Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Zimska liga 15 - srednja

Orientacijski klub Trzin, Trzin - Jablje, 7. 3. 2009

A (5,8km / 250m / 16 KT)

1Jure ZmrzlikarOK Komenda 0:47:02+00:00
2Pavel Ptaček SeniorOK Slovenske Konjice 0:47:54+00:52
3Janez PretnarOK Azimut 0:49:30+02:28
4Sandi KmetičOK Polaris 0:52:34+05:32
5Martin KunzOK Slovenske Konjice 0:53:57+06:55
6Gregor AnderluhOK Ursus 0:54:01+06:59
7Stanko ČuferOŠ Dobravlje 0:57:33+10:31
8Janko BačnarOK Azimut 1:03:22+16:20
9Miha ŠkarabotOK Polaris 1:06:33+19:31
10Primož MikložičOK Polaris 1:06:53+19:51
11Feike AlewijnseOK Trzin 1:08:25+21:23
12Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 1:09:08+22:06
13Eneja OstermanOK Polaris 1:10:19+23:17
14Rok Pestotnikind. 1:11:44+24:42
15Andrej BorštnikOK Tivoli 1:12:16+25:14
16Matej SedejOK Azimut 1:13:55+26:53
17Klemen KendaOK Azimut 1:16:26+29:24
18Andraž RavnikarOK Polaris 1:20:57+33:55
19Igor BončinaOK Azimut 1:21:52+34:50
20Marko OrešnikOK Tivoli 1:28:02+41:00
21Roman SladičOK Perkmandeljc 1:28:55+41:53
22Aleš BorštnikOK Tivoli 1:30:30+43:28
23Valter FoškiOK Polaris 1:31:46+44:44
24Domen SeljakOK Azimut 1:38:37+51:35
25Klemen MlinarOK Azimut 1:56:45+69:43
26Urban RupnikOK Azimut 2:07:31+80:29
27Mojca MlinarOK Azimut 2:11:32+84:30
28Tina MervicOK Azimut 2:21:33+94:31
Petra KavčičOK Azimut DISQ+ --:--
Tibor Golob MrakOK Azimut DISQ+ --:--
Anže VirkRST Domžale DISQ+ --:--
Jerca PrezeljOK Azimut DISQ+ --:--

B (3,4km / m / 10 KT)

1Davor KacinOK Azimut 0:37:38+00:00
2Samo VodopivecOK Azimut 0:41:30+03:52
3Pavel Ptaček JROK Slovenske Konjice 0:44:37+06:59
4Katarina SmolejOK Azimut 0:52:17+14:39
5Miha KarlovšekOK Polaris 0:54:55+17:17
6Janko LapajneOK Azimut 0:55:33+17:55
7Vojko KacinOK Azimut 0:56:54+19:16
8Tina MiklavčičOK Azimut 1:00:09+22:31
9Ivan MrakOK Azimut 1:04:21+26:43
10Matjaž KoprivcOK Azimut 1:05:06+27:28
11Mateja KerestešOK Trzin 1:09:00+31:22
12Ula DremelOK Trzin 1:09:26+31:48
13Rok SušnikOK Azimut 1:10:18+32:40
14Irma PretnarOK Azimut 1:18:30+40:52
Bogo TronteljTK Šmarnogor. naveza DISQ+ --:--

C (1,9km / m / 7 KT)

1Jiri KunzOK Slovenske Konjice 0:20:40+00:00
2Martin ŠpendlOK Trzin 0:22:41+02:01
3Tajda FoškiOK Polaris 0:23:16+02:36
4Patrik PtačekOK Slovenske Konjice 0:23:34+02:54
5Lara JermanOK Trzin 0:24:25+03:45
6Maj HrovatOK Trzin 0:24:39+03:59
7Nejc SmolejOK Komenda 0:24:42+04:02
8Eva OrešnikOK Tivoli 0:26:35+05:55
9Matjaž SimoničOŠ Dobravlje 0:27:44+07:04
10Tilen KravosOŠ Dobravlje 0:28:36+07:56
11Ana ČuferOŠ Dobravlje 0:28:52+08:12
12Matej ŠkarabotOK Polaris 0:29:36+08:56
13Sarah PodgornikOŠ Dobravlje 0:31:16+10:36
14Filip Jakob ŠpendlOK Trzin 0:35:05+14:25
15Armin ČrnigojOŠ Dobravlje 0:35:18+14:38
16Jernej BrataševecOŠ Dobravlje 0:39:36+18:56
17Simon BesednjakOŠ Dobravlje 0:40:18+19:38
18Martin JežOŠ Dobravlje 0:44:50+24:10
19Nina ČrnigojOŠ Dobravlje 0:46:55+26:15
20Juš SmoleOK Polaris 0:48:45+28:05
21Anja ŠkarabotOK Polaris 0:53:17+32:37
22Anja BabičOK Trzin 0:59:37+38:57
23Jan LikarOŠ Dobravlje 1:00:44+40:04
24Marija KovačOŠ Dobravlje 1:07:20+46:40
25Danica KrapežOŠ Dobravlje 1:09:22+48:42
26Maj Peter PahorOŠ Dobravlje 1:09:55+49:15
27Dora Pestotnik Stresind. 1:13:54+53:14
Brina FoškiOK Polaris DNS+ --:--