+23:55
15Michael Tremul GO CAI XXX Ottobre65:22+26:02
16Andrej Borstnik OK Tivoli65:33+26:13
17Gergely Bugar Tabáni Spartacus SKE65:41+26:21
18Ondřej Doležel SKI-OB Šternberk65:52+26:32
19Jiri Charvat SK Studenec66:39+27:19
20Kilian Mayer SSV Hallein-Neualm67:27+28:07
21Verdin Paul Hugo GIVRY SPORT ORIENTATION70:09+30:49
22Michal Kucera SK Studenec70:25+31:05
23Jorge Coelho GAFANHORI73:22+34:02
24Narziss Studer CA Rosé73:26+34:06
25Yan Christan CA Rosé73:38+34:18
26Matjaž Pahor Orientacijski klub Komenda74:03+34:43
27Marko Orešnik OK Tivoli75:41+36:21
28Gaspard Bredoux Nature Orientation Saint Etien77:18+37:58
29Roman Bina MLOK Marianske Lazne79:26+40:06
30David Brulport OTB80:31+41:11
31Paulo Falcao GAFANHORI87:27+48:07
Pretet Valentin GIVRY SPORT ORIENTATIONMP+ --:--

M20 (5.5km / m / 20KT)

1Manuel Horta GAFANHORI50:55+00:00
2Jack Wood Edinburgh University Orienteer54:01+03:06
3Olov Ericson Alfta ÖSA OK61:06+10:11
4Martin Černý KOB Tretra Praha65:23+14:28
5Maël Richard U.S. St-Egreve71:38+20:43
6Gregório Piteira GAFANHORI84:52+33:57
7Wouter Leeuws Omega104:08+53:13
Francis O'reilly Edinburgh University OrienteerMP+ --:--
Tiago Leal GAFANHORIMP+ --:--

M21A L (5.5km / m / 20KT)

1Isak Jakobson Tibro orienteringsklubb50:23+00:00
2Diego Bau ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ50:32+00:09
3Andreas Johansson IFK Göteborg52:50+02:27
4Vítězslav Khýn KOB Dobruška54:57+04:34
5Jakub Makovský KOB Tretra Praha56:25+06:02
6Tomáš Leštínský KOB Dobruška56:49+06:26
7Ferenc Mihályi Sirályok SC56:58+06:35
8Jan Potstejnsky Spolek podorlických běžců58:24+08:01
9Petr Skyva SKI-OB Šternberk59:29+09:06
10Martin Janda KOB Dobruška59:43+09:20
11Tomáš Nipakitani Petras Czech national team Z59:46+09:23
12David Chatelon Orient' Express 4260:15+09:52
13Tomas Kamaryt MLOK Marianske Lazne60:34+10:11
14Karsten Lehman OLV Potsdam61:44+11:21
15Michal Hodek KOB Tretra Praha63:23+13:00
16Petr Hanč STS Chvojkovice Brod64:10+13:47
17Radim Hošek KOB Dobruška65:12+14:49
18Andreas Bjärkmar Linköpings Orienteringsklubb66:52+16:29
19Zoltán Gyalog Tabáni Spartacus SKE67:23+17:00
20Kristaps Tamuzs OK Mona-Auseklis67:52+17:29
21Tomáš Mbuthaki Veverka Czech national team Z68:21+17:58
22Jiří Vincikaitia Andrš Czech national team Z69:11+18:48
23James Lyne Edinburgh University Orienteer69:45+19:22
24Vítězslav Zajíc KOB Tretra Praha70:10+19:47
25Francis Gaine OTB70:32+20:09
26Dario Stefani ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ70:44+20:21
27Dupuy Francis balise orientation albigeoise73:19+22:56
28Cristian Bellotto ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ77:04+26:41
29Steven Clelland Clydeside Orienteers77:38+27:15
30Evaldas Jadenkus OK Fortuna80:05+29:42
31Lukas Kriz OOB Trebic80:36+30:13
32Jernej Zorman Orientacijski klub Komenda85:26+35:03
33Vincent Chomette Nature Orientation Saint Etien86:54+36:31
34Théo Chabal U.S. St-Egreve90:41+40:18
35Primož Mikložič OK Polaris90:45+40:22
36Andy Jacoud Nature Orientation Saint Etien92:32+42:09
37Petr Kolek KOB Dobruška99:58+49:35
38Denis Kokelj Orientacijski klub Komenda106:47+56:24
39Gheorghe Cionoiu TV Coburg-Neuses178:12+127:49
Guillaume Manissolle Nature Orientation Saint EtienMP+ --:--
Delage Fabien COTSMP+ --:--

M21A S (4.1km / m / 14KT)

1Rune Rystad Nydalens Skiklub36:15+00:00
2Juha Suntila Turun Metsänkävijät36:57+00:42
3Asulv Birkeland Stormoen Birkenes IL37:56+01:41
4Jeppe Borch Stener OK38:55+02:40
5Inge Lindseth Nydalens Skiklub41:00+04:45
6Tiago Aires GAFANHORI41:39+05:24
7Eero Inkeri Olavin Rasti43:06+06:51
8Molnár Domokos Tipo Orienteering Club46:09+09:54
9Andreas Lyngaa Herning O-Klub47:11+10:56
10Kocsik Árpád Tipo Orienteering Club49:24+13:09
11Andreas Studer OLG Murten49:36+13:21
12Bálint Zai Tabáni Spartacus SKE49:55+13:40
13Petr Lepšík NP team50:39+14:24
14Lasse Staffensen Stener OK50:56+14:41
15Martin Lžíčař KOB Dobruška51:01+14:46
16Erik Elfverson Almby IK51:18+15:03
17Erik Mygind Stener OK51:45+15:30
18Thomas Mühlbacher NF Steiermark53:56+17:41
19Roland Vogl SV Mietraching56:00+19:45
20Mirko Montibeller Orienteering Crea Rossa A.S.D.56:28+20:13
21Aurelien Marguier OTB57:49+21:34
22Frederik Loeckx Omega58:10+21:55
23Roland Güdel OLG Murten59:17+23:02
24Petr Hankovec SK Kamenice61:43+25:28
25Markus Springer Wiener Gehörlosen Sportclub 1976:46+40:31
26Mogens Finderup OK PAN Aarhus78:38+42:23
27Florian Schinnerer Wiener Gehörlosen Sportclub 19113:37+77:22

M21B (3.7km / m / 11KT)

