Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SLO-CRO 2 - srednja

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 19. 4. 2009

M 14 (6.2km / 35m / 10KT)

1Blaž Marot OK Slovenj Gradec30:54+00:00
2Klemen Andrejc OK Slovenj Gradec32:00+01:06
3Blaž Petrovič OK Polaris39:35+08:41

Ž 14 (6.2km / 35m / 10KT)

1Tajda Foški OK Polaris36:29+00:00
2Sara Strmčnik OK Slovenj Gradec36:39+00:10
3Iva Lovrec OK Vihor37:28+00:59
4Ina Kuhelnik OK Slovenj Gradec44:36+08:07
5Dora Težak OK Vihor58:47+22:18
6Mia Lovrec OK Vihor1:01:28+24:59
7Lea Gobec OK Vihor1:12:15+35:46

M15-18 (8.3km / 55m / 12KT)

1Petar Perica OK Bjelovar56:22+00:00

M 19 A (10.1km / 90m / 14KT)

1Mauro Loss A.S.D.G.S. Pavione59:56+00:00
2Peter Vujevič OK Slovenj Gradec1:04:03+04:07
3Tomaž Prasnic OK Slovenj Gradec1:17:29+17:33
4Ivica Bertol OK Vihor1:23:39+23:43
5Robert Težak OK Vihor1:27:21+27:25

Ž 19 A (8.3km / 55m / 12KT)

1Iva Kumprej OK Slovenj Gradec1:09:01+00:00
2Urška Kordiš OK Slovenj Gradec1:10:10+01:09
3Ivana Težak OK Vihor1:27:17+18:16

Ž 19 E (10.1km / 90m / 14KT)

1Eneja Osterman OK Polaris48:53+00:00
2Milena Cipriani Panda Orienteering Valsugana53:00+04:07
3Maja Štalekar OK Slovenj Gradec1:00:12+11:19
4Tünde Allwinger OK Brežice1:11:47+22:54
5Giuliana Zoppe Panda Orienteering Valsugana1:14:30+25:37
6Neda Gobec OK Vihor1:18:17+29:24
7Jasminka Cindrić Perković OK Vihor1:37:29+48:36

M 19 E (12.3km / 125m / 16KT)

1Pierro Turra A.S.D.G.S. Pavione52:49+00:00
2Iztok Vidovič OK Slovenj Gradec52:53+00:04
3Iztok Rojc OK Polaris56:59+04:10
4Daniele Lubello Gronlait Orienteering Team58:49+06:00
5Sandi Kmetič OK Polaris58:52+06:03
6Gregor Andrejc OK Slovenj Gradec59:29+06:40
7Ivan Penavić OK Maksimir59:56+07:07
8Herwig Allwinger OK Brežice1:02:01+09:12
9Matej Pistor SK Carve Plus1:03:17+10:28
10David Andrejc OK Slovenj Gradec1:03:21+10:32
11Valter Foški OK Polaris1:03:27+10:38
12Janez Klančnik OK Slovenj Gradec1:04:52+12:03
13Elvis Forabosco OK Vihor1:05:00+12:11
13Petar Strmečki OK Maksimir1:05:00+12:11
15Vedran Berkovič OK Kapela1:07:11+14:22
16Igor Pečovnik OK Slovenj Gradec1:07:50+15:01
17Dušan Petrovič OK Polaris1:08:58+16:09
18Blaž Miheljak OK Slovenj Gradec1:12:36+19:47
19Damjan Sekuti OK Slovenj Gradec1:12:39+19:50
20Nenad Lovrec OK Vihor1:14:25+21:36
21Karlo Gobec OK Vihor1:15:12+22:23
22Goran Šantolič OK Kapela1:20:17+27:28
23Vasja Jerčič Durasport1:22:40+29:51
24Amadej Rožman OK Slovenj Gradec1:24:13+31:24
25Robi Vidovič OK Slovenj Gradec1:27:22+34:33
26Darko Šurjan OK Kapela1:32:59+40:10
27Hinko Andrejc OK Slovenj Gradec1:38:53+46:04
28Ivan Gverič OK Kapela1:45:09+52:20
29Marko Dudič Brez kluba1:55:02+62:13
Rok Orličnik OK Slovenj GradecMP+ --:--
Joc Koprivnikar OK Slovenj GradecMP+ --:--
Mitja Potočnik OK Slovenj GradecMP+ --:--

M 45 (8.3km / 55m / 12KT)

1Mirko Vodovnik OK Slovenj Gradec53:19+00:00
2Martin Kristan OK Komenda58:17+04:58
3Mladen Perica OK Bjelovar1:01:12+07:53
4Zvonko Kuhelnik OK Slovenj Gradec1:22:00+28:41
5Nenad Mihaljević OK Vihor1:56:28+63:09

OPEN (6.2km / 35m / 10KT)

1Gregor Černjak OK Slovenj Gradec46:17+00:00
2Filip in Domen Petrovič OK Polaris58:20+12:03
3Herman Novak SK Carve Plus1:20:32+34:15
Tanja Mezga Brez klubaMP+ --:--