Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - MTB-O Slovenj Gradec - sprint

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 18. 4. 2009

M 14 (3.2km / 20m / 12KT)

1Klemen Andrejc OK Slovenj Gradec17:40+00:00
2Blaž Petrovič OK Polaris23:25+05:45
3Blaž Marot OK Slovenj Gradec24:15+06:35
4Gašper Petrovič OK Polaris42:01+24:21

Ž 14 (3.2km / 20m / 12KT)

1Tajda Foški OK Polaris26:32+00:00
2Iva Lovrec OK Vihor27:06+00:34
3Ina Kuhelnik OK Slovenj Gradec27:23+00:51
4Dora Težak OK Vihor36:50+10:18
5Sara Strmčnik OK Slovenj Gradec48:30+21:58
6Mia Lovrec OK Vihor1:04:27+37:55

M15-18 (4.0km / 35m / 12KT)

1Petar Perica OK Bjelovar27:58+00:00

M 19 A (5.0km / 35m / 14KT)

1Mauro Loss A.S.D.G.S. Pavione33:22+00:00
2Peter Vujevič OK Slovenj Gradec33:49+00:27
3Ivica Bertol OK Vihor40:43+07:21
4Robert Težak OK Vihor48:12+14:50
5Tomaž Prasnic OK Slovenj Gradec49:36+16:14
Marko Plazovnik OK Slovenj GradecMP+ --:--

Ž 19 A (4.0km / 35m / 12KT)

1Iva Kumprej OK Slovenj Gradec46:41+00:00
2Ivana Težak OK Vihor1:07:21+20:40

Ž 19 E (5.0km / 35m / 14KT)

1Eneja Osterman OK Polaris27:29+00:00
2Giuliana Zoppe Panda Orienteering Valsugana32:55+05:26
3Milena Cipriani Panda Orienteering Valsugana34:43+07:14
4Maja Štalekar OK Slovenj Gradec34:46+07:17
5Tünde Allwinger OK Brežice36:30+09:01
6Jasminka Cindrić Perković OK Vihor54:06+26:37

M 19 E (6.0km / 70m / 16KT)

1Elvis Forabosco OK Vihor27:24+00:00
2Daniele Lubello Gronlait Orienteering Team28:07+00:43
3Ivan Penavić OK Maksimir31:27+04:03
4Iztok Rojc OK Polaris31:43+04:19
5Pierro Turra A.S.D.G.S. Pavione32:05+04:41
6Sandi Kmetič OK Polaris32:58+05:34
7Matic Breznik OK Slovenj Gradec33:12+05:48
8Herwig Allwinger OK Brežice33:33+06:09
9Iztok Vidovič OK Slovenj Gradec33:53+06:29
10Matej Pistor SK Carve Plus34:33+07:09
11Vedran Berkovič OK Kapela35:51+08:27
12Gregor Andrejc OK Slovenj Gradec37:20+09:56
13Petar Strmečki OK Maksimir37:57+10:33
14Joc Koprivnikar OK Slovenj Gradec38:18+10:54
15Blaž Miheljak OK Slovenj Gradec39:54+12:30
16Igor Pečovnik OK Slovenj Gradec40:40+13:16
17Valter Foški OK Polaris41:44+14:20
18Nenad Lovrec OK Vihor43:40+16:16
19Uroš Petrovič OK Polaris45:17+17:53
20Darko Šurjan OK Kapela47:04+19:40
21David Andrejc OK Slovenj Gradec47:57+20:33
22Hinko Andrejc OK Slovenj Gradec50:00+22:36
23Robi Vidovič OK Slovenj Gradec51:34+24:10
24Mitja Potočnik OK Slovenj Gradec54:26+27:02
25Goran Šantolič OK Kapela59:42+32:18
26Marko Dudič Brez kluba1:03:56+36:32
27Ivan Gverič OK Kapela1:31:04+63:40
Dušan Petrovič OK PolarisMP+ --:--
Amadej Rožman OK Slovenj GradecMP+ --:--
Damjan Sekuti OK Slovenj GradecMP+ --:--

M 45 (4.0km / 35m / 12KT)

1Martin Kristan OK Komenda25:20+00:00
2Mirko Vodovnik OK Slovenj Gradec35:32+10:12
3Mladen Perica OK Bjelovar37:26+12:06
4Zvonko Kuhelnik OK Slovenj Gradec37:37+12:17
5Nenad Mihaljević OK Vihor42:34+17:14

OPEN (3.2km / 20m / 12KT)

1Herman Novak SK Carve Plus36:59+00:00
2Tanja Mezga Brez kluba57:25+20:26
3Leonida Pistor SK Carve Plus1:21:00+44:01
4Filip in Domen Petrovič OK Polaris1:23:05+46:06
5Sara Jurečko SK Carve Plus1:27:09+50:10
Gregor Černjak OK Slovenj GradecMP+ --:--