1Tanel Saue SK Mercury40:29+00:00
2Dankó Zoltán Tipo Orienteering Club41:56+01:27
3Maris Stabins Jelgava & Gulbene43:45+03:16
4Mladen Vukmanovic OK Kapela44:00+03:31
5Molnár Attila Tipo Orienteering Club45:07+04:38
6Gombkötő Péter Tipo Orienteering Club46:12+05:43
7Lengyel Vilmos Tipo Orienteering Club52:32+12:03
8Sami Keskimäki Nakkilan Wisa52:39+12:10
9Dankó István Tipo Orienteering Club53:41+13:12
10Horst Mayer SSV Hallein-Neualm54:18+13:49
11Alberto Simionato ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ54:30+14:01
12Peter Gardner Edinburgh University Orienteer62:57+22:28
13Florian Bitzer AS QUETIGNY63:29+23:00
14Jan Hulec Spolek podorlických běžců68:20+27:51
15Gardeur Julien Groupe Ligues69:48+29:19
16Vojko Kacin OK Azimut71:57+31:28
17Lukas Lazinskas OK Medeina75:45+35:16
18Laimonas Krasauskas OK Medeina76:06+35:37
19Rok Sušnik OK Azimut78:00+37:31
20Janno Kivik SK Mercury78:48+38:19
21Vit Hulec Spolek podorlických běžců81:30+41:01
22Dennis Sasser Herning O-Klub82:04+41:35
23Nejc Močnik OK Azimut83:22+42:53
24Kare Jensen Herning O-Klub86:38+46:09

M21E (6.7km / m / 24KT)

1Jan Procházka NP team51:08+00:00
2Petr Losman OK 99 HK51:49+00:41
3Chris Forne Peninsula and Plains Orienteer55:05+03:57
4Oli Johnson South Yorkshire Orienteers56:06+04:58
5Raffael Huber OLJG Holde56:07+04:59
6Christian Hohl OLJG Holde56:15+05:07
7Tue Lassen Stener OK56:32+05:24
8Duncan Coombs EUOC58:38+07:30
9Andraž Hribar Leteči Štajerci58:47+07:39
10Johann Tinchant OTB59:09+08:01
11Fabrice Vannier CSLG MELUN59:22+08:14
12Martin Grotle Soukup Bakkelaget59:24+08:16
13Kaspar Hägler OLJG Holde61:08+10:00
14Oskar Arlebo KFUM Örebro Orientering61:37+10:29
15Vitek Pospisil OK Sparta Praha62:31+11:23
16Jure Zmrzlikar Orientacijski klub Komenda63:43+12:35
17Pavel Kosarek SK Jamnice64:26+13:18
18Lukáš Barták BBA65:07+13:59
19Hector Haines Edinburgh University Orienteer65:54+14:46
20Thibaut Magne Nature Orientation Saint Etien66:01+14:53
21James Tullie Edinburgh University Orienteer66:59+15:51
22Ola Lindqvist Nydalens Skiklub67:06+15:58
23Neil Marston Nydalens Skiklub67:09+16:01
24Ben Stevens Nebstone67:33+16:25
25Ondrej Pijak BBA68:00+16:52
26Petr Žaloudek NP team69:07+17:59
27Vojtech Hora Praga Praha69:43+18:35
28Joost Talloen Omega69:54+18:46
29Per Forsgren Tumba-Mälarhöjden OK70:14+19:06
30Miroslav Kovar NP team70:44+19:36
31Stepan Dlabaja BBA71:05+19:57
32Andreas Davidsson OK Klemmingen71:22+20:14
33Esa Huttunen Orienteringsklubben Orient71:52+20:44
34Dries Van Der Kleij SLOK72:33+21:25
35Anders B. Oksenholt Nydalens Skiklub73:25+22:17
36Jiri Krejcik NP team75:23+24:15
37Greg Barbour Egmont Orienteering Club NZ75:35+24:27
38Ctibor Sysel Praga Praha75:38+24:30
39J-baptiste Guy Nature Orientation Saint Etien76:21+25:13
40Yann Locatelli Club Sportif EMHM77:50+26:42
41Patrick Saile Wellington Ranges Orienteering79:17+28:09
42Renato Winteler OLG Welsikon80:09+29:01
43Geir Moholdt Nydalens Skiklub80:22+29:14
44Sebastian Cionoiu TV Coburg-Neuses81:34+30:26
45Mathieu Kern-gillard Club des Sports de Montagne de81:51+30:43
46Frantisek Pasek SK Kamenice83:06+31:58
47Tobias Thorsson IK Trenne Ullared84:58+33:50
48Feneuil Joseph Groupe Ligues84:59+33:51
49Blum Simon Pole Espoir Fontainebleau85:15+34:07
50Emmanuel Leplat Nature Orientation Saint Etien85:29+34:21
51Tom Herremans ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ85:30+34:22
52Alastair Brunton Wing OK85:48+34:40
53Simon Gardner Edinburgh University Orienteer85:54+34:46
54Ondrej Sysel Praga Praha86:51+35:43
55Jonas Munthe Mariager Fjord OK87:02+35:54
56Damir Gobec Orienteering club Vihor89:44+38:36
57Marcus Hardt KFUM Örebro Orientering92:43+41:35
58Marten Bäckman Orienteringsklubben Orient93:16+42:08
59Nuno Pedro Clube de Aventura e Orientaçao96:04+44:56
60Eduard Perković OK Bjelovar96:29+45:21
61Andrew Brunton Auld Reekie Orienteering Socie98:20+47:12
Jan Tore Ludvigsen Nydalens SkiklubMP+ --:--
Gjermund Glesnes Nydalens SkiklubMP+ --:--
Lasse Groen Mariager Fjord OKMP+ --:--
Tomas Johansson IFK UmeaMP+ --:--
Edi Ocvirk OK JapeticMP+ --:--
Danijel Katalenić OK BjelovarMP+ --:--

M35 (5.5km / m / 20KT)

1Mikko Salonen Rajamäen Rykmentti49:57+00:00
2Nikolay Sytov Mosmeridian53:10+03:13
3Gilles Perrin Nature Orientation Saint Etien56:54+06:57
4Kestutis Jokubauskis Telsiai OK58:05+08:08
5Esa Orava Rastivarsat58:12+08:15
6Margus Klementsov SK Mercury60:34+10:37
7Bernhard Venhauer OLC Union Viktring61:36+11:39
8Joachim Stamer MTK Bad Harzburg63:43+13:46
9Jens Struckmann Braunschweiger MTV65:55+15:58
10Akseli Ahtiainen Kalevan Rasti67:53+17:56
11Danilo Piht SK Mercury69:16+19:19
12Petr Baldrian Praga Praha71:24+21:27
13Tomas Sikora Slavia ZU Zilina71:37+21:40
14Roel Van De Moortel Omega73:00+23:03
15Mark Stodgell Walton Chasers74:27+24:30
16Peter Viskup Slavia ZU Zilina75:15+25:18
17Gunther Deferme HAMOK76:40+26:43
18Fredrik Huldt Tumba-Mälarhöjden OK81:41+31:44
19Ronny Timmers HAMOK84:00+34:03
20Regis Gaydon Club des Sports de Montagne de90:46+40:49
21Stéphane Dabin Nature Orientation Saint Etien94:07+44:10
22Pierre-Yves Meyer Bonne Athlétic Club - Course d109:43+59:46
23Olivier De Smul Omega113:59+64:02
24Roman Krtensky OK JISKRA NOVÝ BOR118:10+68:13
25Marco Jacobs Borasca133:47+83:50
Jari Johansson Orienteringsklubben OrientMP+ --:--

