Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Zimska liga 11 - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Ljubljana, 14. 2. 2009

A (4,3km / 235m / 15 KT)

1Janez PretnarOK Azimut 0:39:29+00:00
2Daniel LebarOK Slovenske Konjice 0:48:03+08:34
3Andrej BorštnikOK Tivoli 0:49:00+09:31
4Klemen KendaOK Azimut 0:49:11+09:42
5Dušan PetrovičOK Polaris 0:49:22+09:53
6Miha ŠkarabotOK Polaris 0:55:23+15:54
7Primož MikložičOK Polaris 0:55:38+16:09
8Eneja OstermanOK Polaris 0:56:26+16:57
9Tibor Golob MrakOK Azimut 1:01:19+21:50
10Marko OrešnikOK Tivoli 1:05:37+26:08
11Stanko ČuferOŠ Dobravlje 1:09:00+29:31
12Bogo TronteljTK Šmarnogorska naveza 1:09:16+29:47
13Roman SladičOK Perkmandeljc 1:12:42+33:13
14Tanja PretnarOK Azimut 1:13:29+34:00
15Feike AlewijnseOK Trzin 1:18:35+39:06

B (3,2km / 150m / 7 KT)

1Vojko KacinOK Azimut 0:28:39+00:00
2Igor BončinaOK Azimut 0:29:02+00:23
3Davor KacinOK Azimut 0:31:10+02:31
4Domen SeljakOK Azimut 0:33:24+04:45
5Nejc KodričOŠ Dobravlje 0:35:06+06:27
6Martin KristanOK Komenda 0:36:19+07:40
7Matjaž KoprivcOK Azimut 0:37:04+08:25
8Samo VodopivecOK Azimut 0:37:51+09:12
9Petra KavčičOK Azimut 0:40:00+11:21
10Tina MervicOK Azimut 0:41:43+13:04
11Urban RupnikOK Azimut 0:42:43+14:04
12Klemen MlinarOK Azimut 0:44:22+15:43
13Rok Sušnikindiv 0:44:51+16:12
14Blaž PetrovičOK Polaris 0:46:07+17:28
15Jerca PrezeljOK Azimut 0:48:34+19:55
16Mojca MlinarOK Azimut 0:52:32+23:53
17Miro CvirnOK Tivoli 0:58:39+30:00
18David ČuferOŠ Dobravlje 1:12:48+44:09
19Dora Pestotnik StresIndiv 1:23:30+54:51
Danijel SeverOŠ Dobravlje DISQ+ --:--

C (1,3km / 20m / 5 KT)

1Lara JermanOK Trzin 0:11:06+00:00
2Martin ŠpendlOK Trzin 0:11:38+00:32
3Eva OrešnikOK Tivoli 0:11:59+00:53
4Matjaž SimoničOŠ Dobravlje 0:12:05+00:59
5Simon BesednjakOŠ Dobravlje 0:12:09+01:03
6Marija KovačOŠ Dobravlje 0:13:04+01:58
7Danijel SeverOŠ Dobravlje 0:13:53+02:47
8Svit Pestotnik StresIndiv 0:13:53+02:47
9Nina ČrnigojOŠ Dobravlje 0:14:03+02:57
10Maj HrovatOK Trzin 0:14:03+02:57
11Luka KandusOŠ Dobravlje 0:14:53+03:47
12Jernej BrataševecOŠ Dobravlje 0:14:53+03:47
12Filip Jakob ŠpendlOK Trzin 0:15:37+04:31
13Rene KoradinOŠ Dobravlje 0:17:00+05:54
14Dora Pestotnik StresIndiv 0:17:24+06:18
15Kaja BratinaOŠ Dobravlje 0:22:35+11:29
16Gašper PetrovičOK Polaris 0:23:41+12:35
Nejc KodričOŠ Dobravlje DISQ+ --:--