Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Zimska liga 5 - srednja

Orientacijski klub Komenda, Gora pri Komendi, 21. 12. 2008

A (5km / 215m / 13 KT)

1 Andraž HribarOK Brežice 0:32:11+00:00
2 Jure ZmrzlikarOK Komenda 0:32:40+00:29
3 Andrej BorštnikOK Tivoli 0:37:10+04:59
4 Eneja OstremanOK Polaris 0:37:40+05:29
5 Vid BogovičOK Brežice 0:40:50+08:39
6 Primož MikložičOK Polaris 0:41:30+09:19
7 Ana BorštnikOK Tivoli 0:43:10+10:59
8 Klemen KendaOK Azimut 0:43:12+11:01
9 Martin ČesnikRKV Postojna 0:47:40+15:29
10 Robert PobežinOK Trzin 0:49:12+17:01
11 Igor Bončinaind. 0:49:40+17:29
12 Krešo KerestešOK Trzin 0:50:10+17:59
13 Aleš BorštnikOK Tivoli 0:50:40+18:29
15 Dalibor RadovanOK Polaris 0:51:55+19:44
16 Rok Pestotnikind. 0:53:50+21:39
17 Vlado SedejOK Azimut 0:58:30+26:19
18 Janko LapajneOK Azimut 1:10:00+37:49
Tobija CukjatiOK Polaris DNS+ --:--
Jaka PišljarOK Komenda DNS+ --:--
Sandi KmetičOK Polaris DNF+ --:--

B (3km / m / 7 KT)

1 Davor KacinOK Azimut 0:22:10+00:00
2 Stanko ČuferOŠ Dobravlje 0:25:44+03:34
3 Martin KristanOK Komenda 0:26:00+03:50
4 Samo VodopivecOK Azimut 0:26:40+04:30
5 David ČuferOŠ Dobravlje 0:28:00+05:50
6 Katarina SmolejOK Azimut 0:28:00+05:50
7 Igor BončinaOK Azimut 0:33:00+10:50
8 Matjaž KoprivcOK Azimut 0:34:30+12:20
9 Marjeta PogačarOK Komenda 0:35:30+13:20
10 Vojko KacinOK Azimut 0:35:30+13:20
11 Mateja KerestešOK Trzin 0:48:00+25:50
14 Rok Sušnikind. 0:51:15+29:05
12 Sara Gregl OK Brežice 0:53:20+31:10
Miro CvirnOK Tivoli DNS+ --:--

C (2km / m / KT)

1 Ines BlaževičOK Brežice 0:25:45+00:00
2 Nejc KodričOŠ Dobravlje 0:26:00+00:15
3 Jan LikarOŠ Dobravlje 0:31:10+05:25
4 Kaja BratinaOŠ Dobravlje 0:33:20+07:35
5 Lara JermanOK Trzin 0:33:40+07:55
6 Katja ŠpendlOK Trzin 0:37:00+11:15
7 Tadej PogačarOK Komenda 0:38:40+12:55
8 Maj HrovatOK Trzin 0:43:00+17:15
9 Maj Peter PahorOŠ Dobravlje 0:43:00+17:15
10 Vesna Bohincind. 0:44:10+18:25
11 Tilen PogačarOK Komenda 0:44:20+18:35
12 Marija KovačOŠ Dobravlje 0:45:00+19:15
13 Martin JežOŠ Dobravlje 0:46:00+20:15
14 Anže KristanOK Komenda 0:46:10+20:25
15 Anja BabičOK Trzin 0:50:15+24:30
16 Nina ČrnigojOŠ Dobravlje 0:53:00+27:15
17 Rene KoradinOŠ Dobravlje 0:54:30+28:45
18 Tilen KravosOŠ Dobravlje 0:59:00+33:15
19 Filip VodopivecOŠ Dobravlje 0:59:00+33:15
20 Daniel SeverOŠ Dobravlje 1:08:40+42:55
21 Dora Pestotnik Stresind. 1:32:20+66:35
22 Simon BesednjakOŠ Dobravlje 1:40:40+74:55
Filip Jakob ŠpendlOK Trzin DNF+ --:--