M40 (4.3km / m / 17KT)

1Thomas Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed41:53+00:00
2Pascal Lassalle CO Amberieu43:15+01:22
3Jurg Niggli Orientation Haut-Jura44:26+02:33
4Bo Simonsen FIF Hilleroed45:05+03:12
4Herwig Allwinger OK Brezice45:05+03:12
6Kenneth Skaug OK PAN Aarhus45:41+03:48
7Boris Bauman OK Brezice46:45+04:52
8Bruno Haberkorn ADOC48:11+06:18
9Rudy Rooman TROL Belgium51:28+09:35
10Miháczi Zoltán Tipo Orienteering Club52:15+10:22
11Egei Tamás Tipo Orienteering Club54:39+12:46
12Petr Vobornik SK Chotebor55:48+13:55
13Dr Brendan O'brien Kerry Orienteers56:06+14:13
14Petr Henych VSK Slavia TU Liberec56:13+14:20
15Petr Valasek SK Kamenice58:51+16:58
16Arne Martin Torgersen Bakkelaget60:03+18:10
17Igor Boncina OK Azimut60:48+18:55
18Faggyas László Tipo Orienteering Club64:46+22:53
19Milos Kamaryt MLOK Marianske Lazne65:18+23:25
20Paulet Damien Dauphiné Orientation65:51+23:58
21Kent Lodberg OK PAN Aarhus68:50+26:57
22Stefano Galletti GOK Milan Team69:33+27:40
23Figuiere Pascal GIVRY SPORT ORIENTATION69:41+27:48
24Gilles Longeres CO Amberieu75:41+33:48
25Günther Rosenkranz OL Andritz76:30+34:37
26Karl Keuppens Omega81:24+39:31
27Thierry Droin Nature Orientation Saint Etien83:25+41:32
28Matthias Taurit F.S.V. Blau-Weiß 90 Stadtilm e83:59+42:06
29Miroslav Dedek MLOK Marianske Lazne85:20+43:27
30Leonel Vieito COC - Clube Orientaçao do Cent96:23+54:30
31Jan Zanda SK Chotebor101:37+59:44
32Christophe Robichon Club des Sports de Montagne de112:52+70:59
33Jacotot Christophe AS QUETIGNY117:06+75:13
34Piero Labanti GOK Milan Team117:56+76:03
Pavel Bina MLOK Marianske LazneMP+ --:--
Attilio Amato GOK Milan TeamMP+ --:--
Chavée Philippe Club des Sports de Montagne deMP+ --:--

M45 (4.2km / m / 18KT)

1Leo Pyymäki Espoon Suunta36:37+00:00
2Siegfried Opetnik HSV Bleiburg42:58+06:21
3Bart Van De Moortel Omega45:51+09:14
4Wiet Laenen HAMOK47:10+10:33
5Alan Honey Bristol Orienteering Klub47:33+10:56
6Gillard Hugues Groupe Ligues47:53+11:16
7Ivo Novák Praga Praha47:57+11:20
8Petr Kozina Praga Praha49:43+13:06
9Torben Utzon Stener OK50:43+14:06
10Sandevoir Benoit Orientation caennaise51:05+14:28
11Juhász Miklós Tipo Orienteering Club51:06+14:29
12Frank Steiner Järfälla OK51:07+14:30
13Luc Melis HAMOK51:59+15:22
14Kenneth Daly Interlopers52:51+16:14
15Silvio Vicari CO UTOE Bellinzona54:51+18:14
16Marc Meeuwssen HAMOK54:52+18:15
17Pekka Pajuoja Lynx55:15+18:38
18David Hunt Bristol Orienteering Klub57:27+20:50
19Viesturs Tamuzs OK Mona-Auseklis60:10+23:33
20André Wirz Swiss O Tours60:31+23:54
21Olivier Basset Club des Sports de Montagne de61:11+24:34
22Rudi Aerts Omega62:36+25:59
23Roch Christan CA Rosé62:48+26:11
24David Hrabanek Praga Praha62:51+26:14
25Jan Pribik Praga Praha64:10+27:33
26Aleš Borštnik OK Tivoli67:55+31:18
27Pavel Kettner TJ Sokol Hostivice68:44+32:07
28Gerhard Kellner OL HSV Wr. Neustadt70:35+33:58
29Sladič Roman OK Perkmandeljc Trbovlje72:23+35:46
30Danny Swerts HAMOK73:50+37:13
31Georg Pregartner OLC Rudersdorf73:59+37:22
32Birger Johansen Aalborg OK74:01+37:24
33Jan Lemmens Omega74:08+37:31
34Filippo Pezzati Societa Corse d'Orientamento M74:26+37:49
35Roberto Moretti Polisportiva Castello76:13+39:36
36Pretet Jean Claude GIVRY SPORT ORIENTATION78:47+42:10
37Verdin Serge GIVRY SPORT ORIENTATION86:51+50:14
38Ivan Mrak OK Azimut89:48+53:11
39Milan Borovicka VSTJ FS Praha94:49+58:12
40Dirk Fabré Omega124:54+88:17
41Bruno Bredoux Nature Orientation Saint Etien160:12+123:35
Pierre Mothe Nature Orientation Saint EtienMP+ --:--
Guido Verdeyen OmegaMP+ --:--
Petr Černý OOB Albrechtice nad OrlicíMP+ --:--

M50 (4.1km / m / 14KT)

