Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL6 - dolga

Orientacijski klub Azimut, Cerkno, 19. 9. 2009

MŽ10 (1.0km / 65m / 5KT)

1Matej Škarabot OK Polaris10:07+00:00
2Gašper Petrovič OK Polaris11:24+01:17
3Jerneja Slapnik Anžur OK Komenda14:02+03:55
4Zarja Dremel OK Trzin18:05+07:58
5Maj Peter Pahor OŠ Dobravlje20:59+10:52
6Matevž Mlakar OK Azimut26:30+16:23
Nina Černigoj OŠ DobravljeMP+ --:--

M12 (1.5km / 85m / 6KT)

1Maj Hrovat OK Trzin15:01+00:00
2Martin Špendl OK Trzin17:40+02:39
3Anže Kristan OK Komenda24:59+09:58
4Filip Jakob Špendl OK Trzin53:17+38:16

M14 (1.9km / 140m / 8KT)

1Blaž Petrovič OK Polaris17:44+00:00
2Nejc Kodrič OŠ Dobravlje18:58+01:14
3Matic Bremšak OK Komenda27:06+09:22

M16 (3.2km / 225m / 11KT)

1Davor Kacin OK Azimut37:32+00:00
2Nejc Smolej OK Komenda42:25+04:53
3Klemen Verbovšek OK Komenda52:02+14:30
4Liam Hudnik OK Tivoli1:27:11+49:39

M18 (4.9km / 300m / 15KT)

1Andrej Borstnik OK Tivoli1:12:55+00:00
2Vid Bogovič OK Brežice1:15:06+02:11
3Tibor Golob Mrak OK Azimut1:16:47+03:52
4Blaž Grah OK Azimut1:29:00+16:05
Marko Orešnik OK TivoliMP+ --:--

M21A (4.9km / 305m / 16KT)

1Rok Močnik OK Azimut1:04:03+00:00
2Primož Mikložič OK Polaris1:07:29+03:26
3Jernej Zorman OK Komenda1:09:48+05:45
4Miran Kolman OK Azimut1:10:46+06:43
5Tobija Cukjati OK Polaris1:10:54+06:51
6Blaž Kovačič OK Azimut1:20:17+16:14
7Igor Boncina OK Azimut1:20:44+16:41
8Franc Knap OK Azimut1:23:09+19:06
9Matej Hauptman OK Brežice1:29:52+25:49
10Aljaž Gaberšek OK Tivoli2:35:29+91:26

M21B (3.7km / 230m / 13KT)

1Samo Vodopivec OK Azimut1:02:23+00:00
2Aleš Zupan OK Polaris1:08:54+06:31
3Vojko Kacin OK Azimut1:08:58+06:35
4Marko Mlakar OK Azimut1:24:21+21:58
5Emil Kacin OK Azimut1:28:28+26:05
6Nejc Močnik OK Azimut1:33:00+30:37
7Bojan Dremel OK Trzin2:24:56+82:33
8Rok Sušnik OK Azimut2:33:11+90:48
Matjaž Koprivc OK AzimutMP+ --:--

M21E (6.9km / 360m / 22KT)

1Andraz Hribar OK Brežice1:18:51+00:00
2Gregor Anderluh OK Polaris1:36:02+17:11
3Klemen Kenda OK Azimut1:42:38+23:47
4Andrej Studen OK Polaris2:03:39+44:48
Jaime Montero OK AzimutMP+ --:--

M35 (4.9km / 305m / 16KT)

1Dušan Petrovič OK Polaris1:06:33+00:00
2Miha Škarabot OK Polaris1:09:10+02:37
3Tomaž Groff OK Azimut1:11:31+04:58

M45 (4.9km / 300m / 15KT)

1Aleš Borštnik OK Tivoli1:34:09+00:00
2Matjaž Štrakl OK Perkmandeljc1:37:38+03:29
3Roman Sladič OK Perkmandeljc1:44:51+10:42
4Martin Kristan OK Komenda1:54:04+19:55

M50 (3.7km / 230m / 13KT)

1Črtomir Knap OK Azimut1:16:30+00:00
2Janko Lapajne OK Azimut1:16:52+00:22

Ž12 (1.5km / 85m / 6KT)

1Katjuša Poljanšek OK Azimut19:38+00:00

Ž14 (1.9km / 140m / 8KT)

1Eva Orešnik OK Tivoli19:28+00:00
2Lara Jerman OK Trzin24:38+05:10

Ž16 (2.9km / 175m / 10KT)

1Ula Dremel OK Trzin1:09:09+00:00

Ž18 (3.2km / 225m / 11KT)

1Katarina Bremšak OK Komenda1:15:35+00:00
2Ines Blaževič OK Brežice1:18:35+03:00
3Sara Gregl OK Brežice1:24:36+09:01

Ž21A (4.9km / 300m / 15KT)

1Ana Pribakovič Borštnik OK Tivoli1:22:23+00:00
2Tanja Pretnar OK Azimut1:50:34+28:11
3Urša Tomažin OK Azimut2:49:09+86:46
4Tina Miklavčič OK Azimut3:10:48+108:25

Ž21B (2.9km / 175m / 10KT)

1Diana Golob Mrak OK Azimut48:16+00:00
2Polona Zupan OK Polaris54:02+05:46
3Marjeta Pogačar OK Komenda54:45+06:29
4Maja Prosen OK Azimut58:30+10:14
5Branka Mazej OK Azimut1:02:26+14:10
6Marjanca Poljanšek OK Azimut1:03:09+14:53
7Katja Špendl OK Trzin1:15:20+27:04
8Mojca Blažič OK Perkmandeljc2:00:51+72:35
Maja Zaman Groff OK AzimutMP+ --:--

Ž35 (3.7km / 230m / 13KT)

1Irma Pretnar OK Azimut2:22:16+00:00
2Mateja Keresteš OK Trzin2:38:24+16:08

ZAČET (1.9km / 140m / 8KT)

1Nika Poljanšek OK Azimut36:07+00:00
2družina Torkar Individ.43:51+07:44
3Zala Mazej OK Azimut46:20+10:13
4Anja Škarabot OK Polaris52:06+15:59