Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Zimska liga 7, tekma brez karte - drugo

Orientacijski klub Brežice, Ljubljana, 11. 1. 2009

A (5,60km / m / KT)

1Andraz HribarOKB 0:55:10+00:00
2Daniel LebarOK Slo.Konjice 1:06:34+11:24
3Klemen KendaOK Azimut 1:17:10+22:00
4Miha SkarabotOK Polaris 1:20:01+24:51
5Tobija CukjatiOK Polaris 1:34:35+39:25
6Feike AlewijnseOK Trzin 1:52:40+57:30
7Roman SladicOK Perkmandeljc 1:54:40+59:30
8Matjaz StarklOK Perkmandeljc 2:00:15+65:05
Primoz MiklozicOK Polaris MP+ --:--
Vlado SedejOK Azimut MP+ --:--

B (3,60km / m / KT)

1Marko OresnikOK Tivoli 0:36:30+00:00
2Stanko CuferOS Dobravlje 0:39:00+02:30
3David CuferOS Dobravlje 0:41:00+04:30
4Igor BoncinaOK Azimut 0:42:40+06:10
5Blaz KovacicOK Azimut 0:45:20+08:50
6Kreso KerestesOK Trzin 0:48:03+11:33
7Matjaz KoprivcOK Azimut 0:51:20+14:50
8Andreja AnzurOK Komenda 0:53:00+16:30
9Vojko KacinOK Azimut 0:54:50+18:20
10Rok Susnikind. 1:00:15+23:45
11Tina MiklavcicOK Azimut 1:00:20+23:50
12Rok Pestotnikind. 1:02:30+26:00
13Nejc KodricOS Dobravlje 1:06:01+29:31
14Jernej Zormanind. 1:09:30+33:00
15Mateja KerestesOK Trzin 1:21:03+44:33
16Matej Ramutaind. 1:51:10+74:40

C (2,30 km / m / KT)

1Nejc KodricOS Dobravlje 0:29:42+00:00
2Lara JermanOK Trzin 0:30:10+00:28
3Eva OresnikOK Tivoli 0:32:20+02:38
4Gregor Leskovsekind. 0:34:00+04:18
5Maj HrovatOK Trzin 0:38:10+08:28
6Marija KovacOS Dobravlje 0:39:40+09:58
7Matevz MlakarOK Azimut 0:39:50+10:08
8Katja SpendlOK Trzin 0:40:00+10:18
9Anja BabicOK Trzin 0:40:10+10:28
10Martin SpendlOK Trzin 0:41:50+12:08
11Jan LikarOS Dobravlje 0:43:05+13:23
12Filip Jakob SpendlOK Trzin 0:44:40+14:58
13Miha HainOS Dobravlje 0:44:50+15:08
14Danica KrapezOS Dobravlje 0:45:30+15:48
15Kaja Kandareind. 0:46:02+16:20
16Maj Peter PahorOS Dobravlje 0:48:00+18:18
17Rene KoradinOS Dobravlje 0:49:00+19:18
18Nina CernigojOS Dobravlje 0:50:34+20:52
19Ana CuferOS Dobravlje 0:52:00+22:18
20Martin JezOS Dobravlje 0:55:55+26:13
21Danijel SeverOS Dobravlje 1:15:05+45:23
22Dora Pestotnikind. 1:16:20+46:38
23Matjaz SimoncicOS Dobravlje 1:17:05+47:23