1Johnny Junegard Tullinge SK40:03+00:00
2Thomas Ericson Alfta ÖSA OK43:24+03:21
3Robert Daly Interlopers44:10+04:07
4Sönke Bandixen OLG Pfäffikon / OLG Chur44:12+04:09
5Ilkka Ojapalo Rajamäen Rykmentti46:46+06:43
6Roger Coombs Mar Orienteering Club48:07+08:04
7Bernard Peissard OLC SKOG FRIBOURG49:13+09:10
8Hermet André Pole Espoir Fontainebleau50:00+09:57
9Hannu Kottonen Lynx51:00+10:57
10Kevin Lomas Nottingham Orienteering Club.53:57+13:54
11Gert Rebsdorf Mariager Fjord OK55:09+15:06
12Soren Munthe Mariager Fjord OK55:10+15:07
13Günther Dobnik OLC Union Viktring55:24+15:21
14Christian Cachard Club des Sports de Montagne de56:22+16:19
15Denys Schmitt U.S. St-Egreve57:44+17:41
16Hannes Pacher Sportunion SCHÖKL Graz57:57+17:54
17Jens Christensen Mariager Fjord OK58:12+18:09
18Egon Sloth Aalborg Orienteringsklub59:18+19:15
19Ole Jensen Mariager Fjord OK60:39+20:36
20Gerrit Van De Riet OLifant62:38+22:35
21Helge Soegaard Mariager Fjord OK63:08+23:05
22Carlos Monteiro COC - Clube Orientaçao do Cent63:56+23:53
23Fulvio Pacor SSD GAJA64:46+24:43
24Vladimir Jaros Sokol Dobrichovice64:50+24:47
25Leloup Philippe Groupe Ligues66:59+26:56
26Cesare Tarrabochia CAI XXX Ottobre68:33+28:30
27Joern Blom Mariager Fjord OK69:07+29:04
28Marco Ongaro US Primiero San Martino69:38+29:35
29Jarmo Lehto Vehkalahden Veikot70:47+30:44
30Ivan Uvizl SK Studenec71:09+31:06
31Enri Chabal U.S. St-Egreve72:47+32:44
32Johan Claes Borasca74:15+34:12
33Chris Addiers Omega75:05+35:02
34Stephan Krämer TV Coburg-Neuses76:07+36:04
35Sandy Burgon Bristol Orienteering Klub79:10+39:07
36Alberto Ghezzi Polisportiva Castello81:29+41:26
37Etienne De Canne Omega83:23+43:20
38Petr Junek SK Studenec90:16+50:13
39Peter Foster BGS Orienteers93:26+53:23
40Wolfgang Gartlgruber hsv pink95:08+55:05
41Willy Opdekamp Borasca107:16+67:13
42Johan Verwaest TROL Belgium125:03+85:00
Herbert Lippitch HSV Spittal am DrauMP+ --:--

M55 (3.5km / m / 13KT)

1Vesa Tervo Rajamäen Rykmentti36:39+00:00
2Jean-luc Cuche Care-Vevey Orientation39:52+03:13
3Peter Andres OLG Pfäffikon / OLG Chur46:23+09:44
4Jens Jorgen Jensen Herning O-Klub46:42+10:03
5Jos Gilot Kempische Oriëntatielopers49:13+12:34
6Papillon Daniel AS QUETIGNY49:37+12:58
7Hervé Bodelet Nature Orientation Saint Etien55:57+19:18
8Staffan Törnros Tumba-Mälarhöjden OK59:59+23:20
9František Wald Praga Praha61:04+24:25
10Keld Oestergaard Mariager Fjord OK61:11+24:32
11Flemming Sasser Herning O-Klub61:16+24:37
12Tomas Babicky Rozmaryn Litomerice62:47+26:08
13Henrik Dagsberg Horsens OK64:07+27:28
14Dario Citterico Polisportiva Castello69:07+32:28
15Charles Nelson Harlequins OC69:42+33:03
16Jens-jörgen Lyngaa Herning O-Klub72:27+35:48
17Poul Egander Groen Mariager Fjord OK73:54+37:15
18Niels Jorgen Iversen Mariager Fjord OK74:34+37:55
19Torben Isen Herning O-Klub76:24+39:45
20Janko Lapajne OK Azimut86:41+50:02
21Miro Cvirn OK Tivoli90:59+54:20
22Karl Pongratz HSV Pinkafeld93:59+57:20
23Vlado Sedej OK Azimut95:29+58:50
24Asher Shmuely EMEK IZRAEL97:20+60:41
25Pentti Kakkinen Kalevan Rasti112:31+75:52
26Vincent Margelidon Nature Orientation Saint Etien115:33+78:54
27Glatigny Josy Balise 10162:57+126:18
Reinhard Lamprecht LZ OMAHAMP+ --:--

M60 (3.3km / m / 12KT)

1Ove Thorrson IK Trenne Ullared37:09+00:00
2Juhani Nippala Rasti-Jyry37:46+00:37
3Heikki Kyyrönen Rajamäen Rykmentti41:19+04:10
4Moosberger Max OLregioolten41:57+04:48
5Tuomo Romula Mesik-Jyry43:14+06:05
6Juhani Kytöjoki Rasti-Jyry43:40+06:31
7Tapio Reijula Mesik-Jyry44:51+07:42
8Miroslav Sikora Banik Ostrava45:22+08:13
9Rimvydas Kutka OK Medeina45:46+08:37
10Hansjoerg Suter CA Rosé46:01+08:52
11Peter Gorvett Crag Foot Orienteers46:49+09:40
12Roy Dawson Newcastle and Tyneside48:30+11:21
13Wilhelm Grabenhofer LZ OMAHA51:11+14:02
14Rahm Walter OLG Pfäffikon52:05+14:56
15Henri Mascarell Club des Sports de Montagne de54:02+16:53
16Aku Hurskainen Valkeakosken Haka55:06+17:57
17Henning Vide Petersen Horsens OK59:13+22:04
18Dery Serge Balise 1063:18+26:09
19Noldi Schneider ZELG64:19+27:10
20Jaromír Schling OK Jihlava65:37+28:28
21Georges Timmermans Kempische Oriëntatielopers67:15+30:06
22Jiri Gurka ASKOE Henndorf69:26+32:17
23Carl Malling Randers OK70:16+33:07
24Seppo Keskimäki Nakkilan Wisa71:32+34:23
25Bela Komar Herkules72:13+35:04
26Terenzio Goffred Biserna A.S.D. Orientisti Mezzaluna72:55+35:46
27Lars Marsell Södertälje-Nykvarn Orientering72:56+35:47
28Errol Pittet OLG Breitsee74:24+37:15
29Jequel Yann Groupe Ligues78:00+40:51
30Neil Croasdell East Pennine Orienteering Club90:45+53:36
31Bernard Magne Nature Orientation Saint Etien94:33+57:24
Marcel Janssen Kempische OriëntatielopersMP+ --:--
Urs Schmutz Leksands OKDNF+ --:--

M65 (2.7km / m / 10KT)

1Reijo Haaja Valkeakosken Haka30:47+00:00
2Kurt Huber SPOBO31:25+00:38
3Arne Grondahl Sollerod OK34:39+03:52
4Reijo Seitajoki Mesik-Jyry37:11+06:24
5Christian Studer OLG Murten39:18+08:31
6Arne Pedersen Mariager Fjord OK39:48+09:01
7Arvo Jonkka RastiKarhut39:49+09:02
8Hans Baumann Swiss O Tours39:58+09:11
9Otto Venhauer OLC Union Viktring40:09+09:22
10Ole F. Thomsen Hjoerring OK, Vendelboerne41:52+11:05
11Ernst Baumann Corbus41:58+11:11
12Knud Lykking OK-73 Gladsaxe42:42+11:55
13Winfried Rode Ski-Club Helsa e.V.44:16+13:29
14Osmo Peitsala HS-Espoo44:18+13:31
15Peter Eglin Corbus44:58+14:11
16Edi Baumann Swiss O Tours48:35+17:48
17Giancarlo Gozzer Orienteering Crea Rossa A.S.D.50:37+19:50
18Reinhard Jahn Braunschweiger MTV52:27+21:40
19Kurt Heimoz Swiss O Tours53:49+23:02
20Walter Bieri OLG Immensee56:54+26:07
21Atis Anze Jelgava & Gulbene60:12+29:25
22Finn Grynderup Horsens OK62:41+31:54
23Herwig Hierzegger Wiener Akadem.TV70:27+39:40

