Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Florijanov sejem - sprint

Orientacijski klub Trzin, Trzin, 10. 5. 2009

A (1,85km / 5m / 25 KT)

1Blaž GrahOK Azimut 0:12:26+00:00
2Rok MočnikOK Azimut 0:14:00+01:34
3Matjaž PahorOK Komenda 0:14:16+01:50
4Valter FoškiOK Polaris 0:14:39+02:13
5Klemen VerbovšekOK Komenda 0:15:05+02:39
6Matej SedejOK Azimut 0:15:22+02:56
7Jaka PišljarOK Komenda 0:15:24+02:58
8Marko OrešnikOK Tivoli 0:15:44+03:18
9Jernej ZormanOK Komenda 0:17:05+04:39
10Silvij MočnikOK Azimut 0:17:10+04:44
11Aleš BorštnikOK Tivoli 0:17:45+05:19
12Andrej BorštnikOK Tivoli 0:18:06+05:40
13Robert PobežinOK Trzin 0:19:41+07:15
14Martin ŠpendlOK Trzin 0:20:29+08:03
15Maj HrovatOK Trzin 0:20:45+08:19
16Nejc KodričOŠ Dobravlje 0:21:03+08:37
17Martin KristanOK Komenda 0:21:11+08:45
18Nejc SmolejOK Komenda 0:23:03+10:37
19Bojan DremelOK Trzin 0:24:50+12:24
20Filip Jakob ŠpendlOK Trzin 0:25:40+13:14
21Vlado SedejOK Azimut 0:27:00+14:34
22Matjaž SimoničOŠ Dobravlje 0:27:29+15:03
23Martin JežOŠ Dobravlje 0:30:30+18:04
24Patrik ŠkvarcOŠ Dobravlje 0:31:42+19:16
25Tilen PogačarOK Komenda 0:32:05+19:39
26Matic BremšakOK Komenda 0:33:09+20:43
27Danijel SeverOŠ Dobravlje 0:33:17+20:51
28Jan LikarOŠ Dobravlje 0:34:37+22:11
29Dejan ŠkvarcOŠ Dobravlje 0:35:08+22:42
30Nejc VerbovšekOK Komenda 0:41:35+29:09
31Janko LapajneOK Azimut 0:46:22+33:56

B (1,61km / 5m / 20 KT)

1Andreja AnžurOK Komenda 0:15:19+00:00
2Katarina SmolejOK Azimut 0:15:24+00:05
3Ula DremelOK Trzin 0:16:00+00:41
4Lara JermanOK Trzin 0:16:05+00:46
5Katarina BremšakOK Komenda 0:16:55+01:36
6Mojca FoškiOK Polaris 0:17:09+01:50
7Tajda FoškiOK Polaris 0:17:40+02:21
8Marjeta PogačarOK Komenda 0:22:59+07:40
9Ana ČuferOŠ Dobravlje 0:24:00+08:41
10Vlasta LampeOK Komenda 0:27:00+11:41
11Eva OrešnikOK Tivoli 0:27:14+11:55
12Ajda LampeOK Komenda 0:29:30+14:11
13Marija KovačOŠ Dobravlje 0:33:10+17:51

C (0,74km / 0m / 15 KT)

1Nina Jankovič- 0:09:29+00:00
2Vid KerestešOK Trzin 0:10:27+00:58
3Živa Korošec- 0:10:52+01:23
4Aja HrovatOK Trzin 0:12:22+02:53
5Filip Jagodic- 0:12:25+02:56
6Zarja DremelOK Trzin 0:12:26+02:57
7družina Zupančič- 0:12:45+03:16
8Maša in Nik Krašovec- 0:13:45+04:16
9Jan Tavčar- 0:14:48+05:19
10Brina FoškiOK Polaris 0:15:35+06:06
11družina Majdič- 0:15:53+06:24
12Ana Marija OrešnikOK Tivoli 0:18:21+08:52
13Tadej PogačarOK Komenda 0:18:29+09:00
14družina Plevnik- 0:20:07+10:38
15Luka Stojkovič- 0:20:45+11:16
16družina OrešnikOK Tivoli 0:21:25+11:56
17Zarja KmetičOK Polaris 0:26:00+16:31
18Monika RavnikarOK Komenda 0:27:29+18:00
Jure Urmaš- 0:08:19+-2:50