Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL7 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Novi Svet, 17. 10. 2009

MŽ10 (1.0km / m / 6KT)

1Gašper Petrovič OK Polaris9:44+00:00
2Matej Škarabot OK Polaris9:51+00:07
3Matevž Mlakar OK Azimut13:16+03:32
4Juš Smole OK Polaris14:14+04:30
5Peter Zupan OK Polaris15:55+06:11
6Brin Smole OK Polaris17:20+07:36
7Jerneja Slapnik Anžur OK Komenda18:45+09:01

M12 (1.1km / m / 9KT)

1Patrik Ptáček OK Slovenske Konjice15:04+00:00
2Tilen Kravos OK Dobravlje32:38+17:34
3Anže Kristan OK Komenda1:00:38+45:34
4Jernej Bradaševec OK Dobravlje1:40:25+85:21

M14 (1.4km / m / 10KT)

1Pavel Záděra OK Slovenske Konjice17:36+00:00
2Pavel Ptáček OK Slovenske Konjice23:48+06:12
3Blaž Petrovič OK Polaris49:10+31:34
Nejc Novak OK KomendaMP+ --:--
Jan Likar OK DobravljeMP+ --:--

M16 (2.3km / m / 16KT)

1Davor Kacin OK Azimut49:50+00:00
2Nejc Smolej OK Komenda51:51+02:01
Matej Kristan OK KomendaMP+ --:--

M18 (2.3km / m / 17KT)

1Tibor Golob Mrak OK Azimut27:41+00:00
2Vid Bogovič OK Brežice29:03+01:22
3Andrej Borštnik OK Tivoli33:43+06:02
4Marko Orešnik OK Tivoli39:45+12:04
5Jernej Podobnik OK Azimut43:09+15:28
6Matjaž Pahor OK Komenda44:33+16:52

M21A (2.4km / m / 17KT)

1Franc Knap OK Azimut38:51+00:00
2Rok Močnik OK Azimut43:40+04:49
3Igor Boncina OK Azimut47:00+08:09
4Jernej Zorman OK Komenda51:14+12:23
5Primož Mikložič OK Polaris56:50+17:59
6Feike Alewijnse OK Trzin58:31+19:40
7Blaž Kovačič OK Azimut1:04:25+25:34

M21B (2.0km / m / 15KT)

1Aleš Zupan OK Polaris36:50+00:00
2Emil Kacin OK Azimut37:14+00:24
3Nejc Močnik OK Azimut39:36+02:46
4Samo Vodopivec OK Azimut43:34+06:44
5Vojko Kacin OK Azimut45:02+08:12
6Marko Mlakar OK Azimut49:26+12:36
7Rok Sušnik OK Azimut50:04+13:14
8Matjaž Koprivc OK Azimut53:00+16:10

M21E (3.4km / m / 26KT)

1Jure Zmrzlikar OK Komenda37:43+00:00
2Jaka Piltaver OK Brežice38:58+01:15
3Janez Pretnar OK Azimut39:00+01:17
4Herwig Allwinger OK Brežice42:23+04:40
5Daniel Lebar OK Slovenske Konjice42:41+04:58
6Sandi Kmetič OK Polaris50:02+12:19
7Klemen Kenda OK Azimut53:30+15:47
8Andrej Studen OK Polaris58:49+21:06

M35 (2.4km / m / 17KT)

1Miha Škarabot OK Polaris35:48+00:00
2Pavel Ptáček OK Slovenske Konjice35:56+00:08
3Dušan Petrovič OK Polaris36:34+00:46
4Jožko Jazbar OK Azimut41:05+05:17
5Valter Foški OK Polaris44:35+08:47
6Tomaž Groff OK Azimut48:09+12:21

M45 (2.3km / m / 17KT)

1Silvij Močnik OK Azimut39:35+00:00
2Dalibor Radovan OK Polaris44:16+04:41
3Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje52:17+12:42
4Aleš Borštnik OK Tivoli53:20+13:45
5Marijan Leban OK Azimut1:01:26+21:51

M50 (2.0km / m / 15KT)

1Vlado Sedej OK Azimut42:30+00:00
2Črtomir Knap OK Azimut47:16+04:46
3Janko Lapajne OK Azimut50:23+07:53

Ž12 (1.1km / m / 9KT)

1Katjuša Poljanšek OK Azimut28:51+00:00

Ž14 (1.1km / m / 9KT)

1Eva Orešnik OK Tivoli24:52+00:00
2Lara Jerman OK Trzin27:35+02:43

Ž16 (1.4km / m / 10KT)

1Tajda Foški OK Polaris27:38+00:00
2Ajda Lampe OK Komenda1:09:06+41:28

Ž18 (2.3km / m / 16KT)

1Katarina Bremšak OK Komenda55:07+00:00
2Sara Gregl OK Brežice1:08:55+13:48
3Katja Prezelj OK Azimut1:38:58+43:51

Ž21A (2.3km / m / 17KT)

1Tanja Pretnar OK Azimut39:38+00:00
2Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli41:35+01:57
3Urša Tomažin OK Azimut58:33+18:55
4Katarina Smolej OK Azimut1:04:24+24:46
5Andreja Anžur OK Komenda1:05:54+26:16
6Tina Miklavčič OK Azimut1:51:26+71:48

Ž21B (2.0km / m / 15KT)

1Marjanca Poljanšek OK Azimut58:50+00:00
2Maja Zaman Groff OK Azimut59:53+01:03
3Maja Prosen OK Azimut1:00:31+01:41
4Polona Zupan OK Polaris1:06:39+07:49

Ž35 (2.0km / m / 15KT)

1Tünde Allwinger OK Brežice41:46+00:00
2Irma Pretnar OK Azimut1:19:11+37:25

Začetn (1.1km / m / 9KT)

1Neža Zupan OK Polaris31:40+00:00
2Anja Škarabot OK Polaris51:18+19:38

Odprta (2.0km / m / 15KT)

1Janez Cimperman Brez kluba53:24+00:00
Tomaž Velkavrh OK TivoliMP+ --:--