M70 (2.7km / m / 10KT)

1Pentti Koponen Espoon Suunta39:00+00:00
2Jaroslav Krtensky OK JISKRA NOVÝ BOR39:38+00:38
3Urban Gullberg A.S.D. Orientisti Mezzaluna40:59+01:59
4Eberhard Höfer ASG Teutoburger Wald41:00+02:00
5Henri Repond Care-Vevey Orientation49:35+10:35
6Alex Kerr Greater Vancouver Orienteering49:42+10:42
7Giorgio Tettamanti Societa Corse d'Orientamento M56:21+17:21
8Pavel Masek OK JISKRA NOVÝ BOR58:55+19:55
9Fausto Tettamanti Societa Corse d'Orientamento M59:00+20:00
10Herwig Renger Heeressportverein76:16+37:16

W10 (1.9km / m / 6KT)

1Annika Simonsen FIF Hilleroed14:30+00:00
2Siiri Koskinen Turun Suunnistajat16:46+02:16
3Anni Berger OLC Berger Ladies17:42+03:12
4Tóth Blanka Tipo Orienteering Club20:08+05:38
5Pia Ocvirk OK Japetic21:20+06:50
6Holly Stodgell Walton Chasers24:30+10:00
7Ems De Smul Omega36:00+21:30
8Siri Simonsen FIF Hilleroed41:47+27:17
Jerneja Slapnik Anžur Orientacijski klub KomendaMP+ --:--

W12 (2.1km / m / 7KT)

1Elena Pezzati Societa Corse d'Orientamento M14:59+00:00
2Lena Mathys ZELG15:08+00:09
3Inka Salonen Rajamäen Rykmentti18:27+03:28
4Marlene Berger OLC Berger Ladies20:49+05:50
5Hajdu Frida Tipo Orienteering Club20:54+05:55
6Juliette Basset Club des Sports de Montagne de21:27+06:28
7Rikke Ivarsen OK PAN Aarhus21:45+06:46
8Frida Junegard Tullinge SK21:50+06:51
9Fanny Güdel OLG Murten22:42+07:43
10Karolina Tauchmanova SK Studenec22:44+07:45
11Solene Droin Nature Orientation Saint Etien23:21+08:22
12Caroline Finderup OK PAN Aarhus25:16+10:17
13Adela Novakova Praga Praha27:14+12:15
14Katjuša Poljanšek OK Azimut41:58+26:59
Sofie Finderup OK PAN AarhusDNS+ --:--

W14 (2.5km / m / 9KT)

1Marie Prochazkova Sokol Dobrichovice24:01+00:00
2Karolina Bořánková SKI-OB Šternberk25:39+01:38
3Zuzana Kozinova Praga Praha27:03+03:02
4Chloé Haberkorn ADOC29:09+05:08
5Faggyas Réka Tipo Orienteering Club31:17+07:16
6Elke Verdeyen Omega31:54+07:53
7Ines Catalao GAFANHORI32:10+08:09
8Faggyas Petra Tipo Orienteering Club32:42+08:41
9Katerina Pavlu Praga Praha33:22+09:21
10Klára Hrabánková Praga Praha36:16+12:15
11Egei Petra Tipo Orienteering Club38:15+14:14
12Lucie Pacholikova SK Studenec38:41+14:40
13Rute Coradinho GAFANHORI39:27+15:26
14Ana Anjos GAFANHORI42:51+18:50
15Joana Palhinha GAFANHORI44:10+20:09
16Molinier Caroline Groupe Ligues48:31+24:30
17Rebeka Vesela SK Kamenice51:00+26:59
18Claudia Rooman TROL Belgium51:08+27:07
19Bertille Brisse Nature Orientation Saint Etien59:58+35:57
20Verdin Alix GIVRY SPORT ORIENTATION64:25+40:24
21Martina Palusa GO CAI XXX Ottobre80:02+56:01

W16 (2.7km / m / 10KT)

1Miháczi Diána Tipo Orienteering Club28:40+00:00
2Anna Kozinova Praga Praha28:56+00:16
3Annika Kottonen Lynx29:02+00:22
4Lucija Telisman Sportunion SCHÖKL Graz32:14+03:34
5Lisa Pacher Sportunion SCHÖKL Graz32:33+03:53
6Marta Foruasier Semiperdo Orienteering Maniago33:05+04:25
7Salla Koskinen Turun Suunnistajat34:38+05:58
8Isia Basset CSM Rilleux35:39+06:59
9Rita Rodrigues GAFANHORI35:47+07:07
10Faggyas Eszter Tipo Orienteering Club36:06+07:26
11Alena Vobornikova SK Chotebor37:38+08:58
12Pavla Mrazova Sokol Dobrichovice38:04+09:24
13Sindija Širaka Alnis38:34+09:54
14Gaëlle Christan CA Rosé39:05+10:25
15Valerie Kamererova SK Kamenice40:30+11:50
16Katerina Duchacova SK Studenec40:32+11:52
17Vendula Kalenska SK Studenec46:57+18:17
18Eva Arhar Sportunion SCHÖKL Graz47:17+18:37
19Paola Grisoni Semiperdo Orienteering Maniago48:33+19:53
20Jana Borovičková VSTJ FS Praha52:58+24:18
21Marine Christan CA Rosé59:54+31:14
22Hajdu Dorisz Tipo Orienteering Club67:54+39:14
23Margherita Ruzzier GO CAI XXX Ottobre72:15+43:35
24Freja Johansen Aalborg OK73:58+45:18
25Anna Tamuza OK Mona-Auseklis88:22+59:42

W18 (3.5km / m / 11KT)

1Ausrine Kutkaite OK Medeina37:55+00:00
2Marlies Berger OLC Berger Ladies40:07+02:12
3Barbora Beranová BBA42:06+04:11
4Sarka Rusa SK Kamenice43:16+05:21
5Lucia Mackova SK Kamenice43:51+05:56
6Ana Coradinho GAFANHORI44:12+06:17
7Valeria Grisoni Semiperdo Orienteering Maniago44:30+06:35
8Sien Verdeyen Omega50:04+12:09
9Claire Chabal U.S. St-Egreve52:55+15:00
10Kelly Ertel Nature Orientation Saint Etien52:59+15:04
11Vilma Lamminpää Orienteringsklubben Orient53:51+15:56
12Anna Panochova SK Kamenice54:50+16:55
13Jana Beranová NP team54:58+17:03
14Lena Coradinho GAFANHORI55:57+18:02
15Emeline Gounand OTB56:11+18:16
16Alessia Lorgio GO CAI XXX Ottobre59:16+21:21
17Ines Pinto GAFANHORI60:05+22:10
18Alessia Albano GO CAI XXX Ottobre69:32+31:37
19Isabel Salgado GAFANHORI71:58+34:03
20Sofia Sidonio GO CAI XXX Ottobre82:47+44:52
21Maddalena Zupin GO CAI XXX Ottobre90:18+52:23

