Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Zimska liga 8 - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Ljubljana, 18. 1. 2009

A (scorekm / m / KT)

1 Daniel Lebar (175)OK Slovenske Konjice 0:40:00+00:00
2 Dušan Petrovič (155)OK Polaris 0:41:33+01:33
3 Klemen Kenda (150)OK Azimut 0:40:50+00:50
5 Primož Mikložič (130)OK Polaris 0:40:04+00:04
4 Feike Alewijnse (125)OK Trzin 0:39:09+-1:09
6 Robert Pobežin (115)OK Trzin 0:40:41+00:41
7 Roman Sladič (100)OK Perkmandeljc 0:39:48+-1:48
8 Jaka Pišljar (100)OK Komenda 0:48:53+08:53
9 Matjaž Štrakl (55)OK Perkmandeljc 0:39:39+-1:39

B (3,5km / 120m / KT)

1 Igor BončinaOK Azimut 0:36:27+00:00
2 Stanko ČuferOŠ Dobravlje 0:38:20+01:53
3 Blaž KovačičOK Azimut 0:39:09+02:42
4 David ČuferOŠ Dobravlje 0:39:47+03:20
5 Krešo KerestešOK Trzin 0:47:56+11:29
6 Samo VodopivecOK Azimut 0:52:24+15:57
7 Katarina SmolejOK Azimut 0:55:02+18:35
8 Herbert Lippitschind. 0:55:23+18:56
9 Urša TomažinOK Azimut 0:55:32+19:05
10 Nejc KodričOŠ Dobravlje 0:55:40+19:13
11 Matjaž KoprivcOK Azimut 1:01:36+25:09
12 Rok Sušnikind. 1:05:12+28:45
13 Mateja KerestešOK Trzin 1:18:55+42:28
Grega Leskovšekind. DISQ+ --:--
Vojko KacinOK Azimut DISQ+ --:--

C (1,5km / 15m / KT)

1 Manca Černivec 0:10:30+00:00
2 Nejc Kodrič 0:10:32+00:02
3 Manca Smolej 0:11:29+00:59
4 Martin Špendl 0:11:35+01:05
5 Lara Jerman 0:12:18+01:48
27 Urša Krenk 0:13:06+02:36
6 Filip Jakob Špendl 0:13:36+03:06
7 Maj Hrovat 0:13:48+03:18
8 Danijel Sever 0:14:05+03:35
9 Eva Orešnik 0:14:23+03:53
10 Katja Špendl 0:15:00+04:30
11 Matjaž Simonič 0:16:12+05:42
12 Anja Babič 0:16:30+06:00
13 Simon Besednjak 0:16:50+06:20
14 Tilen Kravos 0:17:13+06:43
15 Sandro Lippitsch 0:17:29+06:59
16 Marija Kovač 0:17:50+07:20
17 Miha Hain 0:18:23+07:53
18 Jan Likar 0:18:56+08:26
19 Maj Peter Pahor 0:20:00+09:30
20 Darko Pavlović 0:20:22+09:52
21 Mark Štor 0:20:40+10:10
22 Danica Krapež 0:21:39+11:09
23 Filip Vodopivec 0:22:30+12:00
24 Martin Jež 0:23:13+12:43
25 Nina Črnigoj 0:24:00+13:30
26 Rene Tröthan 0:40:48+30:18