Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Jugovzhodni pokal, SOL8 - dolga

Orientacijski klub Brežice, Krupa, 24. 10. 2009

zač (2.7km / m / 8KT)

1Anja ŠkarabotOK Polaris OK Polaris81:00+00:00

MŽ10 (2.7km / m / 8KT)

1Matej ŠkarabotOK Polaris OK Polaris22:43+00:00
2Zarja DremelOK Trzin OK Trzin38:14+15:31

M14 (2.8km / m / 6KT)

1Pavel PtačekOK SK OK Slovenske Konjice23:56+00:00
2Maj HrovatOK Trzin OK Trzin26:00+02:04
3Patrik PtačekOK SK OK Slovenske Konjice27:15+03:19
4Nejc KodričOK NG OK Nova Gorica27:26+03:30
5Martin ŠpendlOK Trzin OK Trzin31:38+07:42
6Tilen KravosOK NG OK Nova Gorica33:27+09:31
7Filip Jakob ŠpendlOK Trzin OK Trzin42:25+18:29

M21B (5.0km / m / 11KT)

1Andrej BorštnikOK Tivoli OK Tivoli42:24+00:00
2Vid BogovičOK Brežice OKB50:10+07:46
3Marko OrešnikOK Tivoli OK Tivoli53:01+10:37
4Samo VodopivecOK Azimut OK Azimut59:00+16:36
5Vojko KacinOK Azimut OK Azimut63:53+21:29
6David ČuferOK NG OK Nova Gorica64:12+21:48
7Matjaž KoprivcOK Azimut OK Azimut66:04+23:40
8Nejc MočnikOK Azimut OK Azimut66:50+24:26
9Bojan DremelOK Trzin OK Trzin68:02+25:38
10Emil KacinOK Azimut OK Azimut70:31+28:07
11Sandi JermanOK Trzin OK Trzin73:28+31:04
12Rok SušnikOK Azimut OK Azimut84:59+42:35
Tomaž OrešnikOK Tivoli OK TivoliMP+ --:--

M21E (9.2km / m / 29KT)

1Jaka PiltaverOK Brežice OKB79:24+00:00
2Rok MočnikOK Azimut OK Azimut99:51+20:27
3Klemen KendaOK Azimut OK Azimut109:21+29:57
4Boris BaumanOK Brežice OKB116:01+36:37
5Feike AlewijnseOK Trzin OK Trzin136:27+57:03
6Matej PistorOK SG OK Slovenj Gradec183:53+104:29
Edi OcvirkOK Jap OK JapetičMP+ --:--
Ivo TišljarOK Orion OK OrionMP+ --:--

M35 (6.4km / m / 18KT)

1Tihomir SalopekOK Ris OK Ris59:20+00:00
2Pavel PtačekOK SK OK Slovenske Konjice60:18+00:58
3Miha ŠkarabotOK Polaris OK Polaris64:17+04:57
4Jožko JazbarOK Azimut OK Azimut69:47+10:27
5Valter FoškiOK Polaris OK Polaris74:33+15:13
6Tomaž GrofOK Azimut OK Azimut93:49+34:29

M45 (5.0km / m / 11KT)

1Stanko ČuferOK NG OK Nova Gorica51:31+00:00
2Silvij MočnikOK Azimut OK Azimut53:14+01:43
3Aleš BorštnikOK Tivoli OK Tivoli59:04+07:33
4Jirži GawelOK SK OK Slovenske Konjice67:16+15:45
5Vlado SedejOK Azimut OK Azimut74:49+23:18
6Roman SladičOK Perk. OK Perkmandeljc79:18+27:47
7Janko LapajneOK Azimut OK Azimut108:02+56:31

Ž16 (3.1km / m / 7KT)

1Tajda FoškiOK Polaris OK Polaris43:05+00:00
2Lara JermanOK Trzin OK Trzin46:59+03:54
3Eva OrešnikOK Tivoli OK Tivoli63:46+20:41
Ana ČuferOK NG OK Nova GoricaMP+ --:--

Ž21B (5.0km / m / 11KT)

1Polona ZupanOK Polaris OK Polaris65:50+00:00
2Sara GreglOK Brežice OKB70:57+05:07
3Ula DremelOK Trzin OK Trzin79:02+13:12
4Maja ProsenOK Azimut OK Azimut79:54+14:04
5Sara JurečkoOK SG OK Slovenj Gradec109:44+43:54
6Ines BlaževičOK Brežice OKB116:59+51:09
7Katja ŠpendlOK Trzin OK Trzin163:51+98:01

Ž21A (6.4km / m / 18KT)

1Ana Pribakovič BorštnikOK Tivoli OK Tivoli87:44+00:00
2Mojca FlerinOK Komenda OK Komenda111:48+24:04
3Urša TomažinOK Azimut OK Azimut113:02+25:18