W20 (3.8km / m / 16KT)

1Malin Jacobsson OK Rodhen48:43+00:00
2Hilla Lamminpää Orienteringsklubben Orient51:31+02:48
3Dana Jiříková KOB Tretra Praha53:25+04:42
4Holly Kuestner Cascade56:35+07:52
5Tori Borish Cascade57:54+09:11
6Tereza Bialožytová SKOB Beta Třinec57:55+09:12
7Kateřina Zamazalová KOB Tretra Praha59:04+10:21
8Tereza Precechtelova SK Kamenice63:35+14:52
9Dana Kettnerová TJ Sokol Hostivice63:43+15:00
10Tanja Pretnar OK Azimut67:23+18:40

W21A L (3.5km / m / 13KT)

1Cécile Papillon AS QUETIGNY36:56+00:00
2Ane Linde Stener OK39:08+02:12
3Dita Štěpánová KOB Dobruška39:14+02:18
4Kim Geypen Omega40:06+03:10
5Alena Peterová KOB Dobruška43:51+06:55
6Zuzana Prochazkova NP team44:48+07:52
7Esther Stamer MTK Bad Harzburg44:50+07:54
8Marie Hulkova Start Nachod44:59+08:03
9Kristýna Skyvová SKI-OB Šternberk45:03+08:07
10Alice Dal Bello ASD EREBUS ORIENTAMENTO VICENZ46:45+09:49
11Lucie Gabrovská KOB Tretra Praha47:48+10:52
12Dagmar Potstejnska Spolek podorlických běžců51:31+14:35
13Suzana Drevenšek Orientacijski klub Komenda53:00+16:04
14Miek Fabré Omega54:02+17:06
15Nancy Wenderickx HAMOK56:42+19:46
16Aurore Royer Nature Orientation Saint Etien59:54+22:58
17Lenka Ratkovska OOB Trebic62:29+25:33
18Marie Noelle Legendre Nature Orientation Saint Etien64:06+27:10

W21A S (3.1km / m / 13KT)

1Marie Žabková SKOB Beta Třinec33:15+00:00
2Lux Andrea Tipo Orienteering Club38:33+05:18
3Heidi Prits SK Mercury39:52+06:37
4Una Glende Janson Kristiansand OK40:24+07:09
5Pavla Bhutakiani Smutná Czech national team Z43:58+10:43
6Kamila Knoblochová NP team45:40+12:25
7Farkas Fruzsina Tipo Orienteering Club46:05+12:50
8An Frederickx SLOK46:06+12:51
9Ingrid Vehlmann SK Mercury46:11+12:56
10Kati Tschischkale OLV Potsdam46:47+13:32
11Dovile Kutkaite OK Medeina48:21+15:06
12Michaela Špicarová NP team52:02+18:47
13Pelhős Lívia Tipo Orienteering Club52:42+19:27
14Rácz Mónika Tipo Orienteering Club54:33+21:18
15Anneli Pello SK Mercury56:54+23:39
16Karin Vogl SV Mietraching57:48+24:33
17Alexandra Studer OLG Murten58:07+24:52
18Lengyel Andrea Tipo Orienteering Club58:11+24:56
19Sonja Venhauer Wiener Gehörlosen Sportclub 1958:30+25:15
20Tiphaine Lazard OTB59:13+25:58
21Gudrun Pregartner OLC Rudersdorf60:03+26:48
22Priou Claire AS QUETIGNY62:18+29:03
23Séverine Longeres CO Amberieu64:30+31:15
24Lenka Hankovcova SK Kamenice68:36+35:21
25Fiona O'brien Kerry Orienteers73:13+39:58
26Hedi Berger OLC Berger Ladies80:37+47:22
27Ângela Pedro Clube de Aventura e Orientaçao85:50+52:35
Jennifer Boeykens OmegaMP+ --:--

W21B (2.5km / m / 9KT)

1Prinzhausen Judit Tipo Orienteering Club26:07+00:00
2Urša Tomažin OK Azimut30:19+04:12
3Sofia Jonsson Herning O-Klub38:14+12:07
4Agnes Tissot CA Rosé38:59+12:52
5Barbara Studer OLG Murten39:05+12:58
6Carmen Hiebl Wiener Gehörlosen Sportclub 1939:46+13:39
7Noble Sandrine balise orientation albigeoise40:09+14:02
8Jenni Helava Nakkilan Wisa40:31+14:24
9Hermine Henecker Wiener Gehörlosen Sportclub 1940:41+14:34
10Gerda Sirma Jelgava & Gulbene40:56+14:49
11Delage Caroline COTS43:09+17:02
12Christiane Studer OLG Murten47:30+21:23
13Špela Kenda OK Azimut50:17+24:10
14Tóth - Buschmann Ilka Tipo Orienteering Club54:27+28:20
15Anett Dobróka Tabáni Spartacus SKE54:40+28:33
16Emilia Arcaleni Polisportiva Castello57:51+31:44
17Maria Torgersen Bakkelaget59:11+33:04
18Yelitza Jaramillo Nydalens Skiklub82:49+56:42
19Claudia Wirz Swiss O Tours89:51+63:44
20Petra Schinnerer Wiener Gehörlosen Sportclub 19124:05+97:58

W21E (5.1km / m / 19KT)

1Dodin Celine Hautes-Vosges Orientation47:13+00:00
2Monika Doležalová SK Kamenice50:36+03:23
3Charlotte Bouchet Nature Orientation Saint Etien52:12+04:59
4Marte Balchen Bakkelaget52:58+05:45
5Sofia Forsgren OK Skogsfalken54:25+07:12
6Martina Uvizlova SK Studenec55:03+07:50
7Helen Palmer Wing OK55:07+07:54
8Barbora Baldrianová Praga Praha58:02+10:49
8Capucine Vercellotti OTB58:02+10:49
10Elisabeth Ingvaldsen Nydalens Skiklub58:53+11:40
11Ellen Ericson Alfta ÖSA OK59:22+12:09
12Nicole Ragvin Nydalens Skiklub60:57+13:44
13Jenny Johnson South Yorkshire Orienteers61:34+14:21
14Iva Kosarkova OK Sparta Praha61:58+14:45
15Marte Ulvestad Heming/Njard OL62:12+14:59
16Jessica Halliday Edinburgh University Orienteer62:32+15:19
17Kirti Rebane SK Mercury63:19+16:06
18Lucile Chatelon Orient' Express 4264:18+17:05
19Rasa Ivanauskaite OK Fortuna64:56+17:43
20Vinka Kvočić OK Kapela66:13+19:00
21Kristina Roberto OK Linné66:55+19:42
22Joanna Halliday Edinburgh University Orienteer67:17+20:04
23Alena Neradova SK Kamenice68:10+20:57
24Vendy Dolezalova OK 99 HK69:09+21:56
25Valerie Suter CA Rosé73:04+25:51
26Giedre Seskeviciute OK Medeina78:23+31:10
27Gitte Mygind Stener OK78:26+31:13
28Raquel Costa GAFANHORI78:38+31:25
29Olesea Manchevici Association Sports Orienteerin79:07+31:54
30Ylva Ericson Alfta ÖSA OK79:48+32:35
31Ivana Gobec Orienteering club Vihor80:45+33:32
32Mojca Flerin Orientacijski klub Komenda84:08+36:55
33Hollie Orr Edinburgh University Orienteer84:13+37:00
34Irina Naghibina Association Sports Orienteerin84:37+37:24
Marie Jacobsson OK RodhenMP+ --:--
Rachel Smirthwaite Edinburgh University OrienteerMP+ --:--

W35 (3.8km / m / 16KT)

1Ursina Mathys ZELG47:41+00:00
2Heidi Salonen Rajamäen Rykmentti55:05+07:24
3Siiri Mustkivi SK Mercury55:35+07:54
4Jeanette Finderup OK PAN Aarhus56:10+08:29
5Jitka Klinkerova SK Kamenice56:32+08:51
6Tünde Allwinger OK Brezice58:06+10:25
7Anatina Schoop Küng björnbär ok61:10+13:29
8Tine Alkjaer Eriksen FIF Hilleroed64:27+16:46
9Stéphanie Varron AS Institut Geographique Natio67:10+19:29
10Eva Ocvirk OK Japetic70:23+22:42
11Cath Williams Walton Chasers71:27+23:46
12Claude Guidi Bonne Athlétic Club - Course d72:35+24:54
13Anne Johansson Orienteringsklubben Orient77:47+30:06
14Andrea Rass-Venhauer OLC Union Viktring80:17+32:36
15Ellen De Bie Omega83:56+36:15
16Lenka Borovičková VSTJ FS Praha86:29+38:48
17Katerina Kalenska SK Studenec89:26+41:45
18Andreja Anžur Orientacijski klub Komenda94:21+46:40
19Monika Pribikova Praga Praha96:00+48:19
20Simona Weber F.S.V. Blau-Weiß 90 Stadtilm e109:55+62:14
21Roberta Borroni GOK Milan Team115:57+68:16

W40 (3.5km / m / 11KT)

1Dunja Van De Riet OLifant43:58+00:00
2Olivier Sandra Groupe Ligues44:20+00:22
3Wengrin Ágnes Tipo Orienteering Club44:47+00:49
4Päivi Orava Rastivarsat47:01+03:03
5Gislind Berger OLC Berger Ladies47:18+03:20
6Meieli Sieber CA Rosé48:02+04:04
7Andrea Silier Järfälla OK48:55+04:57
8Michela Conti CO UTOE Bellinzona49:17+05:19
9Valérie Haberkorn ADOC50:21+06:23
10Annika Von Schoultz Braunschweiger MTV50:48+06:50
11Sandra Simonsen FIF Hilleroed51:03+07:05
12Zuzana Henychova VSK Slavia TU Liberec53:17+09:19
13Anna-Karin Schmutz Leksands OK53:41+09:43
14Jana Kozinova Praga Praha54:46+10:48
15Veronika Pavlu Praga Praha56:50+12:52
16Liisa Rihko-struckmann Braunschweiger MTV56:57+12:59
17Figuiere Valérie GIVRY SPORT ORIENTATION56:59+13:01
18Katleen Van De Moortel Omega57:18+13:20
19Anabela Vieito COC - Clube Orientaçao do Cent58:27+14:29
20Holper Antónia Tipo Orienteering Club58:53+14:55
21Lenka Kettnerová TJ Sokol Hostivice59:22+15:24
22Marijs Vandeweyer HAMOK59:39+15:41
23Pirjo Pyymäki Espoon Suunta60:19+16:21
24Pavla Mrazova Sokol Dobrichovice62:54+18:56
25Katerina Binova MLOK Marianske Lazne65:01+21:03
26Agnes Cseresnyes Tipo Orienteering Club66:06+22:08
27Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz66:50+22:52
28Antoine Christine Orientation caennaise67:48+23:50
29Martina Kamarytova MLOK Marianske Lazne67:49+23:51
30Eva Semikova SK Kamenice67:58+24:00
31Eva Vobornikova SK Chotebor69:05+25:07
32Daiga Rigava Jelgava & Gulbene70:21+26:23
33Kristel Mertens TROL Belgium76:35+32:37
34Cristina Grabar US Primiero San Martino78:37+34:39
35Inguna Cakure Jelgava & Gulbene78:50+34:52
36Jelena Kriegelsteinova MLOK Marianske Lazne85:02+41:04
37An Verberne HAMOK99:09+55:11
38Anne Chabance Nature Orientation Saint Etien99:53+55:55
39Claudia Kellner OL HSV Wr. Neustadt101:05+57:07
Cristina Ruini GO CAI XXX OttobreMP+ --:--
Béatrice Fino CO AmberieuMP+ --:--

W45 (3.3km / m / 12KT)

1Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli47:51+00:00
2Kati Cejka OLK Rafzerfeld48:21+00:30
3Leen Wouters Omega55:54+08:03
4Francine Repond Care-Vevey Orientation57:19+09:28
5Bettina Gjedde Mariager Fjord OK61:44+13:53
6Anette Egander Groen Mariager Fjord OK63:22+15:31
7Sylvie Basset CSM Rilleux63:39+15:48
8Veerle Moermans Omega64:00+16:09
9Hanne Ivarsen OK PAN Aarhus65:18+17:27
10Gerhild Pacher Sportunion SCHÖKL Graz69:40+21:49
11Greta Mols HAMOK73:47+25:56
12Brigita Tamuza OK Mona-Auseklis76:02+28:11
13Jolanda Kissling OLG Murten79:41+31:50
14Lene Kofoed Petersen Horsens OK85:27+37:36
15Molinier Frederique Groupe Ligues88:16+40:25
16Pavla Bialožytová SKOB Beta Třinec88:55+41:04
17Lies Borghs TROL Belgium89:55+42:04
18Brigitte Maget OLC Rudersdorf91:23+43:32
19Claudia Schmidt Thomsen Horsens OK94:36+46:45
20Loise Loup CA Rosé107:40+59:49
21Isabelle Douste-bacqué U.S. St-Egreve125:00+77:09
22Gerd Anthonis Omega148:56+101:05

W50 (3.1km / m / 13KT)

1Hennariikka Lonka Kalevan Rasti42:50+00:00
2Iris Andres OLG Pfäffikon / OLG Chur44:47+01:57
3Violeta Kutkiene OK Medeina46:08+03:18
4Gitte Isen Herning O-Klub52:30+09:40
5Annariitta Kottonen Lynx55:16+12:26
6Jo Foster BGS Orienteers55:45+12:55
7Aino Leppänen Rasti-Jyry57:29+14:39
8Marianne Ericson Alfta ÖSA OK59:41+16:51
9Camille Cuche Care-Vevey Orientation64:43+21:53
10Marianne Thorsson IK Trenne Ullared65:02+22:12
11Pia Luovula Suosmeren Salpa70:52+28:02
12Trish Coombs Mar Orienteering Club78:38+35:48
13Isabel Monteiro COC - Clube Orientaçao do Cent79:54+37:04
14Ulla Lehto Vehkalahden Veikot82:17+39:27
15Anita Laaksonen Rasti-Jyry83:11+40:21
16Päivi Litmanen HS-Espoo83:23+40:33
17Miluse Prochazkova Sokol Dobrichovice83:38+40:48
18Bea Arn Societa Corse d'Orientamento M84:45+41:55
19Sylvie Pitaval Nature Orientation Saint Etien90:16+47:26
20Anni Jensen Herning O-Klub93:35+50:45
21Linda Hayles East Pennine Orienteering Club96:24+53:34
22Anita Baerts Borasca98:11+55:21
23Liset Hendrickx Omega105:19+62:29
24Esther Moosberger OLregioolten125:48+82:58
Anneli Ojapalo Rajamäen RykmenttiMP+ --:--
Papillon Françoise AS QUETIGNYMP+ --:--

W55 (2.7km / m / 10KT)

1Elizabeth Borchorst Mariager Fjord OK45:04+00:00
2Margrith Hofer OLG Breitsee46:31+01:27
3Helen Törnros Tumba-Mälarhöjden OK49:11+04:07
4Chantal Magne Nature Orientation Saint Etien53:00+07:56
5Raija Lappetelainen Hyvinkään Rasti54:54+09:50
6Rita Baumann Corbus56:29+11:25
7Sue Stevens Nebstone61:33+16:29
8Joyce Brunton INVOC64:27+19:23
9Bente Oestergaard Mariager Fjord OK72:51+27:47
10Jitka Nedvídková Rozmaryn Litomerice78:12+33:08
11Hanne Hovn Poulsen Mariager Fjord OK84:10+39:06
12Caty Dawson Newcastle and Tyneside85:16+40:12
13Christiane Kpokou U.S. St-Egreve103:56+58:52

W60 (2.1km / m / 9KT)

1Seija Hurskainen Valkeakosken Haka43:20+00:00
2Jill Gorvett Crag Foot Orienteers44:09+00:49
3Rigmor Schou Mariager Fjord OK44:27+01:07
4Bea Rahm OLG Pfäffikon44:28+01:08
5Marianne Lykking OK-73 Gladsaxe48:11+04:51
5Marie Sikorova Banik Ostrava48:11+04:51
7Kerstin Frenckner Södertälje-Nykvarn Orientering49:40+06:20
8Elsbeth Hofer SPOBO54:48+11:28
9Licia Kalcich GO CAI XXX Ottobre56:21+13:01
10Ruth Bieri OLG Immensee59:03+15:43
11Ildi Komar Herkules60:43+17:23
12Leontina Krtenska OK JISKRA NOVÝ BOR62:42+19:22
13Ellen Thomsen Hjoerring OK, Vendelboerne65:31+22:11
13Maria Giovanna Sechi A.S.D. Orientisti Mezzaluna65:31+22:11
15Annamaria Abram Orienteering Crea Rossa A.S.D.93:04+49:44
Annemarie Eglin CorbusMP+ --:--
Lene Bank Hansen Hjoerring OK, VendelboerneMP+ --:--

W65 (2.1km / m / 9KT)

1Birgitt Michel Braunschweiger MTV42:44+00:00
2Paula Kyyrönen Rajamäen Rykmentti46:57+04:13
3Dietlinde Venhauer OLC Union Viktring55:36+12:52
4Jutta Renger Heeressportverein61:06+18:22
5Birgit Grynderup Horsens OK73:28+30:44
6Trudi Jahn Braunschweiger MTV100:31+57:47

W70 (2.1km / m / 9KT)

1Barbro Gullberg A.S.D. Orientisti Mezzaluna83:40+00:00

OPEN1 (5.5km / m / 20KT)

1Feike Alewijnse OK Trzin95:48+00:00
2Eric Vandebroek HAMOK100:01+04:13
3Sergio Palusa CAI XXX Ottobre103:11+07:23
4Dirk Mönch Köpenicker Sport Club105:58+10:10
5Krešo Keresteš OK Trzin136:32+40:44

OPEN2 (3.8km / m / 16KT)

1Tero Koskinen Turun Suunnistajat51:11+00:00
2Mart Mustkivi SK Mercury52:37+01:26
3Tamas Toth TTE52:43+01:32
4Christiane Trösse SV TU Ilmenau64:27+13:16
5Németh Bence Tipo Orienteering Club66:32+15:21
6Evgenio Guasina Erebus Vicenza84:28+33:17
7Jiří Kuchař SKOB Beta Třinec88:00+36:49
8Montse Buscart Xinoxano91:49+40:38
9Rike Vide Petersen Horsens OK93:52+42:41
10Ivuška Mrozková SKOB Beta Třinec104:26+53:15
11Jean Marc Chabance NOSE105:35+54:24
12Marge Anijarv SK Mercury112:30+61:19
13Maria Grazia Reali Rusky Orienteering Team117:47+66:36
14Renate Trösse SV TU Ilmenau120:58+69:47
15Mateja Keresteš OK Trzin134:13+83:02
16Enrico Cienini CAI XXX Ottobre147:48+96:37
Cris Lovell-smith Peninsula and Plains OrienteerMP+ --:--

OPEN3 (2.7km / m / 10KT)

1Bieke Van Elsacker Omega59:51+00:00
2Jocelyn Chauve NOSE76:24+16:33
3Eli Rand SK Mercury77:41+17:50
4Jean Marc Brisse NOSE78:01+18:10
5Pascali Brisse NOSE80:11+20:20
6Myriam Vanhorebeek Omega90:40+30:49
7 Blusson NF Steiermark92:05+32:14
8 Droin NOSE92:26+32:35
9Paola Spinelli SSD GAJA107:26+47:35
10Judith Borish Cascade126:57+67:06
11Jocelyne Bredoux Nature Orientation Saint Etien206:17+146:26
Antonella Sinigaglia SSD GAJADNF+ --:--
Jocelyne Bredoux NOSEDNF+ --:--

BEG (2.1km / m / 7KT)

1Luise Oswald HSV Pinkafeld23:34+00:00
2Maria Gomboz SSV Hallein-Neualm25:40+02:06
3Tereza Chrastova SK Studenec31:40+08:06
4Elfi Berger OLC Berger Ladies49:05+25:31
5Simon Schmutz Leksands OK51:59+28:25